Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Masculin 10 ani 50 m bras

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:40:88
2 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:41:30
3 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:28
4 Constantinica Denis Andre ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:42:79
5 Preda Eduard Andrei SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:36
6 Androne Filip NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:40
7 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:43:52
8 Ignat Darius Stefan DEL M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:36
9 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:54
10 Gherghel Matei BAM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:44:93
11 Circota Ioan Tudor ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:41
12 Cadar Darius AIB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:45:49
13 Aprodu Matei NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:46:63
14 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:94
15 Ivana Andrei STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:47:98
16 Matei Ionut DAC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:05
17 Geaman Daniel CSN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:10
18 Savescu Daryus Andrei ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:71
19 Macsim Robert Stefan TSI M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:83
20 Toader Mihnea Stefan MAR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:48:92
21 Gugu Eduard Luca BLU M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:02
22 Moisa Mina SCB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:06
23 Ciobanu Vlad TSP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:19
24 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:38
25 Niculescu David Ioan SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:51
26 Peter Erik H2O M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:69
27 Stefan David Andrei ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:49:87
28 Barboi Darius Valentin ASP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:22
29 Zburlea Cristian Andrei ACT M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:49
30 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:82
31 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:94
32 Duminica Cosmin Andrei CPT M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:50:95
33 Pirvu Rares NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:01
34 Ionescu Radu NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:23
35 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:25
36 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:31
37 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:61
38 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:86
39 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:51:89
40 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:35
41 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:49
42 Vulpe Darius Stefan ASC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:56
43 Neacsu David Mihai STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:69
44 Popa David MAR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:70
45 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:76
46 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:78
47 Magheras Radu Stefan BLU M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:80
48 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:81
49 Calapis Alexandru Petru MAR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:52:99
50 Radu Eric Mihai STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:35
51 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:42
52 Palade Denis Theodor REN M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:52
53 Huma Vlad Stefan HYP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:67
54 Martin Stefan Gabriel STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:72
55 Nisipeanu Ioan SSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:53:91
56 Olar Dragos Stefan CES M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:36
57 Chetrone-Cautisanu Luca Alexandru COB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:65
58 Opris Andrei SSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:54:93
59 Dragoi David Mihai ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:55:97
60 Scarlat Rami Stefan STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:56:07
61 Rus Norbert Mihai MAR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:56:32
62 Cojita Mihai CSR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:56:59
63 Nae Horia Iustin CTR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:56:82
64 Bucur David Stefan CSR M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:03
65 Chiaburu Andrei COB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:30
66 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:57:31
67 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 00:59:20
68 Paltinisanu Luca HYP M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 01:00:08
69 Tichindelean Eduard SSB M 10 50 m bras (Serii contracronometru) 01:03:51