Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Masculin 10 ani 50 m spate

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:35:67
2 Circota Ioan Tudor ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:39
2 Stan Matei NAD M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:39
4 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:36:61
5 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:08
6 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:37:13
7 Cadar Darius AIB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:35
8 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:61
9 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:63
10 Paltinisanu Luca HYP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:80
11 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:38:97
12 Androne Filip NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:12
13 Macsim Robert Stefan TSI M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:29
14 Zburlea Cristian Andrei ACT M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:38
15 Paun Luca Andrei ASP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:39
16 Ivana Andrei STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:48
17 Ciobanu Vlad TSP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:51
18 Ignat Darius Stefan DEL M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:64
19 Popa Luca Ioan ASC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:79
20 Preda Eduard Andrei SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:39:91
21 Moisa Mina SCB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:40
22 Gherghel Matei BAM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:69
23 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:40:93
24 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:41:75
25 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:18
26 Toader Mihnea Stefan MAR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:53
27 Samachisa Cristian NAD M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:63
28 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:71
29 Constantinica Denis Andre ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:74
30 Matei Ionut DAC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:89
31 Radu Eric Mihai STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:91
32 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:42:93
33 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:28
34 Gugu Eduard Luca BLU M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:34
35 Huma Vlad Stefan HYP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:36
36 Geaman Daniel CSN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:52
37 Olar Dragos Stefan CES M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:59
38 Neacsu David Mihai STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:64
39 Toma Mihai GAR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:70
40 Chetrone-Cautisanu Luca Alexandru COB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:75
41 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:83
42 Bucur David Stefan CSR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:89
43 Aylett Daniel Alexandru TSP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:43:92
44 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:01
45 Barboi Darius Valentin ASP M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:02
46 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:06
47 Niculescu David Ioan SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:10
48 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:12
49 Palade Denis Theodor REN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:23
50 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:34
51 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:36
52 Pirvu Rares NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:46
53 Opris Andrei SSB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:69
54 Nisipeanu Ioan SSB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:76
55 Dragoi David Mihai ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:79
56 Peter Erik H2O M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:95
57 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:97
58 Martin Stefan Gabriel STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:44:98
59 Alexandrescu Andrei Catalin MPL M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:27
60 Rus Norbert Mihai MAR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:29
61 Cojita Mihai CSR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:52
62 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:63
63 Savescu Daryus Andrei ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:45:87
64 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:03
65 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:14
66 Stejereanu Andi DAC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:31
67 Bradean Iovanas Rares Vladimir MAR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:75
68 Ionescu Radu NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:88
69 Aprodu Matei NAV M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:46:94
70 Stefan David Andrei ALS M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:51
71 Popa David MAR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:47:80
72 Magheras Radu Stefan BLU M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:11
73 Scarlat Rami Stefan STE M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:48:46
74 Tichindelean Eduard SSB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:49:40
75 Vulpe Darius Stefan ASC M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:50:63
76 Chiaburu Andrei COB M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:51:95
77 Calapis Alexandru Petru MAR M 10 50 m spate (Serii contracronometru) 00:53:75