Cont
EJDC 2022

Clasament Copii Masculin 10 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Lupusoru Radu Andrei STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:33:46
2 Smintanca Strugariu Vlad CSN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:33:93
3 Circota Ioan Tudor ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:33
4 Zburlea Cristian Andrei ACT M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:34:52
5 Rotaru Eduard Petru NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:35:12
6 Preda Eduard Andrei SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:35:31
7 Mereuta Andreas Ioan CSN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:35:36
8 Paun Luca Andrei ASP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:35:47
9 Enica Arthur Ruiz Gabriel SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:35:48
10 Cadar Darius AIB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:35:84
11 Ivana Andrei STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:35:87
12 Androne Filip NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:76
13 Moisa Mina SCB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:93
14 Stan Matei NAD M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:07
14 Potrovita Luca Andrei BAM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:07
16 Dogariu Darius Mihai ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:15
17 Sorocianu Rares Andrei TSI M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:39
18 Popa Luca Ioan ASC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:65
19 Macsim Robert Stefan TSI M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:66
20 Ignat Darius Stefan DEL M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:91
21 Neacsu David Mihai STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:41
22 Patrascan Victor Constantin SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:87
23 Lupan Patric Alexandru BSC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:94
24 Navala Alexandru Ionut SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:03
25 Reyhan Refik Kaan BSC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:13
26 Duminica Cosmin Andrei CPT M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:22
27 Nisipeanu Ioan SSB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:30
28 Albu Daniel-Mihai SHD M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:32
29 Samachisa Cristian NAD M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:38
30 Matei Ionut DAC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:62
31 Peter Erik H2O M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:63
32 Gherghel Matei BAM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:66
33 Ionescu Radu NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:38
34 Alexandrescu Andrei Catalin MPL M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:49
35 Paltinisanu Luca HYP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:58
36 Constantinica Denis Andre ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:59
37 Toader Mihnea Stefan MAR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:64
38 Bucur David Stefan CSR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:41:78
39 Burcea Luca David Dumitru REN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:14
40 Popa David MAR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:17
41 Cojita Mihai CSR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:21
42 Geaman Daniel CSN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:43
43 Vlasceanu Dragos Andrei BSC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:56
44 Toma Mihai GAR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:61
45 Barboi Darius Valentin ASP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:63
46 Magheras Radu Stefan BLU M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:92
47 Aprodu Matei NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:97
48 Aylett Daniel Alexandru TSP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:18
49 Misan Vlad Nicolas ACN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:36
50 Pirvu Rares NAV M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:73
51 Nidelcea Luca Andrei SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:74
52 Niculescu David Ioan SWM M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:43:79
53 Stinga Ianis Nicolas BSC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:05
54 Palade Denis Theodor REN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:06
54 Ciobanu Vlad TSP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:06
56 Gugu Eduard Luca BLU M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:33
57 Opris Andrei SSB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:37
58 Savescu Daryus Andrei ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:93
59 Luchian Matei Alexandru ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:44:98
60 Bradean Iovanas Rares Vladimir MAR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:45:77
61 Stejereanu Andi DAC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:46:35
62 Stefan David Andrei ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:46:46
63 Scarlat Rami Stefan STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:46:62
64 Caraiman-Anton Matei-George TSI M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:46:86
65 Nae Horia Iustin CTR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:47:49
66 Deleu Cosmin Andrei CSN M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:47:62
67 Huma Vlad Stefan HYP M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:47:69
68 Draghici Ianis Alexandru BLU M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:48:17
69 Vulpe Darius Stefan ASC M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:49:61
70 Rus Norbert Mihai MAR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:49:84
71 Mircea Catalin Antoniu STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:49:87
72 Dragoi David Mihai ALS M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:50:16
73 Calapis Alexandru Petru MAR M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:51:02
74 Martin Stefan Gabriel STE M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:51:18
75 Tichindelean Eduard SSB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:51:48
76 Chiaburu Andrei COB M 10 50 m fluture (Serii contracronometru) 01:02:76