Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 14 ani 100 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Laszlo Eduard SRT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:57:68
2 Boldura Luca Tudor MTM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:58:79
3 Roman Stefan Cristian BAM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 00:59:45
4 Oana Robert STM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:23
5 Tinis Rares Cristian BAM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:00:81
6 Ghiran Abel ACN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:37
7 Costis Alexandru Adrian SRT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:96
8 Maja Andrei ACN M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:37
9 Hitter Noebert Istvan LBM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:64
10 Maris David ACN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:91
11 Eftimie David-Alexandru ALB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:08
12 Stroe David Alexandru SSB M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:60
13 Blaga Mihnea ACN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:73
14 Feiffer Hunor STG M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:97
15 Zsurek David Aron COR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:50
16 Somcutean Darius Andrei BAM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:34
17 Frant Ianis Vasile SRT M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:72
18 Dreghiciu Stefan SHD M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:91
19 Purcar Paul Mihai SHD M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:28
20 Ciorgan Luca David MAR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:32
21 Oancea Cristian Ionut SHD M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:38
22 Radu Serban H2O M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:51
23 Pop Claudiu Nicolae ALB M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:56
24 Stan Norbert Krisztian DET M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:21
25 Kiss Daniel ACN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:29
26 Gherghel Andrei BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:96
27 Tasyurek Denis Erdal COR M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:51
28 Moldovan Raul Andrei ALB M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:58
29 Hudac Lucas Gabriel MAR M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:39
30 Harabagiu Dragos BAM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:43
31 Banga Catalin Ovidiu SMA M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:48
32 Paraschiv Alexandru SHD M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:12
33 Dragoescu Eduard Albert SRT M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:56
34 Baciu Ovidiu ALB M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:78
35 Pistea Tudor BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:11
36 Boaba Andrei Cristian STM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:23
37 Mesaros Alexandru Daniel MTM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:13
38 Harjobescu Tudor BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:20
39 Giusca David Ianis SSB M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:13
40 Tepelea Razvan Andrei STM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:45
41 Vancea Alexandru Nicolae SSB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:54
42 Pop Tamas STG M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:64
43 Kiss Alexandru SHD M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:85
44 Stinga Vlad ACN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:11
45 Contras Alexandru Stefan STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:76
46 Varga Alex STM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:81
47 Kovacs Aron Koppany H2O M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:53
48 Balogh Patrik SHD M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:57
49 Griga Aron LBM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:34
50 ARBA FABIAN GABRIEL STM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:28
51 Gordan David Andrei BAM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:47
52 Ciulea Matei ALB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:80
53 Michis Cristian BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:18:32
54 Sabadis Matei BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:19:84
55 Tigantea David Mihai STM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:20:61
56 Colibasanu Mihnea Paul STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:20:84
57 Patrascu Alberth MTM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:21:32
58 Szekely Zoltan Antonio COR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:21:74
59 Mutu David Gabriel SSB M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:23:16
60 Tecar Darius BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:23:52
61 Popa Stefan Alexandru SSB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:23:56
62 Margineanuntu Darius Gabriel SRT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:23:72
63 Sandru Rares Cristian SSB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:24:34
64 Belea Vlad SRT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:25:71
65 Magdalin Dan Fabian STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:25:97
66 ȘERBĂNESCU CHRISTIAN STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:28:20
67 Mardare Vlad Ion STM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:30:45
68 AVRAM RAREȘ STM M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 01:30:69
69 Polexici Novak STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:34:08
70 CHELCIOV PHILIP MIHAI STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:38:45
71 Roman Rares STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:43:62
72 Laszlo Robert MAR M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
72 Cseh Arthur DET M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
72 Selyem Tamas H2O M 14 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
72 Nicolici Deian UNR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
72 SOVAR ALEXANDRU STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99