Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 14 ani 400 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Oana Robert STM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:33:36
2 Boldura Luca Tudor MTM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:33:75
3 Pop Mihnea Andrei UCJ M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:37:67
4 Selyem Tamas H2O M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:44:91
5 Laszlo Eduard SRT M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:45:23
6 Rus Sergiu Viorel ALB M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:47:48
7 Maja Andrei ACN M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:50:78
8 Kuti Gaspar H2O M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 04:52:80
9 Hudac Lucas Gabriel MAR M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 04:55:01
10 Stroe David Alexandru SSB M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 04:59:68
11 Feiffer Hunor STG M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 04:59:79
12 Ghiran Abel ACN M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:00:08
13 Tinis Rares Cristian BAM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:00:82
14 Hitter Noebert Istvan LBM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:00:91
15 Dacu Furdui Rares STM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:03:40
16 Roman Stefan Cristian BAM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:04:21
17 Blaga Mihnea ACN M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:05:79
18 Takacs Milan Ruben COR M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:06:92
19 Sabau Dominic MTM M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:07:59
20 Radu Serban H2O M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:07:64
21 Oancea Cristian Ionut SHD M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:07:82
22 Moldovan Raul Andrei ALB M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:08:30
23 Somcutean Darius Andrei BAM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:08:33
24 Paraschiv Alexandru SHD M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:09:89
25 Costis Alexandru Adrian SRT M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:11:68
26 Marinca David Oliver MTM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:11:84
27 Mesaros Alexandru Daniel MTM M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:12:04
28 Frant Ianis Vasile SRT M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:14:67
29 Pop Claudiu Nicolae ALB M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:15:20
30 Laszlo Robert MAR M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:15:67
31 Dreghiciu Stefan SHD M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:17:79
32 Mihalku Aron BAM M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:18:68
33 Tasyurek Denis Erdal COR M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:24:52
34 Moldovan Vlad ALB M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:24:87
35 Harabagiu Dragos BAM M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:25:94
36 Dragan Razvan GAR M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:29:79
37 Surdulescu Andrei Calin MAR M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:30:52
38 Stinga Vlad ACN M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:30:93
39 Bejan Andrei SHD M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:35:79
40 Banga Catalin Ovidiu SMA M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:35:95
41 Baciu Ovidiu ALB M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:35:98
42 Stan Norbert Krisztian DET M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:41:87
43 Dragoescu Eduard Albert SRT M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:41:91
44 Misan Mihnea ACN M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:42:96
45 Giusca David Ianis SSB M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:42:99
46 Boaba Andrei Cristian STM M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:44:07
47 Tepelea Razvan Andrei STM M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:52:21
48 Ionel Luca Adrian BAM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:53:06
49 Pitu Razvan Mihai SSB M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 05:53:19
50 Varga Alex STM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 05:58:30
51 Gordan David Andrei BAM M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 06:01:22
52 Grigore Mathyas GAR M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 06:04:45
53 Chereches David COR M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 06:05:72
54 ARBA FABIAN GABRIEL STM M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 06:11:85
55 Tigantea David Mihai STM M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 06:36:73
56 Mutu David Gabriel SSB M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 06:39:89
57 Kiss Rares GAR M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 06:47:49
58 Mardare Vlad Ion STM M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 07:27:70
59 AVRAM RAREȘ STM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 07:31:29
60 Pop Stefan BAM M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
60 Cseh Arthur DET M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
60 Luca Stefan Petrisor GAR M 13 400 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
60 Lucaci Paul Andrei GAR M 14 400 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99