Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 13 ani 100 m liber

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Ghiran Abel ACN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:01:37
2 Maris David ACN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:02:91
3 Eftimie David-Alexandru ALB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:08
4 Blaga Mihnea ACN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:73
5 Feiffer Hunor STG M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:03:97
6 Zsurek David Aron COR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:04:50
7 Dreghiciu Stefan SHD M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:05:91
8 Purcar Paul Mihai SHD M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:28
9 Ciorgan Luca David MAR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:32
10 Radu Serban H2O M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:06:51
11 Stan Norbert Krisztian DET M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:21
12 Kiss Daniel ACN M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:29
13 Gherghel Andrei BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:07:96
14 Tasyurek Denis Erdal COR M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:08:51
15 Hudac Lucas Gabriel MAR M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:39
16 Harabagiu Dragos BAM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:43
17 Banga Catalin Ovidiu SMA M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:09:48
18 Paraschiv Alexandru SHD M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:12
19 Dragoescu Eduard Albert SRT M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:56
20 Baciu Ovidiu ALB M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:10:78
21 Pistea Tudor BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:11
22 Boaba Andrei Cristian STM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:11:23
23 Mesaros Alexandru Daniel MTM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:13
24 Harjobescu Tudor BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:12:20
25 Giusca David Ianis SSB M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:13
26 Tepelea Razvan Andrei STM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:45
27 Vancea Alexandru Nicolae SSB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:54
28 Pop Tamas STG M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:64
29 Kiss Alexandru SHD M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:13:85
30 Stinga Vlad ACN M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:11
31 Contras Alexandru Stefan STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:14:76
32 Kovacs Aron Koppany H2O M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:53
33 Balogh Patrik SHD M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:15:57
34 Griga Aron LBM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:16:34
35 ARBA FABIAN GABRIEL STM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:28
36 Gordan David Andrei BAM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:47
37 Ciulea Matei ALB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:17:80
38 Michis Cristian BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:18:32
39 Sabadis Matei BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:19:84
40 Tigantea David Mihai STM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:20:61
41 Colibasanu Mihnea Paul STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:20:84
42 Patrascu Alberth MTM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:21:32
43 Szekely Zoltan Antonio COR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:21:74
44 Mutu David Gabriel SSB M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:23:16
45 Tecar Darius BAM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:23:52
46 Popa Stefan Alexandru SSB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:23:56
47 Margineanuntu Darius Gabriel SRT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:23:72
48 Sandru Rares Cristian SSB M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:24:34
49 Belea Vlad SRT M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:25:71
50 Magdalin Dan Fabian STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:25:97
51 ȘERBĂNESCU CHRISTIAN STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:28:20
52 Mardare Vlad Ion STM M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 01:30:45
53 Polexici Novak STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:34:08
54 CHELCIOV PHILIP MIHAI STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:38:45
55 Roman Rares STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 01:43:62
56 Nicolici Deian UNR M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
56 SOVAR ALEXANDRU STM M 12 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99
56 Cseh Arthur DET M 13 100 m liber (Serii contracronometru) 99:99:99