Cont
EJDC 2022

Clasament Cadeti Masculin 12 ani 50 m fluture

Loc Nume Club Sex Varsta Proba Timp realizat Diploma
1 Zsurek David Aron COR M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:30:40
2 Maris David ACN M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:31:69
3 Salajan Tudor Andrei COR M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:32:26
4 Purcar Paul Mihai SHD M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:32:79
5 Gherghel Andrei BAM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:33:95
6 Harjobescu Tudor BAM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:20
7 Pistea Tudor BAM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:74
8 Vancea Alexandru Nicolae SSB M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:36:75
9 Chircu Andrei Marian SSB M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:57
10 Ciulea Matei ALB M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:37:59
11 Kovacs Aron Koppany H2O M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:04
12 Griga Aron LBM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:42
13 Butu Tudor Alexandru ALB M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:45
14 Contras Alexandru Stefan STM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:60
15 Marginean Adrian Ioan ALB M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:38:62
16 Balan Nicolae ALB M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:03
17 Szekely Zoltan Antonio COR M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:09
18 Michis Cristian BAM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:27
19 Has Aaron GAR M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:62
20 Tecar Darius BAM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:39:94
21 Colibasanu Mihnea Paul STM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:07
22 Patrascu Alberth MTM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:40:82
23 Sabadis Matei BAM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:00
24 Balogh Patrik SHD M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:19
25 Belea Vlad SRT M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:42:53
26 ȘERBĂNESCU CHRISTIAN STM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:45:65
27 Sandru Rares Cristian SSB M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:46:71
28 CHELCIOV PHILIP MIHAI STM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:49:38
29 Polexici Novak STM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 00:54:04
30 Nicolici Deian UNR M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 99:99:99
30 SOVAR ALEXANDRU STM M 12 50 m fluture (Serii contracronometru) 99:99:99