Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Etapa regionala Cadeti 12-14 ani - Baia Mare

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - 12 ani - Masculin (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 SOVAR ALEXANDRU 21473 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Sandru Rares Cristian 19503 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Polexici Novak 19485 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
2 Sabadis Matei 19747 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 ȘERBĂNESCU CHRISTIAN 21462 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Michis Cristian 22369 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Nicolici Deian 19305 2010 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
7 Has Aaron 19546 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 3
1 CHELCIOV PHILIP MIHAI 21461 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Butu Tudor Alexandru 19246 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:47:06
4 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:10
5 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:45:25
6 Belea Vlad 19400 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:48:06
7 Patrascu Alberth 19525 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:54:62
8 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:57
2 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:58
3 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:41:16
4 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:52
5 Vancea Alexandru Nicolae 19504 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:15
6 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:00
7 Balogh Patrik 19286 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:96
8 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:45

Seria: 5
1 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:12
2 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:93
3 Zsurek David Aron 22103 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:94
5 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:03
6 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:33:05
7 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:34
8 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:41

Descalificari
1 Gavra Marko Alexandru
Observatii:
19402 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:48:44
2 Eftimie David-Alexandru
Observatii:
21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:82

Proba 2 50 m fluture - 12 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pop Sophia 21812 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
3 Andreicut Alesia-Elena 22563 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Trif Maite Elena 19855 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Varga Alexandra 19487 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Ungureanu Agnes 19306 2010 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
7 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Kramer Mara Gabriela 19481 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:47:80
3 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:44:40
4 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:07
5 Musutan Alexandra Diana 19409 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:43
6 Iordache Madalina 19407 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:95
7 Frant Elena Alesia 19412 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:85
8 Marchis Bianca 22565 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:74
2 Malai Amalia 19510 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:97
3 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:83
4 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:36:10
5 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:36:49
6 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:39:85
7 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:54
8 Vultur Ioana Raluca 20703 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:42:50

Proba 3 100 m fluture - 13 ani - Masculin (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 ARBA FABIAN GABRIEL 21456 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Mutu David Gabriel 17620 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:33:15
4 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:78
5 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:33:09
7 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 2
1 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:19:26
2 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:15:75
3 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:12:15
4 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:59
5 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:10:26
6 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:13:18
7 Radu Serban 17816 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:16:82
8 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:25:06

Descalificari
1 Mardare Vlad Ion
Observatii:
17725 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - 13 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:28:83
4 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:22:67
5 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:27:02

Seria: 2
1 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:22:58
2 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:42
3 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:16:59
4 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:06:44
5 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:10
7 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:21:01

Descalificari
1 Moldovan Iulia
Observatii:
17767 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:82

Proba 5 100 m fluture - 14 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:10:39
3 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:17
4 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:60
5 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:11
6 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:00
7 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:07
8 Marinca David Oliver 16571 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Descalificari
1 AVRAM RAREȘ
Observatii:
21460 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 6 100 m bras - 12 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Roman Rares 19483 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
5 Popa Stefan Alexandru 19500 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 2
2 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:44:56
3 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:38:88
4 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:31:45
5 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:37:14
6 Kiss Alexandru 19285 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:43:96
7 Magdalin Dan Fabian 19486 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:52:90

Proba 7 100 m bras - 12 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nagy Oszike 20702 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
5 Costin Sara Carina 19751 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Lupoianu Stefania 22368 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Lancea Alexandra Ioana 19625 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:48:07
3 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:38:25
4 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:45
5 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:35:01
6 Cosarba Daria 19538 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:42:87
7 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:49:77

Proba 8 100 m bras - 13 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:47:88
4 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:40:60
5 Chereches David 17453 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:46:89
6 Bejan Andrei 17593 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 2
1 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:05
2 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:28:89
3 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:26:34
4 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:25:08
5 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:26:14
6 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 01:27:56
7 Cseh Arthur 17612 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 01:31:36
8 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:35:30

Descalificari
1 Gordan David Andrei
Observatii:
17766 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 100 m bras - 13 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
3 Hrincescu Melissa 19388 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:44:69
5 URICANU PETRA ALMA 21468 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Balazs Kira Krisztina 20700 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:39:04
2 Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:58
3 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:58
4 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:25:69
5 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:26:06
6 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:30:24
7 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:32:83
8 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:42:61

Proba 10 100 m bras - 14 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionel Luca Adrian 16853 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:29:12
5 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:42:86

Seria: 2
1 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:73
2 Hitter Noebert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:19:66
3 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:19:21
4 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:18:13
5 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:18:65
6 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:58
8 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:28:55

Descalificari
1 Takacs Milan Ruben
Observatii:
15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:24:42

Proba 11 200 m liber - 12 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 ȘERBĂNESCU CHRISTIAN 21462 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Sandru Rares Cristian 19503 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Michis Cristian 22369 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Kiss Alexandru 19285 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Has Aaron 19546 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
2 Margineanuntu Darius Gabriel 19415 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Butu Tudor Alexandru 19246 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 CHELCIOV PHILIP MIHAI 21461 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Roman Rares 19483 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Sabadis Matei 19747 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Belea Vlad 19400 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Coman Ayan Cristian 19541 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Stefan Alexandru 19500 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Balogh Patrik 19286 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Patrascu Alberth 19525 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
4 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Kiss Vlad 19542 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
6 Vancea Alexandru Nicolae 19504 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 SOVAR ALEXANDRU 21473 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 4
1 Gavra Marko Alexandru 19402 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:17:17
4 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:09:14
5 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:15:03
6 Polexici Novak 19485 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Popa Rares 19621 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 5
1 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:02:66
2 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:58:23
3 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:87
4 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:42:22
5 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:47:30
6 Muresan Cezar 19379 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:00
7 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:02:01
8 Magdalin Dan Fabian 19486 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:08:35

Seria: 6
1 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:69
2 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:33:84
3 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:32:20
4 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:21:75
5 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:25:04
6 Zsurek David Aron 22103 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:32:52
7 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:34:41
8 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:37:36

Proba 12 200 m liber - 12 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lupoianu Stefania 22368 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Marchis Bianca 22565 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
5 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Cosarba Daria 19538 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
2 Costin Sara Carina 19751 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Musutan Alexandra Diana 19409 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Kramer Mara Gabriela 19481 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Balint Rianna 19419 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Trif Maite Elena 19855 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Pojar Natalia 19307 2010 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Lancea Alexandra Ioana 19625 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
3 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Frant Elena Alesia 19412 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Iordache Madalina 19407 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Voicau Mara 19304 2010 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
7 Andreicut Alesia-Elena 22563 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Varga Alexandra 19487 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 4
1 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:09:58
2 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:03:65
3 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:57:36
5 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:56:50
6 Vultur Ioana Raluca 20703 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:01:42
7 Nagy Oszike 20702 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:08:43
8 Pop Sophia 21812 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Seria: 5
1 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:48:84
2 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:37:36
3 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:58
4 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:29:32
5 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:33:98
6 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:13
7 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:42:54
8 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:49:69

Descalificari
1 Malai Amalia
Observatii:
19510 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:52:92

Proba 13 400 m liber - 13 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
5 Mardare Vlad Ion 17725 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 ARBA FABIAN GABRIEL 21456 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Grigore Mathyas 17387 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
4 Gordan David Andrei 17766 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Chereches David 17453 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
6 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Cseh Arthur 17612 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
8 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Mutu David Gabriel 17620 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Luca Stefan Petrisor 17388 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
3 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:05:17
4 Banga Catalin Ovidiu 19328 2009 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 05:56:39
5 Bejan Andrei 17593 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 06:04:78
6 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:47:99
7 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Moldovan Vlad 17330 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 4
1 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:55:12
2 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:39:67
3 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:33:43
4 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:31:31
5 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 05:32:08
6 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 05:36:70
7 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:50:14
8 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:55:95

Seria: 5
1 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:28:53
2 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:15:28
3 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:08:90
4 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 04:56:65
5 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 04:59:50
6 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:09:57
7 Radu Serban 17816 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:20:45
8 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 05:30:08

Proba 14 400 m liber - 13 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Hlinca Amalia Ioana 17429 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 2
1 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
2 Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Hrincescu Melissa 19388 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
5 Balazs Kira Krisztina 20700 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
6 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
8 URICANU PETRA ALMA 21468 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 06:00:81
2 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 06:00:22
3 Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:51:20
4 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:36:40
5 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:46:76
6 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:57:23
7 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 06:00:66
8 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 06:48:03

Seria: 4
1 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:32:13
2 Moldovan Iulia 17767 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:25:55
3 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:17:71
4 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:56:84
5 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:00:83
6 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:18:44
7 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:29:03
8 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:36:12

Proba 15 400 m liber - 14 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
4 Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 2
1 Dragan Razvan 19553 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
2 Ionel Luca Adrian 16853 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Laszlo Robert 16867 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Lucaci Paul Andrei 17392 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
5 Marinca David Oliver 16571 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
6 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
8 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 3
1 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:44:55
3 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:26:13
4 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 05:22:31
5 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:23:33
6 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:31:62
7 AVRAM RAREȘ 21460 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Kiss Rares 19549 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 4
1 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:18:08
2 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 05:09:35
3 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 04:48:76
4 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 04:44:10
5 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:48:39
6 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:07:17
7 Hitter Noebert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 05:11:87
8 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 05:21:48

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 12 ani - Masculin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Roman Rares 19483 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Popa Stefan Alexandru 19500 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Michis Cristian 22369 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Sabadis Matei 19747 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 SOVAR ALEXANDRU 21473 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Nicolici Deian 19305 2010 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
5 Sandru Rares Cristian 19503 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Zsurek David Aron 22103 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
7 CHELCIOV PHILIP MIHAI 21461 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 ȘERBĂNESCU CHRISTIAN 21462 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Magdalin Dan Fabian 19486 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:35:73
4 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:33:95
5 Polexici Novak 19485 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:34:18
6 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:41:19
7 Margineanuntu Darius Gabriel 19415 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Belea Vlad 19400 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:30:36
2 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:23:64
3 Vancea Alexandru Nicolae 19504 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:22:53
4 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:18:58
5 Kiss Alexandru 19285 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:92
6 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:32
7 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:27:05
8 Patrascu Alberth 19525 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:32:32

Seria: 5
1 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:17:80
2 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:12
3 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:14:17
4 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:03
5 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:09:77
6 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:02
7 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:34
8 Balogh Patrik 19286 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:13

Proba 2 100 m liber - 12 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Pojar Natalia 19307 2010 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
3 Marchis Bianca 22565 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Varga Alexandra 19487 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
7 Costin Sara Carina 19751 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Pop Sophia 21812 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
2 Kramer Mara Gabriela 19481 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Frant Elena Alesia 19412 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:32:63
4 Iordache Madalina 19407 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:27:10
5 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:30:37
6 Vultur Ioana Raluca 20703 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:46:00
7 Andreicut Alesia-Elena 22563 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Ungureanu Agnes 19306 2010 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:23:88
2 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:22:13
3 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:17:15
4 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:12:69
5 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:70
6 Cosarba Daria 19538 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:17:59
7 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:22:74
8 Musutan Alexandra Diana 19409 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:26:74

Proba 3 100 m liber - 13 ani - Masculin (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mardare Vlad Ion 17725 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Gordan David Andrei 17766 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:22:43
4 Cseh Arthur 17612 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 01:17:26
5 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:16
6 Mutu David Gabriel 17620 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:27:93
7 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 ARBA FABIAN GABRIEL 21456 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:15:20
2 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:14:79
3 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:16
4 Banga Catalin Ovidiu 19328 2009 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:11:85
5 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:13:73
6 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:25
7 Boaba Andrei Cristian 17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:89
8 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:04

Seria: 3
1 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:09:18
2 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:08:14
3 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:06:96
4 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:03:44
5 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:28
6 Radu Serban 17816 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:07:71
7 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 01:09:17
8 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:10:37

Proba 4 100 m liber - 13 ani - Feminin (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Hrincescu Melissa 19388 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 URICANU PETRA ALMA 21468 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Balazs Kira Krisztina 20700 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
2 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:36
3 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:63
4 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:12:37
5 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:49
6 Hlinca Amalia Ioana 17429 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:94
7 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:26:04

Seria: 3
1 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:11:96
2 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:01
3 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:09:22
4 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:05:41
5 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:02
6 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:36
7 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:11:71
8 Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:12:31

Proba 5 100 m liber - 14 ani - Masculin (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 AVRAM RAREȘ 21460 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Laszlo Robert 16867 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:17:47
5 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:70

Seria: 2
1 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:48
2 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:74
3 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:08:05
4 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:06
5 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:34
6 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:03
7 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:43

Seria: 3
1 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:05:34
2 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:81
3 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:97
4 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:59:42
5 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:49
6 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:01:51
7 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:02:67
8 Hitter Noebert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:78

Proba 6 100 m spate - 12 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Has Aaron 19546 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:36:29
2 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:34:12
3 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:95
4 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:20:21
5 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:28:51
6 Popa Rares 19621 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:32:12
7 Gavra Marko Alexandru 19402 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:34:95
8 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 7 100 m spate - 12 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Voicau Mara 19304 2010 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
5 Nagy Oszike 20702 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Lupoianu Stefania 22368 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Balint Rianna 19419 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:33:66
3 Malai Amalia 19510 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:31:88
4 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:24:10
5 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:24:46
6 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:32:92
7 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:34:05
8 Trif Maite Elena 19855 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 8 100 m spate - 13 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:28:34
2 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:20:55
3 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:18:50
4 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:27
5 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:17:10
6 Moldovan Vlad 17330 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:57
7 Bejan Andrei 17593 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:67
8 Chereches David 17453 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:32:34

Proba 9 100 m spate - 13 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:27
2 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:17:98
3 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:16:58
4 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:13:60
5 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:62
6 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:17:53
7 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:41
8 Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 14 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragan Razvan 19553 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
2 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:09
4 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:03:53
5 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:05:66
6 Marinca David Oliver 16571 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:22:45
7 Ionel Luca Adrian 16853 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 11 200 m mixt - 12 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Kiss Alexandru 19285 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Michis Cristian 22369 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Sandru Rares Cristian 19503 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Has Aaron 19546 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
2 Margineanuntu Darius Gabriel 19415 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Butu Tudor Alexandru 19246 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 CHELCIOV PHILIP MIHAI 21461 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Sabadis Matei 19747 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Coman Ayan Cristian 19541 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 3
1 SOVAR ALEXANDRU 21473 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Patrascu Alberth 19525 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
3 Kiss Vlad 19542 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
4 Gavra Marko Alexandru 19402 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Tecar Darius 19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Balogh Patrik 19286 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 4
1 Magdalin Dan Fabian 19486 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:58:49
2 Vancea Alexandru Nicolae 19504 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:39:81
3 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:24:91
4 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:22:88
5 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:24:87
6 Muresan Cezar 19379 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:25:44
7 Polexici Novak 19485 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:54:68
8 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Harjobescu Tudor 19378 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:16:54
2 Popa Rares 19621 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:12:88
3 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:09:40
4 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:02:63
5 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:04:34
6 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:12:34
7 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:15:87
8 Popa Stefan Alexandru 19500 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:19:41

Seria: 6
1 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:56:98
2 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:52:43
3 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:49:97
4 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:38:57
5 Zsurek David Aron 22103 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:43:24
6 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:51:15
7 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:52:52
8 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:01:45

Descalificari
1 ȘERBĂNESCU CHRISTIAN
Observatii:
21462 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Roman Rares
Observatii:
19483 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Belea Vlad
Observatii:
19400 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 200 m mixt - 12 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Iordache Madalina 19407 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Frant Elena Alesia 19412 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Lupoianu Stefania 22368 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Cosarba Daria 19538 2010 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
5 Pojar Natalia 19307 2010 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
6 Marchis Bianca 22565 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
7 Pop Sophia 21812 2010 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Musutan Alexandra Diana 19409 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Balint Rianna 19419 2010 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Andreicut Alesia-Elena 22563 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
5 Varga Alexandra 19487 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Nagy Oszike 20702 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
8 Trif Maite Elena 19855 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
2 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:23:17
3 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:21:20
4 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:18:33
5 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:18:74
6 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:22:64
7 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:24:94
8 Lancea Alexandra Ioana 19625 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 5
1 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:16:02
2 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:06:85
3 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:56:08
4 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:49:33
5 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:51:19
6 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:56:78
7 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:08:39
8 Malai Amalia 19510 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:16:25

Descalificari
1 Voicau Mara
Observatii:
19304 2010 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
2 Costin Sara Carina
Observatii:
19751 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Kramer Mara Gabriela
Observatii:
19481 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Vultur Ioana Raluca
Observatii:
20703 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:30:93

Proba 13 200 m mixt - 13 ani - Masculin (35 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Moldovan Vlad 17330 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Luca Stefan Petrisor 17388 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
5 Mutu David Gabriel 17620 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 2
1 Mardare Vlad Ion 17725 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 ARBA FABIAN GABRIEL 21456 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Grigore Mathyas 17387 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
5 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
6 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
8 Dragoescu Eduard Albert 17435 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
2 Gordan David Andrei 17766 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Banga Catalin Ovidiu 19328 2009 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 03:20:65
4 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:11:30
5 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:19:77
6 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:51:52
7 Chereches David 17453 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Seria: 4
1 Cseh Arthur 17612 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 03:10:44
2 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:05:42
3 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:01:74
4 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:59:57
5 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:01:38
6 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:04:87
7 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:08:52
8 Bejan Andrei 17593 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:11:26

Seria: 5
1 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:55:37
2 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:52:22
3 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:47:86
4 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:42:68
5 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:45:67
6 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:48:84
7 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 02:52:65
8 Radu Serban 17816 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:56:49

Descalificari
1 Boaba Andrei Cristian
Observatii:
17720 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - 13 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Hlinca Amalia Ioana 17429 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 2
1 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Hrincescu Melissa 19388 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Tichindelean Sofia Maria 17599 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
4 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
5 Moldovan Iulia 17767 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Balazs Kira Krisztina 20700 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
7 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:18:34
2 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:01:97
3 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:58:93
4 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:58:74
5 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:58:88
6 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:59:91
7 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:15:17
8 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:26:80

Seria: 4
1 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:57:31
2 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:51:28
3 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:76
4 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:31:59
5 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:41:40
6 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 02:48:94
7 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:56:25
8 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:57:94

Descalificari
1 URICANU PETRA ALMA
Observatii:
21468 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - 14 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pop Stefan 17539 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Dragan Razvan 19553 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
5 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Laszlo Robert 16867 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Lucaci Paul Andrei 17392 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
4 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:58:78
6 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Marinca David Oliver 16571 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
8 Ionel Luca Adrian 16853 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:54:45
2 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:51:12
3 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:49:89
4 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:32
5 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:49:15
6 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:50:11
7 Hitter Noebert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:52:75
8 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:55:85

Seria: 4
1 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:44:34
2 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:38:66
3 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:37:37
4 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:22:31
5 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:33:95
6 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:38:55
7 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:64
8 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:48:04

Descalificari
1 Kiss Rares
Observatii:
19549 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
2 AVRAM RAREȘ
Observatii:
21460 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99