Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Papainog Karina Ioana | 19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
6 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Fuior Laura Maria | 22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:46:00 |
4 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:40:00 |
5 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:45:00 |
6 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:51:00 |
7 | Muntean Miruna-Cornelia | 21775 | 2010 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
8 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:35:46 |
2 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:31:22 |
3 | Tapirluie Diana | 17890 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:30:00 |
4 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 01:28:19 |
5 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:29:23 |
6 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:30:00 |
7 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:31:75 |
8 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:36:73 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Taralunga Raisa Elena | 16100 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:25:00 |
2 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:25:00 |
3 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 01:21:48 |
4 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 01:20:00 |
5 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:20:00 |
6 | Roman Teodora Andreea | 19373 | 2010 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:23:00 |
7 | Popa Roberta Ana Maria | 19634 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:25:00 |
8 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:25:48 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stoenescu Andreea | 19661 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:00 |
2 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:18:60 |
3 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:16:00 |
4 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:15:86 |
5 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:00 |
6 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:37 |
7 | Neacsu Alexia | 19639 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:00 |
8 | Matache Amalia Gabriella | 19644 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:15:34 |
2 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:15:00 |
3 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:14:54 |
4 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:13:76 |
5 | Udroiu Maria Anastasia | 19443 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:14:06 |
6 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:15:00 |
7 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:15:11 |
8 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:15:55 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:34 |
2 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:62 |
3 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:09:84 |
4 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:08:35 |
5 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:09:04 |
6 | Ganea Iustina | 19656 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:00 |
7 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:62 |
8 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:13:10 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:07:99 |
2 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:36 |
3 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:06:00 |
4 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:02:08 |
5 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:04:00 |
6 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:27 |
7 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:62 |
8 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:08:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Brasoveanu Radu Florin | 19444 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Urucu Andrei Cosmin | 19914 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:49:88 |
5 | Ionescu Tudor Mihai | 19151 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:46:19 |
6 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
7 | Nae Mihnea | 20878 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
8 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cernat Rares Constantin | 17853 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:30:00 |
2 | Simion Tudor Viorel | 17118 | 2010 | CSM Targoviste | 01:28:42 |
3 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:26:59 |
4 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:24:93 |
6 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:27:18 |
7 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:29:05 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:22:64 |
2 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:19:89 |
3 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:19:47 |
4 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:17:72 |
5 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:18:50 |
6 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 01:19:48 |
7 | Popescu Vlad Stefan | 17810 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:20:81 |
8 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:23:37 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:17:67 |
2 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:16:42 |
3 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:15:96 |
4 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:14:92 |
5 | Siliste Alexandru | 19653 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:15:00 |
6 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:16:00 |
7 | Plesu Razvan | 17685 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:17:14 |
8 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:17:67 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:14:30 |
2 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:12:92 |
3 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 01:12:68 |
4 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:11:97 |
5 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:00 |
6 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:12:87 |
7 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:35 |
8 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:14:74 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:45 |
2 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:82 |
3 | Paun Fabian | 17728 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:10:33 |
4 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:10:00 |
5 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:00 |
6 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:61 |
7 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:10:88 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:09:47 |
2 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 01:09:14 |
3 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:08:27 |
4 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:07:22 |
5 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:08:23 |
6 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 01:08:67 |
7 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:09:35 |
8 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:09:92 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:07:05 |
2 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:78 |
3 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:05:30 |
4 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:68 |
5 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:03:76 |
6 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:05:42 |
7 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:06:03 |
8 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:07:08 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:03:00 |
2 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:02:57 |
3 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:02:48 |
4 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:02:19 |
5 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:02:37 |
6 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:02:49 |
7 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:02:73 |
8 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:52 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:01:54 |
2 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:01:00 |
3 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:00:60 |
4 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:00:00 |
5 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:00:58 |
6 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:00:78 |
7 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:01:39 |
8 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:01:83 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:00 |
2 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:57:41 |
3 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:56:22 |
4 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:53:78 |
5 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:54:02 |
6 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:56:90 |
7 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:58:00 |
8 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:58:50 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dorobantu Vlad Andrei Observatii: neprezentat |
21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:38:00 |
2 |
Sociu Darius Andrei Observatii: descalificat |
16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:00 |
3 |
Ivana Tudor Observatii: neprezentat |
19658 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:30:00 |
4 |
Eftimie David-Alexandru Observatii: descalificat |
21776 | 2010 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:11:76 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
3 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
4 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
6 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
7 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:20:00 |
4 | Peruzzare Alexandra Maria | 16440 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:00:00 |
5 | El Moukaddem Faizy | 17522 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:04:57 |
6 | Fuior Laura Maria | 22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:30:00 |
7 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Popa Natalia | 16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Vasilescu Catalina | 19643 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:55:00 |
3 | Cimpan Denisa Maria | 19662 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:50:00 |
4 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:48:15 |
5 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:50:00 |
6 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:53:05 |
7 | Dolocan Alessia | 19648 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:55:00 |
8 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:57:16 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:44:00 |
2 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:43:71 |
3 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:42:50 |
4 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:42:00 |
5 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:42:20 |
6 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:42:93 |
7 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:43:99 |
8 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:44:62 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:39:46 |
2 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:38:00 |
3 | Olea Theodora | 19650 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:35:00 |
4 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:34:50 |
5 | Calugaru Daria | 19646 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:35:00 |
6 | Zaharia Alessia | 19647 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:36:00 |
7 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:38:95 |
8 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:40:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 02:34:16 |
2 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:32:03 |
3 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:28:00 |
4 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:39 |
5 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:27:29 |
6 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:28:11 |
7 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:34:00 |
8 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:34:37 |
Descalificari |
|||||
1 |
Eijkthout Teia Observatii: descalificat |
21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 |
Mihai Mara Observatii: descalificat |
17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:55:70 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Vilcescu Bogdan | 19618 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
7 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Sandeanu Alexandru Valent | 16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:56:07 |
2 | Zsigmond Darius Valentin | 19556 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:50:11 |
3 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:50:00 |
4 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:49:20 |
5 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:50:00 |
6 | Chirimeaca Claudiu | 19631 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:50:00 |
7 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:55:34 |
8 | Grigoras Alexandru Nic. | 16089 | 2006 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:04:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:45:00 |
2 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:40:66 |
3 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:40:00 |
4 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:38:90 |
5 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:39:00 |
6 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:40:43 |
7 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:40:74 |
8 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:49:12 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:38:00 |
2 | Pandele Vladimir | 19663 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:35:00 |
3 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:33:00 |
4 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:30:42 |
5 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:32:00 |
6 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:34:97 |
7 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 02:36:55 |
8 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:38:64 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 02:30:00 |
2 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:30:00 |
3 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:26:92 |
4 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:47 |
5 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:34 |
6 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:28:00 |
7 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:00 |
8 | Bujor George Antonio | 15244 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:30:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:22:62 |
2 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 02:21:78 |
3 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:18:39 |
4 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:16:75 |
5 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:18:39 |
6 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:19:00 |
7 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:21:86 |
8 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:24:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:14:91 |
2 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:13:00 |
3 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:09:26 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:00:24 |
5 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:02:69 |
6 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:10:36 |
7 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:14:90 |
8 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 02:16:20 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Alessia Dolocan, Andreea Stoenescu, David Donisan, Sorin Deaconu, | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Yanis Alexandru Dinu, Natalia Popa, Andrei Alexandru Petre, Matei Padure, | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 1 Alexander Nicholas Gilia, Ploscaru Larisa Tirila, David Florin Coman, Vlad Ionescu, | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stafeta 1 Erika Fortu, Fabian Paun, Darius Radu, Briana Paun, | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 1 Luca Andrei Orezeanu, Maria Tutuianu, Pavel Scortea, Moukaddem Faizy El, | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 1 Petru Adrian Rotaru, Diana Alexandra Filip, Ilinca Ambrozie, David Andrei Boboc, | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Maria Ioana Cazacu, Eric Tudor Dinu, Denisa Maria Mihai, Karen Avakian, | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 2 Denis Gabriel Necula, Albert Florian Scarlat, Alexandra Constantinescu, Andrei Ionut Radu, | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 2 Catalin Andrei Tanase, Andreea Maria Mihalteanu, Radu Cristia Alexandrescu, Andreea Maria Cristea, | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 1 Rebeca Andreea Craioveanu, Flavius Ionut Ion, Daria Maria Manea, Eduard Stefan Bacalu, | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 1 Robert Nicolae Borcea, Melissa Ioana Branisteanu, Christine Calapod, Robert Constantin Banu, | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ghitiu Adam | 19140 | 2010 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Palade Denis Theodor | 21759 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Burcea Luca David Dumitru | 21675 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Paun Luca Andrei | 19608 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Vilcescu Bogdan | 19618 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
7 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Costache Alexandru Robert | 19589 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
3 | Stinga Ianis Nicolas | 22321 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
4 | Lupan Patric Alexandru | 22318 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
5 | Reyhan Refik Kaan | 22320 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
6 | Pantazi Simeon | 22316 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Ionescu Tudor Mihai | 19151 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
8 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Jantic Radu Stefan | 22325 | 2011 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Vlasceanu Dragos Andrei | 22323 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
3 | Tudoran Luca Alexandru | 16677 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Boghiu Robert | 22112 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:30:00 |
5 | Constantinica Denis Andre | 17285 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:30:00 |
6 | Paun Matei Gabriel | 22312 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Socolov Tudor Alexandru | 22313 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Dimache Ianis Ionut | 22317 | 2011 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stefan David Andrei | 21057 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:20:00 |
2 | Danciu Luca | 20877 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:17:74 |
3 | Radu Eric Mihai | 22306 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:13:30 |
4 | Constantin Stefan | 17292 | 2011 | CSM Targoviste | 03:05:00 |
5 | Dumitrescu Stefan | 17887 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:13:22 |
6 | Aylett Daniel Alexandru | 21257 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:15:65 |
7 | Luchian Matei Alexandru | 19272 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:20:00 |
8 | Batagui David Stefan | 19103 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:25:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Vintila David Gabriel | 19095 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:00:00 |
2 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:60:00 |
3 | Urucu Andrei Cosmin | 19914 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:58:99 |
4 | Ivana Andrei | 22308 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:51:00 |
5 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:55:54 |
6 | Nae Horia Iustin | 19448 | 2012 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:59:23 |
7 | Nae Mihnea | 20878 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:61:34 |
8 | Brasoveanu Radu Florin | 19444 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:00:50 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Keller Nicholas | 19236 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:49:60 |
2 | Dumitrescu Razvan | 17888 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:48:33 |
3 | Patrichi Rares Alessandro | 17669 | 2011 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:46:86 |
4 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:46:58 |
6 | Ciobanu Vlad | 17885 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:47:32 |
7 | Simion Tudor Viorel | 17118 | 2010 | CSM Targoviste | 02:49:10 |
8 | Circota Ioan Tudor | 19270 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:50:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Balan Ionut Cosmin | 16620 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:44:18 |
2 | Goran Pavel Serban | 19447 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:42:52 |
3 | Batir Marco | 17684 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:40:38 |
4 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:40:05 |
5 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:40:34 |
6 | Ivana Tudor | 19658 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:42:00 |
7 | Petrache Tudor Stefan | 17487 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:44:03 |
8 | Nicula Darius | 20883 | 2011 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:45:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Lupusoru Radu Andrei | 22307 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:40:00 |
2 | Chirimeaca Claudiu | 19631 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:38:57 |
3 | Badarau Robert | 16667 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:37:71 |
4 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:35:03 |
5 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:35:70 |
6 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 02:37:95 |
7 | Grigoras Alexandru Nic. | 16089 | 2006 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:40:00 |
8 | Iordache Robert Andrei | 16501 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:40:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:34:67 |
2 | Eftimie David-Alexandru | 21776 | 2010 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:33:86 |
4 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:32:14 |
5 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:32:65 |
6 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:33:22 |
7 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:33:93 |
8 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:34:84 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:31:93 |
2 | Ivan George Andrei | 17646 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:31:31 |
3 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:30:40 |
4 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:30:00 |
5 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:30:15 |
6 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:31:03 |
7 | Zsigmond Darius Valentin | 19556 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:31:36 |
8 | Coman David Florin | 16566 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:31:97 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:26:62 |
2 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:25:84 |
3 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:24:81 |
4 | Asaftei Tudor-Ionut | 21774 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:23:16 |
5 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:24:47 |
6 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:25:00 |
7 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:26:42 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Siliste Alexandru | 19653 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:23:05 |
2 | Pandele Vladimir | 19663 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:22:75 |
3 | Radu Darius | 17729 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:22:04 |
4 | Paun Fabian | 17728 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:21:78 |
5 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:22:00 |
6 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:22:35 |
7 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:22:77 |
8 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:23:11 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 02:21:54 |
2 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:20:94 |
3 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:20:00 |
4 | Bujor George Antonio | 15244 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:20:00 |
5 | Nae Gabriel Adrian | 15703 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:20:00 |
6 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:20:26 |
7 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:21:38 |
8 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:76 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:18:56 |
2 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:17:59 |
3 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:73 |
4 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:15:55 |
5 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:93 |
6 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:17:23 |
7 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:08 |
8 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:19:11 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:15:00 |
2 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:96 |
3 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:13:01 |
4 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:12:63 |
5 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:13:00 |
6 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:13:80 |
7 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:14:08 |
8 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:15:17 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:12:15 |
2 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 02:11:41 |
3 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 02:10:75 |
4 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:09:77 |
5 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 02:10:00 |
6 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:11:39 |
7 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:12:06 |
8 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:12:34 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:07:36 |
2 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:06:88 |
3 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 02:06:48 |
4 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:06:11 |
5 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:06:12 |
6 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:06:59 |
7 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 02:07:21 |
8 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:08:89 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:03:77 |
2 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:03:64 |
3 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:02:00 |
4 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:01:79 |
5 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:02:00 |
6 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:02:68 |
7 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:03:66 |
8 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:04:35 |
Seria: 20 |
|||||
2 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:00:67 |
3 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:55:73 |
4 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:54:02 |
5 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:55:00 |
6 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:58:40 |
7 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:00:91 |
8 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:01:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Butufei Rares Observatii: neprezentat |
19238 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:46:76 |
2 |
Birsan Albert Observatii: descalificat |
17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 02:32:86 |
3 |
Jucan Robert Andrei Observatii: neprezentat |
21777 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:27:50 |
4 |
Cojocaru Carol Mihai Observatii: descalificat |
14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:01:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Florea Raisa Ioana | 16653 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
5 | Cabuz Stefania | 20722 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Blanariu Saraiva Briana | 22315 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Nicolaescu Tatiana | 21283 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Pavel Mara Stefania | 21352 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Matei Maria Rebeca | 22268 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 | Papainog Karina Ioana | 19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Cabuz Ioana | 20723 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
8 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tudoran Sara | 21835 | 2010 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:24:69 |
2 | Despa Maria Anastasia | 17122 | 2010 | CSM Targoviste | 03:14:20 |
3 | Matei Sanziana | 19137 | 2010 | CSM Targoviste | 03:08:18 |
4 | Sargu Bianca Maria | 17295 | 2011 | CSM Targoviste | 03:08:00 |
5 | Fuior Laura Maria | 22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:08:00 |
6 | Kutlu Reyhan | 21108 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 03:10:30 |
7 | Bobeica Andreea Bianca | 17293 | 2011 | CSM Targoviste | 03:16:00 |
8 | Dospinescu Tatiana Maria | 19436 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:31:92 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Radu Antonia Andreea Bianca | 19312 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:00:00 |
2 | Botila Rebeca | 21200 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:58:52 |
3 | Popescu Natalia | 21286 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:55:27 |
4 | El Moukaddem Faizy | 17522 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:54:33 |
5 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:55:00 |
6 | Ghiur Elena Daniela | 19346 | 2010 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 02:58:38 |
7 | Vasilescu Catalina | 19643 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:58:96 |
8 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:01:48 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Mihai Mara | 17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:51:12 |
3 | Lupu Antonia | 21199 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:49:40 |
4 | Petrisor Ana Sofia | 19431 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:46:50 |
5 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 02:47:49 |
6 | Grigore Erica Maria | 21368 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 02:50:87 |
7 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:51:31 |
8 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:54:17 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Beju Natalia | 21197 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:45:14 |
2 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:44:81 |
3 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:43:00 |
4 | Mofidi Ariyana | 21201 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:42:85 |
5 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:42:89 |
6 | Neacsu Alexia | 19639 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:44:66 |
7 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:44:83 |
8 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:46:34 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Giura Iulia | 17485 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:42:51 |
2 | Andrei Bristena Maria | 19429 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:39:70 |
3 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:38:83 |
4 | Dolocan Alessia | 19648 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:38:56 |
5 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:38:76 |
6 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:39:53 |
7 | Comna Andreea Luiza | 16022 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:40:87 |
8 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:42:52 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:35:77 |
2 | Muntean Miruna-Cornelia | 21775 | 2010 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:35:30 |
3 | Rauca Rebeca | 21202 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:34:46 |
4 | Tapirluie Diana | 17890 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:34:13 |
5 | Mircea Daria | 21198 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:34:28 |
6 | Fekete Petra | 16567 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:35:26 |
7 | Stoenescu Andreea | 19661 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:35:45 |
8 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:36:17 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:32:57 |
2 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:31:72 |
3 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:31:41 |
4 | Barbieru Anelis Antonia | 16018 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:30:88 |
5 | Popa Roberta Ana Maria | 19634 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:30:93 |
6 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:31:51 |
7 | Chirca Antonia Raluca | 22311 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:32:00 |
8 | Ene Julia Gabriela | 17490 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:34:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:29:83 |
2 | Cimpan Denisa Maria | 19662 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:64 |
3 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:49 |
4 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:28:21 |
5 | Calugaru Daria | 19646 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:28:50 |
6 | Popa Natalia | 16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:29:51 |
7 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:29:76 |
8 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:30:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:26:00 |
2 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 02:25:14 |
3 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:24:60 |
4 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:23:81 |
5 | Zaharia Alessia | 19647 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:01 |
6 | Roman Teodora Andreea | 19373 | 2010 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:25:10 |
7 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:25:71 |
8 | Udroiu Maria Anastasia | 19443 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:26:15 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:23:16 |
2 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:21:00 |
3 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:20:55 |
4 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:20:40 |
5 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:20:46 |
6 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:00 |
7 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:23:00 |
8 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:23:37 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:20:07 |
2 | Ganea Iustina | 19656 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:69 |
3 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:18:38 |
4 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:14:20 |
5 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:17:06 |
6 | Olea Theodora | 19650 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:61 |
7 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 02:18:85 |
8 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:20:40 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:10:61 |
2 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:10:00 |
3 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:07:89 |
4 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:03:94 |
5 | Gatt Sasha | 22266 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Toma's Ploiesti | 02:06:78 |
6 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:08:25 |
7 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:10:60 |
8 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:12:09 |
Descalificari |
|||||
1 |
Osman Delia Observatii: neprezentat |
21284 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 |
Tudor Iemima Observatii: descalificat |
17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 |
Bunescu Maria Teodora Observatii: descalificat |
17119 | 2009 | CSM Targoviste | 03:32:16 |
4 |
Buleu Alexa Maria Observatii: neprezentat |
17302 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:54:03 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
2 | Vilcescu Bogdan | 19618 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:30:00 |
5 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:31:59 |
6 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:18:38 |
2 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:09:54 |
3 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 03:05:12 |
4 | Plesu Razvan | 17685 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 03:04:72 |
5 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 03:05:00 |
6 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 03:08:12 |
8 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:19:92 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 03:03:00 |
2 | Popescu Vlad Stefan | 17810 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:01:00 |
3 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:00:00 |
4 | Cernat Rares Constantin | 17853 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:58:00 |
5 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:59:00 |
6 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:00:60 |
7 | Radu Darius | 17729 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 03:02:00 |
8 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:04:63 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:56:53 |
2 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:53:00 |
3 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:51:41 |
4 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:50:00 |
5 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:50:00 |
6 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:52:67 |
7 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:55:00 |
8 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:57:40 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:48:62 |
3 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:47:17 |
4 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:45:37 |
5 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 02:47:00 |
6 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:48:00 |
7 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:49:34 |
8 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:50:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:45:00 |
2 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:40:30 |
3 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:40:00 |
4 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:34:40 |
5 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:35:00 |
6 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:40:00 |
7 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:42:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:32:45 |
2 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:31:87 |
3 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:25:40 |
4 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:19:72 |
5 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:21:63 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:28:54 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:32:00 |
8 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:32:96 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sandeanu Alexandru Valent Observatii: neprezentat |
16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:14:51 |
2 |
Stefan Mihai Catalin Observatii: descalificat |
16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:49:38 |
3 |
Ceausescu Horia Alexandru Observatii: descalificat |
14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:45:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
5 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
3 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:48:75 |
5 | Cimpan Denisa Maria | 19662 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Papainog Karina Ioana | 19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
8 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:32:75 |
2 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:21:77 |
3 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 03:18:38 |
4 | Stoenescu Andreea | 19661 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:15:00 |
5 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:16:64 |
6 | Peruzzare Alexandra Maria | 16440 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:20:00 |
7 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:30:00 |
8 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:40:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 03:14:44 |
2 | Taralunga Raisa Elena | 16100 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:10:00 |
3 | Tapirluie Diana | 17890 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:08:34 |
4 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:04:19 |
5 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:08:07 |
6 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 03:08:77 |
7 | Matache Amalia Gabriella | 19644 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:10:00 |
8 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 03:14:81 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:02:22 |
2 | Roman Teodora Andreea | 19373 | 2010 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 03:02:00 |
3 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:00:05 |
4 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:58:37 |
5 | Olea Theodora | 19650 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:00:00 |
6 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 03:01:00 |
7 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 03:02:00 |
8 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:03:39 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:54:00 |
2 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 02:46:07 |
3 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:41:73 |
4 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:03:05 |
5 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:38:63 |
6 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:44:16 |
7 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:47:09 |
8 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:54:35 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Vlad Emilian Iliescu, Andrei Marin, Denis Andre Constantinica, Ioan Tudor Circota, | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Julia Gabriela Ene, Bogdan Mitrache, Luca Alexandru Tudoran, Ioan Mihai Petresu, | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 2 Stefania Alisia Muzuru, Marian Albert Albu, David Andr Constantinescu, Moise-Vasile Olah, | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Petra Fekete, David Florin Coman, Alexa Maria Buleu, Nicholas Keller, | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Tudor Stefan Petrache, Andreea Luiza Comna, Robert Badarau, Anelis Antonia Barbieru, | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 2 Adam Vioinea, Daniela Roberta Chiriac, Gabriel Stefan Stan, Iulia Giura, | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 4 Adrian Toth, Mihai Lucian Iancu, Alexandru Raileanu, Albert Christian Frincu, | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Petrache Tudor Stefan | 17487 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Ghitiu Adam | 19140 | 2010 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
3 | Nae Mihnea | 20878 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Asaftei Tudor-Ionut | 21774 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
5 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Danciu Luca | 20877 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
8 | Paun Matei Gabriel | 22312 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Boghiu Robert | 22112 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 | Dumitrescu Razvan | 17888 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:38:77 |
3 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:37:12 |
4 | Urucu Andrei Cosmin | 19914 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:30:08 |
5 | Constantin Stefan | 17292 | 2011 | CSM Targoviste | 03:35:12 |
6 | Balan Ionut Cosmin | 16620 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:38:74 |
7 | Dumitrescu Stefan | 17887 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 03:47:88 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Simion Tudor Viorel | 17118 | 2010 | CSM Targoviste | 03:14:71 |
3 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:12:76 |
4 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:11:04 |
5 | Ionescu Tudor Mihai | 19151 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:11:41 |
6 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:14:57 |
7 | Stroica Eric Michael | 19946 | 2009 | CSM Targoviste | 03:15:00 |
8 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:22:93 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Patrichi Rares Alessandro | 17669 | 2011 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:05:00 |
2 | Ivana Tudor | 19658 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:05:00 |
3 | Goran Pavel Serban | 19447 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:04:00 |
4 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 03:01:00 |
5 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:01:64 |
6 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 03:04:75 |
8 | Keller Nicholas | 19236 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 03:05:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:00:69 |
2 | Butufei Rares | 19238 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:58:00 |
3 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:57:41 |
4 | Plesu Razvan | 17685 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:55:98 |
5 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:57:32 |
6 | Ivan George Andrei | 17646 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:58:00 |
7 | Iordache Robert Andrei | 16501 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:00:00 |
8 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:00:82 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:54:32 |
2 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:53:32 |
3 | Udeanu Dimitrie | 16998 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 02:52:49 |
4 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:51:33 |
5 | Eftimie David-Alexandru | 21776 | 2010 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:51:93 |
6 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 02:53:04 |
7 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:53:86 |
8 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:55:51 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:50:34 |
2 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:48:39 |
3 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 02:47:86 |
4 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:45:55 |
5 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:47:51 |
7 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:49:12 |
8 | Coman David Florin | 16566 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:51:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Siliste Alexandru | 19653 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:44:61 |
2 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:39:79 |
3 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:39:35 |
4 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:39:16 |
5 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:39:30 |
6 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:39:52 |
7 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:40:00 |
8 | Popescu Vlad Stefan | 17810 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:45:08 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Pandele Vladimir | 19663 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:38:24 |
2 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:38:13 |
3 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:36:41 |
5 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:35:01 |
6 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:37:80 |
7 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:38:16 |
8 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:39:04 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:34:73 |
2 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 02:33:21 |
3 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:32:78 |
4 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:30:23 |
5 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:31:45 |
6 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:33:00 |
8 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:34:81 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:29:56 |
2 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:15 |
3 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:28:77 |
4 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:27:90 |
5 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:28:61 |
6 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:28:79 |
7 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:29:44 |
8 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:30:23 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:26:57 |
2 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:24:98 |
3 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 02:24:00 |
4 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:21:18 |
5 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:22:32 |
6 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:24:72 |
7 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 02:25:15 |
8 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:26:90 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:17:99 |
2 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:15:00 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:12:00 |
4 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:05:13 |
5 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:09:36 |
6 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:13:00 |
7 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:15:19 |
8 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:21:01 |
Descalificari |
|||||
1 |
Jucan Robert Andrei Observatii: neprezentat |
21777 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
2 |
Brasoveanu Radu Florin Observatii: descalificat |
19444 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:17:98 |
3 |
Badarau Robert Observatii: descalificat |
16667 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:05:00 |
4 |
Orezeanu Luca Andrei Observatii: descalificat |
17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:47:94 |
5 |
Kuti Gaspar Observatii: descalificat |
16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:35:00 |
6 |
Matei Vlad Alexandru Observatii: descalificat |
14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:33:23 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Giura Iulia | 17485 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Papainog Karina Ioana | 19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Dospinescu Tatiana Maria | 19436 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
7 | Petrisor Ana Sofia | 19431 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Grigore Erica Maria | 21368 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 99:99:99 |
3 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:38:85 |
4 | Sargu Bianca Maria | 17295 | 2011 | CSM Targoviste | 03:35:12 |
6 | Matei Maria Rebeca | 22268 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
8 | Popescu Natalia | 21286 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Botila Rebeca | 21200 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:30:00 |
2 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 03:25:33 |
3 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:20:37 |
5 | Ghiur Elena Daniela | 19346 | 2010 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 03:20:01 |
6 | Fuior Laura Maria | 22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:25:00 |
7 | Matei Sanziana | 19137 | 2010 | CSM Targoviste | 03:27:89 |
8 | Bobeica Andreea Bianca | 17293 | 2011 | CSM Targoviste | 03:30:10 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:18:87 |
2 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:18:10 |
3 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 03:15:00 |
4 | Mihai Mara | 17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:13:37 |
5 | Despa Maria Anastasia | 17122 | 2010 | CSM Targoviste | 03:14:53 |
6 | Mofidi Ariyana | 21201 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:15:00 |
7 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:18:25 |
8 | Neacsu Alexia | 19639 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:19:07 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Calvo Karen | 20505 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:07:56 |
2 | Taralunga Raisa Elena | 16100 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:05:93 |
3 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:03:68 |
4 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:02:49 |
5 | Muntean Miruna-Cornelia | 21775 | 2010 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 03:02:72 |
6 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:03:78 |
7 | Lupu Antonia | 21199 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:06:98 |
8 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 03:11:53 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:02:00 |
2 | Dolocan Alessia | 19648 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:00:21 |
3 | Peruzzare Alexandra Maria | 16440 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:00:00 |
4 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 03:00:00 |
5 | Andrei Bristena Maria | 19429 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 03:00:00 |
6 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:00:02 |
7 | Beju Natalia | 21197 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:00:59 |
8 | Cimpan Denisa Maria | 19662 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:02:06 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Comna Andreea Luiza | 16022 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:00:00 |
2 | Fekete Petra | 16567 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:58:00 |
3 | Matache Amalia Gabriella | 19644 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:56:06 |
4 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:54:01 |
5 | Tapirluie Diana | 17890 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:54:38 |
6 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:57:44 |
7 | Vasilescu Catalina | 19643 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:59:13 |
8 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 03:00:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:53:77 |
2 | Zaharia Alessia | 19647 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:51:66 |
3 | Popa Natalia | 16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:50:33 |
4 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:48:51 |
5 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:48:67 |
6 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:51:02 |
7 | Rauca Rebeca | 21202 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:52:68 |
8 | Barbieru Anelis Antonia | 16018 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:54:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:48:25 |
2 | Udroiu Maria Anastasia | 19443 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:46:18 |
3 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:44:84 |
4 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:43:79 |
5 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 02:44:77 |
6 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:46:10 |
7 | Stoenescu Andreea | 19661 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:47:28 |
8 | Calugaru Daria | 19646 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:48:45 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Roman Teodora Andreea | 19373 | 2010 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:42:87 |
2 | Ganea Iustina | 19656 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:41:32 |
3 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:39:50 |
4 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:37:02 |
5 | Olea Theodora | 19650 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:38:40 |
6 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:41:06 |
8 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:42:92 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:33:53 |
3 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:26:96 |
4 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:25:58 |
5 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:26:28 |
6 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:29:78 |
7 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:32:00 |
8 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:34:80 |
Descalificari |
|||||
1 |
Crainic Smaranda Observatii: neprezentat |
19951 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 |
2 |
Iacob Catalina Observatii: descalificat |
21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 |
Tudoran Sara Observatii: descalificat |
21835 | 2010 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
4 |
Bunescu Maria Teodora Observatii: descalificat |
17119 | 2009 | CSM Targoviste | 03:35:18 |
5 |
Radu Antonia Andreea Bianca Observatii: descalificat |
19312 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 03:20:00 |
6 |
Cazacu Maria Ioana Observatii: descalificat |
14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:41:52 |
7 |
Preotu Maria Antonia Observatii: descalificat |
15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:30:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
3 | Nae Mihnea | 20878 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
4 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
5 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
6 | Aylett Daniel Alexandru | 21257 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Costache Alexandru Robert | 19589 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Bebu Alin Teodor | 16605 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
4 | Ghitiu Adam | 19140 | 2010 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
7 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Palade Denis Theodor | 21759 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Dimache Ianis Ionut | 22317 | 2011 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
4 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
5 | Paun Matei Gabriel | 22312 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Lupan Patric Alexandru | 22318 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Burcea Luca David Dumitru | 21675 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Boghiu Robert | 22112 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
3 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
4 | Reyhan Refik Kaan | 22320 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
5 | Socolov Tudor Alexandru | 22313 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Stinga Ianis Nicolas | 22321 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Vlasceanu Dragos Andrei | 22323 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
8 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stefan David Andrei | 21057 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:51:95 |
2 | Dumitrescu Razvan | 17888 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:50:79 |
3 | Constantin Stefan | 17292 | 2011 | CSM Targoviste | 00:47:70 |
4 | Luchian Matei Alexandru | 19272 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:45:98 |
5 | Radu Eric Mihai | 22306 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:46:06 |
7 | Dumitrescu Stefan | 17887 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:51:02 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Nae Horia Iustin | 19448 | 2012 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:42:12 |
2 | Balan Ionut Cosmin | 16620 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:40:82 |
3 | Brasoveanu Radu Florin | 19444 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:43 |
4 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:18 |
5 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:35 |
6 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:58 |
7 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:41:02 |
8 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Vintila David Gabriel | 19095 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:00 |
3 | Urucu Andrei Cosmin | 19914 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:66 |
4 | Badarau Robert | 16667 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:85 |
5 | Nicula Darius | 20883 | 2011 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:39:15 |
6 | Keller Nicholas | 19236 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:39:67 |
7 | Paun Luca Andrei | 19608 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:00 |
8 | Constantinica Denis Andre | 17285 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Coman David Florin | 16566 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:38:78 |
3 | Ivana Tudor | 19658 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:22 |
4 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:99 |
5 | Ivana Andrei | 22308 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:22 |
6 | Cernat Rares Constantin | 17853 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:25 |
7 | Petrache Tudor Stefan | 17487 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:73 |
8 | Simion Tudor Viorel | 17118 | 2010 | CSM Targoviste | 00:38:85 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Ionescu Tudor Mihai | 19151 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:37:12 |
2 | Patrichi Rares Alessandro | 17669 | 2011 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:60 |
3 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:47 |
4 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:36:44 |
5 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:45 |
6 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:36:59 |
7 | Chirimeaca Claudiu | 19631 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:03 |
8 | Udeanu Dimitrie | 16998 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:37:62 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:21 |
2 | Tudoran Luca Alexandru | 16677 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:00 |
3 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:69 |
4 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:35:68 |
5 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 00:35:69 |
6 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:35:75 |
7 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:36:20 |
8 | Lupusoru Radu Andrei | 22307 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:26 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Butufei Rares | 19238 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:35:64 |
2 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:35:27 |
3 | Asaftei Tudor-Ionut | 21774 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:35:24 |
4 | Circota Ioan Tudor | 19270 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
5 | Goran Pavel Serban | 19447 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:08 |
6 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:25 |
7 | Ivan George Andrei | 17646 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:35:36 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:78 |
2 | Zsigmond Darius Valentin | 19556 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:06 |
3 | Iordache Robert Andrei | 16501 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:33:89 |
4 | Siliste Alexandru | 19653 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:47 |
5 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:33:64 |
6 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:34:00 |
7 | Plesu Razvan | 17685 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:34:50 |
8 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:34:93 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Eftimie David-Alexandru | 21776 | 2010 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:33:15 |
2 | Nae Gabriel Adrian | 15703 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:33:00 |
3 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:89 |
4 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:45 |
5 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:32:68 |
6 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:33:00 |
7 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:15 |
8 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 00:33:24 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:20 |
2 | Bujor George Antonio | 15244 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:00 |
3 | Grigoras Alexandru Nic. | 16089 | 2006 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:00 |
4 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:31:77 |
5 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:99 |
6 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:32:00 |
7 | Pandele Vladimir | 19663 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:05 |
8 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:32:32 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:31:65 |
2 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:31:22 |
3 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 00:31:03 |
4 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:00 |
5 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:00 |
6 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:31:10 |
7 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:31:29 |
8 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:31:75 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:30:99 |
2 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:44 |
3 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:30:16 |
4 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:30:00 |
5 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 00:30:08 |
6 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:30:40 |
7 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:30:55 |
8 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:31:00 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:00 |
2 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:29:94 |
3 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:29:47 |
4 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:29:00 |
5 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:29:19 |
6 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:29:57 |
8 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:30:00 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:00 |
2 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:70 |
3 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:50 |
4 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:00 |
5 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:19 |
6 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:28:68 |
7 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:28:88 |
8 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:00 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:00 |
2 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:27:88 |
3 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:60 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:30 |
5 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:41 |
6 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:27:69 |
7 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:91 |
8 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:28:00 |
Seria: 20 |
|||||
1 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:05 |
2 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:26:75 |
3 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:26:71 |
4 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:58 |
5 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:26:70 |
6 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:26:75 |
7 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:27:00 |
8 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:06 |
Seria: 21 |
|||||
1 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:50 |
2 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:25:91 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:24:84 |
4 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:46 |
5 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:48 |
6 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:25:28 |
7 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:26:00 |
8 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:51 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sandeanu Alexandru Valent Observatii: neprezentat |
16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Ciobanu Vlad Observatii: descalificat |
17885 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:48:66 |
3 |
Batagui David Stefan Observatii: descalificat |
19103 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:66:60 |
4 |
Constantin Luca Marius Observatii: descalificat |
16508 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:94 |
5 |
Batir Marco Observatii: descalificat |
17684 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:38:50 |
6 |
Jucan Robert Andrei Observatii: neprezentat |
21777 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:35:66 |
7 |
Balaban Gabriel Observatii: descalificat |
17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:95 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Nicolaescu Tatiana | 21283 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Dospinescu Tatiana Maria | 19436 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:52:70 |
3 | Kutlu Reyhan | 21108 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:50:25 |
4 | Radu Antonia Andreea Bianca | 19312 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:49:68 |
5 | Fuior Laura Maria | 22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:50:00 |
6 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:57 |
8 | Papainog Karina Ioana | 19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:00 |
2 | Bunescu Maria Teodora | 17119 | 2009 | CSM Targoviste | 00:46:00 |
3 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:45:32 |
4 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:44:84 |
5 | Sargu Bianca Maria | 17295 | 2011 | CSM Targoviste | 00:45:00 |
6 | Bobeica Andreea Bianca | 17293 | 2011 | CSM Targoviste | 00:46:00 |
7 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:03 |
8 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:48:65 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Botila Rebeca | 21200 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:99 |
2 | Popescu Natalia | 21286 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:83 |
3 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:83 |
4 | Comna Andreea Luiza | 16022 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:32 |
5 | Giura Iulia | 17485 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:39 |
6 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:42:00 |
7 | El Moukaddem Faizy | 17522 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:43:01 |
8 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:44:28 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Matei Sanziana | 19137 | 2010 | CSM Targoviste | 00:40:97 |
2 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:06 |
3 | Pavel Mara Stefania | 21352 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:00 |
4 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:39:15 |
5 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:75 |
6 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 00:40:00 |
7 | Ghiur Elena Daniela | 19346 | 2010 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:40:85 |
8 | Chirca Antonia Raluca | 22311 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ene Julia Gabriela | 17490 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:00 |
2 | Despa Maria Anastasia | 17122 | 2010 | CSM Targoviste | 00:38:77 |
3 | Tapirluie Diana | 17890 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:38:36 |
4 | Andrei Bristena Maria | 19429 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:38:05 |
5 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:11 |
6 | Fekete Petra | 16567 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:38:58 |
7 | Grigore Erica Maria | 21368 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Galati | 00:38:81 |
8 | Mofidi Ariyana | 21201 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:11 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Popa Natalia | 16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:83 |
2 | Calvo Karen | 20505 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:56 |
3 | Beju Natalia | 21197 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:42 |
4 | Petrisor Ana Sofia | 19431 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:84 |
5 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:27 |
6 | Lupu Antonia | 21199 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:44 |
8 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 00:38:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:31 |
2 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:12 |
3 | Vasilescu Catalina | 19643 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:63 |
4 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:35:41 |
5 | Taralunga Raisa Elena | 16100 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:35:61 |
6 | Muntean Miruna-Cornelia | 21775 | 2010 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:36:10 |
7 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:36:16 |
8 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:36:60 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Peruzzare Alexandra Maria | 16440 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
2 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:34:98 |
3 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:34:90 |
4 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:48 |
5 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:71 |
6 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:97 |
7 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
8 | Rauca Rebeca | 21202 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:03 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:34:37 |
2 | Matache Amalia Gabriella | 19644 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:16 |
3 | Calugaru Daria | 19646 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:13 |
4 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:34:00 |
5 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:34:04 |
6 | Mircea Daria | 21198 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:13 |
7 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:19 |
8 | Popa Roberta Ana Maria | 19634 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:46 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:33:73 |
2 | Barbieru Anelis Antonia | 16018 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:46 |
3 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:03 |
4 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:65 |
5 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:91 |
6 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:33 |
7 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:33:72 |
8 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:33:99 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:00 |
2 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:31:85 |
3 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:31:48 |
4 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:30:44 |
5 | Ganea Iustina | 19656 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:42 |
6 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:31:61 |
7 | Udroiu Maria Anastasia | 19443 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:31:97 |
8 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:06 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:30:00 |
2 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:92 |
3 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:00 |
4 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:34 |
5 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:97 |
6 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:58 |
7 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:29:95 |
8 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:30:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cabuz Ioana Observatii: descalificat |
20723 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 |
Matei Maria Rebeca Observatii: descalificat |
22268 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 |
Osman Delia Observatii: neprezentat |
21284 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 |
Cabuz Stefania Observatii: descalificat |
20722 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:17:35 |
5 |
Crainic Smaranda Observatii: neprezentat |
19951 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:37:58 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
2 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 11:29:55 |
3 | Nae Gabriel Adrian | 15703 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 10:45:00 |
4 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 10:20:00 |
5 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 10:21:37 |
6 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 10:59:41 |
7 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
8 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 10:10:00 |
2 | Paun Fabian | 17728 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 10:00:00 |
3 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 10:00:00 |
4 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 09:53:85 |
5 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:54:38 |
6 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 10:00:00 |
7 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 10:00:00 |
8 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 10:14:45 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 09:50:00 |
2 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:46:30 |
3 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:42:54 |
4 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:32:86 |
5 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 09:34:00 |
6 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:45:00 |
7 | Radu Darius | 17729 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 09:48:00 |
8 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:51:84 |
Seria: 4 |
|||||
1 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:30:63 |
2 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 09:25:00 |
3 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 09:00:00 |
4 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 08:29:19 |
5 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 08:56:00 |
6 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 09:23:12 |
7 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:30:00 |
8 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 09:30:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
2 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
4 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 11:03:49 |
5 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 10:50:88 |
2 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 10:31:90 |
3 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 10:22:22 |
4 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 10:12:11 |
5 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 10:18:97 |
6 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 10:25:00 |
7 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 10:40:00 |
8 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 10:54:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 10:00:22 |
2 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 10:00:00 |
3 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 09:34:07 |
4 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:00:54 |
5 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 09:10:00 |
6 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 09:47:00 |
7 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 10:00:00 |
8 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 10:03:87 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Blanariu Saraiva Briana | 22315 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nicolaescu Tatiana | 21283 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Pavel Mara Stefania | 21352 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Dospinescu Tatiana Maria | 19436 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
6 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Kutlu Reyhan | 21108 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:33:15 |
2 | Bobeica Andreea Bianca | 17293 | 2011 | CSM Targoviste | 01:29:94 |
3 | Popa Cristiana | 22282 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:28:83 |
4 | Botila Rebeca | 21200 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:27:19 |
5 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:27:87 |
6 | Papainog Karina Ioana | 19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:29:00 |
7 | Craciun Iulia | 22283 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:30:00 |
8 | Sargu Bianca Maria | 17295 | 2011 | CSM Targoviste | 01:33:85 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:00 |
2 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:24:99 |
3 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:23:56 |
4 | Vasilescu Timeea Andreea | 21229 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:23:22 |
5 | Matei Sanziana | 19137 | 2010 | CSM Targoviste | 01:23:42 |
6 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:24:28 |
7 | Batel Essameldin Abouelela Mariam | 21230 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:25:63 |
8 | Bunescu Maria Teodora | 17119 | 2009 | CSM Targoviste | 01:27:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:22:82 |
2 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:22:48 |
3 | Neacsu Alexia | 19639 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:21:64 |
4 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:21:47 |
5 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:21:59 |
6 | Popescu Natalia | 21286 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:22:00 |
7 | Muti Daria - Andreea | 21233 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:22:67 |
8 | Mofidi Ariyana | 21201 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:22:95 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:19:51 |
2 | Despa Maria Anastasia | 17122 | 2010 | CSM Targoviste | 01:19:43 |
3 | Petrisor Ana Sofia | 19431 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:18:97 |
4 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:18:76 |
5 | Beju Natalia | 21197 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:18:83 |
6 | Muntean Miruna-Cornelia | 21775 | 2010 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:19:30 |
7 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:19:50 |
8 | Fuior Laura Maria | 22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:20:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:18:70 |
2 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:18:22 |
3 | Florea Raisa Ioana | 16653 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:17:99 |
4 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:17:59 |
5 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:17:85 |
6 | Lupu Antonia | 21199 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:18:21 |
7 | Calvo Karen | 20505 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:18:50 |
8 | El Moukaddem Faizy | 17522 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:18:70 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Mihai Mara | 17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:17:45 |
2 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:63 |
3 | Matache Amalia Gabriella | 19644 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:16:35 |
4 | Giura Iulia | 17485 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:15:41 |
5 | Vasilescu Catalina | 19643 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:16:07 |
7 | Comna Andreea Luiza | 16022 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:17:20 |
8 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:17:55 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Barbieru Anelis Antonia | 16018 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:14:75 |
2 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:14:45 |
4 | Magureanu Jessica | 16900 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:13:54 |
5 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:14:00 |
6 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:11 |
7 | Andrei Bristena Maria | 19429 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:14:71 |
8 | Taralunga Raisa Elena | 16100 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:15:23 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:12:95 |
2 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:12:91 |
3 | Rauca Rebeca | 21202 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:22 |
4 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:12:00 |
5 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:12:05 |
6 | Fekete Petra | 16567 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:12:22 |
7 | Dolocan Alessia | 19648 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:94 |
8 | Tapirluie Diana | 17890 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:13:40 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 01:11:89 |
2 | Popa Roberta Ana Maria | 19634 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:11:76 |
3 | Roman Teodora Andreea | 19373 | 2010 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:11:46 |
4 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:11:22 |
5 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:11:40 |
6 | Cimpan Denisa Maria | 19662 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:63 |
7 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:11:85 |
8 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:11:95 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:10:80 |
2 | Stoenescu Andreea | 19661 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:71 |
3 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:10:29 |
4 | Zaharia Alessia | 19647 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:46 |
5 | Mircea Daria | 21198 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:12 |
6 | Popa Natalia | 16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:10:47 |
7 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:10:75 |
8 | Chirca Antonia Raluca | 22311 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:11:00 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:09:17 |
2 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:08:87 |
3 | Calugaru Daria | 19646 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:05 |
4 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:07:88 |
5 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:08:02 |
6 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:08:40 |
7 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:08:92 |
8 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:09:28 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Cernea Maia Ioana | 14588 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:07:33 |
2 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:07:25 |
3 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:07:01 |
4 | Udroiu Maria Anastasia | 19443 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:06:87 |
5 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:06:99 |
6 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:07:19 |
7 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:07:30 |
8 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:07:59 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:06:69 |
2 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:60 |
3 | Ganea Iustina | 19656 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:00 |
4 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:86 |
5 | Peruzzare Alexandra Maria | 16440 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:06:00 |
6 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 01:06:41 |
7 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:06:64 |
8 | Olea Theodora | 19650 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:79 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:05:64 |
2 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:04:54 |
3 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:03:49 |
4 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:02:69 |
5 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:03:12 |
6 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:83 |
7 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:05:46 |
8 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:80 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:02:33 |
2 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:02:00 |
3 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:11 |
4 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:00:24 |
5 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:08 |
6 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 01:01:92 |
7 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:26 |
8 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:02:56 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:00 |
2 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:25 |
3 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:57:99 |
4 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:56:75 |
5 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:18 |
6 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:58:93 |
7 | Gatt Sasha | 22266 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Toma's Ploiesti | 00:59:70 |
8 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:00:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tudoran Sara Observatii: descalificat |
21835 | 2010 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
2 |
Osman Delia Observatii: neprezentat |
21284 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 |
Crainic Smaranda Observatii: neprezentat |
19951 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:16:42 |
4 |
Ene Julia Gabriela Observatii: descalificat |
17490 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:14:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Mirita David | 22363 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
3 | Costache Alexandru Robert | 19589 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Ghitiu Adam | 19140 | 2010 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Paun Luca Andrei | 19608 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Vilcescu Bogdan | 19618 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Palade Denis Theodor | 21759 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
5 | Paun Matei Gabriel | 22312 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Burcea Luca David Dumitru | 21675 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Tudoran Luca Alexandru | 16677 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Bebu Alin Teodor | 16605 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Vlasceanu Dragos Andrei | 22323 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
2 | Stinga Ianis Nicolas | 22321 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
3 | Lupan Patric Alexandru | 22318 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
4 | Pantazi Simeon | 22316 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Dimache Ianis Ionut | 22317 | 2011 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
6 | Reyhan Refik Kaan | 22320 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
8 | Jantic Radu Stefan | 22325 | 2011 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Danciu Luca | 20877 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:56:48 |
2 | Constantin Stefan | 17292 | 2011 | CSM Targoviste | 01:31:88 |
4 | Radu Eric Mihai | 22306 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:28:00 |
5 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:28:00 |
6 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:30:18 |
7 | Ionescu Radu | 22284 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:31:90 |
8 | Socolov Tudor Alexandru | 22313 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Muj Rares Ionut | 19233 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:27:81 |
2 | Dumitrescu Razvan | 17888 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:25:12 |
3 | Aprodu Matei | 22287 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:24:00 |
4 | Nae Horia Iustin | 19448 | 2012 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:23:51 |
5 | Aylett Daniel Alexandru | 21257 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:23:87 |
6 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:24:54 |
7 | Dumitrescu Stefan | 17887 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:26:80 |
8 | Brasoveanu Radu Florin | 19444 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:27:96 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Petrache Tudor Stefan | 17487 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:22:78 |
2 | Simion Tudor Viorel | 17118 | 2010 | CSM Targoviste | 01:21:86 |
3 | Tanase Razvan Costin | 21226 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:21:00 |
4 | Urucu Andrei Cosmin | 19914 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:20:77 |
5 | Radu Andrei Ionut | 21224 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:20:82 |
6 | Keller Nicholas | 19236 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:21:71 |
7 | Balan Radu Alexandru | 17481 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:22:76 |
8 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:23:25 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Pirvu Rares | 22288 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:20:00 |
2 | Pintilie Andreas | 19078 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:19:83 |
3 | Balan Ionut Cosmin | 16620 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:18:68 |
4 | Goran Pavel Serban | 19447 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:18:38 |
5 | Ciobanu Vlad | 17885 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:18:66 |
6 | Rusu Robert Cristian | 21227 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:19:68 |
7 | Constantinica Denis Andre | 17285 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:20:00 |
8 | Constantin David | 19397 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:20:47 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Stroica Eric Michael | 19946 | 2009 | CSM Targoviste | 01:18:10 |
3 | Cernat Rares Constantin | 17853 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:17:71 |
4 | Ivana Tudor | 19658 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:44 |
5 | Bucur David Alexandru | 19228 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:17:59 |
6 | Rotaru Eduard Petru | 22286 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:18:00 |
7 | Androne Filip Andrei | 22285 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:18:00 |
8 | Mihai Victor Andrei | 21430 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:18:26 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Butufei Rares | 19238 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:16:19 |
2 | Vintila David Gabriel | 19095 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:16:00 |
3 | Nitu Rafael - Mihai | 21231 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:15:44 |
4 | Nicula Darius | 20883 | 2011 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:15:05 |
5 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:15:38 |
6 | Patrichi Rares Alessandro | 17669 | 2011 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:15:60 |
7 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:00 |
8 | Chirimeaca Claudiu | 19631 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:17:33 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Badarau Robert | 16667 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:13:93 |
2 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:13:31 |
4 | Circota Ioan Tudor | 19270 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:13:00 |
5 | Popescu Vlad Stefan | 17810 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:13:03 |
6 | Batir Marco | 17684 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:13:26 |
7 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:13:72 |
8 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:14:06 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Nae Mihnea | 20878 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:12:57 |
2 | Gavrila Alexandru Daniel | 21228 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:12:46 |
3 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:12:14 |
4 | Lupusoru Radu Andrei | 22307 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:00 |
5 | Eftimie David-Alexandru | 21776 | 2010 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:12:10 |
6 | Capisizu Matei | 21431 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:12:17 |
7 | Coman David Florin | 16566 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:12:57 |
8 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:12:73 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Vieru Vlad-Gabriel | 21225 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:11:70 |
2 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:10:70 |
3 | Siliste Alexandru | 19653 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:61 |
4 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:31 |
5 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:10:55 |
6 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:10:68 |
7 | Asaftei Tudor-Ionut | 21774 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:11:57 |
8 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:11:99 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 01:10:12 |
2 | Dobre Rares Mihai | 19315 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:09:98 |
3 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:09:85 |
4 | Ciuvica Mario | 17798 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:09:75 |
5 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:09:80 |
7 | Iordache Robert Andrei | 16501 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:10:00 |
8 | Ionescu Tudor Mihai | 19151 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:10:23 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Udeanu Dimitrie | 16998 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:09:41 |
2 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:09:36 |
3 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:09:26 |
4 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:08:43 |
5 | Vasile Mihai Catalin | 19226 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:09:20 |
6 | Ivan George Andrei | 17646 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:09:30 |
7 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:09:37 |
8 | Zsigmond Darius Valentin | 19556 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:09:64 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:08:26 |
2 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:08:21 |
3 | Grigoras Alexandru Nic. | 16089 | 2006 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:08:00 |
4 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:07:88 |
5 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:08:00 |
6 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:08:08 |
7 | Vieru Rares Andrei | 19230 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:08:23 |
8 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:08:38 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:07:25 |
2 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:07:10 |
3 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:06:57 |
4 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:05:90 |
5 | Pandele Vladimir | 19663 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:94 |
6 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 01:06:95 |
7 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:07:19 |
8 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 01:07:25 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:05:45 |
2 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:12 |
3 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:04:76 |
4 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:04:24 |
5 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:04:46 |
6 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:05:05 |
7 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:05:27 |
8 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 01:05:62 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:03:89 |
2 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:40 |
3 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:03:15 |
4 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:03:00 |
5 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:03:00 |
6 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:03:38 |
7 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:03:49 |
8 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:04:22 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:49 |
2 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:02:31 |
3 | Bujor George Antonio | 15244 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:01:84 |
4 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:01:51 |
5 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:01:80 |
6 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:02:13 |
7 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:02:38 |
8 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:02:62 |
Seria: 20 |
|||||
1 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:00:90 |
2 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:00:89 |
3 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:00:63 |
4 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:53 |
5 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:00:54 |
6 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:88 |
7 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:00:89 |
8 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:01:42 |
Seria: 21 |
|||||
1 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:96 |
2 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:59:76 |
3 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 00:59:54 |
4 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:59:21 |
5 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:29 |
6 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:59:56 |
7 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 00:59:76 |
8 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:21 |
Seria: 22 |
|||||
1 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:59:00 |
2 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:58:61 |
3 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:58:43 |
4 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:58:26 |
5 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:58:34 |
6 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:58:44 |
8 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:59:15 |
Seria: 23 |
|||||
1 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:58:12 |
2 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:57:71 |
3 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:57:42 |
4 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:57:36 |
5 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:57:41 |
6 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:57:44 |
7 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:57:78 |
8 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:58:17 |
Seria: 24 |
|||||
1 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:57:00 |
2 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:56:66 |
3 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:67 |
4 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:55:51 |
5 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:55:65 |
6 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:23 |
7 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:56:67 |
8 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:57:32 |
Seria: 25 |
|||||
1 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:14 |
2 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:05 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:54:94 |
4 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:54:89 |
5 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:54:90 |
6 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:55:04 |
7 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:55:14 |
8 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:55:17 |
Seria: 26 |
|||||
1 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:55 |
2 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:54:25 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:54:00 |
4 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:53:79 |
5 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:53:84 |
6 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:54:09 |
7 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:32 |
8 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:54:64 |
Seria: 27 |
|||||
1 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:53:31 |
3 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:51:82 |
4 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:49:93 |
5 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:51:77 |
6 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:10 |
7 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:53:06 |
8 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:53:67 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ionescu Stefan Observatii: neprezentat |
22362 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
2 |
Ionescu Matei Observatii: neprezentat |
17681 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:28:50 |
3 |
Ivana Andrei Observatii: descalificat |
22308 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:18:00 |
4 |
Jucan Robert Andrei Observatii: neprezentat |
21777 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:13:05 |
5 |
Sandeanu Alexandru Valent Observatii: neprezentat |
16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:94 |
6 |
Blidaru David Andrei Observatii: descalificat |
14589 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:58:70 |
7 |
Stancu Vlad Stefan Observatii: descalificat |
13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:60 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
4 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 03:10:00 |
4 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:54:00 |
5 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 02:57:06 |
6 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:50:00 |
2 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:43:00 |
3 | Cernea Maia Ioana | 14588 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:35:00 |
4 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:35:00 |
5 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:35:00 |
6 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:40:00 |
7 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:48:98 |
8 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:50:47 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:24:30 |
2 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:22:75 |
3 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:18:70 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:14:72 |
5 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:33 |
6 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:22:27 |
7 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:24:00 |
8 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:32:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Mihai Delia Ecaterina Observatii: descalificat |
14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
5 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 03:30:00 |
6 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:47:34 |
2 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:39:00 |
3 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:36:76 |
4 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:35:00 |
6 | Gherghina Alexandru Costi | 16758 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:38:54 |
8 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 02:48:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Paun Fabian | 17728 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:32:00 |
2 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:25:72 |
3 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:25:00 |
4 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:22:00 |
5 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:22:50 |
6 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:25:00 |
7 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:30:00 |
8 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:35:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:20:00 |
3 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:19:12 |
4 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:16:89 |
5 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:19:12 |
6 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:19:46 |
7 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:20:00 |
8 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 02:22:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:14:71 |
2 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:05:87 |
3 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:01:70 |
4 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:59:77 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:00:21 |
6 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:05:09 |
7 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:11:27 |
8 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 02:16:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Petrea Razvan Dumitru Observatii: descalificat |
16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 |
Giura Mihnea Daniel Observatii: descalificat |
19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 03:00:00 |
3 |
Radu Andrei Ionut Observatii: descalificat |
15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:35:00 |
4 |
Stancel Lukas Observatii: neprezentat |
15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:45:00 |
5 |
Blidaru David Andrei Observatii: descalificat |
14589 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:20:00 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Stafeta 1 Stefan Andrei Vasilescu, Andrei Enache, Maria Grosu, Andra Denisa Gorecki, | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Stafeta 1 Dragos Ghile, Vlad Stefan Stancu, Maria Claudia Gadea, Gabriela Ioana Gadea, | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 1 Sara Maria Constantinescu, Tobias George Dumitrache, Simona Andreea Chiru, David Andrei Mihai, | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Mirita David | 22363 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
4 | Burcea Luca David Dumitru | 21675 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Palade Denis Theodor | 21759 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Petrache Tudor Stefan | 17487 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Aylett Daniel Alexandru | 21257 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
3 | Rusu Robert Cristian | 21227 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Radu Andrei Ionut | 21224 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Danciu Luca | 20877 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
3 | Paun Luca Andrei | 19608 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Tudoran Luca Alexandru | 16677 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Badarau Robert | 16667 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Brasoveanu Radu Florin | 19444 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Stefan David Andrei | 21057 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Stinga Ianis Nicolas | 22321 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
3 | Lupan Patric Alexandru | 22318 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
5 | Boghiu Robert | 22112 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Rotaru Eduard Petru | 22286 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Reyhan Refik Kaan | 22320 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
8 | Dimache Ianis Ionut | 22317 | 2011 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:00:88 |
2 | Pirvu Rares | 22288 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:57:00 |
3 | Ionescu Radu | 22284 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:54:53 |
4 | Circota Ioan Tudor | 19270 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:50:00 |
5 | Nicula Darius | 20883 | 2011 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:50:45 |
6 | Constantin Stefan | 17292 | 2011 | CSM Targoviste | 01:55:22 |
7 | Aprodu Matei | 22287 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:57:43 |
8 | Vlasceanu Dragos Andrei | 22323 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:45:67 |
2 | Ivan George Andrei | 17646 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:45:00 |
3 | Tanase Razvan Costin | 21226 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:45:00 |
4 | Chirimeaca Claudiu | 19631 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:44:55 |
5 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:45:00 |
6 | Androne Filip Andrei | 22285 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:45:00 |
7 | Grigoras Alexandru Nic. | 16089 | 2006 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:45:00 |
8 | Balan Radu Alexandru | 17481 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:50:00 |
Seria: 7 |
|||||
2 | Bucur David Alexandru | 19228 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:41:35 |
3 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:40:00 |
4 | Capisizu Matei | 21431 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:40:00 |
5 | Patrichi Rares Alessandro | 17669 | 2011 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:40:00 |
6 | Simion Tudor Viorel | 17118 | 2010 | CSM Targoviste | 01:40:50 |
7 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:41:85 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Coman David Florin | 16566 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:40:00 |
2 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:38:48 |
3 | Gavrila Alexandru Daniel | 21228 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:38:00 |
4 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:37:84 |
5 | Lupusoru Radu Andrei | 22307 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:38:00 |
6 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:38:44 |
7 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:38:57 |
8 | Vintila David Gabriel | 19095 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:40:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Nitu Rafael - Mihai | 21231 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:37:00 |
2 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:35:28 |
4 | Goran Pavel Serban | 19447 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:33:00 |
5 | Constantinica Denis Andre | 17285 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:35:00 |
6 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:35:19 |
7 | Butufei Rares | 19238 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:36:00 |
8 | Balan Ionut Cosmin | 16620 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:37:66 |
Seria: 10 |
|||||
2 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:32:23 |
3 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:30:67 |
4 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:30:09 |
5 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 01:30:60 |
6 | Keller Nicholas | 19236 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:31:00 |
7 | Ciuvica Mario | 17798 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:32:44 |
8 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:32:84 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Vieru Vlad-Gabriel | 21225 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:30:00 |
2 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:29:36 |
3 | Cernat Rares Constantin | 17853 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:28:85 |
4 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:27:29 |
5 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:27:80 |
6 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:29:24 |
7 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:29:67 |
8 | Iordache Robert Andrei | 16501 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:30:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:26:44 |
2 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:25:55 |
3 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:24:90 |
4 | Plesu Razvan | 17685 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:24:40 |
5 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:24:68 |
6 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:25:00 |
7 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:25:95 |
8 | Popescu Vlad Stefan | 17810 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:26:73 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:23:02 |
2 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:22:91 |
3 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:22:51 |
4 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:21:66 |
5 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:21:90 |
6 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:22:62 |
7 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:23:00 |
8 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:23:15 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:20:06 |
2 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:19:64 |
3 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:18:97 |
4 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:18:47 |
5 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:18:74 |
6 | Stefan Mihai Catalin | 16947 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:60 |
7 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:20:00 |
8 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:20:11 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:18:04 |
2 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:17:90 |
3 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:79 |
4 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:17:45 |
5 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:17:56 |
6 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:17:82 |
7 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:17:90 |
8 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:18:31 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:16:53 |
2 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:16:09 |
3 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:14:77 |
4 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:14:44 |
5 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:14:54 |
6 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:15:87 |
7 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:16:43 |
8 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:16:84 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:12:42 |
2 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 01:11:45 |
3 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:11:23 |
4 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:10:51 |
5 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:11:00 |
6 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:28 |
7 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:12:00 |
8 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 01:13:47 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:09:54 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:07:50 |
3 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:07:09 |
4 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:02:68 |
5 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:86 |
6 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:10 |
7 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:09:35 |
8 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:10:27 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ciobanu Vlad Observatii: descalificat |
17885 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
2 |
Jucan Robert Andrei Observatii: neprezentat |
21777 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
3 |
Socolov Tudor Alexandru Observatii: neprezentat |
22313 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 |
Ionescu Stefan Observatii: neprezentat |
22362 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
5 |
Ivana Andrei Observatii: descalificat |
22308 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:44:00 |
6 |
Ivana Tudor Observatii: descalificat |
19658 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:44:53 |
7 |
Mihai Victor Andrei Observatii: descalificat |
21430 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:35:00 |
8 |
Sandeanu Alexandru Valent Observatii: neprezentat |
16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:32:64 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Botila Rebeca | 21200 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Kutlu Reyhan | 21108 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
3 | Cabuz Stefania | 20722 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
4 | Giura Iulia | 17485 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Cabuz Ioana | 20723 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
8 | Papainog Karina Ioana | 19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dospinescu Tatiana Maria | 19436 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Andrei Bristena Maria | 19429 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
4 | Popescu Natalia | 21286 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Radu Antonia Andreea Bianca | 19312 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Petrisor Ana Sofia | 19431 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Nicolaescu Tatiana | 21283 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Neacsu Alexia | 19639 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:56:18 |
4 | Sargu Bianca Maria | 17295 | 2011 | CSM Targoviste | 01:54:14 |
5 | Craciun Iulia | 22283 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:54:28 |
6 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:57:00 |
8 | Tudoran Sara | 21835 | 2010 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:53:14 |
3 | Bobeica Andreea Bianca | 17293 | 2011 | CSM Targoviste | 01:48:35 |
4 | Calvo Karen | 20505 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:47:16 |
5 | Popa Cristiana | 22282 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:47:82 |
6 | Mofidi Ariyana | 21201 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:50:00 |
7 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:50:49 |
8 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:53:53 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Crainic Smaranda | 19951 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:45:00 |
2 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:45:00 |
3 | Hlihor Ana Maria | 19235 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:43:72 |
4 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:42:78 |
5 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:43:54 |
6 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:44:88 |
7 | Beju Natalia | 21197 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:45:00 |
8 | Vasilescu Timeea Andreea | 21229 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:45:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Batel Essameldin Abouelela Mariam | 21230 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:40:00 |
2 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 01:39:98 |
3 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:38:21 |
4 | Muti Daria - Andreea | 21233 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:37:00 |
5 | Dolocan Alessia | 19648 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:37:24 |
6 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:39:20 |
7 | Mircea Daria | 21198 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:40:00 |
8 | Chirca Antonia Raluca | 22311 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:40:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:36:55 |
2 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 01:35:62 |
3 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:35:47 |
4 | Fekete Petra | 16567 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:35:00 |
5 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 01:35:07 |
6 | Tapirluie Diana | 17890 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:35:53 |
7 | Vasilescu Catalina | 19643 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:36:16 |
8 | Lupu Antonia | 21199 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:37:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Taralunga Raisa Elena | 16100 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:33:56 |
3 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:31:04 |
4 | Rauca Rebeca | 21202 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:30:00 |
5 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:30:45 |
6 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:31:41 |
7 | Zaharia Alessia | 19647 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:32:60 |
8 | Popa Natalia | 16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:34:57 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:29:84 |
2 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:29:23 |
3 | Barbieru Anelis Antonia | 16018 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:28:00 |
4 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:27:77 |
5 | Matache Amalia Gabriella | 19644 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:27:84 |
6 | Ene Julia Gabriela | 17490 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:29:00 |
7 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:29:52 |
8 | Peruzzare Alexandra Maria | 16440 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:30:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Comna Andreea Luiza | 16022 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:27:00 |
2 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:26:32 |
3 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:26:21 |
4 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 01:25:31 |
5 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:26:09 |
6 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:26:31 |
7 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:26:59 |
8 | Roman Teodora Andreea | 19373 | 2010 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:27:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:25:03 |
2 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:22:03 |
3 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:21:09 |
4 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:47 |
5 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:20:19 |
6 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:21:74 |
7 | Olea Theodora | 19650 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:24:64 |
8 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:25:18 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:17:14 |
2 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:65 |
3 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:13:01 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:59 |
5 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:12:97 |
6 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:13:86 |
7 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:16:58 |
8 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:17:77 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pavel Mara Stefania Observatii: descalificat |
21352 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 |
Osman Delia Observatii: neprezentat |
21284 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 |
Fuior Laura Maria Observatii: descalificat |
22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:50:00 |
4 |
Pop Karina Maria Observatii: descalificat |
17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:32:21 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
5 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Balan Radu Alexandru | 17481 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Constantin David | 19397 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Vilcescu Bogdan | 19618 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Muj Rares Ionut | 19233 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 07:05:14 |
4 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 06:00:91 |
5 | Urucu Andrei Cosmin | 19914 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 06:10:00 |
6 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 05:53:73 |
2 | Stroica Eric Michael | 19946 | 2009 | CSM Targoviste | 05:50:00 |
3 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 05:47:66 |
4 | Batir Marco | 17684 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 05:44:16 |
5 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 05:44:21 |
6 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:49:38 |
7 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:53:12 |
8 | Ionescu Tudor Mihai | 19151 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 05:58:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 05:35:82 |
2 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 05:33:39 |
3 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:30:00 |
4 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:25:33 |
5 | Ciuvica Mario | 17798 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 05:30:00 |
6 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 05:32:33 |
7 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:33:62 |
8 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 05:38:30 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Dobre Rares Mihai | 19315 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 05:25:00 |
2 | Zsigmond Darius Valentin | 19556 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:25:00 |
3 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:21:27 |
4 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 05:18:88 |
5 | Vasile Mihai Catalin | 19226 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 05:20:00 |
6 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:24:48 |
7 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:25:00 |
8 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:25:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Alexandrescu R. Stefan | 17554 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:15:08 |
2 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:13:92 |
3 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:10:90 |
4 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 05:09:85 |
5 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:10:00 |
6 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:11:47 |
7 | Vieru Rares Andrei | 19230 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 05:15:00 |
8 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:15:86 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:08:06 |
2 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:03:79 |
3 | Siliste Alexandru | 19653 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:00:00 |
4 | Bujor George Antonio | 15244 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:00:00 |
5 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 05:00:00 |
6 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:03:27 |
7 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:04:55 |
8 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:08:11 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 04:59:38 |
2 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 04:56:35 |
3 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:55:31 |
4 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:52:08 |
5 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 04:55:00 |
6 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:55:44 |
7 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:57:96 |
8 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:00:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 04:50:23 |
2 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:48:84 |
3 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:47:17 |
4 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 04:45:12 |
5 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 04:46:01 |
6 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 04:48:00 |
7 | Pandele Vladimir | 19663 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:50:00 |
8 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:51:73 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:44:73 |
2 | Paun Fabian | 17728 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 04:42:81 |
3 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 04:42:00 |
4 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:40:95 |
5 | Radu Darius | 17729 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 04:41:17 |
6 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 04:42:67 |
7 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:43:51 |
8 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:45:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 04:40:00 |
2 | Enescu Armand Gustav | 15847 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:39:49 |
3 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 04:34:22 |
4 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 04:32:45 |
5 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 04:33:87 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:37:74 |
7 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 04:39:49 |
8 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:40:07 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:31:98 |
2 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 04:31:00 |
3 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:30:00 |
4 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:28:69 |
5 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 04:30:00 |
6 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 04:30:60 |
7 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 04:31:33 |
8 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 04:32:09 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:28:01 |
2 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:25:00 |
3 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 04:22:57 |
4 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:18:23 |
5 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 04:19:35 |
6 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:23:67 |
7 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 04:25:15 |
8 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 04:28:38 |
Seria: 15 |
|||||
1 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:13:89 |
2 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:08:00 |
3 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:59:54 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:47:79 |
5 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:59:29 |
6 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:06:00 |
7 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:09:00 |
8 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 04:18:21 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Florea Raisa Ioana | 16653 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 99:99:99 |
4 | Calvo Karen | 20505 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Hlihor Ana Maria | 19235 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Muntean Miruna-Cornelia | 21775 | 2010 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
3 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 06:30:00 |
4 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 06:16:94 |
5 | Fuior Laura Maria | 22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 06:30:00 |
6 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 06:38:34 |
7 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | El Moukaddem Faizy | 17522 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 06:10:12 |
2 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 06:07:42 |
3 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 06:03:76 |
4 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:59:67 |
5 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 06:01:14 |
6 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 06:03:84 |
7 | Taralunga Raisa Elena | 16100 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 06:10:00 |
8 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 06:16:18 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 05:55:68 |
2 | Minea Irina | 15672 | 2007 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 05:47:00 |
3 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:40:00 |
4 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:35:00 |
5 | Tapirluie Diana | 17890 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:36:77 |
6 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 05:46:06 |
7 | Mihai Mara | 17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:50:00 |
8 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:55:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 05:32:69 |
2 | Cimpan Denisa Maria | 19662 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:30:00 |
3 | Calugaru Daria | 19646 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:30:00 |
4 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:24:43 |
5 | Popa Roberta Ana Maria | 19634 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:25:00 |
6 | Peruzzare Alexandra Maria | 16440 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 05:30:00 |
7 | Magureanu Jessica | 16900 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 05:30:57 |
8 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 05:32:72 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 05:21:17 |
2 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 05:20:00 |
3 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:19:45 |
4 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:17:14 |
5 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:18:05 |
6 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 05:20:00 |
7 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 05:20:00 |
8 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 05:23:93 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:14:00 |
2 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:13:82 |
3 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 05:12:77 |
4 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 05:12:30 |
5 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 05:12:62 |
6 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:13:71 |
7 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:13:88 |
8 | Popa Natalia | 16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:17:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Stoenescu Andreea | 19661 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:10:00 |
2 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:08:16 |
3 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 05:05:28 |
4 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:04:15 |
5 | Roman Teodora Andreea | 19373 | 2010 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 05:05:00 |
6 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 05:06:30 |
7 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:08:54 |
8 | Beres Krisztina | 14907 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 05:11:62 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Cernea Maia Ioana | 14588 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 05:02:81 |
2 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:00:48 |
3 | Udroiu Maria Anastasia | 19443 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:56:37 |
4 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:53:56 |
5 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 04:54:50 |
6 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 05:00:11 |
7 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 05:01:34 |
8 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:03:46 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:52:43 |
2 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 04:50:00 |
3 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:47:65 |
4 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:38:06 |
5 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 04:39:88 |
6 | Ganea Iustina | 19656 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:50:00 |
7 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 04:50:82 |
8 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:52:56 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:34:82 |
2 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:32:45 |
3 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 04:29:96 |
6 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 04:30:33 |
7 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:32:58 |
8 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 04:36:98 |
Descalificari |
|||||
1 |
Gatt Sasha Observatii: neprezentat |
22266 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Toma's Ploiesti | 04:23:05 |
2 |
Preotu Maria Antonia Observatii: neprezentat |
15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:24:44 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Andrei Marin, Denis Andre Constantinica, Ioan Tudor Circota, Vlad Emilian Iliescu, | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Bogdan Mitrache, Julia Gabriela Ene, Luca Alexandru Tudoran, Ioan Mihai Petresu, | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 2 Moise-Vasile Olah, Marian Albert Albu, David Andr Constantinescu, Stefania Alisia Muzuru, | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Stafeta 1 Darius Samuel Stroica, Nicholas Keller, Rares Butufei, Petra Fekete, | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 2 Iulia Giura, Adam Vioinea, Gabriel Stefan Stan, Daniela Roberta Chiriac, | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Ariyana Mofidi, Cristian Buta, Antonia Lupu, Rebeca Botila, | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 2 Lara Alessia Pascari, Matei Mot, Daria Mircea, Eva-Stefania Ilie, | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 1 Tudor Stefan Petrache, Andreea Luiza Comna, Anelis Antonia Barbieru, Robert Badarau, | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 1 Alexandru Raileanu, Adrian Toth, Mihai Lucian Iancu, Albert Christian Frincu, | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
7 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
5 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
6 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 19:40:00 |
2 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 18:45:00 |
3 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 18:30:78 |
4 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 17:30:00 |
5 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 18:15:22 |
6 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 18:31:33 |
7 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 18:53:00 |
8 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 20:30:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
2 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 21:45:54 |
2 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 19:12:45 |
3 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 19:01:10 |
4 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 18:47:22 |
5 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 19:00:00 |
6 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 19:08:91 |
7 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 19:54:34 |
8 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 18:30:00 |
2 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 18:09:37 |
3 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 18:03:34 |
4 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 17:55:77 |
5 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 18:00:00 |
6 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 18:04:34 |
7 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 18:30:00 |
8 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 18:45:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 17:41:57 |
2 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 16:38:02 |
3 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 16:16:15 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 15:03:72 |
5 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 15:50:96 |
6 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 16:20:98 |
7 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 17:30:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Radoi Rares Nicolae Observatii: neprezentat |
15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 17:48:09 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mihai Mara | 17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
2 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
7 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
4 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
5 | Papainog Karina Ioana | 19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
6 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | El Moukaddem Faizy | 17522 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
8 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
5 | Nicolaescu Tatiana | 21283 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Sargu Bianca Maria | 17295 | 2011 | CSM Targoviste | 00:56:78 |
4 | Botila Rebeca | 21200 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:66 |
5 | Tudoran Sara | 21835 | 2010 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:55:74 |
6 | Dospinescu Tatiana Maria | 19436 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:02:07 |
7 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Kutlu Reyhan | 21108 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:53:52 |
2 | Despa Maria Anastasia | 17122 | 2010 | CSM Targoviste | 00:51:99 |
5 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:50:07 |
6 | Bobeica Andreea Bianca | 17293 | 2011 | CSM Targoviste | 00:51:66 |
7 | Popescu Natalia | 21286 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:52:98 |
8 | Craciun Iulia | 22283 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:54:51 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:49:69 |
3 | Crainic Smaranda | 19951 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:48:95 |
4 | Popa Cristiana | 22282 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:48:63 |
5 | Beju Natalia | 21197 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:48:73 |
6 | Matei Sanziana | 19137 | 2010 | CSM Targoviste | 00:49:00 |
7 | Neacsu Alexia | 19639 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:49:30 |
8 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:50:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Mofidi Ariyana | 21201 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:47:93 |
2 | Hlihor Ana Maria | 19235 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:47:25 |
3 | Batel Essameldin Abouelela Mariam | 21230 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:46:62 |
4 | Chirca Antonia Raluca | 22311 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:46:00 |
5 | Vasilescu Timeea Andreea | 21229 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:46:15 |
6 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:47:00 |
7 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:47:58 |
8 | Andrei Bristena Maria | 19429 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:48:16 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Muti Daria - Andreea | 21233 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:45:61 |
2 | Cimpan Denisa Maria | 19662 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:45:56 |
3 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:45:00 |
5 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:45:00 |
6 | Calvo Karen | 20505 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:39 |
7 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:45:59 |
8 | Petrisor Ana Sofia | 19431 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:67 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 00:44:00 |
2 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:43:98 |
3 | Stoenescu Andreea | 19661 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:82 |
4 | Comna Andreea Luiza | 16022 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:71 |
5 | Lupu Antonia | 21199 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:80 |
6 | Barbieru Anelis Antonia | 16018 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:91 |
7 | Ene Julia Gabriela | 17490 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:00 |
8 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:43:44 |
2 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:43:00 |
3 | Udroiu Maria Anastasia | 19443 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:42:90 |
4 | Dolocan Alessia | 19648 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:84 |
5 | Mircea Daria | 21198 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:89 |
6 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:42:98 |
7 | Vasilescu Catalina | 19643 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:11 |
8 | Fekete Petra | 16567 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:43:68 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Calugaru Daria | 19646 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:06 |
2 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:42:00 |
3 | Rauca Rebeca | 21202 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:41:49 |
4 | Calinescu Adelina Maria | 19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:41:00 |
5 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 00:41:20 |
6 | Popa Roberta Ana Maria | 19634 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:94 |
7 | Cernea Maia Ioana | 14588 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:42:00 |
8 | Ganea Iustina | 19656 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:31 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:40:19 |
2 | Matache Amalia Gabriella | 19644 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:09 |
3 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:00 |
4 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:40:00 |
5 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:40:00 |
6 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:40:00 |
7 | Zaharia Alessia | 19647 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:16 |
8 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:40:57 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Taralunga Raisa Elena | 16100 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:39:93 |
2 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:39:05 |
3 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:86 |
4 | Olea Theodora | 19650 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:35 |
5 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:38:70 |
6 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:00 |
7 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:39:13 |
8 | Peruzzare Alexandra Maria | 16440 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:00 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:38:00 |
2 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:37:54 |
3 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:00 |
4 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:00 |
5 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:00 |
6 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:37:00 |
7 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:38:00 |
8 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:10 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:34:36 |
2 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:34:17 |
3 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:33:49 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:58 |
5 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:90 |
6 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:91 |
7 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:22 |
8 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Antonescu Daria Observatii: neprezentat |
19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 |
Osman Delia Observatii: neprezentat |
21284 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 |
Pavel Mara Stefania Observatii: descalificat |
21352 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 |
Raileanu Maria Adelina Observatii: descalificat |
19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:50:16 |
5 |
Fuior Laura Maria Observatii: descalificat |
22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:50:00 |
6 |
Giura Iulia Observatii: descalificat |
17485 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:49:17 |
7 |
Popa Natalia Observatii: descalificat |
16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:07 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
4 | Vilcescu Bogdan | 19618 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
3 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
4 | Bebu Alin Teodor | 16605 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
5 | Nae Mihnea | 20878 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
6 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
2 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Tudoran Luca Alexandru | 16677 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Ghitiu Adam | 19140 | 2010 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Ciobanu Vlad | 17885 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
6 | Costache Alexandru Robert | 19589 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
2 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
6 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
7 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
8 | Ciuvica Mario | 17798 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Gheorghiu Ayan | 15850 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
2 | Aylett Daniel Alexandru | 21257 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Paun Matei Gabriel | 22312 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Nae Gabriel Adrian | 15703 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Dimache Ianis Ionut | 22317 | 2011 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
2 | Reyhan Refik Kaan | 22320 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
4 | Mirita David | 22363 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
6 | Stinga Ianis Nicolas | 22321 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Lupan Patric Alexandru | 22318 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
8 | Pantazi Simeon | 22316 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
3 | Palade Denis Theodor | 21759 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
5 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Burcea Luca David Dumitru | 21675 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
8 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Radu Eric Mihai | 22306 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:11 |
2 | Danciu Luca | 20877 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:57:24 |
4 | Urucu Andrei Cosmin | 19914 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:55:74 |
5 | Aprodu Matei | 22287 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:56:43 |
7 | Dumitrescu Razvan | 17888 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:59:18 |
8 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Constantin Stefan | 17292 | 2011 | CSM Targoviste | 00:53:29 |
2 | Ionescu Radu | 22284 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:52:11 |
3 | Brasoveanu Radu Florin | 19444 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:50:61 |
4 | Petrache Tudor Stefan | 17487 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:50:19 |
5 | Nicula Darius | 20883 | 2011 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:50:45 |
6 | Rusu Robert Cristian | 21227 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:51:10 |
7 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:52:38 |
8 | Pirvu Rares | 22288 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:54:70 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Badarau Robert | 16667 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:49:65 |
2 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:49:23 |
3 | Muj Rares Ionut | 19233 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:48:47 |
4 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:00 |
5 | Tanase Razvan Costin | 21226 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:48:35 |
6 | Ivana Andrei | 22308 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:48:97 |
7 | Nae Horia Iustin | 19448 | 2012 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:49:44 |
8 | Balan Radu Alexandru | 17481 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:49:91 |
Seria: 11 |
|||||
2 | Constantin David | 19397 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:47:53 |
3 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:47:29 |
4 | Androne Filip Andrei | 22285 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:47:00 |
5 | Vasile Mihai Catalin | 19226 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:47:09 |
6 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 00:47:51 |
7 | Eftimie David-Alexandru | 21776 | 2010 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:59 |
8 | Circota Ioan Tudor | 19270 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:48:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Chirimeaca Claudiu | 19631 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:46:62 |
2 | Coman David Florin | 16566 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:46:38 |
4 | Goran Pavel Serban | 19447 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:46:00 |
5 | Nitu Rafael - Mihai | 21231 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:46:05 |
6 | Capisizu Matei | 21431 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:46:14 |
7 | Gavrila Alexandru Daniel | 21228 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:46:56 |
8 | Simion Tudor Viorel | 17118 | 2010 | CSM Targoviste | 00:46:81 |
Seria: 13 |
|||||
2 | Mihai Victor Andrei | 21430 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:45:00 |
4 | Radu Andrei Ionut | 21224 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:44:14 |
5 | Patrichi Rares Alessandro | 17669 | 2011 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:44:62 |
6 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:45:00 |
8 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:45:89 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Balan Ionut Cosmin | 16620 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:43:45 |
2 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:43:16 |
3 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:43:00 |
4 | Vieru Rares Andrei | 19230 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:42:76 |
5 | Butufei Rares | 19238 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:42:91 |
6 | Constantinica Denis Andre | 17285 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:43:00 |
7 | Dobre Rares Mihai | 19315 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:43:24 |
8 | Lupusoru Radu Andrei | 22307 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:44:07 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:00 |
2 | Zsigmond Darius Valentin | 19556 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:41:36 |
3 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:41:00 |
4 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:40:34 |
5 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 00:40:70 |
6 | Grigoras Alexandru Nic. | 16089 | 2006 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:41:00 |
7 | Keller Nicholas | 19236 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:41:76 |
8 | Siliste Alexandru | 19653 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:14 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Iordache Robert Andrei | 16501 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:15 |
2 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:00 |
3 | Vintila David Gabriel | 19095 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:00 |
4 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:39:17 |
5 | Vieru Vlad-Gabriel | 21225 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:39:42 |
6 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:00 |
7 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:40:12 |
8 | Pandele Vladimir | 19663 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:33 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:00 |
2 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:00 |
3 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:40 |
4 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:12 |
5 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:38:20 |
6 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:38:88 |
7 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:00 |
8 | Popescu Vlad Stefan | 17810 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:08 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:38:09 |
2 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:00 |
3 | Cernat Rares Constantin | 17853 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:91 |
4 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:68 |
5 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:87 |
6 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:37:93 |
7 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:00 |
8 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:38:11 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Niculae Alexandru Cristia | 15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:27 |
2 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:37:11 |
3 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:00 |
4 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:37:00 |
5 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:37:00 |
6 | Plesu Razvan | 17685 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:37:00 |
7 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:37:14 |
8 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:37:67 |
Seria: 20 |
|||||
1 | Barbuta Claudiu Ilie | 16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:00 |
2 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:36:28 |
3 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:00 |
4 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:35:70 |
5 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:35:81 |
6 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:36:00 |
7 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:36:90 |
8 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:00 |
Seria: 21 |
|||||
1 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:29 |
2 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:00 |
3 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:05 |
4 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:00 |
5 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:34:00 |
6 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:34:49 |
7 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
8 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:38 |
Seria: 22 |
|||||
1 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:33:57 |
2 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:00 |
3 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:72 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:32:53 |
5 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:32:62 |
6 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:80 |
7 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 00:33:48 |
8 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:80 |
Seria: 23 |
|||||
1 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:00 |
2 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:31:54 |
3 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:75 |
4 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:13 |
5 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:21 |
6 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:31:02 |
7 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:31:61 |
8 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:32:12 |
Descalificari |
|||||
1 |
Paun Luca Andrei Observatii: neprezentat |
19608 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 |
Socolov Tudor Alexandru Observatii: neprezentat |
22313 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 |
Sandeanu Alexandru Valent Observatii: neprezentat |
16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 |
Vlasceanu Dragos Andrei Observatii: descalificat |
22323 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
5 |
Ionescu Stefan Observatii: neprezentat |
22362 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
6 |
Ionescu Matei Observatii: neprezentat |
17681 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:56:50 |
7 |
Dumitrescu Stefan Observatii: descalificat |
17887 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:57:24 |
8 |
Rotaru Eduard Petru Observatii: descalificat |
22286 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:48:00 |
9 |
Bucur David Alexandru Observatii: descalificat |
19228 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:46:11 |
10 |
Ivana Tudor Observatii: descalificat |
19658 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:45:60 |
11 |
Jucan Robert Andrei Observatii: neprezentat |
21777 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:44:71 |
12 |
Ionescu Tudor Mihai Observatii: descalificat |
19151 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:45:34 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stafeta 1 Eva Maria Nitescu, Luca Stefan Rotaru, Horia Petru Anghel, Ilinca Ambrozie, | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 1 Iarina Ioana Andrei, Ioana Maria Togoe, Bianca Colotelo, Mihai Florian Badea, | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 1 Lucian Mihai Firu, Keira Nicoleta Aylett, Mihai Andrei Tapirluie, Maria Alessand Serbanescu, | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Maria Antonia Preotu, Vlad Alexandru Matei, Vlad Stefan Mihalache, Ioana Alexia Voicu, | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 2 Maria Munteanu, Delia Ecaterina Mihai, Mihai Alexandru Andrei, Razvan Dumitru Petrea, | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 1 Lukas Stancel, Daria Ioana Remete Mirestean , Armand Gustav Enescu, Clara Patricia Adam, | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 1 Florin Orlando Utuleac, Alessia Maria Cunciu, Ayanna Sorana Freciu, Robert Alex. Stoica, | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 2 Andra Maria Nita, Rares C-Tin Bercaru, Cristian Andrei Lupu, Sarah Teodora Melenciuc, | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Alexandru Constantinescu, Sara Julia Fabian, Irina Ana Preda, David Andrei Ionescu, | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Cristian Lapadat, Darius Catalin Petrache, Andra Denisa Gorecki, Maria Grosu, | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 1 Simona Andreea Chiru, Vlad Alexandru Pricop, Tobias George Dumitrache, Sara Maria Constantinescu, | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 1 Denis Andrei Ghionu, Bianca Negrau, Andrei Satnoianu, Teodora Maria Mihai, | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Stafeta 1 Gabriela Ioana Gadea, Maria Claudia Gadea, Dragos Ghile, Vlad Stefan Stancu, | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
5 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
7 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Cernea Maia Ioana | 14588 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
4 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
5 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
7 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
2 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
3 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
8 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
2 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:52:87 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:00:28 |
5 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:09:87 |
6 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:57:07 |
7 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Diamandescu Eliza Elena Observatii: descalificat |
14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Preotu Maria Antonia Observatii: descalificat |
15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
2 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
4 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
6 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Melianu Nicolae Cristian | 14437 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 99:99:99 |
4 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
8 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Paun Fabian | 17728 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
5 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
8 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
4 | Oancea David Stefan | 16480 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 |
7 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Radu Darius | 17729 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 05:10:98 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:40:36 |
4 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:20:76 |
5 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 04:28:62 |
6 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:42:84 |
8 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Anghel Horia Petru Observatii: descalificat |
15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 |
Enache Andrei Observatii: descalificat |
13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 |
Radoi Rares Nicolae Observatii: neprezentat |
15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 05:16:60 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | El Moukaddem Faizy | 17522 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
6 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
8 | Papainog Karina Ioana | 19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
2 | Pavel Mara Stefania | 21352 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Blanariu Saraiva Briana | 22315 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Nicolaescu Tatiana | 21283 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tudoran Sara | 21835 | 2010 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:48:23 |
2 | Popa Cristiana | 22282 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:47:19 |
3 | Mofidi Ariyana | 21201 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:46:35 |
4 | Bobeica Andreea Bianca | 17293 | 2011 | CSM Targoviste | 00:45:06 |
5 | Craciun Iulia | 22283 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:45:62 |
6 | Bunescu Maria Teodora | 17119 | 2009 | CSM Targoviste | 00:47:00 |
7 | Sargu Bianca Maria | 17295 | 2011 | CSM Targoviste | 00:48:17 |
8 | Dospinescu Tatiana Maria | 19436 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:48:72 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Kutlu Reyhan | 21108 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:44:30 |
2 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:00 |
3 | Tapirluie Diana | 17890 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:43:01 |
4 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:42:38 |
5 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:43:00 |
6 | Hlihor Ana Maria | 19235 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:43:83 |
7 | Fuior Laura Maria | 22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:44:00 |
8 | Matei Sanziana | 19137 | 2010 | CSM Targoviste | 00:45:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ene Julia Gabriela | 17490 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:00 |
2 | Comna Andreea Luiza | 16022 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:27 |
3 | Andrei Bristena Maria | 19429 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:18 |
4 | Botila Rebeca | 21200 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:95 |
5 | Muti Daria - Andreea | 21233 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:41:06 |
6 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:41:20 |
7 | Petrisor Ana Sofia | 19431 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:83 |
8 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:42:15 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Vasilescu Timeea Andreea | 21229 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:40:57 |
2 | Popescu Natalia | 21286 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:28 |
3 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:40:00 |
4 | Neacsu Alexia | 19639 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:66 |
5 | Chirca Antonia Raluca | 22311 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:00 |
6 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:00 |
7 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:40:52 |
8 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:40:76 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Barbieru Anelis Antonia | 16018 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:56 |
2 | Giura Iulia | 17485 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:10 |
3 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:39:00 |
4 | Stoenescu Andreea | 19661 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:99 |
5 | Fekete Petra | 16567 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:39:00 |
6 | Taralunga Raisa Elena | 16100 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:39:03 |
7 | Batel Essameldin Abouelela Mariam | 21230 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:39:23 |
8 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:57 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Crainic Smaranda | 19951 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:38:84 |
2 | Vasilescu Catalina | 19643 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:74 |
3 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:29 |
4 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:38:14 |
5 | Lupu Antonia | 21199 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:27 |
6 | Beju Natalia | 21197 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:36 |
7 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:78 |
8 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:92 |
Seria: 10 |
|||||
2 | Dolocan Alessia | 19648 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:22 |
3 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:05 |
4 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:36:92 |
5 | Mihai Mara | 17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:37:00 |
6 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:37:06 |
7 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:37:45 |
8 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:38:06 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Mircea Daria | 21198 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:53 |
2 | Cimpan Denisa Maria | 19662 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:48 |
3 | Popa Roberta Ana Maria | 19634 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:39 |
4 | Udroiu Maria Anastasia | 19443 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:30 |
5 | Ganea Iustina | 19656 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:34 |
6 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:36:40 |
7 | Matache Amalia Gabriella | 19644 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:51 |
8 | Popa Natalia | 16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:89 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:00 |
2 | Cernea Maia Ioana | 14588 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:35:90 |
3 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
4 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:00 |
5 | Peruzzare Alexandra Maria | 16440 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
6 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:35:50 |
7 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:00 |
8 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:00 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:34:90 |
2 | Zaharia Alessia | 19647 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:02 |
3 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:00 |
4 | Olea Theodora | 19650 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:99 |
5 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:34:00 |
6 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:00 |
7 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:81 |
8 | Rauca Rebeca | 21202 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:99 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:38 |
2 | Calugaru Daria | 19646 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:12 |
3 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:33:00 |
4 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:00 |
5 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:00 |
6 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:00 |
7 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:33:24 |
8 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:33:86 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:32:23 |
2 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:32:00 |
3 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:00 |
4 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:31:91 |
5 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:00 |
6 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:00 |
7 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:32:22 |
8 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:32:50 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:31:56 |
2 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:27 |
3 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:31:06 |
4 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:26 |
5 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:31:00 |
6 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:31:18 |
7 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:37 |
8 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:31:69 |
Descalificari |
|||||
1 |
Magureanu Jessica Observatii: neprezentat |
16900 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
2 |
Osman Delia Observatii: neprezentat |
21284 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 |
Grosu Maria Observatii: neprezentat |
14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:04 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
4 | M. Sediq Mateen | 17005 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
8 | Palade Denis Theodor | 21759 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Vilcescu Bogdan | 19618 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
3 | Costache Alexandru Robert | 19589 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
5 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Bebu Alin Teodor | 16605 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
7 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
8 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Pantazi Simeon | 22316 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Lupan Patric Alexandru | 22318 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
3 | Stinga Ianis Nicolas | 22321 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
4 | Burcea Luca David Dumitru | 21675 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Vlasceanu Dragos Andrei | 22323 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
6 | Reyhan Refik Kaan | 22320 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
7 | Dimache Ianis Ionut | 22317 | 2011 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
8 | Socolov Tudor Alexandru | 22313 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Aylett Daniel Alexandru | 21257 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
3 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Aprodu Matei | 22287 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:48:87 |
5 | Danciu Luca | 20877 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:49:76 |
7 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Paun Matei Gabriel | 22312 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Ionescu Radu | 22284 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:47:29 |
3 | Radu Eric Mihai | 22306 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:45:40 |
4 | Constantin Stefan | 17292 | 2011 | CSM Targoviste | 00:44:82 |
5 | Dumitrescu Stefan | 17887 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:45:22 |
6 | Brasoveanu Radu Florin | 19444 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:45:53 |
7 | Jantic Radu Stefan | 22325 | 2011 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:47:47 |
8 | Urucu Andrei Cosmin | 19914 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:48:04 |
Seria: 7 |
|||||
2 | Pintilie Andreas | 19078 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:43:09 |
3 | Ciobanu Vlad | 17885 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:42:27 |
4 | Muj Rares Ionut | 19233 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:42:13 |
5 | Balan Radu Alexandru | 17481 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:42:21 |
6 | Mihai Victor Andrei | 21430 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:42:87 |
7 | Radu Andrei Ionut | 21224 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:43:21 |
8 | Dumitrescu Razvan | 17888 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:44:66 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:43 |
2 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:41:10 |
3 | Androne Filip Andrei | 22285 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:41:00 |
4 | Constantin David | 19397 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:40:70 |
5 | Goran Pavel Serban | 19447 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:98 |
6 | Rotaru Eduard Petru | 22286 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:41:00 |
7 | Bucur David Alexandru | 19228 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:41:11 |
8 | Rusu Robert Cristian | 21227 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:41:87 |
Seria: 9 |
|||||
2 | Balan Ionut Cosmin | 16620 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:40:07 |
3 | Vintila David Gabriel | 19095 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:00 |
4 | Nicula Darius | 20883 | 2011 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:39:98 |
5 | Constantinica Denis Andre | 17285 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:40:00 |
6 | Paun Luca Andrei | 19608 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:00 |
7 | Petrache Tudor Stefan | 17487 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:40:15 |
8 | Keller Nicholas | 19236 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:40:48 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Ivana Andrei | 22308 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:39:72 |
2 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:04 |
3 | Butufei Rares | 19238 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:38:75 |
4 | Cernat Rares Constantin | 17853 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:38:73 |
5 | Ivana Tudor | 19658 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:74 |
6 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:39:00 |
7 | Badarau Robert | 16667 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:39:44 |
8 | Tanase Razvan Costin | 21226 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:39:97 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Ionescu Tudor Mihai | 19151 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:54 |
2 | Ghitiu Adam | 19140 | 2010 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:45 |
3 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:38:14 |
4 | Grigoras Alexandru Nic. | 16089 | 2006 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:38:00 |
5 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:00 |
7 | Dobre Rares Mihai | 19315 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:38:53 |
8 | Nae Mihnea | 20878 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:58 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Asaftei Tudor-Ionut | 21774 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:37:82 |
2 | Lupusoru Radu Andrei | 22307 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:23 |
3 | Siliste Alexandru | 19653 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:01 |
4 | Tudoran Luca Alexandru | 16677 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:00 |
5 | Capisizu Matei | 21431 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:37:00 |
6 | Nitu Rafael - Mihai | 21231 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:37:17 |
7 | Coman David Florin | 16566 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:37:38 |
8 | Gavrila Alexandru Daniel | 21228 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:37:83 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:37:00 |
2 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:36:67 |
3 | Eftimie David-Alexandru | 21776 | 2010 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:59 |
4 | Chirimeaca Claudiu | 19631 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:52 |
5 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:59 |
6 | Popescu Vlad Stefan | 17810 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:66 |
7 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:71 |
8 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:00 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:45 |
2 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:41 |
3 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:33 |
4 | Iordache Robert Andrei | 16501 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:36:00 |
5 | Vieru Vlad-Gabriel | 21225 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:36:15 |
6 | Vieru Rares Andrei | 19230 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:36:38 |
7 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 00:36:42 |
8 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:36:48 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Circota Ioan Tudor | 19270 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:36:00 |
2 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:35:88 |
3 | Zsigmond Darius Valentin | 19556 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:70 |
4 | Vasile Mihai Catalin | 19226 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:35:52 |
5 | Patrichi Rares Alessandro | 17669 | 2011 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:35:60 |
6 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:35:71 |
7 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:36:00 |
8 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:00 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:00 |
2 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
3 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:80 |
4 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:34:57 |
5 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:34:70 |
6 | Nae Gabriel Adrian | 15703 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
7 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
8 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:35:50 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:36 |
2 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:21 |
3 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:00 |
4 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:34:00 |
5 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:00 |
6 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:34:02 |
7 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:34:34 |
8 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:45 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Pandele Vladimir | 19663 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:87 |
2 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:33:00 |
3 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:00 |
4 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:32:94 |
5 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:33:00 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:00 |
7 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:00 |
8 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:89 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:32:89 |
2 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:32:15 |
3 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:00 |
4 | Bujor George Antonio | 15244 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:00 |
5 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:00 |
6 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:32:00 |
7 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:32:39 |
8 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:32:91 |
Seria: 20 |
|||||
1 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:31:83 |
2 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:31:30 |
3 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 00:31:11 |
4 | State Matei Cristian | 16918 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:00 |
5 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:31:05 |
6 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:31:23 |
7 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:50 |
8 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:00 |
Seria: 21 |
|||||
1 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:31:00 |
2 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:00 |
3 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:30:56 |
4 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:30:00 |
5 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:30:00 |
6 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:30:75 |
7 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:00 |
8 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:00 |
Seria: 22 |
|||||
1 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:29:70 |
2 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:26 |
3 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:28:63 |
4 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:28:00 |
5 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:00 |
6 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:00 |
7 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:29:52 |
8 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:77 |
Seria: 23 |
|||||
1 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:69 |
2 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:17 |
3 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:87 |
4 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:26:50 |
5 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:81 |
6 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:15 |
7 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:27:50 |
8 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:90 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dumitrache Tobias George Observatii: descalificat |
12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Sandeanu Alexandru Valent Observatii: neprezentat |
16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 |
Badea Mihai Florian Observatii: descalificat |
16359 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 |
Radoi Rares Nicolae Observatii: neprezentat |
15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
5 |
Pirvu Rares Observatii: descalificat |
22288 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:47:55 |
6 |
Ionescu Matei Observatii: neprezentat |
17681 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:44:50 |
7 |
Nae Horia Iustin Observatii: descalificat |
19448 | 2012 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:40:18 |
8 |
Jucan Robert Andrei Observatii: neprezentat |
21777 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:38:28 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 2 Amalia Gabriella Matache, Alessia Dolocan, Marian Calin, Andreea Stoenescu, | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Andrei Alexandru Petre, Matei Padure, Yanis Alexandru Dinu, Natalia Popa, | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 1 Alexander Nicholas Gilia, Ploscaru Larisa Tirila, Vlad Ionescu, David Florin Coman, | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 1 Rebeca Roman, Sorin Deaconu, David Donisan, Iustina Ganea, | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Stafeta 1 Maria Tutuianu, Youssef Abboud, Radu Cristia Alexandrescu, Andreea Maria Cristea, | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 1 Ioana Ionita, Andrei Alexandru Urzica, Albert Stefan Samson, Rebeca Andreea Craioveanu, | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 2 Denisa Bacalu, Bianca Maria Berteanu, Eduard Stefan Bacalu, Flavius Ionut Ion, | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
2 | Stafeta 1 Diana Alexandra Filip, David Andrei Boboc, Petru Adrian Rotaru, Ilinca Ambrozie, | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 | |
3 | Stafeta 1 Andrei Ionut Radu, Maria Ioana Cazacu, Albert Florian Scarlat, Denisa Maria Mihai, | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
4 | Stafeta 1 Maia Ioana Cernea, Ianis Andrei Blejan, Sediq Mateen M., Aysha Batel, | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 1 Robert Nicolae Borcea, Melissa Ioana Branisteanu, Christine Calapod, Robert Constantin Banu, | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 1 Eric Tudor Dinu, Karen Avakian, Alexandra Constantinescu, Andreea Daniela Paun, | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 | |
7 | Stafeta 1 Luca Andrei Orezeanu, Maria Theodora Postelnicu, Andreea Maria Mihalteanu, Catalin Andrei Tanase, | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 | |
8 | Stafeta 1 Matei Cristian State, Daria Maria Manea, Rares Matei Rosu, Karina Maria Pop, | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 | |
Descalificari |
|||||
1 | Stafeta 1 Denisa Paunescu, Darius Radu, Andreea Teodora Radu, Fabian Paun, | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
2 | Urzica Andrei Alexandru | 16919 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Zoie Luca | 17814 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Pintilie Andreas | 19078 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Curca-Dragan Andrei Daniel | 17901 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
6 | Blejan Ianis Andrei | 17511 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
7 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Vilcescu Bogdan | 19618 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Udeanu Dimitrie | 16998 | 2009 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
3 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
4 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
7 | Burcea Luca David Dumitru | 21675 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Costache Alexandru Robert | 19589 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Bebu Alin Teodor | 16605 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
3 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Palade Denis Theodor | 21759 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Mirica Andrei Madalin | 16489 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
8 | Stan Stefan Iulian | 16441 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Vlasceanu Dragos Andrei | 22323 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
2 | Paun Matei Gabriel | 22312 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Socolov Tudor Alexandru | 22313 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Lupan Patric Alexandru | 22318 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
5 | Reyhan Refik Kaan | 22320 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
6 | Boghiu Robert | 22112 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Dimache Ianis Ionut | 22317 | 2011 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
8 | Mirita David | 22363 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Constantin Stefan | 17292 | 2011 | CSM Targoviste | 00:46:00 |
3 | Stroica Eric Michael | 19946 | 2009 | CSM Targoviste | 00:41:00 |
4 | Jantic Radu Stefan | 22325 | 2011 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:40:15 |
5 | Danciu Luca | 20877 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:40:65 |
6 | Batagui David Stefan | 19103 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:41:27 |
7 | Stinga Ianis Nicolas | 22321 | 2012 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
8 | Pantazi Simeon | 22316 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Luchian Matei Alexandru | 19272 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:39:26 |
2 | Radu Eric Mihai | 22306 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:38:72 |
4 | Simion Tudor Viorel | 17118 | 2010 | CSM Targoviste | 00:38:00 |
5 | Aprodu Matei | 22287 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:38:00 |
6 | Pirvu Rares | 22288 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:38:00 |
7 | Stefan David Andrei | 21057 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:39:01 |
8 | Ionescu Radu | 22284 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:39:43 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Aylett Daniel Alexandru | 21257 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:37:22 |
2 | Muj Rares Ionut | 19233 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:36:61 |
3 | Dumitrescu Stefan | 17887 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:36:18 |
4 | Urucu Andrei Cosmin | 19914 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:92 |
5 | Dumitrescu Razvan | 17888 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:36:00 |
6 | Radu Andrei Ionut | 21224 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:36:59 |
7 | Rotaru Eduard Petru | 22286 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:37:00 |
8 | Nae Horia Iustin | 19448 | 2012 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:37:33 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Brasoveanu Radu Florin | 19444 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:35:65 |
2 | Rusu Robert Cristian | 21227 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:35:40 |
3 | Ivana Andrei | 22308 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:33 |
4 | Mihai Victor Andrei | 21430 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:35:16 |
5 | Constantin David | 19397 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:35:27 |
6 | Keller Nicholas | 19236 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:35:36 |
7 | Ghitiu Adam | 19140 | 2010 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:35:56 |
8 | Ciobanu Vlad | 17885 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:35:80 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Androne Filip Andrei | 22285 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:35:00 |
2 | Constantinica Denis Andre | 17285 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:00 |
4 | Balan Radu Alexandru | 17481 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:34:49 |
5 | Petrache Tudor Stefan | 17487 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:64 |
6 | Bucur David Alexandru | 19228 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:34:86 |
7 | Paun Luca Andrei | 19608 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:00 |
8 | Tudoran Luca Alexandru | 16677 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:35:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Balan Ionut Cosmin | 16620 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:34:27 |
2 | Tanase Razvan Costin | 21226 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:33:82 |
3 | Goran Pavel Serban | 19447 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:68 |
4 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:33:45 |
5 | Badarau Robert | 16667 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:48 |
6 | Ivana Tudor | 19658 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:79 |
7 | Cernat Rares Constantin | 17853 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:34:08 |
8 | Butufei Rares | 19238 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:34:31 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Patrichi Rares Alessandro | 17669 | 2011 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:33:11 |
3 | Batir Marco | 17684 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:33:00 |
4 | Ciobanu Mihai | 15705 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:33:00 |
5 | Plesu Razvan | 17685 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:33:00 |
6 | Nicula Darius | 20883 | 2011 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:33:00 |
7 | Coman David Florin | 16566 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:33:11 |
8 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:28 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 00:32:92 |
2 | Moise Matei | 16453 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:70 |
3 | Abboud Youssef | 17510 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:32:55 |
4 | Gavrila Alexandru Daniel | 21228 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:32:41 |
6 | Lupusoru Radu Andrei | 22307 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:59 |
7 | Nae Mihnea | 20878 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:79 |
8 | Capisizu Matei | 21431 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:32:95 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Vintila David Gabriel | 19095 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:00 |
2 | Circota Ioan Tudor | 19270 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:00 |
4 | Farina Alfonzetti Victor | 16967 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:31:70 |
5 | Dobre Rares Mihai | 19315 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:31:78 |
6 | Marin Gelu Andrei | 15702 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:00 |
7 | Nitu Rafael - Mihai | 21231 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:32:00 |
8 | Ionescu Tudor Mihai | 19151 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:10 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:31:33 |
2 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:31:23 |
3 | Iordache Robert Andrei | 16501 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:31:00 |
4 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:30:93 |
5 | Voinea Darius Andrei | 17515 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:30:99 |
6 | Vasile Mihai Catalin | 19226 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:31:12 |
7 | Vieru Vlad-Gabriel | 21225 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:31:29 |
8 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:31:33 |
Seria: 15 |
|||||
2 | Vieru Rares Andrei | 19230 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:30:41 |
3 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:14 |
4 | Pandele Vladimir | 19663 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:04 |
5 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:30:13 |
6 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:30:15 |
7 | Siliste Alexandru | 19653 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:59 |
8 | Scortea Pavel | 17447 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:30:87 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Asaftei Tudor-Ionut | 21774 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:29:54 |
2 | Grigoras Alexandru Nic. | 16089 | 2006 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:29:00 |
3 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:29:00 |
4 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:29:00 |
5 | Ciocanaru Antonio Alexand | 16499 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:29:00 |
6 | Ciobanu Gabriel | 15706 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:29:00 |
7 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:46 |
8 | Popescu Vlad Stefan | 17810 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:29:95 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Alexandrescu Radu Cristia | 17042 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:29:00 |
2 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:28:97 |
3 | Silivestru Matei Gabriel | 17603 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 00:28:95 |
4 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:28:50 |
5 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:80 |
6 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:28:96 |
7 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 00:29:00 |
8 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:29:00 |
Seria: 18 |
|||||
1 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:50 |
2 | Ana Victor | 17727 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:40 |
3 | Ceausescu Horia Alexandru | 14200 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:15 |
4 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:28:04 |
5 | Craciun Andrei | 17573 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:09 |
6 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:28:34 |
7 | Samson Albert Stefan | 17358 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:50 |
8 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:28:50 |
Seria: 19 |
|||||
1 | Boboc David Andrei | 15794 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:28:00 |
2 | Nae Gabriel Adrian | 15703 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:28:00 |
3 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:00 |
4 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 00:27:95 |
5 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:28:00 |
6 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:00 |
7 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:00 |
8 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:28:04 |
Seria: 20 |
|||||
1 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:18 |
2 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:27:08 |
3 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:27:00 |
4 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:27:00 |
5 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:27:00 |
6 | Calin Marian | 19651 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:00 |
7 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:27:12 |
8 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:82 |
Seria: 21 |
|||||
1 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:00 |
2 | Rotaru Petru Adrian | 15688 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:27:00 |
3 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:27:00 |
4 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:60 |
5 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:26:94 |
6 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:27:00 |
7 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:27:00 |
Seria: 22 |
|||||
1 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:33 |
2 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:26:25 |
3 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:26:15 |
4 | Ion Flavius Ionut | 17513 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:00 |
5 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:26:12 |
7 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:30 |
8 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:26:50 |
Seria: 23 |
|||||
1 | Bujor George Antonio | 15244 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:26:00 |
2 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:25:51 |
3 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:25:29 |
4 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:25:00 |
5 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:25:00 |
6 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:25:36 |
7 | Ionescu David Andrei | 15520 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:25:62 |
8 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:00 |
Seria: 24 |
|||||
1 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:73 |
2 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:24:50 |
3 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:38 |
4 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:23:37 |
5 | Satnoianu Andrei | 15130 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:24:26 |
6 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:24:50 |
7 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:24:63 |
8 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:24:76 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sandeanu Alexandru Valent Observatii: neprezentat |
16917 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Ionescu Stefan Observatii: neprezentat |
22362 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
3 |
Ionescu Matei Observatii: neprezentat |
17681 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:38:00 |
4 |
Sociu Darius Andrei Observatii: descalificat |
16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:80 |
5 |
Dorobantu Vlad Andrei Observatii: descalificat |
21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:00 |
6 |
Ivan George Andrei Observatii: neprezentat |
17646 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:42 |
7 |
Jucan Robert Andrei Observatii: neprezentat |
21777 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:31:96 |
8 |
Niculae Alexandru Cristia Observatii: neprezentat |
15642 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:72 |
9 |
Barbuta Claudiu Ilie Observatii: neprezentat |
16621 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:27:00 |
10 |
Radoi Rares Nicolae Observatii: neprezentat |
15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:26:20 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Blanariu Saraiva Briana | 22315 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Radu Andreea Teodora | 19094 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
5 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
3 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Popa Eva-Maria | 20553 | 2008 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Magureanu Jessica | 16900 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
6 | Pop Karina Maria | 17175 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Radu Antonia Andreea Bianca | 19312 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Postelnicu Maria Theodora | 17803 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 99:99:99 |
4 | Matei Maria Rebeca | 22268 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
5 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
7 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Papainog Karina Ioana | 19181 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
2 | Cabuz Ioana | 20723 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:50:97 |
3 | Sargu Bianca Maria | 17295 | 2011 | CSM Targoviste | 00:47:00 |
4 | Bobeica Andreea Bianca | 17293 | 2011 | CSM Targoviste | 00:43:00 |
5 | Matei Sanziana | 19137 | 2010 | CSM Targoviste | 00:44:00 |
6 | Cabuz Stefania | 20722 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:50:97 |
7 | Filip Diana Alexandra | 19096 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
8 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Despa Maria Anastasia | 17122 | 2010 | CSM Targoviste | 00:41:00 |
2 | Bunescu Maria Teodora | 17119 | 2009 | CSM Targoviste | 00:40:00 |
3 | Kutlu Reyhan | 21108 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:39:26 |
4 | Nicolaescu Tatiana | 21283 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:38:00 |
5 | Craciun Iulia | 22283 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:39:20 |
6 | Popa Cristiana | 22282 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:39:74 |
7 | Tudoran Sara | 21835 | 2010 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:40:79 |
8 | Dospinescu Tatiana Maria | 19436 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:41:35 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Popescu Natalia | 21286 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:48 |
3 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:22 |
4 | Fuior Laura Maria | 22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:00 |
5 | Pavel Mara Stefania | 21352 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:36:00 |
6 | Vasilescu Timeea Andreea | 21229 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:36:22 |
7 | Botila Rebeca | 21200 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:97 |
8 | Tufa Teodora | 19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:37:99 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Florea Raisa Ioana | 16653 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:35:65 |
2 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:35:27 |
3 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:35:00 |
4 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:57 |
5 | Andrei Bristena Maria | 19429 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:69 |
6 | Hlihor Ana Maria | 19235 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:35:15 |
7 | Batel Essameldin Abouelela Mariam | 21230 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:35:63 |
8 | Ursu Maria Anasthasia | 17376 | 2004 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:35:72 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:34:50 |
2 | Beju Natalia | 21197 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:48 |
3 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:34:00 |
4 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:00 |
5 | Ene Julia Gabriela | 17490 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:34:00 |
6 | Lupu Antonia | 21199 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:28 |
7 | Muti Daria - Andreea | 21233 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:34:50 |
8 | Muntean Miruna-Cornelia | 21775 | 2010 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 00:34:55 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Comna Andreea Luiza | 16022 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:94 |
2 | Rauca Rebeca | 21202 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:45 |
3 | Tapirluie Diana | 17890 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:33:31 |
4 | Petrisor Ana Sofia | 19431 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:33:13 |
5 | Traistaru Amalia Andreea | 15246 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:33:24 |
6 | Neacsu Alexia | 19639 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:38 |
7 | Giura Iulia | 17485 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:84 |
8 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:34:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Chirca Antonia Raluca | 22311 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:00 |
2 | Matache Amalia Gabriella | 19644 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:93 |
3 | Dolocan Alessia | 19648 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:76 |
4 | Stoenescu Andreea | 19661 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:71 |
5 | Crainic Smaranda | 19951 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:32:76 |
6 | Calvo Karen | 20505 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:87 |
7 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:33:00 |
8 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 00:33:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Mofidi Ariyana | 21201 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:56 |
2 | Barbieru Anelis Antonia | 16018 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:38 |
4 | Andrei Alina Francesca | 13792 | 2003 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:32:17 |
5 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 00:32:20 |
6 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:36 |
7 | Uta Daria Irina | 17012 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:32:45 |
8 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:67 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:32:00 |
2 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:31:72 |
3 | Mihalteanu Andreea Maria | 17525 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:31:50 |
4 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:31:39 |
5 | Fekete Petra | 16567 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:31:40 |
6 | Mircea Daria | 21198 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:58 |
7 | Taralunga Raisa Elena | 16100 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:31:89 |
8 | Cimpan Denisa Maria | 19662 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:13 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Popa Roberta Ana Maria | 19634 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:31:21 |
2 | Cernea Maia Ioana | 14588 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:31:00 |
3 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 00:31:00 |
4 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:00 |
5 | Peruzzare Alexandra Maria | 16440 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:31:00 |
6 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:00 |
7 | Hanriot Emanuella Rebeka | 17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:31:14 |
8 | Popa Natalia | 16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:25 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:30:79 |
2 | Calugaru Daria | 19646 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:53 |
3 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:30:22 |
4 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:00 |
5 | Udroiu Maria Anastasia | 19443 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:30:21 |
6 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:30:41 |
7 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 00:30:65 |
8 | Ganea Iustina | 19656 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:79 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Nitescu Eva Maria | 15287 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:30:00 |
2 | Zaharia Alessia | 19647 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:84 |
3 | Olea Theodora | 19650 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:49 |
4 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:18 |
5 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:29:22 |
6 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:29:64 |
7 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:29:97 |
8 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:30:00 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Berteanu Bianca Maria | 17465 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:00 |
2 | Craioveanu Rebeca Andreea | 17362 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:00 |
3 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:59 |
4 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:50 |
5 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:28:55 |
6 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:29:00 |
7 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:29:00 |
8 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:29:01 |
Seria: 17 |
|||||
1 | Constantinescu Ana Irina | 17059 | 2008 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:00 |
2 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:59 |
3 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:52 |
4 | Constantinescu Sara Maria | 13716 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:92 |
5 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:47 |
6 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:27:16 |
7 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:28:00 |
8 | Toader Francesca | 16296 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Osman Delia Observatii: neprezentat |
21284 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:37:00 |
2 |
Calinescu Adelina Maria Observatii: neprezentat |
19460 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:22 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Radu Andrei Ionut | 21224 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Vilcescu Bogdan | 19618 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Stefan David Andrei | 21057 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Costache Alexandru Robert | 19589 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 | Luchian Matei Alexandru | 19272 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Pintilie Andreas | 19078 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Tudor David | 17205 | 2001 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 99:99:99 |
5 | Agapie David Valentin | 14969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
6 | Batagui David Stefan | 19103 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Brasoveanu Radu Florin | 19444 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Paun Luca Andrei | 19608 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
2 | Aylett Daniel Alexandru | 21257 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
3 | Asaftei Tudor-Ionut | 21774 | 2011 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 99:99:99 |
4 | Socolov Tudor Alexandru | 22313 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Paun Matei Gabriel | 22312 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
6 | Boghiu Robert | 22112 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Sociu Darius Andrei | 16048 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Tudoran Luca Alexandru | 16677 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Burcea Luca David Dumitru | 21675 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Aprodu Matei | 22287 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:47:66 |
3 | Ionescu Radu | 22284 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:42:69 |
5 | Dumitrescu Razvan | 17888 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:38:88 |
6 | Pirvu Rares | 22288 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:46:00 |
7 | Palade Denis Theodor | 21759 | 2012 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Pantazi Simeon | 22316 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Dorobantu Vlad Andrei | 21270 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:37:00 |
2 | Ciobanu Vlad | 17885 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:36:77 |
3 | Rusu Robert Cristian | 21227 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:35:00 |
4 | Rotaru Eduard Petru | 22286 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:35:00 |
5 | Radu Eric Mihai | 22306 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:35:00 |
6 | Balan Ionut Cosmin | 16620 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:35:55 |
7 | Teodorescu Rayan Alexandru | 21821 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:36:79 |
8 | Dumitrescu Stefan | 17887 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:37:54 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Muj Rares Ionut | 19233 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:33:87 |
2 | Constantin David | 19397 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:31:45 |
3 | Bucur David Alexandru | 19228 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:31:05 |
4 | Nae Horia Iustin | 19448 | 2012 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:29:57 |
5 | Androne Filip Andrei | 22285 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:30:00 |
6 | Giura Mihnea Daniel | 19600 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:31:26 |
7 | Rizea Rares Constantin | 19146 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:33:28 |
8 | Mihai Victor Andrei | 21430 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:34:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Petre Andrei Alexandru | 19079 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:27:28 |
2 | Ionescu Tudor Mihai | 19151 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:26:64 |
3 | Padure Matei | 16681 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:21 |
4 | Goran Pavel Serban | 19447 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:26:00 |
5 | Dobre Rares Mihai | 19315 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:26:11 |
6 | Chirimeaca Claudiu | 19631 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:26:51 |
7 | Tanase Razvan Costin | 21226 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:27:00 |
8 | Keller Nicholas | 19236 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:29:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Ivana Andrei | 22308 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:25:00 |
2 | Ivana Tudor | 19658 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:25:00 |
3 | Constantinescu Vlad Mihai | 17378 | 2008 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:24:30 |
4 | Vieru Vlad-Gabriel | 21225 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:22:00 |
5 | Ciolan Sasha Andrei | 16835 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:22:95 |
6 | Vieru Rares Andrei | 19230 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:24:73 |
7 | Grigoras Alexandru Nic. | 16089 | 2006 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:25:00 |
8 | Petrache Tudor Stefan | 17487 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:26:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Nita Stefan Cristian | 15987 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:21:99 |
2 | Zsigmond Darius Valentin | 19556 | 2010 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:21:51 |
3 | Lupusoru Radu Andrei | 22307 | 2012 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:00 |
4 | Constantin Luca Marius | 16508 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:19:08 |
5 | Grigoroi Calin Mihai | 19141 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:19:67 |
6 | Vasile Mihai Catalin | 19226 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:20:93 |
7 | Scorteanu Alexandru | 19189 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:21:83 |
8 | Gavrila Alexandru Daniel | 21228 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:22:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Coman David Florin | 16566 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:19:00 |
2 | Birsan Albert | 17605 | 2009 | Palatul copiilor Constanta | 01:18:83 |
3 | Vatavu Luca Mihai | 17114 | 2009 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:18:18 |
4 | Lazarev Luca Ion | 17670 | 2010 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:18:00 |
5 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:18:12 |
6 | Fleancu Calin Andrei | 17009 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:18:20 |
7 | Capisizu Matei | 21431 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:19:00 |
8 | Butufei Rares | 19238 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:19:00 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:17:89 |
2 | Badarau Robert | 16667 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:17:00 |
3 | Ghenu Andrei Eduard | 15701 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:16:80 |
4 | Balaban Gabriel | 17576 | 2009 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:15:48 |
5 | Scarlat Albert Florian | 17479 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:62 |
6 | Banu Robert Constantin | 15495 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:16:96 |
7 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:17:84 |
8 | Nitu Rafael - Mihai | 21231 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:18:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Patrichi Rares Alessandro | 17669 | 2011 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:15:00 |
2 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:14:36 |
3 | Ionescu Vlad | 16559 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:13:68 |
4 | Dinu Eric Tudor | 15357 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:12:83 |
5 | Pandele Vladimir | 19663 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:44 |
6 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:14:22 |
7 | Orezeanu Luca Andrei | 17514 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:14:57 |
8 | Hagiu Matei Stefan | 16634 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:15:03 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Farkas Daniel Mark | 17039 | 2008 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:12:09 |
2 | Cichi Thomas Andrei | 16637 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:11:75 |
3 | Amuza Leonard Andrei | 17116 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:09:96 |
4 | Radu Andrei Ionut | 15343 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:09:80 |
5 | Tanase Catalin Andrei | 17067 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:09:92 |
6 | Avakian Karen | 14583 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:10:34 |
7 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:12:00 |
8 | Stoica Cezar | 19638 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:12:45 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Bacalu Eduard Stefan | 17353 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:37 |
2 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:06:54 |
3 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:06:35 |
4 | Chirita Petru Alexandru | 16456 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:06:01 |
5 | Postolache Eduardo Antoni | 13954 | 2002 | CSM Targoviste | 01:06:04 |
6 | Badea Mihai Florian | 16359 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:52 |
7 | Rosu Rares Matei | 15700 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:19 |
8 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:08:90 |
Seria: 15 |
|||||
1 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:05:95 |
2 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:04:61 |
3 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:03:47 |
4 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:02:28 |
5 | Popa Rares Cristian | 15394 | 2007 | Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva | 01:03:35 |
6 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:03:53 |
7 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:05:02 |
8 | Borcea Robert Nicolae | 16079 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:06:01 |
Seria: 16 |
|||||
1 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:00:91 |
2 | Simion Matei Alexandru | 13052 | 2003 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:77 |
3 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:18 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:56:41 |
5 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:44 |
6 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:57:83 |
7 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:00:74 |
8 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:02:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Radoi Rares Nicolae Observatii: neprezentat |
15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 99:99:99 |
2 |
Balan Radu Alexandru Observatii: descalificat |
17481 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:38:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Blanariu Saraiva Briana | 22315 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
4 | Kutlu Reyhan | 21108 | 2011 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 99:99:99 |
5 | Antonescu Daria | 19579 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Cabuz Ioana | 20723 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
2 | Radu Antonia Andreea Bianca | 19312 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Petrisor Ana Sofia | 19431 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Eijkthout Teia | 21271 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
5 | Dospinescu Tatiana Maria | 19436 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Andrei Bristena Maria | 19429 | 2011 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Cabuz Stefania | 20722 | 2012 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Tudoran Sara | 21835 | 2010 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
3 | Popescu Natalia | 21286 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:45:00 |
4 | Fuior Laura Maria | 22314 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:42:00 |
5 | Iacob Catalina | 21274 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:42:00 |
6 | Pavel Mara Stefania | 21352 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
8 | Nicolaescu Tatiana | 21283 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Munteanu Ioana Emilia | 19081 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:38:70 |
3 | Craciun Iulia | 22283 | 2012 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:36:37 |
4 | Muti Daria - Andreea | 21233 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:35:00 |
5 | Hlihor Ana Maria | 19235 | 2010 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:35:21 |
6 | Raileanu Maria Adelina | 19613 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:37:09 |
7 | Popa Cristiana | 22282 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:40:92 |
8 | Paun Andreea Daniela | 19082 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:41:36 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stoica Victoria Andreea | 19872 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:33:00 |
2 | Emam Sara | 19596 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:31:79 |
3 | Vasilescu Timeea Andreea | 21229 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:30:00 |
4 | Mofidi Ariyana | 21201 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:30:00 |
5 | Buleu Alexa Maria | 17302 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:30:00 |
6 | Daia Maria Teodora | 21269 | 2008 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:30:01 |
7 | Calvo Karen | 20505 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:32:85 |
8 | Neacsu Alexia | 19639 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:34:20 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 01:29:12 |
2 | Visan Cristina Bianca | 14649 | 2007 | Club Sportiv Aqua Team Bucuresti | 01:28:51 |
3 | Ene Julia Gabriela | 17490 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:27:00 |
4 | Vasilescu Catalina | 19643 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:26:72 |
5 | Paunescu Denisa | 17735 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:26:84 |
6 | Cristea Andreea Maria | 17521 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:27:12 |
7 | Constantinescu Alexandra | 17419 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:28:75 |
8 | Botila Rebeca | 21200 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:30:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Branisteanu Melissa Ioana | 14808 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:26:27 |
2 | Tutuianu Maria | 17530 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:25:62 |
3 | Batel Essameldin Abouelela Mariam | 21230 | 2011 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:25:00 |
4 | Udroiu Maria Anastasia | 19443 | 2010 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:24:75 |
5 | El Moukaddem Faizy | 17522 | 2009 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:24:95 |
6 | Batel Aysha | 17438 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:25:24 |
7 | Tudor Ana Maria | 17443 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:26:14 |
8 | Mihai Mara | 17560 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:26:47 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Comna Andreea Luiza | 16022 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:24:00 |
2 | Beju Natalia | 21197 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:23:00 |
3 | Dolocan Alessia | 19648 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:22:81 |
4 | Lupu Antonia | 21199 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:22:00 |
5 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:22:16 |
6 | Barbieru Anelis Antonia | 16018 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:23:00 |
7 | Tirila Ploscaru Larisa | 16564 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:23:11 |
8 | Chirca Antonia Raluca | 22311 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:24:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Mihai Delia Ecaterina | 14618 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:21:92 |
2 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:21:72 |
3 | Dumitru Amalia Andreea | 14203 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:21:34 |
4 | Giura Iulia | 17485 | 2011 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:20:00 |
5 | Magureanu Jessica | 16900 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:20:48 |
6 | Stoenescu Andreea | 19661 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:21:70 |
7 | Cimpan Denisa Maria | 19662 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:21:74 |
8 | Fekete Petra | 16567 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:22:00 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Fortu Erika | 17734 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:19:41 |
2 | Crainic Smaranda | 19951 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:18:00 |
3 | Olea Theodora | 19650 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:85 |
4 | Cazacu Maria Ioana | 14686 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:16:10 |
5 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:17:19 |
6 | Popa Natalia | 16045 | 2010 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:18:00 |
7 | Mihai Denisa Maria | 17819 | 2009 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:18:48 |
8 | Vancsa Fruzsina Ilka | 19310 | 2010 | Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov | 01:19:71 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Ganea Iustina | 19656 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:16:00 |
2 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:15:27 |
3 | Cernea Maia Ioana | 14588 | 2009 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:14:84 |
4 | Calapod Christine | 16830 | 2009 | Clubul Sportiv Nautica Bacau | 01:14:05 |
5 | Calugaru Daria | 19646 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:42 |
6 | Zama Ana Maria | 19148 | 2009 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:15:17 |
7 | Paun Briana | 17732 | 2009 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:15:74 |
8 | Rauca Rebeca | 21202 | 2011 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:16:00 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:13:18 |
2 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:12:85 |
3 | Stancu Aida Maria | 14827 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:10:88 |
4 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 01:10:61 |
5 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:10:61 |
6 | Munteanu Maria | 15928 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:12:66 |
7 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:04 |
8 | Ionita Ioana | 17524 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:04 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Preotu Maria Antonia | 15695 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:10:00 |
2 | Niculae Teodora Ana Maria | 15966 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:09:18 |
3 | Bacalu Denisa | 17355 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:73 |
4 | Manea Daria Maria | 17357 | 2009 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:07:08 |
5 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:07:99 |
6 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:13 |
7 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:09:33 |
8 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:10:33 |
Descalificari |
|||||
1 |
Osman Delia Observatii: neprezentat |
21284 | 2012 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 99:99:99 |
2 |
Matei Maria Rebeca Observatii: descalificat |
22268 | 2011 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 |
Tufa Teodora Observatii: descalificat |
19660 | 2010 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:41:08 |