Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul National Poliatlon Copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 11 ani - Feminin (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balint Antonia Maria 22887 2011 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
2 Trandafir Oana Maria 22833 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Furculesteanu Alexandra Elena 22903 2011 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Balazs Hanna 20704 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:46:85
5 Vojth Andreea 21089 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:51:04
6 Caprau Delia 21174 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Enache Amalia Ioana 22273 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Lupse Karla-Luiza 22564 2011 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:44:87
2 Szabo Kata 22345 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:44:11
3 Merlusca Maria 19713 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:43:19
4 Vinersar Bianca 21307 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:80
5 Voiculescu Adela Maria 22347 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:43:14
6 Sandor Izabela 21178 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:79
7 Bologna Matilde 20824 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:65
8 Andras Alexandra Maria 21877 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:45:67

Seria: 3
1 Mihalceanu Irina 21894 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:42:04
2 Soanca Sara Cristina 22551 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:41:16
3 Movila Sofia 21176 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:44
4 Dospinescu Tatiana Maria 19436 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:40:37
5 Horvath Viktoria 20712 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:40:38
6 Copil Anastasia Maria 20710 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:72
7 Macrea Alessia Selena 21948 2011 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:96
8 Olteanu Andrada Gabriela 19066 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:34

Seria: 4
1 Nica Maria Andrada 19990 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:52
2 Chereches Carina 21175 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:22
3 Sicu Margareta Sophia 20511 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:38:92
4 Stan Ema Andreea 19467 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:61
5 Apostol Daria Maria 21243 2011 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:64
6 Kovacs Petra Timea 21083 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:39:21
7 Dicher Iulia 21088 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:39:35
8 Jalba Bianca Maria 21309 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:39:59

Seria: 5
1 Petean Patricia 22552 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:37:71
2 Fechete Adelina Maria 20711 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:54
3 Jeciu Alessia-Maria 21293 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:99
4 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:36:83
5 Ciobanescu Catinca Maria 19109 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:87
6 Falca Sophia Maria 16102 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:54
7 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:66
8 Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 00:37:83

Seria: 6
1 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:75
2 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:36:54
3 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:02
4 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 00:35:82
5 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:35:90
6 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 ACS Universitar USH 00:36:38
7 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:75
8 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:80

Seria: 7
1 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:61
2 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:47
3 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:40
4 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:35:10
5 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:35:12
6 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:41
7 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:50
8 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:76

Seria: 8
1 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:34:97
2 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:60
3 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:50
4 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:28
5 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:35
6 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:52
7 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:34:85
8 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:35:02

Seria: 9
1 Botila Rebeca 21200 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:05
2 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:74
3 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:67
4 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 00:33:56
5 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:63
6 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:33:70
7 Giura Iulia 17485 2011 ACS Smart Atletic 00:33:84
8 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:34:13

Seria: 10
1 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:36
2 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:31
3 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:33:11
4 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:60
5 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:32:69
6 Golescu Sara Maria 21857 2011 Swimming Team Bucuresti 00:33:19
7 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:33:34
8 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:52

Seria: 11
1 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:44
2 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:32:14
3 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:31:78
4 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:58
5 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:31:77
6 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:95
7 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:39
8 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:53

Seria: 12
1 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:45
2 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:26
3 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:58
4 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:38
5 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:30:56
6 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:25
7 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:42
8 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:53

Proba 2 50 m liber - 11 ani - Masculin (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marc Aris Alexandru 22895 2011 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
3 Puscasu Eric Cristian 22832 2011 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
4 Chirila Tudor 21898 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
5 Pintilie Lucas Ioan 22883 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
6 Popovici Victor Maximilian 19845 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Nagy Alex Andrei 19433 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Truta Adrian Sebastian 22749 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Patrut Stefan 22882 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
4 Cefan Casian Nicolas 22104 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:46:64
5 Potcovaru Luca 21576 2011 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:47:23
6 Dervisi Seren Tanner 22831 2011 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
7 Bratulescu David 22524 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Nan Roberto Giulio 21303 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Staicu David Constantin 19403 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:12
2 Jantic Radu Stefan 22325 2011 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:40:96
3 Dumitrescu Stefan 17887 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:72
4 Baranga Theodor Alexandru 21640 2011 Liceul cu program sportiv Braila 00:39:37
5 Tutu Tudor 20813 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:62
6 Ciurea Andrei Florin 22586 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:98
7 Suliman Sebastian Aris 21306 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:48
8 Boghiu Robert 22112 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:46

Seria: 4
1 Dutu Darius 21825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:38:54
2 Mot Matei 21203 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:21
3 Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 00:37:62
4 Cantemir Cosmin Alexandru 21791 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:37:59
5 Ilie Vlad Gabriel 20952 2011 Swimming Team Bucuresti 00:37:59
6 Kirei Barna 19279 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:38:15
7 Popescu Rares 21826 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:38:36
8 Balint Marco 19420 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:60

Seria: 5
1 Ioja Horia 22264 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:78
2 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:71
3 Oniga Alex Vlad 21435 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:33
4 Radu Sasha Casian 16047 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:02
5 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 00:36:30
6 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:36:42
7 Ionita Bogdan 21207 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:75
8 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:83

Seria: 6
1 Petcu Vlad 21205 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:53
2 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:50
3 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:35:19
4 Moldovan Mark Cristian 22349 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:88
5 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:15
6 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:22
7 Miholca Paul Andrei 21193 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:51
8 Palamariuc Cristian 21304 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:36:00

Seria: 7
1 Socolov Tudor Alexandru 22313 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:78
2 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:34:71
3 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:51
4 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:36
5 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:34:38
6 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:34:52
7 Mahalu Matteo Constantin 21720 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:75
8 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:87

Seria: 8
1 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:98
2 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:82
3 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:70
4 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:61
5 Nicula Darius 20883 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:63
6 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:73
7 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:90
8 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:27

Seria: 9
1 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:59
2 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:33:28
3 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:33:23
4 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:06
5 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 00:33:06
6 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:27
7 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:29
8 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:60

Seria: 10
1 Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:73
2 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:71
3 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:32:44
4 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:40
5 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:42
6 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:32:66
7 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:72
8 Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:87

Seria: 11
1 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:30
2 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:14
3 Cristescu Tudor Stefan 19434 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:32:03
4 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:31:91
5 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:93
6 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:07
7 Sirbu Andrei 17547 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:14
8 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:32:35

Seria: 12
1 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 00:31:65
2 Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 00:31:37
3 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:07
4 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:31:02
5 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:04
6 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 00:31:09
7 Falca Matheo Andrei 16101 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:45
8 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:31:89

Seria: 13
1 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:30:59
2 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 00:30:33
3 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:19
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:29:28
5 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:09
6 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:30:30
7 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 00:30:33
8 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:30:86

Proba 3 200 m liber - 10 ani - Feminin (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cretu Elisa Maria 22597 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Catinean Iarina Iulia 22892 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
5 Popa Gilda Maria 22809 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Dumitrescu Maria Bianca 22592 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu Daiana Nicola 22591 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Brotoiu Maria 22683 2012 Club Sportiv Campina 99:99:99
3 Cosma Patricia Nicoleta 22896 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
4 Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 04:31:02
5 Tamasesc Diana-Romina 22440 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Voinea Ileana 22878 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Capitanescu Carla Alexandra 22594 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Popa Ioana 22470 2012 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Scire Stefania 20512 2012 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:57:22
2 Soglu Anastasia 20516 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:55:30
3 Brostiuc Sofia 19708 2012 Sport Club Municipal Bacau 03:48:10
4 Baciu Cristina-Maria 22438 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:39:26
5 Florea Maia Magdalena 21726 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:42:32
6 Ficau Vanessa Sophia 22088 2012 Sport Club Municipal Bacau 03:50:96
7 Antohi Irina 19982 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:55:55
8 Vecsei Antonia-Evelin 22428 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:04:15

Seria: 4
1 Piloiu Anastasia 22351 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:30:41
2 Mazilu Lara 20966 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:27:96
3 Dogaru Carla Maria 22174 2012 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:26:12
4 Mestecaneanu Cezara Ioana 21075 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:19:92
5 Potanga Bianca Maria 19985 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:22:44
6 Sipos Ana 22423 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:26:96
7 Palastea Antonia 22350 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:29:65
8 Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:38:20

Seria: 5
1 Lozici Anamaria 21132 2012 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:19:25
2 Kovacs Anna Fruzsina 22098 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:17:67
3 Doru Antonia Elena 22333 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 03:16:55
4 Dubit Anastasia Stefania 21074 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:12:02
5 Antonescu Eva 19988 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:12:85
6 Varga Anastasia 22332 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 03:16:65
7 Blaga Siena Amadea 20714 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:18:70
8 Sucan Sara Anais 21638 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:19:69

Seria: 6
1 Nagy Bibor 22442 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:10:00
2 Nicolaescu Tatiana 21283 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:08:27
3 Pop Tania Marina 22106 2012 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 03:04:57
4 Craciun Iulia 22283 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:02:40
5 Osman Delia 21284 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:03:55
6 Pajint Sara Nicole 20716 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:06:60
7 Ambrozie Ecaterina 19907 2012 ACS Universitar USH 03:08:81
8 Olteanu Ana Maria 21863 2012 Swimming Team Bucuresti 03:11:85

Seria: 7
1 Sut Sybelle 19843 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:00:69
2 Pavel Mara Stefania 21352 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:00:63
3 Ileana-Pienariu Ilinca 22434 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:00:31
4 Dragoi Sophia Maria 22499 2012 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:56:21
5 Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:58:54
6 Tirla Sofia 22582 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:00:36
7 Florescu Mihaela 19949 2012 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 03:00:66
8 Laszlo Dora Zsofia 20715 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:02:21

Seria: 8
1 Iosif Meda 22420 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:12
2 Litera Elena 22546 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:51:82
3 Rotaru Carla Maria 21862 2012 Swimming Team Bucuresti 02:48:61
4 Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 02:46:03
5 Lospa Natalia Maria 16683 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:48:11
6 Gavriloiu Antonia Andreea 21865 2012 Swimming Team Bucuresti 02:50:35
7 Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 02:52:10
8 Negoi Maia Ioana 22309 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 02:55:58

Seria: 9
1 Ionel Sara Natalia 19844 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:33
2 Ionascu Araxi 22265 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 02:39:59
3 Gaman Maya Andreea 22348 2012 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:33:82
4 Mihalache Bianca Maria 21864 2012 Swimming Team Bucuresti 02:31:91
5 Ene Julia Gabriela 17490 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:32:49
6 Padurariu Smaranda 22446 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:35:99
7 Chirca Antonia Raluca 22311 2012 ACS Smart Atletic 02:39:61
8 Breban Cezara Gabriela 22298 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 02:43:08

Proba 4 200 m liber - 10 ani - Masculin (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Chitu Vlad Andrei 22682 2012 Club Sportiv Campina 99:99:99
3 Ciobanu Petru Andrei 22834 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Fekete Hunor 22346 2012 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
5 Matei Patrick Mihai 22872 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
6 Purtan Dominic Lucas Floran 21956 2012 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 99:99:99
7 Vasile Alexandru Claudiu 19992 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Melniciuc Dan 21079 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Belin Radovan 22634 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Turus Matei-Florin 22441 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Muresan Maidanschi Cezar Mihai 22888 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
5 Verdes Nijnic Alexandru 22861 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Ghita Albert Mihail 22808 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Petrisor Cristian 22421 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Lazarean Eduard Septimiu 22889 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 3
1 Bucatca Tudor-Nicolae 22432 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:17:05
2 Precup Matei 19896 2012 Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea 03:57:36
3 Grosu Angel Cristian 22543 2012 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:45:71
4 Constantinescu Robert 22430 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:39:58
5 Dinca Mateo Ionut 22457 2012 Cl. Sp. Municipal SIBIU 03:42:00
6 Cosma Andrei 22589 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:48:86
7 Bodae Matei-Nicolae 22431 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:01:85
8 Budulus Tudor Ioan 19441 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Ene Ciprian Alexandru 22305 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:34:78
2 Matei Vlad Alexandru 19978 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:32:03
3 Lihat Tamas 22344 2012 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:28:40
4 Batagui David Stefan 19103 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:24:08
5 Kovacs David 19897 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:27:34
6 Mihai Mathias Andrei 19450 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:29:91
7 Butta Alexandru 22550 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:34:00
8 Dragulin Luca Mihai 22544 2012 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:38:61

Seria: 5
1 Mircea Catalin Antoniu 22633 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:23:51
2 Magheras Radu Stefan 19981 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:22:58
3 Dragoi David Mihai 22110 2012 ACS Universitar USH 03:21:31
4 Stefan David Andrei 21057 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:17:72
5 Mutu Matei 22361 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:18:35
6 Scarlat Rami Stefan 22598 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:21:69
7 Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:22:92
8 Savescu Daryus Andrei 16507 2012 ACS Universitar USH 03:23:84

Seria: 6
1 TIRITEU RĂZVAN TUDOR 21472 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:14:79
2 Vulpe Darius Stefan 22310 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 03:12:12
3 Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:11:52
4 Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:10:20
5 Geaman Daniel 19863 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:10:61
6 Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:12:06
7 Tichindelean Eduard 22360 2012 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 03:14:56
8 Luchian Matei Alexandru 19272 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:16:56

Seria: 7
1 Albu Daniel-Mihai 22437 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:09:62
2 Nidelcea Luca Andrei 22585 2012 Swimming Team Bucuresti 03:09:13
3 Nisipeanu Ioan 22358 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:08:32
4 Opris Andrei 22357 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:07:37
5 Radu Eric Mihai 22306 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:08:17
6 Martin Stefan Gabriel 22588 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:08:50
7 Gugu Eduard Luca 19984 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:09:36
8 Alexandrescu Andrei Catalin 22548 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:09:79

Seria: 8
1 Ionescu Radu 22284 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:05:14
2 Misan Vlad Nicolas 22549 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:03:69
3 Paltinisanu Luca 19953 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:03:42
4 Moisa Mina 19703 2012 Sport Club Municipal Bacau 03:02:66
5 Peter Erik 20717 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:03:09
6 Deleu Cosmin Andrei 19888 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:03:49
7 Niculescu David Ioan 21859 2012 Swimming Team Bucuresti 03:04:87
8 Palade Denis Theodor 21759 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:07:08

Seria: 9
1 Duminica Cosmin Andrei 19451 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:02:11
2 Draghici Ianis Alexandru 19980 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:01:31
3 Stirbu Marc Sebastian 16685 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:00:89
4 Macsim Robert Stefan 22330 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 02:59:34
5 Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:59:87
6 Caraiman-Anton Matei-George 22331 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 03:01:13
7 Pirvu Rares 22288 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:01:92
8 Burcea Luca David Dumitru 21675 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:02:45

Seria: 10
1 Popa Luca Ioan 20895 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 02:57:42
2 Cojita Mihai 21729 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 02:55:69
3 Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:54:63
4 Constantinica Denis Andre 17285 2012 ACS Universitar USH 02:53:01
5 Aprodu Matei 22287 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:53:92
6 Sorocianu Rares Andrei 22329 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 02:54:94
7 Bucur David Stefan 19891 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 02:56:10
8 Olar Dragos Stefan 17494 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:59:09

Seria: 11
1 Barboi Darius Valentin 21262 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:51:97
2 Tudoran Luca Alexandru 16677 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:50:99
3 Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:49:02
4 Patrascan Victor Constantin 20955 2012 Swimming Team Bucuresti 02:47:14
5 Enica Arthur Ruiz Gabriel 20951 2012 Swimming Team Bucuresti 02:47:69
6 Navala Alexandru Ionut 21858 2012 Swimming Team Bucuresti 02:50:51
7 Ignat Darius Stefan 16849 2012 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:51:59
8 Paun Luca Andrei 19608 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:52:13

Seria: 12
1 Rotaru Eduard Petru 22286 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:45:10
2 Circota Ioan Tudor 19270 2012 ACS Universitar USH 02:41:85
3 Ionescu Petru 22422 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:41:04
4 Gherghel Matei 22372 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:40:08
5 Cadar Darius 22299 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 02:40:47
6 Androne Filip 22285 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:41:12
7 Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:14
8 Potrovita Luca Andrei 20508 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:46:13

Seria: 13
1 Stan Matei 22449 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:39:80
2 Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:38:29
3 Smintanca Strugariu Vlad 19860 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:34:46
4 Zburlea Cristian Andrei 20896 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 02:32:31
5 Mereuta Andreas Ioan 19862 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:32:50
6 Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:31
7 Dogariu Darius Mihai 16505 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:38:77
8 Preda Eduard Andrei 21861 2012 Swimming Team Bucuresti 02:39:96

Proba 5 4 X 50 m liber - 11 ani - Feminin (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:28:06
5 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
2 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:62
3 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:09:88
4 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:34
5 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:07:30
6 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 ACS Atena Sport Club Constanta 02:12:04
7 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:17:96

Proba 6 4 X 50 m liber - 11 ani - Masculin (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:20
2 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:11:58
3 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Swimming Team Bucuresti 02:04:49
4 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:42:37
5 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:03:21
6 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 ACS Atena Sport Club Constanta 02:10:82
7 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 02:25:03
8 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m fluture - 11 ani - Masculin (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ionita Bogdan 21207 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Puscasu Eric Cristian 22832 2011 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
4 Chirila Tudor 21898 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
5 Pintilie Lucas Ioan 22883 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
6 Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Nan Roberto Giulio 21303 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 99:99:99
2 Suliman Sebastian Aris 21306 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Bratulescu David 22524 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Truta Adrian Sebastian 22749 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
5 Potcovaru Luca 21576 2011 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
6 Jantic Radu Stefan 22325 2011 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Nagy Alex Andrei 19433 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Staicu David Constantin 19403 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Patrut Stefan 22882 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
2 Ilie Vlad Gabriel 20952 2011 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Ioja Horia 22264 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Oniga Alex Vlad 21435 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Popovici Victor Maximilian 19845 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Balint Marco 19420 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Marc Aris Alexandru 22895 2011 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
8 Dervisi Seren Tanner 22831 2011 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99

Seria: 4
1 Tutu Tudor 20813 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:55:23
2 Popescu Rares 21826 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:52:88
3 Baranga Theodor Alexandru 21640 2011 Liceul cu program sportiv Braila 00:50:20
4 Ciurea Andrei Florin 22586 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:65
5 Cantemir Cosmin Alexandru 21791 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:49:76
6 Dumitrescu Stefan 17887 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:52:05
7 Kirei Barna 19279 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:53:49
8 Boghiu Robert 22112 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:59:45

Seria: 5
1 Dutu Darius 21825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:36
2 Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 00:43:70
3 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:43:58
4 Mot Matei 21203 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:97
5 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:43:01
6 Cefan Casian Nicolas 22104 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:43:66
7 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:44:30
8 Socolov Tudor Alexandru 22313 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:94

Seria: 6
1 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:42:29
2 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 00:41:89
3 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:40:63
4 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 00:40:44
5 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:54
6 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:80
7 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 00:41:98
8 Palamariuc Cristian 21304 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:42:36

Seria: 7
1 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:20
2 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:13
3 Miholca Paul Andrei 21193 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:12
4 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:40
5 Mahalu Matteo Constantin 21720 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:82
6 Petcu Vlad 21205 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:13
7 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:40:17
8 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 00:40:32

Seria: 8
1 Moldovan Mark Cristian 22349 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:09
2 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:58
3 Nicula Darius 20883 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:43
4 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:65
5 Radu Sasha Casian 16047 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:39
6 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:38:46
7 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:81
8 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:39:20

Seria: 9
1 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:57
2 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:37:45
3 Cristescu Tudor Stefan 19434 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:36
4 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:42
5 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:67
6 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:44
7 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:48
8 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:64

Seria: 10
1 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:34
2 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:16
3 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:00
4 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 00:35:29
5 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:54
6 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:06
7 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:31
8 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:36:42

Seria: 11
1 Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:18
2 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:12
3 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:35:07
4 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:35:05
5 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:07
6 Sirbu Andrei 17547 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:10
7 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:13
8 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:28

Seria: 12
1 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:34:62
2 Falca Matheo Andrei 16101 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:33
3 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:84
4 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:33:39
5 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:73
6 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:29
7 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 00:34:42
8 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:71

Seria: 13
1 Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 00:33:03
2 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 00:32:64
3 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:47
4 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:30
5 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 00:32:33
6 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:32:64
7 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:33:00
8 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:33:31

Proba 2 50 m fluture - 11 ani - Feminin (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macrea Alessia Selena 21948 2011 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Soanca Sara Cristina 22551 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Lupse Karla-Luiza 22564 2011 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Balint Antonia Maria 22887 2011 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
5 Ciobanescu Catinca Maria 19109 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
6 Apostol Daria Maria 21243 2011 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99
7 Dicher Iulia 21088 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Copil Anastasia Maria 20710 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
2 Enache Amalia Ioana 22273 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Kovacs Petra Timea 21083 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
4 Vojth Andreea 21089 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
5 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
6 Szabo Kata 22345 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
7 Horvath Viktoria 20712 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
8 Vinersar Bianca 21307 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Trandafir Oana Maria 22833 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Sandor Izabela 21178 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Balazs Hanna 20704 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:59:61
4 Dospinescu Tatiana Maria 19436 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:51:42
5 Bologna Matilde 20824 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:41
6 Andras Alexandra Maria 21877 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:01:94
7 Furculesteanu Alexandra Elena 22903 2011 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Petean Patricia 22552 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 4
1 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:50:89
2 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:50:53
3 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:48:63
4 Merlusca Maria 19713 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:48:17
5 Nica Maria Andrada 19990 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:48:49
6 Voiculescu Adela Maria 22347 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:49:83
7 Olteanu Andrada Gabriela 19066 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:50:76
8 Sicu Margareta Sophia 20511 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:51:17

Seria: 5
1 Chereches Carina 21175 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:45:01
2 Movila Sofia 21176 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:78
3 Botila Rebeca 21200 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:85
4 Caprau Delia 21174 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:59
5 Mihalceanu Irina 21894 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:43:79
6 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 ACS Universitar USH 00:44:11
7 Jalba Bianca Maria 21309 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:44:79
8 Jeciu Alessia-Maria 21293 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:86

Seria: 6
1 Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 00:43:32
2 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:64
3 Giura Iulia 17485 2011 ACS Smart Atletic 00:41:39
4 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:98
5 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:41:16
6 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:98
7 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:43:28
8 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:43:38

Seria: 7
1 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:67
2 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:40:30
3 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:13
4 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 00:39:79
5 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:09
6 Golescu Sara Maria 21857 2011 Swimming Team Bucuresti 00:40:21
7 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:57
8 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:40:93

Seria: 8
1 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:70
2 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:39:40
3 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:19
4 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:72
5 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:38:91
6 Stan Ema Andreea 19467 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:37
7 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:39:44
8 Fechete Adelina Maria 20711 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:39:74

Seria: 9
1 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:50
2 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:38:27
3 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:95
4 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:49
5 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:37:78
6 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 00:38:25
7 Falca Sophia Maria 16102 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:39
8 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:54

Seria: 10
1 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:37:39
2 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:21
3 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:36:83
4 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:17
5 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:41
6 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:00
7 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:27
8 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:48

Seria: 11
1 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:55
2 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:09
3 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:75
4 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:34:63
5 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:34:64
6 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:78
7 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:22
8 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:35:98

Seria: 12
1 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:67
2 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:27
3 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:20
4 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:92
5 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:93
6 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:24
7 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:58
8 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:51

Proba 3 50 m spate - 10 ani - Masculin (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fekete Hunor 22346 2012 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Kovacs David 19897 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
4 Ene Ciprian Alexandru 22305 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Butta Alexandru 22550 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Melniciuc Dan 21079 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
7 Lazarean Eduard Septimiu 22889 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 2
1 TIRITEU RĂZVAN TUDOR 21472 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Belin Radovan 22634 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Ghita Albert Mihail 22808 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Bucatca Tudor-Nicolae 22432 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
6 Constantinescu Robert 22430 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Petrisor Cristian 22421 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Mutu Matei 22361 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Verdes Nijnic Alexandru 22861 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Lihat Tamas 22344 2012 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Batagui David Stefan 19103 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Cosma Andrei 22589 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Matei Vlad Alexandru 19978 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Dragulin Luca Mihai 22544 2012 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
7 Muresan Maidanschi Cezar Mihai 22888 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
8 Turus Matei-Florin 22441 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 4
1 Mihai Mathias Andrei 19450 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Vasile Alexandru Claudiu 19992 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Purtan Dominic Lucas Floran 21956 2012 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 99:99:99
4 Matei Patrick Mihai 22872 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
5 Ciobanu Petru Andrei 22834 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Chitu Vlad Andrei 22682 2012 Club Sportiv Campina 99:99:99
7 Bodae Matei-Nicolae 22431 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
8 Ionescu Petru 22422 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Vulpe Darius Stefan 22310 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:50:63
2 Tichindelean Eduard 22360 2012 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:49:40
3 Scarlat Rami Stefan 22598 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:46
4 Stefan David Andrei 21057 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:47:51
5 Magheras Radu Stefan 19981 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:48:11
6 Grosu Angel Cristian 22543 2012 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:49:04
7 Budulus Tudor Ioan 19441 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:50:51
8 Precup Matei 19896 2012 Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea 00:54:62

Seria: 6
1 Aprodu Matei 22287 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:46:24
2 Misan Vlad Nicolas 22549 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:46:03
3 Deleu Cosmin Andrei 19888 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:63
4 Alexandrescu Andrei Catalin 22548 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:27
5 Cojita Mihai 21729 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:45:52
6 Savescu Daryus Andrei 16507 2012 ACS Universitar USH 00:45:87
7 Mircea Catalin Antoniu 22633 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:14
8 Dinca Mateo Ionut 22457 2012 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:46:95

Seria: 7
1 Peter Erik 20717 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:44:95
2 Nisipeanu Ioan 22358 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:44:76
3 Pirvu Rares 22288 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:44:46
4 Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:34
5 Potrovita Luca Andrei 20508 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:36
6 Opris Andrei 22357 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:44:69
7 Dragoi David Mihai 22110 2012 ACS Universitar USH 00:44:79
8 Ionescu Radu 22284 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:45:00

Seria: 8
1 Navala Alexandru Ionut 21858 2012 Swimming Team Bucuresti 00:44:12
2 Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:90
3 Olar Dragos Stefan 17494 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:43:59
4 Bucur David Stefan 19891 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:43:39
5 Geaman Daniel 19863 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:52
6 Niculescu David Ioan 21859 2012 Swimming Team Bucuresti 00:43:90
7 Draghici Ianis Alexandru 19980 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:44:01
8 Palade Denis Theodor 21759 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:44:23

Seria: 9
1 Gugu Eduard Luca 19984 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:43:34
2 Stirbu Marc Sebastian 16685 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:16
3 Radu Eric Mihai 22306 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:91
4 Caraiman-Anton Matei-George 22331 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:42:71
5 Constantinica Denis Andre 17285 2012 ACS Universitar USH 00:42:74
6 Nidelcea Luca Andrei 22585 2012 Swimming Team Bucuresti 00:42:93
7 Luchian Matei Alexandru 19272 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:28
8 Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:36

Seria: 10
1 Duminica Cosmin Andrei 19451 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:19
2 Barboi Darius Valentin 21262 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:17
3 Martin Stefan Gabriel 22588 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:78
4 Enica Arthur Ruiz Gabriel 20951 2012 Swimming Team Bucuresti 00:41:75
5 Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:75
6 Burcea Luca David Dumitru 21675 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:42:13
7 Albu Daniel-Mihai 22437 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:18
8 Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:65

Seria: 11
1 Moisa Mina 19703 2012 Sport Club Municipal Bacau 00:40:40
2 Popa Luca Ioan 20895 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:39:79
3 Ignat Darius Stefan 16849 2012 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:39:64
4 Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:47
5 Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:51
6 Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:79
7 Preda Eduard Andrei 21861 2012 Swimming Team Bucuresti 00:39:91
8 Gherghel Matei 22372 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:69

Seria: 12
1 Zburlea Cristian Andrei 20896 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:38
2 Paltinisanu Luca 19953 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:80
3 Sorocianu Rares Andrei 22329 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:37:99
4 Dogariu Darius Mihai 16505 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:60
5 Smintanca Strugariu Vlad 19860 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:97
6 Cadar Darius 22299 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 00:38:35
7 Androne Filip 22285 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:12
8 Paun Luca Andrei 19608 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:39

Seria: 13
1 Mereuta Andreas Ioan 19862 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:08
2 Patrascan Victor Constantin 20955 2012 Swimming Team Bucuresti 00:36:61
3 Stan Matei 22449 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:39
4 Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:67
5 Rotaru Eduard Petru 22286 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:34
6 Circota Ioan Tudor 19270 2012 ACS Universitar USH 00:36:39
7 Tudoran Luca Alexandru 16677 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:65
8 Macsim Robert Stefan 22330 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:37:44

Proba 4 50 m spate - 10 ani - Feminin (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Capitanescu Carla Alexandra 22594 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Brotoiu Maria 22683 2012 Club Sportiv Campina 99:99:99
5 Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
6 Scire Stefania 20512 2012 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Ficau Vanessa Sophia 22088 2012 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Tamasesc Diana-Romina 22440 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Antohi Irina 19982 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Soglu Anastasia 20516 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Dumitrescu Maria Bianca 22592 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
7 Cosma Patricia Nicoleta 22896 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
8 Voinea Ileana 22878 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 3
1 Catinean Iarina Iulia 22892 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
2 Popa Ioana 22470 2012 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Vecsei Antonia-Evelin 22428 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:58:00
4 Nagy Bibor 22442 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:49:57
5 Dogaru Carla Maria 22174 2012 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:50:52
6 Ionescu Daiana Nicola 22591 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Brostiuc Sofia 19708 2012 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Cretu Elisa Maria 22597 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Piloiu Anastasia 22351 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:48:14
2 Florescu Mihaela 19949 2012 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 00:47:97
3 Blaga Siena Amadea 20714 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:47:54
4 Mazilu Lara 20966 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:47:23
5 Florea Maia Magdalena 21726 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:47:27
6 Laszlo Dora Zsofia 20715 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:47:60
7 Sipos Ana 22423 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:48:03
8 Sucan Sara Anais 21638 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:49:05

Seria: 5
1 Kovacs Anna Fruzsina 22098 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:46:87
2 Nicolaescu Tatiana 21283 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:08
3 Litera Elena 22546 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:90
4 Dubit Anastasia Stefania 21074 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:58
5 Ambrozie Ecaterina 19907 2012 ACS Universitar USH 00:45:61
6 Pavel Mara Stefania 21352 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:01
7 Antonescu Eva 19988 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:46:76
8 Olteanu Ana Maria 21863 2012 Swimming Team Bucuresti 00:47:01

Seria: 6
1 Potanga Bianca Maria 19985 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:44:34
2 Mestecaneanu Cezara Ioana 21075 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:19
3 Pajint Sara Nicole 20716 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:43:94
4 Lozici Anamaria 21132 2012 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:51
5 Ionel Sara Natalia 19844 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:69
6 Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:44:06
7 Baciu Cristina-Maria 22438 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:44:25
8 Palastea Antonia 22350 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:45:53

Seria: 7
1 Dragoi Sophia Maria 22499 2012 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:42:99
2 Negoi Maia Ioana 22309 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:42:35
3 Iosif Meda 22420 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:66
4 Breban Cezara Gabriela 22298 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 00:41:13
5 Craciun Iulia 22283 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:16
6 Ileana-Pienariu Ilinca 22434 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:77
7 Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:41
8 Doru Antonia Elena 22333 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:43:36

Seria: 8
1 Sut Sybelle 19843 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:01
2 Chirca Antonia Raluca 22311 2012 ACS Smart Atletic 00:40:48
3 Tirla Sofia 22582 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:39:65
4 Pop Tania Marina 22106 2012 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:39:29
5 Popa Gilda Maria 22809 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:33
6 Ene Julia Gabriela 17490 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:36
7 Varga Anastasia 22332 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:40:66
8 Osman Delia 21284 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:06

Seria: 9
1 Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:87
2 Rotaru Carla Maria 21862 2012 Swimming Team Bucuresti 00:38:13
3 Ionascu Araxi 22265 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:83
4 Padurariu Smaranda 22446 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:14
5 Gaman Maya Andreea 22348 2012 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:20
6 Mihalache Bianca Maria 21864 2012 Swimming Team Bucuresti 00:37:89
7 Gavriloiu Antonia Andreea 21865 2012 Swimming Team Bucuresti 00:38:27
8 Lospa Natalia Maria 16683 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:09

Proba 5 50 m spate - 11 ani - Masculin (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Staicu David Constantin 19403 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Nagy Alex Andrei 19433 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Potcovaru Luca 21576 2011 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
5 Bratulescu David 22524 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Boghiu Robert 22112 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Dervisi Seren Tanner 22831 2011 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
2 Marc Aris Alexandru 22895 2011 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
3 Ioja Horia 22264 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Moldovan Mark Cristian 22349 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Popovici Victor Maximilian 19845 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Balint Marco 19420 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Patrut Stefan 22882 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
8 Truta Adrian Sebastian 22749 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 3
1 Ciurea Andrei Florin 22586 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Pintilie Lucas Ioan 22883 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
3 Palamariuc Cristian 21304 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:52:77
4 Dutu Darius 21825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:02
5 Baranga Theodor Alexandru 21640 2011 Liceul cu program sportiv Braila 00:48:21
6 Cefan Casian Nicolas 22104 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:54:77
7 Puscasu Eric Cristian 22832 2011 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
8 Oniga Alex Vlad 21435 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Mot Matei 21203 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:73
2 Popescu Rares 21826 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:47:08
3 Suliman Sebastian Aris 21306 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:45:67
4 Petcu Vlad 21205 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:39
5 Jantic Radu Stefan 22325 2011 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:45:60
6 Nan Roberto Giulio 21303 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:46:21
7 Ilie Vlad Gabriel 20952 2011 Swimming Team Bucuresti 00:47:22
8 Tutu Tudor 20813 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:84

Seria: 5
1 Ionita Bogdan 21207 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:70
2 Chirila Tudor 21898 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:44:20
3 Dumitrescu Stefan 17887 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:43:72
4 Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 00:42:93
5 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 00:43:64
6 Kirei Barna 19279 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:43:75
7 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:44:48
8 Cantemir Cosmin Alexandru 21791 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:45:23

Seria: 6
1 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:53
2 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:42:33
3 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 00:42:10
4 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:41:83
5 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:96
6 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:13
7 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:51
8 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:87

Seria: 7
1 Mahalu Matteo Constantin 21720 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:70
2 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:41:14
3 Miholca Paul Andrei 21193 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:05
4 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 00:40:93
5 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:40:98
6 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:41:06
7 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:66
8 Radu Sasha Casian 16047 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:41:80

Seria: 8
1 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:84
2 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:48
3 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 00:40:32
4 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:03
5 Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:04
6 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:44
7 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:78
8 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:90

Seria: 9
1 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:83
2 Socolov Tudor Alexandru 22313 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:61
3 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:34
4 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 00:39:15
5 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 00:39:30
6 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:39:59
7 Falca Matheo Andrei 16101 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:75
8 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:39:89

Seria: 10
1 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 00:39:07
2 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:03
3 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:81
4 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:38:76
5 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:80
6 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:83
7 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:06
8 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:11

Seria: 11
1 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:59
2 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:35
3 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:79
4 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:37:28
5 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:38
6 Cristescu Tudor Stefan 19434 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:08
7 Sirbu Andrei 17547 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:38:59
8 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:69

Seria: 12
1 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:20
2 Nicula Darius 20883 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:75
3 Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 00:36:52
4 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:15
5 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:19
6 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:36:75
7 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:87
8 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:37:22

Seria: 13
1 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:70
2 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:62
3 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:36
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:31:60
5 Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:20
6 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:60
7 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 00:35:63
8 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:78

Proba 6 50 m spate - 11 ani - Feminin (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Horvath Viktoria 20712 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
2 Enache Amalia Ioana 22273 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Kovacs Petra Timea 21083 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
4 Trandafir Oana Maria 22833 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Szabo Kata 22345 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
7 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Movila Sofia 21176 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Stan Ema Andreea 19467 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Macrea Alessia Selena 21948 2011 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Soanca Sara Cristina 22551 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Voiculescu Adela Maria 22347 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Bologna Matilde 20824 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Sandor Izabela 21178 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Furculesteanu Alexandra Elena 22903 2011 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Lupse Karla-Luiza 22564 2011 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Copil Anastasia Maria 20710 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Balazs Hanna 20704 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:53:91
4 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:48:19
5 Andras Alexandra Maria 21877 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:51:79
6 Vojth Andreea 21089 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:01:68
7 Balint Antonia Maria 22887 2011 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
8 Apostol Daria Maria 21243 2011 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Seria: 4
1 Dicher Iulia 21088 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:59
2 Dospinescu Tatiana Maria 19436 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:46:92
3 Ciobanescu Catinca Maria 19109 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:46:40
4 Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 00:45:47
5 Mihalceanu Irina 21894 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:46:18
6 Nica Maria Andrada 19990 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:46:76
7 Olteanu Andrada Gabriela 19066 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:47:55
8 Sicu Margareta Sophia 20511 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:47:99

Seria: 5
1 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:44:30
2 Vinersar Bianca 21307 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:44:26
3 Caprau Delia 21174 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:13
4 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:65
5 Chereches Carina 21175 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:13
6 Jalba Bianca Maria 21309 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:44:23
7 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 00:44:28
8 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:45:31

Seria: 6
1 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:43:07
2 Petean Patricia 22552 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:42:05
3 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 ACS Universitar USH 00:42:03
4 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:77
5 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:91
6 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:42:03
7 Jeciu Alessia-Maria 21293 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:59
8 Merlusca Maria 19713 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:43:33

Seria: 7
1 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:40
2 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:06
3 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:85
4 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:40:61
5 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:82
6 Fechete Adelina Maria 20711 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:40:98
7 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:39
8 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:41:49

Seria: 8
1 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:59
2 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:36
3 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:11
4 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:39:81
5 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:39:85
6 Falca Sophia Maria 16102 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:34
7 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:41
8 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:60

Seria: 9
1 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:77
2 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:39:40
3 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:16
4 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:12
5 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:15
6 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:28
7 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:74
8 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:77

Seria: 10
1 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:96
2 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:74
3 Botila Rebeca 21200 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:34
4 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:38:03
5 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:16
6 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 00:38:47
7 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:38:90
8 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:07

Seria: 11
1 Giura Iulia 17485 2011 ACS Smart Atletic 00:37:78
2 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:09
3 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:84
4 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:53
5 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:64
6 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:93
7 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:56
8 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:95

Seria: 12
1 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:03
2 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:56
3 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:44
4 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:57
5 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:72
6 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:54
7 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:35:75
8 Golescu Sara Maria 21857 2011 Swimming Team Bucuresti 00:36:53

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 10 ani - Feminin (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Catinean Iarina Iulia 22892 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
4 Popa Ioana 22470 2012 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Baciu Cristina-Maria 22438 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
6 Vecsei Antonia-Evelin 22428 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 2
1 Capitanescu Carla Alexandra 22594 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Voinea Ileana 22878 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Tamasesc Diana-Romina 22440 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Dumitrescu Maria Bianca 22592 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Dascalu Antonia 19950 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
6 Cosma Patricia Nicoleta 22896 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
7 Piloiu Anastasia 22351 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Ionescu Daiana Nicola 22591 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Cretu Elisa Maria 22597 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Scire Stefania 20512 2012 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:50:26
3 Ficau Vanessa Sophia 22088 2012 Sport Club Municipal Bacau 00:47:77
4 Brostiuc Sofia 19708 2012 Sport Club Municipal Bacau 00:46:78
5 Soglu Anastasia 20516 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:46:90
6 Antohi Irina 19982 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:49:13
7 Pirvan Ana Maria 20631 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:52:07
8 Florea Maia Magdalena 21726 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Palastea Antonia 22350 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:07
2 Kovacs Anna Fruzsina 22098 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:40:96
3 Nagy Bibor 22442 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:04
4 Lozici Anamaria 21132 2012 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:48
5 Sipos Ana 22423 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:58
6 Dogaru Carla Maria 22174 2012 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:40:29
7 Sucan Sara Anais 21638 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:98
8 Mazilu Lara 20966 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:92

Seria: 5
1 Dragoi Sophia Maria 22499 2012 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:71
2 Potanga Bianca Maria 19985 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:38:48
3 Ambrozie Ecaterina 19907 2012 ACS Universitar USH 00:37:89
4 Florescu Mihaela 19949 2012 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 00:37:65
5 Litera Elena 22546 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:68
6 Pajint Sara Nicole 20716 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:38:15
7 Antonescu Eva 19988 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:38:66
8 Brotoiu Maria 22683 2012 Club Sportiv Campina 00:39:20

Seria: 6
1 Nicolaescu Tatiana 21283 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:34
2 Pavel Mara Stefania 21352 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:93
3 Craciun Iulia 22283 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:36:60
4 Osman Delia 21284 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:47
5 Laszlo Dora Zsofia 20715 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:56
6 Avadani Teodora 19956 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:67
7 Olteanu Ana Maria 21863 2012 Swimming Team Bucuresti 00:36:96
8 Blaga Siena Amadea 20714 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:50

Seria: 7
1 Mestecaneanu Cezara Ioana 21075 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:30
2 Pop Tania Marina 22106 2012 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:35:77
3 Doru Antonia Elena 22333 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:35:61
4 Solea Alecu Amalia Crina 20900 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:26
5 Ileana-Pienariu Ilinca 22434 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:31
6 Rotaru Carla Maria 21862 2012 Swimming Team Bucuresti 00:35:68
7 Varga Anastasia 22332 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:35:85
8 Dubit Anastasia Stefania 21074 2012 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:42

Seria: 8
1 Tirla Sofia 22582 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:08
2 Iosif Meda 22420 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:36
3 Ene Julia Gabriela 17490 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:85
4 Breban Cezara Gabriela 22298 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 00:33:56
5 Popa Gilda Maria 22809 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:58
6 Negoi Maia Ioana 22309 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:34:18
7 Ionel Sara Natalia 19844 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:88
8 Sut Sybelle 19843 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:14

Seria: 9
1 Lospa Natalia Maria 16683 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:01
2 Enciu Ana Maria 20898 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:52
3 Padurariu Smaranda 22446 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:31:99
4 Mihalache Bianca Maria 21864 2012 Swimming Team Bucuresti 00:31:65
5 Gaman Maya Andreea 22348 2012 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:67
6 Chirca Antonia Raluca 22311 2012 ACS Smart Atletic 00:32:26
7 Ionascu Araxi 22265 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:64
8 Gavriloiu Antonia Andreea 21865 2012 Swimming Team Bucuresti 00:33:40

Proba 2 50 m liber - 10 ani - Masculin (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Belin Radovan 22634 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Turus Matei-Florin 22441 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Dinca Mateo Ionut 22457 2012 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
5 Verdes Nijnic Alexandru 22861 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Ghita Albert Mihail 22808 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Petrisor Cristian 22421 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Precup Matei 19896 2012 Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea 99:99:99
2 Vasile Alexandru Claudiu 19992 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Purtan Dominic Lucas Floran 21956 2012 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 99:99:99
4 Matei Patrick Mihai 22872 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
5 Ciobanu Petru Andrei 22834 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Chitu Vlad Andrei 22682 2012 Club Sportiv Campina 99:99:99
7 Bodae Matei-Nicolae 22431 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
8 Muresan Maidanschi Cezar Mihai 22888 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 3
1 Lazarean Eduard Septimiu 22889 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
2 Bucatca Tudor-Nicolae 22432 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:48:26
3 Butta Alexandru 22550 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:45:35
4 Matei Vlad Alexandru 19978 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:05
5 Mihai Mathias Andrei 19450 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:36
6 Cosma Andrei 22589 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:59
7 Melniciuc Dan 21079 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
8 Grosu Angel Cristian 22543 2012 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 4
1 Dragulin Luca Mihai 22544 2012 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:43:70
2 Fekete Hunor 22346 2012 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:43:02
3 Ene Ciprian Alexandru 22305 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:93
4 Tichindelean Eduard 22360 2012 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:40:00
5 Scarlat Rami Stefan 22598 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:28
6 Constantinescu Robert 22430 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:63
7 Kovacs David 19897 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:43:63
8 Lihat Tamas 22344 2012 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:43:71

Seria: 5
1 Batagui David Stefan 19103 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:90
2 Mircea Catalin Antoniu 22633 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:66
3 Dragoi David Mihai 22110 2012 ACS Universitar USH 00:39:17
4 Mutu Matei 22361 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:69
5 Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:78
6 Gugu Eduard Luca 19984 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:21
7 Magheras Radu Stefan 19981 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:84
8 Budulus Tudor Ioan 19441 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:96

Seria: 6
1 Misan Vlad Nicolas 22549 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:38:39
2 Stefan David Andrei 21057 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:97
3 Deleu Cosmin Andrei 19888 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:64
4 Nidelcea Luca Andrei 22585 2012 Swimming Team Bucuresti 00:37:54
5 Ionescu Radu 22284 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:64
6 Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:94
7 Vulpe Darius Stefan 22310 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:38:19
8 Martin Stefan Gabriel 22588 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:51

Seria: 7
1 Nisipeanu Ioan 22358 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:37:35
2 Aprodu Matei 22287 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:00
3 Luchian Matei Alexandru 19272 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:92
4 Neacsu David Mihai 19114 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:58
5 Caraiman-Anton Matei-George 22331 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:36:88
6 Opris Andrei 22357 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:36:96
7 Draghici Ianis Alexandru 19980 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:37:09
8 Pirvu Rares 22288 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:45

Seria: 8
1 TIRITEU RĂZVAN TUDOR 21472 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:35
2 Savescu Daryus Andrei 16507 2012 ACS Universitar USH 00:36:09
3 Radu Eric Mihai 22306 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:94
4 Duminica Cosmin Andrei 19451 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:81
5 Lupan Patric Alexandru 22318 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:85
6 Peter Erik 20717 2012 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:02
7 Cojita Mihai 21729 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:36:24
8 Alexandrescu Andrei Catalin 22548 2012 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:43

Seria: 9
1 Constantinica Denis Andre 17285 2012 ACS Universitar USH 00:35:73
2 Paltinisanu Luca 19953 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:35:30
3 Barboi Darius Valentin 21262 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:13
4 Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:83
5 Stirbu Marc Sebastian 16685 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:84
6 Bucur David Stefan 19891 2012 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:35:22
7 Albu Daniel-Mihai 22437 2012 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:61
8 Geaman Daniel 19863 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:81

Seria: 10
1 Niculescu David Ioan 21859 2012 Swimming Team Bucuresti 00:34:58
2 Rotaru Eduard Petru 22286 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:46
3 Potrovita Luca Andrei 20508 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:34:26
4 Sorocianu Rares Andrei 22329 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:34:14
5 Ivana Andrei 22308 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:16
6 Dogariu Darius Mihai 16505 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:30
7 Navala Alexandru Ionut 21858 2012 Swimming Team Bucuresti 00:34:55
8 Olar Dragos Stefan 17494 2012 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:34:66

Seria: 11
1 Androne Filip 22285 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:91
2 Ignat Darius Stefan 16849 2012 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:33:61
3 Palade Denis Theodor 21759 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:53
4 Patrascan Victor Constantin 20955 2012 Swimming Team Bucuresti 00:33:34
5 Enica Arthur Ruiz Gabriel 20951 2012 Swimming Team Bucuresti 00:33:42
6 Ionescu Petru 22422 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:55
7 Popa Luca Ioan 20895 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:33:88
8 Vlasceanu Dragos Andrei 22323 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:11

Seria: 12
1 Gherghel Matei 22372 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:23
2 Tudoran Luca Alexandru 16677 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:04
3 Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:84
4 Preda Eduard Andrei 21861 2012 Swimming Team Bucuresti 00:32:68
5 Smintanca Strugariu Vlad 19860 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:74
6 Cadar Darius 22299 2012 Asociatia Club Sportiv Academia de Inot Baia Mare 00:32:85
7 Moisa Mina 19703 2012 Sport Club Municipal Bacau 00:33:18
8 Burcea Luca David Dumitru 21675 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:31

Seria: 13
1 Macsim Robert Stefan 22330 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:32:54
2 Circota Ioan Tudor 19270 2012 ACS Universitar USH 00:31:76
3 Mereuta Andreas Ioan 19862 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:59
4 Stan Matei 22449 2012 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:30:90
5 Lupusoru Radu Andrei 22307 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:04
6 Zburlea Cristian Andrei 20896 2012 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:76
7 Reyhan Refik Kaan 22320 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:36
8 Paun Luca Andrei 19608 2012 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:55

Proba 3 200 m mixt - 11 ani - Feminin (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jeciu Alessia-Maria 21293 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Merlusca Maria 19713 2011 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Trandafir Oana Maria 22833 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Fechete Adelina Maria 20711 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
5 Furculesteanu Alexandra Elena 22903 2011 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Enache Amalia Ioana 22273 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Balint Antonia Maria 22887 2011 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 2
1 Nica Maria Andrada 19990 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Bologna Matilde 20824 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:22:66
3 Balazs Hanna 20704 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 04:15:46
4 Copil Anastasia Maria 20710 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:55:82
5 Szabo Kata 22345 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:04:85
6 Vojth Andreea 21089 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:20:58
7 Sicu Margareta Sophia 20511 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
8 Mihalceanu Irina 21894 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Dospinescu Tatiana Maria 19436 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:54:46
2 Lupse Karla-Luiza 22564 2011 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:47:44
3 Sandor Izabela 21178 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:44:03
4 Movila Sofia 21176 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:43:84
5 Apostol Daria Maria 21243 2011 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:44:00
6 Soanca Sara Cristina 22551 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:44:53
7 Andras Alexandra Maria 21877 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:53:04
8 Macrea Alessia Selena 21948 2011 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:54:55

Seria: 4
1 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 03:37:81
2 Vinersar Bianca 21307 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:36:63
3 Kovacs Petra Timea 21083 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:35:42
4 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:32:40
5 Caprau Delia 21174 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:32:78
6 Horvath Viktoria 20712 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:36:17
7 Dicher Iulia 21088 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:37:40
8 Olteanu Andrada Gabriela 19066 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:39:86

Seria: 5
1 Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 03:30:80
2 Voiculescu Adela Maria 22347 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:29:05
3 Ciobanescu Catinca Maria 19109 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:26:93
4 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:24:93
5 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:25:78
6 Stan Ema Andreea 19467 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:27:04
7 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 03:30:74
8 Jalba Bianca Maria 21309 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 03:31:07

Seria: 6
1 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:23:01
2 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:22:66
3 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:20:39
4 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:18:18
5 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:19:04
6 Petean Patricia 22552 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:22:15
7 Chereches Carina 21175 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:22:93
8 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 ACS Universitar USH 03:23:48

Seria: 7
1 Botila Rebeca 21200 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:17:13
2 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:15:98
3 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 03:13:11
4 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 03:11:79
5 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:12:03
6 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:14:73
7 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 03:16:82
8 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:17:28

Seria: 8
1 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:11:15
2 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:09:56
3 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 03:08:32
4 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 03:07:69
5 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 03:08:20
6 Falca Sophia Maria 16102 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:08:78
7 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:10:91
8 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 03:11:65

Seria: 9
1 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:07:33
2 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 03:07:30
3 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:03:99
4 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:02:90
5 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:03:14
6 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 03:04:59
7 Giura Iulia 17485 2011 ACS Smart Atletic 03:07:33
8 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:07:41

Seria: 10
1 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:01:40
2 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:00:53
3 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:59:56
4 Golescu Sara Maria 21857 2011 Swimming Team Bucuresti 02:57:48
5 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:57:78
6 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:00:34
7 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:00:82
8 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:02:29

Seria: 11
1 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 02:55:00
2 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:53:25
3 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:52:47
4 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:52:18
5 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:52:31
6 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:53:01
7 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:54:54
8 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:56:82

Seria: 12
1 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:49:24
2 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:47:91
3 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:44:69
4 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:57
5 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:44:66
6 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:45:73
7 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:49:05
8 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:50:31

Proba 4 200 m mixt - 11 ani - Masculin (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popovici Victor Maximilian 19845 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Puscasu Eric Cristian 22832 2011 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
5 Mahalu Matteo Constantin 21720 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Ionita Bogdan 21207 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cantemir Cosmin Alexandru 21791 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 99:99:99
2 Bratulescu David 22524 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Truta Adrian Sebastian 22749 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Patrut Stefan 22882 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
5 Dervisi Seren Tanner 22831 2011 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
6 Tutu Tudor 20813 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Nagy Alex Andrei 19433 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Pintilie Lucas Ioan 22883 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99

Seria: 3
1 Cristescu Tudor Stefan 19434 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
2 Cefan Casian Nicolas 22104 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:29:24
3 Boghiu Robert 22112 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 04:09:26
4 Staicu David Constantin 19403 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:48:37
5 Ciurea Andrei Florin 22586 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:49:42
6 Jantic Radu Stefan 22325 2011 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 04:13:55
7 Potcovaru Luca 21576 2011 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 04:31:96
8 Marc Aris Alexandru 22895 2011 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 4
1 Baranga Theodor Alexandru 21640 2011 Liceul cu program sportiv Braila 03:45:46
2 Popescu Rares 21826 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:41:71
3 Oniga Alex Vlad 21435 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:40:27
4 Balint Marco 19420 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:37:48
5 Dutu Darius 21825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:38:75
6 Socolov Tudor Alexandru 22313 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:40:37
7 Suliman Sebastian Aris 21306 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:44:11
8 Mot Matei 21203 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:45:48

Seria: 5
1 Dumitrescu Stefan 17887 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:35:09
2 Kirei Barna 19279 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:27:59
3 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:25:38
4 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:22:05
5 Palamariuc Cristian 21304 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 03:23:81
6 Chirila Tudor 21898 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 03:26:94
7 Ioja Horia 22264 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 03:27:95
8 Nan Roberto Giulio 21303 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 03:37:33

Seria: 6
1 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 03:18:17
2 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:16:81
3 Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 03:15:93
4 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:14:11
5 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:14:33
6 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:16:41
7 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 03:17:00
8 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 03:20:97

Seria: 7
1 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 03:12:72
2 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 03:11:72
3 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:10:72
4 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:09:42
5 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:10:64
6 Ilie Vlad Gabriel 20952 2011 Swimming Team Bucuresti 03:11:03
7 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:12:09
8 Petcu Vlad 21205 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:12:76

Seria: 8
1 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 03:09:19
2 Sirbu Andrei 17547 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:08:66
3 Moldovan Mark Cristian 22349 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:08:03
4 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 03:05:36
5 Miholca Paul Andrei 21193 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:07:78
6 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:08:53
7 Radu Sasha Casian 16047 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:08:78
8 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 03:09:34

Seria: 9
1 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:02:57
2 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:00:48
3 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:00:14
4 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:59:50
5 Nicula Darius 20883 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:59:84
6 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 03:00:37
7 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:02:29
8 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:04:01

Seria: 10
1 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:58:37
2 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:57:94
3 Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 02:57:14
4 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:56:56
5 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:57:07
6 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:57:50
7 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:58:05
8 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:59:13

Seria: 11
1 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 02:55:38
2 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:54:13
3 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:53:54
4 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:53:20
5 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:53:47
6 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 02:53:96
7 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:54:53
8 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 02:55:78

Seria: 12
1 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:52:21
2 Falca Matheo Andrei 16101 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:50:98
3 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:49:62
4 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:48:28
5 Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:48:91
6 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:50:65
7 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:51:27
8 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:52:36

Seria: 13
1 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 02:45:98
2 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:44:87
3 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:44:01
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:41:02
5 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:42:22
6 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:44:17
7 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:45:12
8 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:47:63

Proba 5 4 X 50 m mixt - 10 ani - Feminin (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:43:62
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Swimming Team Bucuresti 02:28:55
4 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:22
5 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:21:00
6 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:36:66
7 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:53:64

Proba 6 4 X 50 m mixt - 10 ani - Masculin (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 4 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 ACS Universitar USH 99:99:99
4 Stafeta 7 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:45:88
5 Stafeta 6 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:17:67
2 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:09:33
3 Stafeta 8 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:03:68
4 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:54:42
5 Stafeta 9 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:58:37
6 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:07:48
7 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:12:75
8 Stafeta 10 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2022 Swimming Team Bucuresti 02:19:97

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 200 m liber - 11 ani - Masculin (101 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Truta Adrian Sebastian 22749 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Patrut Stefan 22882 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
4 Popovici Victor Maximilian 19845 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Marc Aris Alexandru 22895 2011 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
6 Dervisi Seren Tanner 22831 2011 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99

Seria: 2
1 Puscasu Eric Cristian 22832 2011 Asociatia "DELPHIN INOT CLUB" CONSTANTA 99:99:99
2 Nagy Alex Andrei 19433 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Potcovaru Luca 21576 2011 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 03:50:04
4 Tutu Tudor 20813 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:45:70
5 Cefan Casian Nicolas 22104 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:46:13
6 Bratulescu David 22524 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Pintilie Lucas Ioan 22883 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99
8 Serban Luca Bogdan 22782 2011 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Staicu David Constantin 19403 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:30:29
2 Dutu Darius 21825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:15:17
3 Balint Marco 19420 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:14:56
4 Ionita Bogdan 21207 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:12:24
5 Baranga Theodor Alexandru 21640 2011 Liceul cu program sportiv Braila 03:13:04
6 Ciurea Andrei Florin 22586 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:15:01
7 Jantic Radu Stefan 22325 2011 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:16:64
8 Boghiu Robert 22112 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:44:62

Seria: 4
1 Chirila Tudor 21898 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 03:11:71
2 Mot Matei 21203 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:09:68
3 Suliman Sebastian Aris 21306 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:05:49
4 Constantin Stefan 17292 2011 CSM Targoviste 03:02:45
5 Popescu Rares 21826 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:02:69
6 Nan Roberto Giulio 21303 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 03:08:31
7 Dumitrescu Stefan 17887 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:11:36
8 Ilie Vlad Gabriel 20952 2011 Swimming Team Bucuresti 03:11:88

Seria: 5
1 Kirei Barna 19279 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:01:89
2 Oniga Alex Vlad 21435 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:01:48
3 Moldovan Mark Cristian 22349 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:00:96
4 Husarescu Albert Alexandru 21721 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 02:57:54
5 Socolov Tudor Alexandru 22313 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:59:54
6 Palamariuc Cristian 21304 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 03:01:12
7 Petcu Vlad 21205 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:01:87
8 Cantemir Cosmin Alexandru 21791 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 03:02:13

Seria: 6
1 Racz Leo 19280 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:55:93
2 Pana Stefan Mihail 21850 2011 Swimming Team Bucuresti 02:54:54
3 Dumitrescu Razvan 17888 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:52:98
4 Mahalu Matteo Constantin 21720 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:52:30
5 Bunaciu Razvan 21874 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:52:72
6 Radu Sasha Casian 16047 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:53:17
7 Melcescu Sebastian 21647 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 02:55:31
8 Ioja Horia 22264 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:57:10

Seria: 7
1 Hotico Robert Ionut 21187 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:51:86
2 Ghita Vladut Paul Matei 16437 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:50:49
3 Dodoc Yannis 21849 2011 Swimming Team Bucuresti 02:50:00
4 Radu Ilie Alexandru 21251 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:49:20
5 Hammoud Rami 21838 2011 Swimming Team Bucuresti 02:49:91
6 Boboc Albert Andrei 19983 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:50:30
7 Toma Mihai 21890 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:51:31
8 Tolstobrach Tudor 21844 2011 Swimming Team Bucuresti 02:51:91

Seria: 8
1 Vasile Eduard Alexandru 16688 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:48:08
2 Gosiu Lucas 20887 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:47:20
3 Barna Lucas 21170 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:46:25
4 Peter Mark Attila 20713 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:46:13
5 Toth Adrian 21172 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:46:15
6 Patrichi Rares Alessandro 17669 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:46:86
7 Sirbu Andrei 17547 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:47:82
8 Sadeghi Arman 21194 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:48:24

Seria: 9
1 Damsa Robert Alexandru 21223 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:44:96
2 Georgescu Marian 19262 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:43:71
3 Iordache Robert Andrei 16501 2011 ACS Universitar USH 02:43:32
4 Goran Pavel Serban 19447 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:42:33
5 Miholca Paul Andrei 21193 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:42:69
6 Mihai David Gabriel 16040 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:43:50
7 Balan Ionut Cosmin 16620 2011 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:44:18
8 Popescu Dan Radu 22301 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 02:45:47

Seria: 10
1 Butufei Rares 19238 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:41:95
2 Falca Matheo Andrei 16101 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:40:96
3 Tanase Andrei 21827 2011 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 02:40:27
4 Tasyurek Levente Ugur 21081 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:38:78
5 Petrache Tudor Stefan 17487 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:39:57
6 Mihai Victor Andrei 21430 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:40:73
7 Nicula Darius 20883 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:41:58
8 Keller Nicholas 19236 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:42:03

Seria: 11
1 Radulescu Bostina Mihai Andrei 21845 2011 Swimming Team Bucuresti 02:37:32
2 Mathe Arnold 21639 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:36:53
3 Tanase Razvan Costin 21226 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:35:05
4 Bucur Luca Eduard Stefan 21843 2011 Swimming Team Bucuresti 02:34:47
5 Talpac Bogdan Cristian 20886 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:34:80
6 Andriu Filip 17225 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:36:04
7 Nitu Rafael - Mihai 21231 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:36:78
8 Rusu Robert Cristian 21227 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:38:29

Seria: 12
1 Haliuc Valentin Ionut 20882 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:33:36
2 Ivan George Andrei 17646 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:55
3 Gavrila Alexandru Daniel 21228 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:28:57
4 Coman David Andrei 16566 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:27:86
5 Vranceanu Albert 21646 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:28:38
6 Capisizu Matei 21431 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:29:17
7 Cristescu Tudor Stefan 19434 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:32:62
8 Florea Stefan 20884 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:34:18

Seria: 13
1 Jucan Robert Andrei 21777 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:27:50
2 Tita David Stefan 21846 2011 Swimming Team Bucuresti 02:26:07
3 Anghel Darius 21837 2011 Swimming Team Bucuresti 02:23:82
4 Asaftei Tudor-Ionut 21774 2011 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:20:08
5 Melis Vlad-Andrei 21183 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:22:55
6 Badarau Robert 16667 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:25:26
7 Petrov Luca-Ioan 21891 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:26:59
8 Vieru Vlad-Gabriel 21225 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:27:51

Proba 2 200 m liber - 11 ani - Feminin (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Enache Amalia Ioana 22273 2011 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Furculesteanu Alexandra Elena 22903 2011 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Bologna Matilde 20824 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:58:93
4 Szabo Kata 22345 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:46:43
5 Balazs Hanna 20704 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:49:72
6 Balint Antonia Maria 22887 2011 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
7 Trandafir Oana Maria 22833 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 2
1 Mihalceanu Irina 21894 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:32:03
2 Voiculescu Adela Maria 22347 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:28:84
3 Dicher Iulia 21088 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:27:39
4 Dospinescu Tatiana Maria 19436 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:25:52
5 Macrea Alessia Selena 21948 2011 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:26:44
6 Sandor Izabela 21178 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:27:62
7 Copil Anastasia Maria 20710 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:29:84
8 Vojth Andreea 21089 2011 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:45:63

Seria: 3
1 Soanca Sara Cristina 22551 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:19:59
2 Caprau Delia 21174 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:17:76
3 Nica Maria Andrada 19990 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:17:45
4 Vinersar Bianca 21307 2011 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:12:15
5 Movila Sofia 21176 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:15:60
6 Olteanu Andrada Gabriela 19066 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:17:54
7 Lupse Karla-Luiza 22564 2011 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:19:54
8 Andras Alexandra Maria 21877 2011 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:19:67

Seria: 4
1 Apostol Daria Maria 21243 2011 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:08:89
2 Chereches Carina 21175 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:08:05
3 Ciobanescu Catinca Maria 19109 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:07:76
4 Sargu Bianca Maria 17295 2011 CSM Targoviste 03:06:35
5 Jalba Bianca Maria 21309 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 03:06:73
6 Stan Ema Andreea 19467 2011 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:08:04
7 Merlusca Maria 19713 2011 Sport Club Municipal Bacau 03:08:22
8 Sicu Margareta Sophia 20511 2011 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:09:09

Seria: 5
1 Kutlu Reyhan 21108 2011 Clubul Sportiv Municipal Braila 03:04:83
2 Petean Patricia 22552 2011 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:04:33
3 Radu Antonia Andreea Bianca 19312 2011 ACS Universitar USH 03:03:40
4 Loga Antonia Florina 21123 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:03:27
5 BUJOR NADIA ISABELLA 21440 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:03:28
6 Gabor Madalina-Diana 21186 2011 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:04:22
7 Horvath Viktoria 20712 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:04:77
8 Kovacs Petra Timea 21083 2011 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:05:75

Seria: 6
1 Ghica Alexandra 20825 2011 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:02:36
2 Giuglea Alesia Maria 21897 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 03:01:56
3 Popa Cristiana 22282 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:00:49
4 Kovacs Karla 19849 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:58:35
5 Podelean Teodora 21177 2011 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:59:79
6 Dobre Ella 21870 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:00:84
7 FILIP Maria Sofia 19858 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:02:01
8 Peter Sofia Ingrid 21308 2011 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 03:02:88

Seria: 7
1 Fechete Adelina Maria 20711 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:55:71
2 Pop Alma 21130 2011 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:53:18
3 Nenita Nitescu Iustina 19714 2011 Sport Club Municipal Bacau 02:53:00
4 Olteanu Ioana 20890 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:52:31
5 Neacsu-Cristea Gabriela 20637 2011 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:52:42
6 Melcescu Natalia 21649 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 02:53:07
7 Popescu Natalia 21286 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:54:25
8 Jeciu Alessia-Maria 21293 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:57:73

Seria: 8
1 Mociran Mara 19848 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:51:65
2 Niculaie Irene Nicole 20889 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:49:63
3 Mansour Sara 19807 2011 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:48:01
4 Serban Ioana Lucia 16069 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:47:44
5 Botila Rebeca 21200 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:47:60
6 Petenghe Anastasia 17259 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:49:42
7 Barabas Alexia Ioana 20705 2011 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:50:58
8 Falca Sophia Maria 16102 2011 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:52:08

Seria: 9
1 Batel Essameldin Abouelela Mariam 21230 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:45:93
2 Ceancu Jasmine Maria 21853 2011 Swimming Team Bucuresti 02:44:96
3 Ambrus Dalma 19239 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:44:07
4 Prosaniche Alecsia Stefana 21648 2011 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 02:42:17
5 Grigore Erica Maria 21368 2011 Clubul Sportiv Municipal Galati 02:44:04
6 Marinescu Sara Maria 20888 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:44:08
7 Manta Letitia Alexandra 21856 2011 Swimming Team Bucuresti 02:45:55
8 Grosu Angelica Ingrid 21869 2011 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:46:52

Seria: 10
1 Muti Daria - Andreea 21233 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:41:71
2 Vasilescu Timeea Andreea 21229 2011 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:41:30
3 Lupu Antonia 21199 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:39:71
4 Ionescu Plesesti Ada Elena 21583 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:39:53
5 Hrincescu Isabella Antonia 20510 2011 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:39:55
6 Scepanschi Ioana Alessia 22498 2011 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:40:08
7 Giura Iulia 17485 2011 ACS Smart Atletic 02:41:52
8 Buleu Alexa Maria 17302 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:41:74

Seria: 11
1 Golescu Sara Maria 21857 2011 Swimming Team Bucuresti 02:37:74
2 Dragos Pinzaru Ioana 21719 2011 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 02:36:99
3 Andrei Bristena Maria 19429 2011 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:36:35
4 Mocanu Natalia Andreea 17665 2011 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:33:25
5 Crainic Smaranda 19951 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:35:67
6 Micu Irina 16038 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:36:51
7 Hudescu Raluca 21893 2011 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:37:69
8 Beju Natalia 21197 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:05

Seria: 12
1 Comna Andreea Luiza 16022 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:32:68
2 Rozorea Ana 21366 2011 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:30:33
3 Barbieru Anelis Antonia 16018 2011 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:27:74
4 Cherim Izel 21294 2011 ACS Atena Sport Club Constanta 02:26:81
5 Fekete Petra 16567 2011 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:27:39
6 Rauca Rebeca 21202 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:72
7 Mircea Daria 21198 2011 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:98
8 Avram Alexandra 21429 2011 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:33:20

Proba 3 50 m fluture - 10 ani - Masculin (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Bucatca Tudor-Nicolae 22432 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Turus Matei-Florin 22441 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Muresan Maidanschi Cezar Mihai 22888 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
5 Verdes Nijnic Alexandru 22861 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Ghita Albert Mihail 22808 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Belin Radovan 22634 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Precup Matei 19896 2012 Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea 99:99:99
2 Cosma Andrei 22589 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Ionescu Petru 22422 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Bodae Matei-Nicolae 22431 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
5 Mihai Mathias Andrei 19450 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Budulus Tudor Ioan 19441 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Batagui David Stefan 19103 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
8 Dragulin Luca Mihai 22544 2012 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Chitu Vlad Andrei 22682 2012 Club Sportiv Campina 99:99:99
2 Ciobanu Petru Andrei 22834 2012 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Grosu Angel Cristian 22543 2012 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
4 Melniciuc Dan 21079 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
5 Lazarean Eduard Septimiu 22889 2012 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
6 Matei Patrick Mihai 22872 2012 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
7 Purtan Dominic Lucas Floran 21956 2012 A.C.S. SWIM 21 - Oradea 99:99:99
8 Vasile Alexandru Claudiu 19992 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Kovacs David 19897 2012 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Butta Alexandru 22550 2012 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:57:83
3 Dinca Mateo Ionut 22457 2012 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:54:87
4 Tichindelean Eduard 22360 2012 Asociatia Club Sportiv ALL 4 Sport Sibiu 00:51:48
5 Matei Vlad Alexandru 19978 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:26
6 Fekete Hunor 22346 2012 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:56:86
7 Petrisor Cristian 22421 2012 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Ene Ciprian Alexandru 22305 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Lihat Tamas 22344 2012 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:49:93
2 Vulpe Darius Stefan 22310 2012 Asociatia Sportiva "Constanta Sport Club" 00:49:61
3 Huma Vlad Stefan 19967 2012 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:47:69
4 Deleu Cosmin Andrei 19888 2012 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:47:62
5 Constantinescu Robert 22430 2012 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:47:65
6 Draghici Ianis Alexandru 19980 2012 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:48:17
7 Mircea Catalin Antoniu 22633 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:87
8 Dragoi David Mihai 22110 2012 ACS Universitar USH 00:50:16

Seria: 6
1 Scarlat Rami Stefan 22598 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:62
2 Stefan David Andrei 21057 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:46
3 Luchian Matei Alexandru 19272 2012 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:98
4 Nae Horia Iustin 19448 2012 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:44:86
5 Savescu Daryus Andrei 16507 2012 ACS Universitar USH 00:44:93
6 TIRITEU RĂZVAN TUDOR 21472 2012 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:82
7 Martin Stefan Gabriel 22588 2012 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:54
8 Caraiman-Anton Matei-George 22331 2012 Asociatia Club Sportiv Trisport Iasi 00:46:86

Seria: 7
1 Opris Andrei 22357 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:44:37
2 Mutu Matei 22361 2012 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:44:25
3 Ciobanu Vlad 17885 2012 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:44:06
4 Niculescu David Ioan 21859 2012 Swimming Team Bucuresti 00:43:79
5 Stinga Ianis Nicolas 22321 2012 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:05
6 Palade Denis Theodor 21759 2012 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:44:06
7 Gugu Eduard Luca 19984