Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionat Naţional al Cadeţilor

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 400 m liber - 12 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ogica Vlad Theodor 19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Florea Andrei 19671 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Pintilie Eduard Andrei 19665 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 2
1 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:45:00
3 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:35:00
4 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:30:55
5 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:32:00
6 Michis Cristian 22369 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:44:00
7 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:30:00
2 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:28:88
3 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:20:00
4 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:20:00
5 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 05:20:00
6 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:25:00
7 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:30:00
8 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:30:00

Seria: 4
1 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:17:45
2 Sfirnaciuc Nicholas 22281 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:15:18
3 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 05:15:00
4 Mestecaneanu Rares Ioan 16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:15:00
5 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:15:00
6 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:15:07
7 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:16:75
8 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 05:20:00

Seria: 5
1 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:12:00
2 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:10:00
3 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:05:00
4 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:57:82
5 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:00:00
6 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:07:00
7 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:10:00
8 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:15:00

Seria: 6
1 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:55:00
2 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 04:50:31
3 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:43:03
4 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 04:35:00
5 Marinescu Luca 17731 2010 Clubul Sportiv Performer 04:36:00
6 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:50:12
7 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 04:55:00
8 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:57:79

Proba 2 400 m liber - 12 ani - Feminin (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Andreicut Alesia-Elena 22563 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
4 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Dragu Smaranda 21836 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Anghel Bianca 19534 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Berindei Brandusa Iuliana 22681 2010 Club Sportiv Campina 99:99:99

Seria: 4
1 Micu Melissa 17543 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:50:00
3 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:48:22
4 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:45:92
5 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 05:46:00
6 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 05:50:00
7 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 06:05:00
8 Criveanu Ilinca 19917 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 5
1 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:40:00
2 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 05:36:00
3 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:30:00
4 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:26:41
5 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:28:32
6 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 05:35:00
7 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:38:82
8 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:40:00

Seria: 6
1 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:25:00
2 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:20:00
3 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:15:53
4 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:14:68
5 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 05:14:76
6 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:17:99
7 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 05:20:91
8 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:25:00

Seria: 7
1 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 05:10:00
2 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:10:00
3 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:07:96
4 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:05:00
5 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:07:82
6 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:08:73
7 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 05:10:00
8 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:10:21

Seria: 8
1 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:00:00
2 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 04:58:07
3 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 04:52:11
4 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:46:16
5 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:46:21
6 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:55:00
7 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:58:59
8 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:04:00

Proba 3 800 m liber - 13 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
4 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
5 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
6 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
8 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 10:35:00
2 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 10:16:75
3 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 10:14:20
4 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10:11:88
6 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:15:00
7 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:30:52
8 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Seria: 4
1 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:56:31
2 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 09:41:50
3 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 09:29:01
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 09:00:00
5 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 09:18:54
6 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 09:37:49
7 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:45:55
8 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 10:08:30

Descalificari
1 Nae Gabriel Adrian
Observatii: neprezentat
15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 10:12:73

Proba 4 800 m liber - 13 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
3 Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
4 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 10:52:32
2 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 10:38:00
3 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 10:30:00
4 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 10:28:00
5 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10:28:07
6 Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 10:30:00
7 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 10:45:00
8 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 10:56:07

Seria: 3
1 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10:19:00
2 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 10:08:07
3 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 09:45:00
4 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 09:28:82
5 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 09:42:52
6 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 10:00:00
7 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 10:11:45
8 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 10:27:31

Proba 5 1500 m liber - 14 ani - Masculin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
3 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 19:57:53
2 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 19:27:00
3 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 19:16:94
4 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 18:40:00
5 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 19:00:00
6 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 19:23:70
7 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 19:30:00
8 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 19:58:04

Seria: 3
1 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 18:31:37
2 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 18:24:88
3 M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 17:39:97
4 Apostol Petru 14585 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 16:50:00
5 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 17:10:00
6 Oancea David Stefan 16480 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 17:55:25
7 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 18:25:00
8 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 18:39:29

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 14 ani - Masculin (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pavel Matei Luca 16883 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:91
5 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:09:90

Seria: 2
1 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:58
2 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:38
3 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:05:89
4 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 01:05:62
5 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:05:72
6 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:06:00
7 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:56
8 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:88

Seria: 3
1 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:05:31
2 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:82
3 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:04:20
4 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:03:66
5 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:04:19
6 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:04:37
7 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:05:05
8 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:34

Seria: 4
1 Lupu Octavian Andrei 22087 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:03:43
2 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:03:28
3 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:71
4 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:57
5 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 01:02:60
6 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:11
7 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:03:42
8 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:63

Seria: 5
1 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:02:37
2 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:02:17
3 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:02:16
5 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:01:99
7 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:02:24
8 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:02:44

Seria: 6
1 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:01:60
2 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:90
3 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:00:54
4 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:23
5 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:00:28
6 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:00:81
7 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:01:50
8 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:01:74

Seria: 7
1 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:00:06
2 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:59:70
3 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:59:48
4 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:59:40
5 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:59:45
6 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:59:59
7 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:59:99
8 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:00:20

Seria: 8
1 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:94
2 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:58:79
3 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:58:48
4 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 00:58:38
5 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 00:58:40
6 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:74
7 Apostol Petru 14585 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:58:86
8 Maricarie-Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:97

Seria: 9
1 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:57:88
2 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:68
3 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:57:20
4 Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 00:55:86
5 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:55:91
6 Stoica David Alexandru 14706 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:57:51
7 M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:57:78
8 Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:58:24

Descalificari
1 Costis Alexandru Adrian
Observatii: descalificat
16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:01:96
2 Jipescu David
Observatii: neprezentat
15841 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:02:17

Proba 2 100 m bras - 13 ani - Masculin (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:36:43
4 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:33:87
5 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:00
6 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:38:59

Seria: 2
1 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:31:08
2 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:29:99
3 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:28:85
4 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:12
5 Ciuvica Mario 17798 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:28:32
6 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 01:29:50
7 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:30:72
8 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:31:71

Seria: 3
1 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:27:80
2 Cristescu Stefan 14636 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:26:93
4 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:24:25
5 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:25:18
6 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:26:03
7 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:80
8 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:27:82

Seria: 4
1 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:23:60
2 Stan Andrei 16049 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:23:09
3 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:22:03
4 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:62
5 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:74
6 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:20
7 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:23:57
8 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:61

Seria: 5
1 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:23
2 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:17:71
3 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:49
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:11:02
5 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:70
6 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:97
7 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:18:17
8 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:81

Descalificari
1 Ionita Rares Andrei
Observatii: descalificat
15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:26:01

Proba 3 100 m bras - 13 ani - Feminin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:41:97
5 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:48:13

Seria: 2
1 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:41:96
2 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:37:32
3 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:34:48
4 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:33:72
5 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:33:75
6 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:37:18
7 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:38:47

Seria: 3
1 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:30:17
2 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:29:40
3 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:58
4 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:26:71
5 Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:28:00
6 Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:23
7 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:29:93
8 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:33:62

Seria: 4
1 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:26:15
2 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:25:60
3 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:25:03
4 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:23:62
5 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:24:97
6 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:25:22
7 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:26:13
8 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:26:52

Seria: 5
1 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:23:28
2 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:74
3 Asaftei Daria 17300 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:18:44
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:65
5 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:16:84
6 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:21:13
7 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:22:74
8 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:23:50

Proba 4 200 m bras - 12 ani - Masculin (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Muresan Cezar 19379 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Magheru Sasha Constantin 19664 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Kiss Alexandru 19285 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Ogica Vlad Theodor 19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Zsurek David Aron 22103 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
4 Dobre Octhavian Andreas 19560 2010 CSM Corona Brasov 99:99:99
5 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 3
1 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:50:00
2 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:35:00
4 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:15:00
5 Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 03:17:00
6 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:30:00
7 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:45:00
8 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:15:00
2 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:10:00
3 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:07:00
4 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:05:00
5 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:06:06
6 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:10:00
7 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:10:29

Seria: 5
1 Marinescu Luca 17731 2010 Clubul Sportiv Performer 03:00:00
2 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:58:00
3 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:54:80
4 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 02:42:00
5 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:48:00
6 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:57:00
7 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:00:00
8 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 03:02:00

Descalificari
1 Ivana Tudor
Observatii: descalificat
19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Pescaru Vlad Andrei
Observatii: descalificat
17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:25:00
3 Pop Tamas
Observatii: descalificat
19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:15:00

Proba 5 200 m bras - 12 ani - Feminin (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Criveanu Ilinca 19917 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
4 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Danila Daria Parascheva 21730 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
6 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Florea Bianca 19395 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
8 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:39:00
2 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:30:42
3 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:25:00
4 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:25:00
5 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:25:00
6 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:30:00
7 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:35:00

Seria: 4
1 Boda Laura Ioana 19491 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:20:00
2 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:20:00
3 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:18:49
4 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:16:03
5 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:17:00
6 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:19:00
7 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:20:00
8 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:23:60

Seria: 5
1 Matache Amalia 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:14:37
2 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:13:67
3 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:09:10
4 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:05:00
5 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 03:05:00
6 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 03:12:00
7 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:13:93
8 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:16:00

Seria: 6
1 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:02:00
2 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:58:29
3 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:52:45
4 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:50:12
5 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:51:50
6 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:54:13
7 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:01:85

Descalificari
1 Marasescu Melania Violete
Observatii: descalificat
19497 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Popa Natalia
Observatii: descalificat
16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Ardelean Timeea
Observatii: neprezentat
19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:04:60

Proba 6 200 m bras - 14 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
2 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 03:07:05
4 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:06:77
5 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 03:06:85
6 Moise Matei 16453 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:12:48
7 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:00:80
2 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:55:48
3 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 02:48:22
5 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:46:46
6 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:52:83
7 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:59:58
8 Hitter Noebert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:02:26

Seria: 4
2 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:41:13
3 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:37:90
4 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:98
5 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:34:18
6 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:30
7 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:43:14
8 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:70

Descalificari
1 Oancea David Stefan
Observatii: descalificat
16480 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:46:40
2 Neacsu David Ioan
Observatii: neprezentat
19139 2008 CSM Targoviste 02:43:52

Proba 7 400 m liber - 13 ani - Masculin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cristescu Stefan 14636 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:27:68
4 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:26:08
5 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:27:12
6 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:29:75
7 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:33:68

Seria: 2
2 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:19:58
3 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:17:17
4 Stan Andrei 16049 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:16:77
5 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:17:14
6 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:17:45
7 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 05:22:58
8 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 05:24:34

Seria: 3
1 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:13:25
2 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 05:12:04
3 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:11:12
4 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 05:07:98
5 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:09:89
6 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 05:11:49
7 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 05:12:93
8 Ciuvica Mario 17798 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:13:46

Seria: 4
1 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:07:03
2 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:06:78
3 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:06:21
4 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:05:38
5 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 05:06:17
6 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:06:29
7 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:06:98
8 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 05:07:59

Seria: 5
1 Constantin Cristian 14704 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:03:33
2 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:00:08
3 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 04:58:80
4 Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:57:24
5 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 04:58:29
6 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:59:79
7 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:00:26
8 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:03:57

Seria: 6
1 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:55:03
2 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 04:54:13
3 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 04:52:80
4 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:44:21
5 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:51:95
6 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:52:89
7 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 04:55:01

Seria: 7
1 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:41:17
2 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:37:90
3 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:37:66
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:28:79
5 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 04:31:14
6 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:37:83
7 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:38:71
8 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:42:81

Descalificari
1 Popeanga Sasa
Observatii: descalificat
19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:31:51
2 Bumbac Eduard Gabriel
Observatii: descalificat
17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 05:23:46
3 Nae Gabriel Adrian
Observatii: neprezentat
15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 04:56:84

Proba 8 400 m liber - 13 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Musat Ana Maria 19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 05:39:97
4 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 05:38:67
5 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:38:90
6 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:49:61

Seria: 2
1 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:33:96
2 Ceaicovschi Sofia 22121 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:31:76
3 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 05:28:50
5 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:27:69
6 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:31:37
7 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:33:30
8 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 05:36:94

Seria: 3
1 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 05:24:17
2 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:23:15
3 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:21:40
4 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:13:34
5 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:14:20
6 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 05:21:59
7 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:23:65
8 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:27:04

Seria: 4
1 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:12:66
2 Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:10:91
3 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:09:50
4 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:08:42
5 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:08:54
6 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:10:32
7 Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:11:85
8 Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 05:13:11

Seria: 5
1 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 05:02:44
2 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:58:45
3 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:55:80
4 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:54:68
5 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:55:05
6 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:58:03
7 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:01:34
8 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:03:90

Seria: 6
1 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:52:20
2 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:49:80
3 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 04:41:59
4 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:35:15
5 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:38:50
6 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:43:95
7 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 04:50:67
8 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:52:99

Descalificari
1 Romega Natalia Ioana
Observatii: descalificat
17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:27:27

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m liber - 13 ani - Masculin (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:13:08
4 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:25
5 Moldovan Vlad 17330 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:38
6 Popeanga Sasa 19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:13:14
7 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:15:97

Seria: 2
1 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:94
2 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:11:79
3 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:78
4 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:10:12
5 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 01:10:25
6 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:11:69
7 Cristescu Stefan 14636 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:11:79
8 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:12:13

Seria: 3
1 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:10:07
2 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:09:78
3 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:09:56
4 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:42
5 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:08:51
6 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:72
7 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:09:81
8 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:12

Seria: 4
1 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:16
2 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 01:08:00
3 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:84
4 Ciuvica Mario 17798 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:07:79
5 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:83
6 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:86
7 Stan Andrei 16049 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:08:06
8 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:08:24

Seria: 5
1 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:06:83
2 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:06:68
3 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:24
4 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:05:91
5 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:06:00
6 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:06:37
7 Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:81
8 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 01:07:49

Seria: 6
1 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:05:78
2 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:05:25
3 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:98
4 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:04:72
5 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:04:72
6 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:05:21
7 Constantin Cristian 14704 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:66
8 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:05:90

Seria: 7
1 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:03:97
3 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:03:44
4 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:03:09
5 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:12
6 Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:56
7 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:03:73

Seria: 8
1 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:21
2 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 00:59:44
3 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:90
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:57:59
5 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:14
6 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:10
7 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:00:16
8 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:01:37

Descalificari
1 Stinga Vlad
Observatii: descalificat
17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:14:11
2 Nae Gabriel Adrian
Observatii: neprezentat
15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:03:65
3 Atudorei Adrian Marian
Observatii: scutit medical
17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:04:30

Proba 2 100 m liber - 13 ani - Feminin (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:15:55
3 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:16
4 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:14:67
5 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:83
6 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:31
7 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:17:55

Seria: 2
1 Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:14:26
2 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:13:14
3 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:12:42
4 Moldovan Iulia 17767 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:73
5 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:12:33
6 Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:12:98
7 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 01:14:19
8 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:27

Seria: 3
1 Musat Ana Maria 19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:11:71
2 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 01:11:59
3 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:52
4 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:62
5 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:11:05
6 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:11:59
7 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:11:71
8 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:11:72

Seria: 4
1 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:10:18
2 Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:10:06
3 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 01:09:73
4 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 01:09:10
5 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:16
6 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:78
7 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:07
8 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:29

Seria: 5
1 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:08:66
2 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:47
3 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 01:08:42
4 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:07:59
5 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:07:78
6 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:08:44
7 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:08:55
8 Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:08:70

Seria: 6
1 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:68
2 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:37
3 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:26
4 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:06:01
5 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:21
6 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:06:29
7 Ceaicovschi Sofia 22121 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:06:58
8 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:07:48

Seria: 7
1 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:05:45
2 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:04:77
3 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:04:48
4 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:56
5 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:83
6 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:04:52
7 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:04:91
8 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:05:86

Seria: 8
1 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:42
2 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 01:03:05
3 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:26
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:08
5 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:01:23
6 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:46
7 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:21
8 Asaftei Daria 17300 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:03:55

Proba 3 100 m spate - 14 ani - Masculin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:25:47
5 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
7 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 2
1 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:20:92
2 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:03
3 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:18:25
4 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:01
5 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:20
6 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:19:56
7 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:08
8 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:47

Seria: 3
1 Moise Matei 16453 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:17:46
2 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:14
3 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:68
4 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:01
5 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:20
6 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:78
7 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:16:61
8 Marinca David Oliver 16571 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:17:81

Seria: 4
1 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:52
2 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:11:95
3 Pavel Matei Luca 16883 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:10:91
4 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 01:10:13
5 M. Sediq Mateen 17005 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:10:71
6 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:11:88
7 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:24
8 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:13:59

Seria: 5
1 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:90
2 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 01:09:57
3 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:27
4 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:09
5 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:09:19
6 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:52
7 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:80
8 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:10:12

Seria: 6
1 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:08:75
3 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:12
4 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:44
5 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:07:12
6 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:92
7 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:08:72
8 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:05

Seria: 7
1 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:05:47
2 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:04
3 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:03:31
4 Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:02:34
5 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:02:53
6 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:04:03
7 Stoica David Alexandru 14706 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:04:44
8 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:06:01

Descalificari
1 Jipescu David
Observatii: neprezentat
15841 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:46

Proba 4 200 m spate - 12 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Negru Necula David Andrei 16995 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
7 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Seria: 2
1 Mestecaneanu Rares Ioan 16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Kiss Alexandru 19285 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
4 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
5 Dobre Octhavian Andreas 19560 2010 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:10:00
2 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:10:00
3 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:00:00
4 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:59:00
5 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:00:00
6 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:05:00
7 Michis Cristian 22369 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:10:00
8 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:50:00

Seria: 4
1 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 02:55:00
2 Popa Rares 19621 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:54:30
3 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:00
4 Sfirnaciuc Nicholas 22281 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:50:58
5 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:50:64
6 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:52:00
7 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:54:97
8 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:56:65

Seria: 5
1 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:00
2 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:45:00
3 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 02:45:00
4 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:42:00
5 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:43:13
6 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:45:00
7 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:48:93
8 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:50:00

Seria: 6
1 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:39:00
2 Marinescu Luca 17731 2010 Clubul Sportiv Performer 02:35:08
3 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:30:00
4 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 02:22:00
5 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:23
6 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:88
7 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:35:82
8 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:41:00

Proba 5 200 m spate - 12 ani - Feminin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Micu Melissa 17543 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Anghel Bianca 19534 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Chiran Alexia Maria 14963 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
5 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Danila Daria Parascheva 21730 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
2 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
7 Berindei Brandusa Iuliana 22681 2010 Club Sportiv Campina 99:99:99
8 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:32:00
5 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:23:00
6 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
7 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:05:00
2 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:00:00
3 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 03:00:00
4 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:00:00
5 Boda Laura Ioana 19491 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:00:00
6 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:00:00
7 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 03:00:00
8 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:10:00

Seria: 5
1 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:55:96
2 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:32
3 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:50:00
4 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:48:44
5 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 02:50:00
6 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:50:00
7 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:55:83
8 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:00:00

Seria: 6
1 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:48:00
2 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:46:00
3 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:45:00
4 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:44:65
5 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:45:00
6 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:45:00
7 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:46:00
8 Urse Maria-Ingrid 19207 2010 Clubul Sportiv Performer 02:48:00

Seria: 7
1 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:00
2 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:38:73
3 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:36:50
4 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:55
5 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:49
6 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:33
7 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:40:00
8 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:42:00

Descalificari
1 Ciornei Teodora
Observatii: descalificat
20552 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:20:00

Proba 6 400 m mixt - 13 ani - Masculin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
6 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Popeanga Sasa 19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Cristescu Stefan 14636 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:50:00
2 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:48:00
3 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:47:29
4 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:29:90
5 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 05:44:15
7 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:50:00
8 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:52:20

Seria: 3
1 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:26:26
2 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:16:94
3 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:16:19
5 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:02:90
6 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:16:70
7 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:20:48
8 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:26:66

Descalificari
1 Stan Andrei
Observatii: neprezentat
16049 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:48:00
2 Blejan Ianis Andrei
Observatii: descalificat
17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:00:74

Proba 7 400 m mixt - 13 ani - Feminin (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99

Seria: 2
1 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:58:00
2 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:54:00
3 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:49:16
4 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:38:00
5 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:41:04
6 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:50:00
7 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:56:53

Seria: 3
1 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:35:60
2 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:30:00
3 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:20:00
4 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:12:72
5 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:13:95
6 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:28:55
8 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:38:00

Descalificari
1 Tudoran Miruna Ioana
Observatii: descalificat
17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Fortu Erika
Observatii: descalificat
17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:32:15

Proba 8 4 X 100 m liber - 14 ani - Masculin (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 2 Matei Luca Pavel, Radu Nicolae Badita, Sararu Vlad Zamfir, Stefan Tudor Duica, 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 1 Claudiu Ilie Barbuta, Nicolae Daniel Mihaila, Stefan Dumitru Tirla, Vlad Andrei Trasca, 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:48:71
4 Stafeta 1 Matei Cristian State, Andrei Alexandru Urzica, Mihai Catalin Stefan, Matei Cristian Neacsu, 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:25:57
5 Stafeta 1 Tudor Micu, Eric Tudor Dinu, Karen Avakian, Andrei Ionut Radu, 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:46:55
6 Stafeta 1 David Alexandru Stoica, Alexandru Bogdan Ivanof, Petru Apostol, Tudor Andrei Iordache, 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:02:10
7 Stafeta 1 Alexandru Maricarie-Petrisor, Vlad Stefan Lupusoru, Alexandru Ioan Gaman, Victor Stanciu, 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 1 Vlad Stefan Barbat, Rares Mihnea Stoica, David Andrei Adamescu, Matei Alexandru Barbu, 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Descalificari
1 Stafeta 1 Razvan Serban, Alexandru Cristian Muresan, Bogdan Gabriel Nae, Sabin Stanciu, 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - 12 ani - Feminin (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Florea Bianca 19395 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:49:92
3 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:44:99
5 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:43:11
6 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:45:87

Seria: 2
1 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 00:41:88
2 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:29
3 Bogdan Ana Teodora 19509 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:60
5 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:40:24
6 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:41:08
7 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:41:52

Seria: 3
1 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 00:39:74
2 Despa Maria Anastasia 17122 2010 CSM Targoviste 00:38:77
3 Danila Daria Parascheva 21730 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:38:59
4 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:38:54
5 Ciornei Teodora 20552 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:38:55
6 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:67
7 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 00:39:72
8 Micu Melissa 17543 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:39:82

Seria: 4
1 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:34
2 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 00:38:21
3 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:38:02
4 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:92
5 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:93
6 Andreicut Alesia-Elena 22563 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:19
7 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:21
8 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:38:36

Seria: 5
1 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:49
2 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:37
3 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:37:23
4 Boda Laura Ioana 19491 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:37:09
5 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:16
6 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:37:31
7 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:40
8 Urse Maria-Ingrid 19207 2010 Clubul Sportiv Performer 00:37:70

Seria: 6
1 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:01
2 Dragu Smaranda 21836 2010 Swimming Team Bucuresti 00:36:73
3 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:36:07
4 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:35:82
5 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:91
6 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:55
7 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:87
8 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:37:02

Seria: 7
1 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:61
2 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:35:48
3 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:35:08
4 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:77
5 Pavel Bianca Andreea 16663 2010 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:34:89
6 Anghel Bianca 19534 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:41
7 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:60
8 Muntean Miruna-Cornelia 21775 2010 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:35:65

Seria: 8
1 Criveanu Ilinca 19917 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:67
2 Matache Amalia 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:16
3 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:92
4 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:39
5 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:86
6 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:13
7 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:34:30
8 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:75

Seria: 9
1 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:01
2 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:97
3 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:76
4 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:42
5 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:56
6 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:84
8 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 00:33:12

Descalificari
1 Ardelean Timeea
Observatii: neprezentat
19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:43:04
2 Ghiur Elena Daniela
Observatii: descalificat
19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:39:99
3 Petcu Ines
Observatii: descalificat
19672 2010 Swimming Team Bucuresti 00:42:37
4 Paraschiv Sara
Observatii: descalificat
19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:21

Proba 2 50 m fluture - 12 ani - Masculin (70 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:85
3 Dobre Octhavian Andreas 19560 2010 CSM Corona Brasov 00:42:08
4 Mestecaneanu Rares Ioan 16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:10
5 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:48
6 Muresan Cezar 19379 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:29
7 Magheru Sasha Constantin 19664 2010 Swimming Team Bucuresti 00:47:11

Seria: 2
1 Dutulescu Rares Florin 17337 2010 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:40:33
2 Michis Cristian 22369 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:27
3 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:06
4 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:03
5 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:06
6 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:26
7 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:04
8 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:41

Seria: 3
1 Pintilie Eduard Andrei 19665 2010 Swimming Team Bucuresti 00:38:80
2 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:62
3 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:38:52
4 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:42
5 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:38:43
6 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:60
7 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:38:66
8 Kiss Alexandru 19285 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:86

Seria: 4
1 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:22
2 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:06
3 Ciulea Matei 19247 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:59
4 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:37:29
5 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:42
6 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:37:99
7 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:38:11
8 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:25

Seria: 5
1 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 00:36:93
2 Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 00:36:75
3 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:36:66
4 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:38
5 Florea Andrei 19671 2010 Swimming Team Bucuresti 00:36:52
6 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:74
7 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:81
8 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:97

Seria: 6
1 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:34:68
2 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:53
3 Ogica Vlad Theodor 19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:33
4 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:08
5 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:22
6 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:42
7 Negru Necula David Andrei 16995 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:65
8 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 00:35:02

Seria: 7
1 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:47
2 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:40
3 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:30
4 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:25
5 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:28
6 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:34
7 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:41
8 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:95

Seria: 8
1 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:15
2 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:79
3 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:99
4 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:82
5 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:89
6 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:03
7 Sfirnaciuc Nicholas 22281 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:33:10
8 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:17

Seria: 9
1 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:31:60
2 Marinescu Luca 17731 2010 Clubul Sportiv Performer 00:31:38
3 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:30:31
4 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:29:11
5 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:29:94
6 Zsurek David Aron 22103 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:30:40
7 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:47
8 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:31:69

Proba 3 50 m liber - 13 ani - Feminin (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
4 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
5 Moldovan Iulia 17767 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
5 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
7 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Seria: 3
1 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Florescu Gligore Emanuela 19322 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
7 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 4
1 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
2 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
3 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
5 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
6 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 5
1 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Asaftei Daria 17300 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
5 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Musat Ana Maria 19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
7 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 7
1 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
5 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
7 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 8
1 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Postelnicu Maria Theodora 17803 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:87
4 Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:32:52
5 Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:34:48
6 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 99:99:99
7 Ceaicovschi Sofia 22121 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
8 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99

Seria: 9
1 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:28
2 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:31
3 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:47
4 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:96
5 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:98
6 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:55
7 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:63
8 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:34

Proba 4 50 m liber - 13 ani - Masculin (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
4 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Seria: 3
1 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Bildea Stefan Claudiu 16019 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 99:99:99
4 Stan Andrei 16049 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
5 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
7 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 4
1 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Cristescu Stefan 14636 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
3 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Constantin Cristian 14704 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
6 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
7 Moldovan Vlad 17330 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
8 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99

Seria: 5
1 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Popeanga Sasa 19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
7 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Ciuvica Mario 17798 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 6
1 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
2 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
6 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
7 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 99:99:99
8 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
2 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
7 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
8 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 8
1 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 00:31:90
2 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:86
3 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 00:30:75
4 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:30:66
5 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:72
6 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:30:79
7 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:86
8 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:13

Seria: 9
1 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:30:44
2 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:30:08
3 Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:34
4 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:28:77
6 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:29:63
7 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:30:21
8 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:61

Seria: 10
1 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:28:25
2 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:27:55
3 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:03
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:26:67
5 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:68
6 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 00:27:40
7 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:05
8 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:35

Descalificari
1 Nae Gabriel Adrian
Observatii: neprezentat
15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:29:15

Proba 5 200 m fluture - 14 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Maricarie-Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Marinca David Oliver 16571 2008 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
7 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
2 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:40:78
3 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:35:00
5 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:34:57
6 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 02:40:00
8 Stoica David Alexandru 14706 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:29:27
2 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:23:00
3 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:20:00
4 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:17:00
5 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:18:58
6 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:22:15
8 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:29:59

Descalificari
1 Bartis Tudor Andrei
Observatii: descalificat
16187 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
2 Barbu Matei Alexandru
Observatii: descalificat
15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
3 Alexandrescu Radu Cristia
Observatii: descalificat
17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:50:00
4 Nae Bogdan Gabriel
Observatii: descalificat
16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:30:00
5 Somcutean Darius Andrei
Observatii: descalificat
16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:42:00
6 Stefan Mihai Catalin
Observatii: descalificat
16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:61

Proba 6 100 m spate - 12 ani - Feminin (61 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Andreicut Alesia-Elena 22563 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Berindei Brandusa Iuliana 22681 2010 Club Sportiv Campina 99:99:99
6 Ghiur Elena Daniela 19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99

Seria: 2
2 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:37:57
3 Ciornei Teodora 20552 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:36:79
4 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 01:36:55
5 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:36:56
6 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:36:93
7 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:40:04
8 Boda Laura Ioana 19491 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Micu Melissa 17543 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:34:41
2 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 01:32:88
3 Chertes Andreea Iris 19250 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:31:95
4 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:30:11
5 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:30:50
6 Dragu Smaranda 21836 2010 Swimming Team Bucuresti 01:32:00
7 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:33:14
8 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:34:48

Seria: 4
1 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:29:05
2 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:28:41
3 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:27:83
4 Trif Daria 19376 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:27:44
5 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:27:45
6 Chiran Alexia Maria 14963 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:14
7 Criveanu Ilinca 19917 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:41
8 Cobzaru Alessia Maria 21727 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 01:29:78

Seria: 5
1 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:26:34
2 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:49
3 Danila Daria Parascheva 21730 2010 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 01:24:22
4 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:22:63
5 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:81
6 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:24:87
7 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:26:32
8 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:27:31

Seria: 6
1 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:77
2 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:85
3 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:20:40
5 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:22
6 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:20:44
7 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:77
8 Urse Maria-Ingrid 19207 2010 Clubul Sportiv Performer 01:22:27

Seria: 7
1 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:19:57
2 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:18:20
3 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:17:91
4 Padurean Maria Georgia 19321 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:16:97
5 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:25
6 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:98
7 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:18:91
8 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:19:63

Seria: 8
1 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:88
2 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 01:13:71
3 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:21
4 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:65
5 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:51
6 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:58
7 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:14:77
8 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:19

Descalificari
1 David Denisa
Observatii: descalificat
19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Cimpan Denisa
Observatii: descalificat
19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:95

Proba 7 100 m spate - 12 ani - Masculin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dorobantu Constantin Luca 22186 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99
3 Michis Cristian 22369 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Negru Necula David Andrei 16995 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
5 Gherghel Andrei 19746 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Radu Alexei 19212 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
7 Griga Aron 19749 2010 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:38:75
2 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:34:20
3 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:32:90
4 Kiss Alexandru 19285 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:29:78
5 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:30:44
6 Dutulescu Rares Florin 17337 2010 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:33:20
7 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:37:08
8 Marginean Adrian Ioan 19256 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:40:15

Seria: 3
2 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:27:22
3 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:26:75
4 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:25
5 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:26:59
6 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:27:01
7 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:27:77

Seria: 4
1 Florea Andrei 19671 2010 Swimming Team Bucuresti 01:25:89
2 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:36
3 Popa Rares 19621 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:24:44
4 Purcar Paul Mihai 19284 2010 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:98
5 Mestecaneanu Rares Ioan 16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:42
6 Magheru Sasha Constantin 19664 2010 Swimming Team Bucuresti 01:25:13
7 Balan Nicolae 19245 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:44
8 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:25:93

Seria: 5
1 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:22:67
2 Dobre Rares Mihai 19315 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:22:08
3 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:19:36
4 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:17:96
5 Chircu Andrei Marian 19508 2010 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:18:35
6 Eftimie David-Alexandru 21776 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:23
7 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:22:25
8 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:23:96

Seria: 6
1 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:16:87
2 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:16:34
3 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:15:94
4 Sfirnaciuc Nicholas 22281 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:15:76
5 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:15:84
6 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:16:02
7 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:16:69
8 Sladaru Andrei 16065 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:16:97

Seria: 7
1 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:15:26
2 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:13:95
3 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:72
4 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:05:74
5 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:10:61
6 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:49
7 Marinescu Luca 17731 2010 Clubul Sportiv Performer 01:14:15
8 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:63

Descalificari
1 Raif Adem
Observatii: descalificat
19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:59
2 Capraru Alexandru Stefan
Observatii: descalificat
19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:28:85

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m bras - 14 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
4 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
5 Pavel Matei Luca 16883 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:34:67
3 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:32:35
4 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:30:17
5 Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:31:58
6 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 01:34:42
7 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:42:72

Seria: 3
1 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:27:66
2 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:27:27
3 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:26:18
4 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:73
5 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:81
6 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:27:07
7 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:27:31
8 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:79

Seria: 4
1 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:24:42
2 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 01:23:30
3 Moise Matei 16453 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:99
4 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:22:21
5 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:27
6 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:03
7 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:23:79

Seria: 5
1 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:20:99
2 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:19:58
3 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:16
4 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:16:95
6 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:17:49
7 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:19:87
8 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:21:36

Seria: 6
1 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 01:16:74
2 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:43
3 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:16:12
4 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:74
5 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:83
6 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:16:38
7 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:64
8 Hitter Noebert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:16:82

Seria: 7
1 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:14:75
2 Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 01:13:34
3 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:13
4 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:10:54
5 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:11:05
6 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:13:11
7 Oancea David Stefan 16480 2008 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:14:55
8 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:91

Descalificari
1 Jipescu David
Observatii: neprezentat
15841 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Zoie Luca
Observatii: descalificat
17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:24:81
3 Lupu Octavian Andrei
Observatii: descalificat
22087 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:17:16

Proba 2 200 m mixt - 13 ani - Feminin (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Musat Ana Maria 19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:03:05
4 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:00:54
5 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:02:41

Seria: 2
1 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:00:24
2 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 02:59:51
3 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:58:53
4 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:57:41
5 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:58:03
6 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:58:72
7 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:00:06

Seria: 3
1 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 02:57:04
2 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:56:57
3 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:55:69
4 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:55:16
5 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:55:29
6 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:56:33
7 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:56:65
8 Batel Aysha 17438 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:57:07

Seria: 4
1 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:53:69
2 Tudor Ana Maria 17443 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:53:02
3 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:52:13
4 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:51:02
5 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:51:44
6 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:52:81
7 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:53:33
8 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:55:06

Seria: 5
1 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:49:96
2 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:47:79
3 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:47:32
4 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:46:21
5 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:46:67
6 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 02:47:56
7 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:48:01
8 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 02:49:96

Seria: 6
1 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:45:49
2 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:44:62
3 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:33
5 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:42:22
6 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:43:04
7 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:45:06
8 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:45:62

Seria: 7
1 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:40:72
2 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:40:49
3 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:40:07
4 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:38:86
5 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:39:74
6 Asaftei Daria 17300 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:40:20
8 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:41:02

Seria: 8
1 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:38:80
2 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:48
3 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:31:59
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:55
5 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:31:20
6 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:53
7 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:13
8 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:38:81

Descalificari
1 Cazacu Maria Ioana
Observatii: descalificat
14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:41:52
2 Mihai Denisa Maria
Observatii: descalificat
17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:40:55

Proba 3 200 m mixt - 13 ani - Masculin (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 02:59:17
3 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:56:70
4 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:55:05
5 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:56:28
6 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:57:18
7 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:02:72

Seria: 2
2 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:54:26
3 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:52:45
4 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:51:68
5 Moldovan Vlad 17330 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:52:23
6 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:53:41
8 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:54:95

Seria: 3
1 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:49:68
2 Cristescu Stefan 14636 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:48:31
3 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:47:26
4 Sabau Dominic 17464 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:47:17
5 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:47:17
6 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:47:34
7 Ciuvica Mario 17798 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:48:40
8 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:50:99

Seria: 4
1 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:47:00
2 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:46:86
3 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:46:66
4 Constantin Luca Marius 16508 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:45:81
5 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:46:24
7 Stan Andrei 16049 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:46:90
8 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:47:07

Seria: 5
1 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:45:48
3 Constantin Cristian 14704 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:24
4 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:44:07
5 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:11
6 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:44:85
7 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:45:25
8 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:45:64

Seria: 6
1 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:37
2 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:41:51
3 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:41:12
4 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 02:39:03
5 Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:39:24
6 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 02:41:33
7 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:42:15

Seria: 7
1 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:38:57
2 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:37:22
3 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:35:18
4 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:33:05
6 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:54
7 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:52
8 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:38:75

Seria: 8
1 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:61
2 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 02:25:96
3 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:72
4 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:21:36
5 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:22:20
6 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:79
7 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:26:56
8 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:29:77

Descalificari
1 Strimbu Cristian
Observatii: descalificat
17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:54:90
2 Popeanga Sasa
Observatii: descalificat
19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:54:56
3 Barbieru Erik Nicolas
Observatii: descalificat
14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:46:71
4 Pruna Razvan Andrei
Observatii: descalificat
21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Neamt 02:45:11
5 Ciocan Darius Andrei
Observatii: descalificat
16184 2009 CSM Corona Brasov 02:43:81
6 Kuti Gaspar
Observatii: descalificat
16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:33:78

Proba 4 100 m bras - 12 ani - Feminin (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Chiper Giulia Annalisa 22214 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
3 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
5 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Ghiur Elena Daniela 19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
7 David Denisa 19748 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:52:55
2 Ciornei Teodora 20552 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:50:77
4 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:47:67
5 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:48:08
6 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:49:68
7 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:51:45
8 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:55:20

Seria: 3
1 Boda Laura Ioana 19491 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:47:10
2 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:46:12
3 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:43:92
4 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:43:56
5 Florea Bianca 19395 2010 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:43:65
6 Ciubotaru Adela Gabriela 19731 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:45:90
7 Borsan Hanna Bianka 20701 2010 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:46:79
8 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:47:63

Seria: 4
1 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 01:43:02
2 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:41:21
3 Savin Marta 19684 2010 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:39:95
4 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:38:85
5 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 01:39:60
6 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:40:78
7 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:42:88
8 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:43:10

Seria: 5
1 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 01:36:34
2 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:32:92
5 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:32:21
6 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:32:30
7 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 01:33:63
8 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:38:40

Seria: 6
1 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:31:87
2 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:31:48
3 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:93
4 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:30:73
5 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:92
6 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:31:11
7 Pavel Bianca Andreea 16663 2010 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 01:31:81

Seria: 7
1 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:28:92
2 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:27:93
3 Patrascan Adina Maria 20954 2010 Swimming Team Bucuresti 01:27:17
4 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:26:28
5 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:26:52
6 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:27:51
7 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:62
8 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:98

Seria: 8
1 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:25:22
2 Olea Theodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:87
3 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:23:14
4 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:20:86
5 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:99
6 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:23:71
7 Tapirluie Diana 17890