Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Cupa Romaniei Inot, Seniori, Tineret, Juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Cernat Amina Maria 17022 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Seria: 2
2 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
5 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:06
3 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 00:41:07
4 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:86
5 Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:40:89
6 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:41:92
7 Grigore Anita Andreea Lav 17341 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:46:87
8 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 4
1 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:80
2 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:39:61
3 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:73
4 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:65
5 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:98
6 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:98
7 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:78
8 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:63

Seria: 5
1 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:33
2 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:37:17
3 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:86
4 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:70
5 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:83
6 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:36:95
8 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:37:64

Seria: 6
1 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:43
2 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:19
3 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:35:14
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:25
5 Tsyklauri Polina 22665 2007 Club Sportiv Ukraina 00:34:50
6 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:12
7 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:36:29
8 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:59

Seria: 7
1 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:34
2 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:36:19
3 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:86
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:33:51
5 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:34:49
6 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:06
7 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:27
8 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:56

Seria: 8
1 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:30
2 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:16
3 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:56
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:69
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:26
6 Ilea Narcisa 13563 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:35:96
7 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:24
8 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:46

Descalificari
1 Hornea Andreea Anda
Observatii: neprezentat
12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:37:31

Proba 2 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (96 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Dudui Razvan 15210 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Ghitan Valentin Florin 15302 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
7 Zaharia Flavius Angel 9066 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
4 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 VELIMIROVICI ERIK LUCAS 21453 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Burtan Luca Gabriel 15689 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:18
2 Hriscu Daniel-Emilian 22491 2006 Swimming Team Bucuresti 00:31:67
3 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:45
4 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:20
5 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:33
6 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:57
7 Iordache Matei Alexandru 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:88
8 Irimia Alexandru Gabriel 17894 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:63

Seria: 4
1 Marcu Sebastian 16980 2005 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:30:75
2 Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 00:30:66
3 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:39
4 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:03
5 Aron Mario Robert 14635 2007 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:30:35
6 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:45
7 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:30:74
8 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:15

Seria: 5
1 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:55
2 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:34
3 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:15
4 Nanulescu Alexandru Nichita 13774 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:06
5 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:07
6 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:21
7 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:35
8 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:71

Seria: 6
1 Bancila Andrei Mihai 21634 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:28:83
2 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:28:63
3 Hrekov Yehor 22738 2007 Club Sportiv Ukraina 00:28:60
4 Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:28:53
5 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:58
6 Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:28:61
7 Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:28:72
8 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:02

Seria: 7
1 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:28:43
2 Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:33
3 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:28:22
4 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 00:28:10
5 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:12
6 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:28:23
7 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:35
8 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:47

Seria: 8
1 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:95
3 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:27:58
4 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:27:42
6 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:64
7 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:78
8 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:03

Seria: 9
2 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:27:10
3 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:05
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:92
5 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:26:95
6 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:08
7 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:13
8 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:36

Seria: 10
1 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:51
2 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:97
3 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:25:36
4 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:57
5 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:27
6 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:66
7 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:17
8 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:26:91

Seria: 11
1 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:26:32
2 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:25:96
3 Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:25:34
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:24:56
5 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:03
6 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:25:55
7 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:15
8 Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 00:26:79

Seria: 12
1 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:24
2 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:25:75
3 Omelchenko Tymur 22658 2005 Club Sportiv Ukraina 00:25:28
4 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:24:12
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:60
6 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:25:40
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:08
8 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:68

Descalificari
1 Cucu Alexandru
Observatii: neprezentat
22095 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
2 Balu Victor Andrei
Observatii: neprezentat
13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:72
3 Anghel Horia Petru
Observatii: neprezentat
15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:27:53
4 Cucu Michael
Observatii: neprezentat
22096 2004 CSM Corona Brasov 00:27:23

Proba 3 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:21:38
3 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:23
4 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:18:44
5 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:18:97
6 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 01:21:36
7 Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:21:99
8 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 3
1 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:84
2 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:16
3 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:49
4 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:14:03
5 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:46
6 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:74
7 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:64
8 Achim Ema 15475 2007 CSM Corona Brasov 01:18:31

Seria: 4
1 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 01:12:33
2 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:09:44
3 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:17
4 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:05:65
5 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:07:26
6 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:08:58
7 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:10:43
8 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:62

Seria: 5
1 Cernat Amina Maria 17022 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:54
2 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:13
3 Zhytariuk Valeriia 22660 2006 Club Sportiv Ukraina 01:07:71
4 Diaconescu Rebecca Aimee 22492 2006 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:04:58
5 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:07:04
6 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 01:08:49
7 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:10:27
8 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:13:27

Seria: 6
1 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:51
2 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:08:96
3 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:07:31
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:04:03
5 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:59
6 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:27
7 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:10:03

Descalificari
1 Hrib Maria
Observatii: neprezentat
15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
2 Balint Emma
Observatii: neprezentat
14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:53

Proba 4 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:02
3 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:18:30
4 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:05:22
5 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 02:16:78
6 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:21:35
7 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:26:92

Seria: 2
1 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:29:38
2 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:85
3 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:16:96
4 Badea Robert Andrei 15969 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:04:67
5 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:13:97
6 Musat Tiberiu Gabriel 16233 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:21:22
7 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:26:63

Seria: 3
1 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:28:81
2 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 02:22:86
3 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:86
4 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:04:57
5 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:13:85
6 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:20:05
7 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 02:26:18
8 Marcu Sebastian 16980 2005 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Florea Raisa Ioana 16653 2007 Liceul cu program sportiv Braila 06:00:61
4 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:35:74
5 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:47:66
6 Somordolea Gabriela 19902 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 05:04:28
2 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:03:42
3 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:01:44
4 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 04:59:91
6 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:02:36
7 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 05:03:86
8 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:08:95

Seria: 3
1 Bescheret Anca 15411 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:58:68
2 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:56:57
3 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 04:54:99
4 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:50:14
5 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:52:75
6 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:55:16
7 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:56:83
8 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 04:58:81

Seria: 4
1 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 04:42:39
2 Ciobanu Alice 22541 2006 Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:38:71
3 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:36:30
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:29:95
5 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 04:33:20
6 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:37:47
7 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:39:39
8 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:48:00

Seria: 5
1 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:41:34
2 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:38:67
3 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:34:45
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:89
5 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:31:46
6 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:37:32
7 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 04:38:97
8 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:45:72

Descalificari
1 Hanriot Emanuella Rebeka
Observatii: scutit medical
17608 2008 Palatul copiilor Constanta 05:00:42

Proba 6 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dudui Razvan 15210 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Zaharia Flavius Angel 9066 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Vlad Alessandro Petrisor 21169 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Hriscu Daniel-Emilian 22491 2006 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
2 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Andreicut Raul Vasile 17786 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:71
4 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:05:94
5 Ghitan Valentin Florin 15302 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:11
6 Sidletskyi Oleksandr 22668 2007 Club Sportiv Ukraina 01:10:05
7 Irimia Alexandru Gabriel 17894 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:03:99
2 Iordache Matei Alexandru 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:03:09
3 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:02:67
4 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:46
5 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:02:55
6 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:02:76
7 Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:31
8 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:16

Seria: 4
1 Musat Tiberiu Gabriel 16233 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:01:67
2 Bancila Andrei Mihai 21634 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:01:38
3 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:01:01
4 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:90
5 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:92
6 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:01:24
7 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:01:61
8 Serban Robert Gabriel 16420 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:02:36

Seria: 5
1 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:62
2 Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:59:97
3 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:16
4 Talpes Ioan Vlad 15044 2006 Palatul copiilor Constanta 00:58:89
5 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:03
6 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:81
8 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:00:63

Seria: 6
1 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:58:86
2 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:58:84
3 Trenchea Darius Matei 15838 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:58:47
4 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:58:25
5 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:25
6 Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:58:70
7 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:58:84
8 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:58:89

Seria: 7
1 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:17
2 Iaschiu Andrei 15443 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:57:88
3 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:57:49
4 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:57:47
5 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:57:48
6 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:66
7 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:93
8 Besarab Oleh 22661 2006 Club Sportiv Ukraina 00:58:17

Seria: 8
1 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:40
2 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:57:32
3 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:24
4 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:18
5 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:57:20
6 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:57:28
7 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:57:35
8 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:57:44

Seria: 9
1 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:16
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:73
4 Yakovlev Ihor 22657 2004 Club Sportiv Ukraina 00:56:62
5 Nanulescu Alexandru Nichita 13774 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:68
6 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:56:78
7 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:06
8 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:17

Seria: 10
1 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:56:49
2 Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 00:56:22
4 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:55:87
5 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:55:89
6 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:56:18
7 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:56:33
8 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:56:58

Seria: 11
1 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:55:02
2 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:54:09
3 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:52:54
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:50:74
6 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:53:97
7 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:58
8 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:76

Seria: 12
1 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:84
2 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:01
3 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:38
4 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:21
5 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:51:48
6 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:60
7 Balaita Dragos 14127 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:54:26
8 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:44

Seria: 13
1 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 00:54:76
2 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:53:99
3 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:51:97
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:48:50
5 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:51:24
6 Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:52:56
7 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:54:11
8 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:36

Descalificari
1 Pralea Stefan Emilian
Observatii: neprezentat
16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:00:27
2 Anghel Horia Petru
Observatii: neprezentat
15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:56:91
3 Grygoriev Oleksandr
Observatii: neprezentat
22666 2007 Club Sportiv Ukraina 00:56:00
4 Ungur Andrei
Observatii: descalificat
9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:51:73

Proba 7 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
4 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
5 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
6 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:46:38
2 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:34:04
3 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:29:22
4 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:22:90
6 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:30:96
7 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:42:87
8 Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:04:74

Seria: 3
1 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:44:45
2 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:32:59
3 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:28:55
4 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:05
5 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:25:45
6 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:30:79
7 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:39:96
8 Pan Ke Ilinca Maria Xing 17017 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:53:18

Seria: 4
1 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:43:36
2 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:64
3 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:27:50
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 02:17:28
5 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:24:66
6 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:69
7 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 02:35:30
8 Radu Elena 19963 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:49:72

Descalificari
1 Fangli Henrietta
Observatii: neprezentat
11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:25:71

Proba 8 200 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:50:40
5 Slavic Alexandr 15464 2007 Clubul Sportiv Performer 03:00:91
6 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:45:58
2 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 02:30:97
3 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:25:43
4 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:21:13
5 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:23:50
6 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:28:32
7 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 02:34:54
8 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:49:56

Seria: 3
1 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:84
2 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:30:72
3 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:14
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:19:42
5 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:23:42
6 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:28:04
7 Cojocaru Stefan 13690 2006 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:33:21
8 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:47:15

Seria: 4
2 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 02:28:38
3 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:12
5 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:30
6 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:27:14
8 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 02:46:34

Descalificari
1 Cucu Michael
Observatii: neprezentat
22096 2004 CSM Corona Brasov 02:36:39
2 Iacob Mihai
Observatii: neprezentat
13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:17:10
3 Cucu Alexandru
Observatii: neprezentat
22095 2006 CSM Corona Brasov 02:32:84

Proba 9 800 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 09:30:65
4 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:19:77
5 Besarab Oleh 22661 2006 Club Sportiv Ukraina 09:21:33
6 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Iaschiu Andrei 15443 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 15 - 16 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:33
2 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:19
3 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:36:84
4 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:29
5 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:29
6 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:93
7 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:27
8 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:35

Proba 2 50 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:15
2 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:85
3 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:43
4 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:21
5 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:39
6 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:57
7 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:03
8 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:23

Proba 3 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:34:83
2 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:37
3 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:69
4 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:28
5 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:52
6 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:34:32
7 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:39
8 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:18

Proba 4 50 m fluture - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:27:89
2 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:73
3 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:64
4 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:05
5 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:27:21
6 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:69
7 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:80
8 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:27:92

Proba 5 50 m fluture - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:58
2 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:26:26
3 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:14
4 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:26:01
5 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:26:05
6 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:20
7 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:45
8 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:26:74

Proba 6 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:44
2 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:01
3 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:85
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:24:50
5 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:24:85
6 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:24:93
7 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:25:17
8 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:50

Proba 7 100 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:13:57
2 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:13:05
3 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 01:11:34
4 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:77
5 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:10:64
6 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:11:50
7 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:15
8 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:61

Proba 8 100 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:09:25
2 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:08:89
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 01:08:56
4 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:07
5 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:08:48
6 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:08:74
7 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:09:06
8 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:29

Proba 9 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:07:78
2 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:06:61
3 Diaconescu Rebecca Aimee 22492 2006 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:05:15
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:04:23
5 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:36
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:60
7 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:16
8 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:07:83

Proba 10 200 m spate - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Musat Tiberiu Gabriel 16233 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:23:11
2 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:50
3 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:76
4 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:18:02
5 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:68
6 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:20:91
7 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 02:22:59
8 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:51

Proba 11 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:15:59
2 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:13
3 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:07:55
4 Badea Robert Andrei 15969 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:04:96
5 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:05:23
7 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:14:26
8 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:15:71

Descalificari
1 Boboc Emanoel Florin
Observatii: descalificat
13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:12:59

Proba 12 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 05:02:62
2 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:00:61
3 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 04:58:92
4 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:56:30
5 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:56:86
6 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:00:59
7 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:01:54
8 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 05:03:38

Proba 13 400 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:44:80
2 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:42:40
3 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:41:46
4 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 04:41:18
5 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:41:19
6 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:41:78
7 Ciobanu Alice 22541 2006 Clubul Sportiv Municipal Brasov 04:42:46
8 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:45:79

Proba 14 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 04:39:68
2 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 04:33:91
3 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:33:77
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:31:66
5 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:71
6 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:84
7 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:68
8 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:39:86

Proba 15 100 m liber - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:96
2 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:62
3 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:56:34
4 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:55:58
5 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:58
6 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:56:52
7 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:56:76
8 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:56:97

Proba 16 100 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:54:56
2 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:25
3 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:53:37
4 Vlad Alessandro Petrisor 21169 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:30
5 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:49
6 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:54:24
7 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:54:27
8 Balaita Dragos 14127 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:54:59

Proba 17 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:52:10
2 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:51:59
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:51:43
4 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:69
5 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:50:83
6 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:49
7 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:51:67
8 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:52:23

Proba 18 200 m mixt - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:33:10
2 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:31:57
3 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:30:36
4 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:29:48
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:70
6 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:01
7 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:87
8 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:33:14

Proba 19 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:28:29
2 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:25:68
3 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:24:12
4 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:50
5 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 02:21:99
6 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:24:93
7 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:26:15
8 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 02:28:66

Proba 20 200 m bras - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:78
3 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 02:32:19
4 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:55
5 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 02:29:60
6 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:34:01
7 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:39:63
8 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:73

Descalificari
1 Padurariu Mihai Denis
Observatii: neprezentat
13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 02:44:17

Proba 21 200 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Stefan 13690 2006 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:28:66
2 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:26:71
3 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:25:30
4 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:72
5 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:25:09
6 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:25:79
7 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 02:27:21
8 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:28:85

Proba 22 800 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 09:11:04
2 Tica Stefan 14129 2005 Sport Club Municipal Bacau 08:39:94
3 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 08:34:48
4 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:00:35
5 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:24:96
6 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 08:34:63
7 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:00:25
8 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 09:11:84

Proba 23 4 X 100 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Stafeta 1 Aissia Claudia Prisecariu, Rianna Amariei, Ioana Georgescu, Daria Alexa, 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
5 Stafeta 1 Mara Ana Barbul Zetea, Maria Roxana Pop, Sofia Nicol Ardusatan, Lara Princz, 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 Alexandra Roxana Curcan, Ana Cristiana Otoiu, Alexandra Mihaela Butnaru, Andra Georgiana Surugiu, 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Stafeta 1 Ayanna Sorana Freciu, Alessia Maria Cunciu, Andra Maria Nita, Sarah Teodora Melenciuc, 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:28:19
3 Stafeta 1 Tamara Ioana Lospa, Maria Alessia Popa, Anca Bescheret, Simona Maria Predescu, 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:10:73
4 Stafeta 1 Bianca Andreea Costea, Maysa Ratiu, Ana Maria Sibiseanu, Diana Gabriela Stiger, 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:59:86
5 Stafeta 1 Irina Ana Preda, Sara Julia Fabian, Stefania Calinoiu, Maria Florentina Oprea, 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:07:26
6 Stafeta 1 Zsofia Nagy, Maria Georgian Iloviceanu, Bianca Ioana Lungu, Ioana Ariana Floranescu, 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:24:64
7 Stafeta 1 Melinda Sarolta Sarkany, Daria Alesia Craciun, Nicola Aiana Craciun, Emilia Nora Santha, 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 04:28:53
8 Stafeta 1 Denisa Alexandra Dragomir, Eliza Andreea Barbu, Sidonia Elena Carpenis, Ioana Alexandra Ciobanu, 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 24 4 X 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 3 Adam Aboud, Valentin Florin Ghitan, David Ioan Stroe, Mihnea Cosmin Modoran, 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 2 Matei Gabriel Sarbulescu, Ungurianu Luca Vlad Pasa, Stefan Cristian Grigoras, David Andrei Bratu, 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Vladimir Andrei Nicolaev, Eric Stefan Andries, Ioan Vlad Talpes, Razvan Strimbeanu, 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
5 Stafeta 1 Mihai Dobrescu, Gheorghe Gabriel Tanase, Eduard Ionut Petre, Andrei Theodor Proca, 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Stafeta 2 Petre Cristian Culea, Mario Eduard Dumitru, Emanoel Florin Boboc, Alexandru Florin Preda, 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 1 Andrei Cseh, Ionut Marian Todoran, Cristopher Farkas, Luca Stefan Ichim, 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Stafeta 1 Alin Dan Bertea, Razvan Dudui, Mircea Chiru, Darius Dragan Nistor, 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 Robert Alex. Stoica, Florin Orlando Utuleac, Denis Mihai Alexandrescu, Rares C-Tin Bercaru, 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:54:89
2 Stafeta 1 Alexandru Constantinescu, Cristian Andrei Dobre, Luca Seksi, Andrei Constantin Stoian, 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 03:45:43
3 Stafeta 1 Andrei Sebastian Simon, Emil Dancanet, Albert Gabriel Cojanu, Bogdan Alex. Checiches, 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 03:40:14
4 Stafeta 1 Dragos Ghile, Octavian Miclean, Antonio Andrei Costroj, C-Tin George Alex. Stoica, 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:26:00
5 Stafeta 1 David Andrei Mihai, Vlad Paturca, Tobias George Dumitrache, Andrei Mircea Anghel, 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 03:34:87
6 Stafeta 1 Alexandru Mari Stefanache, Emanuel George Borangel, Narcis Alexandru Petre, Lucas Ioan Gheorghe, 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:40:90
7 Stafeta 1 Razvan Dumitru Petrea, Vlad Alexandru Matei, Mihai Alexandru Andrei, Vlad Stefan Mihalache, 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:46:55

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 VELIMIROVICI ERIK LUCAS 21453 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
3 Irimia Alexandru Gabriel 17894 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Zaharia Flavius Angel 9066 1997 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:65
3 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:47
4 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:98
5 Iordache Matei Alexandru 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:07
6 Burtan Luca Gabriel 15689 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:67
7 Bancila Andrei Mihai 21634 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:77
8 Hriscu Daniel-Emilian 22491 2006 Swimming Team Bucuresti 00:37:16

Seria: 3
1 Cojocaru Stefan 13690 2006 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:34:82
2 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:34:41
3 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:01
4 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:73
5 Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:63
6 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:06
7 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:71
8 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:83

Seria: 4
1 Aron Mario Robert 14635 2007 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:32:70
2 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:61
3 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:32:53
4 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:32:37
5 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:49
6 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:32:56
7 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:32:67

Seria: 5
1 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:30
2 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:16
3 Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 00:31:58
4 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 00:31:47
5 Yakovlev Ihor 22657 2004 Club Sportiv Ukraina 00:31:58
6 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:32:05
8 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:31

Seria: 6
1 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:42
2 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:65
3 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:30:28
4 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:86
5 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:06
7 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:31:03
8 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:31:45

Seria: 7
1 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:22
2 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:60
3 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:30:25
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:28:82
6 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:47
7 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:30:73

Seria: 8
1 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:31:16
2 Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 00:30:59
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:20
4 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:28:68
5 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:53
6 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:30:39
7 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:68
8 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:42

Descalificari
1 Niculae Alexei
Observatii: neprezentat
14270 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Craciun Petru Achim
Observatii: neprezentat
15972 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:35:72
3 Anghel Horia Petru
Observatii: neprezentat
15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:72
4 Balu Victor Andrei
Observatii: neprezentat
13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:23
5 Cucu Alexandru
Observatii: neprezentat
22095 2006 CSM Corona Brasov 00:30:51
6 Iacob Mihai
Observatii: neprezentat
13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:67
7 Cucu Michael
Observatii: neprezentat
22096 2004 CSM Corona Brasov 00:31:44

Proba 2 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (80 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Radu Elena 19963 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Cernat Amina Maria 17022 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
5 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
8 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Marc Maria Natalia 15039 2006 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
3 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Baciuca Ramona Cristina 13841 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:60
5 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:00
6 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
7 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
8 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:40
2 Grigore Anita Andreea Lav 17341 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:37:35
3 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:65
4 Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:40
5 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:36:46
6 Tudor Iemima 17011 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:23
7 Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:38:28
8 Somordolea Gabriela 19902 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:43

Seria: 4
1 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:34:97
2 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:96
4 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:76
5 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:33:89
6 Craciun Andra 16709 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:93
7 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:34:31
8 Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:30

Seria: 5
1 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:59
2 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:08
3 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:32:75
4 Pan-Ke Laura Ana-Maria 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:63
5 Jaravete Paula Maria 11336 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:32:70
6 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:81
7 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:14
8 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:71

Seria: 6
1 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:50
3 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:32:28
4 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:06
6 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:29
7 Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:32:46

Seria: 7
1 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:83
2 Tsyklauri Polina 22665 2007 Club Sportiv Ukraina 00:31:31
3 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:20
4 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:94
5 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:31:08
6 Bescheret Anca 15411 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:28
7 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:40
8 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:03

Seria: 8
1 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:30:26
2 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 00:30:04
3 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:31
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:28
5 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:10
6 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:70
7 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:22
8 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:30:81

Seria: 9
1 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:30:25
2 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:86
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:29:29
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:05
5 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:28:48
6 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 00:29:58
7 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:12
8 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:30:55

Seria: 10
1 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:25
2 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:83
3 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:12
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:88
5 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:28:30
6 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:29:35
7 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:10
8 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:30:48

Descalificari
1 Serbanescu Maria Alessand
Observatii: neprezentat
13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:92
2 Davletshyna Alisa
Observatii: neprezentat
22737 2007 Club Sportiv Ukraina 00:32:40
3 Balint Emma
Observatii: neprezentat
14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:13
4 Hanriot Emanuella Rebeka
Observatii: scutit medical
17608 2008 Palatul copiilor Constanta 00:32:53

Proba 3 100 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Sidletskyi Oleksandr 22668 2007 Club Sportiv Ukraina 01:19:53
5 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Serban Robert Gabriel 16420 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:15:98
2 Hrekov Yehor 22738 2007 Club Sportiv Ukraina 01:12:60
3 Marcu Sebastian 16980 2005 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 01:11:95
4 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:09:21
5 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:88
6 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:55
7 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:85
8 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:16:96

Seria: 3
1 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:08:05
2 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 01:06:74
3 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:06:52
4 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:08
5 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:32
6 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:54
7 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:49

Seria: 4
1 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:04:77
2 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:76
3 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:00:06
4 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:57:27
5 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:54
6 Omelchenko Tymur 22658 2005 Club Sportiv Ukraina 01:01:80
7 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:38
8 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:96

Seria: 5
1 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:04:40
2 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:02:46
3 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:64
4 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:21
5 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:58:31
6 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:39
7 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 01:03:25
8 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 01:05:67

Seria: 6
1 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:24
2 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:02:28
3 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:59:20
4 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:63
6 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:26
7 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:99
8 Musat Tiberiu Gabriel 16233 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:05:21

Descalificari
1 Pralea Stefan Emilian
Observatii: neprezentat
16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:09:09
2 Dinu Patrick Sebastian
Observatii: neprezentat
13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:58:06

Proba 4 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:52:58
5 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:37:25
2 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:33:89
3 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:28:15
4 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:20:81
5 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:20
6 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:30:98
7 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:43:32

Seria: 3
2 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 02:33:37
3 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:26:94
4 Diaconescu Rebecca Aimee 22492 2006 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:17:77
5 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:24:66
6 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:30:50
7 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:39:83

Seria: 4
1 Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 02:45:28
2 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:32:19
3 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:93
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:17:32
5 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:22:94
6 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:28:99
7 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:35:76
8 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:39:36

Descalificari
1 Hrib Maria
Observatii: neprezentat
15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:48:68

Proba 5 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (67 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
3 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:23:86
5 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:24:26
6 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Vlad Alessandro Petrisor 21169 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:22:72
2 Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:19:68
4 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 02:15:75
5 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:15:77
6 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:18:93
7 Slavic Alexandr 15464 2007 Clubul Sportiv Performer 02:21:30
8 Andreicut Raul Vasile 17786 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:23:78

Seria: 4
1 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:14:59
2 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:12:12
3 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:82
4 Blidaru David Andrei 14589 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:10:49
5 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:65
6 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:12:06
7 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:12:40
8 Hriscu Daniel-Emilian 22491 2006 Swimming Team Bucuresti 02:15:18

Seria: 5
1 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:59
2 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:08:47
3 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:07:84
4 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:07:31
5 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:07:41
6 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:08:07
7 Nanulescu Alexandru Nichita 13774 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:08:94
8 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:10:03

Seria: 6
1 Trenchea Darius Matei 15838 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:07:05
2 Iaschiu Andrei 15443 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:06:70
4 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:04:99
5 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:05:20
6 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:06:08
7 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:06:78
8 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:07:11

Seria: 7
1 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:03:63
2 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:00:03
3 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:56:40
4 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:53:03
5 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:55:88
6 Adam Toma 12865 2003 Sport Club Municipal Bacau 01:58:43
7 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:25
8 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:89

Seria: 8
1 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:03:38
2 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:59:94
3 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:56:36
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:51:41
5 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:55:55
6 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:57:79
7 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:02:06
8 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:04:52

Seria: 9
1 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:02:85
2 Balaita Dragos 14127 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:58:90
3 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:56:34
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:46:15
5 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:54:96
6 Tica Stefan 14129 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:57:43
7 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:00:17
8 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:92

Descalificari
1 Musat Tiberiu Gabriel
Observatii: neprezentat
16233 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Anghel Horia Petru
Observatii: neprezentat
15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Luput Sebastian Mihai
Observatii: descalificat
15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
4 Grygoriev Oleksandr
Observatii: neprezentat
22666 2007 Club Sportiv Ukraina 02:17:16
5 Deleu Mihnea C-Tin
Observatii: neprezentat
14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 02:05:44

Proba 6 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Pan Ke Ilinca Maria Xing 17017 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:21
2 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:32
3 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 01:29:90
4 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:32
5 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:27:59
6 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:17
7 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:31:70
8 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:33:47

Seria: 3
1 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:25:15
2 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:24:00
3 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:30
5 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:81
6 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:22:64
7 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:89
8 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:25:80

Seria: 4
1 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:19:12
2 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:18:62
3 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:17:05
4 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:41
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:15:73
6 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:17:86
7 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:18:91
8 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:30

Seria: 5
1 Ilea Narcisa 13563 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:19:11
2 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:17:96
3 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:63
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:13:42
5 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:53
6 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:17:29
7 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:86
8 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:28

Seria: 6
1 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:19:01
2 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:87
3 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:16:53
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:09:81
5 Tsyklauri Polina 22665 2007 Club Sportiv Ukraina 01:14:60
6 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:28
7 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:73
8 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:33

Descalificari
1 Hornea Andreea Anda
Observatii: neprezentat
12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:20:84

Proba 7 400 m mixt - 14 - 99 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:24:12
4 Badea Robert Andrei 15969 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:36:09
5 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:49:28
6 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 04:58:81
7 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Iaschiu Andrei 15443 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:59:98
3 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 04:49:40
4 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:31:16
5 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 04:39:35
6 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:57:31
7 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Descalificari
1 Cucu Alexandru
Observatii: neprezentat
22095 2006 CSM Corona Brasov 04:54:06

Proba 8 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ciobanu Alice 22541 2006 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
3 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
6 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 10:41:71
2 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 10:18:22
3 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 10:11:09
4 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 10:03:11
6 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 10:13:25
7 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 10:31:84
8 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 10:49:69

Descalificari
1 Alexa Daria
Observatii: neprezentat
17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
2 Constantinescu Briana
Observatii: neprezentat
14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 10:09:61

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:68
2 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:32:44
3 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:27
4 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:31:83
5 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:32:20
6 Aron Mario Robert 14635 2007 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:32:43
7 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:67
8 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:78

Proba 2 50 m bras - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:80
2 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 00:31:40
3 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:76
4 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:30:64
5 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:30:69
6 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:14
7 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:58
8 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:82

Proba 3 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:10
2 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:96
3 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:62
4 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:28:94
5 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:27
6 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:89
7 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:05
8 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:30:17

Proba 4 50 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:46
2 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:31
3 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:30:87
4 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 00:30:22
5 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:49
6 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:31:14
7 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:31:32
8 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:49

Proba 5 50 m fluture - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:17
2 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:02
3 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:29:83
4 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:52
5 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:57
6 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:85
7 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 00:30:14
8 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:20

Proba 6 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:11
2 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:28:67
3 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:28:25
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:03
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:20
6 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:28:33
7 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:28:93
8 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:29:48

Proba 7 100 m spate - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Musat Tiberiu Gabriel 16233 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:04
2 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:38
3 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:45
4 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:04:02
5 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 01:04:28
6 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:16
7 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 01:05:63
8 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:06:22

Proba 8 100 m spate - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:67
2 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:11
3 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:31
4 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:66
5 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:04
6 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:01:85
7 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:02:66
8 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:83

Proba 9 100 m spate - 17 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:59:31
2 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:58:66
3 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:57
4 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:57:21
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:53
6 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:58:11
7 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:09
8 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:21

Proba 10 200 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:35:28
2 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:99
3 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:43
4 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:28:19
5 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:64
6 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:29:77
7 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:33:56

Descalificari
1 Georgescu Ioana
Observatii: neprezentat
17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:36:12

Proba 11 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:26:82
2 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 02:25:63
3 Diaconescu Rebecca Aimee 22492 2006 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:22:66
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:22:45
5 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:22:64
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:43
7 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:26:62
8 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:27:98

Proba 12 200 m liber - 15 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:07:93
2 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:06:80
3 Trenchea Darius Matei 15838 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:06:13
4 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:03:24
5 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:03:74
6 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:06:61
7 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:07:41
8 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:08:43

Proba 13 200 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:01:38
2 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:00:76
3 Tica Stefan 14129 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:58:55
4 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:57:34
5 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:57:81
6 Hriscu Rares 15396 2006 Sport Club Municipal Bacau 02:00:23
7 Iaschiu Andrei 15443 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:01:01
8 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:01:55

Proba 14 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:56:57
2 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:55:25
3 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:54:48
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:52:63
5 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:53:36
6 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:54:92
7 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:55:56
8 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:57:30

Proba 15 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:54
2 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:21:81
3 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:88
4 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:19:44
5 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:20:47
6 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:67
7 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:21:86
8 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:22:57

Proba 16 100 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:36
2 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:17:62
3 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:17:47
4 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:17:34
5 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:43
6 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:17:49
7 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:34
8 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:50

Proba 17 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:84
2 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:15:49
3 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:14:06
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:13:29
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:87
6 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:06
7 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:16:30
8 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:16:87

Proba 18 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iaschiu Andrei 15443 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 04:57:70
2 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:51:93
3 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 04:46:13
4 Badea Robert Andrei 15969 2007 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 04:34:88
5 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:39:82
6 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 04:49:67
7 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 04:52:54
8 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:57:75

Proba 19 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:48:66
2 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:34:59
3 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:29:52
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:21:12
5 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:21:47
6 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:33:91
7 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 09:39:61
8 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 09:55:28

Proba 20 4 X 100 m liber - 14 - 99 ani - Combinat (2M+2F) (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 1 Badea Gabriel Raicu, Sidonia Elena Carpenis, David Stefan Ionescu, Ioana Alexandra Ciobanu, 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
3 Stafeta 1 Gabriel Icobescu, George Adrian Ratiu, Narcisa Ilea, Paula Maria Jaravete, 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
4 Stafeta 2 Cristian Andrei Lupu, Alessia Maria Cunciu, Sarah Teodora Melenciuc, Denis Mihai Alexandrescu, 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Stafeta 2 Octavian Miclean, Dragos Ghile, Ana Maria Sibiseanu, Maria Verciuc, 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 1 Darius Dragan Nistor, Alin Dan Bertea, Annemarie Papp, Alina Riana Bertea, 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 David Andrei Mihai, Petre Cristian Culea, Maria Bianca Drog, Simona Andreea Chiru, 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 1 Alexandru Mari Stefanache, Lucas Ioan Gheorghe, Larisa Ioana Macoveiciuc, Anna Denisa Nitu, 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 1 C-Tin George Alex. Stoica, Antonio Andrei Costroj, Maysa Ratiu, Maria Claudia Gadea, 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Constantinescu, Stefania Calinoiu, Irina Ana Preda, Andrei Constantin Stoian, 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 1 Mihai Dobrescu, Alexandra Mihaela Butnaru, Andra Georgiana Surugiu, Andrei Theodor Proca, 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Stafeta 1 Denis Laurean Popescu, Roberta Andreea Precob, Alexandra Theodora Careba, Alexandru Cristian Neamtu, 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Stafeta 1 Robert Alex. Stoica, Andra Maria Nita, Florin Orlando Utuleac, Ayanna Sorana Freciu, 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (92 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pan-Ke Laura Ana-Maria 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
5 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
6 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Marc Maria Natalia 15039 2006 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
6 Dascal Ana Iulia 11810 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
7 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
8 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 3
1 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
4 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:92
5 Tudor Iemima 17011 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:74
6 Predescu Simona Maria 16806 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
7 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:89
2 Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:34:26
3 Florea Raisa Ioana 16653 2007 Liceul cu program sportiv Braila 00:33:25
4 Pan Ke Ilinca Maria Xing 17017 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:92
5 Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:93
6 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:24
7 Baciuca Ramona Cristina 13841 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:54
8 Somordolea Gabriela 19902 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:47

Seria: 5
1 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:54
2 Ciuciuc Alexandra Maria 19184 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:12
3 Craciun Andra 16709 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:77
5 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 00:31:66
6 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:31:89
7 Grigore Anita Andreea Lav 17341 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:32:26
8 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:32:61

Seria: 6
1 Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:32
2 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:31:14
3 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:93
4 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:30:74
5 Cernat Amina Maria 17022 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:76
6 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:99
7 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 00:31:23
8 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:54

Seria: 7
1 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:48
2 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:30:15
3 Jaravete Paula Maria 11336 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:30:04
4 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:73
5 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:30:03
6 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:30:05
7 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:30:46
8 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:30:63

Seria: 8
1 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:71
2 Brezan Sara Maria 15492 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:29:62
5 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:29:56
6 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:60
7 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:29:64
8 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:71

Seria: 9
1 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:51
2 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:12
3 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:93
4 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:80
5 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:28:88
6 Bescheret Anca 15411 2006 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:29:05
7 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:29:38
8 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:53

Seria: 10
1 Radu Elena 19963 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:28:61
2 Stefura Ingrid 14803 2008 Sport Club Municipal Bacau 00:28:10
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 00:27:68
5 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:27:36
6 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:27:92
7 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:33
8 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:28:78

Seria: 11
1 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:57
2 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:06
3 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:40
4 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:26:25
5 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:15
6 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:80
7 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:28:28
8 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:64

Seria: 12
1 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:34
2 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:02
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:27:38
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:63
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:84
6 Zhytariuk Valeriia 22660 2006 Club Sportiv Ukraina 00:27:74
7 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:28:20
8 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:62

Descalificari
1 Hrib Maria
Observatii: neprezentat
15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
2 Balint Emma
Observatii: neprezentat
14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:31:63
3 Davletshyna Alisa
Observatii: neprezentat
22737 2007 Club Sportiv Ukraina 00:29:60
4 Hanriot Emanuella Rebeka
Observatii: scutit medical
17608 2008 Palatul copiilor Constanta 00:29:56
5 Diaconescu Rebecca Aimee
Observatii: neprezentat
22492 2006 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:26:75

Proba 2 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
2 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Maternic David Mihaly 16263 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
5 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
7 VELIMIROVICI ERIK LUCAS 21453 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Sidletskyi Oleksandr 22668 2007 Club Sportiv Ukraina 00:36:36
3 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:37
4 Serban Robert Gabriel 16420 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:34:28
5 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:35
6 Ghitan Valentin Florin 15302 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:41
7 Balaita Dragos 14127 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Besarab Oleh 22661 2006 Club Sportiv Ukraina 00:33:20
2 Marcu Sebastian 16980 2005 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:32:83
3 Benghiac Eric 15781 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:32:74
4 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:96
5 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:61
6 Nanulescu Alexandru Nichita 13774 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:81
7 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:06
8 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:86

Seria: 4
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:31
4 Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:16
5 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:31:26
6 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:36
7 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:73
8 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:31:96

Seria: 5
1 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:69
2 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:30:50
3 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:33
4 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:24
5 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:30
6 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:30:43
7 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:30:66
8 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:31:02

Seria: 6
1 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 00:30:10
2 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:30:09
3 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:92
5 Yakovlev Ihor 22657 2004 Club Sportiv Ukraina 00:29:60
6 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:98
7 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:10
8 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:30:21

Seria: 7
1 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:29:13
2 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:25
3 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:29
4 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:26:08
5 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:26:91
6 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:27:54
7 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:75
8 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:38

Seria: 8
1 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:28:92
2 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:16
3 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:28
4 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:25:99
6 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:54
7 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:28:57
8 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:30

Seria: 9
1 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:80
2 Cojanu Albert Gabriel 22102 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:27:68
3 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:05
4 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:29
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:08
6 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 00:27:53
7 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Sport Club Municipal Bacau 00:28:39
8 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 00:29:24

Descalificari
1 Craciun Petru Achim
Observatii: neprezentat
15972 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Pralea Stefan Emilian
Observatii: neprezentat
16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:31:89
3 Oancea Marius Valentin
Observatii: descalificat
15953 2007 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:31:50
4 Petre Eduard Ionut
Observatii: descalificat
16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:39
5 Dinu Patrick Sebastian
Observatii: neprezentat
13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:26:72

Proba 3 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Dobrin Alexandra 6556 1993 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:15:20
5 Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 03:16:64
6 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
7 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:01:46
2 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:55:47
3 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:47:74
4 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:73
5 Popa Maria Alessia 16492 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:45:86
6 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 02:50:80
7 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:57:81
8 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:08:07

Seria: 3
2 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:54:97
3 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:47:11
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:35:28
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:44:59
6 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:48:02
7 Ilea Narcisa 13563 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:55:81
8 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:03:39

Seria: 4
1 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:59:53
2 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:84
3 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:46:79
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:33:60
5 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:43:85
6 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:47:80
7 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:56
8 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:02:24

Descalificari
1 Hornea Andreea Anda
Observatii: neprezentat
12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
2 Baciu Amalia Georgiana
Observatii: neprezentat
17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Ostafe Maria Giulia
Observatii: descalificat
14573 2008 CSM Corona Brasov 03:00:35

Proba 4 100 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Adam Bogdan 14729 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Cozma Stefan 14126 2005 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
2 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
3 Burtan Luca Gabriel 15689 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:22:34
4 Iordache Matei Alexandru 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:18:97
5 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:31
6 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:27:60
7 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:47
2 Aron Mario Robert 14635 2007 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:17:10
3 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:15:73
4 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:14:01
5 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:99
6 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:58
7 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:46

Seria: 4
1 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:71
2 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:13:17
3 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 01:12:56
4 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:15
5 Cojocaru Stefan 13690 2006 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:12:35
6 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:13:02
7 Romaniuc Vladimir 16323 2005 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 01:13:23
8 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:13:75

Seria: 5
1 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:50
4 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:54
5 Barabas Andras 14464 2003 CSM Corona Brasov 01:10:72
6 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:10:97
7 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Clubul Sportiv Targoviste 01:11:28
8 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:10

Seria: 6
1 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Sport Club Municipal Bacau 01:09:40
3 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:06:20
5 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:05:73
7 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:92

Seria: 7
1 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:34
2 Adam Robert 14130 2005 Sport Club Municipal Bacau 01:07:14
3 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:06:03
4 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:03:79
5 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:05:38
6 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:82
7 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:59
8 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 01:09:60

Seria: 8
1 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 01:08:38
2 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:97
3 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:05:87
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:03:37
5 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:05:32
6 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:67
7 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:26
8 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:50

Descalificari
1 Craciun Petru Achim
Observatii: neprezentat
15972 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:17:53
2 Cucu Michael
Observatii: neprezentat
22096 2004 CSM Corona Brasov 01:11:24
3 Balu Victor Andrei
Observatii: neprezentat
13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:74
4 Hotea Lucian
Observatii: descalificat
15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:07:18
5 Iacob Mihai
Observatii: neprezentat
13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:77
6 Cucu Alexandru
Observatii: neprezentat
22095 2006 CSM Corona Brasov 01:06:91
7 Teodorescu Bogdan
Observatii: descalificat
9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:10:22

Proba 5 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

<
Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
3 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:20
4 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:15:15
5 Pan-Ke Laura Ana-Maria 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:21
6 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 01:19:13
7 Marc Maria Natalia 15039 2006 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
8 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:12:81
2 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:49
3 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:26