Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
7 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
2 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:42:06 |
3 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 00:41:07 |
4 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:40:86 |
5 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:40:89 |
6 | Ciuciuc Alexandra Maria | 19184 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:41:92 |
7 | Grigore Anita Andreea Lav | 17341 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:46:87 |
8 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:39:80 |
2 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:39:61 |
3 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:38:73 |
4 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:65 |
5 | Nitu Anna Denisa | 15307 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:37:98 |
6 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:38:98 |
7 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:39:78 |
8 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:40:63 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:37:33 |
2 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:37:17 |
3 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:86 |
4 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:70 |
5 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:36:83 |
6 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:36:95 |
8 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:37:64 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Martin Maria Denisa | 12669 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:36:43 |
2 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:19 |
3 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:35:14 |
4 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:25 |
5 | Tsyklauri Polina | 22665 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 00:34:50 |
6 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:12 |
7 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:36:29 |
8 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:36:59 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:34 |
2 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:36:19 |
3 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:34:86 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:33:51 |
5 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 00:34:49 |
6 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:36:06 |
7 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:27 |
8 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:36:56 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:30 |
2 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:36:16 |
3 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:34:56 |
4 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:32:69 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:26 |
6 | Ilea Narcisa | 13563 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:35:96 |
7 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:24 |
8 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:46 |
Descalificari |
|||||
1 |
Hornea Andreea Anda Observatii: neprezentat |
12908 | 2003 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:37:31 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 99:99:99 |
2 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Ghitan Valentin Florin | 15302 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 99:99:99 |
7 | Zaharia Flavius Angel | 9066 | 1997 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
4 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
6 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
8 | VELIMIROVICI ERIK LUCAS | 21453 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:18 |
2 | Hriscu Daniel-Emilian | 22491 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:31:67 |
3 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:45 |
4 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:31:20 |
5 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:31:33 |
6 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:57 |
7 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:31:88 |
8 | Irimia Alexandru Gabriel | 17894 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:63 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Marcu Sebastian | 16980 | 2005 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:30:75 |
2 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 00:30:66 |
3 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:30:39 |
4 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:30:03 |
5 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:30:35 |
6 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:30:45 |
7 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:30:74 |
8 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:31:15 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:29:55 |
2 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:34 |
3 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:29:15 |
4 | Nanulescu Alexandru Nichita | 13774 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:06 |
5 | Aboud Adam | 16145 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:07 |
6 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:29:21 |
7 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:29:35 |
8 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:29:71 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Bancila Andrei Mihai | 21634 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:28:83 |
2 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:28:63 |
3 | Hrekov Yehor | 22738 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 00:28:60 |
4 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:28:53 |
5 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:58 |
6 | Romaniuc Vladimir | 16323 | 2005 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:28:61 |
7 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:28:72 |
8 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:02 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:28:43 |
2 | Adam Bogdan | 14729 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:33 |
3 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:28:22 |
4 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:28:10 |
5 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:12 |
6 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:28:23 |
7 | Tutuianu Sebastian | 13858 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:35 |
8 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:47 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:27:95 |
3 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:58 |
4 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:27:42 |
6 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:27:64 |
7 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:78 |
8 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:03 |
Seria: 9 |
|||||
2 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:27:10 |
3 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:05 |
4 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:92 |
5 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:26:95 |
6 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:27:08 |
7 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:13 |
8 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:36 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:26:51 |
2 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:97 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:25:36 |
4 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:57 |
5 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:27 |
6 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:66 |
7 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:17 |
8 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:26:91 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:32 |
2 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:25:96 |
3 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 00:25:34 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:24:56 |
5 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:03 |
6 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:25:55 |
7 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:15 |
8 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | CSM Corona Brasov | 00:26:79 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:24 |
2 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:25:75 |
3 | Omelchenko Tymur | 22658 | 2005 | Club Sportiv Ukraina | 00:25:28 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:24:12 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:24:60 |
6 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:25:40 |
7 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:08 |
8 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:68 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cucu Alexandru Observatii: neprezentat |
22095 | 2006 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
2 |
Balu Victor Andrei Observatii: neprezentat |
13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:27:72 |
3 |
Anghel Horia Petru Observatii: neprezentat |
15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:27:53 |
4 |
Cucu Michael Observatii: neprezentat |
22096 | 2004 | CSM Corona Brasov | 00:27:23 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Nitu Anna Denisa | 15307 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:21:38 |
3 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:19:23 |
4 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:18:44 |
5 | Patrinoiu Teodora | 15790 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:18:97 |
6 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:21:36 |
7 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:21:99 |
8 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:15:84 |
2 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:15:16 |
3 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:14:49 |
4 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:14:03 |
5 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:14:46 |
6 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:14:74 |
7 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:15:64 |
8 | Achim Ema | 15475 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:18:31 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 01:12:33 |
2 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:09:44 |
3 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:08:17 |
4 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:05:65 |
5 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 01:07:26 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:08:58 |
7 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:10:43 |
8 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:13:62 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:11:54 |
2 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:13 |
3 | Zhytariuk Valeriia | 22660 | 2006 | Club Sportiv Ukraina | 01:07:71 |
4 | Diaconescu Rebecca Aimee | 22492 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:04:58 |
5 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 01:07:04 |
6 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:08:49 |
7 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 01:10:27 |
8 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:13:27 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:10:51 |
2 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:08:96 |
3 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:07:31 |
4 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:04:03 |
5 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:06:59 |
6 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:27 |
7 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:10:03 |
Descalificari |
|||||
1 |
Hrib Maria Observatii: neprezentat |
15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
2 |
Balint Emma Observatii: neprezentat |
14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:12:53 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:24:02 |
3 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:18:30 |
4 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:05:22 |
5 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 02:16:78 |
6 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:21:35 |
7 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:26:92 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:29:38 |
2 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:23:85 |
3 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:16:96 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:04:67 |
5 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:13:97 |
6 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:21:22 |
7 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:26:63 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Oancea Marius Valentin | 15953 | 2007 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 02:28:81 |
2 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 02:22:86 |
3 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:16:86 |
4 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:04:57 |
5 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:13:85 |
6 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:20:05 |
7 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 02:26:18 |
8 | Marcu Sebastian | 16980 | 2005 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Florea Raisa Ioana | 16653 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 06:00:61 |
4 | Lungu Amalia Maria | 15712 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 05:35:74 |
5 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 05:47:66 |
6 | Somordolea Gabriela | 19902 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 05:04:28 |
2 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:03:42 |
3 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 05:01:44 |
4 | Gheorghe Iulia Cristina | 15046 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:59:91 |
6 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:02:36 |
7 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 05:03:86 |
8 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:08:95 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 04:58:68 |
2 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 04:56:57 |
3 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 04:54:99 |
4 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:50:14 |
5 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 04:52:75 |
6 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:55:16 |
7 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:56:83 |
8 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 04:58:81 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 04:42:39 |
2 | Ciobanu Alice | 22541 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 04:38:71 |
3 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:36:30 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:29:95 |
5 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:33:20 |
6 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:37:47 |
7 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:39:39 |
8 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 04:48:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:41:34 |
2 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:38:67 |
3 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:34:45 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:28:89 |
5 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 04:31:46 |
6 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:37:32 |
7 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:38:97 |
8 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:45:72 |
Descalificari |
|||||
1 |
Hanriot Emanuella Rebeka Observatii: scutit medical |
17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 05:00:42 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
3 | Adam Bogdan | 14729 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Zaharia Flavius Angel | 9066 | 1997 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
7 | Hriscu Daniel-Emilian | 22491 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:07:71 |
4 | Ionescu David Stefan | 17276 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:05:94 |
5 | Ghitan Valentin Florin | 15302 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:07:11 |
6 | Sidletskyi Oleksandr | 22668 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 01:10:05 |
7 | Irimia Alexandru Gabriel | 17894 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:03:99 |
2 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:03:09 |
3 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:02:67 |
4 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:02:46 |
5 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:02:55 |
6 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:02:76 |
7 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:03:31 |
8 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:04:16 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:01:67 |
2 | Bancila Andrei Mihai | 21634 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:01:38 |
3 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:01:01 |
4 | Aboud Adam | 16145 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:00:90 |
5 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:00:92 |
6 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:01:24 |
7 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:01:61 |
8 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:02:36 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:62 |
2 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:59:97 |
3 | Tutuianu Sebastian | 13858 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:16 |
4 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:58:89 |
5 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:03 |
6 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:81 |
8 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:00:63 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:58:86 |
2 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:58:84 |
3 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:58:47 |
4 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:58:25 |
5 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:58:25 |
6 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:58:70 |
7 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:58:84 |
8 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:58:89 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:58:17 |
2 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:57:88 |
3 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:57:49 |
4 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:57:47 |
5 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:57:48 |
6 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:57:66 |
7 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:57:93 |
8 | Besarab Oleh | 22661 | 2006 | Club Sportiv Ukraina | 00:58:17 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:57:40 |
2 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:57:32 |
3 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:24 |
4 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:57:18 |
5 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:57:20 |
6 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:57:28 |
7 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:57:35 |
8 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:57:44 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:57:16 |
3 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:56:73 |
4 | Yakovlev Ihor | 22657 | 2004 | Club Sportiv Ukraina | 00:56:62 |
5 | Nanulescu Alexandru Nichita | 13774 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:68 |
6 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:56:78 |
7 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:57:06 |
8 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:57:17 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:56:49 |
2 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | CSM Corona Brasov | 00:56:22 |
4 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:55:87 |
5 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:55:89 |
6 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:56:18 |
7 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:56:33 |
8 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:56:58 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:55:02 |
2 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:54:09 |
3 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:52:54 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:50:74 |
6 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:53:97 |
7 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:54:58 |
8 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:55:76 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:54:84 |
2 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:54:01 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:38 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:21 |
5 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:51:48 |
6 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:60 |
7 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:54:26 |
8 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:55:44 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:54:76 |
2 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:53:99 |
3 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:51:97 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:48:50 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:51:24 |
6 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 00:52:56 |
7 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:54:11 |
8 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:55:36 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pralea Stefan Emilian Observatii: neprezentat |
16664 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:00:27 |
2 |
Anghel Horia Petru Observatii: neprezentat |
15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:56:91 |
3 |
Grygoriev Oleksandr Observatii: neprezentat |
22666 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 00:56:00 |
4 |
Ungur Andrei Observatii: descalificat |
9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:51:73 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
3 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
4 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
6 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:46:38 |
2 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:34:04 |
3 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:29:22 |
4 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:22:90 |
6 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:30:96 |
7 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:42:87 |
8 | Burzo Elisa Gabriela | 19750 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:04:74 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:44:45 |
2 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:32:59 |
3 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:28:55 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:22:05 |
5 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:25:45 |
6 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:30:79 |
7 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:39:96 |
8 | Pan Ke Ilinca Maria Xing | 17017 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:53:18 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:43:36 |
2 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:31:64 |
3 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:27:50 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:17:28 |
5 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:24:66 |
6 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:30:69 |
7 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 02:35:30 |
8 | Radu Elena | 19963 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:49:72 |
Descalificari |
|||||
1 |
Fangli Henrietta Observatii: neprezentat |
11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:25:71 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:50:40 |
5 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 03:00:91 |
6 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:45:58 |
2 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 02:30:97 |
3 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:25:43 |
4 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:21:13 |
5 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 02:23:50 |
6 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 02:28:32 |
7 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:34:54 |
8 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:49:56 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:36:84 |
2 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:30:72 |
3 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:14 |
4 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:19:42 |
5 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:23:42 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:28:04 |
7 | Cojocaru Stefan | 13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 02:33:21 |
8 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:47:15 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 02:28:38 |
3 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:25:12 |
5 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:30 |
6 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:27:14 |
8 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 02:46:34 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cucu Michael Observatii: neprezentat |
22096 | 2004 | CSM Corona Brasov | 02:36:39 |
2 |
Iacob Mihai Observatii: neprezentat |
13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:17:10 |
3 |
Cucu Alexandru Observatii: neprezentat |
22095 | 2006 | CSM Corona Brasov | 02:32:84 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 09:30:65 |
4 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 09:19:77 |
5 | Besarab Oleh | 22661 | 2006 | Club Sportiv Ukraina | 09:21:33 |
6 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:37:33 |
2 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:19 |
3 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:36:84 |
4 | Sarkany Melinda Sarolta | 15878 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:29 |
5 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:36:29 |
6 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:36:93 |
7 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:37:27 |
8 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:37:35 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:36:15 |
2 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:35:85 |
3 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:43 |
4 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:35:21 |
5 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:35:39 |
6 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:35:57 |
7 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:36:03 |
8 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:23 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:34:83 |
2 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:34:37 |
3 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:69 |
4 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:33:28 |
5 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:33:52 |
6 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:34:32 |
7 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:34:39 |
8 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:18 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:27:89 |
2 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:73 |
3 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:27:64 |
4 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:27:05 |
5 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:27:21 |
6 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:27:69 |
7 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:27:80 |
8 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:27:92 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:58 |
2 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:26 |
3 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:14 |
4 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:26:01 |
5 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:26:05 |
6 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:26:20 |
7 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:45 |
8 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:26:74 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:44 |
2 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:01 |
3 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:24:85 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:24:50 |
5 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:24:85 |
6 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:24:93 |
7 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:25:17 |
8 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:50 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:13:57 |
2 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:13:05 |
3 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 01:11:34 |
4 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:09:77 |
5 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:10:64 |
6 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 01:11:50 |
7 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:13:15 |
8 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:13:61 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:09:25 |
2 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:08:89 |
3 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 01:08:56 |
4 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:07 |
5 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:08:48 |
6 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:08:74 |
7 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:09:06 |
8 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:09:29 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 01:07:78 |
2 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:06:61 |
3 | Diaconescu Rebecca Aimee | 22492 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 01:05:15 |
4 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:04:23 |
5 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:04:36 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:05:60 |
7 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:07:16 |
8 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 01:07:83 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:23:11 |
2 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:22:50 |
3 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:18:76 |
4 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:18:02 |
5 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:18:68 |
6 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:20:91 |
7 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 02:22:59 |
8 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:24:51 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:15:59 |
2 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:13:13 |
3 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:07:55 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:04:96 |
5 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:05:23 |
7 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:14:26 |
8 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:15:71 |
Descalificari |
|||||
1 |
Boboc Emanoel Florin Observatii: descalificat |
13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:12:59 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 05:02:62 |
2 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 05:00:61 |
3 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 04:58:92 |
4 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:56:30 |
5 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 04:56:86 |
6 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 05:00:59 |
7 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:01:54 |
8 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 05:03:38 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 04:44:80 |
2 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:42:40 |
3 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:41:46 |
4 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 04:41:18 |
5 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:41:19 |
6 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:41:78 |
7 | Ciobanu Alice | 22541 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 04:42:46 |
8 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:45:79 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:39:68 |
2 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:33:91 |
3 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 04:33:77 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:31:66 |
5 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:33:71 |
6 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:33:84 |
7 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:35:68 |
8 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:39:86 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:56:96 |
2 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:56:62 |
3 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:56:34 |
4 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:55:58 |
5 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:55:58 |
6 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:56:52 |
7 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:56:76 |
8 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:56:97 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:54:56 |
2 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:54:25 |
3 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:53:37 |
4 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:30 |
5 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:52:49 |
6 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:54:24 |
7 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:54:27 |
8 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:54:59 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Paturca Vlad | 10375 | 1999 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:52:10 |
2 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:51:59 |
3 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:51:43 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:50:69 |
5 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 00:50:83 |
6 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:51:49 |
7 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:51:67 |
8 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:52:23 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:33:10 |
2 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:31:57 |
3 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:30:36 |
4 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:29:48 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:70 |
6 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:31:01 |
7 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:32:87 |
8 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:33:14 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:28:29 |
2 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:25:68 |
3 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:24:12 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:21:50 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:21:99 |
6 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:24:93 |
7 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:26:15 |
8 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 02:28:66 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:37:78 |
3 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:32:19 |
4 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:55 |
5 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 02:29:60 |
6 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:34:01 |
7 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:39:63 |
8 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:44:73 |
Descalificari |
|||||
1 |
Padurariu Mihai Denis Observatii: neprezentat |
13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 02:44:17 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cojocaru Stefan | 13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 02:28:66 |
2 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:26:71 |
3 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 02:25:30 |
4 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:20:72 |
5 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:25:09 |
6 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 02:25:79 |
7 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:27:21 |
8 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:28:85 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 09:11:04 |
2 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 08:39:94 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 08:34:48 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 08:00:35 |
5 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 08:24:96 |
6 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 08:34:63 |
7 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 09:00:25 |
8 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:11:84 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | VELIMIROVICI ERIK LUCAS | 21453 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
3 | Irimia Alexandru Gabriel | 17894 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
6 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Zaharia Flavius Angel | 9066 | 1997 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:36:65 |
3 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:35:47 |
4 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:98 |
5 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:07 |
6 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:67 |
7 | Bancila Andrei Mihai | 21634 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:35:77 |
8 | Hriscu Daniel-Emilian | 22491 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:37:16 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cojocaru Stefan | 13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:34:82 |
2 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:34:41 |
3 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:34:01 |
4 | Tutuianu Sebastian | 13858 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:73 |
5 | Adam Bogdan | 14729 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:63 |
6 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:34:06 |
7 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:71 |
8 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:34:83 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:32:70 |
2 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:61 |
3 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:32:53 |
4 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:32:37 |
5 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:32:49 |
6 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:32:56 |
7 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:32:67 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:30 |
2 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:32:16 |
3 | Romaniuc Vladimir | 16323 | 2005 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:31:58 |
4 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:31:47 |
5 | Yakovlev Ihor | 22657 | 2004 | Club Sportiv Ukraina | 00:31:58 |
6 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:32:05 |
8 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:32:31 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:42 |
2 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:30:65 |
3 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:30:28 |
4 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:28:86 |
5 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:30:06 |
7 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:31:03 |
8 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:31:45 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:22 |
2 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:60 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:30:25 |
4 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:28:82 |
6 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:47 |
7 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:30:73 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:31:16 |
2 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | CSM Corona Brasov | 00:30:59 |
3 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:20 |
4 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:28:68 |
5 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:29:53 |
6 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:30:39 |
7 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:30:68 |
8 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:42 |
Descalificari |
|||||
1 |
Niculae Alexei Observatii: neprezentat |
14270 | 2005 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Craciun Petru Achim Observatii: neprezentat |
15972 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:35:72 |
3 |
Anghel Horia Petru Observatii: neprezentat |
15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:72 |
4 |
Balu Victor Andrei Observatii: neprezentat |
13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:32:23 |
5 |
Cucu Alexandru Observatii: neprezentat |
22095 | 2006 | CSM Corona Brasov | 00:30:51 |
6 |
Iacob Mihai Observatii: neprezentat |
13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:67 |
7 |
Cucu Michael Observatii: neprezentat |
22096 | 2004 | CSM Corona Brasov | 00:31:44 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Barbu Eliza Andreea | 17202 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
2 | Radu Elena | 19963 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
3 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Dumitrescu Alissa Maria | 14442 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
5 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Marc Maria Natalia | 15039 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
3 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Baciuca Ramona Cristina | 13841 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:40:60 |
5 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:42:00 |
6 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
8 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:38:40 |
2 | Grigore Anita Andreea Lav | 17341 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:37:35 |
3 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:36:65 |
4 | Dragan Alexandra Huguette | 16410 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:35:40 |
5 | Lungu Amalia Maria | 15712 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:36:46 |
6 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:37:23 |
7 | Burzo Elisa Gabriela | 19750 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:38:28 |
8 | Somordolea Gabriela | 19902 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:40:43 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:34:97 |
2 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:96 |
4 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:76 |
5 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:33:89 |
6 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:33:93 |
7 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 00:34:31 |
8 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:30 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:33:59 |
2 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:33:08 |
3 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:32:75 |
4 | Pan-Ke Laura Ana-Maria | 15679 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:63 |
5 | Jaravete Paula Maria | 11336 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:32:70 |
6 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:32:81 |
7 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:33:14 |
8 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:33:71 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:50 |
3 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:32:28 |
4 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:06 |
6 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:32:29 |
7 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:32:46 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:31:83 |
2 | Tsyklauri Polina | 22665 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 00:31:31 |
3 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:31:20 |
4 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:94 |
5 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:31:08 |
6 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:31:28 |
7 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:31:40 |
8 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:32:03 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:30:26 |
2 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:30:04 |
3 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:29:31 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:28 |
5 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:29:10 |
6 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:70 |
7 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:30:22 |
8 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:30:81 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:30:25 |
2 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:29:86 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:29:29 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:05 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:28:48 |
6 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:29:58 |
7 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:30:12 |
8 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:30:55 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:25 |
2 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:29:83 |
3 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:12 |
4 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:27:88 |
5 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:28:30 |
6 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:29:35 |
7 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:10 |
8 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:30:48 |
Descalificari |
|||||
1 |
Serbanescu Maria Alessand Observatii: neprezentat |
13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:33:92 |
2 |
Davletshyna Alisa Observatii: neprezentat |
22737 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 00:32:40 |
3 |
Balint Emma Observatii: neprezentat |
14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:32:13 |
4 |
Hanriot Emanuella Rebeka Observatii: scutit medical |
17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:32:53 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Sidletskyi Oleksandr | 22668 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 01:19:53 |
5 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:15:98 |
2 | Hrekov Yehor | 22738 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 01:12:60 |
3 | Marcu Sebastian | 16980 | 2005 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 01:11:95 |
4 | Oancea Marius Valentin | 15953 | 2007 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 01:09:21 |
5 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:09:88 |
6 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:12:55 |
7 | Ionescu David Stefan | 17276 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:15:85 |
8 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:16:96 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:08:05 |
2 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:06:74 |
3 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:06:52 |
4 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:06:08 |
5 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:06:32 |
6 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:06:54 |
7 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:07:49 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:04:77 |
2 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:02:76 |
3 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:00:06 |
4 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:57:27 |
5 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:54 |
6 | Omelchenko Tymur | 22658 | 2005 | Club Sportiv Ukraina | 01:01:80 |
7 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:03:38 |
8 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:96 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:04:40 |
2 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:02:46 |
3 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:59:64 |
4 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:57:21 |
5 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:58:31 |
6 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:01:39 |
7 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:03:25 |
8 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:05:67 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:04:24 |
2 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:02:28 |
3 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:59:20 |
4 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:63 |
6 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:01:26 |
7 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:02:99 |
8 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:05:21 |
Descalificari |
|||||
1 |
Pralea Stefan Emilian Observatii: neprezentat |
16664 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:09:09 |
2 |
Dinu Patrick Sebastian Observatii: neprezentat |
13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:58:06 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
4 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:52:58 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
6 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:37:25 |
2 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:33:89 |
3 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:28:15 |
4 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:20:81 |
5 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:20 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:30:98 |
7 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:43:32 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 02:33:37 |
3 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:26:94 |
4 | Diaconescu Rebecca Aimee | 22492 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:17:77 |
5 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:24:66 |
6 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:30:50 |
7 | Patrinoiu Teodora | 15790 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 02:39:83 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 02:45:28 |
2 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:32:19 |
3 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:25:93 |
4 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:17:32 |
5 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:22:94 |
6 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:28:99 |
7 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:35:76 |
8 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:39:36 |
Descalificari |
|||||
1 |
Hrib Maria Observatii: neprezentat |
15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:48:68 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
3 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:23:86 |
5 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:24:26 |
6 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
7 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:22:72 |
2 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:19:68 |
4 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 02:15:75 |
5 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:15:77 |
6 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:18:93 |
7 | Slavic Alexandr | 15464 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 02:21:30 |
8 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:23:78 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:14:59 |
2 | Aboud Adam | 16145 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:12:12 |
3 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:11:82 |
4 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:10:49 |
5 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:10:65 |
6 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:12:06 |
7 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:12:40 |
8 | Hriscu Daniel-Emilian | 22491 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 02:15:18 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:09:59 |
2 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:08:47 |
3 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:07:84 |
4 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:07:31 |
5 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:07:41 |
6 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:08:07 |
7 | Nanulescu Alexandru Nichita | 13774 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:08:94 |
8 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:10:03 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:07:05 |
2 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:06:70 |
4 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:04:99 |
5 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:05:20 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:06:08 |
7 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:06:78 |
8 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:07:11 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:03:63 |
2 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:00:03 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:56:40 |
4 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:53:03 |
5 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:55:88 |
6 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 01:58:43 |
7 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:02:25 |
8 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:04:89 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:03:38 |
2 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:59:94 |
3 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:56:36 |
4 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:51:41 |
5 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:55:55 |
6 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:57:79 |
7 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:02:06 |
8 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:04:52 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:02:85 |
2 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:58:90 |
3 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:56:34 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:46:15 |
5 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:54:96 |
6 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:57:43 |
7 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:00:17 |
8 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:03:92 |
Descalificari |
|||||
1 |
Musat Tiberiu Gabriel Observatii: neprezentat |
16233 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
2 |
Anghel Horia Petru Observatii: neprezentat |
15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 |
Luput Sebastian Mihai Observatii: descalificat |
15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
4 |
Grygoriev Oleksandr Observatii: neprezentat |
22666 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 02:17:16 |
5 |
Deleu Mihnea C-Tin Observatii: neprezentat |
14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 02:05:44 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
5 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
6 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pan Ke Ilinca Maria Xing | 17017 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:32:21 |
2 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:30:32 |
3 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 01:29:90 |
4 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:26:32 |
5 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:27:59 |
6 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:30:17 |
7 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:31:70 |
8 | Ciuciuc Alexandra Maria | 19184 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:33:47 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:25:15 |
2 | Aylett Keira Nicoleta | 13969 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:24:00 |
3 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:22:30 |
5 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:21:81 |
6 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:22:64 |
7 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:24:89 |
8 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:25:80 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:19:12 |
2 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:18:62 |
3 | Eross Nora | 14462 | 2005 | Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc | 01:17:05 |
4 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:41 |
5 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:15:73 |
6 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:17:86 |
7 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:18:91 |
8 | Martin Maria Denisa | 12669 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:20:30 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ilea Narcisa | 13563 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 01:19:11 |
2 | Dragusi Alina Maria | 13709 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:17:96 |
3 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:16:63 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:13:42 |
5 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:15:53 |
6 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:17:29 |
7 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:18:86 |
8 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:20:28 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:19:01 |
2 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:17:87 |
3 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:16:53 |
4 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:09:81 |
5 | Tsyklauri Polina | 22665 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 01:14:60 |
6 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:17:28 |
7 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:18:73 |
8 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:19:33 |
Descalificari |
|||||
1 |
Hornea Andreea Anda Observatii: neprezentat |
12908 | 2003 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:20:84 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 05:24:12 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 04:36:09 |
5 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:49:28 |
6 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 04:58:81 |
7 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 04:59:98 |
3 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 04:49:40 |
4 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:31:16 |
5 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 04:39:35 |
6 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:57:31 |
7 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cucu Alexandru Observatii: neprezentat |
22095 | 2006 | CSM Corona Brasov | 04:54:06 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Ciobanu Alice | 22541 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 99:99:99 |
3 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
6 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 10:41:71 |
2 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 10:18:22 |
3 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 10:11:09 |
4 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 10:03:11 |
6 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 10:13:25 |
7 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 10:31:84 |
8 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 10:49:69 |
Descalificari |
|||||
1 |
Alexa Daria Observatii: neprezentat |
17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
2 |
Constantinescu Briana Observatii: neprezentat |
14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 10:09:61 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:32:68 |
2 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:32:44 |
3 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:32:27 |
4 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:31:83 |
5 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:32:20 |
6 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:32:43 |
7 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:67 |
8 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:78 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:80 |
2 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:31:40 |
3 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:76 |
4 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:30:64 |
5 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:30:69 |
6 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:14 |
7 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:58 |
8 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:82 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:30:10 |
2 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:96 |
3 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:62 |
4 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:28:94 |
5 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:29:27 |
6 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:29:89 |
7 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:30:05 |
8 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:30:17 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:31:46 |
2 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:31 |
3 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 00:30:87 |
4 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:30:22 |
5 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:30:49 |
6 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:31:14 |
7 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:31:32 |
8 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:31:49 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 00:30:17 |
2 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:02 |
3 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:29:83 |
4 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:52 |
5 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:29:57 |
6 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:29:85 |
7 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:30:14 |
8 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:30:20 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:11 |
2 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:28:67 |
3 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:28:25 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:03 |
5 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:20 |
6 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:28:33 |
7 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:28:93 |
8 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:29:48 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Musat Tiberiu Gabriel | 16233 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 01:06:04 |
2 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:05:38 |
3 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:04:45 |
4 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:04:02 |
5 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:04:28 |
6 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:16 |
7 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:05:63 |
8 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:06:22 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:02:67 |
2 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:02:11 |
3 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:01:31 |
4 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:00:66 |
5 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:01:04 |
6 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:01:85 |
7 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:02:66 |
8 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:02:83 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:59:31 |
2 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:58:66 |
3 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:57:57 |
4 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:57:21 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:57:53 |
6 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:58:11 |
7 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:09 |
8 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:00:21 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:35:28 |
2 | Butnaru Alexandra Mihaela | 12459 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:30:99 |
3 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:43 |
4 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:28:19 |
5 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:28:64 |
6 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:29:77 |
7 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:33:56 |
Descalificari |
|||||
1 |
Georgescu Ioana Observatii: neprezentat |
17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:36:12 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:26:82 |
2 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:25:63 |
3 | Diaconescu Rebecca Aimee | 22492 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:22:66 |
4 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:22:45 |
5 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:22:64 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:23:43 |
7 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:26:62 |
8 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:27:98 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:07:93 |
2 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:06:80 |
3 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:06:13 |
4 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:03:24 |
5 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:03:74 |
6 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:06:61 |
7 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 02:07:41 |
8 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:08:43 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:01:38 |
2 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:00:76 |
3 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:58:55 |
4 | Bratulescu Iustinian | 14300 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:57:34 |
5 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:57:81 |
6 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:00:23 |
7 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:01:01 |
8 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:01:55 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:56:57 |
2 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:55:25 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:54:48 |
4 | Popovici David | 13322 | 2004 | Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti | 01:52:63 |
5 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:53:36 |
6 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:54:92 |
7 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:55:56 |
8 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:57:30 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:22:54 |
2 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:21:81 |
3 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:20:88 |
4 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:19:44 |
5 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:20:47 |
6 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:21:67 |
7 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:21:86 |
8 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:22:57 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:18:36 |
2 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:17:62 |
3 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:17:47 |
4 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:17:34 |
5 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:17:43 |
6 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:17:49 |
7 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:18:34 |
8 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:18:50 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:16:84 |
2 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:15:49 |
3 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:14:06 |
4 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:13:29 |
5 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:13:87 |
6 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:15:06 |
7 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:16:30 |
8 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:16:87 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 04:57:70 |
2 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:51:93 |
3 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 04:46:13 |
4 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 04:34:88 |
5 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:39:82 |
6 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 04:49:67 |
7 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 04:52:54 |
8 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 04:57:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 09:48:66 |
2 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 09:34:59 |
3 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 09:29:52 |
4 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 09:21:12 |
5 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:21:47 |
6 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 09:33:91 |
7 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 09:39:61 |
8 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 09:55:28 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Pan-Ke Laura Ana-Maria | 15679 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
5 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 99:99:99 |
6 | Martin Maria Denisa | 12669 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
5 | Marc Maria Natalia | 15039 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
6 | Dascal Ana Iulia | 11810 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
7 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
8 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
2 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Dumitrescu Alissa Maria | 14442 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
4 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:35:92 |
5 | Tudor Iemima | 17011 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:36:74 |
6 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
8 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:34:89 |
2 | Burzo Elisa Gabriela | 19750 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:34:26 |
3 | Florea Raisa Ioana | 16653 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:33:25 |
4 | Pan Ke Ilinca Maria Xing | 17017 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:32:92 |
5 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:32:93 |
6 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:34:24 |
7 | Baciuca Ramona Cristina | 13841 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:34:54 |
8 | Somordolea Gabriela | 19902 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:35:47 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:32:54 |
2 | Ciuciuc Alexandra Maria | 19184 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:32:12 |
3 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:31:77 |
5 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 00:31:66 |
6 | Lungu Amalia Maria | 15712 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:31:89 |
7 | Grigore Anita Andreea Lav | 17341 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:32:26 |
8 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:32:61 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Dragan Alexandra Huguette | 16410 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:32 |
2 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:31:14 |
3 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:30:93 |
4 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:30:74 |
5 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:30:76 |
6 | Gheorghe Iulia Cristina | 15046 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:30:99 |
7 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 00:31:23 |
8 | Barbu Eliza Andreea | 17202 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:31:54 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:30:48 |
2 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:30:15 |
3 | Jaravete Paula Maria | 11336 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:30:04 |
4 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:29:73 |
5 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 00:30:03 |
6 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:30:05 |
7 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 00:30:46 |
8 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:30:63 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:29:71 |
2 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:29:62 |
5 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:29:56 |
6 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:29:60 |
7 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:29:64 |
8 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:29:71 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:51 |
2 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:29:12 |
3 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:93 |
4 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:80 |
5 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:28:88 |
6 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:29:05 |
7 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:29:38 |
8 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:29:53 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Radu Elena | 19963 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:28:61 |
2 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:28:10 |
3 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:27:68 |
5 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:27:36 |
6 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:27:92 |
7 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:33 |
8 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:28:78 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:57 |
2 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:06 |
3 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:40 |
4 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:26:25 |
5 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:15 |
6 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:27:80 |
7 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:28:28 |
8 | Nitu Anna Denisa | 15307 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:64 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:28:34 |
2 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:02 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:27:38 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:63 |
5 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:84 |
6 | Zhytariuk Valeriia | 22660 | 2006 | Club Sportiv Ukraina | 00:27:74 |
7 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:20 |
8 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:62 |
Descalificari |
|||||
1 |
Hrib Maria Observatii: neprezentat |
15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
2 |
Balint Emma Observatii: neprezentat |
14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:31:63 |
3 |
Davletshyna Alisa Observatii: neprezentat |
22737 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 00:29:60 |
4 |
Hanriot Emanuella Rebeka Observatii: scutit medical |
17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 00:29:56 |
5 |
Diaconescu Rebecca Aimee Observatii: neprezentat |
22492 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:26:75 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Petre Bogdan Mihai | 8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 99:99:99 |
2 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Ionescu David Stefan | 17276 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
5 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
6 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 99:99:99 |
7 | VELIMIROVICI ERIK LUCAS | 21453 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
8 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Tutuianu Sebastian | 13858 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Sidletskyi Oleksandr | 22668 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 00:36:36 |
3 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:34:37 |
4 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:34:28 |
5 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:34:35 |
6 | Ghitan Valentin Florin | 15302 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:34:41 |
7 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Besarab Oleh | 22661 | 2006 | Club Sportiv Ukraina | 00:33:20 |
2 | Marcu Sebastian | 16980 | 2005 | Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI | 00:32:83 |
3 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:32:74 |
4 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:31:96 |
5 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:32:61 |
6 | Nanulescu Alexandru Nichita | 13774 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:81 |
7 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:33:06 |
8 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:86 |
Seria: 4 |
|||||
3 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:31 |
4 | Adam Bogdan | 14729 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:31:16 |
5 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:26 |
6 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:31:36 |
7 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:73 |
8 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:31:96 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:30:69 |
2 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:30:50 |
3 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:30:33 |
4 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:30:24 |
5 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:30:30 |
6 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:30:43 |
7 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:30:66 |
8 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:31:02 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:30:10 |
2 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:30:09 |
3 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:92 |
5 | Yakovlev Ihor | 22657 | 2004 | Club Sportiv Ukraina | 00:29:60 |
6 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:98 |
7 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:30:10 |
8 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:30:21 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:29:13 |
2 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:25 |
3 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:29 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:26:08 |
5 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:26:91 |
6 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:27:54 |
7 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:75 |
8 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:29:38 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:92 |
2 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:16 |
3 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:27:28 |
4 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:25:99 |
6 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:27:54 |
7 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:28:57 |
8 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:30 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:28:80 |
2 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:27:68 |
3 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:05 |
4 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:29 |
5 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:26:08 |
6 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:53 |
7 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:28:39 |
8 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 00:29:24 |
Descalificari |
|||||
1 |
Craciun Petru Achim Observatii: neprezentat |
15972 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 99:99:99 |
2 |
Pralea Stefan Emilian Observatii: neprezentat |
16664 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:31:89 |
3 |
Oancea Marius Valentin Observatii: descalificat |
15953 | 2007 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 00:31:50 |
4 |
Petre Eduard Ionut Observatii: descalificat |
16269 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:29:39 |
5 |
Dinu Patrick Sebastian Observatii: neprezentat |
13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:26:72 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
4 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:15:20 |
5 | Negrau Bianca | 17680 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 03:16:64 |
6 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 99:99:99 |
7 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 03:01:46 |
2 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:55:47 |
3 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:47:74 |
4 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:41:73 |
5 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:45:86 |
6 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 02:50:80 |
7 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:57:81 |
8 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 03:08:07 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Dragomir Denisa Alexandra | 15653 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:54:97 |
3 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:47:11 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:35:28 |
5 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:44:59 |
6 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:48:02 |
7 | Ilea Narcisa | 13563 | 2004 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 02:55:81 |
8 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 03:03:39 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Carpenis Sidonia Elena | 15822 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:59:53 |
2 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:50:84 |
3 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:46:79 |
4 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:33:60 |
5 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:43:85 |
6 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:47:80 |
7 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:55:56 |
8 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 03:02:24 |
Descalificari |
|||||
1 |
Hornea Andreea Anda Observatii: neprezentat |
12908 | 2003 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
2 |
Baciu Amalia Georgiana Observatii: neprezentat |
17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
3 |
Ostafe Maria Giulia Observatii: descalificat |
14573 | 2008 | CSM Corona Brasov | 03:00:35 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
4 | Adam Bogdan | 14729 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
5 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
3 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:22:34 |
4 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:18:97 |
5 | Postelnicu George Alexand | 15550 | 2006 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 01:19:31 |
6 | Rusu Andrei Eugen | 17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:27:60 |
7 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:17:47 |
2 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:17:10 |
3 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:15:73 |
4 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:14:01 |
5 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:14:99 |
6 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:16:58 |
7 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:17:46 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:71 |
2 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:13:17 |
3 | Padurariu Mihai Denis | 13510 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 01:12:56 |
4 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:12:15 |
5 | Cojocaru Stefan | 13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:12:35 |
6 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:13:02 |
7 | Romaniuc Vladimir | 16323 | 2005 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 01:13:23 |
8 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:13:75 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:11:50 |
4 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:10:54 |
5 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | CSM Corona Brasov | 01:10:72 |
6 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:10:97 |
7 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:11:28 |
8 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:12:10 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:09:40 |
3 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 01:06:20 |
5 | Vaipan Radu | 11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:05:73 |
7 | Lancea Cosmin | 608 | 1980 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 01:07:92 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:09:34 |
2 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:07:14 |
3 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:06:03 |
4 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:03:79 |
5 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:05:38 |
6 | Petrache Darius Catalin | 13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:82 |
7 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 01:07:59 |
8 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 01:09:60 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:08:38 |
2 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:06:97 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:05:87 |
4 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:03:37 |
5 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:05:32 |
6 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:67 |
7 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:07:26 |
8 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:09:50 |
Descalificari |
|||||
1 |
Craciun Petru Achim Observatii: neprezentat |
15972 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:17:53 |
2 |
Cucu Michael Observatii: neprezentat |
22096 | 2004 | CSM Corona Brasov | 01:11:24 |
3 |
Balu Victor Andrei Observatii: neprezentat |
13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:10:74 |
4 |
Hotea Lucian Observatii: descalificat |
15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:07:18 |
5 |
Iacob Mihai Observatii: neprezentat |
13244 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:04:77 |
6 |
Cucu Alexandru Observatii: neprezentat |
22095 | 2006 | CSM Corona Brasov | 01:06:91 |
7 |
Teodorescu Bogdan Observatii: descalificat |
9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:10:22 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
2 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
3 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:17:20 |
4 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:15:15 |
5 | Pan-Ke Laura Ana-Maria | 15679 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:15:21 |
6 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:19:13 |
7 | Marc Maria Natalia | 15039 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
8 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:12:81 |
2 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:10:49 |
3 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:05:26 |
4 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:41 |
5 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:04:06 |
6 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:08:31 |
7 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:11:87 |
8 | Serbanescu Maria Alessand | 13971 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:14:86 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:12:37 |
2 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:10:09 |
3 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:05:14 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:02:14 |
5 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:03:92 |
6 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:06:57 |
7 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:11:26 |
8 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:14:06 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:12:01 |
2 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:08:75 |
3 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:12 |
4 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:00:87 |
5 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:03:54 |
6 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:06:17 |
7 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 01:10:92 |
8 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:14:01 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
4 | Hrekov Yehor | 22738 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 02:32:60 |
5 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:38:05 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:22:90 |
2 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:16:88 |
3 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:12:24 |
4 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:04:88 |
5 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:09:29 |
6 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 02:15:20 |
7 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:20:57 |
8 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:30:96 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:20:99 |
2 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:06 |
3 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:49 |
4 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:04:61 |
5 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:06:35 |
6 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:14:63 |
7 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:19:61 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:20:99 |
2 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:15:54 |
3 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:09:43 |
4 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:04:35 |
5 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:06:20 |
6 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:13:49 |
7 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:17:32 |
8 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:23:28 |
Descalificari |
|||||
1 |
Blidaru David Andrei Observatii: descalificat |
14589 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:23:43 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
6 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
2 | Florea Raisa Ioana | 16653 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 02:45:64 |
3 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:43:79 |
4 | Lungu Amalia Maria | 15712 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:36:79 |
5 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:43:13 |
6 | Burzo Elisa Gabriela | 19750 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:43:89 |
7 | Somordolea Gabriela | 19902 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:06:08 |
8 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:28:87 |
2 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 02:27:16 |
3 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:26:27 |
4 | Radu Elena | 19963 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:22:85 |
5 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:25:59 |
6 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:26:52 |
7 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:27:85 |
8 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:35:02 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:22:20 |
2 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:21:84 |
3 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 02:21:49 |
4 | Gheorghe Iulia Cristina | 15046 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:20:84 |
6 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:21:78 |
7 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:21:91 |
8 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:22:64 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 02:19:66 |
2 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:55 |
3 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:10:93 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:27 |
5 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:06 |
6 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:12:45 |
7 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:17:93 |
8 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:20:81 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:19:33 |
2 | Ciobanu Alice | 22541 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:15:14 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 02:10:92 |
5 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:09:55 |
6 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:12:26 |
7 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 02:17:62 |
8 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:20:44 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:18:12 |
2 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:12 |
3 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:10:51 |
4 | Ratiu Maysa | 12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:03:62 |
5 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:32 |
6 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:11:95 |
7 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:16:52 |
8 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 02:19:69 |
Descalificari |
|||||
1 |
Hanriot Emanuella Rebeka Observatii: scutit medical |
17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 02:21:47 |
2 |
Diaconescu Rebecca Aimee Observatii: neprezentat |
22492 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:04:73 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 20:02:31 |
5 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:29:29 |
2 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:94 |
3 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:28:68 |
4 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:28:60 |
5 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:28:63 |
6 | Radu Elena | 19963 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:28:85 |
7 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:29:24 |
8 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:29 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:28:44 |
2 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:28:33 |
3 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:29 |
4 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:28:06 |
5 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:28:22 |
6 | Nitu Anna Denisa | 15307 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:32 |
7 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:28:34 |
8 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:28:55 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:52 |
2 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:25 |
3 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:84 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:69 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:26:07 |
6 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:14 |
7 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:27:27 |
8 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:27:76 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:30:16 |
2 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:30:08 |
3 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:29:48 |
4 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:28:94 |
5 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:29:39 |
6 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:29:74 |
7 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:30:09 |
8 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:30:21 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:51 |
2 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:18 |
3 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:41 |
4 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:27:37 |
5 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:27:40 |
6 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:42 |
7 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:28:28 |
8 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:28:54 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ghionu Denis Andrei | 13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:27:29 |
2 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:27:24 |
3 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:26:38 |
4 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:25:87 |
5 | Anghel Andrei Mircea | 9723 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:95 |
6 | Costroj Antonio Andrei | 10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:27:03 |
7 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:24 |
8 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:27:35 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 02:52:16 |
2 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 02:48:99 |
3 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 02:48:44 |
4 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:47:80 |
5 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:47:86 |
6 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 02:48:97 |
7 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:51:37 |
8 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:52:82 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:46:86 |
2 | Orban Kis Orsolya | 13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:46:40 |
3 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:42:99 |
4 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:37:46 |
5 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:39:80 |
6 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:43:94 |
7 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:46:82 |
8 | Fabian Sara Julia | 14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:47:56 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:13:94 |
2 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:13:82 |
3 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:13:11 |
4 | Cojocaru Stefan | 13690 | 2006 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:11:14 |
5 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:11:89 |
6 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:13:63 |
7 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:13:83 |
8 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:14:43 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:10:58 |
2 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:10:23 |
3 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:08:60 |
4 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:06:75 |
5 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:08:24 |
6 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 01:09:32 |
7 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:10:29 |
8 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:10:67 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:06:37 |
3 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:05:79 |
4 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:05:16 |
5 | Nicusan Daniel Alexandru | 11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 01:05:56 |
6 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 01:05:81 |
7 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:06:34 |
8 | Dabija Cristinel Gabriel | 10500 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:06:52 |
Descalificari |
|||||
1 |
Petrache Darius Catalin Observatii: descalificat |
13321 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:06:13 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:10:07 |
2 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:09:99 |
3 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:07:93 |
4 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:05:96 |
5 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:06:20 |
6 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:09:38 |
7 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:10:00 |
8 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:11:02 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:04:86 |
2 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 01:04:38 |
3 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:03:74 |
4 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:03:20 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:03:55 |
6 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:22 |
7 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:04:43 |
8 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:05:07 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:18:11 |
2 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:15:39 |
3 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:15:15 |
4 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:12:97 |
5 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:78 |
6 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 02:15:35 |
7 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:18:09 |
8 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:18:74 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:56 |
2 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:08:83 |
3 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:07:91 |
4 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:06:50 |
5 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:07:65 |
6 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:08:43 |
7 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:09:42 |
8 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:12:50 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:22:03 |
2 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:70 |
3 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:16:59 |
4 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 02:16:30 |
5 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 02:16:48 |
6 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:16:61 |
7 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:18:02 |
8 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:22:06 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:15:70 |
2 | Ciobanu Alice | 22541 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 02:15:27 |
3 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:13:78 |
4 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:12:87 |
5 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:13:19 |
6 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:04 |
7 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 02:15:60 |
8 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:16:26 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 02:11:82 |
2 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:38 |
3 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:10:28 |
4 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:98 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:09:31 |
6 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:11:02 |
8 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 02:11:88 |
Descalificari |
|||||
1 |
Surugiu Andra Georgiana Observatii: descalificat |
16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:11:61 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 17:45:48 |
2 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 17:09:99 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 16:20:85 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 15:26:66 |
5 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 16:05:58 |
6 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 17:09:41 |
7 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 17:31:09 |
8 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 18:11:47 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Gheorghe Alexandra Stefan | 17115 | 2008 | CSM Targoviste | 06:31:41 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 05:24:97 |
2 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 05:21:54 |
3 | Ciobanu Alice | 22541 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 05:15:77 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:59:89 |
5 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 05:08:04 |
6 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 05:17:37 |
7 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:23:17 |
8 | Mirea Stefania Alexia | 17120 | 2008 | CSM Targoviste | 06:26:08 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:24:87 |
2 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:21:33 |
3 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 05:14:87 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 04:48:57 |
5 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:07:12 |
6 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 05:17:35 |
7 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:22:95 |
8 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 06:10:34 |
Descalificari |
|||||
1 |
Fabian Sara Julia Observatii: neprezentat |
14911 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
5 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 99:99:99 |
2 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
3 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Abibula Atila | 8089 | 1995 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 99:99:99 |
5 | Ionescu David Stefan | 17276 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
6 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
7 | VELIMIROVICI ERIK LUCAS | 21453 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 99:99:99 |
2 | Burtan Luca Gabriel | 15689 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:29:32 |
3 | Ghitan Valentin Florin | 15302 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:28 |
4 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:28:79 |
5 | Irimia Alexandru Gabriel | 17894 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:29:07 |
6 | Jitaru Nikita | 17299 | 2007 | CSM Targoviste | 00:29:28 |
7 | Sidletskyi Oleksandr | 22668 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 00:31:10 |
8 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Kacmaz Enes | 16157 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:63 |
2 | Serban Robert Gabriel | 16420 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:28:54 |
4 | Stroe David Ioan | 16172 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:34 |
5 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:28:36 |
6 | Toma Mina Atal | 14751 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:53 |
7 | Maternic David Mihaly | 16263 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:28:63 |
8 | Alexandrescu Denis Mihai | 14760 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:28:66 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Krizbai Negru Robert | 15031 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:27:92 |
2 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:27:86 |
3 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:27:69 |
4 | Bancila Andrei Mihai | 21634 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:27:54 |
5 | Ene Denis | 17892 | 2005 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:27:66 |
6 | Anton Bogdan | 16256 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:27:73 |
8 | Aboud Adam | 16145 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:28:23 |
Seria: 6 |
|||||
2 | Aron Mario Robert | 14635 | 2007 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 00:27:30 |
3 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:27:05 |
4 | Zaharia Flavius Angel | 9066 | 1997 | As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti | 00:26:94 |
5 | Hriscu Daniel-Emilian | 22491 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:26:96 |
6 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:27:10 |
7 | Buda Alexandru Gabriel | 14169 | 2005 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:27:36 |
8 | Stamate Gabriel Luca | 14601 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:27:53 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:81 |
2 | Romaniuc Vladimir | 16323 | 2005 | As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA | 00:26:75 |
3 | Miu Eduard Andrei | 13802 | 2004 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:26:70 |
4 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:26:65 |
5 | Grigoras Stefan Cristian | 13849 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:66 |
6 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:26:70 |
7 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:76 |
8 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:26:88 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:26:51 |
2 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:43 |
3 | Neamtu Alexandru Cristian | 14031 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:26:42 |
4 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:41 |
5 | Talpes Ioan Vlad | 15044 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:26:41 |
6 | Adam Bogdan | 14729 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:26:42 |
7 | Bertea Alin Dan | 13650 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:26:48 |
8 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:26:53 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 00:26:37 |
2 | Teodorescu Bogdan | 9442 | 1998 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 00:26:21 |
3 | Nanulescu Alexandru Nichita | 13774 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:19 |
5 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:26:07 |
6 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:26:20 |
7 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:26:35 |
8 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:26:39 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:26:00 |
4 | Dascalescu Mihnea Dumitru | 12330 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:25:65 |
5 | Pasa Ungurianu Luca Vlad | 14405 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:81 |
6 | Hotea Lucian | 15108 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:25:88 |
7 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:25:94 |
8 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:26:03 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:25:62 |
2 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:25:46 |
3 | Stefanache Alexandru Mari | 13099 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:39 |
4 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:31 |
5 | Dumitru Mario Eduard | 14238 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:33 |
6 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:25:41 |
7 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:25:54 |
8 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:25:65 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:25:24 |
2 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:24:89 |
3 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:24:10 |
4 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:23:19 |
5 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:23:78 |
6 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:24:66 |
7 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:25:09 |
8 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 00:25:30 |
Seria: 13 |
|||||
1 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:25:18 |
2 | Yakovlev Ihor | 22657 | 2004 | Club Sportiv Ukraina | 00:24:79 |
3 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 00:24:07 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:22:92 |
6 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:24:52 |
7 | Barabas Andras | 14464 | 2003 | CSM Corona Brasov | 00:25:01 |
8 | Ichim Luca Stefan | 12855 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:25:27 |
Seria: 14 |
|||||
1 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 00:25:12 |
2 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:24:68 |
3 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:23:90 |
4 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:22:75 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:23:28 |
6 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:24:52 |
7 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:24:89 |
8 | Nitu Marius Adrian | 12935 | 2003 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:25:27 |
Descalificari |
|||||
1 |
Vaipan Radu Observatii: neprezentat |
11060 | 2000 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 99:99:99 |
2 |
Rusu Andrei Eugen Observatii: neprezentat |
17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:28:48 |
3 |
Craciun Petru Achim Observatii: neprezentat |
15972 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:27:89 |
4 |
Pralea Stefan Emilian Observatii: neprezentat |
16664 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:27:42 |
5 |
Nas Mihai Observatii: neprezentat |
9147 | 1998 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:26:04 |
6 |
Petre Bogdan Mihai Observatii: neprezentat |
8963 | 1997 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:25:89 |
7 |
Balu Victor Andrei Observatii: neprezentat |
13647 | 2004 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:25:83 |
8 |
Dinu Patrick Sebastian Observatii: neprezentat |
13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 00:23:54 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
4 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Patrinoiu Teodora | 15790 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dragan Alexandra Huguette | 16410 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
2 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 99:99:99 |
3 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
5 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
6 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
7 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 99:99:99 |
8 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 |
2 | Iorga Ioana Madalina | 15825 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP | 00:42:11 |
3 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 00:37:56 |
4 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:33 |
5 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:36:47 |
6 | Torcea Ana Maria | 19149 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 00:37:95 |
8 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Achim Ema | 15475 | 2007 | CSM Corona Brasov | 00:35:31 |
2 | Cunciu Alessia Maria | 16640 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:35:03 |
3 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:34:80 |
4 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:66 |
5 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:33:72 |
6 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:34:93 |
7 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:19 |
8 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 00:35:85 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:33:44 |
2 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:32:57 |
3 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:31:95 |
4 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:30:73 |
5 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:31:28 |
6 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:32:16 |
7 | Tica Delia Maria | 14119 | 2004 | Sport Club Municipal Bacau | 00:33:12 |
8 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:33:66 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Nitu Anna Denisa | 15307 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:33:33 |
2 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:32:31 |
3 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:31:85 |
4 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:30:27 |
5 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:31:17 |
6 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:32:16 |
7 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:33:07 |
8 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:33:50 |
Seria: 7 |
|||||
2 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:32:17 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:31:63 |
4 | Diaconescu Rebecca Aimee | 22492 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:29:99 |
5 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:30:93 |
6 | Zhytariuk Valeriia | 22660 | 2006 | Club Sportiv Ukraina | 00:31:99 |
7 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:32:77 |
8 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:46 |
Descalificari |
|||||
1 |
Hrib Maria Observatii: neprezentat |
15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |
2 |
Balint Emma Observatii: neprezentat |
14021 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:33:16 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dudui Razvan | 15210 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 | Anghel Horia Petru | 15529 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
3 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
4 | Benghiac Eric | 15781 | 2006 | Cl.Sp. "LUNA" BRASOV | 01:07:40 |
5 | Petre Eduard Ionut | 16269 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:07:95 |
6 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
7 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Bancila Andrei Mihai | 21634 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:06:85 |
2 | Marc Albert Catalin | 15853 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:06:76 |
3 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:05:53 |
4 | Hrekov Yehor | 22738 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 01:04:50 |
5 | Blidaru David Andrei | 14589 | 2007 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:05:16 |
6 | Aboud Adam | 16145 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:05:83 |
7 | Lupu Cristian Andrei | 14826 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:06:85 |
8 | Raicu Badea Gabriel | 13093 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:06:89 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Tutuianu Sebastian | 13858 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:03:43 |
2 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:03:09 |
3 | Sibiseanu David Andrei | 15982 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 01:02:92 |
4 | Lazar Andrei Remus | 15662 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:02:62 |
5 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:02:63 |
6 | Preda Alexandru Florin | 13959 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:03:09 |
8 | Dobre Cristian Andrei | 16310 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:03:81 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Nicolaev Vladimir Andrei | 14818 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:02:08 |
2 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:01:53 |
3 | Mistireanu Iustin Teodor | 13030 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:01:09 |
4 | Strimbeanu Razvan | 13334 | 2006 | Palatul copiilor Constanta | 01:00:86 |
5 | Baciu Denis Andrei | 15183 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:00:97 |
6 | Rotaru Luca Stefan | 15552 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:01:17 |
7 | Chira David Cristian | 15643 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:01:97 |
8 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:02:48 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:00:11 |
2 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:59:64 |
3 | Omelchenko Tymur | 22658 | 2005 | Club Sportiv Ukraina | 00:57:74 |
5 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:57:12 |
6 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:58:58 |
7 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 00:59:86 |
8 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:00:85 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:00:06 |
2 | Rotaru Vlad | 12777 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:36 |
3 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:57:29 |
4 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:54:66 |
5 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:68 |
6 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:58:30 |
7 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:59:84 |
8 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:76 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:96 |
2 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:58:90 |
4 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:54:19 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:38 |
6 | Icobescu Gabriel | 12170 | 2002 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:57:83 |
7 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:74 |
8 | Barbul Zetea Luca Vasile | 13259 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:00:44 |
Descalificari |
|||||
1 |
Cucu Michael Observatii: neprezentat |
22096 | 2004 | CSM Corona Brasov | 01:03:19 |
2 |
Costroj Antonio Andrei Observatii: neprezentat |
10702 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:00 |
3 |
Ghionu Denis Andrei Observatii: neprezentat |
13460 | 2004 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:57:29 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:48:75 |
3 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:27:68 |
4 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:16:56 |
5 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:22:12 |
6 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:39:04 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 02:48:24 |
3 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:24:58 |
4 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:67 |
5 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:20:16 |
6 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:37:28 |
7 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:40:93 |
3 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:24:24 |
4 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:15:26 |
5 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:17:68 |
6 | Otoiu Ana Cristiana | 11252 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 02:30:52 |
7 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 99:99:99 |
Descalificari |
|||||
1 |
Orban Kis Orsolya Observatii: neprezentat |
13160 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 99:99:99 |
4 | Luput Sebastian Mihai | 15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Dinu Ian | 16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 99:99:99 |
3 | Iordache Matei Alexandru | 15288 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:43:70 |
4 | Mures Rares | 15264 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului | 02:30:46 |
5 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 02:30:46 |
7 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
8 | Birghilescu Alexandru | 15276 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 02:27:38 |
2 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:17:63 |
3 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:10:67 |
4 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:06:98 |
5 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:09:20 |
6 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:14:52 |
7 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:21:94 |
8 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:28:62 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:24:88 |
2 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:17:35 |
3 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:10:36 |
5 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:08:72 |
6 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 02:13:71 |
7 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:20:87 |
8 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:28:54 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:23:91 |
3 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:09:62 |
4 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:04:22 |
5 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:07:78 |
6 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 02:12:85 |
7 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:19:68 |
8 | Balaci Alexandru | 16449 | 2005 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:28:48 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dinu Patrick Sebastian Observatii: neprezentat |
13340 | 2005 | Clubul Sportiv Farul Constanta | 99:99:99 |
2 |
Cucu Michael Observatii: neprezentat |
22096 | 2004 | CSM Corona Brasov | 99:99:99 |
3 |
Rusu Andrei Eugen Observatii: neprezentat |
17169 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 02:44:45 |
4 |
Nicusan Daniel Alexandru Observatii: neprezentat |
11349 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:06:93 |
5 |
Cucu Alexandru Observatii: neprezentat |
22095 | 2006 | CSM Corona Brasov | 02:15:98 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Marc Maria Natalia | 15039 | 2006 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
4 | Fangli Henrietta | 11346 | 2001 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 99:99:99 |
5 | Dumitrescu Alissa Maria | 14442 | 2006 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Boleacu Paula Maria | 15870 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 99:99:99 |
2 | Miu Alesia Stefania | 14229 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 |
3 | Somordolea Gabriela | 19902 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:20:56 |
4 | Miclea Ana Maria | 17060 | 2008 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:13:76 |
5 | Florea Raisa Ioana | 16653 | 2007 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:14:85 |
6 | Jaravete Paula Maria | 11336 | 2001 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 99:99:99 |
7 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Burzo Elisa Gabriela | 19750 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:13:04 |
3 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:11:65 |
4 | Hafner Mihaela Alexandra | 17182 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:11:51 |
5 | Pan Ke Ilinca Maria Xing | 17017 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:11:64 |
7 | Achim Ema | 15475 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:12:68 |
8 | Savulescu Maria Theodora | 16428 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:13:15 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Grigore Anita Andreea Lav | 17341 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:10:95 |
2 | Lungu Amalia Maria | 15712 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:10:38 |
3 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:10:25 |
4 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:09:82 |
6 | Batrinu Gabriela Bianca | 16646 | 2008 | Liceul cu program sportiv Braila | 01:10:30 |
8 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:11:26 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Vilciu Raluca Maria | 16186 | 2008 | CSM Corona Brasov | 01:09:34 |
2 | Cioineag Caterina Alexia | 16073 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Bacau | 01:08:63 |
3 | Melenciuc Sarah Teodora | 15945 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:08:21 |
4 | Lungu Bianca Ioana | 15801 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:07:14 |
5 | Iloviceanu Maria Georgian | 15797 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:08:04 |
6 | Rednic Achim Daria Maria | 16902 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:08:55 |
7 | Dragan Alexandra Huguette | 16410 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:08:91 |
8 | Barbu Eliza Andreea | 17202 | 2007 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:09:37 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Anghel Alice Eugenia | 13840 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:06:85 |
2 | Costea Mihaela Izabella | 16524 | 2008 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 01:06:64 |
3 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:06:58 |
4 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 01:06:41 |
5 | Gheorghe Iulia Cristina | 15046 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:06:58 |
6 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:06:63 |
7 | Nitu Anna Denisa | 15307 | 2006 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:06:70 |
8 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:06:87 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Constantinescu Briana | 14600 | 2007 | Asociatia Bucharest Sport Club Elite | 01:05:81 |
2 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:05:57 |
3 | Luta Sara Maria | 15431 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 01:05:52 |
4 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 01:05:37 |
5 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:42 |
6 | Tatar Maia | 16345 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:05:55 |
7 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 01:05:68 |
8 | Baciu Amalia Georgiana | 17081 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:06:31 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:05:10 |
2 | Bertea Alina Riana | 16015 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:05:02 |
3 | Badralexi Sofia Maria | 16346 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 01:04:79 |
4 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:04:71 |
5 | Cernat Amina Maria | 17022 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:04:71 |
6 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:05:00 |
7 | Craiu Ioana | 15436 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:05:06 |
8 | Iorga Maria Teodora | 16986 | 2008 | Swimming Team Bucuresti | 01:05:16 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Macoveiciuc Larisa Ioana | 16158 | 2008 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 01:04:19 |
2 | Nita Andra Maria | 16448 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:04:09 |
4 | Drog Maria Bianca | 17870 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:03:47 |
5 | Motos Letitia Andreea | 13208 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 01:03:70 |
6 | Radu Elena | 19963 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:03:96 |
7 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:04:12 |
8 | Badea Bianca Maria | 13913 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 01:04:70 |
Seria: 10 |
|||||
1 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:01:67 |
2 | Careba Alexandra Theodora | 14022 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:00:66 |
3 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:51 |
4 | Diaconescu Rebecca Aimee | 22492 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:57:57 |
5 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:59:27 |
6 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:14 |
7 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:00:91 |
8 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:03:39 |
Seria: 11 |
|||||
1 | Zhytariuk Valeriia | 22660 | 2006 | Club Sportiv Ukraina | 01:01:50 |
2 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:25 |
3 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:47 |
5 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:10 |
6 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:00:00 |
7 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 01:00:91 |
8 | Bescheret Anca | 15411 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:03:21 |
Seria: 12 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:01:48 |
2 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:20 |
3 | Botezatu Elena Bianca | 14469 | 2002 | CSM Corona Brasov | 00:59:36 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:25 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:57:60 |
6 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:59:89 |
7 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:00:70 |
8 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:01:85 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ciuciuc Alexandra Maria Observatii: neprezentat |
19184 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 01:12:14 |
2 |
Davletshyna Alisa Observatii: neprezentat |
22737 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 01:11:80 |
3 |
Mirea Stefania Alexia Observatii: neprezentat |
17120 | 2008 | CSM Targoviste | 01:10:03 |
4 |
Hrib Maria Observatii: neprezentat |
15591 | 2007 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:10:94 |
5 |
Hanriot Emanuella Rebeka Observatii: scutit medical |
17608 | 2008 | Palatul copiilor Constanta | 01:03:73 |
6 |
Ratiu Maysa Observatii: neprezentat |
12969 | 2003 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:94 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
4 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 99:99:99 |
5 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Todoran Ionut Marian | 13577 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Constantin Mihai Antonio | 16311 | 2007 | Cl. Sp. Municipal PLOIESTI | 04:36:92 |
4 | Besarab Oleh | 22661 | 2006 | Club Sportiv Ukraina | 04:32:04 |
5 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 04:33:47 |
6 | Florea Razvan Stefan | 14392 | 2006 | Liceul cu program sportiv Braila | 04:37:38 |
7 | Andreicut Raul Vasile | 17786 | 2007 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 05:01:57 |
8 | Bratu David Andrei | 13743 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:29:26 |
2 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 04:21:13 |
3 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:13:42 |
4 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:04:02 |
5 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:05:84 |
6 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:19:77 |
7 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:22:62 |
8 | Badea Perlik Robert | 13239 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:31:76 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Andrei Mihai Alexandru | 15441 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:24:45 |
2 | Matei Vlad Alexandru | 14607 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:20:79 |
3 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:05:88 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 03:53:80 |
5 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:05:57 |
6 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:18:35 |
7 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 04:21:78 |
8 | Firu Lucian Mihai | 13170 | 2006 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 04:31:73 |
Descalificari |
|||||
1 |
Grygoriev Oleksandr Observatii: neprezentat |
22666 | 2007 | Club Sportiv Ukraina | 04:51:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Brezan Sara Maria | 15492 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 05:59:39 |
2 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:27:21 |
3 | Surugiu Andra Georgiana | 16409 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:24:35 |
4 | Huma Daria Elena | 14088 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Timisoara | 05:22:45 |
5 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 05:23:79 |
6 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:24:37 |
7 | Calinoiu Stefania | 14332 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 05:28:42 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dragomir Maria Miruna | 12474 | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 05:18:01 |
2 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 05:13:95 |
3 | Vass Brigitta | 16348 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 05:09:11 |
4 | Gadea Maria Claudia | 11021 | 2001 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 05:01:19 |
5 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 05:05:49 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 05:10:33 |
7 | Popa Rat Vanessa Maria | 15539 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 05:16:44 |
Descalificari |
|||||
1 |
Ciobanu Alice Observatii: descalificat |
22541 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 05:22:13 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stoian Andrei Constantin | 17004 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:26:16 |
2 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:25:93 |
3 | Tanase Gheorghe Gabriel | 15735 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:25:79 |
4 | Oanta Rares Mihai | 15428 | 2007 | Clubul Sportiv Energic LL PITESTI | 00:25:22 |
5 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:25:75 |
6 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:25:92 |
7 | Stoica Robert Alex. | 15321 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 00:26:12 |
8 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:26:19 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Culea Petre Cristian | 14972 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:25:07 |
2 | Cojanu Albert Gabriel | 22102 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:24:92 |
3 | Dobrescu Mihai | 14919 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:24:74 |
4 | Tapirluie Mihai Andrei | 13968 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 00:24:37 |
5 | Vlad Alessandro Petrisor | 21169 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:24:48 |
6 | Nae Adrian Gabriel | 13272 | 2005 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 00:24:90 |
7 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 00:25:04 |
8 | Dancanet Emil | 13649 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:25:21 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 00:24:02 |
2 | Ungur Andrei | 9364 | 1998 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:23:92 |
3 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:23:84 |
4 | Stoica C-Tin George Alexandru | 10736 | 2000 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:22:84 |
5 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 00:23:67 |
6 | Adam Toma | 12865 | 2003 | Sport Club Municipal Bacau | 00:23:85 |
7 | Ungur Catalin Paul | 7672 | 1994 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:23:92 |
8 | Constantinescu Alexandru | 15525 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:24:25 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Togoe Ioana Maria | 16944 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:34:01 |
2 | Pop Maria Roxana | 15883 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:33:92 |
3 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures | 00:33:58 |
4 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 00:33:01 |
5 | Mihai Teodora Maria | 15720 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Braila | 00:33:29 |
6 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:33:83 |
7 | Zavoianu Maya Maria | 16495 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:33:94 |
8 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 00:34:04 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Sauciuc Oana Iulia | 15099 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:38 |
2 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:32:25 |
3 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 00:31:92 |
4 | Radulescu Alexandra | 15335 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:31:79 |
5 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:31:83 |
6 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:32:14 |
7 | Blejan Alexandra Maria | 15527 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 00:32:30 |
8 | Andrei Iarina Ioana | 15963 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:32:77 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Strimb Sara Flavia | 20732 | 2006 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 00:31:07 |
2 | Vacaru Andreea Iuliana | 13949 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 00:30:96 |
3 | Prisecariu Aissia Claudia | 17078 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:30:29 |
4 | Diaconescu Rebecca Aimee | 22492 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:29:75 |
5 | Curcan Alexandra Roxana | 13918 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:11 |
6 | Safcencu Delia Giorgiana | 13275 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 00:30:88 |
7 | Pintilie Alessia Anca | 16982 | 2006 | Swimming Team Bucuresti | 00:30:97 |
8 | Amariei Rianna | 17080 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 00:31:59 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Csendes Laszlo Igor | 15285 | 2006 | Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti | 01:02:14 |
2 | Seksi Luca | 15280 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:73 |
3 | Moian Dusa Rares | 16180 | 2007 | CSM Corona Brasov | 01:00:62 |
4 | Coman Darius Stefan | 15725 | 2007 | Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina | 01:00:37 |
5 | Cojocaru Flavius C-Tin | 14798 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 01:00:51 |
6 | Cseh Andrei | 15532 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:00:63 |
7 | Utuleac Florin Orlando | 16128 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 01:01:74 |
8 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:02:34 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Lungu Andrei | 13775 | 2004 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:59:86 |
2 | Hriscu Rares | 15396 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 00:59:31 |
3 | Bizau Patrik Raul | 15531 | 2004 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:59:16 |
4 | Borangel Emanuel George | 13140 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:58:58 |
5 | Sarbulescu Matei Gabriel | 13298 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:13 |
6 | Roman David Nicolae | 14182 | 2004 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:59:21 |
7 | Petre Narcis Alexandru | 13423 | 2005 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:59:58 |
8 | Balaita Dragos | 14127 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 01:00:18 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Gheorghe Lucas Ioan | 13424 | 2004 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 00:57:08 |
2 | Mihai David Andrei | 14104 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:56:12 |
3 | Ghile Dragos | 13264 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:55:77 |
4 | Popescu Denis Laurean | 12721 | 2003 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:55:03 |
5 | Dumitrache Tobias George | 12891 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 00:55:47 |
6 | Ratiu George Adrian | 10622 | 2000 | Clubul Sportiv Universitatea Cluj | 00:55:95 |
7 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 00:56:90 |
8 | Checiches Bogdan Alex. | 13639 | 2004 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 00:58:34 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Mustata Ana Gabriela | 16455 | 2007 | Clubul Sportiv Performer | 02:50:79 |
2 | Visinescu Oana Nicoleta | 15711 | 2007 | Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti | 02:37:60 |
3 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:29:96 |
5 | Remete Mirestean Daria Ioana | 15856 | 2007 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:29:69 |
6 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:36:41 |
7 | Papp Annemarie | 14086 | 2005 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:40:45 |
Descalificari |
|||||
1 |
Freciu Ayanna Sorana Observatii: neprezentat |
14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:28:83 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Dobrin Alexandra | 6556 | 1993 | CSM Corona Brasov | 02:27:23 |
2 | Bogdaneci Alexandra | 7537 | 1995 | Clubul Sportiv Universitar Pitesti | 02:25:81 |
3 | Gadea Gabriela Ioana | 11923 | 2002 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:18:23 |
4 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:17:47 |
5 | Gorecki Andra Denisa | 13101 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:17:62 |
6 | Paraschiv Eva Maria | 15929 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:25:09 |
7 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 02:27:09 |
8 | Adam Sara Daria | 15006 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:28:18 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Modoran Mihnea Cosmin | 16162 | 2007 | Colegiul National Emil Racovita Bucuresti | 02:30:45 |
2 | Nistor Darius Dragan | 15215 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:27:29 |
3 | Siliste Indru George | 16896 | 2007 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:26:52 |
4 | Rachieru Stefan Razvan | 13947 | 2006 | Clubul Sportiv Targoviste | 02:23:77 |
5 | Mustata Daniel Alexandru | 17002 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 02:24:42 |
6 | Bercaru Rares C-Tin | 15951 | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 02:27:07 |
7 | Deleu Mihnea C-Tin | 14799 | 2007 | Sport Club Municipal Bacau | 02:27:40 |
Descalificari |
|||||
1 |
Dinu Ian Observatii: neprezentat |
16956 | 2007 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 02:33:61 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Harabagiu Rares Petru | 14986 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:17:00 |
3 | Rosca Mihnea Ionut | 15278 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:15:30 |
4 | Andries Eric Stefan | 15861 | 2007 | Palatul copiilor Constanta | 02:13:66 |
5 | Koncz Nimrod Kalman | 14560 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:13:72 |
6 | Pricop Vlad Alexandru | 13847 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 02:16:44 |
7 | Niculaie David Andreas | 15045 | 2006 | ACS Atena Sport Club Constanta | 02:17:54 |
8 | Stancel Lukas | 15026 | 2006 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:19:90 |
Descalificari |
|||||
1 |
Luput Sebastian Mihai Observatii: descalificat |
15218 | 2006 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:18:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Simon Andrei Sebastian | 8824 | 1997 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 02:11:14 |
2 | Badea Robert Andrei | 15969 | 2007 | As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI | 02:10:11 |
3 | Adam Robert | 14130 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:09:34 |
4 | Gergely Mihai | 12963 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 02:07:35 |
5 | Lapadat Cristian | 13326 | 2004 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 02:08:99 |
6 | Cozma Stefan | 14126 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 02:09:45 |
7 | Cojocaru Carol Mihai | 14789 | 2006 | Sport Club Municipal Bacau | 02:10:26 |
8 | Meszaros Balazs | 12547 | 2003 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:11:46 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Voicu Ioana Alexia | 16304 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 01:04:14 |
2 | Lospa Tamara Ioana | 14579 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:03:26 |
3 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 01:03:10 |
4 | Popa Maria Alessia | 16492 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:01:97 |
5 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 01:02:32 |
6 | Ambrozie Ilinca | 17516 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim | 01:03:24 |
7 | Radu Elena | 19963 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:03:51 |
8 | Ciobanu Ioana Alexandra | 13497 | 2008 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 01:04:16 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Ostafi Delia Elena | 14841 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:01:42 |
2 | Chiru Simona Andreea | 13958 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 01:00:93 |
3 | Alexa Daria | 17077 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 01:00:85 |
4 | Oprea Maria Florentina | 15515 | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 01:00:07 |
5 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 01:00:31 |
6 | Stefura Ingrid | 14803 | 2008 | Sport Club Municipal Bacau | 01:00:93 |
7 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 01:01:11 |
8 | Pascu Ana Maria | 14506 | 2005 | ACS Atena Sport Club Constanta | 01:01:74 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Stirbu Ioana Maria | 15036 | 2006 | Clubul Sportiv Performer | 00:59:94 |
2 | Sibiseanu Ana Maria | 16903 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:58:62 |
3 | Diaconescu Rebecca Aimee | 22492 | 2006 | Clubul Sportiv Municipal Brasov | 00:58:24 |
4 | Costea Bianca Andreea | 14500 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:56:76 |
5 | Bako Anastasia Maria | 13043 | 2006 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:57:49 |
6 | Preda Irina Ana | 16307 | 2007 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 00:58:38 |
7 | Verciuc Maria | 13965 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 00:59:53 |
8 | Predescu Simona Maria | 16806 | 2008 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 01:00:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Radoi Rares Nicolae | 15079 | 2005 | Clubul Sportiv Targoviste | 04:28:39 |
2 | Toma Mihai Cosmin | 14449 | 2005 | Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara | 04:25:22 |
3 | Boboc Emanoel Florin | 13853 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal Bucuresti | 04:24:89 |
4 | Bugnar Horatiu Cristian | 15553 | 2005 | Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA | 04:18:93 |
5 | M.Sediq Edris | 15446 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:21:15 |
6 | Farkas Cristopher | 14420 | 2006 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 04:25:09 |
7 | Petrea Razvan Dumitru | 16941 | 2007 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:27:98 |
8 | Trenchea Darius Matei | 15838 | 2007 | ACS Atena Sport Club Constanta | 04:28:48 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Proca Andrei Theodor | 15709 | 2007 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 04:15:32 |
2 | Nagy Nandor | 15191 | 2006 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 04:10:45 |
3 | Enache Andrei | 13937 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:08:97 |
4 | Stancu Vlad Stefan | 13962 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:04:81 |
5 | Mihalache Vlad Stefan | 14593 | 2006 | As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI | 04:06:10 |
6 | Vasilescu Stefan Andrei | 13961 | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:09:20 |
7 | Tica Stefan | 14129 | 2005 | Sport Club Municipal Bacau | 04:14:20 |
8 | Iaschiu Andrei | 15443 | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 04:15:97 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Patrascu Raisa Stefania | 15052 | 2007 | Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI | 19:22:40 |
2 | Grosu Maria | 14552 | 2006 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 18:14:59 |
3 | Stiger Diana Gabriela | 16799 | 2008 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 18:12:10 |
4 | Diamandescu Eliza Elena | 14746 | 2008 | Renovatio Sport Club Bucuresti | 17:18:85 |
5 | Colti Dumitrescu Emilia | 10001 | 1999 | Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti | 17:55:76 |
6 | Georgescu Ioana | 17074 | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 18:14:43 |
7 | Freciu Ayanna Sorana | 14745 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 18:32:21 |
Culoar | Stafeta | An nastere | Clubul | Timp | |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stafeta 1 Maria Alessia Popa, Tamara Ioana Lospa, Simona Maria Predescu, Anca Bescheret, | 2006 | As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti | 99:99:99 | |
5 | Stafeta 1 Delia Giorgiana Safcencu, Bianca Maria Badea, Ana Cristiana Otoiu, Alexandra Roxana Curcan, | 2005 | Clubul Sportiv Municipal PITESTI | 99:99:99 | |
6 | Stafeta 1 Ioana Alexandra Ciobanu, Denisa Alexandra Dragomir, Maria Miruna Dragomir, Maria Denisa Martin, | 2006 | Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti | 99:99:99 | |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stafeta 1 Maria Roxana Pop, Sofia Nicol Ardusatan, Mara Ana Barbul Zetea, Lara Princz, | 2007 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 | |
2 | Stafeta 1 Alessia Maria Cunciu, Sarah Teodora Melenciuc, Ayanna Sorana Freciu, Andra Maria Nita, | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Ploiesti | 05:02:92 | |
3 | Stafeta 1 Daria Alesia Craciun, Melinda Sarolta Sarkany, Emilia Nora Santha, Nicola Aiana Craciun, | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 04:55:75 | |
4 | Stafeta 1 Oana Iulia Sauciuc, Maria Verciuc, Andra Denisa Gorecki, Delia Elena Ostafi, | 2005 | Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti | 04:22:74 | |
5 | Stafeta 1 Alexandra Radulescu, Sara Julia Fabian, Irina Ana Preda, Maria Florentina Oprea, | 2006 | Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti | 04:33:93 | |
6 | Stafeta 1 Bianca Ioana Lungu, Ioana Ariana Floranescu, Zsofia Nagy, Maria Georgian Iloviceanu, | 2007 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 05:02:60 | |
7 | Stafeta 1 Aissia Claudia Prisecariu, Amalia Georgiana Baciu, Vlad Rusu, Daria Alexa, | 2008 | As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI | 99:99:99 |