Cont

Lista de start pentru Campionatul National juniori, tineret, seniori, masculin - bazin 50m

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 15 - 16 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vulturu Darius Andrei 21688 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Pap Tamas 15722 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Luca Alexandru Mihai 13850 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:78
3 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:30:82
4 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:31
5 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:30:02
6 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:90
7 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:00
8 Brindau David Cristian 14247 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Mincu Andrei Alex. 15274 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:11
2 Serban Robert Gabriel 16420 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:28:96
3 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:28:39
4 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:25
5 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:28:36
6 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 00:28:64
7 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:07
8 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:14

Seria: 4
1 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:27:98
2 Popusoi Danila 19994 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:27:94
3 Onea Aris Cristian Antoni 13845 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:75
4 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:28
5 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:35
6 Pralea Stefan Emilian 16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:27:89
7 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:27:98
8 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:15

Seria: 5
1 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:89
2 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:51
3 Jianu Adrian Petru 14435 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:86
4 Stignei Denis 14102 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:24:91
5 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 00:25:23
6 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:36
7 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:69
8 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:03

Seria: 6
1 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:26:76
2 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:26:47
3 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:25:55
4 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:31
5 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:25:02
6 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:25:97
7 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:64
8 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:27:00

Seria: 7
1 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:26:71
2 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:46
3 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:25:42
4 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:24:13
5 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:98
6 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:93
7 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:54

Proba 2 200 m bras - 15 - 16 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:45:00
3 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:35:21
4 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:27:36
5 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:30:01
6 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 02:38:05
7 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:54:13

Seria: 2
1 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:54:92
2 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:38:13
3 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:31:40
4 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:21:90
5 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:29:78
7 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:45:54

Proba 3 100 m fluture - 15 - 16 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Matei Mihnea Eduard 19219 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:11:05
5 Popusoi Danila 19994 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:16
6 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:95
2 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:03:31
3 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:43
4 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:52
5 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:00:14
6 Tica Stefan 14129 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:01:63
7 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:04:27
8 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:08:41

Seria: 3
1 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:95
2 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:02:39
3 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:23
4 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:57:18
5 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:59:78
6 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:62
7 Brindau David Cristian 14247 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:04
8 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:08:07

Seria: 4
1 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:04:42
2 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:38
3 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 01:00:78
4 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:56:63
5 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:36
6 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:01:46
7 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:03:88
8 Mihalcu Adam 14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:72

Proba 4 200 m mixt - 15 - 16 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:33:46
3 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:23:42
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:38
5 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:19:43
6 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:30:99
7 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 02:37:39

Seria: 2
2 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:31:76
3 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:19:84
4 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:14:01
5 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:18:92
6 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:20
7 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:36:22

Proba 5 50 m spate - 15 - 16 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Mincu Andrei Alex. 15274 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
6 Vulturu Darius Andrei 21688 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Pralea Stefan Emilian 16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:32:74
3 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:30:20
4 Hritcu Rares Lucian 14054 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:28:26
5 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:29:64
6 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:90
7 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:73
8 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:83
4 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:07
5 Teodoru Luca Mihail 14838 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:37
6 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:59
7 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:37
8 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99

Seria: 4
1 Serban Robert Gabriel 16420 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:36:34
2 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:31:79
3 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:74
4 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:27:27
5 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:29:00
6 Mihalcu Adam 14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:51
7 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:27
8 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 6 400 m liber - 15 - 16 ani - Masculin (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:22:91
4 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:09:46
5 Stefanescu Rares Mihai 14973 2006 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 05:14:99

Seria: 2
1 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 04:50:75
2 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:44:47
3 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 04:38:54
6 Dervis Feysal 17609 2006 Palatul copiilor Constanta 04:40:56
7 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 04:48:96
8 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 04:56:48

Seria: 3
1 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 04:35:02
2 Balaita Dragos 14127 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:21:89
3 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:18:45
4 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:08:93
5 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:13:26
6 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:20:84
7 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:28:69
8 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:37:74

Seria: 4
1 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:30:19
2 Petre Raul 15835 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 04:21:47
3 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:13:40
4 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:58:55
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:12:10
6 Gyorfi Francisc Denis 14050 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:18:46
7 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:22:80
8 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:06

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m liber - 17 - 99 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Gelea Andrei 13396 2004 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 00:32:43
5 Bondei Radu Gabriel 13826 2004 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Bajko Zalan 15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:28:45
2 Preda Cosmin Gabriel 13531 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:83
3 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:29
4 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:97
5 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:26:98
6 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:27:53
7 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:28:32
8 Teodorescu Radu Ionut 19442 2004 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:30:35

Seria: 3
1 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:88
2 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:26:82
3 Nanulescu Alexandru Nichita 13774 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:20
4 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:26:11
5 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:16
6 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:34
7 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:87

Seria: 4
1 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:25:90
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:82
3 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:25:64
4 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:57
5 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:62
6 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:25:82
7 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:89
8 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:97

Seria: 5
1 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:25:32
2 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:24:72
3 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:70
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:22:91
5 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:23:46
6 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:24:42
7 Picui Andrei Julian 11549 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:02
8 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:25:55

Seria: 6
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:25:28
2 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:24:63
3 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:23:63
4 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:22:70
5 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:23:42
6 Icobescu Gabriel 12170 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:24:25
7 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:25:02
8 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:41

Seria: 7
1 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:13
2 Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:24:44
3 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:23:57
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:22:68
5 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:23:35
6 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:24:17
7 Adam Toma 12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:24:86
8 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:40

Proba 2 200 m bras - 17 - 99 ani - Masculin (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Fara club 02:52:46
2 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:36:14
3 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:25:66
4 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:19:11
5 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:67
6 Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:30:69
7 Bajko Zalan 15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:44:71

Seria: 2
1 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:47:86
2 Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:33:91
3 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:24:94
4 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:32
5 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:99
6 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:30:52
7 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:37:59
8 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 17 - 99 ani - Masculin (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Peptanaru Stefan Cosmin 13469 2004 Liceul cu program sportiv Braila 01:05:19
5 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:00

Seria: 2
1 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:04:34
2 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:01:83
3 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:29
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:26
5 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:58:22
6 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:74
7 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:02:58

Seria: 3
1 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:03:77
2 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:45
3 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:59:09
4 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:50
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:57:10
6 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:79
7 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:02:12

Seria: 4
1 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:03:37
2 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:09
3 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:58:62
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:53:18
5 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:55:96
6 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:67
7 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:01
8 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:16

Proba 4 200 m mixt - 17 - 99 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:44:87
3 Adam Toma 12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:19:41
4 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:09:51
5 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:10:44
6 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:24:00

Seria: 2
2 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:26:23
3 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:18:74
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:07:44
5 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:22
6 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:28

Proba 5 50 m spate - 17 - 99 ani - Masculin (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
4 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:26
5 Teodorescu Radu Ionut 19442 2004 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:64

Seria: 2
1 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:30:28
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:38
3 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:39
4 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:25:74
5 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:26:79
6 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:26
7 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:90

Seria: 3
1 Picui Andrei Julian 11549 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:42
2 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:28:30
3 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:99
4 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:58
5 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:26:51
6 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:27:99
7 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:46

Seria: 4
1 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:39
2 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:28:29
3 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:89
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:25:12
5 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:07
6 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:27:70
7 Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:28:41
8 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:69

Proba 6 400 m liber - 17 - 99 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:25:40
3 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:10:14
4 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:07:10
5 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:10:06
6 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:11:64
7 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 05:16:17

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 15 - 16 ani - Masculin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vulturu Darius Andrei 21688 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Luca Alexandru Mihai 13850 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:36:79
2 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:10
3 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:76
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:30:39
5 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:31:79
6 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:55
7 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:01
8 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 00:36:52
2 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:33:76
3 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:74
4 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:29:69
5 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:31:23
6 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:47
7 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:93
8 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:67

Seria: 4
1 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:40
2 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 00:33:61
3 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:32:48
4 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:38
5 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:73
6 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:99
7 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:79
8 Balaita Dragos 14127 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:38:24

Proba 2 100 m liber - 15 - 16 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vulturu Darius Andrei 21688 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Luca Alexandru Mihai 13850 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:18
5 Pap Tamas 15722 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:08:24
2 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:64
3 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:01:99
6 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:04:48
7 Mincu Andrei Alex. 15274 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:85
8 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:08:72

Seria: 3
1 Popusoi Danila 19994 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:01:47
2 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:71
3 Burtescu Bogdan 19143 2006 Palatul copiilor Constanta 01:00:44
4 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:00:28
5 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:00:31
6 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:00:61
7 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:01:21
8 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:77

Seria: 4
1 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:59:58
2 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:59:41
3 Dervis Feysal 17609 2006 Palatul copiilor Constanta 00:59:39
4 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:47
5 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:14
6 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:59:40
8 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:59:65

Seria: 5
1 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:58:08
2 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:92
3 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:55:82
4 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:53:55
5 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 00:54:90
6 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:54
7 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:79
8 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:39

Seria: 6
1 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:58:03
2 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:56:75
3 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:43
4 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:53:04
5 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:94
6 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:47
7 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:45
8 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:58:17

Seria: 7
1 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:81
2 Tica Stefan 14129 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:56:67
3 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:55:42
4 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:52:37
5 Stignei Denis 14102 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:53:60
6 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:56:18
7 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:57:27
8 Petre Raul 15835 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:58:16

Proba 3 200 m spate - 15 - 16 ani - Masculin (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 02:30:28
3 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:24:91
4 Hritcu Rares Lucian 14054 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:10:72
5 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:20:33
6 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:28:47
7 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:40:11

Seria: 2
2 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:29:16
3 Mihalcu Adam 14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:23:39
4 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:08:08
5 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:17:85
6 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:27:29
7 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:35:11

Seria: 3
2 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:28:94
3 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:21:75
4 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:07:92
5 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:72
6 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:25:49
7 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:34:97

Proba 4 50 m fluture - 15 - 16 ani - Masculin (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
3 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
5 Onea Aris Cristian Antoni 13845 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:13
3 Popusoi Danila 19994 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:04
4 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:83
5 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:47
6 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:61
7 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
8 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Artimenco Mario Stefan 17168 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:29:64
2 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:37
3 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:31
4 Matei Mihnea Eduard 19219 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:29:17
5 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:23
6 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:33
7 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 00:29:49
8 Mincu Andrei Alex. 15274 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:68

Seria: 4
1 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:85
2 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:99
3 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 00:27:47
4 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:60
5 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:00
6 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:56
7 Brindau David Cristian 14247 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:35
8 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:29:03

Seria: 5
1 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:80
2 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:96
3 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:45
4 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:25:88
5 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:92
6 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:56
7 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:19
8 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:28:92

Seria: 6
1 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 00:28:68
2 Jianu Adrian Petru 14435 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:76
3 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:08
4 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:85
5 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:85
6 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:48
7 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:16
8 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:28:87

Ziua 2 - Sesiunea 3


Proba 1 50 m bras - 17 - 99 ani - Masculin (34 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
4 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Fara club 00:34:01
5 Teodorescu Radu Ionut 19442 2004 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:44:07

Seria: 2
1 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:33:74
2 Bajko Zalan 15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:33:43
3 Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:32:77
4 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:39
5 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:68
6 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:33:07
7 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:61

Seria: 3
1 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:31:90
2 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:03
3 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:30:31
4 Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:29:03
5 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:77
6 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:72
7 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:31
8 Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:32:29

Seria: 4
1 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:85
2 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:01
3 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:06
4 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:68
5 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:74
6 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:70
7 Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:31:26
8 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:32:09

Seria: 5
1 Adam Toma 12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:31:36
2 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:30:83
3 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:86
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:28:56
5 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:46
6 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:30:52
7 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:31:17
8 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:32:06

Proba 2 100 m liber - 17 - 99 ani - Masculin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
3 Gelea Andrei 13396 2004 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
4 Preda Cosmin Gabriel 13531 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:19
5 Bondei Radu Gabriel 13826 2004 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
6 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
7 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 2
1 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:01:23
2 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:00:25
3 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:59:44
4 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:57
5 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:58:55
6 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:85
7 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:00:38
8 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:02:82

Seria: 3
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:23
2 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:90
3 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:93
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:51:28
5 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:52:10
6 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:55:30
7 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:56:98
8 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:57:52

Seria: 4
1 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:18
2 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:55:75
3 Icobescu Gabriel 12170 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:05
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:78
5 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:51:71
6 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:54:91
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:71
8 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:57:43

Seria: 5
1 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:13
2 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:63
3 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:73
4 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:45
5 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:51:28
6 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:54:54
7 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:56:15
8 Nanulescu Alexandru Nichita 13774 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:33

Proba 3 200 m spate - 17 - 99 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:46:56
3 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:18:43
4 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:10:40
5 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:14:68
6 Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:23:62

Seria: 2
2 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:23:79
3 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:06
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:70
5 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:33
6 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:18:79

Proba 4 50 m fluture - 17 - 99 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Preda Cosmin Gabriel 13531 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:22
5 Teodorescu Radu Ionut 19442 2004 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:78
6 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Peptanaru Stefan Cosmin 13469 2004 Liceul cu program sportiv Braila 00:29:78
2 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:29:56
3 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:29:22
4 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:03
5 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Fara club 00:29:05
6 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:49
8 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:97

Seria: 3
1 Nanulescu Alexandru Nichita 13774 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:87
2 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:28:67
3 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:28:51
4 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:28:19
5 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:28:24
6 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:62
7 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:28:82
8 Adam Toma 12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:28:99

Seria: 4
1 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:14
2 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:89
3 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:66
4 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:44
5 Stoltz Markus 13051 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:27:57
6 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:69
7 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:93
8 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:15

Seria: 5
1 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:09
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:50
3 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:20
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:21
5 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:24:67
6 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:81
7 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:89
8 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:27:43

Seria: 6
1 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:03
2 Icobescu Gabriel 12170 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:47
3 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:97
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:24:20
5 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:64
6 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:68
7 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:64
8 Picui Andrei Julian 11549 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:22

Seria: 7
1 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:26:89
2 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:26:42
3 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:80
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:14
5 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:24:43
6 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:31
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:26:51
8 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:11

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 13 1500 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Artimenco Mario Stefan 17168 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Stefanescu Rares Mihai 14973 2006 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 18:23:60
3 Petre Raul 15835 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 17:31:50
4 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:27:42
5 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 17:29:52
6 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 18:09:37
7 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 18:51:16
8 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Gyorfi Francisc Denis 14050 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 17:03:16
2 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:59:97
3 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 16:39:15
4 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 15:39:87
5 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 16:36:00
6 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 16:48:27
7 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 17:01:37
8 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 17:04:17

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m spate - 15 - 16 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:19:61
4 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:30
5 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:84

Seria: 2
1 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:10:58
2 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:47
3 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:04:29
4 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:59:43
5 Teodoru Luca Mihail 14838 2005 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:03:00
6 Mihalcu Adam 14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:91
7 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:71

Seria: 3
1 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:10:54
2 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:07:02
3 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:80
4 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:59:29
5 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:02:64
6 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:04:75
7 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:07:96
8 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 01:13:16

Seria: 4
1 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 01:09:96
2 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:06:33
3 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:38
4 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:58:19
5 Hritcu Rares Lucian 14054 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:00:72
6 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:53
7 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:87
8 Burtescu Bogdan 19143 2006 Palatul copiilor Constanta 01:10:61

Proba 2 100 m bras - 15 - 16 ani - Masculin (23 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:80
2 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:50
3 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:11:11
4 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:07:32
5 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:10:46
6 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 01:13:34
7 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:17:69

Seria: 2
1 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:20:33
2 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:74
3 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:89
4 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:06:61
5 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:25
6 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:20
7 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:67
8 Luca Alexandru Mihai 13850 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:26

Seria: 3
1 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:42
2 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:09
3 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:57
4 Bratulescu Iustinian 14300 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:06:28
5 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:07:84
6 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:11:34
7 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:17:56
8 Bradean Rares Cristian 14359 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:24:14

Proba 3 200 m liber - 15 - 16 ani - Masculin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Ene Denis 17892 2005 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:34:02
4 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:57
5 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:31:06
6 Pap Tamas 15722 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
7 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:25:65
2 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:20:14
3 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:18:56
4 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 02:15:10
5 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 02:16:04
6 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:19:59
7 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:51
8 Mincu Andrei Alex. 15274 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:39

Seria: 3
1 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:11:46
2 M.Sediq Edris 15446 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:85
3 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:03:65
4 Stignei Denis 14102 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:58:98
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:01:93
6 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:04:97
7 Dervis Feysal 17609 2006 Palatul copiilor Constanta 02:10:25
8 Cseh Andrei 15532 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:14:63

Seria: 4
1 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Clubul Sportiv Targoviste 02:11:45
2 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:44
3 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:02:42
4 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:56:49
5 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:00:74
6 Tica Stefan 14129 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:04:76
7 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:09:04
8 Burtescu Bogdan 19143 2006 Palatul copiilor Constanta 02:14:23

Seria: 5
1 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:10:44
2 Petre Raul 15835 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 02:05:02
3 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:02:18
4 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:53:32
5 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:59:36
6 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:35
7 Balaita Dragos 14127 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:09:03
8 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:12:15

Proba 4 200 m fluture - 15 - 16 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Brindau David Cristian 14247 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:27:71
3 Balaita Dragos 14127 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:19:70
4 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:11:76
5 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:53
6 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:23:08
7 Artimenco Mario Stefan 17168 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
2 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:25:72
3 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:19:55
4 Enache Andrei 13937 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:09:70
5 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:16:28
6 Farkas Cristopher 14420 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:22:87
7 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:35:46

Ziua 3 - Sesiunea 3


Proba 1 100 m spate - 17 - 99 ani - Masculin (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Andrei 9364 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
2 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:96
3 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:90
4 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:57:10
5 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:41
6 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:01:88
7 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:11:61

Seria: 2
1 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:13:03
2 Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:02:54
3 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:00:13
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:54:12
5 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:15
6 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:01:16
7 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:05:89

Seria: 3
1 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:07
2 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:02:33
3 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:58:39
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:53:63
5 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:57:15
6 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:14
7 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:05:13

Proba 2 100 m bras - 17 - 99 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Keller Eduard Mihai 12618 2003 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:16:49
4 Bajko Zalan 15890 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:15:10
5 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:15:25
6 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:12:72
2 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:10:19
3 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:07:30
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:64
5 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:05:83
6 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:08:78
7 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:65
8 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Fara club 01:14:44

Seria: 3
1 Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:12:07
2 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:08:97
3 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:78
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:04:21
5 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:73
6 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:78
7 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:25
8 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:13:00

Seria: 4
1 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:87
2 Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:08:86
3 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:06:03
4 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:18
5 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:05:38
6 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:34
7 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:20
8 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:12:89

Proba 3 200 m liber - 17 - 99 ani - Masculin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lazar Andrei 11939 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
4 Sandu Andrei 17089 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
5 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
6 Sandu Adrian 17090 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:12:84
2 Nanulescu Alexandru Nichita 13774 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:08:32
3 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:01:11
4 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:53:62
5 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:58:09
6 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:49
7 Roman David Nicolae 14182 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:11:01
8 Preda Cosmin Gabriel 13531 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:24:23

Seria: 3
1 Adam Toma 12865 2003 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:11:93
2 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:06:54
3 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:59:95
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:53:58
5 Icobescu Gabriel 12170 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:57:96
6 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:03:89
7 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:09:99
8 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 02:19:07

Seria: 4
1 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:11:60
2 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:06:48
3 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:59:31
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:49:03
5 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:56:34
6 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:03:66
7 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:09:35
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:14:80

Proba 4 200 m fluture - 17 - 99 ani - Masculin (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:59
2 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:18:97
3 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:10:47
4 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:04:89
5 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:07:59
6 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:13:60
7 Peptanaru Stefan Cosmin 13469 2004 Liceul cu program sportiv Braila 02:23:41

Seria: 2
1 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:23:93
2 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:17:24
3 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:82
4 Rednic Eduard 17212 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:95
5 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:06:43
6 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:10:96
7 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:20:59
8 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:49:60

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 800 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (15 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefanescu Rares Mihai 14973 2006 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 10:11:18
4 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:44:65
5 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 09:53:85
6 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 10:57:69
7 Panait Rares Alexandru 13825 2004 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:09:06
2 Gyorfi Francisc Denis 14050 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 09:01:30
3 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:45:10
4 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 08:17:17
5 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 08:42:00
6 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 08:51:25
7 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:04:59
8 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:34:52

Proba 14 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
5 Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
7 Balaita Dragos 14127 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:40:37
3 Hritcu Rares Lucian 14054 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:09:21
4 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:55:13
5 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:05:55
6 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:22:53
7 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
8 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:53:06
2 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:46:41
3 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:42:59
4 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:28:59
5 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:57
6 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:45:01
7 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:51:69
8 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:53:46