Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national Cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 12 ani - Masculin (125 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Anahazi Albert Alexander 17381 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
5 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Costache Alexandru 17697 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
5 Cseh Arthur 17612 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
6 Ciobanescu Mario 17686 2009 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
7 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Bokor Ruben Peter 17304 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Pop Tudor Andrei 17531 2009 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
5 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
6 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
7 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
2 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Falca Albert Daniel 16078 2009 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
6 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Grigore Mathyas 17387 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
8 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 5
1 Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
2 Moldovan Vlad 17330 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Banga Catalin Ovidiu 19328 2009 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
4 Labontu Petru 19574 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Militaru Eduard 19293 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
7 Popovici Eduard Samuel 20498 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
8 Piciu Anthony Daniel 17743 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 6
1 Tarata Andrei David 15351 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Vraciu Lukas 21247 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
6 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
8 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 7
1 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
2 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 99:99:99
4 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:10
5 Prodan Nicholas 19083 2009 Clubul Sportiv Performer 01:30:72
6 Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:33:89
7 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
8 Radu Serban 17816 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99

Seria: 8
1 Anghel Mihai 19686 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:26:66
2 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:26:00
3 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:24:30
4 Cristescu Stefan 14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:76
5 TIRPAN Robert 19200 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:24:21
6 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:25:93
7 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:38
8 Manea Arian 19202 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:26:93

Seria: 9
1 Vaduva Mihai Alexandru 19135 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:18
2 Lupan Andrei 19923 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:21:00
3 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:20:90
4 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:84
5 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:20:09
6 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:98
7 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:21:14
8 Radulescu David Stefan 16494 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:71

Seria: 10
1 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:23
2 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:18:36
3 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:17:66
4 Oloeanu Bogdan 17744 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:53
5 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:17:59
6 Csifo Akos 19107 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:93
7 Ciuvica Mario 17798 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:19:18
8 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:19:76

Seria: 11
1 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:36
2 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:16:78
3 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:25
4 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:15:98
5 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:16:04
6 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:16:66
7 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:26
8 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:17:39

Seria: 12
1 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:15:77
2 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:15:50
3 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:20
4 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 01:14:04
5 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:14:11
6 Sabau Dominic 17464 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:14:31
7 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 01:15:57
8 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:15:82

Seria: 13
1 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:75
2 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:60
3 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:13:08
4 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:66
5 Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:67
6 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:13:54
7 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:13:72
8 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:14:02

Seria: 14
1 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:53
2 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 01:12:17
3 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:00
4 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:83
5 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:11:99
6 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:14
7 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:29
8 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:12:55

Seria: 15
1 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:24
2 Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:82
3 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:10:35
4 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:09:66
5 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:09:75
6 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:10:56
7 Constantin Cristian 14704 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:03
8 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:78

Seria: 16
1 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:09:05
2 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 01:06:98
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:03:61
5 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:09
6 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:75
7 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:07:35
8 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:09:18

Descalificari
1 Tarida Nicholas Bogdan
Observatii: neprezentat
16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
2 Cora Luca
Observatii: descalificat
19206 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:32:59
3 Scarlat Albert Florian
Observatii: descalificat
17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:60

Proba 2 200 m mixt - 12 ani - Masculin (110 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Costache Alexandru 17697 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
8 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
2 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
5 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
7 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
8 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99

Seria: 4
2 Ginghina Rares Ionut 17820 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
4 Militaru Eduard 19293 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
5 Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Radu Serban 17816 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
7 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Radulescu David Stefan 16494 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Anghel Mihai 19686 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:15:00
5 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:38:52
6 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 99:99:99
7 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 6
1 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:12:00
2 Bokor Ruben Peter 17304 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:10:00
3 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:10:00
4 Lupan Andrei 19923 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:09:00
5 Cseh Arthur 17612 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 03:10:00
6 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:10:00
7 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:11:00
8 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:12:08

Seria: 7
2 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:05:00
3 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:04:23
4 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:02:00
5 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:04:00
6 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:05:00
7 Oprea Tudor 17446 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:05:00

Seria: 8
1 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:00:00
2 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:00:00
3 Ciuvica Mario 17798 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:00:00
4 Piciu Anthony Daniel 17743 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:00:00
7 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:00:00
8 Ciobanescu Mario 17686 2009 Liceul cu program sportiv Braila 03:01:80

Seria: 9
1 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:58:30
2 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 02:56:00
3 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:55:00
6 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:55:20
7 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:57:65
8 Csifo Akos 19107 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:59:00

Seria: 10
1 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:55:00
2 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:55:00
3 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:54:16
4 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 02:53:00
5 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:53:30
6 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:54:94
7 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 02:55:00
8 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:55:00

Seria: 11
1 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:52:00
2 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:50:81
4 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:50:00
5 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:00
6 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 02:50:00
7 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:52:00

Seria: 12
1 Pop Tudor Andrei 17531 2009 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 02:50:00
2 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 02:48:00
3 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:45:00
4 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:42:35
5 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 02:45:00
6 Constantin Cristian 14704 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:45:00
7 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:00
8 Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:50:00

Seria: 13
1 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:40:00
2 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:00
3 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:40:00
4 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:39:00
5 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:40:00
6 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:40:00
7 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:40:00
8 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:41:00

Seria: 14
2 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:00
3 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:00
4 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:25:00
5 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:27:00
6 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:30:00
7 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:37:00
8 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:39:00

Descalificari
1 Demetriade Ianis
Observatii: descalificat
17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Tarida Nicholas Bogdan
Observatii: neprezentat
16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
3 Vaduva Mihai Alexandru
Observatii: descalificat
19135 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Dragos Daniel Andrei
Observatii: descalificat
16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
5 Prodan Nicholas
Observatii: descalificat
19083 2009 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
6 Oloeanu Bogdan
Observatii: descalificat
17744 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:08:00
7 Blaga Mihnea
Observatii: descalificat
17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:09:00
8 Artiano Salvatore Angelo
Observatii: descalificat
17303 2009 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 03:00:00
9 Mercan Andrei Stefan
Observatii: descalificat
16036 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:00:00
10 Cristescu Stefan
Observatii: descalificat
14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:55:00
11 Iacob Vlad Adrian
Observatii: descalificat
17437 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:55:00
12 Scortea Pavel
Observatii: descalificat
17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:50:00
13 Voinea Darius Andrei
Observatii: descalificat
17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:52:20
14 Scarlat Albert Florian
Observatii: descalificat
17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:37:81

Proba 3 100 m fluture - 12 ani - Feminin (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Moldovan Iulia 17767 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Predusel Irina Ruxandra 17478 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
6 Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
7 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
3 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Sucata Ruxandra Maria 19962 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
8 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 3
1 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Muthi Niculae Monica 19205 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
3 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
4 Munteanu Ioana Emilia 19081 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
6 Merisan Carina-Maria-Delia 19198 2009 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
7 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
8 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 99:99:99

Seria: 4
1 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:51:20
2 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:40:00
3 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:36:00
4 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:00
5 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:35:00
8 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 5
1 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:33:00
5 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:30:00
6 Ceaus Martina 17307 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:30:00
7 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:31:40
8 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:33:20

Seria: 6
1 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:27:60
3 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:23:00
4 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:20:00
5 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:22:00
6 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:23:00
7 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:21
8 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:00

Seria: 7
1 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:19:99
2 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:17:00
3 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:17:00
4 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:16:00
5 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:70
6 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:17:00
7 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:18:00
8 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:00

Seria: 8
1 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:15:00
2 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:50
4 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:09
5 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:37
6 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:14:40
7 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 01:15:00
8 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:00

Seria: 9
1 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:50
2 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 01:10:00
3 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:00
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:00
5 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:07:40
6 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:00
7 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:11:00
8 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:00

Descalificari
1 Faraon Alesia
Observatii: descalificat
19682 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
2 Mihalteanu Andreea Maria
Observatii: descalificat
17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:36:30
3 Suciu Alexandra Ioana
Observatii: descalificat
17305 2009 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 01:40:00
4 Musat Ana Maria
Observatii: neprezentat
19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:30:00
5 Neagu Catalina
Observatii: descalificat
17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:30:00
6 Avram Radu Rianna Elena
Observatii: neprezentat
17739 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:30:00
7 Lentu Eva Maria
Observatii: descalificat
14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:16
8 Coperza Alecsandra
Observatii: descalificat
17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:14:00

Proba 4 100 m bras - 12 ani - Feminin (89 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Predusel Irina Ruxandra 17478 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
2 Stancu Mihaela Adina 16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
3 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
4 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Suciu Alexandra Ioana 17305 2009 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
6 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
7 Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 3
1 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Tudor Vilciu Eva 17580 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
5 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
7 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Seria: 4
1 Stoica Victoria Andreea 19872 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Faraon Alesia 19682 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
3 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Ciobanu Catalina Andreea 19455 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
7 Ceaus Martina 17307 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
8 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
3 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:55:56
4 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:54:78
5 Merisan Carina-Maria-Delia 19198 2009 Clubul Sportiv Performer 01:55:24
6 Sucata Ruxandra Maria 19962 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:58:07
7 Popescu Ingrid 15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99

Seria: 6
1 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:53:46
2 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:52:99
3 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:52:80
4 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:50:35
5 Mihalache Alexia 19689 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:51:55
6 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:52:80
7 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:53:00
8 Zeldea Natalia 19690 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:54:41

Seria: 7
1 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:49:55
2 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:47:22
3 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:47:07
4 Postelnicu Theodora 17803 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:45:45
5 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:45:98
6 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:47:17
7 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:47:96
8 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:49:87

Seria: 8
1 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:44:64
3 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:43:36
4 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:42:18
5 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:42:56
6 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:43:53
7 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:44:30
8 Filip Diana Alexandra 19096 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:44:74

Seria: 9
1 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 01:40:77
2 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:40:36
3 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:39:55
4 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:39:00
5 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:39:48
6 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:39:86
7 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:40:70
8 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:41:29

Seria: 10
1 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:38:35
3 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 01:37:00
4 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:34:33
5 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:34:88
6 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:37:37
7 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:37:73
8 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:38:88

Seria: 11
1 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:32:76
2 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:32:26
3 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:31:26
4 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:30:53
5 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:31:01
6 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:31:44
7 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:32:61
8 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 01:34:29

Seria: 12
1 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:18
2 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:29:48
3 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:28:39
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:25
5 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:22:96
6 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:29:18
7 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:29:51
8 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:30:51

Descalificari
1 Szentgyorgyi Henrietta
Observatii: descalificat
16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
2 Sima Erica Maria
Observatii: neprezentat
17185 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:12:14
3 Mihalteanu Andreea Maria
Observatii: descalificat
17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:43:54
4 Lentu Eva Maria
Observatii: descalificat
14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:37:71

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m spate - 13 ani - Masculin (84 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Munteanu Dumitru 17350 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
4 Marinca David Oliver 16571 2008 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
5 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
6 Sandeanu Alexandru Valent 16917 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Purcarea Filip Andrei 16772 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Ciolan Sasha Andrei 16835 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Grecov Radu Alexandru 17029 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Seria: 3
1 Jipescu David 15841 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Tanase Andrei 17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:44:53
4 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:82
5 Rizea Rares Constantin 19146 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:38:89
6 Banciu Darius Andrei 19154 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 99:99:99
8 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:32:39
2 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:29:62
3 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:28:96
4 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:26:66
5 Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:26:90
6 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:29:14
7 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Clubul Sportiv Targoviste 01:30:90
8 Zamfir Stefan 17024 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:32:74

Seria: 5
1 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:65
2 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:14
3 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:24:32
4 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:23:70
5 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:23:79
6 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:62
7 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:25:20
8 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:25:78

Seria: 6
1 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:23:30
2 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:93
3 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:22:27
4 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:22:09
5 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:22:24
6 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:22:82
7 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:23:20
8 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:23:49

Seria: 7
1 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:21:56
2 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:21:29
3 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:42
5 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:11
6 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:87
7 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:41
8 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:83

Seria: 8
1 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:10
2 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 01:18:63
3 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:02
4 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:55
5 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:17:93
6 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:24
7 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:19:01
8 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:68

Seria: 9
1 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:93
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:64
3 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:91
4 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:68
5 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:71
6 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:55
7 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:94
8 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:15:96

Seria: 10
1 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:13:39
2 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 01:13:06
3 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:12:68
4 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:45
5 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:12:51
6 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:00
7 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:08
8 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:65

Seria: 11
1 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:11:79
2 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:09:71
3 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:08:65
4 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:37
5 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:92
6 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:08:88
7 Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:11:36
8 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:35

Descalificari
1 Popescu Mario
Observatii: descalificat
19209 2008 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
2 Bartis Tudor Andrei
Observatii: descalificat
16187 2008 CSM Corona Brasov 01:19:69

Proba 2 400 m liber - 13 ani - Masculin (92 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
5 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
3 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Ciolan Sasha Andrei 16835 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
7 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
8 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
4 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
5 Hitter Noebert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Bezer Bogdan 16439 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
8 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 4
1 Taflan Pavel 19213 2008 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
2 Toma Ionut 19573 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 99:99:99
5 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
7 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
8 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 5
1 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 06:41:35
3 Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 06:00:23
4 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:55:06
5 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 05:57:53
6 Rizea Rares Constantin 19146 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 06:29:07
7 Batir Marco 17684 2008 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
8 Munteanu Dumitru 17350 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Seria: 6
1 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:50:23
2 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:41:86
3 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:41:55
4 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:39:94
5 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 05:40:56
6 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:41:81
7 Zamfir Stefan 17024 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 05:41:96
8 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:51:95

Seria: 7
1 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:37:39
2 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:34:39
3 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:29:61
4 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:28:63
5 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:28:72
6 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:32:39
7 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:37:15
8 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 05:39:44

Seria: 8
1 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:26:46
2 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:24:53
3 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:20:71
4 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:18:17
5 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 05:19:92
6 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:23:70
7 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:25:20

Seria: 9
1 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:14:33
2 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:13:99
3 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:11:69
4 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:10:52
5 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:10:52
6 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:11:83
7 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:14:13
8 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:15:00

Seria: 10
1 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:10:10
2 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:09:62
3 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:08:98
4 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:06:68
5 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 05:07:68
6 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:09:36
7 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:09:82
8 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:10:12

Seria: 11
1 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:04:87
2 Stanciu Victor 16935 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:02:02
3 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 05:01:36
4 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:57:08
5 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:00:70
6 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:01:56
7 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:03:46
8 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:06:61

Seria: 12
1 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:53:75
2 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:50:97
3 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:47:02
4 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 04:39:30
5 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:45:14
6 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:50:43
7 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 04:51:52
8 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 04:55:24

Descalificari
1 Apachitei Octavian
Observatii: descalificat
16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Scorteanu Alexandru
Observatii: descalificat
19189 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Degeratu David George
Observatii: neprezentat
15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:28:10

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 13 ani - Feminin (97 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Daia Maria Teodora 21269 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Pop Letitia Amalia 16822 2008 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 2
2 Anderka Farkas Kamilla 16658 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Pan Ke Ilinca Maria Xing 17017 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Rusu Alexandra Natasa Mih 16769 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
6 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Vilcu Raluca Ioana 17158 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Bojor Manuela Stefania 16771 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Craciun Andra 16709 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Maior Miruna Andreea 16777 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
8 Gerendi Klimek Karina Mar 17056 2008 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 4
1 Stefanescu Anamaria Theodora 19344 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
2 Pastirnac Natalia 19144 2008 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
3 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:41:71
4 Popa Eva-Maria 20553 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:27:85
5 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:28:88
6 Moldovan Claudia 17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
7 Hanriot Emanuella Rebeka 17608 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
8 Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:26:68
2 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:42
3 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:83
4 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:21:36
5 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 01:22:05
6 Leizeruc Ana Maria 19996 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:22:96
7 Dumitru Andreea 19210 2008 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:25:82
8 Daroiu Rebeca Georgiana 19989 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:26:73

Seria: 6
1 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:21:10
2 Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:92
3 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 CSM Corona Brasov 01:17:72
4 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:17:66
5 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:71
6 Rosca Maria Alexandra 16815 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:18:21
7 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:20:02
8 Dobre Ioana 16423 2008 CSM Corona Brasov 01:21:11

Seria: 7
1 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:17:55
2 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:27
3 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:17:03
4 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:21
5 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 01:16:34
6 Elisei Daria 16873 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:17:16
7 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:28
8 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:57

Seria: 8
2 Radu Elena 19963 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:15:25
4 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:34
5 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:14:47
6 Constantinescu Anna 17087 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:14:97
7 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Performer 01:15:87
8 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:16:07

Seria: 9
1 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:46
2 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:03
3 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:12:74
4 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:12:41
5 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:12:53
6 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 01:12:92
7 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:13:45
8 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:05

Seria: 10
1 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:12:22
2 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:11:61
3 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:77
4 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:10:30
5 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:10:33
6 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:11:32
7 Bota Alexia Maria 17058 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:11:86
8 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:12:33

Seria: 11
1 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:09:31
2 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:08:58
3 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:12
4 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:07:77
5 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:82
6 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:08:32
7 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:09:10
8 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:10:16

Seria: 12
1 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 01:07:76
2 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:94
3 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:05:23
4 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:04:72
5 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:04:89
6 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:83
7 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:51
8 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 01:07:76

Seria: 13
1 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 01:03:73
2 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:02:20
3 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:02:11
4 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:00:18
5 Predescu Simona Maria 16806 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:01:74
6 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:02:14
7 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:78
8 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:04:26

Descalificari
1 Jipa Alexandra
Observatii: neprezentat
17084 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:15:99
2 Baciu Amalia Georgiana
Observatii: neprezentat
17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:14:81

Proba 2 200 m mixt - 13 ani - Feminin (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Anderka Farkas Kamilla 16658 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
4 Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
5 Pan Ke Ilinca Maria Xing 17017 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Daia Maria Teodora 21269 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 04:13:54
2 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:45:89
3 Daroiu Rebeca Georgiana 19989 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:33:68
4 Leizeruc Ana Maria 19996 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:28:70
5 Pastirnac Natalia 19144 2008 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 03:30:93
6 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:37:36
8 Popa Eva-Maria 20553 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:27:38
2 Elisei Daria 16873 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:24:75
3 Gerendi Klimek Karina Mar 17056 2008 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 03:21:70
4 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:18:36
5 Pop Letitia Amalia 16822 2008 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 03:20:07
6 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:22:96
7 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:25:90
8 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:28:07

Seria: 4
1 Constantinescu Anna 17087 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:14:36
2 Dobre Ioana 16423 2008 CSM Corona Brasov 03:11:79
3 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:11:29
4 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:11:14
5 Bota Alexia Maria 17058 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:11:24
6 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:11:68
7 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:13:19
8 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 03:14:39

Seria: 5
1 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:10:11
2 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:08:99
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:08:03
4 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:07:06
5 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:07:23
6 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Performer 03:08:83
7 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:09:59
8 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:10:72

Seria: 6
2 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 03:04:31
3 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:03:79
4 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:01:48
5 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:02:18
6 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 CSM Corona Brasov 03:04:12
7 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 03:04:64
8 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 03:06:73

Seria: 7
1 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 03:00:28
2 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:56:16
3 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 02:54:85
4 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:53:52
5 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:54:40
6 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:54:96
7 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:57:01
8 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:01:07

Seria: 8
1 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 02:50:91
2 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 02:50:74
3 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:50:24
4 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:48:33
5 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:49:00
6 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:45
7 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:50:81
8 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:52:80

Seria: 9
1 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:47:35
2 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:46:41
3 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:45:44
4 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 02:44:19
5 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:45:23
6 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:46:41
7 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 02:46:66
8 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:48:05

Seria: 10
1 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:40:93
2 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 02:36:61
3 Predescu Simona Maria 16806 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:33:81
4 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:27:32
5 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:28:07
6 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:35:56
7 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:40:28
8 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:42:12

Descalificari
1 Moldovan Claudia
Observatii: descalificat
17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 04:04:00
2 Jipa Alexandra
Observatii: neprezentat
17084 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:05:94

Proba 3 100 m fluture - 14 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iftime Vlad Ioan 19142 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Manolescu David 17682 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
5 Has Lucas 16005 2007 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Andreicut Raul Vasile 17786 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:22
2 Kozma Paul 16262 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:31:46
3 Mosu Darius Luca 16268 2007 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:27:51
4 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:54
5 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:26:69
6 Popa Rares Cristian 15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:27:59
7 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:33:22

Seria: 3
1 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:66
2 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:22:03
3 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:80
4 Pocora Vlad Teodor 15114 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:19:60
5 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:19
6 Blidaru David Andrei 14589 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:21:64
7 Antimir Cesar Gabriel 16306 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:23:40
8 Bucur Mario Alexandru 16374 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:25:72

Seria: 4
1 Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:18:52
2 Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 01:17:86
3 Badea Rares Stefan 15934 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:16:90
4 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:15:88
5 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:88
6 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:25
7 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:18:48
8 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 01:19:50

Seria: 5
1 Badea Mihai Florian 16359 2007 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:15:39
2 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:39
3 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:03
4 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:94
5 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:03
6 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:27
7 Bodnariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:14:58
8 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:44

Seria: 6
1 Trocin Stefan 15872 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:11:94
2 Dinu Ian 16956 2007 Clubul Sportiv Performer 01:10:74
3 Corbu Andrei Daniel 16286 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:10:57
4 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:07:37
5 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:08:11
6 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:10:61
7 Solomon David Alexandru 15426 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:11:44
8 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:06

Seria: 7
1 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:05:52
2 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:04:42
3 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:02:96
6 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:03:49
7 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:05:11
8 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 01:05:71

Descalificari
1 Badea Robert Andrei
Observatii: descalificat
15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:02:26
2 Coman Darius Stefan
Observatii: neprezentat
15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:02:86

Proba 4 100 m bras - 14 ani - Masculin (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Cosarba Darius 15999 2007 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
3 Trenchea Darius Matei 15838 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Curca-Dragan Andrei Daniel 17901 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:54:53
5 Soaita Rares Erik 15851 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Bancila Andrei Mihai 21634 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 2
2 Bucur Mario Alexandru 16374 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:39:32
3 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:37:92
4 Bucur Nirus Edvin 15836 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:34:73
5 Iftime Vlad Ioan 19142 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:36:59
6 Gherman Ianis Adrian 15879 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:38:92
7 Pocora Vlad Teodor 15114 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:39:86

Seria: 3
1 Antimir Cesar Gabriel 16306 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:33:45
2 Badea Mihai Florian 16359 2007 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:32:56
3 Dinu Ian 16956 2007 Clubul Sportiv Performer 01:31:45
4 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:53
5 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:31:03
6 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:32:11
7 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:33:12
8 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:34:41

Seria: 4
1 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:30:03
2 Schmidt Christian 15912 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:28:89
3 Trocin Stefan 15872 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:26:36
4 Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:35
5 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:25:93
6 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:27:29
7 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 01:29:35
8 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:30:35

Seria: 5
1 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:25:06
2 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:24:60
3 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:44
4 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:21:07
5 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 01:21:81
7 Popa Rares Cristian 15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:24:75
8 Corbu Andrei Daniel 16286 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:25:24

Seria: 6
1 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:14
2 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:15:54
3 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:25
4 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:09:24
5 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:13:24
6 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:14:71
7 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:40
8 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:31

Descalificari
1 Calinic Rares Cristian
Observatii: descalificat
15933 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Manolescu David
Observatii: descalificat
17682 2007 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:48:57
3 Todireanu Stefan Alin
Observatii: descalificat
16824 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:48:92
4 Moian Dusa Rares
Observatii: descalificat
16180 2007 CSM Corona Brasov 01:24:32

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m spate - 12 ani - Masculin (106 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
3 Pitu Razvan Mihai 17621 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Ciobanescu Mario 17686 2009 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
5 Giusca David Ianis 17623 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Cseh Arthur 17612 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99
7 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 3
1 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Vochin Andrei 17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Baciu Ovidiu 17332 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
4 Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
5 Bokor Ruben Peter 17304 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
6 Pop Tudor Andrei 17531 2009 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
7 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Costache Alexandru 17697 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Sarban Luca Andrei 16490 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Labontu Petru 19574 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Moldovan Vlad 17330 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Seria: 5
1 Cora Luca 19206 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
2 Popovici Eduard Samuel 20498 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
4 Piciu Anthony Daniel 17743 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Vraciu Lukas 21247 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
8 Banga Catalin Ovidiu 19328 2009 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 6
1 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 99:99:99
2 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Radu Serban 17816 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
4 Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:51:42
5 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
6 Ciuvica Mario 17798 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
7 Cismaru Eric Dimitrie 16537 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
8 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99

Seria: 7
1 Radulescu David Stefan 16494 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:45:24
2 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:41:80
3 Manea Arian 19202 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:39:35
4 Cristescu Stefan 14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:38:79
5 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:39:03
6 Vaduva Mihai Alexandru 19135 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:40:83
7 Anghel Mihai 19686 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:42:55
8 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:47:21

Seria: 8
1 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:38:06
2 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:67
3 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:04
4 Csifo Akos 19107 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:33:31
5 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:33:83
6 Lupan Andrei 19923 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:34:64
7 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:36:83
8 TIRPAN Robert 19200 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:38:18

Seria: 9
1 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:32:89
2 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:32:45
3 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:31:48
4 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:30:96
5 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:97
6 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:31:51
7 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:32:82
8 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:33:03

Seria: 10
1 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:50
2 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:29:58
3 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:28:86
4 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:27:92
5 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 01:28:41
6 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:29:54
8 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:72

Seria: 11
1 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:27:75
2 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:27:49
3 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:26:64
4 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:24:66
5 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:25:12
6 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:26:73
7 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:27:54
8 Oprea Tudor 17446 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:27:80

Seria: 12
1 Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:24:19
2 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:23:98
3 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 01:23:84
4 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:23:64
5 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 01:23:79
6 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:23:94
7 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:23:99
8 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:24:33

Seria: 13
1 Sabau Dominic 17464 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:22:96
2 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 01:21:95
3 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:20:97
4 Constantin Cristian 14704 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:90
5 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:27
6 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:21:95
7 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:25
8 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:23:13

Seria: 14
1 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:17
2 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:47
3 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:04
4 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:11:07
5 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:81
6 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:14:40
7 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:16:54
8 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:17:53

Descalificari
1 Tarida Nicholas Bogdan
Observatii: neprezentat
16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
2 Rusu Razvan Stefan
Observatii: descalificat
17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Ilie Remus Andrei
Observatii: descalificat
16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:30:30

Proba 2 400 m liber - 12 ani - Masculin (97 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nae Patrick Teodor 17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Badea Tudor 17575 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Craciun Andrei 17573 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Gheorghe Nicolas 17584 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Paraschiv Alexandru 17591 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
5 Dreghiciu Stefan 17592 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Constantinescu Octavian 17585 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Balaban Gabriel 17576 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Anahazi Albert Alexander 17381 2009 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
3 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
4 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
6 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
7 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Demetriade Ianis 17568 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Plesu Razvan 17685 2009 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
3 TIRPAN Robert 19200 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
4 Vaduva Mihai Alexandru 19135 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Radulescu David Stefan 16494 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Mesaros Alexandru Daniel 17406 2009 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
8 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 5
1 Stinga Vlad 17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Anghel Mihai 19686 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Dragos Daniel Andrei 16406 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
6 Manea Arian 19202 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
7 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Radu Serban 17816 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99

Seria: 6
2 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 06:00:00
3 Oprea Tudor 17446 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:55:00
4 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:55:00
5 Artiano Salvatore Angelo 17303 2009 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 05:55:00
6 Bokor Ruben Peter 17304 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 06:00:00
7 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 06:10:00
8 Pruna Razvan Andrei 21733 2009 Club Sportiv Municipal Roman - Roman 99:99:99

Seria: 7
1 Iorga Damian 16108 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:48:00
2 Vasile Antonio 19687 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:45:00
3 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 05:45:00
4 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 05:42:13
5 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 05:43:00
6 Rusu Razvan Stefan 17667 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:45:00
7 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 05:48:00
8 Csifo Akos 19107 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:50:00

Seria: 8
1 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:40:00
2 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:40:00
3 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:40:00
4 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:35:43
5 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:37:00
6 Oloeanu Bogdan 17744 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 05:40:00
7 Cristescu Stefan 14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:40:00
8 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:40:80

Seria: 9
1 Lupan Andrei 19923 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:35:00
2 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:30:70
3 Ana Victor 17727 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:30:20
4 Marcu David Andrei 17742 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 05:30:00
5 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:30:00
6 Popescu David Ioan 17215 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:30:40
7 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:32:15
8 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:35:00

Seria: 10
1 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:29:31
2 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 05:25:00
3 Stan Norbert Krisztian 16756 2009 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 05:25:00
4 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:25:00
5 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:25:00
6 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 05:25:00
7 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:26:30
8 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:30:00

Seria: 11
1 Banu Robert Constantin 15495 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:20:00
2 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 05:20:00
3 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:18:00
4 Constantin Cristian 14704 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:15:00
6 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 05:19:20
7 Barbieru Erik Nicolas 14663 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:20:00
8 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:20:00

Seria: 12
1 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:10:00
2 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:10:00
3 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:00:00
4 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 04:58:70
5 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:00:00
6 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:00:00
7 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:10:00
8 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 05:15:00

Seria: 13
1 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 04:50:00
2 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:48:00
3 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:46:00
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:40:00
5 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:45:00
6 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:47:00
7 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 04:49:00
8 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:50:00

Descalificari
1 Tarida Nicholas Bogdan
Observatii: neprezentat
16491 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
2 Nae Gabriel Adrian
Observatii: descalificat
15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:15:00

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 12 ani - Feminin (112 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihai Mara 17560 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
2 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
6 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Tudor Vilciu Eva 17580 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Buculei Yana Eliza 17724 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
2 Moldovan Iulia 17767 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Predusel Irina Ruxandra 17478 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
5 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
6 Stancu Mihaela Adina 16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
7 Dabija Rebeca Elena 17765 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 3
1 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
2 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 99:99:99
3 Ceaus Martina 17307 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 99:99:99
4 Roiban Anastasia Petra 17427 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Suciu Alexandra Ioana 17305 2009 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
7 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
8 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Paun Andreea Daniela 19082 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Stoica Victoria Andreea 19872 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
4 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
6 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Ciobanu Catalina Andreea 19455 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Hlinca Amalia Ioana 17429 2009 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 5
1 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:39:63
3 Filip Diana Alexandra 19096 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:30:30
4 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:29:33
5 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:29:36
6 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:32:51
7 Popescu Ingrid 15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:06
8 Faraon Alesia 19682 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Seria: 6
1 Muthi Niculae Monica 19205 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:27:81
2 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:27:01
3 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:26:80
4 Munteanu Ioana Emilia 19081 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:26:48
5 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:67
6 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:26:90
7 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:27:34
8 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:12

Seria: 7
1 Postelnicu Theodora 17803 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:37
2 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:24:88
3 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:24:74
4 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:24:44
5 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:24:60
6 Zeldea Natalia 19690 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:24:78
8 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:84

Seria: 8
1 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:23:12
3 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:29
4 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:61
5 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:21:07
7 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:36
8 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:98

Seria: 9
1 Merisan Carina-Maria-Delia 19198 2009 Clubul Sportiv Performer 01:20:28
2 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:20:03
4 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:18:44
5 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:62
6 Zavincu Maia Nicole 19635 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:19:30
7 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:08
8 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:20:54

Seria: 10
1 Sucata Ruxandra Maria 19962 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:40
2 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:75
3 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:16:66
4 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:15:40
5 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:16:37
6 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:16:67
7 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:17:30
8 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:17:99

Seria: 11
1 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:15:33
2 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:77
3 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:69
4 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:30
5 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:34
6 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:14:00
7 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:15:09
8 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:36

Seria: 12
1 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 01:12:83
2 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:04
3 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:10:91
4 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:59
5 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:70
6 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:11:85
7 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:12:73
8 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 01:12:90

Seria: 13
1 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:28
2 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:09:90
3 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 01:09:27
4 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:07
5 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:26
6 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:09:36
7 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:18
8 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:10:29

Seria: 14
1 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:59
2 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:70
3 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:06:59
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:94
5 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:05:46
6 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 01:07:65
7 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:72
8 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:08:65

Descalificari
1 Papainog Karina Ioana
Observatii: neprezentat
19181 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Sima Erica Maria
Observatii: neprezentat
17185 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:33:92
3 Neagu Melania Elena
Observatii: neprezentat
17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:25:31
4 Mihalache Alexia
Observatii: descalificat
19689 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:22:10
5 Avram Radu Rianna Elena
Observatii: neprezentat
17739 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:21:91
6 Musat Ana Maria
Observatii: neprezentat
19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:19:19

Proba 2 200 m mixt - 12 ani - Feminin (98 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sepi Maia Ilinca 17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
5 Morar Daniela Maria 17770 2009 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Delia Ana 17272 2009 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
2 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Giuran Sara Maria 17602 2009 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
4 Goia Raluca 17596 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
5 Conig Laura 17597 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Opris Anda Ioana 17624 2009 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Tudor Vilciu Eva 17580 2009 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Grosu Ana Maria 16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
5 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
6 Pirvu Alice Maria Stefani 17297 2009 CSM Targoviste 99:99:99
7 Mihai Mara 17560 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Toderita Daria 17595 2009 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 4
1 Faraon Alesia 19682 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
2 Popescu Ingrid 15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Merisan Carina-Maria-Delia 19198 2009 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
4 Zeldea Natalia 19690 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Zaharia Anna Lisa 15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Stoica Victoria Andreea 19872 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Alexe Viviana Maria 16539 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
3 Otvos Lorena Elena 16355 2009 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99
4 Predusel Irina Ruxandra 17478 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Ilinescu Andreea Elena 20680 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
2 Postelnicu Theodora 17803 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:24:11
4 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:15:00
5 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:18:61
6 Ceaus Martina 17307 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 03:20:00
7 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:30:00
8 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:40:00

Seria: 7
1 Suciu Alexandra Ioana 17305 2009 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 03:15:00
2 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:10:35
3 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:10:10
4 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:10:00
5 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 03:10:00
6 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:10:30
7 Filip Diana Alexandra 19096 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:15:00

Seria: 8
2 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:08:00
3 Zavincu Maia Nicole 19635 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:05:00
4 Stegarescu Delia Cristina 16110 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:04:00
5 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:05:00
6 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:05:11
7 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 03:08:10
8 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 03:10:00

Seria: 9
1 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:03:07
2 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:00:19
3 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:00:00
4 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:58:56
5 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:00:00
6 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:00:00
8 Nita Daria 19681 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:04:00

Seria: 10
1 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:53:00
2 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:52:00
3 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:52:00
4 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:50:00
5 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:50:00
6 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:52:00
7 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:53:00
8 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:53:00

Seria: 11
1 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 02:50:00
2 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:50:00
3 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:49:00
4 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:48:00
5 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:48:00
6 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 02:49:50
7 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:50:00
8 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:50:00

Seria: 12
2 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:45:00
3 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:43:00
4 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:40:00
5 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:42:00
6 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:43:42
7 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:45:00
8 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 02:47:00

Seria: 13
1 Coperza Alecsandra 17689 2009 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:37:00
2 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:36:00
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:28:00
5 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:00
6 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:00
8 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 02:40:00

Descalificari
1 Mihalache Alexia
Observatii: descalificat
19689 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Oszoczki Julia
Observatii: descalificat
17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Munteanu Ioana Emilia
Observatii: descalificat
19081 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Stancu Mihaela Adina
Observatii: descalificat
16538 2009 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
5 Mariut Serena Maria
Observatii: descalificat
14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Gontaru Adriana Gabriela
Observatii: descalificat
17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:30:10
7 Avram Radu Rianna Elena
Observatii: neprezentat
17739 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:20:00
8 Musat Ana Maria
Observatii: neprezentat
19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:15:00
9 Neagu Melania Elena
Observatii: neprezentat
17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:10:00
10 Chiriac Nora
Observatii: descalificat
17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:03:00
11 Calapod Christine
Observatii: descalificat
16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:45:00
12 Paun Briana
Observatii: descalificat
17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:33:50
13 Veress Rebeca Jasmine
Observatii: descalificat
16925 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:37:00

Proba 3 100 m fluture - 13 ani - Masculin (83 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
3 Grecov Radu Alexandru 17029 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
8 Jipescu David 15841 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
3 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
5 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 4
1 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Maja Andrei 19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Taflan Pavel 19213 2008 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
5 Scorteanu Alexandru 19189 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Grigoriu Filip Andrei 17045 2008 Cl. Sp. Municipal Satu Mare 99:99:99
8 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 5
1 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
2 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
4 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
8 Munteanu Dumitru 17350 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Seria: 6
1 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:60
2 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:30:51
3 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:29:13
4 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:27:87
5 Laszlo Robert 16867 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:28:46
6 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Clubul Sportiv Targoviste 01:29:61
8 Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 99:99:99

Seria: 7
1 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:25:73
2 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:24:93
3 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:23:80
4 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:03
5 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:12
6 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:91
7 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:28
8 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:26:06

Seria: 8
1 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:20:56
2 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:19:00
3 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:18:29
6 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:18:60
7 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:37
8 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:34

Seria: 9
1 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:17:28
2 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:16:82
3 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:29
4 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:15:45
5 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:16:13
6 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:16:56
8 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:40

Seria: 10
1 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:94
2 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 01:13:59
3 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:26
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:11:22
5 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:14
6 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:13:32
7 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:13:81
8 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:89

Seria: 11
1 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:32
2 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:10:10
3 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:83
4 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:82
5 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:07:03
6 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:93
7 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:10:22
8 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:10:86

Descalificari
1 Ciolan Sasha Andrei
Observatii: descalificat
16835 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Oancea Bogdan Alex.
Observatii: descalificat
16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Rizea Rares Constantin
Observatii: descalificat
19146 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Toma Ionut
Observatii: descalificat
19573 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Zamfir Stefan
Observatii: descalificat
17024 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:30:57
6 Farkas Daniel Mark
Observatii: neprezentat
17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:17:67
7 Maschiu Matteo Florian
Observatii: descalificat
16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:17:95
8 Stoica David Alexandru
Observatii: descalificat
14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:17

Proba 4 100 m bras - 13 ani - Masculin (79 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Frant Ianis Vasile 16702 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Bezer Bogdan 16439 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
4 Ciolan Sasha Andrei 16835 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
7 Marinca David Oliver 16571 2008 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 2
1 Purcarea Filip Andrei 16772 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Hitter Noebert Istvan 17130 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Munteanu Dumitru 17350 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
5 Neacsu David Ioan 19139 2008 CSM Targoviste 99:99:99
6 Pascariu Cocos Stefan 17234 2008 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99
7 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
8 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Seria: 3
1 Manea Raul Andrei 17374 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Zamfir Stefan 17024 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:50:41
3 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:47:17
4 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:44:58
5 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:45:31
6 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:47:53
7 Tanase Andrei 17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Sandeanu Alexandru Valent 16917 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Popescu Mario 19209 2008 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 01:43:86
2 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:41:94
3 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:40:33
4 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:39:71
5 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:40:14
6 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:40:40
8 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:43:91

Seria: 5
1 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:38:41
2 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 CSM Corona Brasov 01:37:10
3 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:36:69
4 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:42
5 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:36:53
6 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:36:77
8 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:39:30

Seria: 6
1 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:36:01
2 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:63
3 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:18
4 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:34:34
5 Rizea Rares Constantin 19146 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:34:87
6 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:35:21
7 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:35:76
8 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:36:08

Seria: 7
1 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:32:54
2 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:32:15
3 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:31:97
4 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:31:30
5 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:31:42
6 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:32:13
8 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:33:37

Seria: 8
1 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:62
2 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:26:39
4 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:24:92
5 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:25:42
7 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:07
8 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:04

Seria: 9
1 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:72
2 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:24:27
3 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:23:90
4 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:32
5 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:23:44
6 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:91
7 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:63
8 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:24:81

Seria: 10
1 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:22
2 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 01:22:90
3 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:28
4 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:14:66
6 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:47
7 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:17
8 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:23:30

Descalificari
1 Taflan Pavel
Observatii: descalificat
19213 2008 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
2 Maschiu Matteo Florian
Observatii: descalificat
16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:43:29
3 Ionita Mihnea George
Observatii: descalificat
16626 2008 Palatul copiilor Constanta 01:37:59
4 Enache Andrei Stefan
Observatii: descalificat
17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:32:35
5 Degeratu David George
Observatii: neprezentat
15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:25:84
6 Lupusoru Vlad Stefan
Observatii: descalificat
16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:26:18
7 Ivanof Alexandru Bogdan
Observatii: descalificat
14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:53

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m spate - 13 ani - Feminin (78 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gerendi Klimek Karina Mar 17056 2008 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
4 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Rusu Alexandra Natasa Mih 16769 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Anderka Farkas Kamilla 16658 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
2 Maior Miruna Andreea 16777 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
4 Moldovan Claudia 17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Iancu Andreea Bianca 17170 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Bojor Manuela Stefania 16771 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
7 Rosca Maria Alexandra 16815 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
8 Pop Letitia Amalia 16822 2008 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 3
1 Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Popa Eva-Maria 20553 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Daia Maria Teodora 21269 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:57:21
6 Medrut Ada Maria 17319 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
7 Pastirnac Natalia 19144 2008 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
8 Popescu Maria 17587 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Leizeruc Ana Maria 19996 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:35:89
2 Dobre Ioana 16423 2008 CSM Corona Brasov 01:33:93
3 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:31:61
4 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:29:44
5 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:30:01
6 Chirnogeanu Adina Ioana 16897 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:31:96
7 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 01:34:78
8 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:40:48

Seria: 5
1 Radu Elena 19963 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:29:15
2 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:04
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:27:64
5 Bota Alexia Maria 17058 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:27:28
7 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:28:40
8 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 CSM Corona Brasov 01:29:22

Seria: 6
1 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:49
2 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:04
3 Ilia Roxana Delia 16705 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:24:76
4 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:23:05
5 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:20
6 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:56
7 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:26:36
8 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:26:75

Seria: 7
1 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:82
2 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 01:22:17
3 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:64
4 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:82
5 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:21:01
6 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:22:01
7 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:22:54
8 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:22:90

Seria: 8
1 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:14
2 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 01:18:58
3 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:55
4 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 01:17:30
5 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:51
6 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:17:90
7 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:84
8 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:51

Seria: 9
1 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:16:89
2 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:16:55
3 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:16:12
4 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:66
5 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:16:03
6 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:16:17
7 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:16:73
8 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 01:16:99

Seria: 10
1 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:13:41
2 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:46
3 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:10:93
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:07:03
5 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:09:58
6 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:11:07
7 Predescu Simona Maria 16806 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:13:05
8 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:15:28

Descalificari
1 Jipa Alexandra
Observatii: neprezentat
17084 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99
2 Daroiu Rebeca Georgiana
Observatii: descalificat
19989 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:41:43
3 Constantinescu Anna
Observatii: neprezentat
17087 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:27:20
4 Baciu Amalia Georgiana
Observatii: neprezentat
17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:27:83

Proba 2 400 m liber - 13 ani - Feminin (65 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
4 Bota Alexia Maria 17058 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
2 Craciun Andra 16709 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
4 Aiftincai Dragana Rubina 16818 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
5 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Elisei Daria 16873 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
7 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Griga Giulia Daria 17133 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
5 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
7 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
8 Rosca Maria Alexandra 16815 2008 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 4
1 Vilcu Raluca Ioana 17158 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Pastirnac Natalia 19144 2008 As. Cl. Sp. SWIM 4 LIFE BRASOV 99:99:99
3 Ardusatan Sofia Nicol 17127 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Burzo Elisa Gabriela 19750 2008 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
5 Dumitru Andreea 19210 2008 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
6 Daia Maria Teodora 21269 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Moldovan Claudia 17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Hanriot Emanuella Rebeka 17608 2008 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 5
1 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
3 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 06:23:14
4 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 06:00:81
5 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 06:20:31
6 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 06:57:49
7 Popa Eva-Maria 20553 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 99:99:99

Seria: 6
2 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 05:42:65
3