Cont

Lista de start pentru Campionatul National juniori, tineret, seniori, feminin - bazin 50m

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosu Maria Alessia 13447 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:34:94
4 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 00:33:89
5 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:79
6 Florea Raisa Ioana 16653 2007 Liceul cu program sportiv Braila 00:35:82
7 Grigore Anita Andreea Lav 17341 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
8 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:03
2 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:31:42
3 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:31:16
4 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:30:87
5 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:31:08
6 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:31:34
7 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:31:54
8 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:33:04

Seria: 3
1 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:34
2 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:78
3 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:28:79
4 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:83
5 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:28:36
6 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:22
7 Cristea Theea Maria 15523 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:30
8 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:72

Seria: 4
1 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:31
2 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:29:72
3 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:53
4 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:27:56
5 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:31
6 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:29:15
7 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:30:18
8 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:30:62

Seria: 5
1 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:30:30
2 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:34
3 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:36
4 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:26:17
5 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:18
6 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:29:12
7 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:82
8 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:30:61

Proba 2 50 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (36 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Nan Ira 14358 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
4 Baciuca Ramona Cristina 13841 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:34
5 Somordolea Gabriela 19902 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:62
6 Bajko Eszter 13123 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:31:53
2 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:31:21
3 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:31:08
4 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:89
5 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:30:90
6 Zavici Denisa 19564 2005 CSM Corona Brasov 00:31:19
7 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:23
8 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:05

Seria: 3
1 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:30:00
2 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:15
3 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:27
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:68
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:12
6 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:99
8 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 00:30:37

Seria: 4
1 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 00:29:62
2 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:14
5 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:94
6 Avram Annamaria 19104 2005 Liceul cu program sportiv Braila 00:28:95
7 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:29:41
8 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:23

Seria: 5
1 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:59
2 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:02
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:27:36
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:79
5 Schneider Kristina Maria 11809 1999 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:26:90
6 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:73
7 Pietreanu Alesia Ioana 17286 2005 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:29:33
8 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:30:08

Descalificari
1 Dascal Alexia
Observatii: neprezentat
11750 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:29:57
2 Chiru Simona Andreea
Observatii: neprezentat
13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:89
3 Dascal Ana Iulia
Observatii: neprezentat
11810 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:26:49

Proba 3 200 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Albusoiu Alexandra 19208 2007 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
2 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 03:07:56
3 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:51:25
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:42:42
6 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:56:82
7 Hodut Iasmina Nicoleta 16483 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Seria: 2
1 Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
2 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:05:61
3 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:48:75
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:40:30
5 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:46:22
6 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:52:90
7 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:21:89

Descalificari
1 Popa Rat Vanessa Maria
Observatii: descalificat
15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:46:62

Proba 4 200 m bras - 16 - 99 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:07:77
3 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:48:42
4 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 02:45:91
5 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:46:55
6 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:52:79

Seria: 2
3 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:47:09
4 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:36:26
5 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:46:36
6 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:51:55

Descalificari
1 Gheorghe Ana Maria
Observatii: descalificat
15926 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 03:04:31

Proba 5 100 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:21:56
2 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:04
3 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:08:97
4 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:06:37
5 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:84
6 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:43
7 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 01:18:30

Seria: 2
1 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:48
2 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:39
3 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:38
4 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:05:94
5 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:21
6 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:11:12
7 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:16:65

Seria: 3
1 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:19:11
2 Ciceu Crista Petra 15888 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:78
3 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:08:31
4 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:05:82
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:06:46
6 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:18
7 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:15:53
8 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:88

Proba 6 100 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Fagadar Ghisa Marina 14450 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:13:05
3 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 01:09:15
4 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:75
5 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:06:60
6 Leah Ioana Silvia 14069 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:14
7 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99

Seria: 2
2 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:12:06
3 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:36
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:02:36
5 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:45
6 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:43
7 Paul Simona Paula 9783 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:11:25
3 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:07:50
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:88
5 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:84
6 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:10:34
7 Schneider Kristina Maria 11809 1999 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 7 200 m mixt - 14 - 15 ani - Feminin (17 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:54:65
3 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:37:94
4 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:33:15
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:35:46
6 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:47:70

Seria: 2
2 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:51:01
3 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:37:02
4 Axentioi Ilinca 15273 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:32:78
5 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:35:31
6 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:44:27
7 Rosu Maria Alessia 13447 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:97
3 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:19
4 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:90
5 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:20
6 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:38:51
7 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 03:03:87

Proba 8 200 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:35:00
3 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:13
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:41
5 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:19:18
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:67

Proba 9 50 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
4 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Ancuta Marybella 19215 2007 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99

Seria: 2
1 Grigore Anita Andreea Lav 17341 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
2 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:36:05
3 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:93
4 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:31:91
5 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:99
6 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:70
7 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:84

Seria: 3
1 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:48
2 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:39
3 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:15
4 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:30:85
5 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:85
6 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:67
7 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:06
8 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 00:40:09
2 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:00
3 Balint Emma 14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:01
4 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:40
5 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:22
6 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:53
7 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:33
8 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 10 50 m spate - 16 - 99 ani - Feminin (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:16
3 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:33:26
4 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:31:56
5 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:72
6 Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:33:79
7 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:12

Seria: 2
2 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:34:15
3 Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:17
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:21
5 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:32:66
6 Ilie Maria Miruna 9522 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:33:67
7 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:62

Seria: 3
1 Baciuca Ramona Cristina 13841 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:69
2 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:34:08
3 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:02
4 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:54
5 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:96
6 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:33:59
7 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:51

Proba 11 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:36:49
4 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:19:18
5 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:23:33
6 Albusoiu Alexandra 19208 2007 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99

Seria: 2
1 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:14:51
2 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:08:86
3 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:08:16
4 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:06:57
5 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:07:26
6 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:08:18
7 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:13:38
8 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:15:18

Seria: 3
1 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:04:61
2 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:59:01
3 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:48:06
4 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 04:38:91
5 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:42:38
6 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:56:00
7 Toader Francesca 16296 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 05:02:11
8 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:06:50

Seria: 4
1 Munteanu Maria 15928 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 05:03:02
2 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:58:39
3 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:44:73
4 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:35:89
5 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:42:27
6 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:48:35
7 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:59:33
8 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:05:31

Proba 12 400 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Avram Annamaria 19104 2005 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Nan Ira 14358 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
6 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:58:58
3 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:35:15
4 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:28
5 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:33:91
6 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:47:73
7 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:02:11
8 Bajko Eszter 13123 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 3
1 Zavici Denisa 19564 2005 CSM Corona Brasov 05:11:17
2 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 04:48:71
3 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:34:24
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:26:49
5 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:35
6 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:44:75
7 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:01:71

Descalificari
1 Chiru Simona Andreea
Observatii: neprezentat
13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:55
2 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:30:35
3 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:30:06
4 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:30:00
5 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:30:05
6 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:30:19
7 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:30:52
8 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:30:74

Proba 2 50 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:28:63
2 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:45
3 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:22
4 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:27:66
5 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:28:02
6 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:35
7 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:28:62
8 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:64

Proba 3 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:41
2 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:91
3 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:26:25
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:79
5 Schneider Kristina Maria 11809 1999 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:26:08
6 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:63
7 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:27:38
8 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:27:44

Proba 4 200 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:58:32
2 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:51:33
3 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:49:14
4 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:48:64
5 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 02:48:94
6 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:84
7 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:55:69
8 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:58:37

Proba 5 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:47:11
2 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:44:59
3 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:41:73
4 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:35:72
5 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:37:27
6 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:44:16
7 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:47:09
8 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:47:27

Proba 6 100 m fluture - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:08:50
2 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:07:95
3 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:07:57
4 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:06:17
5 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:06:99
6 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:71
7 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:08:31
8 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:71

Proba 7 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:04:46
2 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:83
3 Schneider Kristina Maria 11809 1999 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:03:04
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:02:04
5 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:14
6 Paul Simona Paula 9783 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:15
7 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:03:92
8 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:18

Proba 8 200 m mixt - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:42:48
2 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:38:05
3 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:32:59
4 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:95
5 Axentioi Ilinca 15273 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:31:68
6 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:37:51
7 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:38:39
8 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:43:60

Proba 9 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:69
2 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:28:32
3 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:21:88
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:17:57
5 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:20:88
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:27:89
7 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:30:53
8 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:30:74

Proba 10 50 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:01
2 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:25
3 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:44
4 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:34:89
5 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:19
6 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:36:40
7 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:30
8 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 00:39:14

Proba 11 50 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:04
2 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:70
3 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:33
4 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:22
5 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:27
6 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:59
7 Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:33:00
8 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:15

Proba 12 50 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:89
2 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:81
3 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:16
4 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:54
5 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 00:30:93
6 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:31:72
7 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:31:86
8 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:32:20

Proba 13 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:12:82
2 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:06:55
3 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:00:90
4 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:59:70
5 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:00:52
6 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:03:42
7 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:08:94
8 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:13:88

Proba 14 400 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:44:31
2 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:42:70
3 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:42:49
4 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 04:40:39
5 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:42:10
6 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:42:60
7 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:42:86
8 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 04:44:58

Proba 15 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:38:57
2 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:34:92
3 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:32:48
4 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:74
5 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:29:11
6 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 04:33:84
7 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:35:89
8 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 04:38:58

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
4 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
5 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
2 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:79
3 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 00:37:19
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:34:98
5 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:79
6 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:38:29
7 Grigore Anita Andreea Lav 17341 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Hodut Iasmina Nicoleta 16483 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:34
3 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:90
4 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:90
5 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:69
6 Cristea Theea Maria 15523 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:37:79
7 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:45

Seria: 4
1 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:89
3 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:82
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:34:18
5 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:35:23
6 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:55
7 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:42:46
8 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 16 - 99 ani - Feminin (18 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:36:94
3 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:74
4 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:33:45
5 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:34:90
6 Pietreanu Alesia Ioana 17286 2005 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:23
7 Nan Ira 14358 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 2
2 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:74
3 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:35:22
4 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:22
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:37
6 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:03
7 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:40:28

Seria: 3
2 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:43
3 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:35:01
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:18
5 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:34:36
6 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:94
7 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:75

Proba 3 100 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (46 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rosu Maria Alessia 13447 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Grigore Anita Andreea Lav 17341 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:20:61
4 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 01:15:96
5 Florea Raisa Ioana 16653 2007 Liceul cu program sportiv Braila 01:19:53
6 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 01:25:41
7 Iatan Ilinca Maria 15721 2007 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:81
2 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:77
3 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:75
4 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:08:91
5 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:30
6 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:10:42
7 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:11:76
8 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:06

Seria: 3
1 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:08:40
2 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:07:47
3 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:77
4 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:06:30
5 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:72
6 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:07:20
7 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:08:34
8 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:08:69

Seria: 4
1 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:05:92
2 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:03
3 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:02:86
4 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:59:95
5 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:24
6 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:73
7 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:66
8 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:06:22

Seria: 5
1 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:05:82
2 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:04:87
3 Toader Francesca 16296 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:02:69
4 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:59:75
5 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:64
6 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:18
7 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:49
8 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:06:19

Seria: 6
1 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:05:74
2 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:04:64
3 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:02:36
4 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:58:47
5 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:00:14
6 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:02:89
7 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:05:05
8 Ciceu Crista Petra 15888 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:17

Proba 4 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Bajko Eszter 13123 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99
5 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
6 Schneider Kristina Maria 11809 1999 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Zavici Denisa 19564 2005 CSM Corona Brasov 01:07:19
2 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 01:04:88
3 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:02:87
4 Dascal Ana Iulia 11810 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:57:47
5 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:00:18
6 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:03:79
7 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:65
8 Somordolea Gabriela 19902 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:08

Seria: 3
1 Leah Ioana Silvia 14069 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:84
2 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:04:85
3 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:24
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:91
5 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:59:62
6 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:03:46
7 Gheorghe Ana Maria 15926 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:06:45
8 Baciuca Ramona Cristina 13841 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:35

Seria: 4
1 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:79
2 Avram Annamaria 19104 2005 Liceul cu program sportiv Braila 01:04:28
3 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:01:02
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:88
5 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:59:52
6 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:27
7 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:05:79
8 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:40

Proba 5 200 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (20 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:40:80
3 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:35:08
4 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:29:50
5 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:31:76
6 Patrinoiu Teodora 15790 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:36:74
7 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 02:53:27

Seria: 2
1 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Balint Emma 14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:38:02
3 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:34:31
4 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:25:62
5 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:31:15
6 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:35:69
7 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:43:71

Seria: 3
1 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:55:13
2 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:73
3 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:33:00
4 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 02:20:21
5 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:53
6 Axentioi Ilinca 15273 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:35:63
7 Munteanu Maria 15928 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:41:52

Proba 6 200 m spate - 16 - 99 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:32:38
4 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:68
5 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:29:11
6 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:37:71

Seria: 2
2 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:38:18
3 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:29:83
4 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:72
5 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:25:41
6 Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:33:74
7 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (41 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
4 Grigore Anita Andreea Lav 17341 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
5 Rosu Maria Alessia 13447 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
2 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:51
3 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:73
6 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:37:79
7 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:13
2 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 00:33:91
3 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:80
4 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:33:62
5 Ciceu Crista Petra 15888 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:68
6 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:87
7 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:10
8 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:66

Seria: 4
1 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:23
2 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:84
3 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:30:57
4 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:29:74
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:25
6 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:31:17
7 Balint Emma 14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:58
8 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:60

Seria: 5
1 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:80
2 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:31:77
3 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:51
4 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:29:65
5 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:21
6 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:30:80
7 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:32:07
8 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:54

Seria: 6
1 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:79
2 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:45
3 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:48
4 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:18
5 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:17
6 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:30:66
7 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:31:98
8 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:33

Proba 8 50 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (40 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Paul Simona Paula 9783 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Dumitru Amalia Andreea 14203 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:18
5 Baciuca Ramona Cristina 13841 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:22
6 Nan Ira 14358 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
7 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
8 Pietreanu Alesia Ioana 17286 2005 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:33:85
2 Ilie Maria Miruna 9522 2001 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:33:44
3 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:33:38
4 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:58
5 Leah Ioana Silvia 14069 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:65
6 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:44
7 Fagadar Ghisa Marina 14450 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:33:61
8 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:54

Seria: 3
1 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:31:61
2 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:30:72
3 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:92
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:05
5 Schneider Kristina Maria 11809 1999 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:28:63
6 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:17
7 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:80
8 Dascal Alexia 11750 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:32:25

Seria: 4
1 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:31:56
2 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:36
3 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:80
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:28:04
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:24
6 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:14
7 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 00:30:78
8 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:32:24

Seria: 5
1 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:96
2 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:30:30
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:29:25
4 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:80
5 Dascal Ana Iulia 11810 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:28:19
6 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 00:30:10
7 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:76
8 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:85

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 12 1500 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:41:61
4 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 18:58:59
5 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 19:17:10
6 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
7 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:33:12
2 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 18:24:68
3 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 18:15:02
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 17:26:33
5 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 17:33:98
6 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 18:19:08
7 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 18:25:24
8 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 18:58:34

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 01:26:30
2 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:42
3 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:23:96
4 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:43
5 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:63
6 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:39
7 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:21
8 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:67

Seria: 2
1 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:15:91
2 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:22
3 Balint Emma 14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:82
4 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:08:15
5 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:26
6 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:12:03
7 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:14:57
8 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:18:29

Seria: 3
1 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:14:85
2 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:12:65
3 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:10:33
4 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:06:65
5 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:17
6 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:53
7 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:14:11
8 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:98

Seria: 4
1 Munteanu Maria 15928 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:79
2 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:40
3 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:27
4 Strimb Sara Flavia 20732 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:05:19
5 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:08:39
6 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:11:07
7 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:13:61
8 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:17:51

Proba 2 100 m spate - 16 - 99 ani - Feminin (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:16:46
2 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:12:17
3 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:10:07
4 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:06:28
5 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:30
6 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:11:37
7 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:13:30
8 Costea Bianca Andreea 14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:15:48
2 Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:46
3 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:09:88
4 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:01
5 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:08:51
6 Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:33
7 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:12:97
8 Tica Delia Maria 14119 2004 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (21 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Negrau Bianca 17680 2006 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
2 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:08
3 Pietreanu Alesia Ioana 17286 2005 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:21:53
4 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:16:40
5 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:19:78
6 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Clubul Sportiv Targoviste 01:24:21
7 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:32:59

Seria: 2
1 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 01:52:40
2 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:26:78
3 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:21:13
4 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:16:11
5 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:19:39
6 Cristea Theea Maria 15523 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:23:42
7 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:80

Seria: 3
1 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:38:10
2 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:26:64
3 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:84
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:15:50
5 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:19:06
6 Craiu Ioana 15436 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:86
7 Hodut Iasmina Nicoleta 16483 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:28:57

Proba 4 100 m bras - 16 - 99 ani - Feminin (16 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:21:77
2 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:32
3 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:15:62
4 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:12:73
5 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:14:82
6 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:17:85
7 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 01:20:44
8 Nan Ira 14358 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:21:55
2 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:18:05
3 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:14:94
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:14
5 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:75
6 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:79
7 Badea Bianca Maria 13913 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:81
8 Gheorghe Ana Maria 15926 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:26:91

Proba 5 200 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iatan Ilinca Maria 15721 2007 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Rosu Maria Alessia 13447 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:48:60
4 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 02:38:06
5 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:39:86
6 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:50:98
7 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:34:56
2 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:27:28
3 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:20:68
4 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:11:33
5 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:18:05
6 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:24:79
7 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:29:77
8 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:35:92

Seria: 3
1 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:32:23
2 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:26:65
3 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:20:20
4 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:10:77
5 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:69
6 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:24:20
7 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:28:59
8 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:35:51

Seria: 4
1 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:30:02
2 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:83
3 Toader Francesca 16296 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:18:38
4 Bako Anastasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:10:15
5 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:11:90
6 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:22:68
7 Preda Irina Ana 16307 2007 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:28:24
8 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:34:65

Proba 6 200 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:27:32
3 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:16:68
4 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:47
5 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:11:87
6 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:21:66
7 Hotaran Sarah Julia 14343 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 2
2 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:54
3 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:14:65
4 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:08:88
5 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:10:78
6 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:20:07
7 Bajko Eszter 13123 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 3
1 Nan Ira 14358 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
2 Avram Annamaria 19104 2005 Liceul cu program sportiv Braila 02:24:01
3 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:87
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:84
5 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:55
6 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:18:92
7 Zavici Denisa 19564 2005 CSM Corona Brasov 02:28:58

Proba 7 200 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
3 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:37:38
4 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:31:31
5 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:36:64
6 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:42:83

Seria: 2
2 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:36:76
4 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:01
5 Axentioi Ilinca 15273 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:32:69
6 Ciceu Crista Petra 15888 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:42:44

Proba 8 200 m fluture - 16 - 99 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 03:18:64
2 Leah Ioana Silvia 14069 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:34:84
3 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:30:86
4 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:38
5 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:18:11
6 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:31:82
7 Fagadar Ghisa Marina 14450 2005 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:37:62

Seria: 2
1 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 CSM Corona Brasov 02:49:58
2 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 02:33:31
3 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:48
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:64
5 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:17:95
6 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:31:66
7 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:20

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (25 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Avram Annamaria 19104 2005 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Bajko Eszter 13123 2004 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
2 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
3 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 11:12:29
4 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 10:41:37
5 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:41:91
6 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 10:31:76
2 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:15:52
3 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 10:00:87
4 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 09:44:38
5 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 09:51:28
6 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 10:07:36
7 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 10:24:26
8 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 10:32:81

Seria: 4
1 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:41:98
2 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 09:26:72
3 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 09:18:81
4 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 09:04:55
5 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:13:12
6 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:26:57
7 Mitu Andra Elena 13072 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 09:35:43
8 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:43:49

Proba 12 400 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (24 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Universitar Politehnica Timisoara 99:99:99
2 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
3 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
4 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Verciuc Maria 13965 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:52:31
2 Axentioi Ilinca 15273 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:30:78
3 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 05:29:44
4 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:25:74
5 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:28:98
6 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:30:04
7 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 05:38:23
8 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 05:24:37
2 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:10:79
3 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:07:39
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:53:47
5 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:54:22
6 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:09:72
7 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 05:23:89
8 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:25:42