Cont

Lista de start pentru Campionatul national Cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m fluture - 12 ani - Feminin (43 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popa Eva-Maria 20553 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
5 Elisei Daria 16873 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 99:99:99
2 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
7 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Anton Patricia Georgiana 19317 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
4 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99

Seria: 4
1 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:30:00
5 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
7 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
8 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99

Seria: 5
1 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:25:00
2 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:23:00
3 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:00
4 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:21:00
5 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:21:14
6 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 01:23:00
7 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:23:99
8 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 01:25:26

Seria: 6
1 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:15:00
2 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:50
3 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:09:00
5 Predescu Simona Maria 16806 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:05:90
6 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:10:00
7 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:00
8 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:20:73

Descalificari
1 Batrinu Gabriela Bianca
Observatii: neprezentat
16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Torcea Ana Maria
Observatii: descalificat
19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Diamandescu Eliza Elena
Observatii: descalificat
14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:05:90

Proba 2 400 m liber - 12 ani - Feminin (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Constantinescu Anna 17087 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99
4 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
3 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
5 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
6 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
7 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 99:99:99

Seria: 3
2 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 06:20:00
5 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 99:99:99
7 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
8 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99

Seria: 4
1 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:58:00
2 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:49:17
4 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:30:00
5 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 05:35:00
6 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:36:00
7 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:50:00
8 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 06:20:00

Seria: 5
1 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:30:00
2 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:27:00
3 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:25:00
4 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:24:00
5 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:25:00
6 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:25:00
7 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:30:00
8 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:30:00

Seria: 6
1 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:19:99
2 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 05:16:00
3 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:07:00
4 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:00:00
5 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 05:05:00
6 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:10:00
7 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:19:99
8 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:22:00

Seria: 7
1 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:55:00
2 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:48:22
3 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 04:45:00
4 Predescu Simona Maria 16806 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:36:00
5 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:36:00
6 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 04:46:00
7 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:50:00
8 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:55:00

Descalificari
1 Moldovan Claudia
Observatii: neprezentat
17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Baciu Amalia Georgiana
Observatii: neprezentat
17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Batrinu Gabriela Bianca
Observatii: neprezentat
16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 05:35:30

Proba 3 100 m fluture - 12 ani - Masculin (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
3 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
4 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
5 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
8 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
4 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
5 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
6 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
8 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 5
2 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
4 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
7 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Ionescu Tudor Mihai 19151 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Horubet Matei-Alexandru 20554 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Laszlo Robert 16867 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 7
1 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:00
3 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:19:99
4 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:26
5 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:18:00
6 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:20:13

Seria: 8
1 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:00
2 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:16:00
3 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:20
4 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:12:50
5 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:25
6 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:99
7 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:00
8 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:00

Seria: 9
1 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 01:12:00
2 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:01
3 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:08:90
4 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:00
5 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:00
6 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:09:00
7 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:99
8 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:00

Descalificari
1 Sandu Matei
Observatii: neprezentat
16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Costis Alexandru Adrian
Observatii: neprezentat
16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
3 Oancea Bogdan Alex.
Observatii: neprezentat
16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Tanase Andrei
Observatii: descalificat
17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Vatasescu Ioan David
Observatii: descalificat
16639 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
6 Rizea Rares Constantin
Observatii: descalificat
19146 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Selyem Tamas
Observatii: scutit medical
13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:23:00
8 Maja Andrei
Observatii: neprezentat
19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 4 400 m liber - 12 ani - Masculin (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
6 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Seria: 2
1 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
2 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
7 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
6 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Seria: 4
1 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
5 Tanase Andrei 17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
7 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:40:00
2 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:37:00
3 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:33:00
4 Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:29:72
5 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:30:00
6 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:36:00
7 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:37:00
8 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 6
1 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:23:80
2 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:20:00
3 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:20:00
4 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:20:00
5 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:20:00
7 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:20:01
8 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:25:00

Seria: 7
1 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:15:00
2 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:15:00
3 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:14:17
4 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:11:57
5 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:12:12
6 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:15:00
7 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:15:00
8 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:18:00

Seria: 8
1 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:10:00
2 Rizea Rares Constantin 19146 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:07:00
3 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:05:00
4 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 05:02:00
5 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:05:00
6 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:06:00
7 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:09:99
8 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:11:00

Seria: 9
1 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 05:00:00
2 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:59:99
3 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:59:99
4 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:55:99
5 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:58:00
6 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:59:99
7 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:00:00
8 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:01:22

Seria: 10
1 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:55:00
2 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:45:00
3 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:42:00
4 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:36:00
5 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 04:40:00
6 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:45:00
7 Ionescu Tudor Mihai 19151 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:53:00
8 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:55:00

Descalificari
1 Oancea Bogdan Alex.
Observatii: neprezentat
16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Sandu Matei
Observatii: neprezentat
16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Maja Andrei
Observatii: neprezentat
19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Dogariu Alexandru Gabriel
Observatii: descalificat
17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:20:00

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m liber - 12 ani - Feminin (68 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Leizeruc Ana Maria 19996 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Daroiu Rebeca Georgiana 19989 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Anton Patricia Georgiana 19317 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Popa Eva-Maria 20553 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 99:99:99
3 Dumitru Andreea 19210 2008 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
4 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
6 Elisei Daria 16873 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
7 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:21:10
4 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:20:33
5 Motiu Noemi 16870 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:20:92
6 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:73
7 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:90
8 Radu Elena 19963 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99

Seria: 5
1 Constantinescu Anna 17087 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:20:18
2 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:18:92
3 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:18:08
4 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:32
5 Elisei Stefania 16872 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:17:50
6 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:18:10
7 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:19:81
8 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:25

Seria: 6
1 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:17:02
2 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:16:24
3 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:15:90
4 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:38
5 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:89
6 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:93
7 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:94
8 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 01:17:17

Seria: 7
2 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:13:82
3 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:90
4 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:11:59
5 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:72
6 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:01
7 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 01:14:55
8 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:15:17

Seria: 8
1 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:10:97
2 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 01:09:84
3 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 01:09:26
4 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:08:90
6 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:09:47
7 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:09:99
8 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:11:40

Seria: 9
1 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:07:27
2 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:08
3 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:04:14
4 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:03:87
5 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:13
6 Predescu Simona Maria 16806 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:05:36
7 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:07:07
8 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:08:30

Descalificari
1 Moldovan Claudia
Observatii: neprezentat
17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Pop Letitia Amalia
Observatii: neprezentat
16822 2008 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
3 Lupu Maria
Observatii: neprezentat
16899 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
4 Toma Medeea Ioana
Observatii: neprezentat
19997 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Batrinu Gabriela Bianca
Observatii: neprezentat
16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 01:22:05
6 Baciu Amalia Georgiana
Observatii: neprezentat
17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:14:81
7 Mitrana Tania Andreea
Observatii: neprezentat
14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:10

Proba 2 100 m bras - 12 ani - Feminin (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popa Eva-Maria 20553 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 99:99:99
6 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 3
1 Leizeruc Ana Maria 19996 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Constantinescu Anna 17087 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99
4 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
5 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99

Seria: 4
1 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:46:08
2 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:43:29
3 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 01:40:91
4 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:39:95
6 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:41:96
7 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:45:88

Seria: 5
1 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:38:38
2 Pintican Ingrid 17091 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:36:99
3 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:36:41
4 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:35:83
5 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:36:39
6 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:36:49
7 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:38:04
8 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:39:83

Seria: 6
1 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 01:34:61
2 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:32:52
3 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:32:24
4 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:30:82
5 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:31:57
6 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:32:31
7 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 01:32:79
8 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:34:68

Seria: 7
1 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:30:39
2 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:27:80
3 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:31
4 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:09
5 Predescu Simona Maria 16806 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:19:92
7 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 01:30:02
8 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:30:67

Descalificari
1 Pop Letitia Amalia
Observatii: neprezentat
16822 2008 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
2 Moldovan Claudia
Observatii: neprezentat
17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Daroiu Rebeca Georgiana
Observatii: descalificat
19989 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Toma Medeea Ioana
Observatii: neprezentat
19997 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Baciu Amalia Georgiana
Observatii: neprezentat
17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:40:77
6 Batrinu Gabriela Bianca
Observatii: neprezentat
16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 01:47:65
7 Mitrana Tania Andreea
Observatii: neprezentat
14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:24:26

Proba 3 100 m liber - 12 ani - Masculin (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Horubet Matei-Alexandru 20554 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99

Seria: 2
2 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
3 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
4 Tanase Andrei 17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Laszlo Robert 16867 2008 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
8 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Pascan Andrei Teodor 19991 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Taflan Pavel 19213 2008 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
4 Rizea Rares Constantin 19146 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Scorteanu Alexandru 19189 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:24:91
5 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:21:32
6 Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 5
1 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:30
2 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:57
3 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:91
4 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:17:94
5 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:08
6 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:19:11
7 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:19:89
8 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:60

Seria: 6
1 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:17:63
2 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:75
3 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:15:44
4 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:13:83
5 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:23
6 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:61
7 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:09
8 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:68

Seria: 7
1 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:12:97
2 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:63
3 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:12:54
4 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:12:00
5 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:12:13
6 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:60
7 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:74
8 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:13:50

Seria: 8
1 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:11:94
2 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:11:72
3 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:48
4 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:11:21
5 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:11:36
6 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:11:57
7 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:11:77
8 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:11:96

Seria: 9
1 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:10:14
2 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:09:97
3 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:80
4 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:09:46
5 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:09:73
6 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:90
7 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:10:07
8 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:08

Seria: 10
1 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:09:16
2 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:33
3 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:07:86
4 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:58
5 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:71
6 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:10
7 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:09:12
8 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 01:09:19

Seria: 11
1 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:07:31
2 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:58
3 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:05:90
4 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:04:04
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:05:43
6 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:06:32
7 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:98
8 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:54

Descalificari
1 Oancea Bogdan Alex.
Observatii: neprezentat
16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Sandu Matei
Observatii: neprezentat
16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Maja Andrei
Observatii: neprezentat
19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Ionescu Tudor Mihai
Observatii: descalificat
19151 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Costis Alexandru Adrian
Observatii: neprezentat
16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:76

Proba 4 100 m bras - 12 ani - Masculin (72 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
7 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
8 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
2 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
4 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Pascan Andrei Teodor 19991 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Popescu Mario 19209 2008 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
3 Ionescu Tudor Mihai 19151 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Rizea Rares Constantin 19146 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Scorteanu Alexandru 19189 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
7 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
3 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:57:95
4 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:48:78
5 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:53:94
6 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Horubet Matei-Alexandru 20554 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:43:31
2 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:42:53
3 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:41:30
4 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:40:12
5 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:40:46
6 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:41:32
7 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:43:29
8 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:47:07

Seria: 6
1 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:38:28
2 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:37:15
3 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:78
4 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:36:19
5 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:36:44
6 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:37:01
7 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:37:51
8 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:38:49

Seria: 7
1 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:48
2 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:83
3 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 01:34:56
4 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:33:52
5 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:05
6 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:34:83
7 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:12
8 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:35:76

Seria: 8
1 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:32:54
2 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:30:95
3 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:02
4 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:57
5 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:28:67
7 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:31:87
8 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:32:90

Seria: 9
1 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:28:25
2 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:27:05
3 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:24:81
4 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:01
5 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:22:75
6 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:12
7 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:27:34
8 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:28:50

Descalificari
1 Badescu Stefan Alex.
Observatii: descalificat
14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Tanase Andrei
Observatii: descalificat
17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Apostol Petru
Observatii: descalificat
14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:04

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m spate - 12 ani - Feminin (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
2 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
3 Daroiu Rebeca Georgiana 19989 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Anton Patricia Georgiana 19317 2008 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Radu Elena 19963 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Leizeruc Ana Maria 19996 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
7 Constantinescu Anna 17087 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 99:99:99
8 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
4 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:31:97
5 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:34:33
6 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
7 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
8 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:29:49
2 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:29:10
4 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:27:51
5 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:27:64
6 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:28:04
7 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 01:29:18
8 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:35

Seria: 5
1 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:64
2 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:25:38
3 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:23:20
4 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:21:37
5 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:22:27
6 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:24:77
7 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:40
8 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:25:93

Seria: 6
1 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:21:01
2 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:19:94
3 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 01:18:20
4 Predescu Simona Maria 16806 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:17:74
5 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:01
6 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:18:37
7 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:20:30
8 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:21:03

Seria: 7
2 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:15:43
3 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:47
4 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:11:43
5 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:13:47
6 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:03
7 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:15:86
8 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:16:25

Descalificari
1 Pop Letitia Amalia
Observatii: neprezentat
16822 2008 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
2 Toma Medeea Ioana
Observatii: neprezentat
19997 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
3 Moldovan Claudia
Observatii: neprezentat
17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Batrinu Gabriela Bianca
Observatii: neprezentat
16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 01:34:78
5 Baciu Amalia Georgiana
Observatii: neprezentat
17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:27:83
6 Mitrana Tania Andreea
Observatii: neprezentat
14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:16:03

Proba 2 200 m mixt - 12 ani - Feminin (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leizeruc Ana Maria 19996 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
2 Radu Elena 19963 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Constantinescu Matita Ver 17275 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 04:13:54
4 Pantelimon Andreea Mirabe 17274 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:45:94
6 Torcea Ana Maria 19149 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Daroiu Rebeca Georgiana 19989 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:33:20
2 Gheorghe Alexandra Stefan 17115 2008 CSM Targoviste 03:25:86
3 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:19:15
4 Isac Antonia Maria 16493 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:18:36
5 Constantinescu Anna 17087 2008 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 03:18:75
7 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:26:99
8 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:36:84

Seria: 3
2 Magureanu Jessica 16900 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:11:66
3 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:10:11
4 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 03:08:03
5 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:08:07
6 Mirea Stefania Alexia 17120 2008 CSM Targoviste 03:10:24
7 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:12:18
8 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Clubul Sportiv Municipal Galati 03:13:89

Seria: 4
1 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:01:30
2 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:59:63
3 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:58:36
4 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:58:06
5 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 CSM Corona Brasov 02:58:15
6 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:58:77
7 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 03:00:60
8 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:03:86

Seria: 5
1 Ambrozie Ilinca 17516 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:57:12
2 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 02:56:66
3 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:55:45
4 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:54:40
5 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:54:81
6 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:55:72
7 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 02:57:07
8 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:57:62

Seria: 6
1 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:48:40
2 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:47:77
3 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:47:25
4 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:46:41
5 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 02:46:66
6 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:47:35
7 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:48:17
8 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 02:48:57

Seria: 7
1 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:45:71
2 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:43:44
3 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:36:95
4 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:30:70
5 Predescu Simona Maria 16806 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:36:02
6 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:56
7 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:44:93
8 Popa Maria Alessia 16492 2008 Clubul Sportiv Performer 02:46:17

Descalificari
1 Moldovan Claudia
Observatii: neprezentat
17793 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 04:04:00
2 Pop Letitia Amalia
Observatii: neprezentat
16822 2008 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 03:20:07
3 Batrinu Gabriela Bianca
Observatii: neprezentat
16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:13:19

Proba 3 100 m spate - 12 ani - Masculin (74 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
4 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
5 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Clubul Sportiv Targoviste 99:99:99
4 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Grigoroi Calin Mihai 19141 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
6 Scorteanu Alexandru 19189 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Rizea Rares Constantin 19146 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Beoca Matei 17815 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Pascan Andrei Teodor 19991 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Varga Alex 17719 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
3 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
4 Tanase Andrei 17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99
7 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
8 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 5
1 Ionescu Tudor Mihai 19151 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:33:39
3 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:82
4 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:49
5 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:77
6 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:32:63
7 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 01:35:69
8 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 6
1 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:29:77
2 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:28:20
3 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:27:09
4 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:83
5 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:26:86
6 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:28:15
7 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:29:62
8 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:30:03

Seria: 7
1 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:26:17
2 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:12
3 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:24:31
4 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:97
5 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:24:18
6 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:86
7 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:25:71
8 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:26:27

Seria: 8
1 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:22:38
2 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:01
3 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 01:21:19
4 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:79
5 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:08
6 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:21:56
7 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:05
8 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:39

Seria: 9
1 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 01:20:33
2 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:19:48
3 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:88
4 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:99
5 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:18:37
6 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:19:46
7 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:20:30
8 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:48

Seria: 10
1 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:16:29
2 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:84
3 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:37
4 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:12:68
5 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:25
6 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:55
7 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:19
8 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:08

Descalificari
1 Maja Andrei
Observatii: neprezentat
19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Sandu Matei
Observatii: neprezentat
16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
3 Oancea Bogdan Alex.
Observatii: neprezentat
16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 4 200 m mixt - 12 ani - Masculin (83 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Laiu Rares Andrei 19993 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Vatasescu Ioan David 16639 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Tanase Andrei 17660 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Potanga Bogdan Florin 19986 2008 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
5 Scorteanu Alexandru 19189 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Ionescu Tudor Mihai 19151 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Rizea Rares Constantin 19146 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Zisu Luca Alexandru 17477 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:35:09
3 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:17:89
4 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:14:29
5 Dogariu Alexandru Gabriel 17278 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:14:53
6 Serban Razvan 16878 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 03:22:49
7 Barbuta Claudiu Ilie 16621 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:28:79

Seria: 4
1 Zoie Luca 17814 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:12:83
2 Marasescu Denis Gabriel 16996 2008 Swimming Team Bucuresti 03:12:11
4 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:10:41
5 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 03:10:45
6 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:11:80
7 Boldura Luca Tudor 16570 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:12:12
8 Istrate Mihai Erik 14619 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:13:70

Seria: 5
1 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:08:97
2 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:05:89
3 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:05:51
4 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:04:21
5 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:05:49
6 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:05:56
7 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:08:95
8 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:09:17

Seria: 6
1 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:01:67
2 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:01:36
3 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:59:28
4 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:58:95
5 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:58:96
6 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:00:07
7 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:01:38

Seria: 7
1 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:57:59
2 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:54:62
4 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:51:86
5 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:52:56
6 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:53:72
7 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:55:37
8 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:58:67

Seria: 8
1 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:50:84
2 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:50:62
3 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:50:20
4 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:49:58
5 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:49:77
6 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:50:31
7 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:50:63
8 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:51:39

Seria: 9
1 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:48:02
2 Oancea David Stefan 16480 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:46:88
3 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 CSM Corona Brasov 02:46:28
4 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:45:38
5 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:45:94
6 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:46:82
8 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:49:53

Seria: 10
1 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:44:29
2 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:44:08
3 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 02:42:70
4 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:42:46
5 Petrisor Alexandru 16804 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:42:65
6 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:43:90
7 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:44:24
8 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:44:51

Seria: 11
1 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:39:66
2 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:37:61
3 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:36:41
4 Constantinescu Vlad Mihai 17378 2008 Clubul Sportiv Targoviste 02:28:09
5 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:31:74
6 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:36:69
7 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:38:47
8 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:40:78

Descalificari
1 Maja Andrei
Observatii: neprezentat
19157 2008 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
2 Oancea Bogdan Alex.
Observatii: neprezentat
16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:48:59
3 Beoca Matei
Observatii: descalificat
17815 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:27:17
4 Sandu Matei
Observatii: neprezentat
16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:44:33
5 Dinu Eric Tudor
Observatii: descalificat
15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:11:15
6 Costis Alexandru Adrian
Observatii: neprezentat
16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:02:64
7 Badescu Stefan Alex.
Observatii: descalificat
14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:52:62
8 Zarojanu David Ionut
Observatii: descalificat
17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:47:55

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m fluture - 13 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:40:47
4 Visan Cristina Bianca 14649 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:36:12
5 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:36:69
6 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:42:22
7 Costandache Carolina 15715 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99

Seria: 2
1 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:83
2 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:30:40
3 Tudor Iemima 17011 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:29:19
4 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:28:58
5 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:89
6 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:18
7 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:92
8 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:35:43

Seria: 3
1 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:28:07
2 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:22:86
3 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:21:66
4 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:20:18
6 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:21:67
7 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 01:24:78
8 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:53

Seria: 4
1 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:91
2 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:30
3 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:16:73
4 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:14:36
6 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:16:73
7 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:18:50
8 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:18:94

Seria: 5
1 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:28
2 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:11:62
3 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:58
4 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:08:31
5 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:21
6 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:11:33
7 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:82

Descalificari
1 Moraru Karina Andreea
Observatii: neprezentat
16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 01:47:74
2 Traistaru Amalia Andreea
Observatii: descalificat
15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:74
3 Bertea Alina Riana
Observatii: neprezentat
16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:16:08
4 Vass Brigitta
Observatii: neprezentat
16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:14:33

Proba 2 400 m liber - 13 ani - Feminin (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 06:21:12
5 Smadu Ilaria 17699 2007 CSM Corona Brasov 06:25:35
6 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Visan Cristina Bianca 14649 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:56:54
2 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:52:44
3 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:37:33
4 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:36:49
5 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:36:88
6 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:37:57
7 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:56:38
8 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 06:03:26

Seria: 4
1 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:31:92
2 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 05:27:99
3 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:25:81
4 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:25:16
5 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 05:25:17
7 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:30:48
8 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:33:85

Seria: 5
1 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:24:11
2 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:23:33
3 Hrib Maria 15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 05:22:21
4 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:18:50
5 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:19:17
6 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:22:35
7 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:23:92
8 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:24:61

Seria: 6
1 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:18:03
4 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 05:08:07
6 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:12:51
7 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:14:25
8 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:18:11

Seria: 7
1 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:00:79
2 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:56:00
3 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 04:54:48
4 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:43:84
5 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:49:10
6 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:55:91
7 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:56:84
8 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:06:57

Descalificari
1 Moraru Karina Andreea
Observatii: neprezentat
16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Tatar Maia
Observatii: neprezentat
16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:27:37
3 Vass Brigitta
Observatii: neprezentat
16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:12:81
4 Badralexi Sofia Maria
Observatii: neprezentat
16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:11:78
5 Bertea Alina Riana
Observatii: neprezentat
16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:11:69

Proba 3 100 m fluture - 13 ani - Masculin (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Dragoiu Mihai Ionut 14597 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 01:41:78
4 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:33:62
5 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:35:44
6 Solomon David Alexandru 15426 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
7 Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 99:99:99

Seria: 2
2 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:27:28
3 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:91
4 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:22:54
5 Gagyi Botond 13899 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:22:82
6 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:27:11
7 Gherman Ianis Adrian 15879 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:29:35
8 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:30:73

Seria: 3
1 Ionescu Daniel C-Tin 15975 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:93
2 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:21:83
3 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:20:27
5 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:59
6 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:21:03
7 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:90
8 Pocora Vlad Teodor 15114 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:22:31

Seria: 4
1 Onisoru Darius Cristian 15587 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:17:06
2 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:43
3 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:15:26
4 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:13:68
5 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:03
6 Bondariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:15:54
7 Dinu Ian 16956 2007 Clubul Sportiv Performer 01:16:68
8 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:47

Seria: 5
1 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:12:43
2 Lupu Matei Filip 16270 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:73
3 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:10:60
4 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 01:10:01
5 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:10:19
6 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:10:90
7 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:18

Seria: 6
1 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:08:25
2 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:07:42
3 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:06:30
4 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:03:81
5 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:76
6 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:77
7 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:07:81
8 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:09:01

Descalificari
1 Matei Mihnea Marian
Observatii: neprezentat
14642 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:05
2 Rus Matei
Observatii: neprezentat
16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:18:52
3 Siliste Indru George
Observatii: neprezentat
16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:42

Proba 4 400 m liber - 13 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Solomon David Alexandru 15426 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
5 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Pocora Vlad Teodor 15114 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 99:99:99
2 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Dragoiu Mihai Ionut 14597 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 06:46:01
5 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Mihaila Andrei Florin 16316 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 06:00:72
2 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:51:04
3 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:38:85
5 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:36:43
6 Ionescu Daniel C-Tin 15975 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:50:78
7 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:52:63
8 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 06:16:86

Seria: 4
1 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:30:91
2 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:26:43
3 Blidaru David Andrei 14589 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:23:22
4 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:21:96
5 Slavic Alexandr 15464 2007 Clubul Sportiv Performer 05:23:10
6 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:24:45
7 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:29:15
8 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:31:11

Seria: 5
1 Gagyi Botond 13899 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:18:65
2 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 05:12:33
3 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:11:53
4 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:09:71
5 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 05:10:76
6 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 05:11:62
7 Mandaianu Mario Florian 17010 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:18:58
8 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:20:26

Seria: 6
2 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:58:15
3 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 04:55:46
4 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:53:12
5 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:53:28
6 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:56:26
7 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:59:59
8 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:07:79

Seria: 7
1 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:49:51
2 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 04:47:12
3 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:36:32
4 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 04:29:62
5 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:33:05
6 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:44:53
7 Lupu Matei Filip 16270 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:47:98
8 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 04:50:94

Descalificari
1 Matei Mihnea Marian
Observatii: neprezentat
14642 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Rus Matei
Observatii: neprezentat
16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:31:24
3 Siliste Indru George
Observatii: neprezentat
16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:04:96

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m liber - 13 ani - Feminin (60 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Albusoiu Alexandra 19208 2007 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
5 Furtuna Maria 15947 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
6 Ancuta Marybella 19215 2007 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99

Seria: 2
1 Hodut Iasmina Nicoleta 16483 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:26:18
2 Visan Cristina Bianca 14649 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:23:25
3 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:21:15
4 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:19:64
5 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:19:74
6 Tudor Iemima 17011 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:21:73
7 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:25:09
8 Achim Ema 15475 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 3
1 Hrib Maria 15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:18:40
2 Smadu Ilaria 17699 2007 CSM Corona Brasov 01:18:11
3 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:62
4 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:16:00
5 Costandache Carolina 15715 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:17:52
6 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:18:05
7 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:18:22
8 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:42

Seria: 4
1 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:14:77
2 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:14:28
3 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:13:64
4 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:13:03
5 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:13:17
6 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:13:91
7 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:56
8 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:11

Seria: 5
2 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:82
3 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:11:70
4 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:11:38
5 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:42
7 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:12:06
8 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:12:66

Seria: 6
1 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:11:10
2 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:10:41
3 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:21
4 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:09:42
5 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:09:70
6 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:33
7 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:77
8 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 01:11:20

Seria: 7
2 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:99
4 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:55
5 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:06:07
6 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:06:97
8 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:08:17

Seria: 8
1 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:05:13
2 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:54
3 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:03:87
4 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:00:95
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:08
6 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:07
7 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:83
8 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:21

Descalificari
1 Matusescu Maria Cristina
Observatii: neprezentat
17298 2007 CSM Targoviste 99:99:99
2 Varro Henrietta
Observatii: neprezentat
16933 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:12:39
3 Tatar Maia
Observatii: neprezentat
16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:11:73
4 Vass Brigitta
Observatii: neprezentat
16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:08:15
5 Bertea Alina Riana
Observatii: neprezentat
16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:08
6 Badralexi Sofia Maria
Observatii: neprezentat
16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:07:58

Proba 2 100 m bras - 13 ani - Feminin (48 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Albusoiu Alexandra 19208 2007 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
2 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:46:65
5 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:50:84
6 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Achim Ema 15475 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
8 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:44:98
2 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:43:32
3 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:41:31
4 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:38:92
5 Costandache Carolina 15715 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:40:49
6 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:41:52
7 Visan Cristina Bianca 14649 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:44:07
8 Furtuna Maria 15947 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:45:83

Seria: 3
1 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:37:07
2 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:36:15
3 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:89
4 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:35:62
5 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:67
6 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:99
7 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:36:97
8 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:38:53

Seria: 4
1 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:30:69
2 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:29:63
3 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:29:05
4 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:27:26
5 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:27:34
6 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:29:36
8 Hodut Iasmina Nicoleta 16483 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:33:64

Seria: 5
2 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:26:78
3 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:25:47
4 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:80
5 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:76
6 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:25:61
7 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:26:93
8 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:27:10

Seria: 6
1 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:22:55
2 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:21:74
3 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:20:25
5 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:19:89
6 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:47
7 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:22:00
8 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:23:57

Descalificari
1 Moraru Karina Andreea
Observatii: neprezentat
16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 03:28:95
2 Bertea Alina Riana
Observatii: neprezentat
16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:93
3 Mihalcea Maria Camelia
Observatii: descalificat
16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:26:97
4 Vass Brigitta
Observatii: neprezentat
16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:19:60

Proba 3 100 m liber - 13 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihaila Andrei Florin 16316 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 99:99:99
4 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:21:48
6 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 01:28:62
7 Dragoiu Mihai Ionut 14597 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
8 Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pocora Vlad Teodor 15114 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:18:70
2 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:16:45
3 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:15:07
4 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:77
5 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:09
7 Trandafir Cosmin Cristian 16320 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:43
8 Curticapean Alexandru V. 15472 2007 CSM Corona Brasov 01:19:90

Seria: 3
1 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:12:91
2 Ionescu Daniel C-Tin 15975 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:28
3 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:11:05
4 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:10:70
5 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:10:77
6 Gherman Ianis Adrian 15879 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:11:07
7 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:38
8 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:18

Seria: 4
1 Onisoru Darius Cristian 15587 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:08:87
2 Blidaru David Andrei 14589 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:08:55
3 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:08:34
4 Bondariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:20
5 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:08:25
6 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:08:40
7 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:08:55
8 Mandaianu Mario Florian 17010 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:10:25

Seria: 5
1 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:07:85
2 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:73
3 Gagyi Botond 13899 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:07:44
4 Solomon David Alexandru 15426 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:07:31
5 Dinu Ian 16956 2007 Clubul Sportiv Performer 01:07:43
6 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:61
7 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:07:74
8 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:07:96

Seria: 6
1 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:05:51
2 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:04:73
3 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:03:60
4 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 01:03:30
5 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:03:43
6 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:09
7 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:05:29
8 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:05:61

Seria: 7
1 Lupu Matei Filip 16270 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:57
2 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:01:20
3 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:00:22
4 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:58:32
5 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:58:87
6 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:01:09
7 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:01:74
8 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:03:23

Descalificari
1 Curca-Dragan Andrei Daniel
Observatii: neprezentat
17901 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:24:59
2 Matei Mihnea Marian
Observatii: neprezentat
14642 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:23:50
3 Rus Matei
Observatii: neprezentat
16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:15:80

Proba 4 100 m bras - 13 ani - Masculin (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dragoiu Mihai Ionut 14597 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Dinu Ian 16956 2007 Clubul Sportiv Performer 01:49:58
4 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:17
7 Trandafir Cosmin Cristian 16320 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
3 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:39:75
4 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:37:60
5 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:38:69
6 Pocora Vlad Teodor 15114 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:39:86
7 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 01:42:51
8 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:44:03

Seria: 3
1 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:36:81
2 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:35:50
3 Gagyi Botond 13899 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:34:70
4 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:34:35
5 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:34:47
6 Slavic Alexandr 15464 2007 Clubul Sportiv Performer 01:34:92
7 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:03
8 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:37:06

Seria: 4
1 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:33:51
2 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 01:32:45
3 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:19
4 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:27:99
5 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:30:03
6 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:30:58
7 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:33:16
8 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:33:65

Seria: 5
1 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:26:99
2 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:26:75
3 Lupu Matei Filip 16270 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:25:89
4 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:61
6 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:26:34
7 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:26:84
8 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:27:22

Seria: 6
2 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:18:82
3 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:18:37
4 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:11:66
5 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:16:05
6 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:18:47
7 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:19:21
8 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:21:09

Descalificari
1 Solomon David Alexandru
Observatii: descalificat
15426 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
2 Rus Matei
Observatii: neprezentat
16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:45:22
3 Curca-Dragan Andrei Daniel
Observatii: neprezentat
17901 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:54:53
4 Matei Mihnea Marian
Observatii: neprezentat
14642 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:43:07
5 Maftei Leonardo
Observatii: neprezentat
14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:41:33
6 Popa Rares Cristian
Observatii: neprezentat
15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:24:75
7 Siliste Indru George
Observatii: neprezentat
16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:31

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m spate - 13 ani - Feminin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Achim Ema 15475 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
3 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:32:29
4 Visan Cristina Bianca 14649 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:30:91
5 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:70
6 Furtuna Maria 15947 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:78

Seria: 2
1 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:29:21
2 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:27:84
3 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:26:08
4 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:88
6 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:26:41
7 Hodut Iasmina Nicoleta 16483 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:28:62
8 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:30:87

Seria: 3
2 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:67
3 Smadu Ilaria 17699 2007 CSM Corona Brasov 01:24:53
4 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:23:63
5 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:31
6 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:66
7 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:24:92
8 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:25:70

Seria: 4
1 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 01:22:93
2 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:21:15
3 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:20:56
4 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:32
5 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:20:51
6 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:20:89
7 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:51
8 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:23:06

Seria: 5
1 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:19:77
2 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:18:85
5 Hrib Maria 15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:18:40
6 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:76
7 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:19:56
8 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:20:13

Seria: 6
1 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:72
3 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:30
4 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:39
5 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:21
6 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:15:75
7 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:17:64
8 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:72

Seria: 7
1 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:11
2 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:13:08
3 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:75
4 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:14
5 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:53
6 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:12:03
7 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:55
8 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:22

Descalificari
1 Matusescu Maria Cristina
Observatii: neprezentat
17298 2007 CSM Targoviste 99:99:99
2 Varro Henrietta
Observatii: neprezentat
16933 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:25:92
3 Bertea Alina Riana
Observatii: neprezentat
16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:09
4 Tatar Maia
Observatii: neprezentat
16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:18:44
5 Badralexi Sofia Maria
Observatii: neprezentat
16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:18:25
6 Vass Brigitta
Observatii: neprezentat
16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:16:48

Proba 2 200 m mixt - 13 ani - Feminin (54 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:12:79
4 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 03:11:06
6 Visan Cristina Bianca 14649 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:14:09
7 Achim Ema 15475 2007 CSM Corona Brasov 03:37:21

Seria: 2
2 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:07:24
3 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:05:83
4 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:03:21
5 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 03:03:87
6 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:07:19
7 Costandache Carolina 15715 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 03:07:28
8 Hodut Iasmina Nicoleta 16483 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:10:23

Seria: 3
1 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:01:18
2 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:58:47
3 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:57:33
4 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:54:25
5 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:56:02
6 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:57:44
7 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:58:53
8 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:02:48

Seria: 4
1 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Clubul Sportiv Performer 02:53:89
3 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:52:90
4 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:51:57
5 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:52:11
6 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:53:03
8 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:54:07

Seria: 5
1 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:50:70
2 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:50:23
3 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:48:95
5 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:48:57
7 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:50:32
8 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:50:84

Seria: 6
1 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:46:69
2 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:45:42
3 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:42:25
4 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:40:35
5 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:73
6 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:43:42
7 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:45:57
8 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:47:07

Seria: 7
1 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:39:22
2 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:38:02
3 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:25
4 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:29:57
5 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:35:41
6 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:37:94
8 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:39:47

Descalificari
1 Moraru Karina Andreea
Observatii: neprezentat
16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 03:28:95
2 Barbu Eliza Andreea
Observatii: descalificat
17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:11:12
3 Melenciuc Sarah Teodora
Observatii: neprezentat
15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:07:55
4 Carpenis Sidonia Elena
Observatii: descalificat
15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:53:70
5 Tatar Maia
Observatii: neprezentat
16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:53:83
6 Bertea Alina Riana
Observatii: neprezentat
16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:47:22
7 Badralexi Sofia Maria
Observatii: neprezentat
16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:49:48
8 Vass Brigitta
Observatii: neprezentat
16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:38:26

Proba 3 100 m spate - 13 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Dragoiu Mihai Ionut 14597 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Pocora Vlad Teodor 15114 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:37:46
4 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:84
5 Curticapean Alexandru V. 15472 2007 CSM Corona Brasov 01:30:90
6 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 01:37:20
7 Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 99:99:99
8 Mihaila Andrei Florin 16316 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:28:30
2 Mandaianu Mario Florian 17010 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:23:56
4 Dinu Ian 16956 2007 Clubul Sportiv Performer 01:21:45
5 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:21:86
6 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:23:27
7 Ionescu Daniel C-Tin 15975 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:26:25
8 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:28:69

Seria: 4
1 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:62
2 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:86
3 Solomon David Alexandru 15426 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:18:73
4 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:17:89
5 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:20
7 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:46
8 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:67

Seria: 5
1 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:11
2 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:16:50
3 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:16:02
4 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:15:91
5 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:15:97
6 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:16:13
8 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:47

Seria: 6
1 Onisoru Darius Cristian 15587 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:14:37
2 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:87
3 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:90
4 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:12:47
5 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:59
6 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:13:31
7 Gherman Ianis Adrian 15879 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:21

Seria: 7
1 Lupu Matei Filip 16270 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:40
2 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:11:39
3 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:08:16
4 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:32
5 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:41
6 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:11:10
7 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:37
8 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 01:12:43

Descalificari
1 Matei Mihnea Marian
Observatii: neprezentat
14642 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:32:06
2 Rus Matei
Observatii: neprezentat
16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:23:20
3 Gagyi Botond
Observatii: descalificat
13899 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:19:81
4 Siliste Indru George
Observatii: neprezentat
16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:62
5 Popa Rares Cristian
Observatii: neprezentat
15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:14:60

Proba 4 200 m mixt - 13 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihaila Andrei Florin 16316 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 03:23:82
3 Ionescu David Stefan 17276 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:10:10
5 Jitaru Nikita 17299 2007 CSM Targoviste 03:08:18
6 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:10:31
7 Solomon David Alexandru 15426 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
8 Calin Marian 19651 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pocora Vlad Teodor 15114 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 03:06:84
2 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:04:73
3 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:58:84
4 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:58:02
5 Slavic Alexandr 15464 2007 Clubul Sportiv Performer 02:58:81
7 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:05:50

Seria: 3
1 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:56:40
2 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:54:26
3 Blidaru David Andrei 14589 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:53:14
4 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:68
5 Dinu Ian 16956 2007 Clubul Sportiv Performer 02:52:64
6 Dragoiu Mihai Ionut 14597 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:53:27
7 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:56:26
8 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:56:42

Seria: 4
1 Onisoru Darius Cristian 15587 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 02:49:48
2 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:48:99
4 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:47:25
5 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:47:39
6 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:48:71
7 Gagyi Botond 13899 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:49:29
8 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:50:42

Seria: 5
1 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:45:22
2 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:44:30
3 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:43:83
4 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 02:40:84
5 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:42:76
6 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:44:00
7 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:44:65
8 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:46:84

Seria: 6
1 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:38:26
2 Lupu Matei Filip 16270 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:37:01
3 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:36:13
4 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:33:86
5 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:35:26
7 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 02:37:24
8 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:40:52

Seria: 7
1 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:29:51
2 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:28:26
3 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:27:34
4 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:22:81
5 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:25:91
6 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:28:05
7 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:28:97
8 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:33:63

Descalificari
1 Matei Mihnea Marian
Observatii: neprezentat
14642 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:07:86
2 Rus Matei
Observatii: neprezentat
16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 03:02:08
3 Trandafir Cosmin Cristian
Observatii: neprezentat
16320 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:07:11
4 Popa Rares Cristian
Observatii: neprezentat
15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:48:54
5 Siliste Indru George
Observatii: neprezentat
16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:36:82

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m fluture - 14 ani - Masculin (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
4 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Popusoi Danila 19994 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Burtan Luca Gabriel 15689 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:35:61
2 Gavrila Ionut Gelu 15778 2006 CSM Corona Brasov 01:25:82
3 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:24:67
4 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:22:42
5 Dan Tudor 14993 2006 Clubul Sportiv Performer 01:23:16
6 Dudui Razvan 15210 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:80
7 Galatanu Vlad 15208 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:30:31
8 Stefanescu Rares Mihai 14973 2006 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 01:40:84

Seria: 3
1 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:01
2 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:82
3 Raicu Badea Gabriel 13093 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:72
4 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:63
5 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:17:31
6 Lazarescu Darius Stefan 15219 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:02
7 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 01:19:87
8 Florea Andrei 15222 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:07

Seria: 4
1 Muraru Kaan Stefan 15517 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:13:05
2 Scortea Teofil 15445 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:21
3 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:03
4 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:81
5 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:11:47
6 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:06
7 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:12:86
8 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:13:89

Seria: 5
1 Iaschiu Andrei 15443 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:09:38
2 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:27
3 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:06:11
4 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:40
5 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:05:95
6 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:22
7 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:64
8 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 01:09:67

Seria: 6
1 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:04:64
2 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:04:27
3 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:06
4 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:12
5 Bucur Andreas Alin 14608 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:03:92
6 M.Sediq Edris 15446 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:11
7 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:04:34
8 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:04:78

Proba 2 400 m liber - 14 ani - Masculin (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Popusoi Danila 19994 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Cretu Raul 16795 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99
4 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
5 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Burtan Luca Gabriel 15689 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 06:06:21
2 Stefanescu Rares Mihai 14973 2006 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 05:49:22
3 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:35:43
4 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:24:74
5 Galatanu Vlad 15208 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:30:50
6 Dudui Razvan 15210 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:37:06
7 Benghiac Eric 15781 2006 CSM Corona Brasov 05:49:62
8 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 06:41:80

Seria: 3
1 Lazarescu Darius Stefan 15219 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:22:55
2 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:20:97
3 Mustata Daniel Alexandru 17002 2006 Clubul Sportiv Performer 05:13:56
4 Panait Paul Dragos 15102 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 05:06:55
5 Bucur Luca Constantin 15462 2006 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 05:12:13
6 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:14:20
7 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:21:46
8 Dan Tudor 14993 2006 Clubul Sportiv Performer 05:24:42

Seria: 4
1 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:02:75
2 Florea Andrei 15222 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:00:88
3 Cojocaru Stefan 13690 2006 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 04:58:26
4 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 04:57:66
5 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 04:58:00
6 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 04:59:95
7 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:01:22
8 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:05:80

Seria: 5
1 Radu Matei 13163 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 04:56:01
2 Scortea Teofil 15445 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:55:40
3 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:51:45
5 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 04:49:65
6 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 04:52:32
7 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:55:77
8 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:57:26

Seria: 6
1 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 04:40:66
2 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:40:07
3 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 04:39:32
4 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 04:29:14
5 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:29:29
6 M.Sediq Edris 15446 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:39:86
7 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 04:40:08
8 Iaschiu Andrei 15443 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:42:85

Descalificari
1 Rosca Mihnea Ionut
Observatii: descalificat
15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:47:87

Ziua 5 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m liber - 14 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Popusoi Danila 19994 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Rusu Andrei Eugen 17169 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Dragomir David 13349 2006 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Seria: 2
1 Cretu Raul 16795 2006 CSM Corona Brasov 01:28:87
2 Dan Tudor 14993 2006 Clubul Sportiv Performer 01:14:49
3