Cont

Lista de start pentru Campionatul national Copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 10 ani - Masculin (124 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Florea Andrei 19671 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 2
1 Pintilie Eduard Andrei 19665 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Cioata Yannis 19657 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Belcin Filip George 19630 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Stoica Marius 19640 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Magheru Sasha Constantin 19664 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Nedelcu Claudiu Nicolas 19667 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Patrascu Alberth 19525 2010 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
2 Damoc Marc Andrei 19446 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Nagy Robert Ioan 19432 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Bobeica Eduard Gabriel 19445 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
1 Pop Adrian 19382 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Voinea Matei 19211 2010 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
5 Radu Alexei 19212 2010 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
6 Tampau Laurentiu Andrei 19222 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Ghintuiala Gabriel 17826 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Dumitru Laurentiu Andrei 17186 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Agiu Alexandru Bogdan 17480 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Dinu Matei Cristian 19059 2010 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
8 Neagu Darius 19201 2010 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99

Seria: 6
1 Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Ciobanu Nicolae Adrian 14961 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
3 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:00:00
4 Stefan Rares 19699 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:58:50
5 Tunsoiu Darius Mihai 17172 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:00:00
6 Bratu Mario 19655 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:54
8 Dumbrava Razvan Mihai 16993 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Seria: 7
1 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:57:39
3 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:55:00
4 Ignat Rares 17801 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:55:00
6 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:55:50
7 David Sebastian Mihai 19232 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:56:87
8 Lazaroiu Cristian 17534 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:54

Seria: 8
2 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:54:00
3 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:52:57
4 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:52:00
5 Soare Andrei Stefan 14958 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:52:20
6 Dumitrescu De Hillerin Petru 19229 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:52:84
7 Muj Rares Ionut 19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:54:69
8 Cazan Matei 16514 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:91

Seria: 9
1 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:51:89
2 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:51:00
3 Tirlui Calin Paul 19488 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:50:44
4 Munteanu Dragos Stefan 19576 2010 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:50:38
5 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:43
7 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:51:00
8 Socol Ianis Adrian 19106 2010 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:52:00

Seria: 10
1 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:50:00
3 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00
4 Burtea Matei 19347 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:49:20
5 Alexe Rares Stefan 16512 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00
7 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:50:00
8 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:50:37

Seria: 11
1 Kosa Adam Yossarian 19155 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:49:00
2 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:49:00
4 Dabija Cristian Gabriel 17150 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:48:73
6 Badea Robert Alexandru 14962 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:49:00
7 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:49:00
8 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:49:00

Seria: 12
1 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:48:50
2 Stoica Stefan Theodor 19371 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:48:00
3 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:48:00
4 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:00
5 Petre Andrei Alexandru 19079 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:00
6 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:48:00
7 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:48:00
8 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:48:58

Seria: 13
1 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:47:73
2 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:47:22
3 Sandu Alexandru Stefan 16780 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:47:00
4 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:00
5 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:47:00
6 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:00
7 Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 00:47:53
8 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:83

Seria: 14
1 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:46:00
2 Stan Robert Andrei 19108 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:46:00
3 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:16
4 Ionescu Denis Cristian 16560 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:45:00
5 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:00
6 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:46:00
7 Rizea Rares Lucian 19370 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:46:00
8 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:80

Seria: 15
2 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:67
3 Dobre Rares Mihai 19315 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:43:00
4 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:43:00
5 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:43:00
6 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:22
7 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:45:00
8 Mestecaneanu Rares Ioan 16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:00

Seria: 16
1 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:42:00
2 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:42:00
3 Donisan David 19654 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:53
4 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:00
5 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:50
6 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:66
7 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00
8 Marinescu Luca 17731 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:43:00

Descalificari
1 Buyuc Barlas Yascar
Observatii: neprezentat
19675 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Sarbu Dan
Observatii: descalificat
19476 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
3 Geamanu David Rafael
Observatii: neprezentat
19227 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Ogica Vlad Theodor
Observatii: neprezentat
19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Tecar Darius
Observatii: neprezentat
19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Ghelbereu Leonard Mihai
Observatii: neprezentat
15372 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Kogalniceanu Teodor Stefan
Observatii: neprezentat
19231 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:56:80
8 Stoica Carol
Observatii: neprezentat
19700 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:55:00
9 Cojocaru Dan Ares
Observatii: neprezentat
19225 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:54:77
10 Ciolan Dragos
Observatii: neprezentat
15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:51:00
11 Balan Radu Alexandru
Observatii: descalificat
17481 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00
12 Lungu Mihai
Observatii: neprezentat
17282 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00
13 Posa Radu Alexander
Observatii: neprezentat
14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:49:00
14 Vasile Antonio Nicolas
Observatii: descalificat
19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:48:94
15 Danila Alexandru
Observatii: descalificat
15361 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:00

Proba 2 100 m liber - 10 ani - Masculin (123 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Buyuc Barlas Yascar 19675 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Florea Andrei 19671 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Pintilie Eduard Andrei 19665 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Cioata Yannis 19657 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Stoica Marius 19640 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Bratu Mario 19655 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Magheru Sasha Constantin 19664 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Nedelcu Claudiu Nicolas 19667 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
2 Patrascu Alberth 19525 2010 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
3 Damoc Marc Andrei 19446 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Bobeica Eduard Gabriel 19445 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Sarbu Dan 19476 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
7 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
1 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Pop Adrian 19382 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Tampau Laurentiu Andrei 19222 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Nagy Robert Ioan 19432 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
2 Dinu Matei Cristian 19059 2010 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Dumitru Laurentiu Andrei 17186 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Ghintuiala Gabriel 17826 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 6
1 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:40:00
2 Tunsoiu Darius Mihai 17172 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:40:00
4 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:35:00
5 Stefan Rares 19699 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:38:00
6 Lazaroiu Cristian 17534 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:39:98
7 Ignat Rares 17801 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:40:00
8 Dumbrava Razvan Mihai 16993 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Seria: 7
1 Tirlui Calin Paul 19488 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:34:00
2 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:33:00
3 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:30:00
4 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:28:00
5 Agiu Alexandru Bogdan 17480 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:29:86
6 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:31:00
7 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:33:35
8 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:34:28

Seria: 8
1 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:27:00
2 David Sebastian Mihai 19232 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:27:00
3 Dabija Cristian Gabriel 17150 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:27:00
4 Burtea Matei 19347 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:26:45
5 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:26:61
7 Muj Rares Ionut 19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:27:00
8 Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:27:48

Seria: 9
1 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:25:00
2 Munteanu Dragos Stefan 19576 2010 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:24:90
3 Cazan Matei 16514 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:24:65
4 Dumitrescu De Hillerin Petru 19229 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:24:00
5 Ciobanu Nicolae Adrian 14961 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:35
6 Badea Robert Alexandru 14962 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:24:73
7 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:00
8 Kosa Adam Yossarian 19155 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:26:00

Seria: 10
1 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:23:00
3 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:00
4 Socol Ianis Adrian 19106 2010 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:21:50
5 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:00
6 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:22:00
8 Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 01:23:86

Seria: 11
1 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:20:00
2 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:20:00
3 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:00
5 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:20:00
6 Stan Robert Andrei 19108 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:00
7 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:20:00

Seria: 12
1 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
2 Alexe Rares Stefan 16512 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:00
3 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:19:00
4 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:46
5 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:19:00
6 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:20:00
7 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
8 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:00

Seria: 13
1 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:17:24
2 Rizea Rares Lucian 19370 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:17:00
3 Sandu Alexandru Stefan 16780 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:17:00
4 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:00
5 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:00
6 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:17:00
7 Stoica Stefan Theodor 19371 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:17:00
8 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:18:00

Seria: 14
1 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:39
2 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:15:00
3 Pintilie Andreas 19078 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:00
4 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:50
5 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:15:00
6 Petre Andrei Alexandru 19079 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:15:00
7 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:16:00
8 Danila Alexandru 15361 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:00

Seria: 15
1 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:14:00
2 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:14:00
3 Ionescu Denis Cristian 16560 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:12:00
4 Dobre Rares Mihai 19315 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:11:00
5 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:20
6 Donisan David 19654 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:00
7 Mestecaneanu Rares Ioan 16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:14:00
8 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:14:00

Seria: 16
1 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:10:00
2 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:09:00
3 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:08:00
4 Marinescu Luca 17731 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:05:60
5 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:07:00
6 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:09:00
7 Posa Radu Alexander 14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:10:00

Descalificari
1 Belcin Filip George
Observatii: descalificat
19630 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Geamanu David Rafael
Observatii: neprezentat
19227 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Cojocaru Dan Ares
Observatii: neprezentat
19225 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
4 Tecar Darius
Observatii: neprezentat
19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Neagu Darius
Observatii: descalificat
19201 2010 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
6 Ogica Vlad Theodor
Observatii: neprezentat
19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Stoica Carol
Observatii: neprezentat
19700 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:39:00
8 Kogalniceanu Teodor Stefan
Observatii: neprezentat
19231 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:27:00
9 Ciolan Dragos
Observatii: neprezentat
15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:22:03
10 Soare Andrei Stefan
Observatii: descalificat
14958 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:23:00
11 Lungu Mihai
Observatii: neprezentat
17282 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:00
12 Ghelbereu Leonard Mihai
Observatii: neprezentat
15372 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:00
13 Maris David
Observatii: descalificat
19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:10:00

Proba 3 50 m bras - 10 ani - Feminin (109 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Murariu Sara 19475 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
5 Crismariu Ilinca 19477 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Paduraru Andra Maria 19633 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Amariei Beatrice 19472 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
2 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
4 Ghican Teodora Claudia 19311 2010 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
5 Minut Amalia Maria 19318 2010 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
6 Teodorescu Mara 19435 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Maftei Sofia 19471 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
8 Lupu Ilaria 19474 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99

Seria: 4
1 Ghiultu Daria Ioana 19221 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
4 Ignatescu Ilinca 17832 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Nistoroiu Denisa Maria 19076 2010 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
7 Cazacu Natalia 19217 2010 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
8 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99

Seria: 5
2 Raceanu Maria Theodora 17178 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:59:00
5 Diaconu Natalia 19808 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:05:00
6 Stanica Miruna Mihaela 16721 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 6
2 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:55:00
3 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:54:58
4 Tufa Teodora 19660 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:85
5 Ionascu Maria 19375 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:54:00
6 Negru Amalia Maria 16733 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:55:00
7 Moldovan Sofia Teodora 19987 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:55:00
8 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:59:00

Seria: 7
1 Popa Maya 19642 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:59
2 Popa Natalia 19697 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:53:00
3 Ghiur Elena Daniela 19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:52:67
4 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:51:87
5 Piciritza Anastasia 19696 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:52:00
6 Lancea Alexandra Ioana 19625 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:52:72
7 Dinu Stefania Alexandra 17111 2010 CSM Targoviste 00:53:51
8 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:60

Seria: 8
1 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:32
2 Emam Sara 19596 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:51:00
3 Orban Kis Zsuzsanna 19350 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:51:00
4 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:51:00
6 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:51:00
8 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:84

Seria: 9
1 Neagu Emma 19351 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:50:50
2 Chitic Alexia Ioana 19220 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:50:00
3 Iancu Samyra Alexandra 17171 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00
4 Burlacu Daria Ioana 16562 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:50:00
5 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00
6 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:50:00
7 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00
8 Dogaru Erika Denize 16727 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:51:00

Seria: 10
1 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:49:90
2 Raileanu Maria Adelina 19613 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:00
3 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:81
4 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:30
5 Dan Diana 19182 2010 Clubul Sportiv Performer 00:48:77
6 Dabija Ana Bianca 19593 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:49:00
7 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:49:82
8 Criveanu Ilinca 19917 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:49:90

Seria: 11
1 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:20
2 Braicau Delia Gabriela Ioana 19324 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:47:69
3 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:47:48
4 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:47:00
5 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:47:00
6 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:47:50
7 Gheorghe Maria Ioana 19493 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:48:00
8 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:30

Seria: 12
1 Toderica Teodora 19577 2010 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:46:72
2 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:45:00
3 Popescu Laura 19313 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:00
4 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:44:50
5 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:45:00
6 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:45:00
7 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:46:00
8 Mihai Diana Elisabeta 16693 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:47:00

Seria: 13
1 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00
2 Gheba Amalia Georgiana 17137 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:43:90
3 Matache Amalia 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:30
4 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:43:00
5 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:43:00
6 Olea Teodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:43
7 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:90

Seria: 14
1 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:00
2 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:00
3 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:31
4 Manea Arya Miruna 15381 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
5 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:38
6 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:00
7 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:00
8 Despa Maria Anastasia 17122 2010 CSM Targoviste 00:43:00

Descalificari
1 Ile Teodora Ioana
Observatii: descalificat
20518 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Rosu Sara Maria
Observatii: descalificat
17657 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Buzuc Amalia Maria
Observatii: descalificat
17187 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Pirvu Daria
Observatii: descalificat
19841 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:53
5 Gulacsi Ingrid
Observatii: descalificat
17454 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:51:00
6 Colotelo Bianca
Observatii: descalificat
19649 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:01
7 Vasian Antonia Madalina
Observatii: neprezentat
16678 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00

Proba 4 100 m liber - 10 ani - Feminin (110 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Pirvu Daria 19841 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Ile Teodora Ioana 20518 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Paduraru Andra Maria 19633 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Crismariu Ilinca 19477 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
4 Lupu Ilaria 19474 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
5 Murariu Sara 19475 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
6 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Minut Amalia Maria 19318 2010 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
4 Nistoroiu Denisa Maria 19076 2010 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
5 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
7 Teodorescu Mara 19435 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Amariei Beatrice 19472 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99

Seria: 4
1 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Buzuc Amalia Maria 17187 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Stanica Miruna Mihaela 16721 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Raceanu Maria Theodora 17178 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Rosu Sara Maria 17657 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Ignatescu Ilinca 17832 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 5
1 Lancea Alexandra Ioana 19625 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:41:12
2 Diaconu Natalia 19808 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:38:50
3 Piciritza Anastasia 19696 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:38:00
4 Chitic Alexia Ioana 19220 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:36:00
5 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:36:82
6 Popa Natalia 19697 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:38:00
7 Urse Maria-Ingrid 19207 2010 Clubul Sportiv Performer 01:40:00
8 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 6
1 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:40
2 Moldovan Sofia Teodora 19987 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:34:00
3 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:31:50
4 Dinu Stefania Alexandra 17111 2010 CSM Targoviste 01:30:62
5 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:31:00
6 Popa Maya 19642 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:32:82
7 Burlacu Daria Ioana 16562 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:35:00
8 Tufa Teodora 19660 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:81

Seria: 7
1 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:30:00
2 Dogaru Erika Denize 16727 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:30:00
3 Despa Maria Anastasia 17122 2010 CSM Targoviste 01:27:54
4 Braicau Delia Gabriela Ioana 19324 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:27:00
5 Ionascu Maria 19375 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:27:00
6 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:29:00
7 Negru Amalia Maria 16733 2010 Sport Club Municipal Bacau 01:30:00
8 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:30:00

Seria: 8
1 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:26:39
2 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:46
3 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:25:00
4 Gulacsi Ingrid 17454 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:25:00
5 Dan Diana 19182 2010 Clubul Sportiv Performer 01:25:00
6 Neagu Emma 19351 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:25:00
7 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:26:00
8 Mihai Diana Elisabeta 16693 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:27:00

Seria: 9
1 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:25:00
2 Ghiur Elena Daniela 19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:24:89
3 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:24:52
4 Popescu Laura 19313 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:24:00
5 Orban Kis Zsuzsanna 19350 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:24:00
6 Toderica Teodora 19577 2010 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:24:78
7 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:25:00
8 Iancu Samyra Alexandra 17171 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:25:00

Seria: 10
1 Raileanu Maria Adelina 19613 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:00
2 Dabija Ana Bianca 19593 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:00
3 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:89
4 Gheba Amalia Georgiana 17137 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:21:13
5 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:59
6 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:00
7 Emam Sara 19596 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:00
8 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:23:00

Seria: 11
1 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:92
2 Gheorghe Maria Ioana 19493 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:20:00
3 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:20:00
4 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:19:90
5 Manea Arya Miruna 15381 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
6 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:20:00
7 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:20:00
8 Matache Amalia 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:02

Seria: 12
1 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:19:45
2 Criveanu Ilinca 19917 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:18:90
3 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:18:00
5 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:90
6 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:55
7 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:19:00
8 Colotelo Bianca 19649 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:47

Seria: 13
1 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:24
2 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:30
3 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:15:00
4 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:23
5 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:90
6 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:15:00
7 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 01:16:00
8 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:00

Seria: 14
1 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:14:00
2 Olea Teodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:37
3 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 01:10:50
4 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:00
5 Cojocaru Iarina Ioana 16624 2010 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:09:50
6 Maftei Sofia 19471 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:11:00
7 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:48
8 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:14:00

Descalificari
1 Ghiultu Daria Ioana
Observatii: descalificat
19221 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Pavel Bianca Andreea
Observatii: neprezentat
16663 2010 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 01:17:00

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 11 ani - Masculin (109 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Milea Stefan 19995 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Dinica Eduard 19673 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Ngoy Fiama Luca Tiberiu 19439 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Lupan Andrei 19923 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Neagu Gabriel 19203 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
2 TIRPAN Robert 19200 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
3 Vaduva Mihai Alexandru 19135 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Manea Arian 19202 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
8 Cora Luca 19206 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99

Seria: 3
1 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Vasilescu David 17804 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
1 Oprea Tudor 17446 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Dabija Dimitrie Emilian 17151 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
7 Ionescu David Ioan 17359 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Chereches David 17453 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Seria: 5
1 Gavrila Petru 16859 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
2 Rusu Yanis Stefan 16717 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
4 Draghie Sebastian Florin 14950 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
6 Radulescu David Stefan 16494 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99

Seria: 6
1 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:32:53
2 Anghel Mihai 19686 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:28:00
4 Ginghina Rares Ionut 17747 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:21:73
5 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:24:00
6 Prodan Nicholas 19083 2009 Clubul Sportiv Performer 01:28:00
7 Cocias Samuel Ludovic 16715 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:30:00
8 Tigantea David Mihai 17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:33:01

Seria: 7
1 Csifo Akos 19107 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:19:50
2 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:92
3 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:18:00
4 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 01:17:16
5 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:17:80
6 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:18:73
7 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:19:00
8 Cristescu Stefan 14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00

Seria: 8
1 Oloeanu Bogdan 17744 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:00
3 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:16:00
4 Trufin Rares 19524 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:15:00
5 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:15:80
6 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:00
7 Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:00
8 Vasile Antonio 19687 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:17:00

Seria: 9
1 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 01:15:00
2 Bujoreanu Fecioru Robert 17797 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:15:00
3 Sabau Dominic 17464 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:15:00
4 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:15:00
5 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:15:00
6 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:15:00
7 Ciuvica Mario 17798 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:15:00
8 Popeanga Sasa 19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:15:00

Seria: 10
1 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:65
2 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:14:00
3 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:14:00
4 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:00
5 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:00
6 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:14:00
7 Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:00
8 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:15:00

Seria: 11
1 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 01:13:00
2 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:12:90
3 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:00
4 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:12:00
5 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:00
6 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:12:08
7 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:13:00
8 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:13:00

Seria: 12
1 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:12:00
2 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:11:00
3 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:10:00
4 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:09:50
5 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:10:00
6 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:10:87
7 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:11:00
8 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:12:00

Seria: 13
1 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 01:08:83
2 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:46
3 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:08:00
4 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:07:50
5 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:69
6 Giura Mihnea Daniel 19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:00
7 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:47
8 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:09:40

Seria: 14
1 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:05:00
2 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:04:00
3 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:03:00
4 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:02:00
5 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:02:99
6 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:03:00
7 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:05:00

Descalificari
1 Laszlo Matteo
Observatii: neprezentat
19309 2009 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
2 Albu Iustin
Observatii: neprezentat
17823 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Rizea Catalin Gabriel
Observatii: neprezentat
19102 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Nae Patrick Teodor
Observatii: neprezentat
17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Vochin Andrei
Observatii: neprezentat
17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Teja Marian Andrei
Observatii: descalificat
16860 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
7 Stinga Vlad
Observatii: neprezentat
17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:25:00
8 Romega Rares Bogdan
Observatii: descalificat
17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:16:90
9 Fekete Magor
Observatii: descalificat
16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 01:06:00

Proba 2 50 m fluture - 11 ani - Masculin (105 sportivi inscrisi in 14 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Manea Arian 19202 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
5 Cora Luca 19206 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99

Seria: 2
2 Vasile Antonio 19687 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Lupan Andrei 19923 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Cristescu Stefan 14636 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Anghel Mihai 19686 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
7 TIRPAN Robert 19200 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99

Seria: 3
1 Teja Marian Andrei 16860 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
2 Ghiran Abel 19837 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Ginghina Rares Ionut 17747 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
7 Gavrila Petru 16859 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
8 Dinica Eduard 19673 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
2 Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Rusu Yanis Stefan 16717 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:13:93
4 Cocias Samuel Ludovic 16715 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:53:96
5 Draghie Sebastian Florin 14950 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:56:50
6 Ngoy Fiama Luca Tiberiu 19439 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Popeanga Sasa 19269 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
8 Trufin Rares 19524 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 5
3 Paduraru Luca 17562 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:47:63
4 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:45:85
5 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:46:18
6 Alexandrescu R. Stefan 17554 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:76
7 Vaduva Mihai Alexandru 19135 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:51
8 Ionescu David Ioan 17359 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:54

Seria: 6
1 Surdulescu Andrei Calin 17474 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:45:12
2 Misan Mihnea 17790 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:44:95
3 Sabau Dominic 17464 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:44:70
4 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:47
5 Stan Stefan Iulian 16441 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:66
6 Radulescu David Stefan 16494 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:93
7 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:44:96
8 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:70

Seria: 7
1 Oloeanu Bogdan 17744 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:84
2 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:43:35
3 Harabagiu Dragos 17536 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:66
4 Strimbu Cristian 17372 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:35
5 Tataru Stefan Costin 16697 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:59
6 Blaga Mihnea 17789 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:43:02
7 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 00:43:63
8 Romega Rares Bogdan 17217 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:44:30

Seria: 8
1 Atudorei Adrian Marian 17219 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:41:80
2 Udeanu Dimitrie 16998 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:17
3 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:91
4 Bujoreanu Fecioru Robert 17797 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:59
5 Mercan Andrei Stefan 16036 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:88
6 Fekete Magor 16561 2009 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:96
7 Ciocanaru Antonio Alexand 16499 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:56
8 Vasilescu David 17804 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:07

Seria: 9
1 Diaconescu Vlad 17216 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:40:45
2 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:40:38
3 Leu Stefan Alexandru 17367 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:11
4 Bujoreanu Razvan Gabriel 17371 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:84
5 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:05
6 Constantin Luca Marius 16508 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:26
7 Silivestru Matei Gabriel 17603 2009 Palatul copiilor Constanta 00:40:45
8 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:58

Seria: 10
1 Mihalku Aron 17538 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:61
2 Csifo Akos 19107 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:39:46
3 Nicut David 17373 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:92
4 Radu Darius 17729 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:78
5 Ciocan Darius Andrei 16184 2009 CSM Corona Brasov 00:38:91
6 Stan Andrei 16049 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:42
7 Oprea Tudor 17446 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:59
8 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 00:39:69

Seria: 11
1 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:50
2 Marin Gelu Andrei 15702 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:15
3 Scortea Pavel 17447 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:74
4 Vatavu Luca Mihai 17114 2009 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:37:03
5 Iacob Vlad Adrian 17437 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:18
6 Kuti Gaspar 16923 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:92
8 Ciobanu Mihai 15705 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:77

Seria: 12
1 Hudac Lucas Gabriel 17473 2009 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:36:86
2 Iacob Patrick 17726 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:62
3 Nae Gabriel Adrian 15703 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:53
4 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:35:84
5 Balaci Bogdan 16450 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:17
6 Moise Alexandru 16080 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:59
7 Bumbac Eduard Gabriel 17139 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:36:67
8 Samson Albert Stefan 17358 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:96

Seria: 13
1 Ana Victor 17727 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:41
3 Ghenu Andrei Eduard 15701 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:85
4 Blejan Ianis Andrei 17511 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:81
5 Bacalu Eduard Stefan 17353 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:84
6 Tatulea Rares 16053 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:90
7 Ciobanu Gabriel 15706 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:24
8 Niculae Alexandru Cristia 15642 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:49

Seria: 14
1 Rosu Rares Matei 15700 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:55
2 Scarlat Albert Florian 17479 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:01
3 Constantin Cristian 14704 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:33:59
4 Mija Radu Stefan 17361 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:74
5 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:86
6 Feiffer Hunor 17344 2009 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:86
7 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:28
8 Paun Fabian 17728 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:68

Descalificari
1 Militaru Eduard
Observatii: neprezentat
19293 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 99:99:99
2 Giura Mihnea Daniel
Observatii: descalificat
19600 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Rosu Stefan
Observatii: neprezentat
17809 2009 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 99:99:99
4 Albu Iustin
Observatii: neprezentat
17823 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Milea Stefan
Observatii: descalificat
19995 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Laszlo Matteo
Observatii: neprezentat
19309 2009 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
7 Tigantea David Mihai
Observatii: descalificat
17721 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:53:36
8 Stinga Vlad
Observatii: neprezentat
17792 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:47:87
9 Nae Patrick Teodor
Observatii: neprezentat
17349 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:32
10 Vochin Andrei
Observatii: neprezentat
17348 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:22

Proba 3 100 m liber - 11 ani - Feminin (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Popescu Ingrid 15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
7 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
2 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Sima Erica Maria 17185 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
8 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Seria: 4
1 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Maranduca Alexia 17825 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Bobeica Luana Dalia 19147 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Musat Ana Maria 19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Pavel Cezara Elena 19729 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Sucata Ruxandra Maria 19962 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Calinescu Adelina Maria 19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Postelnicu Theodora 17803 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 5
1 Muthi Niculae Monica 19205 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
2 Zavincu Maia Nicole 19635 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:35:00
4 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:30:00
5 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:30:45
6 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:39:00
7 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Fady Mariam 19216 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99

Seria: 6
1 Merisan Carina-Maria-Delia 19198 2009 Clubul Sportiv Performer 01:28:00
2 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:27:00
3 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:26:00
4 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:25:28
5 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:26:00
6 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:27:00
7 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:27:10
8 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:36

Seria: 7
1 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:25:00
2 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:25:00
3 Munteanu Ioana Emilia 19081 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:23:00
4 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:21:00
5 Mihalache Alexia 19689 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:22:00
6 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:23:90
7 Filip Diana Alexandra 19096 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:25:00
8 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:25:00

Seria: 8
1 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:23
2 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:00
3 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:00
4 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:19:06
5 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
6 Avram Radu Rianna Elena 17739 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:20:00
7 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
8 Zeldea Natalia 19690 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:21:00

Seria: 9
1 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:18:00
2 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:31
3 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:16:80
4 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:16:00
5 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:16:60
6 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:17:00
7 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 01:17:34
8 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 01:19:00

Seria: 10
1 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 01:15:50
2 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:96
3 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:00
4 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:12:30
5 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:12:50
6 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:41
7 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:00
8 Zamfir Mihaela 17795 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:16:00

Seria: 11
1 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:12:00
2 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:10:50
3 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:00
4 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:10:00
5 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:00
6 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:04
7 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:11:00
8 Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:12:09

Seria: 12
1 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:10:00
2 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:09:00
3 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:06:00
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:79
5 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:03:90
6 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:00
7 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:09:50
8 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:10:00

Descalificari
1 El Moukaddem Faizy
Observatii: descalificat
17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Sepi Maia Ilinca
Observatii: neprezentat
17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Babau Ana Maria
Observatii: descalificat
14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
4 Zaharia Anna Lisa
Observatii: neprezentat
15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - 11 ani - Feminin (95 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sucata Ruxandra Maria 19962 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Filip Diana Alexandra 19096 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Avram Radu Rianna Elena 17739 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99
4 Muthi Niculae Monica 19205 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
5 Merisan Carina-Maria-Delia 19198 2009 Clubul Sportiv Performer 99:99:99
6 Popescu Ingrid 15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Musat Ana Maria 19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Zavincu Maia Nicole 19635 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Zeldea Natalia 19690 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
4 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Mihalache Alexia 19689 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 99:99:99
8 Fady Mariam 19216 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99

Seria: 3
1 Maranduca Alexia 17825 2009 Sport Club Municipal Bacau 00:58:25
2 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:55:29
3 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:53:21
4 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:50:76
5 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:51:97
6 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:54:17
7 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:56:35
8 Munteanu Ioana Emilia 19081 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:48:98
2 Sima Erica Maria 17185 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:47:64
3 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:47:21
4 Bobeica Luana Dalia 19147 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:45:33
5 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:46:31
6 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:47:63
7 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:48:31

Seria: 5
1 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:76
2 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:17
3 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:53
4 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 00:43:14
5 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:18
6 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 00:43:70
7 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:44:31
8 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:07

Seria: 6
1 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:43:05
2 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:99
3 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:51
4 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:98
5 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:41:09
6 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:58
7 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:44
8 Postelnicu Theodora 17803 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:12

Seria: 7
1 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:80
2 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:56
3 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:31
4 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:15
5 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:24
6 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:53
7 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:75
8 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:88

Seria: 8
1 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:53
2 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:39
3 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:80
4 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:50
5 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:38:79
6 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:00
8 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:85

Seria: 9
1 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:45
2 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:89
3 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:82
4 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 00:37:34
5 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:68
6 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:88
7 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:04
8 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:50

Seria: 10
1 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:77
2 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:46
3 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:23
4 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:09
5 Trenchea Elena Miruna 15630 2009 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:36:20
6 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:45
8 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:99

Seria: 11
2 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 00:35:53
3 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:34:88
4 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:34:65
5 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:73
6 Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:35:13
7 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:74
8 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:02

Seria: 12
1 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:44
3 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:52
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:12
5 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:65
6 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 00:33:84
7 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:27
8 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:34:49

Descalificari
1 Pavel Cezara Elena
Observatii: descalificat
19729 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Calinescu Adelina Maria
Observatii: descalificat
19460 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Penescu Stefania Elena
Observatii: descalificat
17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:50:32
4 Branisteanu Melissa Ioana
Observatii: descalificat
14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:41
5 Grosu Ana Maria
Observatii: neprezentat
16666 2009 Cl. Sp. "AQUATONICS" Pitesti 00:36:49
6 Zaharia Anna Lisa
Observatii: neprezentat
15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:74
7 Sepi Maia Ilinca
Observatii: neprezentat
17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:95

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m spate - 10 ani - Feminin (104 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Ile Teodora Ioana 20518 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Amariei Beatrice 19472 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
4 Teodorescu Mara 19435 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Lupu Ilaria 19474 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
7 Crismariu Ilinca 19477 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
8 Paduraru Andra Maria 19633 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
2 Cazacu Natalia 19217 2010 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
3 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
4 Ignatescu Ilinca 17832 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Ghiultu Daria Ioana 19221 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Popescu Laura 19313 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Seria: 4
1 Rosu Sara Maria 17657 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Raceanu Maria Theodora 17178 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Pirvu Daria 19841 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:24
5 Diaconu Natalia 19808 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:52:00
6 Stanica Miruna Mihaela 16721 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Buzuc Amalia Maria 17187 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:49:37
2 Tufa Teodora 19660 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:22
3 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:56
4 Burlacu Daria Ioana 16562 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:48:00
5 Iancu Samyra Alexandra 17171 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:48:00
6 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:49:00
7 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:32
8 Dogaru Erika Denize 16727 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:50:00

Seria: 6
1 Chitic Alexia Ioana 19220 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:47:00
2 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:46:48
3 Neagu Emma 19351 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:46:00
4 Popa Natalia 19697 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:45:50
5 Urse Maria-Ingrid 19207 2010 Clubul Sportiv Performer 00:46:00
7 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:46:78
8 Moldovan Sofia Teodora 19987 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:47:80

Seria: 7
1 Popa Maya 19642 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:39
2 Piciritza Anastasia 19696 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:45:00
3 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:45:00
4 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:45:00
5 Orban Kis Zsuzsanna 19350 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:45:00
7 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:00
8 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:45:50

Seria: 8
1 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:45:00
2 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:00
3 Ghiur Elena Daniela 19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:44:70
4 Colotelo Bianca 19649 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:45
5 Dan Diana 19182 2010 Clubul Sportiv Performer 00:44:50
6 Criveanu Ilinca 19917 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:90
7 Negru Amalia Maria 16733 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:45:00
8 Gulacsi Ingrid 17454 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:45:00

Seria: 9
1 Gheorghe Maria Ioana 19493 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:44:00
2 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:43:00
3 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:04
4 Mihai Diana Elisabeta 16693 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00
5 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00
6 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:18
7 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:50
8 Emam Sara 19596 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00

Seria: 10
1 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:80
2 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:41:70
3 Lupu Daria 19473 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:00
4 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:41:00
5 Ionascu Maria 19375 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:41:00
6 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:08
7 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:74
8 Manea Arya Miruna 15381 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00

Seria: 11
1 Gheba Amalia Georgiana 17137 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:41:00
2 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:00
3 Raileanu Maria Adelina 19613 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
4 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:00
5 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:00
6 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:05
7 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:00
8 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:41:00

Seria: 12
1 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
2 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:00
3 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:32
4 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:39:00
5 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:12
6 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:90
7 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:40:00
8 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:00

Seria: 13
1 Matache Amalia 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:75
2 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:00
3 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:44
4 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:26
5 Olea Teodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:26
6 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:00
7 Maftei Sofia 19471 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:38:00
8 Toderica Teodora 19577 2010 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:39:00

Descalificari
1 Murariu Sara
Observatii: descalificat
19475 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
2 Brostiuc Andreea
Observatii: descalificat
17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Braicau Delia Gabriela Ioana
Observatii: descalificat
19324 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:46:24
4 Dabija Ana Bianca
Observatii: descalificat
19593 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:00

Proba 2 50 m fluture - 10 ani - Feminin (99 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ile Teodora Ioana 20518 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Stanica Miruna Mihaela 16721 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Teodorescu Mara 19435 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Paduraru Andra Maria 19633 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Raceanu Maria Theodora 17178 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Rosu Sara Maria 17657 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Tapirluie Diana 17890 2010 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
5 Popa Roberta Ana Maria 19634 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Matei Nicoleta 19101 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Marasescu Melania Violete 19497 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Ana 19666 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Romila Karina 17834 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Pintilie Andreea Anca 19345 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
4 Udroiu Maria Anastasia 19443 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Vancsa Fruzsina Ilka 19310 2010 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99
6 Calvo Karen 20505 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Bonta Ayana Maria 19669 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Brostiuc Andreea 17831 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 4
1 Petcu Ines 19672 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Popa Medeea Stefania 16720 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Diaconu Natalia 19808 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:00:00
4 Chitic Alexia Ioana 19220 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:57:00
5 Rusandu Timea 19241 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:57:00
6 Grigore Bianca Andreea 19676 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Ghiultu Daria Ioana 19221 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
8 Alexandru Sonia 19840 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 5
2 Dabija Ana Bianca 19593 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:52:00
3 Popa Natalia 19697 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:51:50
4 Neagu Emma 19351 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:51:00
5 Roman Rebeca 19645 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:11
6 Pirvu Daria 19841 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:85
7 Dogaru Erika Denize 16727 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:55:00
8 Boariu Alexandra 19242 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:57:00

Seria: 6
1 Dan Diana 19182 2010 Clubul Sportiv Performer 00:50:50
2 Mihai Diana Elisabeta 16693 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00
3 Iancu Samyra Alexandra 17171 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00
4 Ghiur Elena Daniela 19346 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:48:23
5 Tufa Teodora 19660 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:48
6 Burlacu Daria Ioana 16562 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:50:00
7 Hlihor Ana Maria 19235 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:50:35
8 Neacsu Alexia 19639 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:96

Seria: 7
1 Piciritza Anastasia 19696 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:48:00
2 Cimpan Denisa 19662 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:81
3 Urse Maria-Ingrid 19207 2010 Clubul Sportiv Performer 00:46:00
4 Gheorghe Maria Ioana 19493 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:46:00
6 Vlaescu Ameli 19297 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:00
7 Braicau Delia Gabriela Ioana 19324 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:47:38
8 Ardelean Timeea 19626 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:48:13

Seria: 8
1 Ionascu Maria 19375 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:46:00
2 Popa Maya 19642 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:06
3 Calugaru Daria 19646 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:89
4 Szalo Tekla Nora 19105 2010 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:44:40
5 Dinu Stefania Alexandra 17111 2010 CSM Targoviste 00:44:62
6 Dobrescu Melania 19299 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:45:00
7 Dan Alexandra Daniela 19482 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:60
8 Raileanu Maria Adelina 19613 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:00

Seria: 9
1 Popa Natalia 16045 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00
2 Stan Bianca Alexandra 19372 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:44:00
3 Delvecchio Bianca 19298 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:43:80
4 Despa Maria Anastasia 17122 2010 CSM Targoviste 00:43:00
5 Gulacsi Ingrid 17454 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:43:50
6 Emam Sara 19596 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00
7 Criveanu Ilinca 19917 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:00
8 Popescu Laura 19313 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:44:00

Seria: 10
1 Vasilescu Catalina 19643 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:50
2 Orban Kis Zsuzsanna 19350 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:42:00
3 Colotelo Bianca 19649 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:54
4 Crangasu Dania 19330 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:40:00
5 Nan Maria Alexandra 16881 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
6 Cocu Daria 19692 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:41:50
7 Ionescu Andreea Laura 16516 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:00
8 Borbely Kincso 17450 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:43:00

Seria: 11
1 Papp Iulia Alexandra 19479 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:56
2 Dolocan Alessia 19648 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:06
3 Paraschiv Sara 19296 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:80
4 Taralunga Raisa Elena 16100 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:00
5 Toderica Teodora 19577 2010 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:38:64
6 Radu Natalia 17799 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:39:00
7 Gheba Amalia Georgiana 17137 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 00:39:32
8 Constantin Bianca Maria 19752 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:00

Seria: 12
1 Manea Arya Miruna 15381 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:00
2 Matache Amalia 19644 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:99
3 Zsebe Andrea Maria 19253 2010 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:42
4 Tirila Ploscaru Larisa 16564 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:00
5 Constantin Alexandra Maria 19374 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:00
6 Stoenescu Andreea 19661 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:43
7 Roman Teodora Andreea 19373 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:00
8 Nichita Ema Stefania 19492 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:38:00

Seria: 13
1 Pinzari Ariana 16503 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:00
2 Ene Maria 17807 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:35:50
3 Ganea Iustina 19656 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:21
4 Vasian Antonia Madalina 16678 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:00
5 Maftei Sofia 19471 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:00
6 Olea Teodora 19650 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:36
7 Zaharia Alessia 19647 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:52
8 Peruzzare Alexandra Maria 16440 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:00

Descalificari
1 Buzuc Amalia Maria
Observatii: descalificat
17187 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Moldovan Sofia Teodora
Observatii: descalificat
19987 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:56:50
3 Negru Amalia Maria
Observatii: descalificat
16733 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:46:00

Proba 3 50 m spate - 10 ani - Masculin (122 sportivi inscrisi in 16 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Kiss Daniel 19932 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Florea Andrei 19671 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Buyuc Barlas Yascar 19675 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Pintilie Eduard Andrei 19665 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Cioata Yannis 19657 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Stoica Marius 19640 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Magheru Sasha Constantin 19664 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Nedelcu Claudiu Nicolas 19667 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Belcin Filip George 19630 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Patrascu Alberth 19525 2010 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
4 Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Bobeica Eduard Gabriel 19445 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Sarbu Dan 19476 2010 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
7 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 4
1 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Pop Adrian 19382 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
4 Tampau Laurentiu Andrei 19222 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Radu Alexei 19212 2010 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
2 Calderaru David Andrei 19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Agiu Alexandru Bogdan 17480 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Ghintuiala Gabriel 17826 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Neagu Darius 19201 2010 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99

Seria: 6
1 Dumbrava Razvan Mihai 16993 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
2 Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Tunsoiu Darius Mihai 17172 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:00:00
4 Burtea Matei 19347 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:49:60
5 Ignat Rares 17801 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:52:00
6 Bratu Mario 19655 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:47
7 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Dumitru Laurentiu Andrei 17186 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 7
1 Stefan Rares 19699 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:48:00
2 Lazaroiu Cristian 17534 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:47:86
3 Dabija Cristian Gabriel 17150 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:47:69
4 Tirlui Calin Paul 19488 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:46:94
5 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:47:00
7 Kosa Adam Yossarian 19155 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:48:00
8 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:48:97

Seria: 8
1 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:60
2 Muj Rares Ionut 19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:45:51
3 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:45:00
5 Balan Radu Alexandru 17481 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:00
6 Badea Robert Alexandru 14962 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:03
7 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:46:16
8 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:62

Seria: 9
1 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:44:50
2 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:44:31
3 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:44:00
5 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:44:00
6 David Sebastian Mihai 19232 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:44:06
7 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:40

Seria: 10
1 Ciobanu Nicolae Adrian 14961 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:17
2 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:43:00
4 Alexe Rares Stefan 16512 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:00
5 Pintilie Andreas 19078 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:00
6 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:43:00
7 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:43:02

Seria: 11
1 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:67
2 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:22
3 Stoica Stefan Theodor 19371 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:42:00
4 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:42:00
6 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:42:00
7 Soare Andrei Stefan 14958 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:24
8 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:93

Seria: 12
2 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:41:80
3 Munteanu Dragos Stefan 19576 2010 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:41:73
4 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:41:00
5 Rizea Rares Lucian 19370 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:41:00
6 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:41:79
7 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:42:00
8 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00

Seria: 13
1 Petre Andrei Alexandru 19079 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:00
2 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:90
3 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:52
4 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:40:00
5 Dobre Rares Mihai 19315 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:00
6 Cazan Matei 16514 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:79
7 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:00
8 Socol Ianis Adrian 19106 2010 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:41:00

Seria: 14
1 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
2 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:37
3 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:00
4 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:38:00
6 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:00
7 Dumitrescu De Hillerin Petru 19229 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:55
8 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:00

Seria: 15
1 Raif Adem 19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:00
2 Danila Alexandru 15361 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:00
3 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:37:90
4 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:50
5 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:58
6 Donisan David 19654 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:93
7 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:00
8 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:00

Seria: 16
1 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:37:00
2 Ionescu Denis Cristian 16560 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:00
3 Posa Radu Alexander 14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:00
4 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:76
5 Marinescu Luca 17731 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:90
6 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:36:00
8 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:37:00

Descalificari
1 Damoc Marc Andrei
Observatii: descalificat
19446 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Geamanu David Rafael
Observatii: neprezentat
19227 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Cojocaru Dan Ares
Observatii: neprezentat
19225 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
4 Tecar Darius
Observatii: neprezentat
19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Nagy Robert Ioan
Observatii: descalificat
19432 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Ogica Vlad Theodor
Observatii: neprezentat
19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
7 Stoica Carol
Observatii: neprezentat
19700 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:47:80
8 Lungu Mihai
Observatii: neprezentat
17282 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:00
9 Ghelbereu Leonard Mihai
Observatii: neprezentat
15372 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00
10 Kogalniceanu Teodor Stefan
Observatii: neprezentat
19231 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:44:99
11 Stan Robert Andrei
Observatii: descalificat
19108 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:00
12 Ciolan Dragos
Observatii: neprezentat
15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:43:67
13 Vieru Rares Andrei
Observatii: descalificat
19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:00
14 Morjolic Luca
Observatii: descalificat
16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00
15 Mestecaneanu Rares Ioan
Observatii: descalificat
16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:20
16 Sandu Alexandru Stefan
Observatii: descalificat
16780 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:00

Proba 4 50 m fluture - 10 ani - Masculin (120 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nedelcu Claudiu Nicolas 19667 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Magheru Sasha Constantin 19664 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Stoica Marius 19640 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Cioata Yannis 19657 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Pintilie Eduard Andrei 19665 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Matei Antonio Andrei 19670 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Buyuc Barlas Yascar 19675 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Chirimeaca Claudiu 19631 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Zsigmond Darius Valentin 19556 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Damoc Marc Andrei 19446 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Brasoveanu Radu Florin 19444 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Bobeica Eduard Gabriel 19445 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Patrascu Alberth 19525 2010 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
7 Belcin Filip George 19630 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Tudoran Marius 19637 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Gherghel Luca 19384 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Pop Adrian 19382 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Pistea Tudor 19383 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Nagy Robert Ioan 19432 2010 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Neagu Darius 19201 2010 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
2 Ghintuiala Gabriel 17826 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
3 Pirvulescu David Petrisor 17649 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Dumitru Laurentiu Andrei 17186 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Agiu Alexandru Bogdan 17480 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Popescu Vlad Stefan 17810 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 5
1 Molcuti Alexandru Florin 16037 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Ignat Rares 17801 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:58:00
3 Marin Rares Cristian 14964 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:55:87
4 Colibasanu Mihnea Paul 19480 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:53:36
5 Ciobanu Nicolae Adrian 14961 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:55:17
6 Bratu Mario 19655 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:03
8 Dumbrava Razvan Mihai 16993 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Seria: 6
2 Soare Andrei Stefan 14958 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:52:00
3 Arcan Darius Stefan 16613 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:51:00
5 Eva Matei Stefan 19331 2010 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:50:00
6 Lazaroiu Cristian 17534 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:93

Seria: 7
2 Bucur David Alexandru 19228 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:49:06
3 Pintilie Andreas 19078 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:48:00
4 Kosa Adam Yossarian 19155 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:47:00
5 Pop Tamas 19348 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:47:00
6 Badea Robert Alexandru 14962 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:49:00
7 Cernat Rares Constantin 17853 2010 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:49:23

Seria: 8
1 Contras Alexandru Stefan 19489 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:46:53
2 Marica Andrei Sebastian 19301 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:46:00
3 Burtea Matei 19347 2010 Clubul Sportiv Municipal Galati 00:45:92
4 David Sebastian Mihai 19232 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:45:05
6 Petre Andrei Alexandru 19079 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:00
7 Guruita Luca 19693 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:46:00
8 Stan Robert Andrei 19108 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:47:00

Seria: 9
2 Ciorgan Luca David 19622 2010 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:44:22
3 Szekely Zoltan Antonio 19156 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:44:00
4 Maracineanu Matei 19694 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:43:51
5 Munteanu Dragos Stefan 19576 2010 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:43:82
7 Schiopu Rares 19698 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:44:50
8 Holosi Albert 19240 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:45:00

Seria: 10
1 Simion Tudor Viorel 17118 2010 CSM Targoviste 00:42:58
2 Socol Ianis Adrian 19106 2010 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:42:00
3 Carstina Nicholas Oliver 16686 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00
4 Moisa Constantin 17836 2010 Sport Club Municipal Bacau 00:41:00
5 Padure Matei 16681 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:00
6 Sandu Alexandru Stefan 16780 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:00
7 Constantin David 19397 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:42:10
8 Stoian Marco 19652 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:45

Seria: 11
1 Kovacs Aron Koppany 16479 2010 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:41:00
2 Lazarev Luca Ion 17670 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:00
3 Pescaru Vlad Andrei 17279 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:00
4 Alexe Rares Stefan 16512 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:00
5 Morjolic Luca 16672 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
7 Ivana Tudor 19658 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:66
8 Dabija Cristian Gabriel 17150 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:00

Seria: 12
1 Danila Alexandru 15361 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:00
2 Dumitrescu De Hillerin Petru 19229 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:60
3 Cazan Matei 16514 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:45
4 Dobre Rares Mihai 19315 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:00
5 Siliste Alexandru 19653 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:40
6 Vasile Mihai Catalin 19226 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:39:53
7 Staicu David 19300 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:90
8 Mestecaneanu Rares Ioan 16433 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:00

Seria: 13
1 Orban Eduard Bernardin 17301 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:39:00
2 Capraru Alexandru Stefan 19554 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:38:00
3 Radu Rares Stefan 15497 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:00
4 Ionescu Denis Cristian 16560 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:37:00
5 Stoicescu Alexandru Arsen 15382 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:00
6 Rizea Rares Lucian 19370 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:00
7 Vasile Antonio Nicolas 19234 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:38:03
8 Varga Dominik Zoltan 19282 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:39:00

Seria: 14
1 Stoica Stefan Theodor 19371 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:00
2 Salajan Tudor Andrei 16389 2010 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:00
3 Pandele Vladimir 19663 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:62
4 Maris David 19838 2010 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 00:35:00
5 Donisan David 19654 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:05
6 Vieru Rares Andrei 19230 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:35:98
7 Pirlogea Rares Teodor 17911 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:36:00
8 Stoica Cezar 19638 2010 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:68

Seria: 15
1 Posa Radu Alexander 14811 2010 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:00
2 Vieru David 17808 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:34:00
3 Udor Eric 17811 2010 As.Cl.Sp. "Euro Swimming Club" Bucuresti 00:33:50
4 Kantor Robert 14855 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:00
5 Ionescu Vlad 16559 2010 Asociatia Club Sportiv Hyperion Brasov 00:33:00
6 Marinescu Luca 17731 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:90
7 Pojar Luca 19494 2010 Asociatia Club Sportiv Timex Bucuresti 00:34:00
8 Mihai Sasha Andrei 19314 2010 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:35:00

Descalificari
1 Florea Andrei
Observatii: descalificat
19671 2010 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Geamanu David Rafael
Observatii: neprezentat
19227 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Tampau Laurentiu Andrei
Observatii: descalificat
19222 2010 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Cojocaru Dan Ares
Observatii: neprezentat
19225 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 99:99:99
5 Tecar Darius
Observatii: neprezentat
19381 2010 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Calderaru David Andrei
Observatii: descalificat
19099 2010 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Ogica Vlad Theodor
Observatii: neprezentat
19218 2010 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Muj Rares Ionut
Observatii: descalificat
19233 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 01:08:44
9 Stefan Rares
Observatii: descalificat
19699 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:53:00
10 Tunsoiu Darius Mihai
Observatii: descalificat
17172 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:00
11 Ciolan Dragos
Observatii: neprezentat
15823 2010 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:52:38
12 Stoica Carol
Observatii: neprezentat
19700 2010 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 00:53:10
13 Kogalniceanu Teodor Stefan
Observatii: neprezentat
19231 2010 As. Cl. Sp. "NAVI" BUCURESTI 00:49:89
14 Ghelbereu Leonard Mihai
Observatii: neprezentat
15372 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:50:00
15 Tirlui Calin Paul
Observatii: descalificat
19488 2010 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:46
16 Balan Radu Alexandru
Observatii: descalificat
17481 2010 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:00
17 Raif Adem
Observatii: descalificat
19302 2010 ACS Atena Sport Club Constanta 00:44:00
18 Lungu Mihai
Observatii: neprezentat
17282 2010 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:00

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 11 ani - Feminin (87 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
8 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
1 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Fady Mariam 19216 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
5 Maranduca Alexia 17825 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Sima Erica Maria 17185 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
8 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Seria: 4
1 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
2 Postelnicu Theodora 17803 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Pavel Cezara Elena 19729 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Simu Irina 17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:00:00
2 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:55:00
3 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:53:00
4 Zeldea Natalia 19690 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:50:00
5 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:51:00
6 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:54:62
7 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:56:70
8 Sucata Ruxandra Maria 19962 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 01:49:00
2 Petre Mara 16424 2009 CSM Corona Brasov 01:48:00
3 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:48:00
4 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:46:00
5 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:48:00
6 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:48:00
7 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:48:42
8 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:50:00

Seria: 7
1 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:45:00
2 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:00
4 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:44:22
5 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:00
6 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:45:00
7 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:45:00
8 Merisan Carina-Maria-Delia 19198 2009 Clubul Sportiv Performer 01:45:00

Seria: 8
1 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:42:78
2 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:42:00
3 Mihalache Alexia 19689 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:40:50
4 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:40:00
5 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:40:06
6 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:41:52
7 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 01:42:50
8 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:43:00

Seria: 9
1 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:40:00
2 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:40:00
3 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:37:00
4 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:93
6 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:40:00
7 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:40:00
8 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:40:00

Seria: 10
1 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:35:00
2 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:35:00
3 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:34:00
4 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:33:69
5 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:34:00
6 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:95
7 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:35:00
8 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:35:00

Seria: 11
1 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:00
2 Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:29:51
3 Filip Diana Alexandra 19096 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:25:00
4 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:24
5 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:22:00
6 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:28:00
7 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:00
8 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:00

Descalificari
1 Zaharia Anna Lisa
Observatii: neprezentat
15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Sepi Maia Ilinca
Observatii: neprezentat
17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Popescu Ingrid
Observatii: descalificat
15681 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Muthi Niculae Monica
Observatii: descalificat
19205 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
5 Bobeica Luana Dalia
Observatii: descalificat
19147 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Zavincu Maia Nicole
Observatii: descalificat
19635 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Oszoczki Julia
Observatii: descalificat
17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:45:00
8 Szentgyorgyi Henrietta
Observatii: descalificat
16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:36:50

Proba 2 100 m spate - 11 ani - Feminin (92 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Serman Larisa Mihaela 17528 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Tutuianu Maria 17530 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Stefanescu Andreea 17529 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Sima Erica Maria 17185 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Cristea Andreea Maria 17521 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Branisteanu Melissa Ioana 14808 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Penescu Stefania Elena 17527 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Mihalteanu Andreea Maria 17525 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 Neagu Ilinca Maria 17526 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Babau Ana Maria 14809 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
8 Mariut Serena Maria 14810 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Tudoran Miruna Ioana 17177 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Calapod Christine 16830 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
3 Bors Iasmina Monica 15506 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
4 Gontaru Adriana Gabriela 17523 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
5 El Moukaddem Faizy 17522 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Mihaes Eliza Cristiana 16063 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
8 Tenciu Alecsia Maria 17311 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99

Seria: 4
1 Postelnicu Theodora 17803 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Bobeica Luana Dalia 19147 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Constantin Amalia Gabriel 17817 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Fady Mariam 19216 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
5 Muthi Niculae Monica 19205 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
6 Zama Ana Maria 19148 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Radu Andreea Teodora 19094 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
8 Oszoczki Julia 17794 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 5
1 Pavel Cezara Elena 19729 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Zavincu Maia Nicole 19635 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Gagiu Elise Maria 17818 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Tui Cezara Ilinca 17230 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:53:00
6 Maranduca Alexia 17825 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Musat Ana Maria 19319 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Maxin Ana Sofia 19839 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 6
2 Neagu Melania Elena 17736 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:40:00
3 Munteanu Ioana Emilia 19081 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:40:00
4 Ciupitu Sofia 17441 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:38:00
5 Acsinte Erika Andreea 17738 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:39:00
6 Merisan Carina-Maria-Delia 19198 2009 Clubul Sportiv Performer 01:40:00
7 Rurac Miruna Veronica 17228 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:42:30
8 Magdalin Maria 17722 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:47:29

Seria: 7
1 Tudor Ana Maria 17443 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:37:00
2 Mazilu Beatrice Andreea 14683 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:00
3 Avram Radu Rianna Elena 17739 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:35:00
4 Elisei Bianca Rebeca 16427 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:00
5 Filip Diana Alexandra 19096 2009 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:35:00
6 Chiriac Nora 17439 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:35:00
7 Pop Karina Maria 17175 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:38
8 Dan Maria 17442 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:38:00

Seria: 8
1 Bolinteanu Erica Maria 17354 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:34:54
2 Vlad Maria 17323 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:33:25
3 Romega Natalia Ioana 17227 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:32:00
4 Zamfir Mihaela 17795 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:30:00
5 Zeldea Natalia 19690 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:30:00
6 Constantinescu Alexandra 17419 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:32:00
7 Batel Aysha 17438 2009 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:34:00
8 Neagu Catalina 17740 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:35:00

Seria: 9
1 Budris Lungescu Iulia Mar 17322 2009 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:29:52
2 Ravar Xenia 17690 2009 CSM Corona Brasov 01:28:00
3 Diaconescu Irina 17226 2009 Clubul Sportiv Universitar Suceava 01:27:00
4 Szabo Agota 17342 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:26:70
5 Manolache Ariana Maria 16876 2009 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:27:00
6 Gheorghiu Anastasia Mara 17366 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:00
7 Berteanu Bianca Maria 17465 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:28:51
8 Cernea Maia Ioana 14588 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:30:00

Seria: 10
1 Ionita Ioana 17524 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:26:09
2 Paunescu Denisa 17735 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:26:00
4 Asaftei Daria 17300 2009 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 01:23:05
5 Gherghel Andrea 17537 2009 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:00
6 Cazacu Maria Ioana 14686 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:00
7 Mihalache Alexia 19689 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:26:00
8 Szentgyorgyi Henrietta 16926 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:26:50

Seria: 11
1 Craioveanu Rebeca Andreea 17362 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:60
2 Maxim Maria Ilinca 17745 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:20:00
3 Tolea Cristina 17733 2009 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:20:00
4 Fortu Erika 17734 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:19:00
5 Girip Lucia 17687 2009 Liceul cu program sportiv Braila 01:19:20
6 Mihai Denisa Maria 17819 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
7 Lentu Eva Maria 14682 2009 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:00
8 Morar Bianca Raisa 16928 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:21:40

Seria: 12
1 Ionescu Maya Mihaela 17365 2009 ACS Atena Sport Club Constanta 01:18:00
2 Dobrican Maria Beatrice 17352 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:17:00
3 Paun Briana 17732 2009 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:16:50
4 Silisteanu Daria Mariuca 17310 2009 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 01:11:00
5 Manea Daria Maria 17357 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:24
6 Bacalu Denisa 17355 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:90
7 Veress Rebeca Jasmine 16925 2009 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:17:80
8 Dumitru Theodora Maria 13975 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:80

Descalificari
1 Zaharia Anna Lisa
Observatii: neprezentat
15346 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Sepi Maia Ilinca
Observatii: neprezentat
17347 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Sucata Ruxandra Maria
Observatii: descalificat
19962 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Simu Irina
Observatii: descalificat
17791 2009 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:45:00
5 Petre Mara
Observatii: descalificat
16424 2009 CSM Corona Brasov 01:25:00

Proba 3 100 m bras - 11 ani - Masculin (102 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Manea Arian 19202 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
5 TIRPAN Robert 19200 2009 Cl. Sp. Orasenesc "VOLUNTARI 2005" 99:99:99
7 Dica Sebastian 17564 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Abboud Youssef 17510 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Voinea Darius Andrei 17515 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Orezeanu Luca Andrei 17514 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Ionescu David Ioan 17359 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Gheorghita Andrei Virgil 17533 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Ion Flavius Ionut 17513 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Oprea Tudor 17446 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Vasilescu David 17804 2009 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 3
3 Vasile Stoica Eric Gabriel 16889 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Milea Stefan 19995 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Dulgherescu Antonio Eric 16888 2009 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
7 Gavrila Petru 16859 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99
8 Dinica Eduard 19673 2009 Swimming Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Rusu Yanis Stefan 16717 2009 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Ionita Rares Andrei 15505 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99
3 Vaduva Mihai Alexandru 19135 2009 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Trufin Rares 19524 2009 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
5 Ilie Remus Andrei 16759 2009 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
6 Ginghina Rares Ionut 17747 2009 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
8 Uceanu Ilie Daniel 17563 2009 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
2 Radulescu David Stefan 16494 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Turlan Radu Stefan 19150 2009 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Borcea Robert Nicolae 16079 2009 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Draghie Sebastian Florin 14950 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Dabija Dimitrie Emilian 17151 2009 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 6
1 Mihai Andrei Razvan 17880 2009 Clubul Sportiv Performer 01:58:00
2 Anghel Mihai 19686 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:55:00
3 Birsan Albert 17605 2009 Palatul copiilor Constanta 01:52:00
4 Cocias Samuel Ludovic 16715 2009 Sport Club Municipal Bacau 01:50:00
5 Vasile Antonio 19687 2009 As. Cl. Sp. Bluemarin Bucuresti 01:50:00
7 Tepelea Razvan Andrei 17723 2009 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:55:22
8 Tasyurek Denis Erdal 16391 2009 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99