Cont

Lista de start pentru Cupa Romaniei Cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
4 Burtan Luca Gabriel 15689 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Zaman David Andrei 15306 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Grigore Sebastian Philip 15297 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Miclea Dragos Iulian 19088 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
4 Cretu Raul 16795 2006 CSM Corona Brasov 01:55:33
5 Manole Vlad Ionut 15294 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 66:66:66
6 Geanta George Sebastian 16465 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Negru Darius Gabriel 15908 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Seria: 3
1 Marinescu Vlad Ionut 15317 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:43:54
2 Lazarescu Darius Stefan 15219 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:36:11
3 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:35:13
4 Tudorache Andrei Vlad 15082 2006 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:32:25
5 Cristea Eduard Andrei 15524 2006 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:34:70
6 Gastaldo Teofil 17813 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:35:55
7 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:82
8 Negrean Ryan-Nicholas 17902 2006 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:48:86

Seria: 4
1 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:31:10
2 Galatanu Vlad 15208 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:52
3 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:28:60
4 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:27:37
6 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:29:38
8 Ficiu Bogdan Andrei 14975 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:31:75

Seria: 5
1 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:25:91
2 Iaschiu Andrei 15443 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:24:73
3 Treger Tomas Tristian 14987 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:24:07
4 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:22:85
5 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:23:02
6 Alexandru Patric Angelo 15166 2006 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:24:56
7 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 01:25:09

Seria: 6
1 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:84
2 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:20:92
3 Cojocaru Stefan 13690 2006 Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:20:46
4 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:20:07
5 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:20:13
6 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:81
7 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:21:13
8 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:25

Seria: 7
1 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 01:19:62
2 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:18:83
3 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:16:46
4 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:14:30
5 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:15:82
6 Bucur Andreas Alin 14608 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:25
7 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:19:57
8 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:19:78

Descalificari
1 Savuca Luca Ionut
Observatii: descalificat
14894 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:27:33

Proba 2 100 m bras - 13 ani - Feminin (32 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Menciu Ioana Maria 17872 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Voicu Bianca Maria 15301 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:52:58
4 Mnajed Sara 15304 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:36:62
5 Daraba Andra Daria 16966 2006 Palatul copiilor Constanta 01:39:14
7 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Manea Maria Silviana 19077 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
1 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:30:50
2 Lazar Simona Marina 15457 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:29:34
3 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:28:85
4 Boja Roxana Teodora 15202 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:26:63
5 Dragomir Ioana Alexia 13907 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:27:42
6 Ginghina Alina Andreea 14901 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:29:06
7 Iancu Erika Luana 15133 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:29:44
8 Toma Roxana Maria 16893 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:31:62

Seria: 3
2 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:56
3 Popovici Petriana 15098 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:24:42
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 01:23:98
5 Cristea Theea Maria 15523 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:24:06
6 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:24:69
7 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:25:61
8 Galata Larisa Elena 15070 2006 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:26:55

Seria: 4
1 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:22:91
2 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:22:05
3 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:19:34
4 Bako Anstasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:18:66
5 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 01:19:22
6 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:20:92
7 Craiu Ioana 15436 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:22:86
8 Sofronea Ingrid 15416 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:23:46

Descalificari
1 Frasineanu Maria Rebeca
Observatii: neprezentat
14651 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Preda Maria Amelie
Observatii: descalificat
15453 2006 Clubul Sportiv Performer 01:25:94

Proba 3 100 m spate - 14 ani - Masculin (52 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
3 Mihaila Roberto Mario 17180 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:23:17
5 Dorobantu Albu Denis 13854 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:37:78
6 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:21:15
3 Cornaciu Adrian Stefan 14262 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:16:30
4 Enculesei Razvan Rares 13960 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:15:65
5 Stoian Antonio Gabriel 13948 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:16:10
6 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:16:45
7 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:19:33
8 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:21:19

Seria: 3
1 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:13:98
2 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:13:84
3 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:13:33
4 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:12:99
5 Ursu Tudor Nicolae 14272 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:10
6 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:13:73
7 Tica Stefan 14129 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:13:96
8 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:14:26

Seria: 4
1 Constantinescu Mihnea 14051 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:11:60
2 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:11:33
3 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:78
4 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:28
5 Jianu Adrian Petru 14435 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:69
6 Pal Andrei Eric 14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:10:99
7 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:11:52
8 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:12:46

Seria: 5
1 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:09
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:09:89
3 Bratulescu Iustinian 14300 2005 Palatul copiilor Constanta 01:08:92
4 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:71
5 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:81
6 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:09:70
7 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:09:97
8 Niculae Alexei 14270 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:10:18

Seria: 6
1 Gyorfi Francisc Denis 14050 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:08:56
2 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:07:68
3 Comsa Alexandru Ioan 14166 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:07:33
4 Brindau David Cristian 14247 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:06:57
5 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:06:85
6 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:07:36
7 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:07:95
8 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:08:64

Seria: 7
1 Hritcu Rares Lucian 14054 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:04:79
2 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:04:26
3 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:02:93
4 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:59:13
5 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 00:59:87
6 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:03:96
7 Balaita Dragos 14127 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:04:41
8 Enache Andrei 13937 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:95

Proba 4 100 m spate - 12 ani - Masculin (82 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Nedelcu Mihnea Fabian 13985 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
6 Popa Victor Marian 16240 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
7 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 2
1 Solomon David Alexandru 15426 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
2 Teisanu Darius Octav 15932 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
5 Giuran Darius 16271 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
6 Chiscop Vlad Mihai 14606 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Jurma Paul Gabriel 16011 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Sinca Iustin Adrian 17379 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Mitrofan Dan Felix 17025 2007 Swimming Team Bucuresti 01:38:79
3 Curticapean Alexandru V. 15472 2007 CSM Corona Brasov 01:34:10
4 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:54
5 Popescu David Mihai 16165 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:33:88
6 Cazacu Andrei Liviu 15427 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:38:36
7 Rusu Mihai George 16983 2007 Swimming Team Bucuresti 01:39:56
8 Bujor George Antonio 15244 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
2 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:30:08
3 Grigore Patris 16251 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:28:45
4 Spiridon Stefan 16092 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:28:04
5 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:28:09
6 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:29:30
7 Blidaru David Andrei 14589 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:30:74
8 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:32:43

Seria: 5
1 Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:27:30
2 Mandaianu Mario Florian 17010 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:26:79
3 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:25:73
4 Schmidt Christian 15912 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:25:52
5 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:25:62
6 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:25:77
7 Dragoi Darius Andrei 16241 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:27:18
8 Slavic Alexander 15464 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:27:43

Seria: 6
1 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:25:22
2 Ruse Matei Iulian 14641 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:24:59
3 Bucur Mario Alexandru 16374 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:23:29
4 Antimir Cesar Gabriel 16306 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:22:07
5 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:22:45
6 Moraru Vladut Andrei 15430 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:24:33
7 Badea Mihai Florian 16359 2007 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:24:74
8 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:37

Seria: 7
1 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:52
4 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:73
5 Gagyi Botond 13899 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:19:81
6 Bondariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:23
7 Bucur Nirus Edvin 15836 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:21:48
8 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:21:70

Seria: 8
1 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:19:63
2 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:19:40
3 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:18:82
4 Trenchea Darius Matei 15838 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:75
5 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:18:01
6 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:19:15
7 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:19:47
8 Musat Tiberiu Gabriel 16233 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:19:72

Seria: 9
1 Trocin Stefan 15872 2007 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:17:59
2 Badea Rares Stefan 15934 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:19
3 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:17:02
4 Popa Rares Cristian 15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:15:82
5 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:16:00
6 Corbu Andrei Daniel 16286 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:17:12
7 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:17:54
8 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:68

Seria: 10
1 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:63
2 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 01:15:43
4 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:87
5 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:14:29
6 Lupu Matei Filip 16270 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:14:70
7 Nistorescu Alexandru 13687 2007 Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:15:50
8 Calinic Rares Cristian 15933 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:15:74

Seria: 11
1 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:49
2 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 01:12:41
3 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:10:36
4 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:08:24
5 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:10:29
6 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:98
8 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:13:46

Descalificari
1 Ionescu David Stefan
Observatii: descalificat
17276 2007 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99
2 Pantea Eric Vladut
Observatii: neprezentat
15978 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Stoica Mihai Sebastian
Observatii: descalificat
16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Duna Andrei Valentin
Observatii: neprezentat
13976 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:31:80
5 Cojocaru Flavius C-Tin
Observatii: descalificat
14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:12:47

Proba 5 100 m spate - 12 ani - Feminin (81 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Roman Karina Alexandra 16010 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Dulea Ioana Petra 17700 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
5 Bejliu Irina Elena 17183 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
2 Varro Henrietta 16933 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
3 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Costandache Carolina 15715 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
5 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
6 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Dragomir Antonia Elena 16236 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 3
1 Dijmarescu Clara Maria 16776 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:39:83
2 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:38:07
3 Iosub Elisabeta Florentin 16287 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:35:09
4 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:33:39
5 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:33:55
6 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:36:63
7 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:38:16
8 Smadu Ilaria 17699 2007 CSM Corona Brasov 01:40:29

Seria: 4
1 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:11
2 Circiu Gabriela Melania 15985 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:31:11
3 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:30:63
4 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:29:32
5 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:29:92
6 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:30:70
7 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:31:57
8 Timofte Rebeca 15633 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:33:10

Seria: 5
1 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:27:65
2 Popa Maria Roberta 16164 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:27:40
3 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:26:58
4 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:26:55
5 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:26:57
6 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:26:87
7 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:27:48

Seria: 6
1 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:25:67
2 Herban Maria Denisa 15800 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:24:76
3 Rogojanu Sara 15911 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:24:04
4 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:23:50
5 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:23:61
6 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:24:72
7 Arhire Roxana Maria 15964 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:99
8 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:25:73

Seria: 7
1 Cernautanu Roberta Ana 16302 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:23:13
2 Gidei Larisa Maria 15803 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:22:85
3 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:22:18
4 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:22:08
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:22:16
6 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:22:73
7 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:22:97
8 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:23:44

Seria: 8
2 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:21:02
3 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:28
4 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:20:00
5 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:16
6 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:20:78
7 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:21:25
8 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:21:79

Seria: 9
1 Covaciu Bogdana Stefania 16198 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:19:50
2 Robaniuc Dumitrita Selena 17007 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:19:13
3 Toader Francesca 16296 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:50
4 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:72
5 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:17:72
6 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:18:87
8 Pirvu Mihaela Adriana 14626 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:19:88

Seria: 10
1 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:17:33
2 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:67
3 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:15:21
4 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:39
5 Cozma Ioana 14796 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:14:81
6 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:81
7 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:17:10
8 Munteanu Maria 15928 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:17:60

Seria: 11
1 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 01:13:69
2 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:31
3 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:50
4 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:24
5 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:22
6 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:53
7 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:13:21
8 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:11

Descalificari
1 Grigore Anita Andreea Lav
Observatii: descalificat
17341 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
2 Raceanu Elena Alexandra
Observatii: neprezentat
16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:21:51

Proba 6 200 m liber - 13 ani - Masculin (73 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Miclea Dragos Iulian 19088 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
4 Zaman David Andrei 15306 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Grigore Sebastian Philip 15297 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Pop Razvan Tudor 14984 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Burtan Luca Gabriel 15689 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
5 Seceanu Luca Stefan 13309 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
7 Costache Eduard Valentin 15315 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Gastaldo Teofil 17813 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Cretu Raul 16795 2006 CSM Corona Brasov 03:21:68
3 Serban Robert Gabriel 16420 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:49:09
4 Dudui Razvan 15210 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:47:06
5 Ciutacu Mihnea Andrei 15666 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:48:79
6 Gavrila Ionut Gelu 15778 2006 CSM Corona Brasov 02:58:20
7 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Toderas Rares Adrian 16347 2006 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 4
1 Manole Vlad Ionut 15294 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:43:22
2 Poplacenel Stefan 15071 2006 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:42:56
3 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:41:19
4 Savuca Luca Ionut 14894 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 02:35:99
5 Benghiac Eric 15781 2006 CSM Corona Brasov 02:38:77
6 Marinescu Vlad Ionut 15317 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:41:95
7 Demetrovici Ovidiu George 15386 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:42:75
8 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:45:30

Seria: 5
1 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:89
2 Lazarescu Darius Stefan 15219 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:33:20
3 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:31:13
4 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:38
5 Bucur Luca Constantin 15462 2006 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:30:65
6 Secoban Stefan Alex. 15272 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:31:64
7 Tudorache Andrei Vlad 15082 2006 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:33:29
8 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:35:20

Seria: 6
1 Susman George Catalin 15030 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:29:86
2 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:28:84
3 Tataru Bogdan Pavel 15447 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:28:12
4 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:26:29
5 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:27:05
6 Pralea Stefan Emilian 16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:28:61
7 Morar Bogdan Florin 14985 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:29:37
8 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:30:31

Seria: 7
1 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:25:65
2 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:24:34
3 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:23:79
4 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:23:65
5 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:23:72
6 Florea Andrei 15222 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:24:18
7 Panait Paul Dragos 15102 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:25:50
8 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:26:00

Seria: 8
1 Paunescu Cezar 15195 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:22:73
2 Scortea Teofil 15445 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:22:36
3 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:20:46
4 Dervis Feysal 17609 2006 Palatul copiilor Constanta 02:19:60
5 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:20:22
6 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:17
7 Cojocaru Stefan 13690 2006 Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:22:58
8 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 02:23:40

Seria: 9
1 Muraru Kaan Stefan 15517 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:19:16
2 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:18:49
3 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:17:85
4 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:14:29
5 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:17:31
6 Iaschiu Andrei 15443 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:18:24
7 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:18:55
8 Petre Raul 15835 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 02:19:31

Seria: 10
1 Raducanu Eduard 13338 2006 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:13:70
2 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:11:33
3 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:84
4 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:06:60
5 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:08:02
6 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Liceul cu program sportiv Bacau 02:10:58
7 M.Sediq Edris 15446 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:11:33
8 Bucur Andreas Alin 14608 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:14:13

Descalificari
1 Mogoe Luca Flavius
Observatii: descalificat
15910 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 13 ani - Feminin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Voicu Bianca Maria 15301 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Todoran Marina 19091 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Frasineanu Maria Rebeca 14651 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Patrinoiu Teodora 15790 2006 CSM Corona Brasov 02:50:02
3 Vecsei Krisztina 15010 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:42:43
4 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:36:86
5 Radu Ariana Maria 14902 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 02:37:02
6 Iotu Ramona Anca 14812 2006 Palatul copiilor Constanta 02:42:60
7 Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:03
8 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Boja Roxana Teodora 15202 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:35:46
2 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:31:53
3 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Clubul Sportiv Performer 02:30:87
4 Balint Emma 14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:30:70
5 Iancu Erika Luana 15133 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 02:30:80
6 Ginghina Alina Andreea 14901 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 02:31:35
7 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:31:53
8 Mnajed Sara 15304 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:62

Seria: 4
1 Diaconu Alexandra Florent 15670 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:30:35
2 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:30:21
3 Bescheret Anca 15411 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:29:81
4 Dragomir Ioana Alexia 13907 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:29:21
5 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:29:59
6 Sandu Sara Patricia 15207 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:29:95
7 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:30:25
8 Toma Roxana Maria 16893 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:30:43

Seria: 5
1 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:28:34
2 Craiu Ioana 15436 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:26:19
3 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:26:08
4 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:23:79
5 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:24:98
6 Popovici Petriana 15098 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:26:08
7 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:27:14
8 Sofronea Ingrid 15416 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:28:79

Seria: 6
1 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 02:23:39
2 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:23:19
3 Chirita Clara Maria 15412 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:22:84
4 Aslam Andra 15410 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:22:06
5 Dumitrescu Alexandra Cori 15438 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:22:58
6 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 02:23:13
7 Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:23:37
8 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:23:45

Seria: 7
1 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 02:21:10
2 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:16:91
3 Bako Anstasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:15:77
4 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:39
5 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:14:76
6 Axentioi Ilinca 15273 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:16:89
7 Ursu Maria Ioana 15100 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:18:60
8 Preda Maria Amelie 15453 2006 Clubul Sportiv Performer 02:21:69

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m bras - 14 ani - Masculin (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:31:87
4 Curticapean Vlad Andrei 15485 2005 CSM Corona Brasov 01:27:86
5 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:29:21

Seria: 2
1 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:24:88
2 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:24:49
4 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:23:08
5 Stoian Antonio Gabriel 13948 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:23:57
6 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:24:22
7 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:24:79

Seria: 3
1 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:21:70
2 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:20:68
3 Hritcu Rares Lucian 14054 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:20:08
4 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:19:95
5 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:20:03
6 Cornaciu Adrian Stefan 14262 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:20:28
7 Neamtu Alexandru Cristian 14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:20:85
8 Onea Aris Cristian Antoni 13845 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:25

Seria: 4
1 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:18:90
2 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:17:27
3 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:16:70
4 Niculae Alexei 14270 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:14:15
5 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:15:26
6 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:17:18
7 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:17:69

Seria: 5
1 Bratulescu Iustinian 14300 2005 Palatul copiilor Constanta 01:12:96
2 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:12:90
3 Pricop Vlad Alexandru 13847 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:12:08
4 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 01:10:77
5 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:11:12
6 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:46
7 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:94
8 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:13:92

Descalificari
1 Balaita Dragos
Observatii: descalificat
14127 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:19:09

Proba 2 100 m liber - 13 ani - Masculin (83 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
3 Zaman David Andrei 15306 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Tanase Gheorghe Gabriel 15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Grigore Sebastian Philip 15297 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Costache Eduard Valentin 15315 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Negru Darius Gabriel 15908 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
3 Miclea Dragos Iulian 19088 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
4 Cretu Raul 16795 2006 CSM Corona Brasov 01:39:80
5 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
6 Seceanu Luca Stefan 13309 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Geanta George Sebastian 16465 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Alesandrescu Rares Gabrie 12471 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Cristea Eduard Andrei 15524 2006 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:18:58
2 Mogoe Luca Flavius 15910 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:16:10
3 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:15:15
4 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:14:45
6 Marinescu Vlad Ionut 15317 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:15:22
7 Toderas Rares Adrian 16347 2006 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:16:24
8 Burtan Luca Gabriel 15689 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:20:88

Seria: 4
1 Manole Vlad Ionut 15294 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:13:67
2 Ciutacu Mihnea Andrei 15666 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:12:58
3 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:12:01
4 Alexandru Patric Angelo 15166 2006 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:11:08
5 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:11:40
6 Serban Robert Gabriel 16420 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:12:16
7 Dudui Razvan 15210 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:13:22
8 Ficiu Bogdan Andrei 14975 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:13:98

Seria: 5
1 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:10:56
2 Gastaldo Teofil 17813 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:09:75
3 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:17
4 Tataru Bogdan Pavel 15447 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:08:93
5 Pop Razvan Tudor 14984 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:09:15
6 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:09:22
7 Tudorache Andrei Vlad 15082 2006 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:10:42
8 Galatanu Vlad 15208 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:10:65

Seria: 6
1 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:82
2 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:08:62
3 Nicolaev Vladimir Andrei 14818 2006 Palatul copiilor Constanta 01:08:45
4 Lazarescu Darius Stefan 15219 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:42
5 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:08:43
6 Bucur Luca Constantin 15462 2006 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 01:08:50
8 Secoban Stefan Alex. 15272 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:08:89

Seria: 7
1 Morar Bogdan Florin 14985 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:67
2 Panait Paul Dragos 15102 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:07:55
3 Cojocaru Stefan 13690 2006 Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:07:44
4 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:07:15
6 Pralea Stefan Emilian 16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:07:44
7 Treger Tomas Tristian 14987 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:58
8 Demetrovici Ovidiu George 15386 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:07:88

Seria: 8
1 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:06:05
2 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:82
3 Niculaie David Andreas 15045 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:05:36
4 Petre Raul 15835 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:04:89
5 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:05:19
6 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:05:73
7 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 01:05:84
8 Savuca Luca Ionut 14894 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:06:55

Seria: 9
1 Hotea Lucian 15108 2006 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:04:44
2 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:03:53
3 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:03:47
4 Muraru Kaan Stefan 15517 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:00
5 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:03:13
6 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:03:49
7 Iaschiu Andrei 15443 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:20
8 Scortea Teofil 15445 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:53

Seria: 10
1 Dervis Feysal 17609 2006 Palatul copiilor Constanta 01:02:66
2 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:02:30
3 Talpes Ioan Vlad 15044 2006 Palatul copiilor Constanta 01:02:19
4 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:00:78
5 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:01:68
6 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:20
7 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:02:33
8 Florea Andrei 15222 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:02:66

Seria: 11
1 M.Sediq Edris 15446 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:59:58
2 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Liceul cu program sportiv Bacau 00:58:73
3 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:58:64
4 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:82
5 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 00:58:36
6 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:58:68
7 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:59:53
8 Bucur Andreas Alin 14608 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:00:41

Descalificari
1 Gavrila Ionut Gelu
Observatii: descalificat
15778 2006 CSM Corona Brasov 01:14:48
2 Benghiac Eric
Observatii: descalificat
15781 2006 CSM Corona Brasov 01:07:17

Proba 3 100 m liber - 13 ani - Feminin (56 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Frasineanu Maria Rebeca 14651 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Voicu Bianca Maria 15301 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Manea Maria Silviana 19077 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:19:39
5 Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:23
6 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
7 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Todoran Marina 19091 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Patrinoiu Teodora 15790 2006 CSM Corona Brasov 01:16:16
2 Vecsei Krisztina 15010 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:12:58
3 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:11:80
4 Lazar Simona Marina 15457 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:11:14
6 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:11:82
7 Iotu Ramona Anca 14812 2006 Palatul copiilor Constanta 01:13:95
8 Daraba Andra Daria 16966 2006 Palatul copiilor Constanta 01:17:52

Seria: 3
1 Cristea Theea Maria 15523 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:11:09
2 Radu Ariana Maria 14902 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:10:60
3 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:10:42
4 Bescheret Anca 15411 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:09:35
5 Toma Roxana Maria 16893 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:09:46
6 Iancu Erika Luana 15133 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:10:56
7 Mnajed Sara 15304 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:70
8 Boja Roxana Teodora 15202 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:09

Seria: 4
1 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:08:75
2 Sandu Sara Patricia 15207 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:64
3 Diaconu Alexandra Florent 15670 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:08:36
4 Dragomir Ioana Alexia 13907 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:08:27
5 Balint Emma 14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:08:33
6 Hirbovanu Vanesa Daniela 15221 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:46
7 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:08:71
8 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Clubul Sportiv Performer 01:09:24

Seria: 5
1 Sofronea Ingrid 15416 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:07:47
2 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:15
3 Rauta Carla Maria 15440 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:96
4 Preda Maria Amelie 15453 2006 Clubul Sportiv Performer 01:06:64
5 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:06:86
6 Craiu Ioana 15436 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:97
7 Gheorghe Iulia Cristina 15046 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:07:19
8 Ginghina Alina Andreea 14901 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:07:69

Seria: 6
1 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:06:46
2 Popovici Petriana 15098 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:05:58
3 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:05:45
5 Dumitrescu Alexandra Cori 15438 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:70
6 Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:05:46
7 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:82
8 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:64

Seria: 7
1 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:03:46
2 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:03:12
3 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 01:02:13
4 Bako Anstasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:00:70
5 Ursu Maria Ioana 15100 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:02:05
6 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:02:55
7 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:03:18
8 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:03:59

Descalificari
1 Martin Maria Denisa
Observatii: descalificat
12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:11:73
2 Chirita Clara Maria
Observatii: descalificat
15412 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:64

Proba 4 400 m liber - 12 ani - Masculin (80 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Rusu Mihai George 16983 2007 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
4 Mitrofan Dan Felix 17025 2007 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
5 Curca-Dragan Andrei Daniel 17901 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 99:99:99

Seria: 2
2 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Obloja David Andrei 16580 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Ionescu David Stefan 17276 2007 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99

Seria: 3
1 Bucur Mario Alexandru 16374 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
3 Grigore Patris 16251 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Dragoi Darius Andrei 16241 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
5 Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
6 Abit Eian 15842 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
7 Curticapean Alexandru V. 15472 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
8 Bondariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 4
1 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
2 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
3 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
4 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Bujor George Antonio 15244 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Chiscop Vlad Mihai 14606 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
7 Trocin Stefan 15872 2007 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
8 Bucur Nirus Edvin 15836 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Seria: 5
1 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
3 Nicolae Rares Andrei 16163 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Jurma Paul Gabriel 16011 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Popescu David Mihai 16165 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Pantea Eric Vladut 15978 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Blidaru David Andrei 14589 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 6
1 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
2 Teisanu Darius Octav 15932 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Schmidt Christian 15912 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Giuran Darius 16271 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 05:51:73
5 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:52:63
6 Cazan David Andrei 15935 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Nistorescu Alexandru 13687 2007 Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 99:99:99
8 Ionescu Daniel C-Tin 15975 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Musat Tiberiu Gabriel 16233 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 05:47:07
2 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:45:63
3 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:40:31
4 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:35:52
6 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:42:47
7 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 05:46:07
8 Badea Mihai Florian 16359 2007 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 05:48:45

Seria: 8
1 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:34:97
2 Mandaianu Mario Florian 17010 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 05:31:83
3 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:28:18
4 Purcar Mircea 15809 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:26:61
5 Slavic Alexander 15464 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:28:15
6 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 05:30:88
7 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:32:99
8 Popa Victor Marian 16240 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 05:35:10

Seria: 9
2 Ruse Matei Iulian 14641 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:23:48
3 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:18:58
4 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 05:16:79
5 Calinic Rares Cristian 15933 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 05:18:52
6 Gagyi Botond 13899 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:20:80
7 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:23:70
8 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:25:29

Seria: 10
1 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 05:03:32
2 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:02:55
3 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 04:59:29
4 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 04:54:94
6 Badea Rares Stefan 15934 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 05:01:50
7 Trenchea Darius Matei 15838 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 05:03:21
8 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:07:29

Seria: 11
1 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:53:12
2 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:48:95
3 Briceag Darius Gabriel 14949 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:40:13
4 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:36:32
5 Coman Darius Stefan 15725 2007 Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 04:39:32
6 Corbu Andrei Daniel 16286 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 04:45:06
7 Lupu Matei Filip 16270 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:52:21
8 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 04:53:74

Descalificari
1 Iftime Vlad Ioan
Observatii: descalificat
19142 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Oancea Marius Valentin
Observatii: descalificat
15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Major Erik Marcin
Observatii: descalificat
15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:58:15

Proba 5 400 m liber - 12 ani - Feminin (76 sportivi inscrisi in 10 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Dulea Ioana Petra 17700 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
5 Smadu Ilaria 17699 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
7 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Dijmarescu Clara Maria 16776 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
2 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
5 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
6 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
7 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
2 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
4 Varro Henrietta 16933 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99
5 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
6 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
8 Costandache Carolina 15715 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99

Seria: 4
1 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Toader Francesca 16296 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
4 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Circiu Gabriela Melania 15985 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
8 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 5
1 Iosub Elisabeta Florentin 16287 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
2 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 05:54:87
5 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 06:04:43
6 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
7 Arhire Roxana Maria 15964 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Timofte Rebeca 15633 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 6
1 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:48:94
2 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:48:17
3 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:44:88
4 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 05:42:67
5 Herban Maria Denisa 15800 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:43:45
6 Popa Maria Roberta 16164 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:47:30
7 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:48:82
8 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 05:50:71

Seria: 7
1 Gidei Larisa Maria 15803 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:37:54
2 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:35:42
3 Rogojanu Sara 15911 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 05:34:62
4 Cernautanu Roberta Ana 16302 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:33:40
5 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 05:33:66
6 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 05:34:76
7 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:36:78
8 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:38:79

Seria: 8
1 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 05:32:30
2 Ciceu Crista Petra 15888 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 05:29:98
3 Bolocan Alexandra Nicolet 16989 2007 Swimming Team Bucuresti 05:29:11
4 Dragomir Antonia Elena 16236 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 05:25:01
5 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:28:74
6 Pirvu Mihaela Adriana 14626 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:29:41
7 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:30:91
8 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 05:33:02

Seria: 9
1 Covaciu Bogdana Stefania 16198 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:23:02
2 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:21:52
3 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 05:18:03
4 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 05:14:48
5 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 05:14:65
6 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 05:18:11
7 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 05:22:81
8 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:23:33

Seria: 10
1 Munteanu Maria 15928 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 05:11:39
2 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 05:03:30
3 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:56:84
4 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:46:26
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 04:55:60
6 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:57:08
7 Robaniuc Dumitrita Selena 17007 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 05:06:15
8 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 05:14:25

Descalificari
1 Toba Andreea Atalina
Observatii: scutit medical
16473 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 14 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Notretu Arian Cristian 19158 2005 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
2 Mihaila Roberto Mario 17180 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Lazar Andrei 14430 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:52:98
5 Curticapean Vlad Andrei 15485 2005 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Onea Aris Cristian Antoni 13845 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:44:01
2 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:97
3 Stoian Antonio Gabriel 13948 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:32:03
4 Tica Stefan 14129 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:25:41
8 Dorobantu Albu Denis 13854 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:36

Seria: 3
1 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:23:39
2 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:22:94
3 Ursu Tudor Nicolae 14272 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:21:10
4 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:19:90
5 Enculesei Razvan Rares 13960 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:20:58
6 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:22:94
7 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:23:00
8 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:24:94

Seria: 4
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:19:25
2 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:18:01
3 Brindau David Cristian 14247 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:16:98
4 Constantinescu Mihnea 14051 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:15:97
5 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:16:57
6 Pal Andrei Eric 14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:17:58
8 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:19:41

Seria: 5
1 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:15:88
2 Jianu Adrian Petru 14435 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:55
3 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:14:12
4 Hritcu Rares Lucian 14054 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:12:70
5 Comsa Alexandru Ioan 14166 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:12:88
6 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:14:27
7 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:15:81
8 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:15:89

Seria: 6
1 Gyorfi Francisc Denis 14050 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:12:22
2 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:11:20
3 Bugnar Horatiu Cristian 15553 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 02:09:11
4 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:07:62
5 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:07:89
7 Andron Teodor 14206 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:11:80
8 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:12:24

Seria: 7
1 Melianu Nicolae Cristian 14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:68
2 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:03:95
3 Stignei Denis 14102 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:02:73
4 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:59:54
5 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:01:76
6 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:03:77
7 Enache Andrei 13937 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:04:13
8 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:06:56

Descalificari
1 Boldor Alexandru Cristian
Observatii: descalificat
14053 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:11:13

Proba 7 200 m fluture - 13 ani - Masculin (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Treger Tomas Tristian 14987 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
5 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 M.Sediq Edris 15446 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:18:94
3 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:44:30
5 Susman George Catalin 15030 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:39:71
6 Mihalcu Adam 14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:90
7 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
8 Poplacenel Stefan 15071 2006 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Seria: 3
1 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:36:69
2 Paunescu Cezar 15195 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:34:54
3 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:28:49
4 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:23:01
5 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Liceul cu program sportiv Bacau 02:25:53
6 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:28:65
7 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:70
8 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:38:07

Descalificari
1 Pop Razvan Tudor
Observatii: descalificat
14984 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:38:22

Proba 8 200 m fluture - 13 ani - Feminin (12 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Menciu Ioana Maria 17872 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
4 Galata Larisa Elena 15070 2006 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
5 Aslam Andra 15410 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ginghina Alina Andreea 14901 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 02:54:70
2 Axentioi Ilinca 15273 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:39:71
3 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:33:60
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 02:30:44
5 Rauta Carla Maria 15440 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:33:51
6 Dumitrescu Alexandra Cori 15438 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:37:67
7 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:43:47
8 Patrinoiu Teodora 15790 2006 CSM Corona Brasov 03:05:36

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m mixt - 12 ani - Feminin (95 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Banica Maria Patricia 19134 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Dulea Ioana Petra 17700 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
5 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Bejliu Irina Elena 17183 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Roman Karina Alexandra 16010 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:31:19
4 Toba Andreea Atalina 16473 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:25:81
5 Hotoleanu Daria Teodora 16973 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:30:02
7 Smadu Ilaria 17699 2007 CSM Corona Brasov 03:48:42

Seria: 3
1 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:24:16
2 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 03:23:77
3 Iosub Elisabeta Florentin 16287 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:21:38
5 Timofte Rebeca 15633 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 03:17:44
6 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:22:17
7 Barbu Eliza Andreea 17202 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:24:13
8 Dijmarescu Clara Maria 16776 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:25:00

Seria: 4
1 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:10:21
2 Bolocan Alexandra Nicolet 16989 2007 Swimming Team Bucuresti 03:09:96
3 Varro Henrietta 16933 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 03:08:78
4 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:07:32
5 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:08:34
6 Salcudean Raluca Elena 15857 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:08:96
8 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:11:33

Seria: 5
1 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:07:21
2 Blaga Maria Olivia 15634 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:06:03
3 Circiu Gabriela Melania 15985 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:05:85
4 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:05:03
6 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:05:87
8 Costandache Carolina 15715 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 03:07:28

Seria: 6
1 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 03:03:87
2 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:03:77
3 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:02:57
4 Popa Maria Roberta 16164 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:01:58
5 Gidei Larisa Maria 15803 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:02:28
6 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:03:04
8 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:04:42

Seria: 7
1 Rogojanu Sara 15911 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:00:81
2 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:00:12
3 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:59:47
4 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:58:98
5 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:59:21
6 Arhire Roxana Maria 15964 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:59:55
7 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:00:33
8 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:01:21

Seria: 8
1 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:57:56
3 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:56:74
4 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:56:21
6 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:56:77
7 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:57:44
8 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:58:37

Seria: 9
1 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:54:37
2 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:53:77
3 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:53:36
4 Ciceu Crista Petra 15888 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:53:21
5 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:53:27
6 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:53:41
7 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:53:83
8 Cernautanu Roberta Ana 16302 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:55:44

Seria: 10
1 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:52:27
2 Apetrei Elena Clara 15921 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:52:00
3 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:50:81
4 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:49:48
5 Pirvu Mihaela Adriana 14626 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:50:06
6 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:51:01
8 Munteanu Maria 15928 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:52:41

Seria: 11
1 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:48:50
2 Toader Francesca 16296 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:47:28
3 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:47:01
4 Cozma Ioana 14796 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:45:69
5 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:46:78
6 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:47:07
7 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:47:39

Seria: 12
1 Nita Andra Maria 16448 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:45:57
3 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:40:35
4 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:40:11
5 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:14
6 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:41:02
7 Robaniuc Dumitrita Selena 17007 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:45:45
8 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:45:67

Seria: 13
1 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:39:22
2 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:38:02
3 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:37:44
4 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:25
5 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:25
6 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:37:74
7 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:39:12
8 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:39:86

Descalificari
1 Amariei Natalia Ecaterina
Observatii: descalificat
16971 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:46:14
2 Marin Ioana Alexandra
Observatii: descalificat
16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:16:30
3 Herban Maria Denisa
Observatii: descalificat
15800 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:05:48
4 Patrascu Raisa Stefania
Observatii: descalificat
15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 03:07:19
5 Raceanu Elena Alexandra
Observatii: neprezentat
16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:57:33
6 Covaciu Bogdana Stefania
Observatii: descalificat
16198 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 02:56:50
7 Mihai Teodora Maria
Observatii: descalificat
15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 02:52:14
8 Voicu Ioana Alexandra
Observatii: descalificat
16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:48:57
9 Boleacu Paula Maria
Observatii: descalificat
15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:42:25

Proba 2 200 m mixt - 12 ani - Masculin (85 sportivi inscrisi in 11 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sinca Iustin Adrian 17379 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Chiscop Vlad Mihai 14606 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
3 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 03:45:27
4 Curticapean Alexandru V. 15472 2007 CSM Corona Brasov 03:33:37
5 Curca-Dragan Andrei Daniel 17901 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 03:36:91
6 Bujor George Antonio 15244 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Ionescu David Stefan 17276 2007 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Rusu Mihai George 16983 2007 Swimming Team Bucuresti 03:16:16
2 Spiridon Stefan 16092 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:12:73
3 Dragoi Darius Andrei 16241 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 03:10:54
4 Jurma Paul Gabriel 16011 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:09:25
5 Popescu David Mihai 16165 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:10:52
7 Grigore Patris 16251 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:13:17
8 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:29:72

Seria: 3
1 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:04:73
2 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:02:49
3 Ionescu Daniel C-Tin 15975 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:00:64
4 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:00:13
5 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:00:59
7 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:03:98

Seria: 4
1 Cazan David Andrei 15935 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:59:75
2 Slavic Alexander 15464 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:58:81
3 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:58:24
4 Blidaru David Andrei 14589 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:57:77
5 Badea Mihai Florian 16359 2007 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 02:57:83
6 Mandaianu Mario Florian 17010 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:58:63
7 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:59:39
8 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:59:83

Seria: 5
1 Purcar Mircea 15809 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:57:42
2 Aboud Adam 16145 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:16
3 Pantea Eric Vladut 15978 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:56:80
4 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:56:54
5 Musat Tiberiu Gabriel 16233 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:56:76
6 Giuran Darius 16271 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:57:15
7 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:57:42
8 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:57:52

Seria: 6
1 Bondariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:55:15
2 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 02:53:64
3 Calinic Rares Cristian 15933 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:53:43
4 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:52:65
5 Ruse Matei Iulian 14641 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:52:67
6 Antimir Cesar Gabriel 16306 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:53:53
7 Popa Victor Marian 16240 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:54:80

Seria: 7
1 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:52:04
2 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:50:68
3 Teisanu Darius Octav 15932 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:50:39
4 Popa Rares Cristian 15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:49:19
7 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:51:66
8 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:52:52

Seria: 8
1 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:48:75
3 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:47:39
4 Schmidt Christian 15912 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:46:13
5 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:47:31
7 Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:48:58

Seria: 9
1 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 02:45:22
2 Trenchea Darius Matei 15838 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:44:05
3 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:41:88
4 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:41:52
5 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:41:68
6 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:42:15
7 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:44:18
8 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:46:01

Seria: 10
1 Moian Dusa Rares 16180 2007 CSM Corona Brasov 02:40:70
2 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:25
3 Lupu Matei Filip 16270 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:39:64
4 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:39:08
5 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:39:34
6 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:39:65
7 Trocin Stefan 15872 2007 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:40:44
8 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:40:72

Seria: 11
1 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 02:36:33
2 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:35:57
3 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:31:76
4 Coman Darius Stefan 15725 2007 Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:24:69
5 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:25:91
6 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:32:71
7 Corbu Andrei Daniel 16286 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:35:59
8 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:36:53

Descalificari
1 Nicolae Rares Andrei
Observatii: descalificat
16163 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:10:97
2 Rus Matei
Observatii: descalificat
16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 03:02:08
3 Oancea Marius Valentin
Observatii: descalificat
15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:05:50
4 Gagyi Botond
Observatii: descalificat
13899 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:49:29
5 Nistorescu Alexandru
Observatii: descalificat
13687 2007 Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 02:48:57
6 Badea Rares Stefan
Observatii: descalificat
15934 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:47:79
7 Constantin Mihai Antonio
Observatii: descalificat
16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:48:99

Proba 3 200 m spate - 13 ani - Feminin (33 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Sandu Sara Patricia 15207 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
5 Radulescu Alexandra 15335 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
2 Mihali Maria Alexandra 14991 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
3 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Mnajed Sara 15304 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:59:47
5 Radu Ariana Maria 14902 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 03:05:54
6 Iotu Ramona Anca 14812 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
7 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Vecsei Krisztina 15010 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:52:07
2 Iancu Erika Luana 15133 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 02:50:55
3 Patrinoiu Teodora 15790 2006 CSM Corona Brasov 02:45:29
4 Martin Maria Denisa 12669 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:41:82
5 Blejan Alexandra Maria 15527 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:45:19
6 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:47:91
7 Bescheret Anca 15411 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:52:07
8 Diaconu Alexandra Florent 15670 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:56:10

Seria: 4
1 Dragomir Ioana Alexia 13907 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:40:71
2 Balint Emma 14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:38:34
3 Popa Rat Vanessa Maria 15539 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 02:37:57
4 Axentioi Ilinca 15273 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:36:38
5 Preda Maria Amelie 15453 2006 Clubul Sportiv Performer 02:36:78
6 Badea Ioana Alexandra 15043 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 02:37:69
7 Dobrican Ioana Ruxandra 14996 2006 Clubul Sportiv Performer 02:40:03
8 Achim Diana Cezara 14558 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:41:69

Seria: 5
1 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:35:57
2 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:34:22
3 Ursu Maria Ioana 15100 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:33:42
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 02:27:33
5 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:28:79
6 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 02:33:97
7 Aslam Andra 15410 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:34:90
8 Dragomir Maria Miruna 12474 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:35:88

Proba 4 200 m spate - 13 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Burtan Luca Gabriel 15689 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
4 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
5 M.Sediq Edris 15446 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
6 Benghiac Eric 15781 2006 CSM Corona Brasov 99:99:99

Seria: 2
2 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
4 Mogoe Luca Flavius 15910 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
5 Galatanu Vlad 15208 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Ciutacu Mihnea Andrei 15666 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99
7 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Demetrovici Ovidiu George 15386 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Cozma Andrei Mircea 14952 2006 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
3 Toderas Rares Adrian 16347 2006 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
4 Miclea Dragos Iulian 19088 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
5 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Stoian Andrei Constantin 17004 2006 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
8 Burtescu Bogdan 19143 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Birghilescu Alexandru 15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:52:10
2 Tataru Bogdan Pavel 15447 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:51:81
3 Pop Razvan Tudor 14984 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:50:65
4 Pralea Stefan Emilian 16664 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:45:49
5 Bucur Luca Constantin 15462 2006 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:46:23
6 Panait Paul Dragos 15102 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 02:51:70
8 Secoban Stefan Alex. 15272 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:56:61

Seria: 5
1 Cuntan Eduard 15906 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:42:17
2 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:39:58
3 Mihalcu Adam 14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:38:14
4 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:35:88
5 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:37:45
6 Florea Andrei 15222 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:39:57
8 Lazarescu Darius Stefan 15219 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:43:81

Seria: 6
1 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:35:05
2 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 02:33:78
3 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:32:14
4 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:30:13
5 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:31:82
6 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:32:26
7 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:34:57
8 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:35:20

Seria: 7
1 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:25:77
2 Raducanu Eduard 13338 2006 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:22:73
3 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:20:57
4 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:17:51
5 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Liceul cu program sportiv Bacau 02:20:09
6 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:21:35
7 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:23:78
8 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 02:28:91

Descalificari
1 Dudui Razvan
Observatii: descalificat
15210 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Gastaldo Teofil
Observatii: descalificat
17813 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:51:94
3 Scortea Teofil
Observatii: descalificat
15445 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:39:66

Proba 5 200 m mixt - 14 ani - Masculin (58 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Mihaila Roberto Mario 17180 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Amuza Leonard Andrei 17116 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:52:03
5 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:52:90
6 Dorobantu Albu Denis 13854 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:14:57
7 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Ceausescu Horia Alexandru 14200 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:45:95
2 Enculesei Razvan Rares 13960 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:43:31
3 Tica Stefan 14129 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:42:22
4 Cornaciu Adrian Stefan 14262 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:40:68
5 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 02:41:37
7 Curticapean Vlad Andrei 15485 2005 CSM Corona Brasov 02:43:52

Seria: 3
2 Stoian Antonio Gabriel 13948 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:38:72
3 Marinescu Darius Andrei 12432 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:37:74
4 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:37:57
5 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:37:70
6 Ursu Tudor Nicolae 14272 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:38:29
7 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:39:00

Seria: 4
1 Stefanache Alexandru Mari 13099 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:36:84
2 Onea Aris Cristian Antoni 13845 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:35:67
3 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:34:56
4 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:33:99
5 Pal Andrei Eric 14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:34:28
6 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:34:57
7 Radoi Rares Nicolae 15079 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:36:10

Seria: 5
1 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:33:50
2 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:31:48
3 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:30:55
4 Andron Teodor 14206 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:30:29
5 Mures Rares 15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 02:30:37
6 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:30:93
7 Serbanescu Stefan Andrei 15142 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:33:42
8 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 02:33:73

Seria: 6
1 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:27:38
2 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:26:93
3 Niculae Alexei 14270 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:26:22
4 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:92
5 Balaita Dragos 14127 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:25:99
6 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:26:30
7 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:27:19
8 Stignei Denis 14102 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:28:27

Seria: 7
1 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:25:19
2 Hritcu Rares Lucian 14054 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:24:76
3 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:20
4 Bratulescu Iustinian 14300 2005 Palatul copiilor Constanta 02:21:61
5 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:22:30
6 Comsa Alexandru Ioan 14166 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:24:60
7 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:16

Seria: 8
1 Enache Andrei 13937 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:20:20
2 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:19:67
3 Stancu Vlad Stefan 13962 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:15:31
4 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:12:05
5 Dinu Patrick Sebastian 13340 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:14:06
6 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:19:49
7 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:19:68
8 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:21:57

Descalificari
1 Lazar Andrei
Observatii: descalificat
14430 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:40:58
2 Neamtu Alexandru Cristian
Observatii: descalificat
14031 2005 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:40:66
3 Melianu Nicolae Cristian
Observatii: descalificat
14437 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:54

Proba 6 4 X 50 m liber - 12 ani - Feminin (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 1 Brigitta Vass, Bogdana Stefania Covaciu, Maia Tatar, Sofia Maria Badralexi, 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99
4 Stafeta 9 Daria Teodora Hotoleanu, Elena Clara Apetrei, Maria Olivia Blaga, Natalia Ecaterina Amariei, 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 02:28:32

Seria: 2
1 Stafeta 5 Maria Georgian Iloviceanu, Larisa Maria Gidei, Maria Denisa Herban, Bianca Ioana Lungu, 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:07:38
2 Stafeta 1 Roxana Maria Arhire, Adela Ioana Croitoru, Maria Roberta Popa, Miruna Gabriela Zamfir, 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:82
3 Stafeta 3 Alina Riana Bertea, Maia Alexandra Rasadean, Iasmina Moldovan, Karina Alexandra Roman, 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:02:89
4 Stafeta 4 Paula Maria Boleacu, Eva Maria Paraschiv, Maria Munteanu, Ana Georgiana Grosu, 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:00:39
5 Stafeta 7 Mihaela Adriana Pirvu, Ioana Alexandra Voicu, Maria Alexia Argesanu, Ana Maria Cojocariu, 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:02:69
6 Stafeta 1 Timea Maria Lazar, Ema Cristina Vasilescu, Francesca Toader, Irina Ana Preda, 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:04:32
7 Stafeta 8 Maria Camelia Mihalcea, Antonia Elena Dragomir, Ingrid Ioana Frunza, Iarina Ioana Andrei, 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:43
8 Stafeta 2 Andra Maria Nita, Ioana Andreea Telegeanu, Sarah Teodora Melenciuc, Ioana Alexandra Marin, 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:13:48

Descalificari
1 Stafeta 6 Andra Georgiana Surugiu, Alexandra Mihaela Butnaru, Petra Maria Deac, Irina Elena Bejliu, 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:34:72

Proba 7 4 X 50 m liber - 12 ani - Masculin (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 5 Victor Marian Popa, Darius Andrei Dragoi, Darius Giuran, Tiberiu Gabriel Musat, 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:16:07
4 Stafeta 2 Denis Mihai Maselusa, David Andrei Dumitrache, Matei Alex. Iordache, George Antonio Bujor, 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:07:04
5 Stafeta 1 Vladut Andrei Moraru, Andrei Liviu Cazacu, Luca Alexandru Mihailov, Rares Mihai Oanta, 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:12:87

Seria: 2
1 Stafeta 3 Vlad Ioan Iftime, Mario Alexandru Bucur, Nirus Edvin Bucur, Eian Abit, 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:03:72
2 Stafeta 1 Mihai Antonio Constantin, Cristian Andrei Dobre, Gabriel Luca Stamate, Matei Stefan Bonciu, 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:51:88
3 Stafeta 2 Mihnea Cosmin Modoran, David Ioan Stroe, Adam Aboud, Enes Kacmaz, 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:48:61
4 Stafeta 7 Matei Filip Lupu, Eduard Ionut Petre, Andrei Theodor Proca, Darius Gabriel Briceag, 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:43:81
5 Stafeta 9 Rares Andrei Mihai, Vlad Georgescu, Robert Andrei Badea, Petru Achim Craciun, 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:18
7 Stafeta 1 Matei Iulian Ruse, Toma Bucur, Razvan Dumitru Petrea, Mario Robert Aron, 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:58:85
8 Stafeta 6 Darius Octav Teisanu, David Andrei Cazan, Rares Stefan Badea, Darius Matei Trenchea, 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:07:02

Descalificari
1 Stafeta 8 Andrei Valentin Duna, Radu Silvian Burciu, Mihnea Fabian Nedelcu, Mihai Sebastian Stoica, 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2019 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:51:47

Proba 8 4 X 50 m liber - 13 ani - Feminin (6 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 1 Maria Silviana Manea, Adelina Maria Bostangiu, Ioana Alexia Dragomir, Alexandra Florent Diaconu, 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Stafeta 3 Sara Patricia Sandu, Roxana Teodora Boja, Vanesa Daniela Hirbovanu, Diana Cezara Achim, 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:02:89
4 Stafeta 4 Oana Iulia Sauciuc, Ingrid Sofronea, Delia Elena Ostafi, Petriana Popovici, 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:59:11
5 Stafeta 5 Carla Maria Rauta, Ioana Craiu, Alexandra Cori Dumitrescu, Clara Maria Chirita, 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:59:65
6 Stafeta 2 Alexandra Huguette Dragan, Sara Mnajed, Bianca Maria Voicu, Anna Denisa Nitu, 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:04:82
7 Stafeta 6 Maria Florentina Oprea, Alexandra Radulescu, Ioana Maria Menciu, Sara Julia Fabian, 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m liber - 13 ani - Masculin (10 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 3 Eduard Cuntan, Silviu Rotaru, Luca Flavius Mogoe, Darius Gabriel Negru, 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Stafeta 4 Tomas Tristian Treger, Bogdan Florin Morar, Razvan Tudor Pop, Rares Petru Harabagiu, 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:04:60
5 Stafeta 1 Luca Stefan Rotaru, Luca Gabriel Burtan, Alexandru Birghilescu, Horia Petru Anghel, 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:07:04

Seria: 2
1 Stafeta 6 Andrei Florea, Darius Stefan Lazarescu, Darius Dragan Nistor, Sebastian Mihai Luput, 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:01:78
2 Stafeta 5 Ioan Vlad Talpes, Vladimir Andrei Nicolaev, Feysal Dervis, Razvan Strimbeanu, 2006 Palatul copiilor Constanta 01:57:05
3 Stafeta 2 David Andrei Zaman, Eduard Valentin Costache, Vlad Ionut Marinescu, Vlad Ionut Manole, 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:48:61
4 Stafeta 7 Mihai Dobrescu, Gheorghe Gabriel Tanase, Perlik Robert Badea, George Sebastian Geanta, 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:43:81
6 Stafeta 1 David Andrei Ionescu, Luca Seksi, Kaan Stefan Muraru, Alexandru Constantinescu, 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:50:74
7 Stafeta 9 Mihai Alexandru Andrei, Andreas Alin Bucur, Liviu Morjolic, Vlad Stefan Mihalache, 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:58:85

Descalificari
1 Stafeta 8 Stefan Nicolae Deac, Andrei Iaschiu, Teofil Scortea, Edris M.Sediq, 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:18

Proba 10 4 X 50 m liber - 14 ani - Masculin (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 6 Tudor Nicolae Ursu, Razvan Rares Enculesei, Alexei Niculae, Vladimir Stefan Budiaci, 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 1 Antonio Gabriel Stoian, Roberto Mario Mihaila, Rares Nicolae Radoi, Andrei Remus Lazar, 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:54:36
3 Stafeta 7 Daniel Vasile Tanase, Gabriel Razvan Stoian, Nicolae Cristian Melianu, Adrian Petru Jianu, 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:51:47
4 Stafeta 5 Vlad Stefan Stancu, Alexandru Edward Pandele, Stefan Andrei Vasilescu, Andrei Enache, 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:18
5 Stafeta 2 Aris Cristian Antoni Onea, Sebastian Tutuianu, Alexandru Mari Stefanache, Narcis Alexandru Petre, 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:48:61
6 Stafeta 4 Francisc Denis Gyorfi, Mihnea Constantinescu, Rares Lucian Hritcu, Alexandru Cristian Boldor, 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:52:90
7 Stafeta 3 Teodor Andron, Stefan Andrei Serbanescu, Mina Atal Toma, Horia Alexandru Ceausescu, 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:18:67
8 Stafeta 8 Vlad Alexandru Pricop, Filip Andrei Balanescu, Emanoel Florin Boboc, David Andrei Mihai, 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 100 m bras - 12 ani - Feminin (64 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Patrascu Raisa Stefania 15052 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 99:99:99
4 Amariei Natalia Ecaterina 16971 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:56:63
5 Smadu Ilaria 17699 2007 CSM Corona Brasov 02:07:38
6 Bejliu Irina Elena 17183 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Toba Andreea Atalina 16473 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Corbu Alexandra Maria 19093 2007 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Seria: 2
1 Timofte Rebeca 15633 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:49:52
2 Roman Karina Alexandra 16010 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:47:53
3 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:44:82
4 Varro Henrietta 16933 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 01:41:89
5 Dumitru Bianca Ioana 16155 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:42:75
6 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:45:91
7 Dijmarescu Clara Maria 16776 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:47:75
8 Hotoleanu Daria Teodora 16973 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:54:18

Seria: 3
1 Dragomir Antonia Elena 16236 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:41:81
2 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:41:42
3 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:39:75
4 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:38:68
5 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 01:39:62
7 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:41:64
8 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:41:81

Seria: 4
1 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:37:98
2 Cernautanu Roberta Ana 16302 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:37:69
3 Arhire Roxana Maria 15964 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:37:44
4 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:36:35
5 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:36:54
6 Covaciu Bogdana Stefania 16198 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:37:52
7 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:37:86

Seria: 5
1 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:36:17
2 Mihai Delia Ecaterina 14618 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:67
3 Salcudean Raluca Elena 15857 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:34:03
4 Ciceu Crista Petra 15888 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:32:46
5 Robaniuc Dumitrita Selena 17007 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:32:52
6 Pirvu Mihaela Adriana 14626 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:35:49
8 Bolocan Alexandra Nicolet 16989 2007 Swimming Team Bucuresti 01:36:27

Seria: 6
1 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:31:00
2 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:30:69
3 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:30:05
4 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:28:44
5 Toader Francesca 16296 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:29:64
6 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:30:50
7 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:30:95
8 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:31:87

Seria: 7
1 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:27:23
2 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:26:93
3 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:24:49
4 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:23:80
5 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:24:28
6 Apetrei Elena Clara 15921 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 01:26:37
7 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:27:10
8 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:27:26

Seria: 8
1 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:23:00
2 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:86
3 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:21:37
4 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:84
5 Boleacu Paula Maria 15870 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:21:27
6 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:21:74
7 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:22:14
8 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:23:52

Descalificari
1 Dulea Ioana Petra
Observatii: descalificat
17700 2007 CSM Corona Brasov 99:99:99
2 Costandache Carolina
Observatii: descalificat
15715 2007 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:40:49
3 Rogojanu Sara
Observatii: descalificat
15911 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:38:20
4 Raceanu Elena Alexandra
Observatii: neprezentat
16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:99

Proba 2 100 m bras - 12 ani - Masculin (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iftime Vlad Ioan 19142 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99
2 Jurma Paul Gabriel 16011 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Cazacu Andrei Liviu 15427 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99
5 Bujor George Antonio 15244 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
6 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
7 Teisanu Darius Octav 15932 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Curca-Dragan Andrei Daniel 17901 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 02:08:84
3 Mitrofan Dan Felix 17025 2007 Swimming Team Bucuresti 02:03:01
4 Mihailov Luca Alexandru 15425 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:52:18
5 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 CSM Corona Brasov 01:53:54
6 Negru Tudor 16008 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:05:67
7 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 99:99:99
8 Nedelcu Mihnea Fabian 13985 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
2 Grigore Patris 16251 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:46:11
3 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:42:94
4 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:39:75
5 Spiridon Stefan 16092 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:42:42
7 Rusu Mihai George 16983 2007 Swimming Team Bucuresti 01:46:77

Seria: 4
1 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:37:84
2 Purcar Mircea 15809 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:36:36
3 Bondariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:35:91
4 Gagyi Botond 13899 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:35:21
5 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:35:61
6 Pantea Eric Vladut 15978 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:35:93
7 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:37:06
8 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:38:58

Seria: 5
1 Slavic Alexander 15464 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:34:92
2 Antimir Cesar Gabriel 16306 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:34:76
3 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:34:67
5 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:34:54
7 Popa Victor Marian 16240 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:34:88
8 Giuran Darius 16271 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:35:02

Seria: 6
1 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:32:80
2 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:32:70
3 Despina Stefan Ionut 15113 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Vita Delta Tulcea 01:31:20
4 Ruse Matei Iulian 14641 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:29:44
5 Popa Rares Cristian 15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:30:94
7 Schmidt Christian 15912 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:32:78

Seria: 7
1 Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:28:10
2 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:27:25
4 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:26:61
5 Trocin Stefan 15872 2007 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:27:09
6 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:27:23
7 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:28:09
8 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:28:72

Seria: 8
1 Bonciu Matei Stefan 16305 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:25:97
3 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:20:82
4 Coman Darius Stefan 15725 2007 Aociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 01:12:79
5 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:19:07
6 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 01:21:04
7 Corbu Andrei Daniel 16286 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:25:24
8 Briceag Darius Gabriel 14949 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:26:01

Descalificari
1 Chiscop Vlad Mihai
Observatii: descalificat
14606 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Duna Andrei Valentin
Observatii: neprezentat
13976 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:46:80
3 Bocicai Ioan Adrian
Observatii: descalificat
15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:45:17
4 Popescu David Mihai
Observatii: descalificat
16165 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:48:25
5 Cazan David Andrei
Observatii: descalificat
15935 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 01:34:45
6 Bucur Nirus Edvin
Observatii: descalificat
15836 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:34:73
7 Badea Mihai Florian
Observatii: descalificat
16359 2007 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 01:32:56
8 Sibiseanu David Andrei
Observatii: descalificat
15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:33:16
9 Craciun Petru Achim
Observatii: descalificat
15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:21:09

Proba 3 100 m fluture - 14 ani - Masculin (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fasie Mario 19113 2005 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
2 Toma Mina Atal 14751 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:26:07
3 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 01:15:36
4 Onea Aris Cristian Antoni 13845 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:14:03
5 Lazar Andrei Remus 15662 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:15:22
6 Balaci Alexandru 16449 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:15:73
7 Dorobantu Albu Denis 13854 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:22

Seria: 2
1 Cornaciu Adrian Stefan 14262 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:76
2 Ursu Tudor Nicolae 14272 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:18
3 Tica Stefan 14129 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:12:75
4 Grigoras Stefan Cristian 13849 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:11:71
5 Preda Alexandru Florin 13959 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:12:50
7 Stoian Antonio Gabriel 13948 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:13:58
8 Buda Alexandru Gabriel 14169 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:13:85

Seria: 3
1 Comsa Alexandru Ioan 14166 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:11:00
2 Pasa Ungurianu Luca Vlad 14405 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:10:59
3 Nae Adrian Gabriel 13272 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:08:54
4 Balanescu Filip Andrei 13935 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:07:66
5 Stignei Denis 14102 2005 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 01:08:00
6 Dumitru Mario Eduard 14238 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:09:88
7 Pal Andrei Eric 14128 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:10:98
8 Andron Teodor 14206 2005 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:11:23

Seria: 4
1 Dindareanu Alexandru 14842 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:07:21
3 Tutuianu Sebastian 13858 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:06:67
4 Raducanu Nicolae Daniel 14756 2005 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 01:06:24
5 Rad Lucas Andrei 14256 2005 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:06:52
6 Niculae Alexei 14270 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:93
8 Lazar Andrei 14430 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:65

Seria: 5
1 Boboc Emanoel Florin 13853 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:06:00
2 Balaita Dragos 14127 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:05:10
3 Jianu Adrian Petru 14435 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:99
4 Boldor Alexandru Cristian 14053 2005 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:04:28
5 Brindau David Cristian 14247 2005 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:04:76
6 Adam Robert 14130 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:05:07
7 Mistireanu Iustin Teodor 13030 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:05:42
8 Budiaci Vladimir Stefan 13931 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:06:20

Seria: 6
1 Stoian Gabriel Razvan 12383 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:73
2 Mihai David Andrei 14104 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:01:77
3 Pandele Alexandru Edward 14281 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:00:53
4 Cozma Stefan 14126 2005 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:58:46
5 Vasilescu Stefan Andrei 13961 2005 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:00:03
6 Stoica Andrei Alexandru 11834 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:01:23
7 Tanase Daniel Vasile 15459 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:13
8 Petre Narcis Alexandru 13423 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:04:15

Descalificari
1 Mures Rares
Observatii: descalificat
15264 2005 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:07:09

Proba 4 100 m fluture - 13 ani - Feminin (45 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Todoran Marina 19091 2006 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
3 Menciu Ioana Maria 17872 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Voicu Bianca Maria 15301 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Frasineanu Maria Rebeca 14651 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Hafner Mihaela Alexandra 17182 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Oroszfai Krisztina 14909 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:23:46
2 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:22:88
3 Oprea Maria Florentina 15515 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:21:70
4 Craiu Ioana 15436 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:21:16
5 Popovici Petriana 15098 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:21:19
6 Lungu Amalia Maria 15712 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:22:34
7 Diaconu Alexandra Florent 15670 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:23:05
8 Dragan Alexandra Huguette 16410 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:44:38

Seria: 3
1 Sandu Sara Patricia 15207 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:62
2 Vecsei Krisztina 15010 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:20:14
3 Boja Roxana Teodora 15202 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:17:58
4 Sofronea Ingrid 15416 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:17:18
5 Bostangiu Adelina Maria 15126 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:17:54
6 Patrinoiu Teodora 15790 2006 CSM Corona Brasov 01:19:28
7 Dragomir Ioana Alexia 13907 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:20:60
8 Bescheret Anca 15411 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:20:75

Seria: 4
1 Grosu Maria 14552 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:87
2 Beres Krisztina 14907 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:16:30
3 Adam Sara Daria 15006 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:96
4 Lazar Simona Marina 15457 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:62
5 Lazzetti Elisa Maria 15697 2006 Clubul Sportiv Performer 01:15:44
6 Ostafi Delia Elena 14841 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:29
7 Nitu Anna Denisa 15307 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:16:68
8 Toma Roxana Maria 16893 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:16:93

Seria: 5
1 Ginghina Alina Andreea 14901 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:14:19
2 Dumitrescu Alissa Maria 14442 2006 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 01:13:04
3 Dumitrescu Alexandra Cori 15438 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:11:16
4 Chirita Clara Maria 15412 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:10:49
5 Axentioi Ilinca 15273 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 01:11:11
6 Balint Emma 14021 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:12:16
7 Aslam Andra 15410 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:13:73
8 Galata Larisa Elena 15070 2006 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:14:47

Seria: 6
1 Fabian Sara Julia 14911 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:10:31
2 Ursu Maria Ioana 15100 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:09:46
3 Pintilie Alessia Anca 16982 2006 Swimming Team Bucuresti 01:08:72
4 Stirbu Ioana Maria 15036 2006 Clubul Sportiv Performer 01:07:63
5 Otoiu Ana Cristiana 11252 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:08:37
6 Bako Anstasia Maria 13043 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:09:37
7 Careba Alexandra Theodora 14022 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:10:18
8 Rauta Carla Maria 15440 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:10:46

Proba 5 100 m fluture - 13 ani - Masculin (71 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Deac Stefan Nicolae 19145 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
3 Gastaldo Teofil 17813 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Burtan Luca Gabriel 15689 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:41:90
5 Negrean Ryan-Nicholas 17902 2006 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 01:49:51
6 Zaman David Andrei 15306 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Burtescu Bogdan 19143 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
8 Costache Eduard Valentin 15315 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:35:84
2 Ficiu Bogdan Andrei 14975 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:33:17
3 Gavrila Ionut Gelu 15778 2006 CSM Corona Brasov 01:32:75
4 Cristea Eduard Andrei 15524 2006 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 01:29:56
5 Manole Vlad Ionut 15294 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:32:59
6 Benghiac Eric 15781 2006 CSM Corona Brasov 01:33:03
7 Ciutacu Mihnea Andrei 15666 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:35:47
8 Rotaru Silviu 15064 2006 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:39:23

Seria: 3
1 Dudui Razvan 15210 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:25:80
2 Marinescu Vlad Ionut 15317 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:22:95
3 Muraru Kaan Stefan 15517 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:22:66
4 Tataru Bogdan Pavel 15447 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:21:66
5 Ciobanasu Andrei 16012 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:21:86
6 Morjolic Liviu 15508 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:22:73
7 Alexandrescu Denis Mihai 14760 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:24:67
8 Toderas Rares Adrian 16347 2006 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 01:27:65

Seria: 4
1 Nistor Darius Dragan 15215 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:20:17
2 Demetrovici Ovidiu George 15386 2006 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:18:27
3 Culea Petre Cristian 14972 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 01:18:17
5 Lazarescu Darius Stefan 15219 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:18:02
6 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:18:22
8 Alexandru Patric Angelo 15166 2006 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:20:37

Seria: 5
1 Treger Tomas Tristian 14987 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:16:95
2 Krizbai Negru Robert 15031 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:15:75
4 Mihalcu Adam 14990 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:35
5 Morar Bogdan Florin 14985 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:51
6 Petre Raul 15835 2006 ACS Atena Sport Club Constanta 01:15:56
7 Panait Paul Dragos 15102 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 01:16:09

Seria: 6
1 Firu Lucian Mihai 13170 2006 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 01:13:89
2 Anghel Horia Petru 15529 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:13:54
3 Ionescu David Andrei 15520 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:13:26
4 Postelnicu George Alexand 15550 2006 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:92
5 Savuca Luca Ionut 14894 2006 Clubul Sportiv Municipal Galati 01:13:01
6 Matei Vlad Alexandru 14607 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:13:38
7 Rachieru Stefan Razvan 13947 2006 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:13:58
8 Florea Razvan Stefan 14392 2006 Liceul cu program sportiv Braila 01:14:21

Seria: 7
1 Rosca Mihnea Ionut 15278 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:12:06
2 Stancel Lukas 15026 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:10:37
3 Cionca Luca Ioan 15149 2006 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:09:56
4 Susman George Catalin 15030 2006 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:09:28
5 Hriscu Rares 15396 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:09:45
6 Iaschiu Andrei 15443 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:10:25
7 Andrei Mihai Alexandru 15441 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:11:47
8 Scortea Teofil 15445 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:12:21

Seria: 8
1 Luput Sebastian Mihai 15218 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:08:84
2 Strimbeanu Razvan 13334 2006 Palatul copiilor Constanta 01:07:71
3 Seksi Luca 15280 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:07:39
4 Nagy Nandor 15191 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:27
5 Csendes Laszlo Igor 15285 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 01:07:28
6 Paunescu Cezar 15195 2006 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:39
7 Rotaru Luca Stefan 15552 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:08:02
8 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:09:17

Seria: 9
1 Mihalache Vlad Stefan 14593 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:07:00
2 Dobrescu Mihai 14919 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:05:61
3 Baciu Denis Andrei 15183 2006 Liceul cu program sportiv Bacau 01:05:42
4 M.Sediq Edris 15446 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 01:04:11
5 Constantinescu Alexandru 15525 2006 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:05:00
6 Koncz Nimrod Kalman 14560 2006 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:05:51
7 Bucur Andreas Alin 14608 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:06:19
8 Harabagiu Rares Petru 14986 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:07:08

Descalificari
1 Tanase Gheorghe Gabriel
Observatii: descalificat
15735 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Poplacenel Stefan
Observatii: descalificat
15071 2006 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:20:06
3 Pop Razvan Tudor
Observatii: descalificat
14984 2006 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:14:80
4 Birghilescu Alexandru
Observatii: descalificat
15276 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 01:17:31

Proba 6 200 m spate - 12 ani - Feminin (49 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
4 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
5 Timofte Rebeca 15633 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99
6 Constantinescu Briana 14600 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Seria: 2
1 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Telegeanu Ioana Andreea