Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national in bazin 25 m, seniori, tineret, juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Marton Panna Reka 13721 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
4 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
6 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99

Seria: 2
1 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
2 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Denieul Catinca 12106 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
4 Gheorghe Ana Maria 15926 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Visan Nicole 15650 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
6 Nan Ira 14358 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
7 Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Jugureanu Ioana Iris 13838 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:82
3 Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:87
4 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 00:34:25
5 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:34:98
6 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:36:37
7 Ispas Andreea Florentina 14513 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:39:95
8 Michesan Diana 16992 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 5
1 Anderson Chloe Ruth 14510 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:36:74
3 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:86
4 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:62
5 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:34:53
6 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:36:31
7 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:37:66
8 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Seria: 6
1 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:45:67
2 Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:39
3 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:41
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:32:55
5 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:34:35
6 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:16
7 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:37:44
8 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (97 sportivi inscrisi in 13 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 2
1 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
4 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
5 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
7 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
2 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
5 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
8 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
2 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Gorcea Cosmin Constantin 16851 2004 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
5 Lazar Andrei 11939 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
6 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 5
2 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
3 Popoaca Marian Eduard 13468 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
5 Peptanaru Stefan Cosmin 13469 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
6 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
7 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 6
1 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
2 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
5 Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
2 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Ursu Nicolas Luca 13342 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
7 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Rosu Patrick Cristian 11362 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 8
1 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Urichianu Bogdan Andrei 6069 1991 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:94
5 Rakosi Seiwarth Laszlo 17210 2003 Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 00:32:30
6 Deznan Luca 11936 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
7 Matesan Codrin 13568 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Seria: 9
2 Fara Nicolae Iosif Casian 12063 2002 Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:29:73
3 Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:33
4 Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:28:56
5 Ciutacu Robert C-Tin 12823 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:29:27
6 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:43
7 Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:30:05
8 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:65

Seria: 10
1 Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:42
2 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:28:20
3 Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:27:57
4 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:27:35
5 Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:27:55
6 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 00:28:01
7 Pavel C-Tin Claudiu 13957 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:28:23
8 Irinca Bogdan Ionut 12059 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:28:53

Seria: 11
1 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:85
2 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:00
3 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:25:14
4 Neama Raul Emanuel 9780 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:24:80
5 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:24:90
6 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:72
7 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:26:38
8 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:27:29

Seria: 12
1 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:68
2 Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:77
3 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:25:01
4 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:49
5 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:24:83
6 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:48
7 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:26:18
8 Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:04

Seria: 13
1 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:50
2 Silaghi Rares 11411 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:25:75
3 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:94
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:08
5 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:82
6 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:25:30
7 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:15
8 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:26:88

Descalificari
1 Socoliuc Ioan Marian
Observatii: descalificat
13582 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 3 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
3 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
2 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Kacso Noemi 14080 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
4 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
8 Petcu Alexia Ioana 13330 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 3
1 Galusca Briana Ioana 14308 2005 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
3 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:17:70
4 Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 01:14:91
5 Rus Rebeca Stefania 13128 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:15:73
6 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:49:47
7 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
8 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Balog Henrietta 15156 2003 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:12:39
2 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:13
3 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:07:39
4 Mera Raluca 11203 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:03:75
5 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:63
6 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:08:57
7 Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:11:25
8 Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:14:46

Seria: 5
1 Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:12:15
2 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:10:05
3 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:07:29
5 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:30
6 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:06
8 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:13:64

Seria: 6
1 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:11:83
2 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:62
3 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:07:06
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:17
5 Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:05:31
6 Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:83
7 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:10:31
8 Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:13:01

Descalificari
1 Miclaus Vivoschi Sandra
Observatii: scutit medical
10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:03:23

Proba 4 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (19 sportivi inscrisi in 3 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
3 Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
4 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:04:92
5 Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:17:87
6 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
7 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
2 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Ursu Nicolas Luca 13342 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:02:54
5 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:17:36
6 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
7 Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
2 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:59:60
5 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:05:74
6 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
4 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99
5 Radu Maria Georgiana 13703 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Avram Annamaria 19104 2005 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Seria: 2
1 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Gherman Amalia Ariana 13809 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99
8 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Vajas Zsofia 14557 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 04:56:76
3 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:32:80
4 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:25:82
5 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:31:46
6 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:48:78
7 Leah Ioana Silvia 14069 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
8 Bora Carla Maria 14412 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 04:54:27
3 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:31:59
4 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:24:34
5 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:75
6 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:38:31
7 Miron Andreea Maria 14541 2003 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99
8 Balog Henrietta 15156 2003 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99

Proba 6 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (88 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 2
1 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Popoaca Marian Eduard 13468 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
6 Gherghel Vlad Cristian 13431 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 3
1 Matesan Codrin 13568 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Preda Cosmin Gabriel 13531 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 4
1 Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
2 Rosu Patrick Cristian 11362 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
5 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
7 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
3 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
5 Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
6 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
7 Gorcea Cosmin Constantin 16851 2004 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
8 Socoliuc Ioan Marian 13582 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Seria: 6
1 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Soos Gyorffy Bence 17211 2004 Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 99:99:99
4 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
7 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
8 Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 7
1 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:03:59
4 Tatar Alexandru 12968 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:00:56
5 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:01:72
6 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
8 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Seria: 8
1 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:59:65
2 Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:58:46
3 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:75
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:57:33
5 Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:36
6 Todea Alexandru Ioan 16209 2002 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 00:58:26
7 Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:59:49
8 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:40

Seria: 9
1 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:20
2 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:56:70
3 Lazar Andrei 11939 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:56:31
4 Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:79
5 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:55:90
6 Irinca Bogdan Ionut 12059 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:56:37
7 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:57:10
8 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:57:28

Seria: 10
1 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:53:81
2 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:52:93
3 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:93
4 Radu Ionut 9862 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:49:99
5 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:51:43
6 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:45
7 Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:53:48
8 Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:55:51

Seria: 11
1 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:53:55
2 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:60
3 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:51:87
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:74
5 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:94
6 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:52:18
7 Silaghi Rares 11411 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:53:36

Seria: 12
1 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:53:51
2 Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:46
3 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:51:77
4 Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:49:72
5 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:27
6 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:14
7 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:53:15
8 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:55:13

Proba 7 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (24 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 2
1 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
2 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
3 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:35:92
4 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:72
5 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:27:38
7 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 3
1 Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 02:35:59
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:19:20
5 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:22:55
6 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
7 Ples Mara 13655 2003 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Seria: 4
1 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Bora Carla Maria 14412 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:34:31
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:48
5 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:54
6 Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 02:41:21
8 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Pascu Ana Maria
Observatii: descalificat
14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 8 200 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
5 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Seria: 2
1 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
2 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:87
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:05:35
5 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:08:63
6 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:28:18
7 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 3
1 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:12:76
4 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:05:04
5 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:07:95
6 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:20:21
7 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:09:75
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:67
6 Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:16:65
7 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Descalificari
1 Marinescu Popazov Andrei
Observatii: scutit medical
9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:04:90

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:06
2 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:33:50
3 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:13
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:58
5 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:07
6 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:33:16
7 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:55
8 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 00:34:59

Proba 2 50 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:39
2 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:25
3 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:35:01
4 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:34:83
5 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 00:34:89
6 Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:35:18
7 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:33
8 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:35:42

Proba 3 50 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:25:01
2 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:82
3 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:24:26
4 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:23:76
5 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:23:83
6 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:24:76
7 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:24:84
8 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:25:12

Proba 4 50 m fluture - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:25:42
2 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:38
3 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:31
4 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:16
5 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:25:30
6 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:25:36
7 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:39
8 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:51

Proba 5 100 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:06:11
2 Mera Raluca 11203 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:06:02
3 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:05:27
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:32
5 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:63
6 Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:05:35
7 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:06:07
8 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:06:30

Proba 6 100 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:07:50
3 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:07:47
4 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:06:51
5 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:06:67
6 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 01:07:49
7 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:90
8 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:18

Descalificari
1 Ahmad Samira Alexandra
Observatii: descalificat
13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:08:06

Proba 7 200 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:73
2 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:05:79
3 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:03:38
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:57:00
5 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:58:91
6 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:03:49
7 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 02:06:15
8 Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:10:20

Proba 8 200 m spate - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:16:89
2 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 02:12:84
3 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:11:06
4 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:10:64
5 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:10:72
6 Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:12:15
7 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:14:51
8 Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:18:54

Proba 9 400 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:33:16
2 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:28:29
3 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:25:85
4 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:25:53
5 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:25:82
6 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:26:98
7 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:28:37
8 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:33:38

Proba 10 400 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:52:48
2 Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 04:49:58
3 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 04:47:81
4 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 04:35:50
5 Avram Annamaria 19104 2005 Liceul cu program sportiv Braila 04:46:78
6 Bora Carla Maria 14412 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 04:48:23
7 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 04:50:15
8 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 04:54:34

Proba 11 100 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:97
2 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:89
3 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:41
4 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:08
5 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:22
6 Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:50:68
7 Radu Ionut 9862 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:50:92
8 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:51:21

Proba 12 100 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:50
2 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:37
3 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:51:74
4 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:46
5 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:51:48
6 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:52:31
7 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:52:43
8 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:52:65

Proba 13 200 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:24:05
2 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:22:58
3 Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:21:72
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 02:17:75
5 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:40
6 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:22:17
7 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:75
8 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:00

Proba 14 200 m mixt - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bora Carla Maria 14412 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:32:30
2 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 02:30:95
3 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:28:43
4 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:26:38
5 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:28:12
6 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:29:01
7 Ples Mara 13655 2003 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 02:31:94
8 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:33:86

Proba 15 200 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 02:07:29
2 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:48
3 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 02:05:03
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:02:13
5 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:03:86
6 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:05:26
7 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:06:45
8 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 02:07:67

Proba 16 200 m mixt - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:14:27
2 Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:13:32
3 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:10:96
4 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:07:87
5 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:08:27
6 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:11:41
7 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:13:50
8 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:32

Proba 17 4 X 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 7 Alessia Mihaela Gubavu, Bianca Maria Mindruta, Raisa Gabriela Nae, Delia Giorgiana Safcencu, 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Stafeta 5 Sara Natalie Ivan, Bianca Maria Ilie, Corina Ioana Coman, Alexandra Patricia Naidin, 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 5 Alexandra Dobrin, Cristina Georgeta Tatar, Sabrina Scarlatescu, Alexandra Bogdaneci, 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:33:15
4 Stafeta 8 Sara Maria Constantinescu, Simona Andreea Chiru, Ioana Alexandra Serman, Maria Bianca Drog, 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:30:65
5 Stafeta 3 Bianca Andreea Costea, Gabriela Ioana Gadea, Jasminne Anne Marie Ivan, Maria Claudia Gadea, 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:31:93
6 Stafeta 4 Maysa Ratiu, Daria Maria Ioana, Andreea Ramona Dragoi, Ioana Marin, 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 6 Helsinia Mihaela Garboan, Rebeca Stefania Rus, Maria Georgiana Radu, Katherina Badralexi, 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Stafeta 7 Mihaela Ellersdorfer, Sonia Dragan, Bianca Stefania Vaduva, Andreea Iuliana Vacaru, 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 18 4 X 50 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (20 stafete inscrise in 5 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 6 Vlad Cristian Gherghel, Cristian Lapadat, Darius Catalin Petrache, Madalin Ionut Nicola, 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 9 Darius Costin Anghel, Luca Ioan Morariu, Andrei Grigore, Codrut Fernando Romas, 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 7 Dragos Ghile, Andrei Mihai Popa, Liviu Alexandru Coman, Vasileios Kokkinakis, 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Stafeta 2 Vlad Paturca, Ionut Radu, Andrei Rusen, Paul Andrei Rosioru, 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 Robert C-Tin Ciutacu, Denis Andrei Ghionu, Cristian Stefan Ganea, Andrei Satnoianu, 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
2 Stafeta 1 Alexandru Florin Nicolae, Alexandru Ionut Guinea, Mihai Iacob, Vlad Andrei Rogoveanu, 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Stafeta 2 Marius Adrian Nitu, Emanuel George Borangel, Nicu Laurentiu Pascu, Lucas Ioan Gheorghe, 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 1 Alexandru Cipri Mihalache, Stefan Andrei Ropan, Alexandru Hancu, Rares Silaghi, 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:52:24
5 Stafeta 1 Luca Stefan Ichim, Tudor Calin Cozmuta, Luca Vasile Barbul Zetea, Ionut Marian Todoran, 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Stafeta 1 Daniel Cristian Martin, Alin Alexandru Artimon, Dragos Alexandru Hriscu, Rares Andrei Druga, 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
7 Stafeta 1 Laurentiu Haiducu, Ionut Catalin Gavanescu, David Stefa Circiumarescu, Dennis Daniel Deaconu, 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Stafeta 1 Andrei Dumitrascu, Andrei Stefan Podeanu, Catalin Ionut Ciaus, Alexandru Piciorus, 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 3
1 Stafeta 8 Matei Alexandru Simion, Luca Ioan Preda, Daniel Gabriel Dobre, Andrei Lungu, 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:47:98
2 Stafeta 1 Bogdan Andrei Caravan, Cosmin Gabriel Preda, Denis Laurean Popescu, Erwin Schmelas, 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:46:80
3 Stafeta 8 Patrick Adorian Damian, Mihai Jurchescu, Bogdan Alex. Checiches, Vlad Adrian Remzing, 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:42:85
4 Stafeta 5 George Adrian Ratiu, C-Tin George Alexandru Stoica, Antonio Andrei Costroj, David Popovici, 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:37:39
5 Stafeta 1 Bogdan Ionut Iordachescu, Alexandru Vasile Ancuta, Bogdan Mihai Petre, Vladut Alexandru Patru, 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:38:92
6 Stafeta 1 Mihai Gergely, Etienne Laurentiu Dragota, Alexandru Razvan Lungu, Mihnea Dumitru Dascalescu, 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:43:36
7 Stafeta 1 Gabriel Ioan Dumitrache, Sebastian Andrei Cuzuban, Vicentzo Nicolas Popa, Alberto Gabriel Stoian, 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:47:42
8 Stafeta 1 C-Tin Claudiu Pavel, Sebastian C-Tin Costache, Eduardo Antoni Postolache, Teodor Stefan Magda, 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:51:07

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
5 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
6 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
7 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Gherghel Vlad Cristian 13431 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Urichianu Bogdan Andrei 6069 1991 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
4 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
6 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
8 Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:18
3 Fara Nicolae Iosif Casian 12063 2002 Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:33:57
4 Pavel C-Tin Claudiu 13957 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:33:27
5 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:52
6 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:81
7 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:34:28
8 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 5
1 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 00:32:19
2 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:30:30
3 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:79
4 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:61
5 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:57
6 Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:97
7 Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:77
8 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:33:16

Seria: 6
1 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:91
2 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:30:20
3 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:29:76
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:28:21
5 Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:46
6 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:29:90
7 Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:51

Seria: 7
1 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:30:85
2 Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:17
3 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:29:76
4 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:20
5 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:26
6 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:29:89
7 Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:36
8 Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:32:60

Descalificari
1 Padurariu Mihai Denis
Observatii: descalificat
13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
2 Ganea Cristian Stefan
Observatii: descalificat
12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 00:32:79

Proba 2 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (69 sportivi inscrisi in 9 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Marton Panna Reka 13721 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
3 Radu Maria Georgiana 13703 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Dragan Sonia 13688 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
6 Denieul Catinca 12106 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
3 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
5 Precob Cretu Anisia 13206 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
6 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
7 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
8 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 3
1 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Jugureanu Ioana Iris 13838 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Pan-Ke Laura Ana-Maria 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
2 Nan Ira 14358 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
3 Leah Ioana Silvia 14069 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99
4 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Kacso Noemi 14080 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 5
1 Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:33:80
2 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:33:35
3 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:32:81
4 Kajcsa Reka 17208 2004 Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 00:32:71
5 Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 00:32:77
6 Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:01
7 Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:47
8 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:34:58

Seria: 6
1 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:32:52
2 Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:32:34
3 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:31:93
4 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:31:63
5 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:76
6 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:32:17
7 Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 00:32:47
8 Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:55

Seria: 7
1 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:31:11
2 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:30:65
3 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:12
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:97
5 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:83
6 Mera Raluca 11203 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:29:77
7 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:95
8 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Club Sportiv Casa EMA 00:31:56

Seria: 8
1 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:31:01
2 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:30:48
3 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:06
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:97
5 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:27
6 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:29:32
7 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:30:77
8 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:31:55

Seria: 9
1 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:31:01
2 Rus Rebeca Stefania 13128 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:30:12
3 Visan Nicole 15650 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:28:94
4 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:67
5 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:03
6 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:30
7 Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:30:69
8 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:31:14

Descalificari
1 Costea Bianca Andreea
Observatii: scutit medical
14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Olteanu Andreea Ioana
Observatii: descalificat
17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
5 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
2 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
6 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
7 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
8 Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Seria: 3
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
2 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
3 Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
5 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
7 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
8 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Satnoianu Andrei 15130 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
5 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
6 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
7 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Bogdan Ovidiu Matei 15961 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
2 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Ursu Nicolas Luca 13342 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
6 Peptanaru Stefan Cosmin 13469 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
7 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
8 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 6
1 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:11:26
2 Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 01:00:30
3 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:71
4 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:34
5 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:56:03
6 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:58:80
7 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 01:03:77
8 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 7
1 Muresan David Claudiu 12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:54
2 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:59:77
3 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:56:61
4 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:54:33
5 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:55:05
6 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:58:37
7 Pascu Nicu Laurentiu 12924 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:03:23
8 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 8
1 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:04:74
2 Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:59:30
3 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:56:03
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:21
6 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:56:90
7 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:01:65
8 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Descalificari
1 Cotos Serban
Observatii: descalificat
12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 00:54:94

Proba 4 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 2
1 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:80
4 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:23:57
5 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:25:22
6 Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:35:37
7 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Petcu Alexia Ioana 13330 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:29:33
4 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:20:22
5 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:25:22
6 Balog Henrietta 15156 2003 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:31:83
7 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 99:99:99
8 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 4
1 Galusca Briana Ioana 14308 2005 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:37:62
3 Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:26:18
4 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:14:63
5 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:24:47
6 Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:31:75
7 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
8 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 5 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (47 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
3 Scarlat Razvan Gabriel 13075 2003 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
4 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
5 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
7 Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
8 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
1 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
2 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
5 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
8 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
4 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
6 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
8 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 4
1 Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:10:78
3 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:57:65
4 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:52:89
5 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:54:60
6 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:59:87
7 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 02:05:52
8 Socoliuc Ioan Marian 13582 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Seria: 5
1 Todea Alexandru Ioan 16209 2002 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 02:10:54
2 Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:02:41
3 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:57:27
4 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:49:38
5 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:53:68
6 Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:59:86
7 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:03:96
8 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 6
1 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:06:47
2 Dragota Etienne Laurentiu 12847 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:00:33
3 Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:55:68
4 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:48:08
5 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:53:26
6 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:59:33
7 Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:02:91
8 Tatar Alexandru 12968 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:11:43

Proba 6 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
4 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99
6 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
7 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
1 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Nan Ira 14358 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
5 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
7 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
8 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Anderson Chloe Ruth 14510 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:20:01
3 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 01:17:40
4 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:09:99
5 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:15:38
6 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:18:58
7 Ispas Andreea Florentina 14513 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 01:25:69
8 Bora Carla Maria 14412 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 4
1 Gheorghe Ana Maria 15926 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
2 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:19:38
3 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:17:15
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:09:78
5 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:18
6 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 01:18:29
7 Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:22:04
8 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99

Seria: 5
2 Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:19:33
3 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:16:39
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:09:16
5 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:13:07
6 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:18:22
7 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:20:03
8 Michesan Diana 16992 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99

Proba 7 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
6 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Descalificari
1 Remzing Vlad Adrian
Observatii: descalificat
11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (9 sportivi inscrisi in 2 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Avram Annamaria 19104 2005 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
2 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
4 Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
6 Dragan Sonia 13688 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Gherman Amalia Ariana 13809 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:29
2 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:28:83
3 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:46
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:27:81
5 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:28:26
6 Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:79
7 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:10
8 Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:30

Proba 2 50 m bras - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:54
2 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:80
3 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:68
4 Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:39
5 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:29:44
6 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:79
7 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:29:85
8 Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:75

Proba 3 50 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:17
2 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:92
3 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:71
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:91
5 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:03
6 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:73
7 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:29:17
8 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:42

Proba 4 50 m fluture - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 00:30:03
2 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:29:71
3 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:53
4 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:29:45
5 Visan Nicole 15650 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:29:49
6 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:66
7 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:30:00
8 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:30:12

Proba 5 100 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:55:91
2 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:55:59
3 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:23
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:51:75
5 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:54:10
6 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:54:51
7 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 00:55:67
8 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:55:94

Proba 6 100 m fluture - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:57:95
2 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:56:95
3 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:56:70
4 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 00:56:27
5 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:66
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:56:93
7 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:57:78
8 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:58:20

Proba 7 200 m spate - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:22:42
2 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:20:09
3 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:23
4 Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 02:15:36
5 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:18:57
6 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:19:39
7 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:21:17
8 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:22:77

Proba 8 200 m spate - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:28:65
2 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 02:27:55
3 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:26:56
4 Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:26:22
5 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 02:26:32
6 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:26:78
7 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:27:96
8 Balog Henrietta 15156 2003 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:29:47

Proba 9 200 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:52:20
2 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:51:72
3 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:50:58
4 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:47:37
5 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 01:49:81
6 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:51:15
7 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 01:51:85
8 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:52:94

Proba 10 200 m liber - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:56:80
2 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:56:45
3 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:55:70
4 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:53:77
5 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:54:42
6 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:55:75
7 Guinea Alexandru Ionut 11289 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:56:59
8 Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:56:83

Proba 11 100 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:14:71
2 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:12:99
3 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:12:23
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:10:83
5 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:11:64
7 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 01:14:32
8 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:14:87

Descalificari
1 Huszar Ingrid
Observatii: descalificat
12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:12:46

Proba 12 100 m bras - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:17:52
2 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:16:80
3 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:15:77
4 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 01:14:98
5 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:15:24
6 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:16:18
7 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 01:16:96
8 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 01:17:68

Proba 13 400 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 05:08:91
3 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 04:39:70
4 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 04:26:23
5 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 04:30:60
6 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 04:49:94
7 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 14 800 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 10:17:82
2 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:34:09
3 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:18:34
4 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 09:03:57
5 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 09:08:83
6 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 09:29:85
7 Vajas Zsofia 14557 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 10:05:77
8 Miron Andreea Maria 14541 2003 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99

Proba 15 4 X 50 m liber - 14 - 99 ani - Mixt (20 stafete inscrise in 5 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Stafeta 1 Cristian Verman, Mihai Denis Padurariu, Carina Florina Padurariu, Ana Sicoe, 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Stafeta 1 Gabriel Icobescu, Rares Gheorghe Tanasie, Carina Maria Trusca, Annemarie Papp, 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Stafeta 1 Denis Laurean Popescu, Briana Stefania Alexandru, Roberta Elisa Baciuna, Erwin Schmelas, 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
6 Stafeta 2 Marius Adrian Nitu, Lucas Ioan Gheorghe, Ioana Iris Jugureanu, Alice Eugenia Anghel, 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 5 Vlad Cristian Gherghel, Madalin Ionut Nicola, Bianca Maria Ilie, Alexandra Patricia Naidin, 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Stafeta 3 Andrei Mihai Popa, Liviu Alexandru Coman, Sara Natalie Ivan, Claudia Ioana Tolea, 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Stafeta 2 Bogdan Ionut Iordachescu, Gheorghe Cristian Tatar, Sabrina Scarlatescu, Alexandra Dobrin, 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
4 Stafeta 1 Leon Stan, Tobias George Dumitrache, Simona Andreea Chiru, Sara Maria Constantinescu, 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 1 Alexandru Vasile Ancuta, Vladut Alexandru Patru, Cristina Georgeta Tatar, Alexandra Bogdaneci, 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99
6 Stafeta 2 David Popovici, Antonio Andrei Costroj, Maysa Ratiu, Andreea Ramona Dragoi, 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Stafeta 4 Dragos Ghile, Vasileios Kokkinakis, Ioana Marin, Daria Maria Ioana, 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Stafeta 1 Bogdan Alex. Checiches, Emil Dancanet, Samira Alexandra Ahmad, Letitia Andreea Motos, 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 3
1 Stafeta 1 Mihaela Ellersdorfer, Andreea Iuliana Vacaru, Sebastian C-Tin Costache, Teodor Stefan Magda, 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Stafeta 1 Luca Stefan Ichim, Ionut Marian Todoran, Narcisa Ilea, Carla Maria Bora, 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Stafeta 1 Etienne Laurentiu Dragota, Alexandru Razvan Lungu, Mocan Diana Stef. Ceaca, Maria Georgiana Radu, 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Stafeta 1 George Adrian Ratiu, C-Tin George Alexandru Stoica, Jasminne Anne Marie Ivan, Gabriela Ioana Gadea, 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Stafeta 1 Vlad Andrei Rogoveanu, Alexandra Roxana Curcan, Alesia Stefania Miu, Alexandru Ionut Guinea, 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Stafeta 2 Mihai Gergely, Mihnea Dumitru Dascalescu, Katherina Badralexi, Helsinia Mihaela Garboan, 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
7 Stafeta 1 Rares Andrei Voican, Alexandru Ionut Sipoteanu, Delia Giorgiana Safcencu, Andra Elena Mitu, 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
8 Stafeta 2 C-Tin Claudiu Pavel, Bianca Stefania Vaduva, Sonia Dragan, Eduardo Antoni Postolache, 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (56 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Jugureanu Ioana Iris 13838 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Marton Panna Reka 13721 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Trusca Carina Maria 13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 99:99:99
6 Radu Maria Georgiana 13703 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
7 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99
8 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 3
1 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
5 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Denieul Catinca 12106 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
7 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
8 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 4
2 Anderson Chloe Ruth 14510 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
6 Michesan Diana 16992 2005 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
7 Pan-Ke Laura Ana-Maria 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Avram Annamaria 19104 2005 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
2 Kacso Noemi 14080 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
3 Kajcsa Reka 17208 2004 Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 00:31:19
4 Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:30:73
6 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:32:59
7 Galusca Briana Ioana 14308 2005 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
8 Nan Ira 14358 2005 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 6
1 Tarabega Anca Maria 13312 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:33
2 Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:29:01
3 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:28:00
4 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:70
5 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:36
6 Mera Raluca 11203 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:28:52
7 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:21
8 Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:13

Seria: 7
1 Dascal Alexia 11750 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:29:28
2 Serman Ioana Alexandra 13432 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:72
3 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:27:95
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:70
5 Visan Nicole 15650 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:27:21
6 Rus Rebeca Stefania 13128 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:36
7 Sicoe Ana 12917 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:29:06
8 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:29:84

Seria: 8
1 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:29:27
2 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:28:62
3 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:27:62
4 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:26:28
5 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:17
6 Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:28:08
7 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:29:05
8 Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:29:59

Descalificari
1 Costea Bianca Andreea
Observatii: scutit medical
14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (62 sportivi inscrisi in 8 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
2 Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
3 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
4 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
5 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
6 Silaghi Rares 11411 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
7 Preda Cosmin Gabriel 13531 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 2
1 Gavanescu Ionut Catalin 13167 2002 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Gorcea Cosmin Constantin 16851 2004 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
2 Ghionu Denis Andrei 13460 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99
3 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
4 Ursu Nicolas Luca 13342 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
5 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
6 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
7 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Jurchescu Mihai 11954 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Seria: 4
1 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Doltu Mihai Cosmin 12806 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Plesa Andrei 9114 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
6 Soos Gyorffy Bence 17211 2004 Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 99:99:99
7 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
8 Rosu Patrick Cristian 11362 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 5
1 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
3 Fara Nicolae Iosif Casian 12063 2002 Clubul Sportiv Universitatea Resita 00:31:53
4 Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:30:39
5 Pavel C-Tin Claudiu 13957 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:30:64
6 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:31:64
7 Rakosi Seiwarth Laszlo 17210 2003 Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 00:33:17
8 Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 6
1 Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:29:32
2 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:28:16
4 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:74
5 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:26:44
6 Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:27:34
7 Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:28:59
8 Cuzuban Sebastian Andrei 11612 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:30:15

Seria: 7
1 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 00:28:92
2 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:28:02
3 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:74
4 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:86
5 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:16
6 Leucuta Leonard 10965 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:27:21
7 Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:28:38
8 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:30:02

Seria: 8
1 Rus Dragos 9236 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:28:64
2 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:27:66
3 Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:26:68
4 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:25
5 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:26:06
6 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:94
7 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:19
8 Dobre Daniel Gabriel 12645 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 00:29:69

Descalificari
1 Costroj Antonio Andrei
Observatii: descalificat
10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:76

Proba 3 200 m bras - 14 - 99 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
2 Gheorghe Ana Maria 15926 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:52:65
4 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:33:69
5 Marton Janka 13680 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:46:48
6 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:56:12
7 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
2 Ispas Andreea Florentina 14513 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 03:06:13
3 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:50:42
4 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:31:22
5 Crisan Denisa 14727 2004 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:46:03
6 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:54:44
7 Eross Nora 14462 2005 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 99:99:99
8 Dragan Sonia 13688 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 4
1 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
2 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 02:58:18
3 Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:50:34
4 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:30
5 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 02:41:23
6 Dragusi Alina Maria 13709 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:53:53
7 Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
8 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99

Descalificari
1 Gorecki Andra Denisa
Observatii: neprezentat
13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m bras - 15 - 99 ani - Masculin (44 sportivi inscrisi in 6 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
4 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
1 Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99
3 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Miu Eduard Andrei 13802 2004 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99
5 Gherghel Vlad Cristian 13431 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
8 Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Seria: 3
1 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
3 Balu Victor Andrei 13647 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
4 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:13:66
5 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
6 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
7 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
8 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 4
1 Cozmuta Tudor Calin 12789 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:10:69
2 Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:07:38
3 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:05:08
4 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:03:83
5 Dinca Andreeas 9613 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 01:04:71
6 Dabija Cristinel Gabriel 10500 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:06:38
7 Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 01:08:45
8 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:12:42

Seria: 5
1 Ilies Darius Mihai 12527 2003 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:09:46
2 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:06:82
3 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:04:99
4 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:02:69
5 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 01:04:64
6 Lemnaru Matei Ioan 12099 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:05:53
7 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 01:08:31
8 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:11:34

Seria: 6
1 Nitu Marius Adrian 12935 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 01:09:38
2 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:06:63
3 Balaceanu Andrei Cristian 11931 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:04:86
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 01:02:12
5 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 Palatul copiilor Constanta 01:04:63
6 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 01:05:22
7 Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:07:93
8 Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:10:83

Proba 5 100 m fluture - 14 - 99 ani - Feminin (29 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
3 Gorecki Andra Denisa 13101 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Orban Kis Orsolya 13160 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Comsa Catalina Diana 12783 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:11:43
3 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:09:56
4 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:02:52
5 Visan Nicole 15650 2004 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 01:06:06
6 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:10:74
7 Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:15:14
8 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Alexandru Briana Stefania 12718 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 01:11:41
3 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:06:67
4 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:01:36
5 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:99
6 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Club Sportiv Casa EMA 01:10:46
7 Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 01:12:21
8 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 4
1 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Rus Rebeca Stefania 13128 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:11:00
3 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:06:31
4 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:00:96
5 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:03:00
6 Ples Mara 13655 2003 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 01:09:62
7 Zamfiroiu Miruna Paula 13612 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 01:11:52
8 Leah Ioana Silvia 14069 2005 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 6 200 m fluture - 15 - 99 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 4 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99
4 Stefanescu Bogdan Alex. 12297 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
5 Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 2
1 Codrean Dacian Cristian 13184 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
2 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
3 Chira David Cristian 15643 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:45:74
4 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:07:52
5 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:14:67
6 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
7 Anghel Darius Costin 13319 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
8 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Seria: 3
1 Barbul Zetea Luca Vasile 13259 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Peptanaru Stefan Cosmin 13469 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Dumitrache Tobias George 12891 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:05:70
6 Bertea Alin Dan 13650 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
7 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
8 Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 4
1 Mihaloianis Alexis 13281 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99
2 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
3 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 02:23:47
5 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 02:07:60
6 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
7 Podeanu Andrei Stefan 13384 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
8 Borangel Emanuel George 13140 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Muresan David Claudiu
Observatii: abandon
12373 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 02:38:55
2 Florea Mihnea Ioan
Observatii: descalificat
11770 2001 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 02:03:19

Proba 7 200 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (37 sportivi inscrisi in 5 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Petcu Alexia Ioana 13330 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
4 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Radu Maria Georgiana 13703 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
7 Avram Annamaria 19104 2005 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Seria: 2
1 Radu Noemi Maria 13252 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Diaconescu Carbunescu Mad 12762 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
3 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Moraru Sovoiu Daria 12205 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Gherman Amalia Ariana 13809 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
7 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Dragomir Andreea Alex. 13267 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 3
1 Bora Carla Maria 14412 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
2 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:18:76
3 Ceaca Mocan Diana Stef. 13706 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:12:93
4 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:07:09
5 Mitu Andra Elena 13072 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:09:28
6 Mindruta Bianca Maria 13073 2004 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 02:16:85
7 Balog Henrietta 15156 2003 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 02:23:92
8 Anderson Chloe Ruth 14510 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 4
1 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Coman Corina Ioana 13263 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:17:60
3 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:10:95
4 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:05:94
5 Ilie Bianca Maria 13311 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:08:58
6 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:15:48
7 Alfoldy Boglarka 13726 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:21:61
8 Pascu Ana Maria 14506 2005 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Seria: 5
1 Miron Andreea Maria 14541 2003 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 02:27:95
2 Haulica Anca Elena 13290 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:16:91
3 Scortea Ecaterina 12558 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:10:22
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:02:83
5 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:08:19
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 02:13:92
7 Vajas Zsofia 14557 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 02:20:23
8 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 99:99:99

Proba 8 100 m mixt - 15 - 99 ani - Masculin (94 sportivi inscrisi in 12 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
2 Kokkinakis Vasileios 12813 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Kugelman Patrick Alex. 12883 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
5 Grigore Andrei 12889 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
7 Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
8 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Sipoteanu Alexandru Ionut 13076 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Crisan David 13191 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
3 Deaconu Dennis Daniel 13246 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
4 Voican Rares Andrei 13277 2002 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
5 Ghile Dragos 13264 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Iacob Mihai 13244 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
7 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
8 Simion Matei Alexandru 13052 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Rusen Andrei 9865 1999 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
6 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
7 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
8 Dascalescu Mihnea Dumitru 12330 2004 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Seria: 4
1 Stoian Antonio Stefan 11295 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Rosu Patrick Cristian 11362 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Urichianu Bogdan Andrei 6069 1991 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99
4 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99
5 Deznan Luca 11936 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99
6 Remzing Vlad Adrian 11735 2001 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
7 Circiumarescu David Stefa 11301 2004 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 5
1 Fara Nicolae Iosif Casian 12063 2002 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99
2 Soos Gyorffy Bence 17211 2004 Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 99:99:99
3 Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Bratu David Andrei 13743 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Lungu Andrei 13775 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
6 Giuran Dragos 13719 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
7 Sarbulescu Matei Gabriel 13298 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
8 Irinca Bogdan Ionut 12059 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Seria: 6
1 Neacsu Florin Cristian 16372 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Coada Cosmin Theodor 13950 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Costache Sebastian C-Tin 13952 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Dumitrascu Andrei 14750 2004 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
5 Farcas Andrei Ilie 14514 2004 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99
6 Magda Teodor Stefan 13951 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Seria: 7
1 Todea Alexandru Ioan 16209 2002 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 99:99:99
3 Gheorghe Lucas Ioan 13424 2004 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Padurariu Mihai Denis 13510 2004 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
5 Ursu Nicolas Luca 13342 2004 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99
6 Romas Codrut Fernando 13669 2004 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99
7 Cam Stefan Mihai 16458 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99
8 Bizau Patrik Raul 15531 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 8
1 Preda Cosmin Gabriel 13531 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
2 Lapadat Cristian 13326 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Dancanet Emil 13649 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
4 Popovici David 13322 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Socoliuc Ioan Marian 13582 2004 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99
6 Gherghel Vlad Cristian 13431 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Matesan Codrin 13568 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99
8 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Seria: 9
1 Rakosi Seiwarth Laszlo 17210 2003 Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 01:14:16
2 Tatar Alexandru 12968 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:10:87
3 Bruma Razvan Cristian 12418 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:08:86
4 Lazar Andrei 11939 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 01:07:98
6 Postolache Eduardo Antoni 13954 2002 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:09:33
7 Salajan Marck Stefan 13048 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:10:88
8 Petrache Darius Catalin 13321 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 10
1 Verman Cristian 12606 2003 Sport Club Municipal Bacau 01:05:92
2 Ropan Stefan Andrei 11468 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:01:94
3 Stoica C-Tin George Alexandru 10736 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:59:66
4 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:57:13
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:58:49
6 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:00:62
7 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 01:03:54
8 Dutulescu Andrei Alexandr 13069 2003 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 01:07:27

Seria: 11
1 Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 01:05:35
2 Druga Rares Andrei 11657 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:00:82
3 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:59:52
4 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:56:55
5 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 00:58:44
6 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:00:41
7 Schmelas Erwin 12705 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:02:86
8 Preda Luca Ioan 13107 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 01:06:46

Seria: 12
1 Pavel C-Tin Claudiu 13957 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:04:49
2 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:00:75
3 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:58:99
4 Gradinaru Andrei Razvan 7708 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 00:56:39
5 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:57:32
6 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 00:59:95
7 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:02:10
8 Rotaru Vlad 12777 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:06:35

Descalificari
1 Bogdan Ovidiu Matei
Observatii: descalificat
15961 2003 Renovatio Sport Club Bucuresti 01:08:52

Proba 9 100 m mixt - 14 - 99 ani - Feminin (55 sportivi inscrisi in 7 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Dragan Sonia 13688 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
3 Ples Mara 13655 2003 Asociatia Club Sportiv Swimmania Cluj Napoca 99:99:99
4 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
6 Ellersdorfer Mihaela 13685 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Marton Panna Reka 13721 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Seria: 2
1 Safcencu Delia Giorgiana 13275 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
2 Gubavu Alessia Mihaela 13268 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
3 Precob Cretu Anisia 13206 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
4 Zorzoliu Miruna 13022 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
5 Popescu Andreea Ioana 13190 2004 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99
6 Ahmad Samira Alexandra 13210 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99
7 Nae Raisa Gabriela 13273 2005 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99
8 Naidin Alexandra Patricia 13315 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99
2 Dumitru Andreea Anisia 13750 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
3 Marginean Emily 17134 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99
4 Papp Annemarie 14086 2005 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Pan-Ke Laura Ana-Maria 15679 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
7 Denieul Catinca 12106 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99
8 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Marin Ioana 14267 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
2 Huma Daria Elena 14088 2005 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99
3 Anghel Alice Eugenia 13840 2005 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Vacaru Andreea Iuliana 13949 2005 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
5 Badea Bianca Maria 13913 2005 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
6 Olteanu Andreea Ioana 17181 2004 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
7 Miu Alesia Stefania 14229 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
8 Bora Carla Maria 14412 2005 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Seria: 5
1 Kacso Noemi 14080 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99
2 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 01:13:08
3 Popa Leona 13256 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:11:01
4 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:05:63
5 Badralexi Katherina 12521 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 01:08:96
6 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Clubul Sportiv Municipal Bacau 01:11:70
7 Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 01:15:38
8 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Seria: 6
1 Kajcsa Reka 17208 2004 Asociatia Club Sportiv 4 Seasons Miercurea Ciuc 01:20:36
2 Motos Letitia Andreea 13208 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 01:12:10
3 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:09:69
4 Huszar Ingrid 12329 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 01:04:96
5 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 01:07:60
6 Vaduva Bianca Stefania 13834 2001 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 01:11:58
7 Dragan Daria Cristiana 14414 2003 Club Sportiv Casa EMA 01:15:27
8 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Seria: 7
1 Chibulcutean Maria Beatri 13026 2004 Club Sportiv Casa EMA 01:15:88
2 Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 01:11:86
3 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 01:09:63
4 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 01:04:43
5 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 01:06:64
7 Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 01:13:52
8 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 99:99:99

Descalificari
1 Trusca Carina Maria
Observatii: descalificat
13644 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
2 Costea Bianca Andreea
Observatii: scutit medical
14500 2005 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
3 Baciuna Roberta Elisa
Observatii: descalificat
12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 01:11:42

Proba 10 1500 m liber - 15 - 99 ani - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Lungu Alexandru Razvan 13908 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99
4 Nicola Madalin Ionut 13323 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Rogoveanu Vlad Andrei 13803 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m liber - 14 - 99 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Denieul Catinca 12106 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:27:32
2 Ioana Daria Maria 13316 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:23
3 Verciuc Maria 13965 2005 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:26:39
4 Ratiu Maysa 12969 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:91
5 Constantinescu Sara Maria 13716 2004 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:26:16
6 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:48
7 Curcan Alexandra Roxana 13918 2005 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:27:27
8 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:27:41

Proba 2 50 m liber - 14 - 17 ani - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Drog Maria Bianca 17870 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:28:13
2 Tolea Claudia Ioana 12810 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:96
3 Chiru Simona Andreea 13958 2005 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:27:70
4 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 CSM Corona Brasov 00:27:58
5 Rus Rebeca Stefania 13128 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:67
6 Ivan Sara Natalie 14334 2004 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:27:92
7 Maticiuc Alexandra 13609 2004 CSM Corona Brasov 00:28:00
8 Baciuna Roberta Elisa 12710 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:28:30

Proba 3 50 m spate - 15 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:25:98
2 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:25:51
3 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:24:18
4 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:06
5 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:24:08
6 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Municipal Bucuresti 00:25:20
7 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 00:25:65
8 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:25:99

Proba 4 50 m spate - 15 - 18 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gergely Mihai 12963 2003 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 00:27:10
2 Ichim Luca Stefan 12855 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 00:26:64
3 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:26:52
4 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:00
5 Coman Liviu Alexandru 11930 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:26:11
6 Damian Patrick Adorian 12166 2002 Club Sportiv Aquasport Timisoara 00:26:62
7 Nicolae Alexandru Florin 11290 2003 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:26:66
8 Icobescu Gabriel 12170 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:27:12