Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vaida Timeea Amalia | 17774 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Oszoczki Julia | 17794 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
5 | Morar Daniela Maria | 17770 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Filipescu Daria Maria | 17327 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:50 |
2 | Sava Vanessa Dorina | 15148 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:51:00 |
3 | Costea Carina | 17329 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:51:00 |
4 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:49:00 |
5 | Istrate Angelina Elisabet | 16589 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:50:20 |
6 | Toderita Daria | 17595 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:51:00 |
7 | Magdalin Maria | 17722 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:52:00 |
8 | Cioflean Iulia | 17460 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:55:00 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:00 |
2 | Epure Ariana Maria | 17433 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:48:50 |
3 | Szabo Timea | 17610 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:48:00 |
4 | Nutu Adriela | 17436 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:47:90 |
5 | Bucur Cristiana Elena | 16291 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:48:00 |
6 | Ciorgovean Diana | 17316 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:50 |
7 | Hlinca Amalia Ioana | 17429 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:48:90 |
8 | Roth Berna Dett | 17343 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:49:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Simu Irina | 17791 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:47:00 |
2 | Fiilipan Roxana Daria | 17328 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:40 |
3 | Borbely Emese Biborka | 17614 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:46:00 |
4 | Radu Alexandra Larisa Ari | 17426 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:45:30 |
5 | Tichindelean Sofia Maria | 17599 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:45:94 |
6 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:10 |
7 | Bunaciu Andrada Ioana | 17315 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:50 |
8 | Conig Laura | 17597 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:47:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Moldovan Iulia | 17767 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:44:00 |
2 | Borbely Reka Sarolta | 17613 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:43:00 |
3 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:43:00 |
4 | Roiban Anastasia Petra | 17427 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:90 |
5 | Gherghel Andrea | 17537 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:80 |
6 | Dabija Rebeca Elena | 17765 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:43:00 |
7 | Giuran Sara Maria | 17602 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:43:31 |
8 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:44:90 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:40:70 |
2 | Buculei Yana Eliza | 17724 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:40:00 |
3 | Veress Rebeca Jasmine | 16925 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:39:40 |
4 | Otvos Lorena Elena | 16355 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:38:50 |
5 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:20 |
6 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:39:70 |
7 | Opris Anda Ioana | 17624 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:40:65 |
8 | Szentgyorgyi Henrietta | 16926 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:41:20 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Dorca Cristian Daniel | 17782 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Glodan Alexandru | 17768 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Chioncu Luca Marian | 17778 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Budea Cosmin Daniel | 17779 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Pitis David Cristian | 17781 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Gordan David Andrei | 17766 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Boaba Andrei Cristian | 17720 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:58:00 |
3 | Chis Luca | 17598 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:55:69 |
4 | Trifa Razvan | 17842 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:54:00 |
5 | Nistor Stefan | 17840 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:55:00 |
6 | Berde Mihnea | 17843 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:57:00 |
7 | Balint Denis Matei | 17769 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
3 | Popa Ioan Luca | 16698 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:51:80 |
4 | Bucur Patrick | 17600 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:50:85 |
5 | Petrisor Alexandru | 16585 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:51:50 |
7 | Sorescu Fabian Paul | 17428 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:52:30 |
8 | Rusu Rares Stefan | 17601 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:53:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:50:00 |
2 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:90 |
3 | Tecsa Ioan Vlad | 17313 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:50 |
4 | Stinga Vlad | 17792 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:49:00 |
5 | Mutu David Gabriel | 17620 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:49:16 |
7 | Mitroi Darius Ionut | 17434 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:90 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Misan Mihnea | 17790 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:48:00 |
2 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:00 |
3 | Moldovan Vlad | 17330 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:20 |
5 | Harabagiu Dragos | 17536 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:46:00 |
6 | Suciu David | 17430 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:46:80 |
7 | Banaru Sabin | 17590 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:47:00 |
8 | Paraschiv Alexandru | 17591 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:48:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Giusca David Ianis | 17623 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:45:11 |
2 | Cseh Arthur | 17612 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:45:00 |
3 | Platon Laurentiu Cristian | 17291 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:45:00 |
4 | Liubimirescu David Cristi | 16703 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:44:50 |
5 | Pitu Razvan Mihai | 17621 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:44:80 |
6 | Blaga Mihnea | 17789 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:45:00 |
7 | Baciu Ovidiu | 17332 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:45:10 |
8 | Dragoescu Eduard Albert | 17435 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:45:50 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Ciumas Dragos Andrei | 17331 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:43:80 |
2 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:43:00 |
3 | Kacso Tamas | 16927 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:20 |
4 | Hobinca Alexandru | 17289 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:42:00 |
5 | Mihalku Aron | 17538 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:00 |
6 | Avram Andrei Stefan | 17290 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:42:30 |
7 | Hudac Lucas Gabriel | 17473 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:43:20 |
8 | Chereches David | 17453 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:44:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Iacob Vlad Adrian | 17437 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:40:50 |
2 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:40:00 |
3 | Metea Serban Dan | 16194 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:40:00 |
4 | Lorincz Armin Mark | 16388 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:39:00 |
5 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:39:00 |
6 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:40:00 |
7 | Stan Norbert Krisztian | 16756 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:40:00 |
8 | Pop Tudor Andrei | 17531 | 2009 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:41:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sabau Dominic Observatii: neprezentat |
17464 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
2 |
Sima Razvan David Observatii: neprezentat |
17772 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 |
Voroneanu Damian Observatii: neprezentat |
17594 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
4 |
Bonte Iustin Emil Vasile Observatii: descalificat |
17764 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 |
Tepelea Razvan Andrei Observatii: descalificat |
17723 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:53:00 |
6 |
Bonis Kozac Mate Observatii: neprezentat |
17841 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:52:00 |
7 |
Tigantea David Mihai Observatii: descalificat |
17721 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:52:00 |
8 |
Colta Pavel Alexandru Observatii: neprezentat |
16712 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:50 |
9 |
Barta Patrik Norbert Observatii: neprezentat |
17100 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:50:00 |
10 |
Lupsa Darius Observatii: neprezentat |
17589 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:46:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Szucs Adam | 17844 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 99:99:99 |
4 | Nagy Benjamin | 17098 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Stoicu Alexandru Andrei | 16869 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
2 | Pop Cotuna Adrian | 17097 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 01:05:84 |
4 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:56:91 |
5 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:57:56 |
7 | Varga Alex | 17719 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
8 | Pop Stefan | 17539 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Avram David Cristian | 16978 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:55:94 |
2 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:54:05 |
4 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:84 |
5 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:53:11 |
6 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:54:01 |
7 | Marinca David Oliver | 16571 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:54:83 |
8 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:56:54 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:51:22 |
2 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:50:95 |
3 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:50:19 |
5 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:50:03 |
6 | Babun Serban Petru | 16701 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:50:24 |
7 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:51:07 |
8 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:51:29 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:49:56 |
2 | Jurca Andrei | 16743 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:87 |
3 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:48:19 |
4 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:46:89 |
5 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:47:09 |
6 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:79 |
7 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:31 |
8 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:49:76 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:46:79 |
2 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:45:35 |
3 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:43:10 |
4 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:41:18 |
5 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:42:96 |
6 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:43:99 |
7 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:46:11 |
8 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:46:80 |
Descalificari |
|||||
1 |
Gorghis Alexandru Mihai Observatii: neprezentat |
17776 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 |
Hitter Norbert Istvan Observatii: abandon |
17130 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:59:51 |
3 |
Toros Vig Janos Observatii: neprezentat |
17101 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 01:03:46 |
4 |
Vacariuc Luca Andrei Observatii: descalificat |
16572 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:53:24 |
5 |
Laszlo Eduard Observatii: neprezentat |
16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:90 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Kovacs Maia | 17881 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Popescu Ana Maria | 17449 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 99:99:99 |
3 | Moldovan Claudia | 17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
4 | Rac Sofia Elena | 17318 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
5 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
6 | Nagy Naomi Rebeca | 17785 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Nonn Ivett | 17455 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Pop Beatrice | 17057 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 01:02:95 |
2 | Nitu Irina Mihaela | 16594 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 01:00:02 |
3 | Maior Miruna Andreea | 16777 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:56:89 |
4 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:55:67 |
5 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:56:30 |
6 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:58:23 |
7 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:01:55 |
8 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Rusu Andreea Raluca | 16792 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:55:29 |
2 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:54:59 |
3 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:53:06 |
4 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:50:73 |
5 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:52:18 |
6 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:53:62 |
7 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:55:23 |
8 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:55:43 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:50:40 |
2 | Muresan Sara Alessia | 16979 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:50:01 |
3 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:59 |
4 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:49:41 |
5 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:51 |
6 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:90 |
7 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:50:18 |
8 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:50:62 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:48:85 |
2 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:48:75 |
3 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:48:14 |
4 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:47:93 |
5 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:48:07 |
6 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:48:43 |
7 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:48:79 |
8 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:49:28 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:46:96 |
2 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:46:17 |
3 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:44:50 |
4 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:32 |
5 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:42:48 |
6 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:44:79 |
7 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:46:77 |
8 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:47:63 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Gordan David Andrei | 17766 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Sorescu Fabian Paul | 17428 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:58:80 |
4 | Petrisor Alexandru | 16585 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:54:50 |
6 | Liubimirescu David Cristi | 16703 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:55:50 |
7 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:58:60 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Popa Ioan Luca | 16698 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:53:50 |
2 | Tigantea David Mihai | 17721 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:53:00 |
3 | Suciu David | 17430 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:52:40 |
7 | Cseh Arthur | 17612 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:53:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:51:20 |
2 | Pitu Razvan Mihai | 17621 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:50:84 |
3 | Mutu David Gabriel | 17620 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:50:22 |
4 | Misan Mihnea | 17790 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:50:00 |
5 | Banaru Sabin | 17590 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:50:00 |
6 | Dragoescu Eduard Albert | 17435 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:50:50 |
7 | Giusca David Ianis | 17623 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:50:86 |
8 | Mitroi Darius Ionut | 17434 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:51:60 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Bucur Patrick | 17600 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:49:24 |
2 | Paraschiv Alexandru | 17591 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:48:50 |
3 | Blaga Mihnea | 17789 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:47:00 |
4 | Mihalku Aron | 17538 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:46:00 |
5 | Platon Laurentiu Cristian | 17291 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:47:00 |
6 | Chereches David | 17453 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:47:00 |
8 | Ciumas Dragos Andrei | 17331 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:80 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Rusu Rares Stefan | 17601 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:45:60 |
2 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:45:00 |
3 | Hobinca Alexandru | 17289 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:43:00 |
4 | Stan Norbert Krisztian | 16756 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:41:00 |
5 | Kacso Tamas | 16927 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:42:90 |
6 | Iacob Vlad Adrian | 17437 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:43:00 |
8 | Avram Andrei Stefan | 17290 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:46:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Metea Serban Dan | 16194 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:40:00 |
2 | Lorincz Armin Mark | 16388 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:39:00 |
3 | Pop Tudor Andrei | 17531 | 2009 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:38:00 |
4 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:00 |
5 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:37:30 |
6 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:39:00 |
7 | Hudac Lucas Gabriel | 17473 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:39:60 |
8 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:41:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sabau Dominic Observatii: neprezentat |
17464 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
2 |
Tecsa Ioan Vlad Observatii: descalificat |
17313 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:59:80 |
3 |
Balint Denis Matei Observatii: descalificat |
17769 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 |
Bonte Iustin Emil Vasile Observatii: descalificat |
17764 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 |
Voroneanu Damian Observatii: neprezentat |
17594 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
6 |
Colta Pavel Alexandru Observatii: neprezentat |
16712 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:57:50 |
7 |
Chis Luca Observatii: descalificat |
17598 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:54:66 |
8 |
Moldovan Vlad Observatii: descalificat |
17330 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:54:60 |
9 |
Boaba Andrei Cristian Observatii: descalificat |
17720 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:59:00 |
10 |
Tepelea Razvan Andrei Observatii: descalificat |
17723 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:52:00 |
11 |
Harabagiu Dragos Observatii: descalificat |
17536 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:52:00 |
12 |
Stinga Vlad Observatii: descalificat |
17792 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:53:00 |
13 |
Baciu Ovidiu Observatii: descalificat |
17332 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:54:30 |
14 |
Barta Patrik Norbert Observatii: neprezentat |
17100 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:49:00 |
15 |
Lupsa Darius Observatii: neprezentat |
17589 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:45:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Oszoczki Julia | 17794 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
2 | Filipescu Daria Maria | 17327 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:03:50 |
5 | Bunaciu Andrada Ioana | 17315 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:58:90 |
6 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:03:00 |
7 | Hlinca Amalia Ioana | 17429 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:05:50 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Radu Alexandra Larisa Ari | 17426 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:56:70 |
2 | Nutu Adriela | 17436 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:55:40 |
3 | Sava Vanessa Dorina | 15148 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:55:00 |
4 | Conig Laura | 17597 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:53:00 |
5 | Toderita Daria | 17595 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:53:50 |
6 | Epure Ariana Maria | 17433 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:55:00 |
8 | Tichindelean Sofia Maria | 17599 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:58:42 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Bucur Cristiana Elena | 16291 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:52:00 |
2 | Simu Irina | 17791 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:50:00 |
3 | Costea Carina | 17329 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:30 |
5 | Dabija Rebeca Elena | 17765 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:49:00 |
6 | Roiban Anastasia Petra | 17427 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:50 |
7 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:51:70 |
8 | Fiilipan Roxana Daria | 17328 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:52:10 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Roth Berna Dett | 17343 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:48:00 |
2 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:20 |
3 | Borbely Emese Biborka | 17614 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:47:00 |
4 | Gherghel Andrea | 17537 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:45:00 |
5 | Borbely Reka Sarolta | 17613 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:45:00 |
6 | Giuran Sara Maria | 17602 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:47:05 |
7 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:48:00 |
8 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:48:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Opris Anda Ioana | 17624 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:41:70 |
2 | Szentgyorgyi Henrietta | 16926 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:38:50 |
3 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:70 |
4 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:36:00 |
5 | Buculei Yana Eliza | 17724 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:36:50 |
6 | Veress Rebeca Jasmine | 16925 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:80 |
7 | Otvos Lorena Elena | 16355 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:39:60 |
8 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:42:50 |
Descalificari |
|||||
1 |
Magdalin Maria Observatii: descalificat |
17722 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:59:00 |
2 |
Ciorgovean Diana Observatii: descalificat |
17316 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:58:90 |
3 |
Istrate Angelina Elisabet Observatii: descalificat |
16589 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:55:50 |
4 |
Moldovan Iulia Observatii: descalificat |
17767 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:48:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Stoicu Alexandru Andrei | 16869 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
5 | Pop Stefan | 17539 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Szucs Adam | 17844 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Hitter Norbert Istvan | 17130 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:50:51 |
3 | Vacariuc Luca Andrei | 16572 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:45:44 |
4 | Nagy Benjamin | 17098 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:43:28 |
5 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:44:79 |
6 | Pop Cotuna Adrian | 17097 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:46:25 |
7 | Laszlo Robert | 16867 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:50:79 |
8 | Varga Alex | 17719 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Marinca David Oliver | 16571 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:41:30 |
2 | Jurca Andrei | 16743 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:40:37 |
3 | Babun Serban Petru | 16701 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:39:42 |
4 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:64 |
5 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:05 |
6 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:39:63 |
7 | Avram David Cristian | 16978 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:40:51 |
8 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:30 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:38 |
2 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:37:93 |
3 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:37:04 |
4 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:36:87 |
5 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:95 |
6 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:37:46 |
7 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:33 |
8 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:38:59 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:79 |
2 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:35:91 |
3 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:68 |
4 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:22 |
5 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:35:49 |
6 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:90 |
7 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:94 |
8 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:80 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:35:08 |
2 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:33:10 |
3 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:32:63 |
4 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:32:38 |
6 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:32:90 |
7 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:34:06 |
8 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:35:14 |
Descalificari |
|||||
1 |
Gorghis Alexandru Mihai Observatii: neprezentat |
17776 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 |
Toros Vig Janos Observatii: neprezentat |
17101 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:50:91 |
3 |
Laszlo Eduard Observatii: neprezentat |
16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:32:52 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Kovacs Maia | 17881 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Popescu Ana Maria | 17449 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 99:99:99 |
5 | Nonn Ivett | 17455 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nagy Naomi Rebeca | 17785 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Moldovan Claudia | 17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
3 | Rac Sofia Elena | 17318 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Maior Miruna Andreea | 16777 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:43:05 |
5 | Rosca Maria Alexandra | 16815 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
6 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
7 | Szabo Reka | 17375 | 2008 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:41:89 |
2 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:39:75 |
3 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:39:36 |
4 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:39:09 |
5 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:34 |
6 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:39:41 |
7 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:41:34 |
8 | Nitu Irina Mihaela | 16594 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:42:83 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Rusu Andreea Raluca | 16792 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:61 |
2 | Pop Beatrice | 17057 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:38:29 |
3 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:38:23 |
4 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:39 |
5 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:02 |
6 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:24 |
7 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:38:38 |
8 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:38:84 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:37:13 |
2 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:74 |
3 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:45 |
4 | Muresan Sara Alessia | 16979 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:36:12 |
5 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:36:19 |
6 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:55 |
7 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:37:06 |
8 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:37:33 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Aiftincai Dragana Rubina | 16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:36:06 |
2 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:92 |
3 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:76 |
4 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:35:66 |
5 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:72 |
6 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:35:87 |
7 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:35:98 |
8 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:36:06 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:35:50 |
2 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:34:97 |
3 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:33:90 |
4 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:32:79 |
5 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:33:52 |
6 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:34:01 |
7 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:35:43 |
8 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:35:53 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Filipescu Daria Maria | 17327 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:06:90 |
5 | Popa Jessica | 17391 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:05:40 |
2 | Costea Carina | 17329 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:04:70 |
3 | Radu Alexandra Larisa Ari | 17426 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:01:50 |
4 | Tichindelean Sofia Maria | 17599 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:59:00 |
5 | Bunaciu Andrada Ioana | 17315 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:59:20 |
6 | Hlinca Amalia Ioana | 17429 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:03:00 |
7 | Cioflean Iulia | 17460 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 01:05:00 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Istrate Angelina Elisabet | 16589 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:58:50 |
2 | Conig Laura | 17597 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:58:00 |
3 | Ciorgovean Diana | 17316 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:57:70 |
4 | Fiilipan Roxana Daria | 17328 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:56:80 |
5 | Sava Vanessa Dorina | 15148 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:57:00 |
6 | Bucur Cristiana Elena | 16291 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:58:00 |
7 | Nutu Adriela | 17436 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:58:40 |
8 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:58:60 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Simu Irina | 17791 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:56:00 |
2 | Szabo Timea | 17610 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:55:00 |
3 | Toderita Daria | 17595 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:53:00 |
4 | Epure Ariana Maria | 17433 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:52:20 |
5 | Magdalin Maria | 17722 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:53:00 |
6 | Dabija Rebeca Elena | 17765 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:54:00 |
7 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:55:20 |
8 | Moldovan Iulia | 17767 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:56:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Borbely Reka Sarolta | 17613 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:51:50 |
2 | Giuran Sara Maria | 17602 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:50:66 |
3 | Opris Anda Ioana | 17624 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:50:32 |
4 | Borbely Emese Biborka | 17614 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:49:50 |
5 | Gherghel Andrea | 17537 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:50:00 |
6 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:50:50 |
7 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:51:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Buculei Yana Eliza | 17724 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:49:00 |
2 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:40 |
3 | Veress Rebeca Jasmine | 16925 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:47:00 |
4 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:46:00 |
5 | Szentgyorgyi Henrietta | 16926 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:46:10 |
6 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:47:20 |
7 | Otvos Lorena Elena | 16355 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:48:50 |
8 | Roiban Anastasia Petra | 17427 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:49:20 |
Descalificari |
|||||
1 |
Oszoczki Julia Observatii: descalificat |
17794 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
2 |
Roth Berna Dett Observatii: descalificat |
17343 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:52:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Gordan David Andrei | 17766 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Grigore Mathyas | 17387 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
5 | Balint Denis Matei | 17769 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Bonte Iustin Emil Vasile | 17764 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
4 | Ciumas Dragos Andrei | 17331 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:59:40 |
5 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:59:80 |
6 | Berde Mihnea | 17843 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 01:03:00 |
7 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:04:50 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Chis Luca | 17598 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:59:00 |
2 | Sorescu Fabian Paul | 17428 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:58:90 |
3 | Popa Ioan Luca | 16698 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:58:50 |
4 | Nistor Stefan | 17840 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:58:00 |
5 | Moldovan Vlad | 17330 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:58:20 |
6 | Mutu David Gabriel | 17620 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:58:90 |
7 | Stinga Vlad | 17792 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:59:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Misan Mihnea | 17790 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:58:00 |
2 | Giusca David Ianis | 17623 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:56:90 |
3 | Liubimirescu David Cristi | 16703 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:56:50 |
6 | Mitroi Darius Ionut | 17434 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:56:80 |
7 | Petrisor Alexandru | 16585 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:57:50 |
8 | Paraschiv Alexandru | 17591 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:58:00 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Surdulescu Andrei Calin | 17474 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:55:40 |
2 | Harabagiu Dragos | 17536 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:54:50 |
3 | Mihalku Aron | 17538 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:54:00 |
4 | Suciu David | 17430 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:53:50 |
6 | Banaru Sabin | 17590 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:54:00 |
7 | Blaga Mihnea | 17789 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:55:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Rusu Rares Stefan | 17601 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:53:00 |
2 | Baciu Ovidiu | 17332 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:53:00 |
4 | Kacso Tamas | 16927 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:51:20 |
5 | Tigantea David Mihai | 17721 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:52:00 |
6 | Bucur Patrick | 17600 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:52:89 |
7 | Platon Laurentiu Cristian | 17291 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:53:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Pitu Razvan Mihai | 17621 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:49:74 |
2 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:49:00 |
3 | Dragoescu Eduard Albert | 17435 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:48:50 |
4 | Stan Norbert Krisztian | 16756 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:48:00 |
5 | Iacob Vlad Adrian | 17437 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:48:20 |
6 | Hobinca Alexandru | 17289 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:49:00 |
7 | Chereches David | 17453 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:49:00 |
8 | Anahazi Albert Alexander | 17381 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:50:66 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Metea Serban Dan | 16194 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:48:00 |
2 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:46:50 |
3 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:45:00 |
4 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:41:00 |
5 | Pop Tudor Andrei | 17531 | 2009 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:42:00 |
6 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:46:00 |
7 | Avram Andrei Stefan | 17290 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:48:00 |
8 | Lorincz Armin Mark | 16388 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:48:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sabau Dominic Observatii: neprezentat |
17464 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
2 |
Voroneanu Damian Observatii: neprezentat |
17594 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
3 |
Boaba Andrei Cristian Observatii: descalificat |
17720 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 01:05:00 |
4 |
Tecsa Ioan Vlad Observatii: descalificat |
17313 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 01:03:40 |
5 |
Bonis Kozac Mate Observatii: neprezentat |
17841 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 01:01:00 |
6 |
Doana Darius Eduard Observatii: descalificat |
17389 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
7 |
Trifa Razvan Observatii: descalificat |
17842 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:59:00 |
8 |
Lupsa Darius Observatii: neprezentat |
17589 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:56:00 |
9 |
Barta Patrik Norbert Observatii: neprezentat |
17100 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:56:00 |
10 |
Colta Pavel Alexandru Observatii: neprezentat |
16712 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:53:50 |
11 |
Tepelea Razvan Andrei Observatii: descalificat |
17723 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:56:00 |
12 |
Hudac Lucas Gabriel Observatii: descalificat |
17473 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:52:40 |
13 |
Cseh Arthur Observatii: descalificat |
17612 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:53:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Kovacs Maia | 17881 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Popescu Ana Maria | 17449 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 99:99:99 |
5 | Nonn Ivett | 17455 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nagy Naomi Rebeca | 17785 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Moldovan Claudia | 17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
3 | Rac Sofia Elena | 17318 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Nitu Irina Mihaela | 16594 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 03:37:37 |
6 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
7 | Szabo Reka | 17375 | 2008 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
8 | Maior Miruna Andreea | 16777 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:23:51 |
2 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:20:35 |
3 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:14:95 |
4 | Rusu Andreea Raluca | 16792 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:14:57 |
5 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 03:14:72 |
6 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 03:19:98 |
7 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 03:21:53 |
8 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:28:49 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Pop Beatrice | 17057 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:12:92 |
2 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:11:76 |
3 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:10:43 |
4 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:08:30 |
5 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:09:29 |
6 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:11:65 |
7 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:12:72 |
8 | Rosca Maria Alexandra | 16815 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:14:05 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Muresan Sara Alessia | 16979 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 03:04:63 |
2 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:01:25 |
3 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:58:96 |
4 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:57:84 |
5 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:58:43 |
6 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:01:12 |
7 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:02:67 |
8 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 03:06:05 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:55:99 |
2 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:53:10 |
3 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 02:52:81 |
4 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:52:35 |
5 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:52:55 |
6 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:53:00 |
7 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 02:53:99 |
8 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:56:81 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:51:72 |
2 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:46:49 |
3 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 02:44:57 |
4 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:41:89 |
5 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:43:25 |
6 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:44:78 |
7 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:47:86 |
8 | Aiftincai Dragana Rubina | 16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 02:52:02 |
Descalificari |
|||||
1 |
Mateciuc Maia Antonia Observatii: neprezentat |
17396 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Pop Stefan | 17539 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Stoicu Alexandru Andrei | 16869 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
5 | Laszlo Robert | 16867 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Hitter Norbert Istvan | 17130 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Pop Cotuna Adrian | 17097 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:45:19 |
3 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:36:04 |
4 | Marinca David Oliver | 16571 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 03:28:43 |
5 | Nagy Benjamin | 17098 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:28:80 |
6 | Vacariuc Luca Andrei | 16572 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 03:37:68 |
8 | Varga Alex | 17719 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Jurca Andrei | 16743 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:25:82 |
2 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:21:43 |
3 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:16:28 |
4 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:10:23 |
5 | Avram David Cristian | 16978 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 03:12:63 |
6 | Babun Serban Petru | 16701 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:20:11 |
7 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:23:09 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:07:75 |
2 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:06:06 |
3 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 03:04:84 |
4 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:02:35 |
5 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:03:69 |
6 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:05:61 |
7 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:06:54 |
8 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:09:62 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:00:83 |
2 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:59:70 |
3 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:56:01 |
4 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 02:52:92 |
5 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:53:33 |
6 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:56:96 |
7 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:59:80 |
8 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 03:01:60 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:50:27 |
2 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:45:73 |
3 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:37:52 |
4 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 02:35:25 |
5 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:35:85 |
7 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:48:21 |
8 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:52:54 |
Descalificari |
|||||
1 |
Szucs Adam Observatii: neprezentat |
17844 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 99:99:99 |
2 |
Gorghis Alexandru Mihai Observatii: neprezentat |
17776 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 |
Toros Vig Janos Observatii: neprezentat |
17101 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 04:05:21 |
4 |
Miron Mihnea Dragos Observatii: neprezentat |
16817 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:27:25 |
5 |
Laszlo Eduard Observatii: neprezentat |
16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 02:39:70 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Vaida Timeea Amalia | 17774 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Oszoczki Julia | 17794 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
5 | Morar Daniela Maria | 17770 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:80 |
2 | Hlinca Amalia Ioana | 17429 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:48:90 |
4 | Costea Carina | 17329 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:30 |
5 | Magdalin Maria | 17722 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:46:50 |
6 | Filipescu Daria Maria | 17327 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:10 |
7 | Fiilipan Roxana Daria | 17328 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:49:20 |
8 | Cioflean Iulia | 17460 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:50:00 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:45:20 |
2 | Istrate Angelina Elisabet | 16589 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:43:50 |
3 | Toderita Daria | 17595 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:43:00 |
4 | Bunaciu Andrada Ioana | 17315 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:42:50 |
5 | Radu Alexandra Larisa Ari | 17426 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:50 |
6 | Epure Ariana Maria | 17433 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:00 |
7 | Nutu Adriela | 17436 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:44:60 |
8 | Ciorgovean Diana | 17316 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:45:70 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Szabo Timea | 17610 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:42:00 |
2 | Conig Laura | 17597 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:00 |
3 | Moldovan Iulia | 17767 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:40:00 |
4 | Roth Berna Dett | 17343 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:40:00 |
5 | Simu Irina | 17791 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:40:00 |
6 | Dabija Rebeca Elena | 17765 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:41:00 |
7 | Tichindelean Sofia Maria | 17599 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:42:00 |
8 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:42:30 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:20 |
2 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:39:00 |
3 | Giuran Sara Maria | 17602 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:38:00 |
4 | Borbely Reka Sarolta | 17613 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:37:00 |
5 | Bucur Cristiana Elena | 16291 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:38:00 |
6 | Roiban Anastasia Petra | 17427 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:70 |
7 | Borbely Emese Biborka | 17614 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:39:00 |
8 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:60 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:35:70 |
2 | Veress Rebeca Jasmine | 16925 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:35:20 |
3 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:34:80 |
4 | Otvos Lorena Elena | 16355 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:33:30 |
5 | Buculei Yana Eliza | 17724 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:34:50 |
6 | Gherghel Andrea | 17537 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:35:00 |
7 | Opris Anda Ioana | 17624 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:35:50 |
8 | Szentgyorgyi Henrietta | 16926 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:30 |
Descalificari |
|||||
1 |
Sava Vanessa Dorina Observatii: descalificat |
15148 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:47:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Pitis David Cristian | 17781 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
2 | Budea Cosmin Daniel | 17779 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Bonte Iustin Emil Vasile | 17764 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Balint Denis Matei | 17769 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Gordan David Andrei | 17766 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Chioncu Luca Marian | 17778 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Glodan Alexandru | 17768 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Dorca Cristian Daniel | 17782 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Doana Darius Eduard | 17389 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
2 | Berde Mihnea | 17843 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:48:00 |
3 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:90 |
4 | Sorescu Fabian Paul | 17428 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:47:80 |
5 | Ciumas Dragos Andrei | 17331 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:90 |
6 | Tigantea David Mihai | 17721 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:48:00 |
7 | Boaba Andrei Cristian | 17720 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:50:00 |
8 | Grigore Mathyas | 17387 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Tecsa Ioan Vlad | 17313 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:30 |
2 | Nistor Stefan | 17840 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:46:00 |
3 | Tepelea Razvan Andrei | 17723 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:45:00 |
4 | Baciu Ovidiu | 17332 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:44:80 |
5 | Mitroi Darius Ionut | 17434 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:44:90 |
6 | Trifa Razvan | 17842 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:45:00 |
8 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:80 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Liubimirescu David Cristi | 16703 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:50 |
2 | Chis Luca | 17598 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:43:00 |
4 | Harabagiu Dragos | 17536 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:00 |
5 | Popa Ioan Luca | 16698 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:50 |
6 | Stinga Vlad | 17792 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:43:00 |
7 | Petrisor Alexandru | 16585 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:43:50 |
8 | Suciu David | 17430 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:60 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Misan Mihnea | 17790 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:41:50 |
2 | Cseh Arthur | 17612 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:41:00 |
3 | Banaru Sabin | 17590 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:00 |
4 | Mutu David Gabriel | 17620 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:40:00 |
5 | Bucur Patrick | 17600 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:40:00 |
6 | Chereches David | 17453 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:41:00 |
7 | Surdulescu Andrei Calin | 17474 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:41:20 |
8 | Moldovan Vlad | 17330 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:42:00 |
Seria: 7 |
|||||
2 | Pitu Razvan Mihai | 17621 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:39:50 |
3 | Paraschiv Alexandru | 17591 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:00 |
4 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:39:00 |
5 | Blaga Mihnea | 17789 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 00:39:00 |
6 | Mihalku Aron | 17538 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:39:00 |
7 | Dragoescu Eduard Albert | 17435 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:39:50 |
8 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:39:90 |
Seria: 8 |
|||||
2 | Iacob Vlad Adrian | 17437 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:90 |
3 | Hudac Lucas Gabriel | 17473 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:36:50 |
4 | Kacso Tamas | 16927 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:30 |
5 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:36:40 |
6 | Rusu Rares Stefan | 17601 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 00:36:50 |
7 | Platon Laurentiu Cristian | 17291 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:37:00 |
8 | Giusca David Ianis | 17623 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:38:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Hobinca Alexandru | 17289 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:35:00 |
2 | Stan Norbert Krisztian | 16756 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 00:34:00 |
3 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:33:60 |
4 | Pop Tudor Andrei | 17531 | 2009 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:32:00 |
5 | Metea Serban Dan | 16194 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:33:00 |
6 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:34:00 |
7 | Avram Andrei Stefan | 17290 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 00:34:50 |
8 | Lorincz Armin Mark | 16388 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:35:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Voroneanu Damian Observatii: neprezentat |
17594 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 |
Sabau Dominic Observatii: neprezentat |
17464 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
3 |
Sima Razvan David Observatii: neprezentat |
17772 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 |
Bonis Kozac Mate Observatii: neprezentat |
17841 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:46:00 |
5 |
Colta Pavel Alexandru Observatii: neprezentat |
16712 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:50 |
6 |
Barta Patrik Norbert Observatii: neprezentat |
17100 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:39:90 |
7 |
Lupsa Darius Observatii: neprezentat |
17589 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
1 | Nonn Ivett | 17455 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
2 | Nagy Naomi Rebeca | 17785 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Moldovan Claudia | 17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
4 | Rac Sofia Elena | 17318 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
5 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
6 | Szabo Reka | 17375 | 2008 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
7 | Popescu Ana Maria | 17449 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 99:99:99 |
8 | Kovacs Maia | 17881 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:48:03 |
2 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:46:80 |
3 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:46:06 |
4 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:45:57 |
5 | Maior Miruna Andreea | 16777 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:46:02 |
6 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:46:10 |
7 | Nitu Irina Mihaela | 16594 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:47:17 |
8 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:48:56 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:44:51 |
2 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:44:17 |
3 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:43:80 |
4 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:10 |
5 | Rusu Andreea Raluca | 16792 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:43:17 |
6 | Pop Beatrice | 17057 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:44:07 |
7 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:44:35 |
8 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:44:52 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:42:82 |
2 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:42:02 |
3 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:73 |
4 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:46 |
5 | Aiftincai Dragana Rubina | 16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:41:63 |
6 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:42:00 |
7 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:42:57 |
8 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:85 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:34 |
2 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:32 |
3 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:00 |
4 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:40:64 |
5 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:94 |
6 | Muresan Sara Alessia | 16979 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:41:15 |
7 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:41:32 |
8 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:41:35 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:40:10 |
2 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:39:49 |
3 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:38:86 |
4 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:38:38 |
5 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:66 |
6 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:88 |
7 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:93 |
8 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:40:52 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Pop Stefan | 17539 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Varga Alex | 17719 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
2 | Hitter Norbert Istvan | 17130 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:57:08 |
3 | Nagy Benjamin | 17098 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:51:24 |
4 | Babun Serban Petru | 16701 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:47:55 |
5 | Vacariuc Luca Andrei | 16572 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:49:36 |
6 | Pop Cotuna Adrian | 17097 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:52:14 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:47:19 |
2 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:47:12 |
3 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:58 |
4 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:45:46 |
5 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:45:94 |
6 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:46:65 |
7 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:47:12 |
8 | Marinca David Oliver | 16571 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:47:51 |
Seria: 4 |
|||||
2 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:43:77 |
3 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:43:47 |
4 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:60 |
5 | Jurca Andrei | 16743 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:43:08 |
6 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:62 |
7 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:44:05 |
8 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:44:71 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:42:17 |
2 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:89 |
3 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:51 |
4 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:40:98 |
5 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:41:49 |
6 | Stoicu Alexandru Andrei | 16869 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:41:79 |
7 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:42:14 |
8 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:42:40 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:40:14 |
2 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:84 |
3 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:38:51 |
4 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:33 |
5 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:38:43 |
7 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:79 |
8 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:52 |
Descalificari |
|||||
1 |
Szucs Adam Observatii: neprezentat |
17844 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 99:99:99 |
2 |
Gorghis Alexandru Mihai Observatii: neprezentat |
17776 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 |
Toros Vig Janos Observatii: neprezentat |
17101 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 00:59:17 |
4 |
Avram David Cristian Observatii: descalificat |
16978 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:44:67 |
5 |
Laszlo Eduard Observatii: neprezentat |
16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:38:68 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Pitis David Cristian | 17781 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
5 | Dorca Cristian Daniel | 17782 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
6 | Sabau Dominic | 17464 | 2009 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Budea Cosmin Daniel | 17779 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Bonte Iustin Emil Vasile | 17764 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Balint Denis Matei | 17769 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Ciumas Dragos Andrei | 17331 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:47:20 |
5 | Sorescu Fabian Paul | 17428 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:50:80 |
6 | Gordan David Andrei | 17766 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
7 | Chioncu Luca Marian | 17778 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Glodan Alexandru | 17768 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Berde Mihnea | 17843 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:45:00 |
2 | Tepelea Razvan Andrei | 17723 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:45:00 |
3 | Arbone Raul Andrei | 17333 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:40:60 |
4 | Boaba Andrei Cristian | 17720 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:40:00 |
5 | Petrisor Alexandru | 16585 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 03:40:50 |
7 | Chis Luca | 17598 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:45:00 |
8 | Mitroi Darius Ionut | 17434 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:45:60 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Popa Ioan Luca | 16698 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:35:80 |
2 | Molnar Tudor Mihai | 17312 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:32:70 |
3 | Liubimirescu David Cristi | 16703 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:30:50 |
4 | Misan Mihnea | 17790 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 03:30:00 |
5 | Suciu David | 17430 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:30:50 |
6 | Tigantea David Mihai | 17721 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:32:00 |
7 | Moldovan Vlad | 17330 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:34:10 |
8 | Baciu Ovidiu | 17332 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:37:20 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Tecsa Ioan Vlad | 17313 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:28:40 |
2 | Racz Nandor Ferencz | 17345 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:25:00 |
5 | Dragoescu Eduard Albert | 17435 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:21:80 |
8 | Stinga Vlad | 17792 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 03:30:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Mutu David Gabriel | 17620 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:20:00 |
2 | Banaru Sabin | 17590 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:19:00 |
3 | Doana Darius Eduard | 17389 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:19:00 |
4 | Grigore Mathyas | 17387 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:18:40 |
6 | Cseh Arthur | 17612 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 03:19:00 |
7 | Blaga Mihnea | 17789 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 03:20:00 |
8 | Harabagiu Dragos | 17536 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:20:00 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Anahazi Albert Alexander | 17381 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:18:00 |
2 | Surdulescu Andrei Calin | 17474 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 03:15:30 |
3 | Pitu Razvan Mihai | 17621 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:15:00 |
4 | Giusca David Ianis | 17623 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:12:00 |
5 | Mihalku Aron | 17538 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:12:00 |
6 | Chereches David | 17453 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:15:00 |
7 | Paraschiv Alexandru | 17591 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:17:00 |
Seria: 8 |
|||||
1 | Kacso Tamas | 16927 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:05:50 |
2 | Iacob Vlad Adrian | 17437 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:59:60 |
3 | Feiffer Hunor | 17344 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 02:58:00 |
4 | Platon Laurentiu Cristian | 17291 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 02:55:00 |
5 | Stan Norbert Krisztian | 16756 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 02:56:00 |
6 | Tasyurek Denis Erdal | 16391 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:58:00 |
7 | Rusu Rares Stefan | 17601 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:05:34 |
8 | Lorincz Armin Mark | 16388 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:09:00 |
Seria: 9 |
|||||
1 | Kuti Gaspar | 16923 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:49:60 |
2 | Hobinca Alexandru | 17289 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 02:45:00 |
3 | Radu Serban | 17816 | 2009 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 02:38:00 |
4 | Metea Serban Dan | 16194 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 02:35:00 |
5 | Bucur Patrick | 17600 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 02:35:00 |
6 | Pop Tudor Andrei | 17531 | 2009 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 02:40:00 |
7 | Hudac Lucas Gabriel | 17473 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 02:45:70 |
8 | Avram Andrei Stefan | 17290 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 02:50:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Voroneanu Damian Observatii: neprezentat |
17594 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 99:99:99 |
2 |
Sima Razvan David Observatii: neprezentat |
17772 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 |
Colta Pavel Alexandru Observatii: neprezentat |
16712 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:42:50 |
4 |
Bonis Kozac Mate Observatii: neprezentat |
17841 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:23:00 |
5 |
Barta Patrik Norbert Observatii: neprezentat |
17100 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:20:00 |
6 |
Trifa Razvan Observatii: abandon |
17842 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:24:00 |
7 |
Nistor Stefan Observatii: neprezentat |
17840 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:26:00 |
8 |
Peres Andrei Sasha Observatii: neprezentat |
17386 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:19:00 |
9 |
Lupsa Darius Observatii: neprezentat |
17589 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:18:00 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
2 | Vaida Timeea Amalia | 17774 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Oszoczki Julia | 17794 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
5 | Popa Jessica | 17391 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
6 | Morar Daniela Maria | 17770 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nutu Adriela | 17436 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:50:80 |
2 | Bibolar Maria Raluca | 17334 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:47:10 |
3 | Costea Carina | 17329 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:40:20 |
4 | Epure Ariana Maria | 17433 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:35:50 |
5 | Radu Alexandra Larisa Ari | 17426 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:38:50 |
6 | Fiilipan Roxana Daria | 17328 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:45:70 |
7 | Filipescu Daria Maria | 17327 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:47:20 |
8 | Hlinca Amalia Ioana | 17429 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 04:05:60 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Istrate Angelina Elisabet | 16589 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 03:30:50 |
2 | Tichindelean Sofia Maria | 17599 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:30:00 |
3 | Magdalin Maria | 17722 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:30:00 |
4 | Roth Berna Dett | 17343 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:30:00 |
5 | Simu Irina | 17791 | 2009 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 03:30:00 |
6 | Cioflean Iulia | 17460 | 2009 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:30:00 |
7 | Szabo Timea | 17610 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 03:30:00 |
8 | Toderita Daria | 17595 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:33:00 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Sava Vanessa Dorina | 15148 | 2009 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:28:00 |
2 | Ciorgovean Diana | 17316 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:26:80 |
3 | Szabo Agota | 17342 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:25:00 |
4 | Bunaciu Andrada Ioana | 17315 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:22:20 |
5 | Udrea Teodora Maria | 17324 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:22:80 |
6 | Dabija Rebeca Elena | 17765 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:25:00 |
7 | Conig Laura | 17597 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:27:77 |
8 | Marcus Noelis Teodora Ioa | 17317 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:29:10 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Roiban Anastasia Petra | 17427 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:21:60 |
2 | Giuran Sara Maria | 17602 | 2009 | Cl. Sp. Municipal SIBIU | 03:17:90 |
3 | Bucur Cristiana Elena | 16291 | 2009 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 03:10:00 |
4 | Gherghel Andrea | 17537 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:07:00 |
5 | Pop Bianca Maria | 17346 | 2009 | Club Sportiv Casa EMA | 03:10:00 |
6 | Borbely Reka Sarolta | 17613 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 03:17:00 |
7 | Moldovan Iulia | 17767 | 2009 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 03:20:00 |
8 | Borbely Emese Biborka | 17614 | 2009 | Clubul Sportiv DELFIN Timisoara | 03:22:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Opris Anda Ioana | 17624 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 02:57:00 |
2 | Vlad Maria | 17323 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:52:50 |
3 | Morar Bianca Raisa | 16928 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:48:60 |
4 | Otvos Lorena Elena | 16355 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:42:50 |
5 | Buculei Yana Eliza | 17724 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:47:00 |
6 | Veress Rebeca Jasmine | 16925 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:49:00 |
7 | Szentgyorgyi Henrietta | 16926 | 2009 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:56:00 |
8 | Budris Lungescu Iulia Mar | 17322 | 2009 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:02:50 |
Descalificari |
|||||
1 |
Tirsin Yasmine Elena Observatii: neprezentat |
17385 | 2009 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
4 | Varga Alex | 17719 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 99:99:99 |
5 | Pop Stefan | 17539 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nagy Benjamin | 17098 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 01:14:55 |
2 | Pop Cotuna Adrian | 17097 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 01:02:50 |
3 | Laszlo Robert | 16867 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 01:01:55 |
4 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:53:13 |
5 | Vacariuc Luca Andrei | 16572 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:56:02 |
6 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 01:02:06 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:48:84 |
2 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:48:13 |
3 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:47:58 |
4 | Jurca Andrei | 16743 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:46:20 |
5 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:46:40 |
6 | Marinca David Oliver | 16571 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:47:96 |
7 | Babun Serban Petru | 16701 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:48:22 |
8 | Avram David Cristian | 16978 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:52:51 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:44:01 |
2 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:43:58 |
3 | Stoicu Alexandru Andrei | 16869 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:42:70 |
4 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:95 |
5 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:57 |
6 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:43:07 |
7 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:43:86 |
8 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:44:65 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Pop Claudiu Nicolae | 16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:47 |
2 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:41:22 |
3 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:40:52 |
4 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 00:39:38 |
5 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:40:06 |
6 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:41:08 |
7 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:41:40 |
8 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 00:41:93 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:38:67 |
2 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:37:43 |
4 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:35:44 |
5 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 00:35:82 |
6 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:36:95 |
7 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:07 |
8 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:39:13 |
Descalificari |
|||||
1 |
Szucs Adam Observatii: neprezentat |
17844 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 99:99:99 |
2 |
Toros Vig Janos Observatii: neprezentat |
17101 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 01:12:17 |
3 |
Laszlo Eduard Observatii: neprezentat |
16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:36:48 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Kovacs Maia | 17881 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Popescu Ana Maria | 17449 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 99:99:99 |
5 | Nonn Ivett | 17455 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Maior Miruna Andreea | 16777 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 99:99:99 |
2 | Szabo Reka | 17375 | 2008 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
3 | Medrut Ada Maria | 17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
4 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:55:35 |
5 | Rac Sofia Elena | 17318 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 99:99:99 |
7 | Nagy Naomi Rebeca | 17785 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:51:81 |
2 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:49:92 |
3 | Nitu Irina Mihaela | 16594 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:49:18 |
4 | Pop Beatrice | 17057 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:48:88 |
5 | Rusu Andreea Raluca | 16792 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:49:13 |
6 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 00:49:72 |
7 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:50:20 |
8 | Rosca Maria Alexandra | 16815 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:52:21 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:48:30 |
2 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:46:42 |
3 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:46:31 |
4 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:45:35 |
5 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 00:45:65 |
6 | Craciun Andra | 16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:46:39 |
7 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 00:47:74 |
8 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 00:48:79 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:44:55 |
2 | Muresan Sara Alessia | 16979 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 00:43:91 |
3 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 00:43:57 |
4 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:42:49 |
5 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:42:92 |
6 | Aiftincai Dragana Rubina | 16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 00:43:64 |
7 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 00:44:01 |
8 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:45:26 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:41:85 |
2 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:40:76 |
3 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:17 |
4 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:39:00 |
5 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 00:39:05 |
6 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 00:39:61 |
7 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 00:41:09 |
8 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 00:42:42 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:38:50 |
2 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:37:33 |
3 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:36:69 |
4 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 00:33:44 |
5 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:36:69 |
6 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 00:37:21 |
7 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 00:37:47 |
8 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 00:38:81 |
Descalificari |
|||||
1 |
Moldovan Claudia Observatii: descalificat |
17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Kovacs Maia | 17881 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
4 | Elisei Daria | 16873 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
5 | Motiu Noemi | 16870 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Nagy Naomi Rebeca | 17785 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 | Ardusatan Sofia Nicol | 17127 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Moldovan Claudia | 17793 | 2008 | Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA | 99:99:99 |
4 | Muresan Sara Alessia | 16979 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 99:99:99 |
5 | Pop Letitia Amalia | 16822 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca | 99:99:99 |
6 | Szabo Reka | 17375 | 2008 | Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca | 99:99:99 |
7 | Griga Giulia Daria | 17133 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
8 | Elisei Stefania | 16872 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
2 | Rusu Andreea Raluca | 16792 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:41:41 |
3 | Nitu Irina Mihaela | 16594 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 03:40:50 |
4 | Leu Adelina Alexia | 16592 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 03:35:50 |
5 | Popescu Ana Maria | 17449 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Resita | 03:38:50 |
7 | Rac Sofia Elena | 17318 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:49:30 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Ilia Roxana Delia | 16705 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:30:50 |
2 | Maior Miruna Andreea | 16777 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:30:00 |
3 | Salaika Andonia Ioana | 16247 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:25:50 |
4 | Butuk Zsofia | 16655 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:25:00 |
5 | Rosca Maria Alexandra | 16815 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:25:45 |
6 | Maday Emese Timea | 16659 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:30:00 |
7 | Nonn Ivett | 17455 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:30:00 |
8 | Toma Ana Maria Sorina | 16577 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:34:23 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Precob Roberta Andreea | 16700 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:20:50 |
2 | Gerendi Klimek Karina Mar | 17056 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:20:00 |
3 | Pop Beatrice | 17057 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:18:50 |
4 | Covaciu Andreea Teodora | 16387 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 03:17:00 |
5 | Bota Alexia Maria | 17058 | 2008 | Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita | 03:17:50 |
6 | Lala Maria Elena | 16252 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:18:50 |
7 | Stanescu Alessia Maria | 16713 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:20:50 |
8 | Pintican Ingrid | 17091 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:21:00 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Balan Ilinca | 16750 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:15:00 |
2 | Gheorghesc Carla Alexandr | 16790 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:10:63 |
3 | Fetita Ripea Maria Alessi | 16196 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 03:10:00 |
4 | Santha Emilia Nora | 16660 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:07:00 |
5 | Radu Alexia Mihaela | 16786 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:08:63 |
6 | Aiftincai Dragana Rubina | 16818 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:10:50 |
7 | Padurean Andrada Lorena | 16783 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:11:95 |
8 | Bichescu Andrada Bianca | 16254 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:15:50 |
Seria: 7 |
|||||
1 | Huza Andrea | 16478 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:03:30 |
2 | Adam Clara Patricia | 16748 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:02:70 |
3 | Boer Henrietta | 13898 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 03:01:30 |
4 | Birzu Ioana | 16785 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:56:22 |
5 | Floranescu Ioana Ariana | 16793 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 02:56:61 |
6 | Nagy Zsofia | 16784 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:02:08 |
7 | Barbul Zetea Mara Ana | 16858 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:03:00 |
8 | Princz Lara | 16855 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:05:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Medrut Ada Maria Observatii: descalificat |
17319 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:50:20 |
2 |
Craciun Andra Observatii: descalificat |
16709 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:40:50 |
3 |
Mateciuc Maia Antonia Observatii: neprezentat |
17396 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 99:99:99 |
Culoar | Sportiv | Cod | An nastere | Clubul | Timp |
---|---|---|---|---|---|
Seria: 1 |
|||||
3 | Stoicu Alexandru Andrei | 16869 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
4 | Vacariuc Luca Andrei | 16572 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
5 | Marinca David Oliver | 16571 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
6 | Laszlo Robert | 16867 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Arad | 99:99:99 |
Seria: 2 |
|||||
1 | Hitter Norbert Istvan | 17130 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
3 | Ionel Luca Adrian | 16853 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:45:00 |
4 | Varga Alex | 17719 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:40:00 |
5 | Frant Ianis Vasile | 16702 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:40:50 |
8 | Boldura Luca Tudor | 16570 | 2008 | Club Sportiv Aquasport Timisoara | 99:99:99 |
Seria: 3 |
|||||
1 | Tinis Rares Cristian | 16857 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:32:00 |
2 | Purcarea Filip Andrei | 16772 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:30:00 |
3 | Nagy Benjamin | 17098 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:26:00 |
5 | Pop Cotuna Adrian | 17097 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:24:00 |
6 | Roman Stefan Cristian | 16854 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:29:00 |
7 | Strec Arthur | 16219 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:30:80 |
8 | Babun Serban Petru | 16701 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:35:50 |
Seria: 4 |
|||||
1 | Oancea Cristian Ionut | 16789 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:21:16 |
2 | Costis Alexandru Adrian | 16708 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:20:80 |
3 | Grigoriu Filip Andrei | 17045 | 2008 | Cl. Sp. Municipal Satu Mare | 03:20:00 |
4 | Chertes Andrei Odin | 16741 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:16:40 |
5 | Pop Stefan | 17539 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:20:00 |
6 | Ignat Andrei Alexandru | 16704 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:20:50 |
8 | Jurca Andrei | 16743 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:23:10 |
Seria: 5 |
|||||
1 | Oana Robert | 16576 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 03:12:90 |
2 | Bobaru Catalin Emanuel | 16788 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:10:43 |
3 | Somcutean Darius Andrei | 16856 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Baia Mare | 03:05:00 |
4 | Iacob Andrei Dorin | 16920 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:03:10 |
6 | Siklodi Csongor Aron | 16656 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Targu Mures | 03:10:00 |
7 | Moldovan Raul Andrei | 16744 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:12:20 |
8 | Ivanovici Luca David | 16791 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:12:96 |
Seria: 6 |
|||||
1 | Jecan Andy Mihai | 16787 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Hunedoara | 03:00:50 |
2 | Dacu Furdui Rares | 16575 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:56:00 |
3 | Milas Bogdan Andrei | 16578 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara | 02:50:00 |
4 | Onet Radu Valentin | 16768 | 2008 | Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda | 02:45:00 |
5 | Takacs Milan Ruben | 15254 | 2008 | Clubul Sportiv Crisul Oradea | 02:48:00 |
6 | Rus Sergiu Viorel | 16746 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 02:51:40 |
7 | Selyem Tamas | 13896 | 2008 | Clubul Sportiv Municipal Targu Mures | 02:59:00 |
8 | Stroe David Alexandru | 16778 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Sibiu | 03:02:00 |
Descalificari |
|||||
1 |
Gorghis Alexandru Mihai Observatii: neprezentat |
17776 | 2008 | Liceul cu Program Sportiv Baia Mare | 99:99:99 |
2 |
Toros Vig Janos Observatii: neprezentat |
17101 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:59:00 |
3 |
Szucs Adam Observatii: neprezentat |
17844 | 2008 | Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea | 03:48:00 |
4 |
Avram David Cristian Observatii: neprezentat |
16978 | 2008 | Club Sportiv Casa EMA | 99:99:99 |
5 |
Miron Mihnea Dragos Observatii: neprezentat |
16817 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad | 03:24:00 |
6 |
Pop Claudiu Nicolae Observatii: descalificat |
16745 | 2008 | Liceul cu program sportiv Alba Iulia | 03:20:90 |
7 |
Laszlo Eduard Observatii: neprezentat |
16220 | 2008 | Clubul Sportiv Scolar Resita | 03:03:50 |