Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national de poliatlon copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 11 ani - Feminin (130 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Pintea Elena Andrada 16972 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:49:87
5 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
6 Matei Teodora Ana Maria 15958 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Seria: 2
1 Hotoleanu Daria Teodora 16973 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:73
2 Moldovan Alexia Florina 16199 2007 Turcia 00:43:82
3 Visan Cristina Bianca 14649 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:98
4 Tudor Iemima 17011 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:40:58
5 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:40:97
6 Botez Ioana Alexandra 15490 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:60
7 Amariei Natalia Ecaterina 16971 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:38
8 Iavorschi Ana Loredana 16970 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:47:94

Seria: 3
1 Sava Carla Ioana 15968 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:32
2 Timofte Rebeca 15633 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:40:06
3 Saniuta Monia Alexandra 16179 2007 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:39:88
4 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:35
5 Achim Ema 15475 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:39:59
6 Secoban Natalia Andreea 16285 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:39:98
7 Toba Andreea Atalina 16473 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:40:19
8 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:40:42

Seria: 4
1 Stamate Daria Maria 14528 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:39:24
2 Nicolae Melania Ana Maria 15432 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:39:01
3 Girovanu Andrea Denisa 15922 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:84
4 Circiu Gabriela Melania 15985 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:38
5 Zsebe Anna Ilona 15855 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:53
6 Salcudean Raluca Elena 15857 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:92
7 Hodut Iasmina Nicoleta 16483 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:39:05
8 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:33

Seria: 5
1 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:34
2 Vulturescu Alessia Ioana 16303 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:98
3 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:86
4 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:37:84
5 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:84
6 Roman Karina Alexandra 16010 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:89
7 Cazan Renata 14910 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:38:22
8 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:37

Seria: 6
1 Furtuna Maria 15947 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:56
2 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:52
3 Tudorescu Afroditi Maria 15056 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:37:27
4 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:22
5 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:37:26
6 Nagy Etelka Abigel 16354 2007 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:37:31
7 Varro Henrietta 16933 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:37:55
8 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:57

Seria: 7
1 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:15
2 Degeratu Andrada Georgian 15900 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:37:12
3 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:08
5 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:06
6 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:09
7 Dragoi Maria 16242 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:37:12
8 Petrea Andreea Lacramiora 15718 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:21

Seria: 8
1 Popa Maria Roberta 16164 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:81
2 Hrib Maria 15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:36:74
3 Bolocan Alexandra Nicolet 16989 2007 Swimming Team Bucuresti 00:36:63
4 Costandache Carolina 15715 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:60
5 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:36:61
6 Maftei Denisa 14797 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:69
7 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:79
8 Iosub Elisabeta Florentin 16287 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:36:89

Seria: 9
1 Anghel Alexandra Irina 16148 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:55
2 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:48
3 Sabau Ingrid Monica 15886 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:45
4 Zima Maria Alina 16244 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:25
5 Herban Maria Denisa 15800 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:36
6 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:45
7 Cozma Roberta Alexandra 15782 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:36:51
8 Rogojanu Sara 15911 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:36:56

Seria: 10
1 Popa Catinca Elena 16484 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:19
2 Bogatean Sara Gloria 16278 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:36:07
3 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:93
4 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:79
6 Covaciu Bogdana Stefania 16198 2007 Turcia 00:36:05
7 Cernautanu Roberta Ana 16302 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:09
8 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:24

Seria: 11
1 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:75
2 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:62
3 Oancea Maria Teodora 14708 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:47
4 Constantinescu Briana 14600 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:32
5 Gidei Larisa Maria 15803 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:40
6 Dorcea Andreea Camelia 15308 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:59
8 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:76

Seria: 12
1 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:11
2 Ciceu Crista Petra 15888 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:05
3 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:01
4 Sinescu Alexia Maria 15678 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:76
5 Corbu Alexandra Maria 15776 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:34:79
6 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:05
7 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:35:05
8 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:18

Seria: 13
1 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:70
2 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:58
3 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:32
4 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:34:08
5 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:10
6 Fulea Sara Maria 15965 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:39
7 Arhire Roxana Maria 15964 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:64
8 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:34:73

Seria: 14
1 Kiss Kamilla Csenge 15150 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:98
2 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:92
3 Trusca Melisa Anne 14622 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:77
5 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:69
6 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:33:79
7 Robaniuc Dumitrita Selena 17007 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:33:93

Seria: 15
1 Apetrei Elena Clara 15921 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:33:39
2 Pirvu Mihaela Adriana 14626 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:31
3 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:33:05
4 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:32:82
5 Alemnaritei Briana Alexan 15962 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:01
6 Munteanu Maria 15928 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:30
7 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:36
8 Nita Andra Maria 16448 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:49

Seria: 16
1 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:32:49
2 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:32:18
3 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:07
5 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:95
6 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:17
7 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:27
8 Boleacu Paula Maria 15870 2007 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:50

Seria: 17
1 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:31:59
2 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:31:31
3 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:05
4 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:30:52
5 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:30:91
6 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:06
7 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:42
8 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:76

Descalificari
1 Marin Ioana Alexandra
Observatii:
16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:94
2 Cozma Ioana
Observatii:
14796 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:52
3 Cioineag Caterina Alexia
Observatii:
16073 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:99
4 Toader Francesca
Observatii:
16296 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:31:88

Proba 2 50 m liber - 11 ani - Masculin (123 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bodnariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 Club Sportiv "Aquis" Bucuresti 99:99:99
2 Paun Andrei 16360 2007 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
3 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:96
4 Agripina Robert 15780 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:41:04
5 Marcu Alexandru Mihai 16523 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:36
6 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:47:16

Seria: 3
1 Matias Alexandru 14801 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:40:61
2 Mitrofan Dan Felix 17025 2007 Swimming Team Bucuresti 00:40:31
3 Soaita Rares Erik 15851 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:59
4 Jurma Paul Gabriel 16011 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:39:07
5 Madaras Ioan Pio Vladimir 15914 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:39:46
6 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:03
7 Mitican Andrei 15805 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:52
8 Falan Laurentiu Liviu 16330 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:80

Seria: 4
1 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:38:82
2 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:60
3 Bobarnac Radu 15894 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:38:60
4 Rusu Mihai George 16983 2007 Swimming Team Bucuresti 00:37:88
5 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:31
6 Popescu David Mihai 16165 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:60
7 Covaci Remus 15719 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:76

Seria: 5
2 Matei Mihnea Marian 14642 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:16
3 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:13
4 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:36:96
5 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:37:07
6 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:37:16
7 Grigore Patris 16251 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:75
8 Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:37:86

Seria: 6
1 Mihailov Luca Alexandru 15425 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:36:75
2 Cazacu Andrei Liviu 15427 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:36:52
3 David Simon Sebastian 16451 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:43
4 Simon Robert 15848 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:23
5 Ionescu Daniel C-Tin 15975 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:33
8 Spiridon Stefan 16092 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:92

Seria: 7
1 Slavic Alexandr 15464 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:35:89
2 Giuran Darius 16271 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:35:53
3 Farcas Laurentiu Cristian 16353 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:35:44
4 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:35
5 Trandafir Cosmin Cristian 16320 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:36
6 Popa Victor Marian 16240 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:35:53
7 Mandaianu Mario Florian 17010 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:81
8 Rascovschi Stefan 16105 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:36:21

Seria: 8
1 Grigore Andrei 15974 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:24
2 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:35:14
3 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:80
4 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:80
6 Pistol Robert Ionut 13991 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:87
7 Bogaci Miron Petru 16985 2007 Swimming Team Bucuresti 00:35:21
8 Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:26

Seria: 9
1 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:34:59
2 Marangoci Darius Gabriel 14596 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:56
3 Purcar Mircea 15809 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:34:49
4 Dragoi Darius Andrei 16241 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:34:38
5 Blidaru David Andrei 14589 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:47
6 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:34:50
7 Dragoiu Mihai Ionut 14597 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:58
8 Coroianu Daniel 15143 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:69

Seria: 10
1 Bulica Ioan 15971 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:19
2 Bucur Nirus Edvin 15836 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:19
3 Agapi Darius Florin 16283 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:34:16
4 Antimir Cesar Gabriel 16306 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:15
5 Trenchea Darius Matei 15838 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:34:16
6 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:18
7 Duna Andrei Valentin 13976 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:34:19
8 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:34:33

Seria: 11
1 Peter Robert Alexandru 15979 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:99
2 Lilea Albert Ionut 13984 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:77
3 Munteanu Radu Tudor 16276 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:33:67
4 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:61
5 Muntean Rares Ionut 15924 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:33:66
7 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:33:82

Seria: 12
1 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:53
2 Ruse Matei Iulian 14641 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:39
3 Chelu Stefan Mihai 14652 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:22
4 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:33:04
5 Bucur Mario Alexandru 16374 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:33:09
6 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:33:34
7 Musat Tiberiu Gabriel 16233 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:33:40
8 Abit Eian 15842 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:33:59

Seria: 13
1 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:93
2 Cazan David Andrei 15935 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:84
3 Gherman Ianis Adrian 15879 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:81
4 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:78
5 Abrihan David Andrei 16093 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:32:80
6 Popa Rares Cristian 15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:32:83
7 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:89
8 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:93

Seria: 14
1 Moraru Vladut Andrei 15430 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:32:63
2 Barbu Albert Valentin 16273 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:62
4 Onisoru Darius Cristian 15587 2007 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:32:36
5 Ilisuan Alex 14417 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:32:37
6 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:48
8 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:71

Seria: 15
1 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:19
2 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:32:16
3 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:84
4 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:31:73
5 Lupu Matei Filip 16270 2007 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:31:73
6 Schmidt Christian 15912 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:32:09
7 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:18
8 Trocin Stefan 15872 2007 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:32:28

Seria: 16
1 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:57
2 Herman Szabo Peter 16275 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:31:47
3 Moian Dusa Rares 16180 2007 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:31:44
4 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:31:26
6 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:45
7 Popa Alexandru Rares 16274 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:31:53
8 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:60

Seria: 17
1 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:03
2 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:29:93
3 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:29:49
4 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:29:16
5 Briceag Darius Gabriel 14949 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:29:29
6 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:29:51
7 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:30:82
8 Teisanu Darius Octav 15932 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:31:11

Descalificari
1 Vlaicu Anton Nicolae
Observatii:
16072 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Dinu Ian
Observatii:
16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:55
3 Calinic Rares Cristian
Observatii:
15933 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:33:69
4 Borcea Nikolas George
Observatii:
15717 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:34:06
5 Badea Rares Stefan
Observatii:
15934 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:47

Proba 3 200 m liber - 10 ani - Feminin (109 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Toma Ana Maria Sorina 16577 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
5 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 2
1 Man Daria Gabriela 16752 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
2 Rogoza Carmen Ionela 16649 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:55:69
3 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 Club Sportiv "Aquis" Bucuresti 03:48:22
4 Tataru Luiza Gabriela 16632 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:43:78
5 Arion Mara Andreea 16635 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:46:94
6 Damian Nicoleta 16648 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:51:35
7 Oprea Alexia Andreea 17018 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:01:15

Seria: 3
1 Leu Adelina Alexia 16592 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 03:38:60
2 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:38:25
3 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:32:91
4 Munteanu Maria Ioana 16994 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:31:37
5 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 03:32:89
6 Darie Paula Maria 15421 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:33:48
7 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:38:54
8 Croitoru Sofia Nicoleta 17021 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:39:50

Seria: 4
1 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:28:46
2 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:27:21
3 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:24:49
4 Harbea Natalia Andreea 16751 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:23:78
5 Popescu Tamara 17094 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:24:30
6 Neagu Maria 16638 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:26:29
7 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:27:58
8 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 03:29:06

Seria: 5
2 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:20:89
3 Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 03:20:00
4 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:18:86
5 Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:19:61
6 Isac Antonia Maria 16493 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 03:20:02
8 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:23:67

Seria: 6
1 Pop Letitia Amalia 16822 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:18:76
2 Butuk Zsofia 16655 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:16:98
3 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:16:44
4 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:14:91
5 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:15:59
6 Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 03:16:52
7 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 03:18:16
8 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:18:81

Seria: 7
1 Gerendi Klimek Karina Mar 17056 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 03:14:33
2 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:13:77
4 Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:11:60
5 Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:11:66
7 Salaika Andonia Ioana 16247 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:14:06
8 Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 03:14:41

Seria: 8
1 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:09:51
2 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 03:09:07
3 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 03:08:37
4 Constantin Alexa 14147 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:07:28
5 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:07:69
6 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:08:80
7 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:09:16
8 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:10:59

Seria: 9
1 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:06:86
2 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:05:92
3 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 03:05:65
4 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:04:27
5 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 03:05:41
6 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:05:86
7 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:06:35
8 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:07:17

Seria: 10
1 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 03:03:51
2 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:03:46
3 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 03:02:46
4 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 03:01:73
5 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:01:94
7 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:03:50
8 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:03:84

Seria: 11
1 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:01:43
2 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:00:13
3 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:56:68
4 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:55:99
5 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:56:62
6 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:59:52
7 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:01:42
8 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:01:67

Seria: 12
1 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:54:87
3 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:50:93
4 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:50:47
5 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:50:91
6 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:52:13
7 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:53:00
8 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:55:11

Seria: 13
1 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:48:36
2 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:48:28
3 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:46:76
4 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:46:50
5 Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Turcia 02:46:56
6 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:47:60
7 Malus Irina Elena 14615 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:48:31

Seria: 14
1 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:44:80
3 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:42:55
4 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:39:70
5 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:41:46
6 Ambrozie ilinca 17066 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:43:65
7 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 02:44:78
8 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:46:19

Seria: 15
1 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:39:15
2 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:36:75
3 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:97
4 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:25:24
5 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:28:86
6 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 02:34:59
7 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:38:10
8 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:39:20

Descalificari
1 Pap Kriszta Nora
Observatii:
16477 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 03:22:36
2 Profiran Sara Elena
Observatii:
17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 03:12:50
3 Birzu Ioana
Observatii:
16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:52:55
4 Burlacu Alexia Stefania
Observatii:
16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:49:76

Proba 4 200 m liber - 10 ani - Masculin (139 sportivi inscrisi in 19 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vizireanu Andrei Luca 17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
2 Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
3 Olteanu Matei Alexandru 16914 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
4 Duta David Andrei 17016 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99
6 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
7 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 3
1 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
3 Ulescu Tudor Mihai 16641 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 04:28:28
4 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:56:33
5 Dorcea Alexandru Cristian 17015 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 04:17:19
6 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
7 Chertes Andrei Odin 16741 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99
8 Dumitru Andrei 16446 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 03:48:52
3 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:35:88
4 Bucur Stefan 15896 2008 Sport Club Municipal Bacau 03:27:89
6 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 03:37:97
7 Ionel Luca Adrian 16853 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:47:32

Seria: 5
1 Onea Albert David Ioan 17035 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:26:76
2 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 03:24:94
3 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:21:74
4 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 03:21:52
5 Ichim Raul Adrian 16551 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:21:62
6 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 03:23:71
7 Gagiu David 16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:26:27

Seria: 6
1 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:21:06
2 Spiridon Daren Andrei Eug 15698 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:19:86
3 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 03:18:45
5 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:18:41
6 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 03:19:05
7 Panait Alexandru David 16915 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:20:30

Seria: 7
1 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:16:79
2 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:16:38
3 Ene Alexandru 16404 2008 As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 03:15:69
4 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 03:13:19
5 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 03:15:69
6 Purcarea Filip Andrei 16772 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 03:16:28
7 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:16:38
8 Popescu Darius George 17014 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:17:30

Seria: 8
1 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 03:11:80
2 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:11:45
3 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:09:22
4 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:08:24
6 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:09:29
7 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 03:11:74
8 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 03:12:58

Seria: 9
1 Popa Mihnea Octavian 16188 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 03:08:17
2 Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:07:67
3 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:07:13
4 Siklodi Csongor Aron 16656 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 03:06:20
5 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:06:30
6 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:07:26
7 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 03:08:02
8 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 03:08:17

Seria: 10
1 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 03:04:41
2 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:03:69
4 Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 03:01:86
5 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:01:93
6 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:02:26
7 Chiriac Andrei Catalin 15423 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:04:10
8 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:05:62

Seria: 11
1 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 03:01:39
2 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 03:00:51
3 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:00:24
4 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 02:59:17
5 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:00:00
6 Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 03:00:37
7 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 03:01:00
8 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 03:01:40

Seria: 12
1 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 02:58:15
2 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:57:30
3 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:57:08
4 Petrisor Alexandru 16804 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:56:55
5 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:56:59
6 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:57:09
7 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:57:91
8 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:58:95

Seria: 13
1 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 02:56:28
2 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:56:24
3 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:56:12
4 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:55:36
5 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:55:57
6 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 02:56:22
7 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:56:27
8 Dumitrescu Matei Gabriel 17071 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:56:35

Seria: 14
1 Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 02:55:03
2 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:52:50
3 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:51:91
4 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:51:42
6 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:52:18
7 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:53:48
8 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 02:55:30

Seria: 15
1 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:49:89
2 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 02:49:32
3 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:48:65
4 Crismariu Luca Vasile 17075 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:47:86
5 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:48:25
6 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:48:92
7 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 02:49:41
8 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 02:50:38

Seria: 16
1 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:47:54
2 Dragota Adrian Cristian 17064 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:46:66
3 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:46:06
4 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:44:77
5 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:45:00
6 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:46:64
7 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 02:47:20
8 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 02:47:64

Seria: 17
2 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:38:07
3 Marchidan Maximilian 17073 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 02:37:62
4 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:37:13
5 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 02:37:52
6 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:37:82
7 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:38:58
8 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 02:44:17

Seria: 18
1 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:36:62
3 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:35:85
4 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 02:35:12
5 Onet Radu Valentin 16768 2008 Turcia 02:35:25
6 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:36:21
7 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:36:45
8 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:36:68

Seria: 19
1 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:34:50
2 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:33:51
3 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:33:02
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 02:26:05
5 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:26:36
6 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:33:48
7 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 02:34:46

Descalificari
1 Andreescu Angelo Nicolas
Observatii:
14939 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 03:27:39
2 Strec Arthur
Observatii:
16219 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 03:21:43
3 Maschiu Matteo Florian
Observatii:
16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 03:02:15
4 Trasca Vlad Andrei
Observatii:
16114 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 02:40:62
5 Iordache Tudor Andrei
Observatii:
16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:36:35
6 Aldea Gabriel
Observatii:
16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:34:56

Proba 5 4 X 50 m liber - 11 ani - Feminin (15 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 9 Andrea Denisa Girovanu, Elena Clara Apetrei, Daria Teodora Hotoleanu, Natalia Ecaterina Amariei, 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
2 Stafeta 10 Iasmina Nicoleta Hodut, Catinca Elena Popa, Kamilla Csenge Kiss, Iris Alexandra Samuila, 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99
3 Stafeta 11 Maria Furtuna, Sarah Teodora Melenciuc, Ioana Andreea Telegeanu, Ioana Alexandra Marin, 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 02:42:55
4 Stafeta 12 Ingrid Ioana Frunza, Andreea Corina Blanariu, Maria Camelia Mihalcea, Iarina Ioana Andrei, 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 02:30:40
5 Stafeta 13 Alina Riana Bertea, Maia Alexandra Rasadean, Karina Alexandra Roman, Iasmina Moldovan, 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 02:34:59
6 Stafeta 14 Elisabeta Florentin Iosub, Diana Andreea Sveduneac, Natalia Andreea Secoban, Dumitrita Selena Robaniuc, 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99
7 Stafeta 15 Irisz Antonia Curticapean, Irina Minea, Renata Cazan, Arienn Szekeres, 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 Denissa Alexia Stanemir, Ana Gabriela Mustata, Maria Teodora Oancea, Alexia Maria Sinescu, 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 02:24:48
2 Stafeta 2 Maria Roxana Pop, Mara Berinde, Ingrid Monica Sabau, Crista Petra Ciceu, 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 02:20:31
3 Stafeta 3 Petra Izabela Posa, Ioana Cozma, Sara Maria Brezan, Caterina Alexia Cioineag, 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:12:34
4 Stafeta 4 Irina Ana Preda, Francesca Toader, Briana Alexan Alemnaritei, Timeea Maria Lazar, 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:09:14
5 Stafeta 5 Sara Maria Fulea, Carla Ioana Sava, Roxana Maria Arhire, Teodora Ana Maria Niculae, 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:11:95
6 Stafeta 6 Maria Antonia Preotu, Mihaela Adriana Pirvu, Maria Alexia Argesanu, Ioana Alexandra Voicu, 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:13:75
7 Stafeta 7 Larisa Maria Gidei, Maria Georgian Iloviceanu, Maria Denisa Herban, Bianca Ioana Lungu, 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 02:22:36
8 Stafeta 8 Andreea Camelia Dorcea, Maria Roberta Popa, Alexandra Maria Maican, Alexandra Irina Anghel, 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:25:80

Proba 6 4 X 50 m liber - 11 ani - Masculin (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
2 Stafeta 9 Florin Orlando Utuleac, Marius Valentin Oancea, Alexandr Slavic, Rares C-Tin Bercaru, 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Stafeta 10 Daniel C-Tin Ionescu, Indru George Siliste, Laurentiu Liviu Falan, Alexandru Preda, 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Stafeta 11 Vladut Andrei Moraru, Andrei Liviu Cazacu, Luca Alexandru Mihailov, Rares Mihai Oanta, 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 02:23:34
5 Stafeta 12 Armand Gustav Enescu, Ayan Gheorghiu, Robert Simon, Rares Erik Soaita, 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 02:33:35
6 Stafeta 13 Alexandru Mihai Marcu, David Andrei Dumitrache, Matei Alex. Iordache, Denis Mihai Maselusa, 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
7 Stafeta 14 Radu Tudor Munteanu, Alex Ilisuan, Alexandru Rares Popa, Szabo Peter Herman, 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Seria: 2
1 Stafeta 1 Gabriel Dan Alexandru, David Ioan Stroe, Mihnea Cosmin Modoran, Enes Kacmaz, 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 02:17:03
2 Stafeta 2 Mario Robert Aron, Matei Iulian Ruse, Gabriel Luca Stamate, Toma Bucur, 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 02:11:41
3 Stafeta 3 David Andrei Cazan, Rares Stefan Badea, Rares Cristian Calinic, Darius Octav Teisanu, 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 02:08:36
4 Stafeta 4 Rares Andrei Mihai, David Andrei Sibiseanu, Petru Achim Craciun, Robert Andrei Badea, 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 02:02:43
5 Stafeta 5 Edward Cristian Muraru, Mihai Antonio Constantin, Cesar Gabriel Antimir, Cristian Andrei Dobre, 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 02:07:99
6 Stafeta 6 Darius Gabriel Briceag, Andrei Valentin Duna, Robert Ionut Pistol, Andrei Theodor Proca, 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 02:09:25
7 Stafeta 7 Flavius C-Tin Cojocaru, Leonardo Maftei, Mihnea C-Tin Deleu, Stefan Spiridon, 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 02:16:77
8 Stafeta 8 Tiberiu Gabriel Musat, Victor Marian Popa, Darius Giuran, Darius Andrei Dragoi, 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 02:18:15

Ziua 1 - Sesiunea 2


Proba 1 50 m fluture - 11 ani - Masculin (123 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bodnariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
4 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 99:99:99
5 Mandaianu Mario Florian 17010 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
2 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 Club Sportiv "Aquis" Bucuresti 99:99:99
3 Paun Andrei 16360 2007 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
4 Agripina Robert 15780 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:56:57
5 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:57:74
6 Rusu Mihai George 16983 2007 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
7 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Mitican Andrei 15805 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:54:09
2 Bobarnac Radu 15894 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:53:48
3 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:52:83
4 Matias Alexandru 14801 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:84
5 Mitrofan Dan Felix 17025 2007 Swimming Team Bucuresti 00:51:48
6 Marcu Alexandru Mihai 16523 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:52:85
7 Rascovschi Stefan 16105 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:53:88
8 Vlaicu Anton Nicolae 16072 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:54:97

Seria: 4
2 Cazacu Andrei Liviu 15427 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:47:49
3 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:79
4 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:47
6 Falan Laurentiu Liviu 16330 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:83
7 Covaci Remus 15719 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:47:59
8 Madaras Ioan Pio Vladimir 15914 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:48:60

Seria: 5
1 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:21
2 David Simon Sebastian 16451 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:45:47
3 Spiridon Stefan 16092 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:45:05
4 Mihailov Luca Alexandru 15425 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:44:82
5 Duna Andrei Valentin 13976 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:95
6 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:45:36
7 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:71
8 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:41

Seria: 6
1 Trandafir Cosmin Cristian 16320 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:91
2 Agapi Darius Florin 16283 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:42:54
3 Matei Mihnea Marian 14642 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:51
5 Trenchea Darius Matei 15838 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:30
6 Grigore Patris 16251 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:42:53
7 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:62
8 Farcas Laurentiu Cristian 16353 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:44:42

Seria: 7
1 Dinu Ian 16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:42:01
2 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:41:84
3 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:10
4 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:01
5 Grigore Andrei 15974 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:07
6 Popescu David Mihai 16165 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:42
7 Slavic Alexandr 15464 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:95
8 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:20

Seria: 8
1 Jurma Paul Gabriel 16011 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:68
3 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:27
4 Bucur Nirus Edvin 15836 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:15
5 Purcar Mircea 15809 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:15
6 Dragoi Darius Andrei 16241 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:40:31
7 Ionescu Daniel C-Tin 15975 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:56
8 Popa Victor Marian 16240 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:40:74

Seria: 9
1 Simon Robert 15848 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:90
2 Pistol Robert Ionut 13991 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:46
3 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:81
4 Ilisuan Alex 14417 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:38:68
5 Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:38:76
6 Bogaci Miron Petru 16985 2007 Swimming Team Bucuresti 00:39:15
8 Calinic Rares Cristian 15933 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:40:13

Seria: 10
1 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:38:54
2 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:27
3 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:26
4 Bulica Ioan 15971 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:07
5 Moraru Vladut Andrei 15430 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:38:24
6 Abit Eian 15842 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:27
7 Blidaru David Andrei 14589 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:47
8 Marangoci Darius Gabriel 14596 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:65

Seria: 11
1 Giuran Darius 16271 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:37:85
2 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:64
3 Abrihan David Andrei 16093 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:37:54
4 Antimir Cesar Gabriel 16306 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:45
5 Ruse Matei Iulian 14641 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:49
6 Munteanu Radu Tudor 16276 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:37:54
7 Bucur Mario Alexandru 16374 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:37:76
8 Gherman Ianis Adrian 15879 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:92

Seria: 12
1 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:37:31
2 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:37:28
3 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:37:23
4 Dragoiu Mihai Ionut 14597 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:13
6 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:37:27
7 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:37:28
8 Peter Robert Alexandru 15979 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:39

Seria: 13
1 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:37:07
3 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:66
4 Chelu Stefan Mihai 14652 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:58
5 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:36:64
6 Barbu Albert Valentin 16273 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:91
8 Lilea Albert Ionut 13984 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:09

Seria: 14
1 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:23
2 Cazan David Andrei 15935 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:03
3 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:93
4 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:74
5 Coroianu Daniel 15143 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:74
6 Lupu Matei Filip 16270 2007 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:35:97
7 Kovacs Gergo Csanad 13897 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:10
8 Herman Szabo Peter 16275 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:36:33

Seria: 15
1 Borcea Nikolas George 15717 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:35:69
2 Teisanu Darius Octav 15932 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:21
3 Moian Dusa Rares 16180 2007 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:07
4 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:81
5 Onisoru Darius Cristian 15587 2007 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:34:97
6 Gheorghiu Ayan 15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:19
7 Badea Rares Stefan 15934 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:66
8 Muntean Rares Ionut 15924 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:35:72

Seria: 16
1 Trocin Stefan 15872 2007 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:34:70
2 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:53
3 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:36
4 Popa Alexandru Rares 16274 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:33:91
5 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:94
6 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:36
7 Dobre Cristian Andrei 16310 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:62
8 Schmidt Christian 15912 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:34:81

Seria: 17
1 Briceag Darius Gabriel 14949 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:21
2 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:32:77
3 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:31:94
4 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:31:28
5 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:31:53
6 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:32:75
8 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:86

Descalificari
1 Soaita Rares Erik
Observatii:
15851 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:47:65
2 Musat Tiberiu Gabriel
Observatii:
16233 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:40:42
3 Popa Rares Cristian
Observatii:
15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:37:05

Proba 2 50 m fluture - 11 ani - Feminin (130 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Iavorschi Ana Loredana 16970 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
4 Hotoleanu Daria Teodora 16973 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
5 Amariei Natalia Ecaterina 16971 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99
6 Pintea Elena Andrada 16972 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Seria: 2
1 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
2 Matei Teodora Ana Maria 15958 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
3 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
4 Hodut Iasmina Nicoleta 16483 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:54:15
5 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:54:24
6 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
7 Circiu Gabriela Melania 15985 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
8 Tudor Iemima 17011 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 3
2 Stamate Daria Maria 14528 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:50:95
3 Botez Ioana Alexandra 15490 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:49:70
4 Achim Ema 15475 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:49:55
5 Nicolae Melania Ana Maria 15432 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:49:67
6 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:50:44
7 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:51:32
8 Nagy Etelka Abigel 16354 2007 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:51:95

Seria: 4
1 Toba Andreea Atalina 16473 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:48:82
2 Anghel Alexandra Irina 16148 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:47:67
3 Secoban Natalia Andreea 16285 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:47:40
4 Timofte Rebeca 15633 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:47:11
5 Furtuna Maria 15947 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:23
6 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:41
7 Sava Carla Ioana 15968 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:47:80
8 Moldovan Alexia Florina 16199 2007 Turcia 00:49:17

Seria: 5
1 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:47:02
2 Degeratu Andrada Georgian 15900 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:46:40
4 Vulturescu Alessia Ioana 16303 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:23
5 Girovanu Andrea Denisa 15922 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:37
6 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:46:33
7 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:77
8 Roman Karina Alexandra 16010 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:47:02

Seria: 6
1 Varro Henrietta 16933 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:44:99
2 Cazan Renata 14910 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:44:62
3 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:41
4 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:23
5 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:29
6 Salcudean Raluca Elena 15857 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:44:47
7 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:99
8 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:45:21

Seria: 7
1 Petrea Andreea Lacramiora 15718 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:43:93
2 Iosub Elisabeta Florentin 16287 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:43:73
3 Tudorescu Afroditi Maria 15056 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:43:58
4 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:08
5 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:43:27
6 Sabau Ingrid Monica 15886 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:64
7 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:43:88
8 Bolocan Alexandra Nicolet 16989 2007 Swimming Team Bucuresti 00:43:98

Seria: 8
1 Corbu Alexandra Maria 15776 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:42:68
2 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:42:57
3 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:35
4 Maftei Denisa 14797 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:14
5 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:15
6 Cozma Roberta Alexandra 15782 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:42:39
7 Popa Catinca Elena 16484 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:42:58

Seria: 9
2 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:41:69
3 Gidei Larisa Maria 15803 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:30
4 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:17
5 Bogatean Sara Gloria 16278 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:41:23
6 Zsebe Anna Ilona 15855 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:32
7 Zima Maria Alina 16244 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:91
8 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:08

Seria: 10
1 Covaciu Bogdana Stefania 16198 2007 Turcia 00:40:80
2 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:75
3 Dorcea Andreea Camelia 15308 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:43
4 Hrib Maria 15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:39:84
5 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:40:19
6 Popa Maria Roberta 16164 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:40:59
7 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:40:75
8 Brezan Sara Maria 15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:01

Seria: 11
1 Herban Maria Denisa 15800 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:52
2 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:39
3 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:39:20
4 Dragoi Maria 16242 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:39:11
5 Pirvu Mihaela Adriana 14626 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:12
6 Munteanu Maria 15928 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:32
7 Nita Andra Maria 16448 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:39:45

Seria: 12
1 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:39:01
2 Arhire Roxana Maria 15964 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:94
3 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:78
4 Rogojanu Sara 15911 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:38:38
5 Cernautanu Roberta Ana 16302 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:74
6 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:93
7 Sinescu Alexia Maria 15678 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:98
8 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:39:02

Seria: 13
1 Constantinescu Briana 14600 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:01
2 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:00
3 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:74
4 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:37:30
5 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:37:49
6 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:79
7 Trusca Melisa Anne 14622 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:00

Seria: 14
1 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:80
3 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:63
4 Alemnaritei Briana Alexan 15962 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:20
5 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:36:57
6 Kiss Kamilla Csenge 15150 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:64
7 Oancea Maria Teodora 14708 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:77
8 Fulea Sara Maria 15965 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:93

Seria: 15
1 Boleacu Paula Maria 15870 2007 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:35:98
2 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:70
3 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:61
4 Toader Francesca 16296 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:33
5 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:47
6 Cozma Ioana 14796 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:66
7 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:75
8 Ciceu Crista Petra 15888 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:36:07

Seria: 16
1 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:34:89
2 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:82
3 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:34:51
4 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:35
5 Apetrei Elena Clara 15921 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:34:40
6 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:34:58
7 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:34:89
8 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:03

Seria: 17
1 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:34:32
2 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:33:57
3 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:32:81
4 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:32
5 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:32:73
6 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:20
7 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:82
8 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:34:35

Descalificari
1 Visan Cristina Bianca
Observatii:
14649 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:51:87
2 Saniuta Monia Alexandra
Observatii:
16179 2007 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:45:85
3 Costandache Carolina
Observatii:
15715 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:75
4 Traistaru Amalia Andreea
Observatii:
15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:74
5 Robaniuc Dumitrita Selena
Observatii:
17007 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:38:22

Proba 3 50 m spate - 10 ani - Masculin (139 sportivi inscrisi in 19 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vizireanu Andrei Luca 17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
2 Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
3 Dorcea Alexandru Cristian 17015 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
4 Duta David Andrei 17016 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Onea Albert David Ioan 17035 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
7 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 3
1 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
2 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
4 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:52:52
5 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:52:80
6 Ulescu Tudor Mihai 16641 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:27
7 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
8 Dumitru Andrei 16446 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Seria: 4
1 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:51:97
2 Ene Alexandru 16404 2008 As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:51:48
3 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:50:89
4 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:50:19
5 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:50:58
6 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:51:10
8 Ionel Luca Adrian 16853 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:52:52

Seria: 5
1 Olteanu Matei Alexandru 16914 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:49:63
2 Andreescu Angelo Nicolas 14939 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:48:44
4 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:47:78
5 Chertes Andrei Odin 16741 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:47:93
6 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:48:13
7 Gagiu David 16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:24
8 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:49:66

Seria: 6
1 Purcarea Filip Andrei 16772 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:47:12
2 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:46:73
3 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:46:45
4 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:45:85
5 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:46:04
6 Popescu Darius George 17014 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:46:61
7 Spiridon Daren Andrei Eug 15698 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:46:99
8 Panait Alexandru David 16915 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:47:73

Seria: 7
1 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:45:82
2 Ichim Raul Adrian 16551 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:45:54
3 Strec Arthur 16219 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:45:46
4 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:45:27
7 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:58
8 Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:45:85

Seria: 8
1 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:44:87
2 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:62
3 Bucur Stefan 15896 2008 Sport Club Municipal Bacau 00:44:45
4 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:44:18
5 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:34
6 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:59
7 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:44:82
8 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:45:26

Seria: 9
1 Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:05
2 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:01
3 Zarojanu David Ionut 17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:43:93
4 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:79
6 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:00
7 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:44:05
8 Crismariu Luca Vasile 17075 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:44:14

Seria: 10
1 Chiriac Andrei Catalin 15423 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:55
2 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:46
3 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:43:07
4 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:95
5 Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:43:03
6 Dumitrescu Matei Gabriel 17071 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:17
8 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:43:55

Seria: 11
1 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:88
2 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:69
3 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:42:65
4 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:42:57
5 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:62
6 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:68
7 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:83
8 Horvat Alexandru Cristian 15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:89

Seria: 12
1 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:46
2 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:17
3 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:42:14
4 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:41:91
5 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:41:99
6 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:14
7 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:42:43
8 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:42:53

Seria: 13
1 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:41:68
2 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:51
3 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:32
4 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:29
5 Popa Mihnea Octavian 16188 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:41:31
6 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:43
7 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:67
8 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:89

Seria: 14
1 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:41:11
2 Siklodi Csongor Aron 16656 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:98
3 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:87
4 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:40:79
5 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:84
6 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 00:40:90
7 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:41:04
8 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:41:18

Seria: 15
1 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:59
2 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:40:30
3 Petrisor Alexandru 16804 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:40:11
4 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:95
5 Marchidan Maximilian 17073 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:40:06
6 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:40:19
7 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:44
8 Onet Radu Valentin 16768 2008 Turcia 00:40:73

Seria: 16
1 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:79
2 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:50
3 Dragota Adrian Cristian 17064 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:35
4 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:84
5 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:87
6 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:39:38
7 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:73

Seria: 17
1 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:68
2 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:38:43
3 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:40
4 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:90
5 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:37:91
6 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:41
7 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:38:68

Seria: 18
1 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:66
2 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:43
3 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:95
4 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:73
5 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:87
6 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:43
7 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:51
8 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:37:78

Seria: 19
1 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:33
2 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:36:13
3 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:46
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:63
5 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:90
6 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:90
7 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:26
8 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:35

Descalificari
1 Dinu Eric Tudor
Observatii:
15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:45:43
2 Iacob Andrei Dorin
Observatii:
16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:47
3 Micu Tudor
Observatii:
16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:73

Proba 4 50 m spate - 10 ani - Feminin (109 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
4 Oprea Alexia Andreea 17018 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Croitoru Sofia Nicoleta 17021 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Ghimpu Sara Maria 16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
3 Arion Mara Andreea 16635 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:56:79
4 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:52:59
5 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:55:03
6 Tataru Luiza Gabriela 16632 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:57:30
7 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 Club Sportiv "Aquis" Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Damian Nicoleta 16648 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:50:66
2 Rogoza Carmen Ionela 16649 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:50:22
3 Darie Paula Maria 15421 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:49:59
4 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:49:24
5 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:28
6 Munteanu Maria Ioana 16994 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:50:02
7 Toma Ana Maria Sorina 16577 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:50:25
8 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:51:99

Seria: 4
1 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:47:81
2 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:47:20
3 Gerendi Klimek Karina Mar 17056 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:46:85
4 Harbea Natalia Andreea 16751 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:46:44
5 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:46:80
6 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:97
7 Pap Kriszta Nora 16477 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:47:54
8 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:49:12

Seria: 5
1 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:46:38
2 Isac Antonia Maria 16493 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:46:17
3 Butuk Zsofia 16655 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:46:06
5 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:46:03
6 Constantin Alexa 14147 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:46:15
7 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:46:35
8 Popescu Tamara 17094 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:46:40

Seria: 6
1 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:45:76
2 Neagu Maria 16638 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:45:36
3 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:28
4 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:11
5 Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:45:26
6 Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:45:35
7 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:45:37
8 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:45:78

Seria: 7
1 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:44:97
2 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:44:95
3 Pop Letitia Amalia 16822 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:44:51
4 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:44:39
5 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:39
6 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:44:51
7 Leu Adelina Alexia 16592 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 00:44:95
8 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:45:11

Seria: 8
2 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:93
3 Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:43:52
4 Salaika Andonia Ioana 16247 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:37
5 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:43:50
6 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:60
7 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:43:95
8 Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:34

Seria: 9
1 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:07
2 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:42:89
3 Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Turcia 00:42:82
4 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:42:65
5 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:42:80
6 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:85
7 Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:43:06
8 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:19

Seria: 10
1 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:42:62
2 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:42:51
3 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:42:32
4 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:42:13
5 Man Daria Gabriela 16752 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:42:27
6 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:42:46
7 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:42:58
8 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:62

Seria: 11
1 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:42:08
3 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:26
4 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:41:17
5 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:25
6 Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:41:32
7 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:77
8 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:42:08

Seria: 12
1 Malus Irina Elena 14615 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:13
2 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:41:07
3 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:40:94
4 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:59
5 Ambrozie ilinca 17066 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:63
6 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:03
7 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:09
8 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:13

Seria: 13
1 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:40:58
2 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:40:10
4 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:39:64
5 Princz Lara 16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:92
6 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:40:03
8 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:40:58

Seria: 14
1 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:38
2 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:88
3 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:38:83
4 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:65
5 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:38:54
6 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:86
7 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:39:05
8 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:39:56

Seria: 15
1 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:51
2 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:30
3 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:40
4 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:35:49
5 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:82
6 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:18
7 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:37:47
8 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:53

Proba 5 50 m spate - 11 ani - Masculin (123 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Bodnariuc Ianis Costin 16711 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99
5 Andries Eric Stefan 15861 2007 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Seria: 2
1 Petrea Razvan Dumitru 16941 2007 Club Sportiv "Aquis" Bucuresti 99:99:99
2 Falan Laurentiu Liviu 16330 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:53:95
3 Bobarnac Radu 15894 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:52:18
4 Mitrofan Dan Felix 17025 2007 Swimming Team Bucuresti 00:49:43
5 Marcu Alexandru Mihai 16523 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:50:08
6 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:52:29
7 Paun Andrei 16360 2007 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99

Seria: 3
1 Preda Alexandru 16990 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:48:55
2 Covaci Remus 15719 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:47:76
4 Ciocirlan Sebastian Gabri 15724 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:46:90
5 Cazacu Andrei Liviu 15427 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:46:97
6 Soaita Rares Erik 15851 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:47:74
8 Madaras Ioan Pio Vladimir 15914 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:49:37

Seria: 4
1 Stoica Mihai Sebastian 16760 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:46:44
2 Popescu David Mihai 16165 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:55
3 Bogaci Miron Petru 16985 2007 Swimming Team Bucuresti 00:44:84
4 Popa Victor Marian 16240 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:44:79
5 Jurma Paul Gabriel 16011 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:80
6 Agripina Robert 15780 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:44:92
7 Bocicai Ioan Adrian 15970 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:46:15

Seria: 5
1 Rascovschi Stefan 16105 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:44:50
2 Mitican Andrei 15805 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:44:39
3 Matei Mihnea Marian 14642 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:44:18
4 Muraru Edward Cristian 16318 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:43:77
5 Rus Matei 16349 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:43:97
7 Lilea Albert Ionut 13984 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:44:44
8 Mihailov Luca Alexandru 15425 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:44:55

Seria: 6
1 Dragoi Darius Andrei 16241 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:43:76
2 Marc Albert Catalin 15853 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:43:18
3 Alexandru Gabriel Dan 16146 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:06
4 Jurja Carol 16156 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:68
6 Vlaicu Anton Nicolae 16072 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:43:15
7 Mirea Rares Ionut 15054 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:43:22
8 Duna Andrei Valentin 13976 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:43:76

Seria: 7
1 Grigore Andrei 15974 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:42:51
2 Stroe David Ioan 16172 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:42:16
3 Slavic Alexandr 15464 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:42:04
4 Chelu Stefan Mihai 14652 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:97
5 Mandaianu Mario Florian 17010 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:42:00
6 Purcar Mircea 15809 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:42:09
7 Ionescu Daniel C-Tin 15975 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:28
8 Anton Bogdan 16256 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:42:67

Seria: 8
1 Matias Alexandru 14801 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:94
2 Siliste Indru George 16896 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:41:80
3 Oancea Marius Valentin 15953 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:72
4 Simon Robert 15848 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:47
5 Blidaru David Andrei 14589 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:63
6 Bucur Toma 16338 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:75
7 Trandafir Cosmin Cristian 16320 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:41:83
8 Giuran Darius 16271 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:41:94

Seria: 9
1 Bercaru Rares C-Tin 15951 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:30
2 Bulica Ioan 15971 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:41:20
3 Farcas Laurentiu Cristian 16353 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:40:85
4 Agapi Darius Florin 16283 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:40:59
5 Grigore Patris 16251 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:40:82
6 Barbu Albert Valentin 16273 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:00
7 Spiridon Stefan 16092 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:26
8 Iordache Matei Alex. 15288 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:41:34

Seria: 10
1 Ruse Matei Iulian 14641 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:55
2 Oanta Rares Mihai 15428 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:40:42
3 Coroianu Daniel 15143 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:40:26
4 Borcea Nikolas George 15717 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:40:08
5 Schmidt Christian 15912 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:40:25
6 Marangoci Darius Gabriel 14596 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:40:42
8 Constantin Mihai Antonio 16311 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:57

Seria: 11
1 Trenchea Darius Matei 15838 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:93
2 Pistol Robert Ionut 13991 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:78
4 Cazan David Andrei 15935 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:39:36
5 David Simon Sebastian 16451 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:66
6 Deleu Mihnea C-Tin 14799 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:72
7 Musat Tiberiu Gabriel 16233 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:39:80
8 Dumitrache David Andrei 15684 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:98

Seria: 12
1 Major Erik Marcin 15256 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:39:29
2 Aron Mario Robert 14635 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:26
3 Abit Eian 15842 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:12
4 Briceag Darius Gabriel 14949 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:39:00
5 Utuleac Florin Orlando 16128 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:39:08
6 Bucur Nirus Edvin 15836 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:39:22
7 Antimir Cesar Gabriel 16306 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:39:27
8 Abrihan David Andrei 16093 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:39:30

Seria: 13
1 Modoran Mihnea Cosmin 16162 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:87
2 Ilisuan Alex 14417 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:38:76
3 Dragoiu Mihai Ionut 14597 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:58
4 Maselusa Denis Mihai 16517 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:38:51
5 Lupu Cristian Andrei 14826 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:55
6 Calinic Rares Cristian 15933 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:60
7 Bucur Mario Alexandru 16374 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:38:80
8 Popa Alexandru Rares 16274 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:38:92

Seria: 14
1 Moraru Vladut Andrei 15430 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:38:44
2 Teisanu Darius Octav 15932 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:32
3 Stamate Gabriel Luca 14601 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:16
4 Petre Eduard Ionut 16269 2007 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:38:01
5 Kacmaz Enes 16157 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:38:07
6 Peter Robert Alexandru 15979 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:17
7 Munteanu Radu Tudor 16276 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:38:43

Seria: 15
1 Trocin Stefan 15872 2007 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:37:92
3 Craciun Petru Achim 15972 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:06
4 Proca Andrei Theodor 15709 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:96
5 Badea Rares Stefan 15934 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:37:05
6 Sibiseanu David Andrei 15982 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:37:39
7 Lupu Matei Filip 16270 2007 Asociatia Club Sportiv Pescarusul Izvorani 00:37:60
8 Herman Szabo Peter 16275 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:37:95

Seria: 16
2 Muntean Rares Ionut 15924 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:36:62
3 Moian Dusa Rares 16180 2007 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:48
5 Gherman Ianis Adrian 15879 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:35:62
6 Maftei Leonardo 14800 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:62
7 Popa Rares Cristian 15394 2007 Colegiul National Sportiv "Cetate" Deva 00:36:68
8 Mihai Rares Andrei 15977 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:36:88

Seria: 17
1 Cojocaru Flavius C-Tin 14798 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:35:37
2 Georgescu Vlad 15973 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:19
3 Coman Darius Stefan 15725 2007 Asociatia Clubul Sportiv Barracuda Campina 00:34:64
4 Badea Robert Andrei 15969 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:33:50
5 Takacs Dominik Roberto 15255 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:33:92
6 Tapirluie Mihai Andrei 13968 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:04
7 Enescu Armand Gustav 15847 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:22
8 Onisoru Darius Cristian 15587 2007 Asociatia Club Sportiv Junior Swin Iasi 00:35:47

Descalificari
1 Rusu Mihai George
Observatii:
16983 2007 Swimming Team Bucuresti 00:48:17
2 Dinu Ian
Observatii:
16956 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:46:55
3 Gheorghiu Ayan
Observatii:
15850 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:67
4 Kovacs Gergo Csanad
Observatii:
13897 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:37:54
5 Dobre Cristian Andrei
Observatii:
16310 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:51

Proba 6 50 m spate - 11 ani - Feminin (130 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Matei Teodora Ana Maria 15958 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
5 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
6 Hodut Iasmina Nicoleta 16483 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Seria: 2
1 Pintea Elena Andrada 16972 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:53:94
2 Tudor Iemima 17011 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:51:99
3 Moldovan Alexia Florina 16199 2007 Turcia 00:49:68
4 Amariei Natalia Ecaterina 16971 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:49:51
5 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:49:54
6 Hotoleanu Daria Teodora 16973 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:50:62
7 Toba Andreea Atalina 16473 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:53:47
8 Iavorschi Ana Loredana 16970 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:54:76

Seria: 3
1 Botez Ioana Alexandra 15490 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:48:75
2 Timofte Rebeca 15633 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:48:51
3 Salcudean Raluca Elena 15857 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:48:38
4 Moldovan Iasmina 16014 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:47:40
5 Marin Ioana Alexandra 16230 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:48:09
6 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 00:48:41
7 Stamate Daria Maria 14528 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:48:62
8 Varro Henrietta 16933 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:49:08

Seria: 4
1 Nicolae Melania Ana Maria 15432 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:46:99
2 Circiu Gabriela Melania 15985 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:46:47
3 Saniuta Monia Alexandra 16179 2007 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:46:19
4 Furtuna Maria 15947 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:46:06
5 Secoban Natalia Andreea 16285 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:46:13
6 Mustata Ana Gabriela 16455 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:46:39
7 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:46:56
8 Maican Alexandra Maria 16159 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:47:35

Seria: 5
1 Iosub Elisabeta Florentin 16287 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:46:00
2 Bolocan Alexandra Nicolet 16989 2007 Swimming Team Bucuresti 00:45:29
3 Vulturescu Alessia Ioana 16303 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:45:19
4 Costandache Carolina 15715 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:45:06
5 Sava Carla Ioana 15968 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:45:12
6 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:45:22
7 Tudorescu Afroditi Maria 15056 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 00:45:38
8 Iloviceanu Maria Georgian 15797 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:46:01

Seria: 6
1 Roman Karina Alexandra 16010 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:44:80
2 Szekeres Arienn 15671 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:44:54
3 Petrea Andreea Lacramiora 15718 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:44:39
4 Soare Ana Maria 13495 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:44:09
5 Melenciuc Sarah Teodora 15945 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:44:15
6 Blanariu Andreea Corina 17003 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:44:51
7 Minea Irina 15672 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:44:66
8 Visan Cristina Bianca 14649 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:44:87

Seria: 7
1 Girovanu Andrea Denisa 15922 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:43:83
2 Stanescu Mihaela Jaqeline 14586 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:43:75
3 Traistaru Amalia Andreea 15246 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:65
5 Bogatean Sara Gloria 16278 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 00:43:62
6 Nagy Etelka Abigel 16354 2007 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:43:68
7 Dorcea Andreea Camelia 15308 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:81
8 Popa Maria Roberta 16164 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:43:88

Seria: 8
1 Sveduneac Diana Andreea 16282 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:43:32
2 Herban Maria Denisa 15800 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:43:20
3 Sabau Ingrid Monica 15886 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:11
4 Stanemir Denissa Alexia 16457 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:42:98
5 Curticapean Irisz Antonia 15673 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:43:01
6 Arhire Roxana Maria 15964 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:43:16
7 Berinde Mara 15885 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:43:27
8 Telegeanu Ioana Andreea 16232 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:43:36

Seria: 9
1 Visinescu Oana Nicoleta 15711 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:42:58
2 Maftei Denisa 14797 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:42:24
3 Cazan Renata 14910 2007 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:42:00
4 Rogojanu Sara 15911 2007 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:41:99
5 Cernautanu Roberta Ana 16302 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:42:00
6 Ciceu Crista Petra 15888 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:42:10
7 Cozma Roberta Alexandra 15782 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:42:34
8 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:42:92

Seria: 10
1 Hrib Maria 15591 2007 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:41:65
2 Argesanu Maria Alexia 14605 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:56
3 Popa Catinca Elena 16484 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:41:47
4 Anghel Alexandra Irina 16148 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:33
5 Bertea Alina Riana 16015 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:41:43
6 Cioineag Caterina Alexia 16073 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:41:55
7 Serbanescu Maria Alessand 13971 2007 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:41:59
8 Dragoi Maria 16242 2007 Cl. Sp. Municipal SIBIU 00:41:90

Seria: 11
1 Corbu Alexandra Maria 15776 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:41:24
2 Trusca Melisa Anne 14622 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:18
3 Croitoru Adela Ioana 16153 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:10
4 Gidei Larisa Maria 15803 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:41:00
5 Oancea Maria Teodora 14708 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:41:03
6 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:41:13
7 Degeratu Andrada Georgian 15900 2007 Sport Club Municipal Bacau 00:41:19
8 Zima Maria Alina 16244 2007 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:41:28

Seria: 12
1 Craciun Nicola Aiana 15877 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:77
2 Constantinescu Briana 14600 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:40:71
3 Rasadean Maia Alexandra 16132 2007 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:40:66
5 Calinoiu Stefania 14332 2007 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:40:57
6 Covaciu Bogdana Stefania 16198 2007 Turcia 00:40:70
7 Craciun Daria Alesia 15876 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:72
8 Tatar Maia 16345 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:40:81

Seria: 13
1 Achim Ema 15475 2007 ASC Corona 2010 Brasov 00:40:14
2 Nitescu Eva Maria 15287 2007 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:40:09
3 Pop Maria Roxana 15883 2007 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:99
4 Voicu Ioana Alexandra 16304 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:84
5 Robaniuc Dumitrita Selena 17007 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 00:39:96
6 Sarkany Melinda Sarolta 15878 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:40:02
7 Sinescu Alexia Maria 15678 2007 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:40:10
8 Zsebe Anna Ilona 15855 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:42

Seria: 14
1 Badralexi Sofia Maria 16346 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:39:37
2 Mihai Teodora Maria 15720 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:39:31
3 Vasilescu Ema Cristina 16294 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:67
4 Lungu Bianca Ioana 15801 2007 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:55
5 Luta Sara Maria 15431 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:38:58
6 Munteanu Maria 15928 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:38:88
7 Apetrei Elena Clara 15921 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:39:36
8 Fulea Sara Maria 15965 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:72

Seria: 15
1 Boleacu Paula Maria 15870 2007 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 00:38:27
2 Posa Petra Izabela 14792 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:13
3 Alemnaritei Briana Alexan 15962 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:50
4 Toader Francesca 16296 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:09
5 Surugiu Andra Georgiana 16409 2007 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:37:29
6 Stancu Aida Maria 14827 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:38:04
7 Preda Irina Ana 16307 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:25

Seria: 16
1 Kiss Kamilla Csenge 15150 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:87
2 Pirvu Mihaela Adriana 14626 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:81
3 Nita Andra Maria 16448 2007 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:36:49
4 Vass Brigitta 16348 2007 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 00:35:94
5 Mihalcea Maria Camelia 16235 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:36:46
6 Preotu Maria Antonia 15695 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:53
7 Cozma Ioana 14796 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:36:87
8 Lazar Timeea Maria 16301 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:98

Seria: 17
1 Andrei Iarina Ioana 15963 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:93
2 Samuila Iris Alexandra 15249 2007 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:35:83
3 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:35:71
4 Grosu Ana Georgiana 15930 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:04
5 Paraschiv Eva Maria 15929 2007 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:15
6 Frunza Ingrid Ioana 16234 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:77
7 Niculae Teodora Ana Maria 15966 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:88
8 Remete Mirestean Daria 15856 2007 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:35:93

Descalificari
1 Brezan Sara Maria
Observatii:
15492 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:38:29

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - 10 ani - Feminin (109 sportivi inscrisi in 15 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Profiran Sara Elena 17095 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
4 Oprea Alexia Andreea 17018 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Croitoru Sofia Nicoleta 17021 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 2
1 Savulescu Maria Theodora 16428 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
2 Jipa Alexandra 17084 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99
3 Iorga Ioana Madalina 15825 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:47:87
4 Toma Ana Maria Sorina 16577 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:45:52
5 Rogoza Carmen Ionela 16649 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:46:66
6 Arion Mara Andreea 16635 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:49:62
7 Racovita Militaruelisabet 16940 2008 Club Sportiv "Aquis" Bucuresti 99:99:99

Seria: 3
1 Leu Adelina Alexia 16592 2008 Clubul Sportiv Municipal Resita 00:44:59
2 Darie Paula Maria 15421 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:43:54
4 Damian Nicoleta 16648 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:42:93
6 Costea Mihaela Izabella 16524 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:43:54
7 Munteanu Maria Ioana 16994 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:44:27
8 Tataru Luiza Gabriela 16632 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:45:22

Seria: 4
1 Zavoianu Maya Maria 16495 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:41:52
2 Neagu Maria 16638 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:41:14
3 Voicila Maria 15988 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:40:96
4 Miclea Ana Maria 17060 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:40:64
5 Gerendi Klimek Karina Mar 17056 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:40:90
6 Cunciu Alessia Maria 16640 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:00
7 Harbea Natalia Andreea 16751 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:41:23
8 Pap Kriszta Nora 16477 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:42:02

Seria: 5
1 Stoian Bianca Ioana 16904 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:30
2 Negoita Anne Marie Justin 16644 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:40:20
3 Balan Ilinca 16750 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:39:96
4 Dima Gabriela Maria 17026 2008 Swimming Team Bucuresti 00:39:64
5 Butuk Zsofia 16655 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:39:70
6 Merealbe Briana Elena 15626 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:40:00
7 Isac Antonia Maria 16493 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:40:28
8 Popescu Tamara 17094 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 00:40:61

Seria: 6
1 Carstea Irina 16176 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:39:30
2 Salaika Andonia Ioana 16247 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:26
3 Dobre Ioana 16423 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:90
4 Lungu Bianca Alexandra 17061 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:38:63
5 Dragomir Denisa Alexandra 15653 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:38:74
6 Rozorea Maria Carla 16803 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:38:97
7 Anton Patricia Daniela 17013 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:39:28
8 Constantinescu Anna 17087 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:39:33

Seria: 7
1 Adam Clara Patricia 16748 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:53
2 Huza Andrea 16478 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:38:31
3 Mardaru Klara Stefania 14523 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:38:27
4 Vilciu Raluca Maria 16186 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:02
5 Bichescu Andrada Bianca 16254 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:38:22
7 Maday Emese Timea 16659 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:38:38
8 Padurean Andrada Lorena 16783 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:38:55

Seria: 8
1 Ardelean Ana Maria 16548 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:82
2 Chirica Ana Stefania 15359 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:61
3 Oprisan Maria Isabela 16556 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:37:47
4 Precob Roberta Andreea 16700 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:11
6 Lala Maria Elena 16252 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:49
7 Gheorghesc Carla Alexandr 16790 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:70
8 Stanescu Alessia Maria 16713 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:37:85

Seria: 9
1 Pop Letitia Amalia 16822 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:06
2 Ostafe Maria Giulia 14573 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:36:89
3 Boer Henrietta 13898 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:36:75
5 Constantin Alexa 14147 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:36:75
6 Batrinu Gabriela Bianca 16646 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:36:87
7 Doncila Daria Nicole 16555 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:36:98
8 Piper Alesia Beatrice 14646 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:37:06

Seria: 10
1 Iorga Maria Teodora 16986 2008 Swimming Team Bucuresti 00:36:56
2 Covaciu Andreea Teodora 16387 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:36:38
3 Dinca Ana Maria 17063 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:36:19
4 Zamfir Crina Emilia 14330 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:36:03
5 Bota Alexia Maria 17058 2008 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 00:36:06
6 Turcu Delia Maria 16798 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:36:19
7 Man Daria Gabriela 16752 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:55
8 Tila Ariana Georgiana 16115 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:36:64

Seria: 11
1 Aylett Keira Nicoleta 13969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:96
2 Radu Alexia Mihaela 16786 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:87
3 Floranescu Ioana Ariana 16793 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:72
4 Baciu Amalia Georgiana 17081 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:53
5 Malus Irina Elena 14615 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:54
6 Fetita Ripea Maria Alessi 16196 2008 Turcia 00:35:74
7 Barbul Zetea Mara Ana 16858 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:92
8 Cernat Amina Maria 17022 2008 Swimming Team Bucuresti 00:35:99

Seria: 12
1 Rednic Achim Daria Maria 16902 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:33
2 Sarbu Alexandra 16628 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:35:23
3 Nagy Zsofia 16784 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:22
4 Burlacu Amalia Valentina 16951 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:13
5 Macoveiciuc Larisa Ioana 16158 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:35:17
6 Togoe Ioana Maria 16944 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:35:22
7 Birzu Ioana 16785 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:27
8 Cioboata Andra Gabriela 14151 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:35:48

Seria: 13
1 Ban Alexia Maria 16880 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:24
3 Constantinescu Ana Irina 17059 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:81
5 Croitoru Evelyne Maria 16669 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:75
6 Burlacu Alexia Stefania 16950 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:14
7 Tutuianu Sara Teodora 16905 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:34:24
8 Freciu Ayanna Sorana 14745 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:34:88

Seria: 14
1 Lospa Tamara Ioana 14579 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:33:43
2 Amariei Rianna 17080 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:40
3 Santha Emilia Nora 16660 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:32:79
4 Mitrana Tania Andreea 14839 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:25
5 Munteanu Mihaela 15840 2008 Cl. Sp. MEDGIDIA 00:32:42
6 Georgescu Ioana 17074 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:10
7 Ambrozie ilinca 17066 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:43
8 Ciobanu Ioana Alexandra 13497 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:33:50

Seria: 15
1 Prisecariu Aissia Claudia 17078 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:13
2 Moscaliuc Maria Ilinca 16953 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:31:87
3 Stefura Ingrid 14803 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:31:70
4 Sibiseanu Ana Maria 16903 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:30:64
5 Stiger Diana Gabriela 16799 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:31:56
6 Predescu Simona Maria 16806 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:85
7 Alexa Daria 17077 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:32:08
8 Diamandescu Eliza Elena 14746 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:13

Descalificari
1 Ghimpu Sara Maria
Observatii:
16834 2008 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 00:43:10
2 Princz Lara
Observatii:
16855 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:33:52

Proba 2 50 m liber - 10 ani - Masculin (139 sportivi inscrisi in 19 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Vizireanu Andrei Luca 17206 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99
4 Apostol Petru 14585 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99
5 Scaunasu Bogdan 17207 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 99:99:99

Seria: 2
2 Radu Fabian Andrei 17092 2008 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99
3 Hagiu Matei Stefan 16634 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Onea Albert David Ioan 17035 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
5 Dorcea Alexandru Cristian 17015 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99
6 M. Sediq Mateen 17005 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99
7 Oancea Cristian Ionut 16789 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Seria: 3
1 Andreescu Angelo Nicolas 14939 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99
2 Dumitru Andrei 16446 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99
3 Bucur Stefan 15896 2008 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99
4 Enache Andrei Stefan 17173 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99
5 Ion Vlad Cosmin 16984 2008 Swimming Team Bucuresti 99:99:99
6 Apachitei Octavian 16076 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99
7 Pricopoaia Rares Ioan 17076 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 99:99:99
8 Duta David Andrei 17016 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Seria: 4
1 Ionel Luca Adrian 16853 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:48:03
3 Ene Alexandru 16404 2008 As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 00:44:29
5 Oancea Bogdan Alex. 16650 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:43:92
7 Mirica Andrei Madalin 16489 2008 Asociatia Sportiva "Club Atom" Ploiesti 00:47:91
8 Ulescu Tudor Mihai 16641 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 01:00:07

Seria: 5
1 Oana Robert 16576 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:42:06
2 Ichim Raul Adrian 16551 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:41:53
3 Gagiu David 16642 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:23
4 Moldovan Raul Andrei 16744 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:40:52
5 Olteanu Matei Alexandru 16914 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:40:64
6 Cichi Thomas Andrei 16637 2008 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 00:41:26
7 Popescu Darius George 17014 2008 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 00:41:63
8 Chirana Andrei Nicolae 16107 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 00:42:61

Seria: 6
1 Zamfir Stefan 17024 2008 Swimming Team Bucuresti 00:40:01
2 Panait Alexandru David 16915 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:88
3 Spiridon Daren Andrei Eug 15698 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:39:69
4 Chiriac Ianis Cristian 16908 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:39:59
5 Taga Octavian Andrei 16094 2008 Clubul Sportiv Municipal Bacau 00:39:62
7 Dinu Eric Tudor 15357 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:39:93
8 Mihaila Nicolae Daniel 14938 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:40:12

Seria: 7
1 Papa Gabriel Bogdan 16546 2008 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 00:39:40
3 Percea Tudor 16949 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:39:06
4 Tinis Rares Cristian 16857 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:04
5 Strec Arthur 16219 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:39:04
6 Moise Matei 16453 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:39:15
7 Bacan Rares Alexandru 14145 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:39:31
8 Sandu Matei 16651 2008 Liceul cu program sportiv Braila 00:39:55

Seria: 8
1 Pop Claudiu Nicolae 16745 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:67
3 Laiu Rares Stefan 15627 2008 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 00:38:49
4 Popa Mihnea Octavian 16188 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:38:28
5 Duta Eduard Nicolas 14639 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:38:47
6 Sava Claudiu Alexandru 16916 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:38:50
7 Chertes Andrei Odin 16741 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:38:59
8 Roman Stefan Cristian 16854 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:39:01

Seria: 9
1 Trofin Luca Alexandru 16549 2008 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 00:38:06
2 Farkas Daniel Mark 17039 2008 Cl.Sp.Mun. "Csikszereda " Miercurea Ciuc 00:37:71
3 Siklodi Csongor Aron 16656 2008 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 00:37:46
4 State Matei Cristian 16918 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:36
5 Maschiu Matteo Florian 16958 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:37:36
7 Iacob Andrei Dorin 16920 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:37:99
8 Fleancu Calin Andrei 17009 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:38:20

Seria: 10
1 Judet Toni Andrei 16805 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:09
2 Bobaru Catalin Emanuel 16788 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:37:04
3 Costis Alexandru Adrian 16708 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:95
4 Ignat Andrei Alexandru 16704 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:36:79
5 Ivanovici Luca David 16791 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:36:92
6 Badita Radu Nicolae 16802 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:37:01
7 Stefan Mihai Catalin 16947 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:37:07
8 Dumitrescu Matei Gabriel 17071 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:37:21

Seria: 11
1 Stanciu Victor 16935 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:49
2 Rus Sergiu Viorel 16746 2008 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 00:36:40
3 Degeratu David George 15699 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:36:27
4 Florescu Alexandru Stefan 15834 2008 ACS Atena Sport Club Constanta 00:36:15
5 Gherghina Alexandru Costi 16758 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:36:26
6 Badescu Stefan Alex. 14599 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:36:29
7 Chiriac Andrei Catalin 15423 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:36:46
8 Nae Bogdan Gabriel 16112 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:36:78

Seria: 12
1 Stanciu Sabin 15465 2008 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 00:35:94
2 Purcarea Filip Andrei 16772 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:91
3 Dacu Furdui Rares 16575 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:35:76
4 Neacsu Matei Cristian 16946 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:73
5 Tirla Stefan Dumitru 15640 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:35:75
6 Neacsu Darius Daniel 15824 2008 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 00:35:79
7 Campeanu Bogdan Andrei 14658 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:92
8 Farina Alfonzetti Victor 16967 2008 Palatul copiilor Constanta 00:36:13

Seria: 13
1 Tanase Rares Ioan 14611 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:35:70
2 Bartis Tudor Andrei 16187 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:35:47
4 Slave Robert George 14610 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:34
5 Alexandrescu Radu Cristia 17042 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:35:36
6 Micu Tudor 16039 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:43
7 Constantin David Gabriel 15362 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:35:49
8 Jecan Andy Mihai 16787 2008 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 00:35:72

Seria: 14
1 Somcutean Darius Andrei 16856 2008 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 00:35:22
2 Boboc David Andrei 15794 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:35:11
3 Misirgic Andrei Mihail 17085 2008 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 00:34:95
4 Barbat Vlad Stefan 15083 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:50
5 Musat Darius Andrei 14620 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:66
6 Smadu Florin David 14970 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:35:05
7 Stroe David Alexandru 16778 2008 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 00:35:21
8 Iaschiu Stefan 16911 2008 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 00:35:34

Seria: 15
1 Ali Amir 16630 2008 Palatul copiilor Constanta 00:34:49
2 Jeler Alexandru Ionut 16183 2008 Clubul Sportiv Municipal Brasov 00:34:36
3 Raducanu Gabriel Codrut 14755 2008 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 00:34:17
4 Artene Luca 14804 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:33:97
5 Adamescu David Andrei 15086 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:07
6 Petrisor Alexandru 16804 2009 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:34:35
7 Barbu Matei Alexandru 15085 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:34:49
8 Radu Andrei Ionut 15343 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:34:49

Seria: 16
1 Dragota Adrian Cristian 17064 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:33:73
2 Verciuc Ioan 16797 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:52
3 Aldea Gabriel 16907 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:33:49
4 Barbu Tiberiu Mihai 13994 2008 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 00:33:27
6 Agapie David Valentin 14969 2008 Asociatia Club Sportiv Total Sport Art Pitesti 00:33:52
7 Marchidan Maximilian 17073 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:33:65
8 Selyem Tamas 13896 2008 Clubul Sportiv Municipal Targu Mures 00:33:96

Seria: 17
1 Jipescu David 15841 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:33:13
2 Laszlo Eduard 16220 2008 Clubul Sportiv Scolar Resita 00:33:08
3 Onet Radu Valentin 16768 2008 Turcia 00:32:97
4 Milas Bogdan Andrei 16578 2008 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 00:32:91
5 Costache Sebastian Ioan 16963 2008 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 00:32:95
6 Zamfir Sararu Vlad 16943 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:33:00
7 Ionita Mihnea George 16626 2008 Palatul copiilor Constanta 00:33:09
8 Giuroiu Daniel Teodor 14714 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:33:19

Seria: 18
1 Tanase Catalin Andrei 17067 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:87
2 Ivanof Alexandru Bogdan 14623 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:32:83
3 Urzica Andrei Alexandru 16919 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:68
4 Andrian Andrei Cozmin 16952 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:65
5 Lupusoru Vlad Stefan 16913 2008 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 00:32:67
6 Chirita Petru Alexandru 16456 2008 Renovatio Sport Club Bucuresti 00:32:71
7 Trasca Vlad Andrei 16114 2008 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 00:32:87
8 Radu David Stefan 17065 2008 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 00:32:90

Seria: 19
1 Duica Stefan Tudor 14837 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:32:51
2 Pop Mihnea Andrei 16821 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:31:84
3 Avakian Karen 14583 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:92
4 Gaman Alexandru Ioan 14715 2008 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 00:30:63
5 Stoica David Alexandru 14706 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:30:80
6 Iordache Tudor Andrei 16032 2008 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 00:31:13
7 Rotaru Petru Adrian 15688 2008 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 00:32:47
8 Takacs Milan Ruben 15254 2008 Clubul Sportiv Crisul Oradea 00:32:63

Descalificari
1 Horvat Alexandru Cristian
Observatii:
15489 2008 Clubul Sportiv Nautica Bacau 00:39:21
2 Crismariu Luca Vasile
Observatii:
17075 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:37:70
3 Zarojanu David Ionut
Observatii:
17079 2008 As. Cl. Sp. ""NADA FLORILOR" FALTICENI 00:35:43

Proba 3 200 m mixt - 11 ani - Feminin (130 sportivi inscrisi in 17 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
3 Matei Teodora Ana Maria 15958 2007 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99
4 Pascu Ariana Ioana 16652 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
5 Moraru Karina Andreea 16654 2007 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99
6 Tudorescu Afroditi Maria 15056 2007 Cl. Sp. "DACIA" MIOVENI 99:99:99

Seria: 2
1 Toba Andreea Atalina 16473 2007 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99
2 Hotoleanu Daria Teodora 16973 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 04:27:21
3 Amariei Natalia Ecaterina 16971 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 04:12:33
4 Zaharia Alessia Georgiana 15819 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 03:45:69
5 Uta Daria Irina 17012 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:56:33
7 Pintea Elena Andrada 16972 2007 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 04:34:15
8 Moldovan Alexia Florina 16199 2007 Turcia 99:99:99

Seria: 3
1 Varro Henrietta 16933 2007 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 03:44:00
2 Zamfir Miruna Gabriela 16174 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 03:40:90
3 Achim Ema 15475 2007 ASC Corona 2010 Brasov 03:39:11
4 Secoban Natalia Andreea 16285 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 03:38:30
5 Visan Cristina Bianca 14649 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 03:38:89
7 Tudor Iemima 17011 2007 Asociatia Clubul Sportiv CONTRATIMP 03:41:85

Seria: 4
1 Anghel Alexandra Irina 16148