Cont

Lista de start pentru Internationalele de inot ale romaniei, tin. +jun.

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicola Andreea Cristina 12557 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costea Denisa Mariana 11444 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascal Alexia 11750 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marasac Alexandra Bianca 12104 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orzac Paula Reka 10491 2000 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu Alexandra Anissia 12560 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 9 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ardelean Alex Ovidiu 10648 2000 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 10 200 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cretoiu Claudiu Andrei 11447 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 13 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascal Ana Iulia 11810 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 14 400 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 15 400 m liber - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 16 400 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Danila Tia Maria 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m liber - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hasegan Vlad Sebastian 10260 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m liber - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comsa Mihai Alexandru 10769 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 19 100 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 20 100 m liber - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laszlo Zoltan 11667 2001 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 21 200 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muca Andreea Maria 11635 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 22 200 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 23 200 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maxin Melissa Octavia 10624 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 24 200 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 25 200 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dulu Costin Gabriel 10004 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 26 200 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bran Ionel 10697 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 27 200 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 28 200 m mixt - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotos Serban 12342 2002 Clubul Sportiv Universitar Suceava 99:99:99

Proba 29 50 m fluture - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 30 50 m fluture - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 31 50 m fluture - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Stelian Cristian 13419 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 32 50 m fluture - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bomchis Filip Tudor 11041 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 33 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12106 2002 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 34 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Roberta Flores 11018 2000 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costea Denisa Mariana 11444 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nahed Anna Maria 12559 2003 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m bras - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baltoi Andrei 11710 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 6 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Murgui Alexandru Stefan 9969 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozmuta Cezar Cristian 12788 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 9 100 m fluture - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Francisc Mihai 12294 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comsa Mihai Alexandru 10769 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 16 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 17 200 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoicescu Adrian Gabriel 10732 2000 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 18 200 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandrescu Marco Cristi 9882 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 19 200 m liber - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 20 200 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fintina Vlad 11959 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 21 100 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 22 100 m bras - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordache Andreea Diana 12554 2003 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 23 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 24 100 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pirvu Lorena Cristina 12095 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 25 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 27 400 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicusan Daniel Alexandru 11349 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 28 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 29 800 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vlaicu Andreea Ioana 11536 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 30 800 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Guias Meg Lidia 12269 2002 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 31 800 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Spinu Clara Andreea 11998 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 32 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Roberta Flores 11018 2000 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzea Ana Maria 11020 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Daria Paula 12766 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ardelean Alex Ovidiu 10648 2000 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandru 10240 1999 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olariu Alexandru Adrian 11903 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 9 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Teodora Simina 11223 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 10 200 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hornea Andreea Anda 12908 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 11 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zaharia Delia Ana Maria 11778 2002 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Proba 13 100 m bras - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mailat Eduard Gabriel 9974 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 14 100 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 15 100 m bras - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tulea Sebastian Nicolae 10721 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 16 100 m bras - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Denisa Gabriela 11019 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maxin Melissa Octavia 10624 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Madalina Elena 12700 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pacioianu Vasile Alex. 10178 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 22 200 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olaru Leonard Andrei 9475 1999 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 23 200 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandrescu Mihai 16238 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 24 200 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hliban Gabriel 12086 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 25 200 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 26 200 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 27 200 m liber - open - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gaitan Ana-Maria 15477 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 28 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Perju Alina 11206 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 29 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Mihai 10740 2000 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 30 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 31 1500 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laszlo Zoltan 11667 2001 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 32 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Andrei Mihai 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 33 100 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10854 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stefan Teodor Victor 9971 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Stelian Cristian 13419 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laszlo Zoltan 11667 2001 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bugariu Andrei Petru 10918 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascal Alexia 11750 2001 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hazu Carmen Teodora 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 10 100 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandru 10240 1999 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 11 100 m spate - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costroj Antonio Andrei 10702 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 14 200 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Beatrice Elena 11294 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 16 200 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rad Sarah Damaris 12876 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 17 200 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Punga Dragos George 11554 2000 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 18 200 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 19 200 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sleam Alex Sergiu 9854 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 20 200 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Madaras Filip Gabriel 11818 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 21 100 m liber - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 22 100 m liber - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muca Andreea Maria 11635 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 23 100 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maxin Melissa Octavia 10624 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 24 100 m liber - open - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Madalina Elena 12700 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 25 400 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 400 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 27 400 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Suciu Adrian Claudiu 11352 2001 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Proba 28 400 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Maximilian Robert 10176 2002 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 29 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 30 400 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 31 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 32 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pop Otilia Lavinia 12835 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 33 100 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12643 2003 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99