Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Feminin (104 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Otvos Melisa Maria 16356 2006 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (125 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Predut Mihai Daniel 16203 2006 Asociatia Clubul Sportiv Delfinii Turda 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (135 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dinica Ciprian Dorin 16288 2007 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Feminin (120 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Carpenis Sidonia Elena 15822 2007 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Masculin (139 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 14780 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (123 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 14645 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (103 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marcu Cristina Elena 14522 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (120 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bour Radu Andrei 14790 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Feminin (115 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Andra 16290 2007 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Masculin (134 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cazacu Andrei Liviu 15427 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 5 100 m bras - open - Feminin (92 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Otvos Melisa Maria 16356 2006 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99

Proba 6 100 m bras - open - Masculin (105 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boboc Bogdan Costin 14923 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Masculin (127 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cardei Darius Andrei 15138 2006 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 8 100 m liber - open - Feminin (111 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghitun Alexandra 15128 2006 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Masculin (155 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 16146 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Feminin (130 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 15880 2007 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 11 50 m bras - open - Masculin (117 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jitaru Matei Aian 15554 2006 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99

Proba 12 50 m bras - open - Feminin (99 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Otvos Melisa Maria 16356 2006 Asociatia Club Sportiv Tibi Bistrita 99:99:99

Proba 13 4 X 50 m mixt - open - Masculin (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 11 Dragos Cristian Barnea, Andrei Ionescu, David Andrei Zaman, Vlad Ionut Manole, 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 14 4 X 50 m mixt - open - Feminin (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 11 Gabriela Maria Nistor, Andreea Madalina Piper, Delia Avram, Maria Galmeanu, 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m spate - open - Feminin (100 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marcu Cristina Elena 14522 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Masculin (110 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pinzaru Bogdan Andrei 15186 2006 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Feminin (122 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iosub Elisabeta Florentin 16287 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Masculin (138 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pagu Mihail Alexandru 16333 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m mixt - open - Feminin (99 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marcu Cristina Elena 14522 2006 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 6 200 m mixt - open - Masculin (111 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Andrei Serban 14625 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Proba 7 4 X 50 m mixt - open - Feminin (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 12 Diana Andreea Sveduneac, Irina Sabin, Natalia Andreea Secoban, Elisabeta Florentin Iosub, 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Proba 8 4 X 50 m mixt - open - Masculin (11 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 11 Vladut Andrei Moraru, Stefan Calin Marinescu, Rares Mihai Oanta, Andrei Liviu Cazacu, 2007 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99