Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national seniori, tineret, juniori bazin 25m, juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Perju Alina 11206 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brehar Ruxandra 12352 2002 Club Sportiv Casa EMA 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badescu Petrut Ovidiu 10554 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laszlo Zoltan 11667 2001 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mera Raluca 11203 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marasac Alexandra Bianca 12104 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deresoiu Alexandru Raul 15435 2001 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 8 200 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Filip 11031 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 9 400 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Guias Meg Lidia 12269 2002 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badescu Petrut Ovidiu 10554 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 12 100 m liber - open - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Silaghi Rares 11411 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burciu Ion Dorian 10940 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 16 200 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 17 50 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11184 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 18 50 m liber - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11031 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balaban Horia Mihai 10595 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragnea Alexandru Andrei 11875 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Perde Daria Bianca 11741 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Garboan Helsinia Mihaela 12290 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ratiu George Adrian 10622 2000 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 6 100 m fluture - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Valle Lucian Andrei 11649 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m spate - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marasac Alexandra Bianca 12104 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mera Raluca 11203 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 9 200 m liber - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bordei Catalin Stefan 11695 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m bras - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m bras - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Denieul Catinca 12106 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 13 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 14 400 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 15 800 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Carmen 12301 2002 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 16 800 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzea Ana Maria 11020 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Notingher Carina 11067 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Micu Alexandru 11078 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oprea Florin Antonio 13682 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agopcsa Eva Elisabet 13136 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 6 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzasi Bernadett Vivien 12427 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Proba 7 100 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Micu Mihai 11077 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 8 100 m bras - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vaidian Iustin Ioan 11325 2001 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 9 100 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Valea Andrada 11805 2002 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Jasminne Anne Marie 11364 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bran Ionel 10697 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kavida Paraschevi Eva 11806 2002 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 14 200 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mera Raluca 11203 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 15 100 m mixt - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoicescu Adrian Gabriel 10732 2000 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 16 100 m mixt - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Andrei Alex. 9919 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 100 m mixt - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marasac Alexandra Bianca 12104 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m mixt - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Denisa Gabriela 11019 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 19 1500 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Mihai 10740 2000 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 20 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 21 4 X 50 m mixt - open - Masculin (15 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 8 Catalin Stefan Bordei, Denisa Gabriela Stan, Tudor Gabriel Gagiu, Ana Maria Buzea, 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Marius Theodor 10561 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Perde Daria Bianca 11741 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Saidac Ioana Maria 15546 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Filip 11031 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Gabriela Ioana 11923 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rasinar Alexandra 11751 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 9 200 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vaipan Radu 11060 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 10 200 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m liber - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m liber - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusu Roberta Cristina 11582 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 400 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica C-Tin George Alex. 10736 2000 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Proba 14 400 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olteanu Radu Ion 11449 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 15 400 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Teodora Simina 11223 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 4 X 50 m mixt - open - Feminin (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 2 Rebeca Chelu, Sabina Nicoleta Tudorache, Roberta Cristina Rusu, Irina Alexandra Tomuta, 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99