Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Internationalele de inot ale romaniei, tin. +jun.

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stamate Bogdan Nicolae 10604 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Blotor Darius Andrei 10038 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paius Ancuta Cristina 10282 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Perde Daria Bianca 11741 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Durus Oana Roxana 10845 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iacob Andrei Valentin 9956 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bran Ionel 10697 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 13 100 m fluture - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bud Florina Lorena 9817 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 14 100 m fluture - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macoveiciuc Andra Mihaela 12349 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 100 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 16 100 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costras Patricia Gabriela 11681 2001 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pacioianu Vasile Alex. 10178 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 18 100 m fluture - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexa Andreas Catalin 9855 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bracaci Daniel 11124 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 21 800 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 22 800 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pop Calin Dumitru 10487 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 23 800 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 24 800 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sincraian Cristian 11212 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 25 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Teodora Simina 11223 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 26 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 27 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 28 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 29 1500 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 30 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pojar Rebecca Maria 11158 2000 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 31 1500 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Beatrice Elena 11294 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 32 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Carmen 12301 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 33 100 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10714 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tamasan Dan Mihai 11983 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Timofte Claudiu Florin 10341 1999 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neama Raul Emanuel 9780 1998 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Indrican Andrada Calina 11427 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 8 100 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Andreea Larisa 11033 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 9 100 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pacioianu Bogdan Mihai 10177 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 10 100 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marchitan Teodor George 10324 1999 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 11 100 m bras - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lochita Mihai 11057 2000 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 12 100 m bras - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionescu Mihnea Ioan 11653 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 100 m bras - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitu Antonia Daria 11538 2001 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 14 100 m bras - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionascu Edeea Atanasia 10989 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 15 100 m bras - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ujvary Rhona 12291 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 16 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paius Ancuta Cristina 10282 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 17 200 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 18 200 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marginean Emanuel Alex. 9824 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 19 200 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boltye Otto Mark 12200 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 20 200 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 21 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 22 200 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 23 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 24 200 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Denisa Gabriela 11019 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 25 200 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 200 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12427 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Guias Meg Lidia 12269 2002 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Danila Tia Maria 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Monica Gabriela 9874 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionascu Edeea Atanasia 10989 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 5 200 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandrescu Marco Cristi 9882 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 200 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 7 200 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Codrin Constantin 10714 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deresoiu Alexandru Raul 15435 2001 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m bras - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Botezatu Elena Bianca 14469 2002 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 12 50 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 13 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 14 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tincau Marius Alex. 10232 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 15 50 m bras - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Razvan Gabriel 10696 2000 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 16 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Andrei Ioan 11450 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m spate - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popov Snejana Dusita 11619 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 18 100 m spate - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Melisa 12252 2002 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 19 100 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 20 100 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 21 100 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 22 100 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Andrei 9364 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 23 100 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 24 100 m spate - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mindroc Adrian C-Tin 11604 2001 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 25 800 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andonie Andreea 9770 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 26 800 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Beatrice Elena 11294 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 27 800 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Carmen 12301 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 28 800 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarbulescu Andreea Loreda 11322 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 29 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 30 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 31 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 32 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Haiducu Laurentiu 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balaban Horia Mihai 10595 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 2 200 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 3 200 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banu Alexandru Gabriel 11225 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 4 200 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paturca Vlad 10375 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m spate - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marasac Alexandra Bianca 12104 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 200 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 7 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Maria Miruna 9522 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 9 50 m fluture - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bugariu Andrei Petru 10918 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 10 50 m fluture - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandrescu Marco Cristi 9882 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m fluture - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 50 m fluture - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Solea Luca Mihai 10855 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 50 m fluture - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macoveiciuc Andra Mihaela 12349 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 14 50 m fluture - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Schneider Kristina Maria 11809 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 15 50 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pakai Zsofia 11049 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 16 50 m fluture - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Elisa Andreea 11647 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarac Ionut Alin 9764 1998 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 18 200 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marchitan Teodor George 10324 1999 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 19 200 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szasz Robert Mate 11720 2000 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 20 200 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hentia Alexandru George 12573 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Teodora Simina 11223 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 22 200 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 23 200 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 24 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paius Ancuta Cristina 10282 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olteanu Ana Maria 11722 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oprescu Oana Alexandra 12364 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Madaras Sabin Augustin 10460 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comnea C-Tin Cristian 10262 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leu Razvan Constantin 11533 2001 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 9 200 m mixt - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Elisa Andreea 11647 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m mixt - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 12 200 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Micu Mihai 11077 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 16 200 m mixt - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Solea Luca Mihai 10855 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 400 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Denisa Gabriela 11019 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 18 400 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andonie Andreea 9770 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 19 400 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 20 400 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Carmen 12301 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 21 400 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Salajanu Morar Felician 11043 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 22 400 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tirlea Ionut Gabriel 11147 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 23 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 24 400 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 25 100 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 100 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12334 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99