Cont

Lista de start pentru Campionatele internationale de inot ale romaniei

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Daniel Cristian 12614 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raita Petrica Marius 9365 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Blotor Darius Andrei 10038 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 10 50 m spate - open - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marasac Alexandra Bianca 12104 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 12 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 99:99:99

Proba 13 50 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 14 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 15 50 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzlea Ioana 10126 2000 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 16 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 17 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 18 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 19 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 20 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 21 400 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iacob Andrei Valentin 9956 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 22 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 23 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bran Ionel 10697 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 24 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 25 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cange Gabriel 9540 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 26 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 27 100 m fluture - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vladutu Georgiana 9864 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 28 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 29 100 m fluture - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Catrinoiu Daria 12056 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 30 100 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maxin Melissa Octavia 10624 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 31 100 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costras Patricia Gabriela 11681 2001 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Proba 32 100 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 33 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 34 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 35 100 m fluture - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bugariu Andrei Petru 10918 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 36 100 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Duican Radu 8863 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m fluture - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comnea C-Tin Cristian 10262 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 38 100 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 39 100 m fluture - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 40 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 41 100 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 42 100 m fluture - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Valle Lucian Andrei 11649 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 43 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 44 800 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 45 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 46 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 47 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 48 800 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Mihai 10740 2000 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 49 800 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandru Nicolae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 50 800 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 51 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 52 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 53 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 54 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 55 1500 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 56 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pojar Rebecca Maria 11158 2000 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 57 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 58 1500 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vlaicu Andreea Ioana 11536 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 59 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 60 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Carmen 12301 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 61 100 m liber - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 62 100 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 6147 1992 ROMANIA 99:99:99

Proba 63 100 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10561 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rus Dragos 9236 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badarau Raul Sebastian 10885 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciobanu Robert Gabriel 10656 1999 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 8 100 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 9 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 100 m liber - open - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Babiciu Sebastian Adrian 11414 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 11 100 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Melinda 10470 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 14 100 m liber - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 100 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 16 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 17 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 18 100 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 19 100 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 20 100 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chete Sergiu 9554 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 21 100 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 22 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 23 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 24 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 25 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 26 100 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tincau Marius Alex. 10232 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 27 100 m bras - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 28 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 29 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 30 100 m bras - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marton Arnold 11211 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 31 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 32 100 m bras - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 33 100 m bras - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bolchis Szalai Alexis Tim 10665 2000 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 34 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 35 100 m bras - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 36 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paius Ancuta Cristina 10282 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 37 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 38 200 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bacalu Andrei 11009 2000 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 39 200 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sava Adrian Gratianu 10025 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 40 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 41 200 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boltye Otto Mark 12200 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 42 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 43 200 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Valle Lucian Andrei 11649 2001 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 44 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 45 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 46 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 47 200 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 48 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 49 200 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Denisa Gabriela 11019 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 50 200 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 51 200 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 52 200 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9918 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 53 200 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10491 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 54 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 55 200 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascal Ana Iulia 11810 2002 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Denisa Gabriela 11019 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Monica Gabriela 9874 1999 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Durus Oana Roxana 10845 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 6 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 7 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 8 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 9 200 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 11 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gheorghe Stefan Daniel 7557 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 12 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boltye Otto Mark 12200 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 14 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Romas Catalin Eladio 10748 2000 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 16 200 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Florea Mihnea Ioan 11770 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Marius 6147 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 18 50 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Florina Alexandra 8733 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 19 50 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 20 50 m bras - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Teodora Simina 11223 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 21 50 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 22 50 m bras - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragulet Claudia Maria 12299 2002 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 23 50 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paius Ancuta Cristina 10282 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 24 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 25 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manoliu Ion Alexandru 10415 1988 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 26 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Teodorescu Bogdan 9442 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 27 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Turdean Carlo Stefan 8157 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 28 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 29 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iozu Ioan Andrei 7457 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 30 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 31 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mailat Eduard Gabriel 9974 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 32 50 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 33 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rus Dragos 9236 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 34 50 m bras - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tompa Gyorgy Kadosa 11410 2000 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99

Proba 35 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 36 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hentia Alexandru George 12573 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 38 100 m spate - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusu Roberta Cristina 11582 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 39 100 m spate - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Carola 11807 2002 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 40 100 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 41 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 42 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 43 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 44 100 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orzac Paula Reka 10491 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 45 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Iulia Bianca 8353 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 46 100 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 47 100 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tamasan Dan Mihai 11983 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 48 100 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Andrei 9364 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 49 100 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verba Robert 9853 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 50 100 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 51 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 52 100 m spate - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihalache Alexandru Cipri 11418 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 53 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 54 800 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andonie Andreea 9770 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 55 800 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 56 800 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Carmen 12301 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 57 800 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 58 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 59 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 60 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 61 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Popazov Andrei 9481 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 62 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 63 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Otoiu Luca Ioan 11052 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Madaras Sabin Augustin 10460 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 3 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 4 200 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iacob Victor Stefan 11210 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 6 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 200 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexa Andreas Catalin 9855 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 8 200 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 9 200 m spate - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 10 200 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vladutu Georgiana 9864 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orzac Paula Reka 10491 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Mara 11522 2001 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 14 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Patru Vladut Alexandru 5557 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 15 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 16 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Gabriel Florian 5893 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 17 50 m fluture - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarac Catalin Emanuel 10649 2000 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 18 50 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 19 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 20 50 m fluture - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 21 50 m fluture - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bracaci Daniel 11124 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 22 50 m fluture - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hancu Alexandru 10857 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 23 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 24 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 25 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 26 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 27 50 m fluture - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oprescu Oana Alexandra 12364 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Proba 28 50 m fluture - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 29 50 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 30 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 31 50 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 32 50 m fluture - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olteanu Ana Maria 11722 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 33 50 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 34 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 35 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 36 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 37 200 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 38 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 39 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 40 200 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macovei Andrei 10958 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 41 200 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bran Ionel 10697 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 42 200 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hentia Alexandru George 12573 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 43 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nita Andreea 11633 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 44 200 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 45 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 46 200 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dodita Ariana Gabriela 11880 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 47 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzdugan Adelina Elena 8496 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 48 100 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11203 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 49 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 50 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12349 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costras Patricia Gabriela 11681 2001 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orzac Paula Reka 10491 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Benea Daniela 4695 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mocanu Cristina Erika 11924 2002 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 11 50 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 13 50 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coste Alin 6783 1992 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 14 50 m liber - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoicescu Adrian Gabriel 10732 2000 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 15 50 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 16 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Farcutiu Alexandru 8663 1996 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 17 50 m liber - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cretoiu Claudiu Andrei 11447 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 18 50 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ancuta Alexandru Vasile 7793 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 19 50 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 20 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 21 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 22 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 23 50 m liber - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragnea Alexandru Andrei 11875 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 24 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 25 200 m mixt - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Elisa Andreea 11647 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 200 m mixt - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szabo Nikolett 12182 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 27 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 28 200 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 29 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 30 200 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 31 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 32 200 m mixt - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 33 200 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 34 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 35 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 36 200 m mixt - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mailat Eduard Gabriel 9974 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 37 200 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Duican Radu 8863 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 38 200 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 39 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Soponar Eduard 7674 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 40 200 m mixt - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Solea Luca Mihai 10855 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 41 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lancea Cosmin 608 1980 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 42 400 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 43 400 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andonie Andreea 9770 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 44 400 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 45 400 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragoi Andreea Ramona 11922 2002 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 46 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 47 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 48 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 49 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Duican Radu 8863 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 50 400 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 51 400 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 52 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 53 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandru Nicolae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 54 400 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 55 100 m mixt - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9019 1997 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 56 100 m mixt - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 57 100 m mixt - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10554 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 58 100 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7549 1996 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 59 100 m mixt - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 60 100 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12334 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99