Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national scolar cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume Nu are 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume Nu are 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume Nu are 2001 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume Nu are 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume Nu are 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume Nu are 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m bras - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Sebastian Mihai 12999 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 8 100 m bras - open - Masculin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotos Serban 12342 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 9 100 m bras - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 10 100 m bras - open - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Salajan Antonia 12787 2003 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 11 100 m bras - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szabo Nikolett 12182 2002 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 12 100 m bras - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Teodora Simina 11223 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Croitor Iulius Sebastian 12048 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 15 100 m spate - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sincraian Cristian 11212 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 16 100 m spate - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burlacu Maria Elisabeta 12643 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m spate - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Carmen 12301 2002 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m spate - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bradean Luoana Lorena 11674 2001 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 19 50 m fluture - open - Masculin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iuonas Florin Catalin 12910 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 20 50 m fluture - open - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Ioan Alexandru 11518 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 21 50 m fluture - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciobanescu David Mihai 11547 2001 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 22 50 m fluture - open - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fagetan Iulia 12786 2003 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 23 50 m fluture - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudorache Sabina Nicoleta 12089 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 24 50 m fluture - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jaravete Paula Maria 11336 2001 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 25 4 X 50 m mixt - open - Masculin (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 26 4 X 50 m mixt - open - Masculin (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 27 4 X 50 m mixt - open - Masculin (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 3 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 28 4 X 50 m mixt - open - Feminin (5 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 5 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2003 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 29 4 X 50 m mixt - open - Feminin (1 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 1 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 30 4 X 50 m mixt - open - Feminin (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 2 Inca nu au fost stabiliti sportivii 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Ioana 12790 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Maria 12773 2002 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Haulica Ioana Maria 11201 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bizadea Vlad Damian 13795 2003 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoian Alberto Gabriel 12571 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muresan Bogdan Adrian 11187 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tataru Macado Vanesa 12819 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popov Snejana Dusita 11619 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciobanu Flavius Andrei 12706 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 11 50 m bras - open - Masculin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Saplacan Radu Viorel 13735 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 12 50 m bras - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciaus Catalin Ionut 11241 2001 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 13 50 m spate - open - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tanase Alexandra 13414 2003 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 14 50 m spate - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chelu Rebeca 12101 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 50 m spate - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 16 50 m spate - open - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 17 50 m spate - open - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 18 50 m spate - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bordei Catalin Stefan 11695 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hazu Carmen Teodora 12953 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Goanta Bianca Maria 12164 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 21 100 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popov Snejana Dusita 11619 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 22 100 m fluture - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Mihai Alexandru 12756 2003 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 23 100 m fluture - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 24 100 m fluture - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lighici Florin 11529 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99