Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national open

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (128 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bulanga Cristina 344 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 2 100 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1994 LPS Braila 99:99:99

Proba 3 400 m mixt - 14 - 15 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gheorghe Ana Maria 166 1980 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 200 m bras - 18 - 99 ani - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ignat Tudor 476 1977 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lazar Valerica 502 1978 LPS Braila 99:99:99

Proba 6 200 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Buciu Ileana Mihaela 59 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 200 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 8 100 m spate - 18 - 99 ani - Masculin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Amzuica Andra Iuliana 320 1982 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 9 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hladi Daniela Mihaela 223 1980 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dobrescu Liliana Luminita 2 1971 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 11 400 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Oancea Andreea Elena 125 1979 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 12 200 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Szucs Iolan Lacramioara 65 1977 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 13 200 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gherghel Adrian Vasile 461 1977 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 14 100 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1994 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 15 50 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (94 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Solyom Tibor Lukacs 527 1979 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 16 800 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nicolae Emilia Luminita 169 1980 LPS Braila 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - 18 - 99 ani - Masculin (52 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stana Nicoleta Aurora 39 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99