Cont

Lista de start pentru Campionatul national - juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosianu Emil Marian 9049 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobra Andrei Darius 10044 1999 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 5 200 m liber - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hariga Alexandru C-Tin 10991 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bud Florina Lorena 9817 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Repka Boglarka Nicole 10495 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 8 100 m liber - open - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Adriana Mihaela 10589 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 100 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Augustinov Andreea 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szekely Alexandru Adrian 8719 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cazan Vlad Eduard 10045 1999 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 13 100 m fluture - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Eremia Alexandru Mihai 11606 2000 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99

Proba 14 100 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 15 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 16 200 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nagy Kincso 10886 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 17 200 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Denisa Gabriela 11019 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 18 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 19 100 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Andrei Cristian 8463 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 20 100 m bras - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zanfir Constantin Razvan 12435 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 21 100 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 22 100 m bras - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dancioiu Alex. Stefan 10046 1999 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 23 100 m bras - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Birleanu Luca Tudor 12035 2000 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 24 100 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 25 100 m spate - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragan Theodora 11634 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 100 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculae Daniela Cristina 10755 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 27 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 28 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 29 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 30 400 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bajenaru Andrei Costin 9994 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 31 400 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 32 400 m mixt - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Madaras Sabin Augustin 10460 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 33 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 34 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 35 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lissov Diana 10636 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 36 400 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vladutu Georgiana 9864 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m liber - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9371 1998 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 38 100 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8688 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 39 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 40 200 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10502 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 200 m spate - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barna Theodor Serban 10630 2000 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 4 200 m spate - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Alexandrescu Marco Cristi 9882 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szilagyi Alex. Richard 9315 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 6 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m bras - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nita Andreea 11633 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 8 200 m bras - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Repka Boglarka Nicole 10495 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Oana Diandra 11699 1999 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 11 400 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comanici Valentin 10164 1999 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 12 400 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toth Rares Andres 9323 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 13 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 14 400 m liber - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Calin Rares Mihai 11893 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Proba 15 800 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 16 800 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andonie Andreea 9770 1999 Clubul Sportiv Universitatea Cluj 99:99:99

Proba 17 800 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Durus Oana Roxana 10845 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 18 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 19 200 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9613 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 20 200 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luca Stefania Eliza 9480 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Florea Maria 13820 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 4 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plesa Andrei 9114 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Arpin Vlad Gabriel 11152 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laszlo Paul Robert 9798 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Smaniotto Loren 9681 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanese Sinziana Maria 10030 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Beatrice Elena 11294 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 14 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 16 200 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pacioianu Vasile Alex. 10178 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 17 200 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 18 200 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cazan Vlad Eduard 10045 1999 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 19 400 m liber - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popov Snejana Dusita 11619 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 20 400 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Melinda 10470 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 21 400 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orzac Paula Reka 10491 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99

Proba 22 400 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 23 100 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 24 100 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 25 100 m liber - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 26 100 m liber - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tirlea Ionut Gabriel 11147 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 27 100 m liber - open - Masculin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dancioiu Alex. Stefan 10046 1999 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 28 100 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9676 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 29 100 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11049 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m liber - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pakai Zsofia 11049 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pasa Meltem Diana 10217 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzea Ana Maria 11020 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trifoi Denis Adrian 8414 1996 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 6 200 m bras - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrache Alexandru Iuli 9490 1998 Clubul Sportiv Energic LL PITESTI 99:99:99

Proba 7 200 m bras - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pech Eduard Daniel 9829 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 8 200 m bras - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Punga Dragos George 11554 2000 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 9 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bria Alexandru 9194 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragan Theodora 11634 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Maria Dolores 11036 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 16 200 m mixt - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badarau Raul Sebastian 10885 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Arba Adrian Cristian 10316 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 18 200 m mixt - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 19 200 m mixt - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fangli Henrietta 11346 2001 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 20 200 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m mixt - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lissov Diana 10636 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 22 200 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verdes Maria Bianca 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 23 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 24 1500 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 25 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 27 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hariga Alexandru C-Tin 10991 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 28 100 m mixt - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 29 100 m mixt - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11078 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 30 100 m mixt - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 31 100 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10501 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.2 Baia Mare 99:99:99