Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul national - juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Blotor Darius Andrei 10038 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 5 200 m liber - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoicescu Adrian Gabriel 10732 2000 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Melinda 10470 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fulop Medeea Adina 10502 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 8 100 m liber - open - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nita Andreea 11633 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 9 100 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sabou Marius Bogdan 9329 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Madaras Maria Anton 10049 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 13 100 m fluture - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bugariu Andrei Petru 10918 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 100 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 15 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tataru Andreea Roxana 10005 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 16 200 m fluture - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Irimescu Anamaria 10701 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Haulica Ioana Maria 11201 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 18 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 19 100 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 20 100 m bras - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Karadja Kristian 12845 1998 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 21 100 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 22 100 m bras - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cirlig Marius George 12512 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 23 100 m bras - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Romas Catalin Eladio 10748 2000 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 24 100 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanese Sinziana Maria 10030 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 25 100 m spate - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Huchitu Andreea Catalina 12216 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 26 100 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pojar Rebecca Maria 11158 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 27 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 28 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 29 400 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Preda Bogdan Marius 9050 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 30 400 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 31 400 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosu Bogdan 9513 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 32 400 m mixt - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bran Ionel 10697 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 33 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 34 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gadea Maria Claudia 11021 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 35 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lissov Diana 10636 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 36 400 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vladutu Georgiana 9864 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m liber - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9147 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 38 100 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 39 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 40 200 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9480 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 2 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 3 200 m spate - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pacioianu Vasile Alex. 10178 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 4 200 m spate - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicula Andrei Cristian 10219 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 5 200 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glod Ionut Daniel 8925 1998 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 6 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m bras - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Mihaela 11641 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m bras - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maxin Melissa Octavia 10624 2000 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 9 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Oana Diandra 11699 1999 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 11 400 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Viju Tiberiu George 10011 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 400 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Radu Viorel 11446 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 13 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 14 400 m liber - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toma Octavian 10790 2000 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 15 800 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Giurca Cristina Lucia And 11680 2001 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 16 800 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Colti Dumitrescu Emilia 10001 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 17 800 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fulop Medeea Adina 10502 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 18 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 19 200 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9147 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 20 200 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9074 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gogu Denisa Elena 9374 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lissov Diana 10636 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agopcsa Eva Elisabet 13136 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 4 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Elena Luciana 9984 1999 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hariga Alexandru C-Tin 10991 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macovei Andrei 10958 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Militaru Alexandru Kevin 9503 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 10 100 m fluture - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bud Florina Lorena 9817 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 11 100 m fluture - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Haulica Ioana Maria 11201 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Repka Boglarka Nicole 10495 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 200 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 16 200 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bran Ionel 10697 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neama Raul Emanuel 9780 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Proba 18 200 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Madaras Maria Anton 10049 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 19 400 m liber - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Ana 12374 2001 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 20 400 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balazs Melinda 10470 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 21 400 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Durus Oana Roxana 10845 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 22 400 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 23 100 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 24 100 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 25 100 m liber - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Smaniotto Loren 9681 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 26 100 m liber - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pacioianu Vasile Alex. 10178 2000 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 27 100 m liber - open - Masculin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cirlig Marius George 12512 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 28 100 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8939 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 29 100 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 13109 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m liber - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kovacs Kriszta Nora 10458 2000 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becheanu Maria Teodora 9305 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nastasa Adina Elena 9793 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rasinar Alexandra 11751 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 5 200 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 6 200 m bras - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dinca Andreeas 9613 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 200 m bras - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nistor Mircea Nicolae 11738 1999 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 8 200 m bras - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Feczko Zoltan 10629 2000 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 9 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bria Alexandru 9194 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanese Sinziana Maria 10030 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iacob Andreea 13233 2001 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Meda Ioana Maria 10927 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 16 200 m mixt - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stamate Bogdan Nicolae 10604 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 17 200 m mixt - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marginean Emanuel Alex. 9824 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 18 200 m mixt - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sabou Marius Bogdan 9329 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 19 200 m mixt - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costea Denisa Mariana 11444 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 20 200 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 21 200 m mixt - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pusztay Doris 10844 2000 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 22 200 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 23 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 24 1500 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobre Andrei Petrisor 10194 1999 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 25 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Andrei Nicusor 9324 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 27 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hariga Alexandru C-Tin 10991 2000 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 28 100 m mixt - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9114 1997 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 29 100 m mixt - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10177 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 30 100 m mixt - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10927 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 31 100 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99