Cont

Lista de start pentru Campionat national de copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Masculin (87 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neag Darius Stefan 11213 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (69 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prisacaru Diana Lucia 12068 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Masculin (86 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Doaga Claudiu Andrei 11726 2001 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (95 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marfon Sergiu 11652 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (79 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12071 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (112 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 12078 2002 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Masculin (77 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Miu Robert Constantin 11637 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (67 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Padurariu Carina Florina 11883 2002 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Masculin (97 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neagu Ionut Costin 12022 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Masculin (75 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rebenciuc Rares Andrei 12076 2001 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (87 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leu Razvan Constantin 11533 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Feminin (70 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Bobarnac Andreea 12110 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (94 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotenescu Rares 11904 2002 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (73 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hosu Raul Catalin 11181 2001 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Masculin (106 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11329 2001 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (70 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Atanasiu Ana 11813 2002 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Masculin (103 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Vicentzo Nicolas 12083 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 100 m bras - open - Masculin (70 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasile Stefan Marius 11384 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - open - Feminin (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 3 Andra Paula Szabo, Ana Kinga Gavrila, Loredana Alexand Cavasdan, Bernadett Vivien Buzasi, 2002 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99

Proba 10 4 X 50 m mixt - open - Masculin (12 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 2 David Cristian Rusu, Razvan Rath, David Marius Theod Zamfir, Matei Ioan Lemnaru, 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 4 X 50 m mixt - open - Masculin (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 8 Iustin Ioan Vaidian, Stefan Paul Lazar, Vlad George Bacila, Victor Sebastian Ganea, 2001 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99