Cont

Lista de start pentru Campionat national de copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Masculin (100 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Istrate Vlad Alexandru 10512 2000 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (102 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vlaicu Andreea Ioana 11536 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Masculin (96 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Catargiu Stefan Andrei 10641 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (125 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hosu Raul Catalin 11181 2001 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (118 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11366 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (145 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11604 2001 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Masculin (86 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasile Daniel 9939 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (93 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baraian Sonia Maria 11747 2001 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Masculin (106 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumitrache Gabriel Ioan 11598 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Masculin (84 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Troanca Stefan 10781 2000 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (96 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarac Catalin Emanuel 10649 2000 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Feminin (89 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nita Roxana Mariana 11556 2001 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (102 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petcu Alexandru Andrei 11372 2001 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (77 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandru Vlad Andrei 11157 2000 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Masculin (117 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 11030 2000 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (99 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Teodora Simina 11223 2001 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Masculin (121 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Cl. Sp. "ATACK TEAM" BUCURESTI 99:99:99

Proba 8 100 m bras - open - Masculin (68 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baltoi Andrei 11710 2000 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - open - Feminin (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 8 Andreea Ioana Vlaicu, Antonia Maria Mihai, Mara Elena Gherman, Sara Monica Baciu, 2001 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 10 4 X 50 m mixt - open - Masculin (21 stafete inscrise in 6 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 11 Bogdan Alexandru Cismas, Stefan Marius Vasile, Lucian Andrei Valle, Gabriel Ioan Dumitrache, 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 4 X 50 m mixt - open - Masculin (14 stafete inscrise in 4 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 1 Odeli Cornel Gontar, Catalin Emanuel Sarac, Alex Ovidiu Ardelean, Alexandru Bija, 2000 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99