Cont

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toma Mihai Cosmin 14449 2005 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chis Ariana Roxana 14539 2005 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Todoran Ionut Marian 13577 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nagy Dorottya 13294 2004 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 6 200 m mixt - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vas Balazs Denis 13157 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 7 200 m mixt - open - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fila Barbara Erzsebet 13731 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Erika 13192 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazar Nicolae 13598 2004 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grubacichi Alen 12314 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Feminin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Siklodi Noemi 13161 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 5 200 m liber - open - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cret Tudor Alexandru 15146 2005 Liceul cu program sportiv "Bihorul" Oradea 99:99:99

Proba 6 200 m mixt - open - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Efrem Isabela Ariana 12977 2004 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 7 200 m mixt - open - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bejusca Adrian 13724 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 8 200 m mixt - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lighezan Dorin Valentin 12719 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comsa Alexandru Ioan 14166 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 10 100 m spate - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zayadna Iasmina Maria 14175 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 11 400 m liber - open - Masculin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Checiches Bogdan Alex. 13639 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 12 400 m liber - open - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilea Narcisa 13563 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pocol David Samuel 14251 2003 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 14 100 m bras - open - Masculin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sintean David Stefan 14079 2005 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 15 100 m bras - open - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kemecsei Csenge 12994 2005 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 16 100 m spate - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Alexandru 12968 2003 Clubul Sportiv Politehnica Cluj Napoca 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ticiu Diana Maria 13645 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Masculin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gabor Edmond Ioan 14076 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costinescu Sara Naomi 14177 2005 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sipos Peter David 14362 2005 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 5 400 m liber - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Precob Cretu Anisia 13206 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kover Eduard Cristian 13045 2004 Cl. Sp. Municipal ORADEA 99:99:99