Cont

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciobanu Ioana Monica 15400 2007 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Spiridon Stefan 16092 2007 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Safir Tudor Stefan 14788 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Axentioi Ilinca 15273 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agripina Robert 15780 2007 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iosub Elisabeta Florentin 16287 2007 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Secoban Stefan Alex. 15272 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Erika Luana 15133 2006 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Miruna Alexandra 15716 2007 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simionescu Andrei Mihai 15538 2007 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iofciu Alexandra Sophie 14814 2006 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Toia Codrin Nicolae 15408 2006 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anton Crina Mariana 15121 2007 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pantaza Vladimir Teodor 15811 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baciu Daria Patricia 15182 2006 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hriscu Rares 15396 2006 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 9 200 m liber - open - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bucur Nirus Edvin 15836 2007 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Timofte Rebeca 15633 2007 Club Sportiv Delmadi Piatra Neamt 99:99:99

Proba 11 50 m fluture - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Secoban Stefan Alex. 15272 2006 Clubul Sportiv Scolar Gura Humorului 99:99:99

Proba 12 50 m fluture - open - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghitun Alexandra 15128 2006 As. Cl. Sp. "NATANTIBUS" TULCEA 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m mixt - open - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sauciuc Oana Iulia 15099 2006 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 2 200 m mixt - open - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Carol Mihai 14789 2006 Clubul Sportiv Nautica Bacau 99:99:99