Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. copii 10-11 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (81 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocariu Ana Maria 14654 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (101 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 El Lakkis Hassan 16326 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Masculin (71 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Breazu Luca Ioan 15442 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Visan Maya Maria 15510 2006 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (90 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prunea Robert Ionut 16167 2007 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Feminin (72 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusu Eremia Bianca Ioana 16298 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Masculin (77 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Robert Alex. 15321 2006 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chirita Clara Maria 15412 2006 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (68 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Butnaru Alexandra Mihaela 12459 2007 Asociatia Club Sportiv Winner Pitesti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Masculin (80 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihaila Andrei Florin 16316 2007 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (56 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivan Carina Maria 15284 2006 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Masculin (90 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badea Perlik Robert 13239 2006 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (75 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stancu Elena Alexandra 15866 2007 Asociatia "Club Sportiv YST" Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Masculin (96 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragoiu Mihai Ionut 14597 2007 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Florea Ana Maria 13867 2006 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Masculin (73 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badea Tudor Stefan 15245 2006 Asociatia Club Sportiv Aqua Life Swim 99:99:99

Proba 9 200 m liber - open - Masculin (100 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu David Cristian 15980 2007 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Feminin (80 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raceanu Elena Alexandra 16237 2007 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m fluture - open - Masculin (76 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Catrinescu Mihnea Gabriel 14828 2006 Cl. Sp. Municipal PLOIESTI 99:99:99

Proba 12 50 m fluture - open - Feminin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Avram Delia 14677 2006 As. Cl.Sp. "AQUA SPORT CITIUS" BUCURESTI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m mixt - open - Feminin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazar Simona Marina 15457 2006 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 2 200 m mixt - open - Masculin (84 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muraru Kaan Stefan 15517 2006 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99