Cont

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jurma Victor Emanuel 13652 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orza Emilia Maria 13207 2004 Club Sportiv Aquasport Timisoara 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gergely Mihai 12963 2003 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Orban Kis Eszter 12550 2003 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matei Francisc Mihai 12294 2002 Cl. Sp. "AQUA 01" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gata Rares Rafael 12202 2002 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Feminin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ticiu Diana Maria 13645 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Masculin (61 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matesan Codrin 13568 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kiss Boglarka Denissza 14197 2003 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tanasie Rares Gheorghe 12160 2002 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (52 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gergely Ferenc 13122 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Becsi Iulia Alexia 13556 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 9 400 m liber - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lighezan Dorin Valentin 12719 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Feminin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tigu Blanca Alexa 15172 2003 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 11 100 m liber - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Wolf Denis 12234 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 100 m bras - open - Masculin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Varga Eduard Fabian 13579 2004 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 13 100 m bras - open - Feminin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Papp Zselyke 12307 2004 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lighezan Dorin Valentin 12719 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Erika 13192 2004 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Masculin (48 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chira Sergiu Florin 13766 2004 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 5 400 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazar Andrei 11939 2002 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Budris Daria Anastasia 12698 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Meszaros Balazs 12547 2003 Clubul Sportiv H2O Team Targu Mures 99:99:99