Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neagu Andrei Daniel 14368 2004 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cazan Alexia Ioana 13520 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Blaga Georgio Alessandro 13479 2003 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crihana Denisa Cristina 13791 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tuzson Gellert 14466 2002 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brandis Razvan Vlad 12684 2002 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 2 200 m liber - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Ana Maria 14101 2004 Club sportiv "Bogdan Ciubotariu" Constanta 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paraschiv Rares 13481 2004 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luncasu Gabor Ioana 12610 2003 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Turluianu Victor 12681 2003 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Satnoianu Andrei 15130 2004 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maticiuc Alexandra 13609 2004 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 9 400 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Susanu Eugen Florin 11517 2003 ACS Atena Sport Club Constanta 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cojocaru Ilinca Mara 12624 2003 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 11 100 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hriscu Dragos Alexandru 11916 2002 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Proba 12 100 m bras - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lupusoara Matei 15504 2004 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Galati 99:99:99

Proba 13 100 m bras - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ferica Erika Ana Maria 13205 2004 Liceul cu program sportiv Bacau 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Alina Francesca 13792 2003 Clubul Sportiv Danube Swim Club - Galati 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barabas Andras 14464 2003 Asociatia Club Sportiv Ciprian Sfantu Gheorghe 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Harabagiu Ioana 13521 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Elefteriu Albu Octavian 13516 2004 Cl. Sp. "AQUA SPORT" GALATI 99:99:99

Proba 5 400 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrache Alexandru 11991 2002 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gaitan Ana-Maria 15477 2003 ASC Corona 2010 Brasov 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Cristian Stefan 12822 2003 Clubul Sportiv Municipal Braila 99:99:99