Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lighezan Dorin Valentin 12719 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hentes Andreea 12912 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Milos Sebastian Srecko 12236 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Catrinoiu Daria 12056 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Plainiceanu Sebastian Gab 11496 2001 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 6 100 m fluture - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Aconstantinese Iulia Geor 11207 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Perju Alina 11206 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marton Arnold 11211 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voina Vanessa 13541 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lighezan Dorin Valentin 12719 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Augustinov Simona 12230 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Picu Mihnea Catalin 12720 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Andreea Aida 11670 2001 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sincraian Cristian 11212 2001 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Denis Laurean 12721 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 10 100 m spate - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Covaci Anamaria 12724 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 11 400 m liber - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Milos Sebastian Srecko 12236 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 400 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balta Andreea Bianca 11944 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 13 100 m liber - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Caravan Bogdan Andrei 11491 2001 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 14 100 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Herlas Karina Luana 11559 2001 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 15 100 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Timofte Marius Gabriel 12694 2003 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 16 100 m bras - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Urlea Anja Danina 12913 2003 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fieraru Andrada 12239 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stana Bogdan Ioan 11941 2002 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mehedinteanu Viorica 12713 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vuia Robert Daniel 12714 2003 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 5 400 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Andreea Aida 11670 2001 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 6 400 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Klemens Cristian David 11620 2001 Clubul Sportiv DELFIN Timisoara 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Catrinoiu Daria 12056 2002 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Jurchescu Sebastian Dumit 12224 2002 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99