Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Etapa regionala calificari c. n. cadeti 12-14 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Alexandru Gabrie 12563 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Maria 12555 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stan Leon 11929 2002 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Denieul Catinca 12106 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 5 100 m fluture - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Secrieriu Constantin 14563 2001 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 6 100 m fluture - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Costache Elisa Andreea 11647 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gagiu Tudor Gabriel 11766 2001 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m liber - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Andra Ana Maria 12956 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 4 200 m liber - open - Masculin (45 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Luca Ioan 12567 2003 Clubul Sportiv Performer 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Renata Maria 14564 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Geanta Dragos Petre 14479 2002 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nita Andreea 11633 2001 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Secrieriu Constantin 14563 2001 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei 12889 2003 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 10 100 m spate - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simionescu Alexandra 12950 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 400 m liber - open - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Piciorus Alexandru 12000 2002 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 400 m liber - open - Feminin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rugina Alina Mihaela 12890 2002 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 13 100 m liber - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mindroc Adrian C-Tin 11604 2001 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 14 100 m liber - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tomuta Irina Alexandra 11645 2001 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 100 m bras - open - Masculin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hurmuzache Robert Ionut 12566 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 16 100 m bras - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosmenteniuc Ada Maria 12958 2003 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marin Maria Ioana 12096 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Palaiodimopoulos Haris 14562 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m fluture - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Daria Paula 12766 2003 Asociatia Club Sportiv MEDIAN Bucuresti 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - open - Masculin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hurmuzache Robert Ionut 12566 2003 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 5 400 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vochitoaia Bianca Nicolet 11442 2001 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 6 400 m liber - open - Masculin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burada Rares Stefan 14474 2001 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stanescu Renata Maria 14564 2002 Renovatio Sport Club Bucuresti 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasilescu Nick Adrian 12348 2002 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99