Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatele internationale ale romaniei

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 1500 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Driscu Bogdan Dumitru 441 1976 Clubul Sportiv Municipal SUCEAVA 99:99:99

Proba 2 800 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Potec Camelia Alina 314 1982 LPS Braila 99:99:99

Proba 3 400 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Oprea Iulia 160 1980 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 4 100 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sorica Bogdan 508 1978 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 5 200 m bras - 18 - 99 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pana Giulia Roxana 83 1978 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 50 m bras - 18 - 99 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sorica Bogdan 508 1978 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 7 100 m fluture - 14 - 15 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ivan Nicolae 403 1975 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 8 200 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vintila Cristina Elena 94 1978 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 50 m fluture - 18 - 99 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Boitz Artur Robert 873 1974 Cl.Sp.Sc.Lic.RACOVITA - CSA STEAUA Bucur 99:99:99

Proba 10 100 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ioanovici Alexandru 389 1974 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Calinescu Bogdan George 425 1975 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 400 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Matache Ioana 231 1981 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 13 50 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Machita Mihai Alexandru 460 1977 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - 14 - 15 ani - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Robea Nicolae Doru 481 1977 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 15 100 m spate - 18 - 99 ani - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Deac Bogdan 429 1976 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 16 200 m spate - 16 - 99 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Deac Bogdan 429 1976 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 50 m spate - 16 - 99 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sica Mariana Lavinia 247 1981 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99