Cont

Lista de start pentru Campionatele nationale de seniori si juniori

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocsa Bianca Alexandra 7471 1993 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 7 50 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 8 50 m spate - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 9 50 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 10 50 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Benea Daniela 4695 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Andreea Larisa 11033 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 12 50 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 13 50 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Marius 6147 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 14 50 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Copacel Claudiu Georgian 8867 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 16 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 17 50 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 18 50 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 19 50 m spate - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 20 50 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Ionut 9862 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 21 50 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosioru Paul Andrei 9371 1998 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 22 100 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serboane Daiana Larisa 7227 1993 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 23 100 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 24 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 25 100 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nica Stefania Madalina 8309 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 26 100 m fluture - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Verdes Maria Bianca 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 27 100 m fluture - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 28 100 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarbulescu Andreea Loreda 11322 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 29 100 m fluture - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manzu Livia Georgiana 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 30 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Albu Sonia 6885 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 31 100 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Flavia Carmen 9784 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 32 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 33 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 34 100 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 35 100 m fluture - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 36 100 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cusmir Radu 8690 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 37 100 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 38 100 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vanta Dacian Tudor 6811 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 39 100 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 40 100 m fluture - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Basarabie Mihai 8868 1997 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 41 100 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hasegan Vlad Sebastian 10260 1999 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 42 100 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 43 200 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 44 200 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 45 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 46 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Roberta Flores 11018 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 47 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 48 200 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vladutu Georgiana 9864 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 49 200 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Oana Teodora 8830 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 50 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 51 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 52 200 m bras - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 53 200 m bras - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 54 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitescu Cristian 8873 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 55 200 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghezea Alexandru 9624 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 56 200 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 57 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 58 200 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achimescu Cristian 10263 1999 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 59 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 60 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 61 1500 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 62 1500 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 63 1500 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascalescu Dana 10439 2000 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 64 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 65 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 66 800 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 67 800 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 68 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 69 800 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Bogdan Ionut 7533 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 70 800 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laszlo Paul Robert 9798 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 71 800 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 72 200 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7557 1994 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 73 200 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 74 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9194 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 75 200 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 76 200 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 77 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 2 100 m spate - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ambrono Andrei Daniel 9202 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 3 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 4 100 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 5 100 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oproiu Bogdan Alexandru 8278 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 6 100 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Talpai Tamas 8620 1996 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 7 100 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Sergiu Andrei 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 100 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gherghel Ioan Stefan 484 1978 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 9 100 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comnea C-Tin Cristian 10262 1999 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 10 100 m spate - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 12 100 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 100 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia 9955 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 16 100 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ristache Andreea Francisc 8968 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 17 100 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Ana Maria 10779 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 19 100 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Marius 6147 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 20 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 21 100 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olteanu Valentin Gabriel 9779 1996 Clubul Sportiv Scolar Triumf Bucuresti 99:99:99

Proba 22 100 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 23 100 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banciulescu Alexandru 7880 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 24 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 25 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Alexandru 6260 1990 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 26 100 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 27 100 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghezea Alexandru 9624 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 28 100 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 29 100 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nestor Vlad Andrei 9880 1999 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 30 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 31 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 32 100 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 33 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serboane Daiana Larisa 7227 1993 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 34 100 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 35 100 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 36 100 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bogdaneci Alexandra 7537 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 37 100 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hort Ana Maria Alina 10471 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 38 100 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 39 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Flavia Carmen 9784 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 40 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Albu Sonia 6885 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 41 100 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Theodora Ioana 11025 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 42 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 43 200 m mixt - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 44 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 45 200 m mixt - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 46 200 m mixt - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 47 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 48 200 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 49 200 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Vlad 11755 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 50 200 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 51 200 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 52 200 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 53 200 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 54 200 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Emma Maria 9501 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 55 200 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 56 200 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 57 200 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 6 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neaga Ana Maria 8840 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bud Florina Lorena 9817 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agache Dragos 1425 1984 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 11 50 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 12 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Ionut Bogdan 6239 1989 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 13 50 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 14 50 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudosie Razvan Mihai 7058 1992 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 15 50 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bria Alexandru 9194 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 16 50 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Borz Marius Dumitru 7609 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 17 50 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 18 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghezea Alexandru 9624 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 19 50 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hasegan Vlad Sebastian 10260 1999 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 20 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tecar Flavia Carmen 9784 1991 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 21 200 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baraian Alexandra Iulia 10388 1996 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 22 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 23 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serboane Daiana Larisa 7227 1993 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 25 200 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 26 200 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 27 200 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Alexandra 9612 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 28 200 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Albu Sonia 6885 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 29 200 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Hort Ana Maria Alina 10471 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 30 200 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascalescu Dana 10439 2000 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 31 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 32 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Marius 6147 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 33 200 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 34 200 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 35 200 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Albu George Raul 7414 1995 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 36 200 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 37 200 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 38 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 39 200 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicula Andrei Cristian 10219 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 40 200 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Sergiu Cristi 9727 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 41 200 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 42 200 m fluture - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zarnoianu Ioana Alexandra 8468 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 43 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 44 200 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bud Florina Lorena 9817 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 45 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sarbulescu Andreea Loreda 11322 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 46 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Ioana Cristina 9059 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 47 200 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 48 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 49 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 50 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 51 200 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 52 200 m fluture - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 53 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 54 200 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Militaru Alexandru Kevin 9503 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 55 200 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rusen Andrei 9865 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 56 800 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Alina Gratiela 8585 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 57 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 58 800 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlatescu Sabrina 9926 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 59 800 m liber - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Livia Ana 9065 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 60 800 m liber - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 61 800 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dascalescu Dana 10439 2000 Asociatia Sporting Club Piatra Neamt 99:99:99

Proba 62 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Raiu Florin Alexandru 7916 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 63 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 64 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 65 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Andrei Madalin 8544 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 66 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 67 1500 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 68 1500 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 69 100 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 70 100 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 71 100 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 72 100 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 6885 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 73 100 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9984 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 74 100 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Marius 6147 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Alexandru 8745 1996 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungur Catalin Paul 7672 1994 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 6 50 m fluture - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cristea Horia Stefan 7475 1993 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 7 50 m fluture - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lomnoseanu Mihai Alin 8096 1995 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 8 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coicici Miroslav Radu 6393 1991 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 9 50 m fluture - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Alexandru 6260 1990 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 10 50 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tabora Vlad Dorel 8986 1997 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 11 50 m fluture - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 12 50 m fluture - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achimescu Cristian 10263 1999 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 13 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 14 50 m fluture - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Georgescu Paula Andreea 8546 1996 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 15 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 16 50 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serboane Daiana Larisa 7227 1993 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 17 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 18 50 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 19 50 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 20 50 m fluture - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia 9955 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 21 50 m fluture - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Manac Antoanela Felicia 8086 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 22 50 m fluture - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Irimescu Anamaria 10701 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 23 50 m fluture - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Albu Sonia 6885 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 24 200 m spate - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 25 200 m spate - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Copacel Claudiu Georgian 8867 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 26 200 m spate - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cucerzan Andrei 8199 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 27 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macovei Daniel 6836 1992 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 28 200 m spate - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 29 200 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Andrei Madalin 8544 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 30 200 m spate - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Militaru Alexandru Kevin 9503 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 31 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Laszlo Paul Robert 9798 1999 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 32 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nicolae Cristina Andreea 8192 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 33 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macavei Carina Bianca 7969 1994 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 34 200 m spate - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobrin Alexandra 6556 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 35 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 36 200 m spate - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sandu Raluca Simona 8724 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 37 200 m spate - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia 9955 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 38 200 m spate - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Busuioc Alexandra 8961 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 39 200 m spate - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Maria Dolores 11036 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 40 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Agache Dragos 1425 1984 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 41 100 m bras - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stroe Ionut Bogdan 6239 1989 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 42 100 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 43 100 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badea Calin Mihai 8292 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 44 100 m bras - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bobric Cezar Constantin 8864 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 45 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ghimboasa Sergiu Mihai 7752 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 46 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Bogdan Marian 6938 1992 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 47 100 m bras - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 48 100 m bras - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achimescu Cristian 10263 1999 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 49 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 50 100 m bras - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciorobea Maria Alexandra 7151 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 51 100 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciochina Diana Georgiana 9531 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 52 100 m bras - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 53 100 m bras - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paius Ancuta Cristina 10282 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 54 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 55 100 m bras - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 56 100 m bras - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Oana Teodora 8830 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Cristina Georgeta 2836 1985 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Malina Andra Teodora 9566 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Serboane Daiana Larisa 7227 1993 Clubul Sportiv Universitatea Resita 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Benea Daniela 4695 1987 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paius Ancuta Cristina 10282 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganovici Viviana Alex. 8392 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragusin Bianca Diana 7738 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 11 50 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 12 50 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Roberta Flores 11018 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 13 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Norbert 4149 1988 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 14 50 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zinca Vlad 6696 1992 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 15 50 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 16 50 m liber - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Alexandru 6260 1990 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 18 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tatar Gheorghe Cristian 6527 1991 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 19 50 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Andrei Vlad 8749 1995 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 20 50 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Deznan Sergiu Denis 7192 1993 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 21 50 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bota Alexandru 8163 1994 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 22 50 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cretoiu Claudiu Andrei 11447 1999 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 23 50 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ionita Nicolae Andrei 5100 1989 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 24 50 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iordachescu Sergiu Cristi 9727 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 25 400 m mixt - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Ana Maria Adela 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 26 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bocan Beatrice Sabina 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 27 400 m mixt - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Buzatu Mariana 8196 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 28 400 m mixt - open - Feminin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nae Andreea Elena 8001 1999 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 29 400 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Csendes Maria Dolores 11036 2000 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 30 400 m mixt - open - Feminin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zehra Aynur Alina Valeria 8937 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 31 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tudose Constantin 6652 1991 Cl. Sp. "ARENA 2011" BACAU 99:99:99

Proba 32 400 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 33 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grigore Andrei Tiberiu 8755 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 34 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pavala Paul 8849 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 35 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 36 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bonea Sabin 9982 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 37 400 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baderca Catalin Martin 7775 1994 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 38 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cozma Ionela 5533 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 39 400 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Gabriela Elena 8602 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 40 400 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ivacson Bianca Petruta 9275 1997 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 41 400 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 42 400 m liber - open - Feminin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savastita Simona Alex. 11038 2000 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 43 400 m liber - open - Feminin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comarniceanu Flavia 9955 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 44 400 m liber - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoiciu Anamaria Beatrice 7920 1994 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 45 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Artimon Alin Alexandru 7028 1992 Clubul Sportiv Municipal DR.TR. SEVERIN 99:99:99

Proba 46 400 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Banciulescu Alexandru 7880 1994 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 47 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Coci Alexandru 5997 1989 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 48 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Draghici Bogdan Florin 6709 1993 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 49 400 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sabau Alexandru 8166 1995 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 50 400 m liber - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Barbu George Eduard 8568 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 51 400 m liber - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Minca Casian Andrei 4365 1987 Clubul Sportiv Universitar Pitesti 99:99:99

Proba 52 400 m liber - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nitulescu Sorin Costinel 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 53 400 m liber - open - Masculin (2 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nestor Vlad Andrei 9880 1999 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 54 400 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Curte Claudiu Marian 9538 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 55 100 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 484 1978 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 56 100 m mixt - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8199 1995 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 57 100 m mixt - open - Masculin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10375 1999 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 58 100 m mixt - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 7549 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 59 100 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8889 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 60 100 m mixt - open - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9819 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99