Cont

Lista de start pentru Campionat national de juniori ii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cirstea Maria Andreea 10000 1999 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pop Andreea Cristina 10387 1998 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Voda Erich Bruno 9749 1998 Clubul Sportiv Crisul Oradea 99:99:99

Proba 4 100 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 5 100 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihai Catalin Ionut 7316 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Libotean Stefania 9319 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achilie Robert 9615 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kera Alexandru Robert 9198 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoicescu Andrei Costin 8691 1996 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m mixt - open - Feminin (33 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Monica Gabriela 9874 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m mixt - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - open - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Golovca Valentin 8945 1998 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Radu Mihai 8710 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 16 800 m liber - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bud Florina Lorena 9817 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 17 800 m liber - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dungeanu Diana 10338 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 18 800 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dobos Claudiu Florin 9699 1998 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99

Proba 19 1500 m liber - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pantazi Madalin Adrian 8853 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 20 1500 m liber - open - Masculin (4 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (46 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lungu Horia 9439 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Ana Valeria 9988 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 6 200 m liber - open - Masculin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nas Mihai 9147 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Proba 7 200 m liber - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Grec Claudiu 8895 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 8 200 m liber - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Andrei Madalin 8544 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 9 200 m liber - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Elena Luciana 9984 1999 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puscas Georgiana 10618 1998 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Proba 11 100 m spate - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Andrei Mircea 9723 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 12 100 m spate - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Domjan David 9157 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cherestes Andrei Aurelian 8688 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dospin Stefania Andreea 10273 1999 Clubul Sportiv Municipal Bacau 99:99:99

Proba 15 100 m spate - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandru Cristian 9728 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - open - Masculin (5 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 18 400 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Roman Andrei Cristian 8463 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 19 400 m mixt - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nedelea Cristina Raluca 9518 1999 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 20 400 m mixt - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balanescu Andreea 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 21 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 22 100 m liber - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vergelea Stefania Carmen 9959 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Daiana Marioara 10253 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Peicu Remus Mihai 9461 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 5 50 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Muresan Bogdan Mihai 8639 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Feminin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Kovacs Karolina Agnes 9845 1999 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Feminin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Luchian Lisa Emilia 9682 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 8 100 m liber - open - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sabou Marius Bogdan 9329 1998 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 9 100 m liber - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bobric Cezar Constantin 8864 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 100 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Savulescu Andrei 7550 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Miclaus Vivoschi Sandra 10434 1999 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoica Luciana Stefania 9357 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dedu Catalin Constantin 9347 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 14 200 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Alexandru Andrei 9111 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 15 200 m spate - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ichim Sebastian 8465 1996 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 16 200 m fluture - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marinescu Monica Gabriela 9874 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 18 200 m fluture - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Radu Sergiu Andrei 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 19 200 m fluture - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Basarabie Mihai 8868 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 20 200 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stinceanu Sebastian Raul 8493 1996 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Proba 21 200 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8890 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 22 200 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazaroiu Vlad 8004 1998 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Gereb Roland Damian 8894 1997 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burlacu Aurora Stefania 11698 1999 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Libotean Stefania 9319 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 6 400 m liber - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Niculae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 400 m liber - open - Masculin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciuciuc Daniel Alexandru 9090 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 8 400 m liber - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 9 400 m liber - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculae Iulia Marina 9970 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nadolu Iuliana Maria 9542 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 11 200 m bras - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rosu Bogdan 9513 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 12 200 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bria Alexandru 9194 1997 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 13 200 m bras - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Clubul Sportiv Olimpia Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m bras - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iancu Albertina Nicolle 9966 1999 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m bras - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balanescu Andreea 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 16 100 m fluture - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Neama Raul Emanuel 9780 1998 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vasilescu Dan Cristian 8859 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m fluture - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ganea Andrei Madalin 8544 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vescan Anna Maria 10016 1999 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Temple Alexandra Vasilica 9807 1998 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 21 100 m mixt - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9034 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 22 100 m mixt - open - Feminin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10952 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99