Cont

Lista de start pentru Campionat national scolar

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m liber - open - Masculin (51 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10648 2000 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 2 50 m liber - open - Masculin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10606 1999 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 3 50 m liber - open - Masculin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8879 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m liber - open - Feminin (32 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10636 2000 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 5 50 m liber - open - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10321 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m bras - open - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Leucuta Leonard 10965 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 8 100 m bras - open - Masculin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Macovei Andrei 10958 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 9 100 m bras - open - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Crisnic Andrei 10313 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 10 100 m bras - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bujenita Melisa Catalina 10773 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m bras - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bordea Mara 10320 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 12 100 m bras - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Munteanu Lisa Ioana 10332 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Masculin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Mihai 10740 2000 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Alexandru 10240 1999 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 15 100 m spate - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tibrea Matei 10166 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 16 100 m spate - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Micu Andreea Denisa 10756 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 100 m spate - open - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Oana Diandra 11699 1999 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 18 100 m spate - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazar Bianca Andreea 10625 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 19 50 m fluture - open - Masculin (43 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Branga Mircea 10596 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 20 50 m fluture - open - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Campian Cosmin Adrian 9810 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 21 50 m fluture - open - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascal Cosmin Constantin 9552 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 22 50 m fluture - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 23 50 m fluture - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rotaru Cristina Maria 10026 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 24 50 m fluture - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Munteanu Lisa Ioana 10332 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 25 4 X 50 m mixt - open - Masculin (9 stafete inscrise in 3 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 6 Bogdan Nicolae Stamate, Horia Mihai Balaban, Robert Ucenic, Mircea Branga, 2000 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 26 4 X 50 m mixt - open - Masculin (7 stafete inscrise in 2 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 5 Bogdan Remus Moldovan, Mihai Lazar, Paul Szeica, Daniel Alex. Nan, 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 27 4 X 50 m mixt - open - Masculin (2 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 1 Niculae Ion, Andreeas Dinca, Sergiu Andrei Radu, Robert Achilie, 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 28 4 X 50 m mixt - open - Feminin (4 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 1 Viviana Iluca, Andora Carja, Kincso Nagy, Ana Octavia Golasila, 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 29 4 X 50 m mixt - open - Feminin (3 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 3 Denisa Ioana Humeniuc, Ana Maria Pelin, Armega Ana Mari Niculeasa, Mara Bordea, 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 30 4 X 50 m mixt - open - Feminin (1 stafete inscrise in 1 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stafeta 1 Denisa Florentina Anton, Andreea Balanescu, Livia Georgiana Manzu, Andreea Dragomir, 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Varadi Ana Elena 10967 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 2 100 m liber - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boana Iasmina 10235 1999 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 100 m liber - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ciochina Diana Georgiana 9531 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 4 100 m liber - open - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trandafir Mihai 11696 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m liber - open - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazar Mihai 10296 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Masculin (34 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Achilie Robert 9615 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m bras - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Marton Emma 10631 2000 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 8 50 m bras - open - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Oana Diandra 11699 1999 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 9 50 m bras - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nan Andreea Mihaela 9569 1998 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 10 50 m bras - open - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pisla Adrian Cosmin 10938 2000 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 11 50 m bras - open - Masculin (40 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comanici Valentin 10164 1999 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 12 50 m bras - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dinca Andreeas 9613 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 13 50 m spate - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Korponay Kata 10501 2000 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 14 50 m spate - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Niculeasa Armega Ana Mari 10321 1999 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 15 50 m spate - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baroiu Carina Nicoleta 9675 1998 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 16 50 m spate - open - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brebeanu David Andrei 10772 2000 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 50 m spate - open - Masculin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nan Daniel Alex. 10288 1999 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 18 50 m spate - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ion Niculae 9619 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nagy Kincso 10886 2000 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Boana Iasmina 10235 1999 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 21 100 m fluture - open - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 22 100 m fluture - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ene Codrin Constantin 10714 2000 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 23 100 m fluture - open - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Campian Cosmin Adrian 9810 1999 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 24 100 m fluture - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Paraschiv Razvan Vasile 9350 1998 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99