Cont

Lista de start pentru Campionat national de juniori ii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Dragomir Andreea 8891 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 2 100 m bras - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 100 m bras - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Simon Andrei Sebastian 8824 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 4 100 m bras - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cusmir Radu 8690 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 5 100 m bras - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 6 50 m liber - open - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 7 50 m liber - open - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Matyas Andrea 9186 1997 Clubul Sportiv Municipal Brasov 99:99:99

Proba 8 50 m liber - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Burcescu Victor Alexandru 8012 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 9 50 m liber - open - Masculin (37 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Stoican Doru Nicolae 8660 1996 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 10 50 m liber - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Pascu Andrei 8284 1995 Clubul Sportiv Scolar Nr.1 Pajura Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m mixt - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zima Andreea Alex. 10250 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 12 200 m mixt - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Nachiu Bianca Eliza 9500 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petre Bogdan Mihai 8963 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 14 200 m mixt - open - Masculin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cusmir Radu 8690 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m mixt - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 16 800 m liber - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cotinghiu Iulia Cristina 8936 1998 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 17 800 m liber - open - Feminin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Maria 9255 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 18 800 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Martin Cristian Vasile 8839 1997 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 19 1500 m liber - open - Masculin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihai Catalin Ionut 7316 1996 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 20 1500 m liber - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Vatasescu Stefan Andrei 8283 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m fluture - open - Masculin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sonoc Gabriel Cristian 9034 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cusmir Radu 8690 1996 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Constantin Mircea C. 8308 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m fluture - open - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zima Andreea Alex. 10250 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iliescu Irina Maria 8882 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 6 200 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Glinta Robert Andrei 9019 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 7 200 m liber - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szekely Alexandru Adrian 8719 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 8 200 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iorga Roberth Gabriel 8115 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 200 m liber - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Puchiu Andreea 8939 1998 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 10 200 m liber - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bobe Ana Cristina 8982 1997 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 11 100 m spate - open - Masculin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Rus Dragos 9236 1997 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 12 100 m spate - open - Masculin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zibileanu Radu Constantin 8548 1996 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 13 100 m spate - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 14 100 m spate - open - Feminin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zima Andreea Alex. 10250 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 15 100 m spate - open - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maur Bianca Gabriela 9036 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 16 400 m mixt - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Bria Alexandru 9194 1997 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 17 400 m mixt - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tugui Madalin Valentin 8023 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 18 400 m mixt - open - Masculin (3 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Fodor Bogdan Alexandru 8312 1995 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 19 400 m mixt - open - Feminin (6 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balanescu Andreea 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 20 400 m mixt - open - Feminin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Baluta Luiza Gabriela 8370 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 21 100 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8600 1996 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 22 100 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9762 1997 Clubul Sportiv Swim Cluj-Napoca 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m bras - open - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oneata Oana Gabriela 9928 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 2 50 m bras - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balas Beatrice 9163 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 3 50 m bras - open - Masculin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morosanu Stefan Bogdan 8010 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 4 50 m bras - open - Masculin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Trifoi Denis Adrian 8414 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 50 m bras - open - Masculin (10 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Abibula Atila 8089 1995 Clubul Sportiv Farul Constanta 99:99:99

Proba 6 100 m liber - open - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Lazar Bianca Andreea 10625 1998 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 7 100 m liber - open - Feminin (21 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Brebenel Alis Anamaria 9064 1997 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 8 100 m liber - open - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sonoc Gabriel Cristian 9034 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 9 100 m liber - open - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Georgescu Claudiu Sergiu 10483 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 10 100 m liber - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 11 200 m spate - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Mihalache Ioana Adina 9720 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m spate - open - Feminin (17 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Capota Diana 9252 1997 Liceul cu program sportiv ARAD 99:99:99

Proba 13 200 m spate - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Scarlat Bogdan Andrei 8374 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 14 200 m spate - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Badeata Alexandru Costel 8494 1996 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 15 200 m spate - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Cocianu Gabriel 8060 1995 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 16 200 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Balanescu Andreea 8892 1998 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 17 200 m fluture - open - Feminin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Maria 9255 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 18 200 m fluture - open - Masculin (7 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Olaru Iosif Ciprian 8872 1997 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 19 200 m fluture - open - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Prioteasa Andrei Vlad 8025 1996 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 20 200 m fluture - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Sabau Alexandru 8166 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 21 200 m liber - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8003 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 22 200 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 10485 1996 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 1 50 m spate - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 2 50 m spate - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Petrescu Cristian Paul 8672 1996 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 3 50 m spate - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Comboeanu Giani Cristian 8191 1995 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 4 50 m spate - open - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zima Andreea Alex. 10250 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 5 50 m spate - open - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ilie Bianca Elena 8959 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 6 400 m liber - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Chelaru Ion 10390 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 7 400 m liber - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Morariu Nicolae Stelian 8518 1996 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 8 400 m liber - open - Masculin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Oancea George Cristinel 8229 1995 Clubul Sportiv Petrolul Ploiesti 99:99:99

Proba 9 400 m liber - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Andrei Maria Loredana 8003 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 10 400 m liber - open - Feminin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Anghel Maria 9255 1997 Club Sportiv Aqua Team Bucuresti 99:99:99

Proba 11 200 m bras - open - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ibanisteanu Marius Alin 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 200 m bras - open - Masculin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Tufaru Liviu Alexandru 8705 1996 Asociatia Bucharest Sport Club Elite 99:99:99

Proba 13 200 m bras - open - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Iuga Elisei Adam 10788 1995 Clubul Sportiv Municipal Timisoara 99:99:99

Proba 14 200 m bras - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Zima Andreea Alex. 10250 1998 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 15 200 m bras - open - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Ungureanu Maria Karina 8371 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 16 100 m fluture - open - Masculin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Popescu Rares C-Tin 9102 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - open - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Szekely Alexandru Adrian 8719 1996 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 18 100 m fluture - open - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Georgescu Alexandru St. 8263 1995 Clubul Sportiv Municipal Resita 99:99:99

Proba 19 100 m fluture - open - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Durbaca Oana Madalina 9528 1998 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 20 100 m fluture - open - Feminin (15 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 Maur Bianca Gabriela 9036 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 21 100 m mixt - open - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 9006 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 22 100 m mixt - open - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
1 fara nume 8375 1997 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99