Cont

Lista de start pentru Campionat national de copii 11-13 ani

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (301 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tataru Mihai Coriolan 11075 1999 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (237 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Serafim Sebastian 10432 1999 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 10 - 12 ani - Feminin (366 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Coltea Stefania Athena 10412 1999 Cl.Sp. "LUNA" BRASOV 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (399 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nica George 9547 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 5 400 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (142 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Zereik Rami Robert 9208 1997 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Proba 6 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (401 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sapcaliu Gabriel 10872 1997 As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 10062 1999 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 8 800 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (20 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Berciu David 8958 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (39 stafete inscrise in 10 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 11 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1999 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (344 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nica George 9547 1998 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 11 200 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (66 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sapcaliu Gabriel 10872 1997 As."TENIS CLUB 2000" BUCURESTI 99:99:99

Proba 12 100 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (85 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Fetescu Roxana Teodora 9691 1998 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 9456 1998 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 14 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 9102 1997 Palatul copiilor Constanta 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (78 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Parasca Miruna Ilinca 10328 1998 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (162 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tatulea Paul Alfred 10421 1999 Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 99:99:99

Proba 17 50 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (252 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tatulea Paul Alfred 10421 1999 Clubul Sportiv FAIR PLAY Hunedoara 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 18 200 m mixt - 10 - 13 ani - Masculin (298 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tataru Mihai Coriolan 11075 1999 Cl.Sp. "SWIM TO PERFECTION" CLUJ NAPOCA 99:99:99