Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionat national de poliatlon

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 10 - 13 ani - Masculin (129 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ghita Sergiu 9169 1997 Clubul Sportiv Municipal Arad 99:99:99

Proba 2 50 m bras - 10 - 12 ani - Feminin (270 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Burnei Ionut Alex. 9933 1998 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 3 100 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (399 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Lemnariu Lacramioara 10236 1999 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 4 200 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (219 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tarta Bolba George 9148 1998 Clubul Sportiv Scolar Viitorul Cluj Napoca 99:99:99

Proba 5 50 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (406 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Statescu Ana Teodora 9719 1998 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 6 100 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 10174 1998 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 7 100 m spate - 10 - 12 ani - Feminin (127 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Calin Gabriel Cristian 8953 1997 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 8 50 m spate - 10 - 13 ani - Masculin (272 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Anton Stefan Daniel 9993 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 9 4 X 50 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (28 stafete inscrise in 7 serii)

Culoar Stafeta An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stafeta 19 Inca nu au fost stabiliti sportivii 1999 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 50 m fluture - 10 - 13 ani - Masculin (406 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Madaras Maria Anton 10049 1999 Cl. Sp. Municipal SIBIU 99:99:99

Proba 11 100 m liber - 10 - 13 ani - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 9077 1997 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 12 50 m liber - 10 - 12 ani - Feminin (54 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 10003 1999 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 10 - 12 ani - Feminin (216 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mita Paul Mihai 9273 1997 As.Cl..Sportiv VIP SANGYM PIATRA NEAMT 99:99:99