Cont

Lista de start pentru Campionat national de juniori ii

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (58 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dumangiu Anca 8130 1995 Clubul Sportiv Scolar Targu Mures 99:99:99

Proba 2 1500 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (8 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Breajan Valentin Andrei 6979 1992 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 50 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (144 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sigheti Oana Anamaria 8158 1995 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 4 800 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionita Alexandru Mihai 7951 1994 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 5 200 m mixt - 13 - 14 ani - Feminin (76 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rad Andrea Denisa 7983 1994 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 6 50 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (120 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Chiritoiu Paul Antonio 8276 1994 Clubul Sportiv Scolar Hunedoara 99:99:99

Proba 7 100 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 8310 1995 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (78 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Radu Teodora Alexandra 7915 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 9 400 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Breajan Valentin Andrei 6979 1992 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 10 100 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (76 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pavel Andrei 7458 1993 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 11 50 m bras - 13 - 14 ani - Feminin (78 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Hagiu Mihai Alexandru 7321 1993 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 12 200 m fluture - 13 - 14 ani - Feminin (38 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Vasile Denisa Mariana 7630 1994 Clubul Sportiv Scolar Gloria Arad 99:99:99

Proba 13 100 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (110 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mitrut Bogdan Ion 6138 1992 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m liber - 13 - 14 ani - Feminin (23 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 6130 1992 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 15 200 m spate - 13 - 14 ani - Feminin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Pirjol Dan Ionut 6961 1992 Clubul Sportiv Scolar Nr. 1 Timisoara 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 16 200 m bras - 14 - 16 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Furdui Andrei 7865 1994 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 17 100 m fluture - 14 - 16 ani - Masculin (75 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dumitru Andreea Beatrice 7535 1995 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 18 400 m liber - 14 - 16 ani - Masculin (57 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Olaru Ioan Emanuel 7910 1994 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 19 100 m mixt - 14 - 16 ani - Masculin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 6709 1993 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 20 50 m spate - 14 - 16 ani - Masculin (101 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Singuran Andra Ioana 8077 1995 Palatul copiilor Constanta 99:99:99