Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionat national open bazin acoperit

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 17 - 99 ani - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 State Mihai 5892 1991 Clubul WATER PITESTI 99:99:99

Proba 2 50 m fluture - 17 - 99 ani - Feminin (39 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Malcomete Emma Florentina 4567 1988 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 3 200 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 5367 1991 Clubul Sportiv al Armatei Steaua Bucuresti 99:99:99

Proba 4 400 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rusu Ramona Alexandra 5963 1990 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Proba 5 100 m spate - 17 - 99 ani - Feminin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Anastasescu Horatiu Vlad 4158 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 6 50 m bras - 19 - 99 ani - Masculin (41 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Dragne Dan Stefan 5338 1989 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 7 100 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gheorghisor Alexandru 6601 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Proba 8 100 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 5023 1988 Liceul cu program sportiv Braila 99:99:99

Proba 9 200 m mixt - 19 - 99 ani - Masculin (36 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Secuiu Aurelian Pavel 5509 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 10 200 m bras - 17 - 99 ani - Feminin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Secuiu Aurelian Pavel 5509 1989 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 11 1500 m liber - 19 - 99 ani - Masculin (16 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ungureanu Georgeta 6464 1991 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 12 50 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (60 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Popa Ioana Alexandra 5894 1991 Liceul cu program sportiv Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 13 800 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (22 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Macovei Dani Costin 6261 1990 Clubul Sportiv Delfinul Bucuresti 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 17 - 99 ani - Feminin (35 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Varga Ferenc Attila 5552 1989 Liceul cu Program Sportiv Baia Mare 99:99:99

Ziua 4 - Sesiunea 1


Proba 15 200 m fluture - 19 - 99 ani - Masculin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Olaru Tudor Flores 3103 1986 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 16 100 m liber - 19 - 99 ani - Masculin (62 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nanu Claudiu Horatiu 5560 1990 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 17 100 m liber - 19 - 99 ani - Masculin (12 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume 5100 1989 Clubul Sportiv Municipal PITESTI 99:99:99

Proba 18 200 m liber - 17 - 99 ani - Feminin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gheorghisor Alexandru 6601 1990 Colegiul National Emil Racovita Bucuresti 99:99:99

Ziua 5 - Sesiunea 1


Proba 19 400 m mixt - 17 - 99 ani - Feminin (25 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Socaciu Claudia 7118 1993 Scoala Generala Nr. 3 Suceava 99:99:99

Proba 20 50 m spate - 17 - 99 ani - Feminin (47 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Stroe Ionut Bogdan 6239 1989 Clubul Sportiv Scolar Nr. 2 Bucuresti 99:99:99