Cont

Lista de start pentru Cupa carpati

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 1500 m liber - 16 - 17 ani - Masculin (9 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gherghel Adrian Vasile 461 1977 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 2 800 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (11 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Postolache Adina 128 1979 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Proba 3 100 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (14 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1992 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 4 400 m mixt - 16 - 99 ani - Feminin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Boureanu Claudia 57 1977 SPORT CLUB - ASTRA AUTOCAMIOANE BRASOV 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 5 100 m bras - 12 - 13 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Rachita Ciprian 405 1975 Clubul Sportiv Dinamo Bucuresti 99:99:99

Proba 6 200 m bras - 16 - 17 ani - Masculin (24 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Enache Adriana 137 1979 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99

Proba 7 100 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Ionascu Cristian 524 1979 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 8 200 m fluture - 16 - 17 ani - Masculin (26 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bandi Robert 371 1969 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 9 200 m liber - 18 - 99 ani - Masculin (44 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Naghi Ioana Lucia 56 1977 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 10 50 m liber - 14 - 15 ani - Masculin (50 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Puiu Ion 542 1979 LPS Braila 99:99:99

Proba 11 100 m spate - 18 - 99 ani - Masculin (29 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Butacu Nicolae 386 1974 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 12 200 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (27 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Buiciuc Silvia 106 1978 LPS Braila 99:99:99

Ziua 3 - Sesiunea 1


Proba 13 100 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Badita Horatiu Nicusor 446 1976 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 14 100 m liber - 16 - 99 ani - Feminin (13 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 fara nume Nu are 1992 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 15 400 m liber - 14 - 15 ani - Feminin (30 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mazilu Ciprian 416 1975 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 16 200 m mixt - 12 - 13 ani - Feminin (31 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Naghi Ioana Lucia 56 1977 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99