Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Cupa sperantelor

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 200 m bras - 9 - 12 ani - Masculin (90 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Potec Camelia Alina 314 1982 LPS Braila 99:99:99

Proba 2 100 m fluture - 9 - 11 ani - Feminin (91 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Andronescu Matei Andrei 525 1979 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 3 50 m fluture - 9 - 12 ani - Masculin (99 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Anton Cristian 706 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 4 100 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (155 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Voda Ioan Radu 620 1980 Clubul Sportiv Scolar Sibiu 99:99:99

Proba 5 1500 m liber - 12 - 13 ani - Feminin (18 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Bichescu Mariana 851 1980 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 6 400 m liber - 9 - 11 ani - Feminin (112 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Udroiu Raluca Antonina 306 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 7 50 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (179 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Tataru Sorin 675 1981 LPS Braila 99:99:99

Proba 8 400 m mixt - 9 - 11 ani - Feminin (42 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gheghici Monica 198 1980 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 14 - 15 ani - Feminin (123 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Trasca Raluca Daniela 894 1982 Clubul Sportiv Municipal CLUJ NAPOCA 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 10 100 m bras - 12 - 13 ani - Feminin (102 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Popescu Claudia 205 1980 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 11 200 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (19 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mihalache Florin Valeriu 541 1979 LPS Braila 99:99:99

Proba 12 800 m liber - 9 - 11 ani - Feminin (28 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Angelescu Codrut 612 1980 Clubul Sportiv Scolar Ploiesti 99:99:99

Proba 13 200 m mixt - 13 - 15 ani - Masculin (134 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Buidan Adriana Onorica 309 1982 Clubul Sportiv Municipal Baia Mare 99:99:99

Proba 14 200 m spate - 9 - 12 ani - Masculin (94 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Anton Cristian 706 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 15 50 m spate - 9 - 11 ani - Feminin (1 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Potec Camelia Alina 314 1982 LPS Braila 99:99:99