Cont
EJDC 2022

Lista de start pentru Campionatul cluburilor sportive scolare

Filtre lista de start

Ziua 1 - Sesiunea 1


Proba 1 100 m bras - 9 - 11 ani - Feminin (130 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mihalcea Aida 1010 1981 Palatul Copiilor CONSTANTA OLD 99:99:99

Proba 2 200 m bras - 9 - 11 ani - Feminin (91 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mate Florin 550 1979 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 3 50 m bras - 14 - 15 ani - Feminin (138 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Mate Florin 550 1979 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 4 100 m fluture - 13 - 15 ani - Masculin (111 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Chirculescu Costin Consta 671 1981 Liceul industrial nr. 37 Bucuresti 99:99:99

Proba 5 50 m fluture - 12 - 13 ani - Feminin (175 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Puiu Ion 542 1979 LPS Braila 99:99:99

Proba 6 100 m liber - 9 - 12 ani - Masculin (210 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Balaci Vlad Alexandru 699 1981 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 7 400 m liber - 13 - 15 ani - Masculin (128 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Gheghici Monica 198 1980 Sport Club Municipal Bacau 99:99:99

Proba 8 50 m liber - 12 - 13 ani - Masculin (229 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Blaga Laurentiu Alexandru 653 1980 Liceul cu program sportiv Alba Iulia 99:99:99

Proba 9 100 m spate - 12 - 13 ani - Feminin (152 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Marciu Dragomir Marius 703 1981 Clubul Sportiv Scolar Resita 99:99:99

Proba 10 200 m spate - 9 - 12 ani - Masculin (106 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Sica Mariana Lavinia 247 1981 Cl.Sp.Sc. DROBETA TURNU SEVERIN 99:99:99

Proba 11 50 m spate - 9 - 11 ani - Feminin (163 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Nicolcea Radu Ionel 683 1981 Cl.Sp.Scolar Nr.7 Dinamo Bucuresti 99:99:99

Ziua 2 - Sesiunea 1


Proba 12 200 m mixt - 9 - 12 ani - Masculin (169 sportivi inscrisi in 1 serii)

Culoar Sportiv Cod An nastere Clubul Timp

Seria: 1
0 Visanescu Cosmina 122 1979 CSS Viitorul Pitesti 99:99:99